Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیام مدیرعامل: آرزوهای سال نو برای جامعه

همانطور که می خواهیم پا به سال 2021 بگذاریم امید و انگیزه زیادی برای آینده بهتر داریم ، من می خواهم از این فرصت استفاده کرده و سال نو را برای شما و خانواده تان آرزو کنم. عشق ، حمایت و فداکاری شما به ما در صعود به رتبه های برتر در حوزه آموزش و آموزش بلاکچین کمک کرده است.

سال 2020 از نظر همه گیری و همچنین فرصت های حاصل از ابتکارات تحول دیجیتال برای ما کاملاً فوق العاده بوده است. 101 Blockchains توانسته است در سال 2020 از نظر اعتبار ، افزایش پایه یادگیرندگان و گسترش سبد محصولات به نتایج چشمگیری برسد. مهمتر از همه ، ما در ارائه ارزش برای زبان آموزان خود در همه جبهه ها عملکرد فوق العاده خوبی داشته ایم.

همانطور که به پایان سال 2020 رسیده ایم ، اجازه دهید در مورد سفر 101 Blockchains و نقاط عطفی که به دست آوردیم ، تأمل کنیم.

یک سال عملکرد عالی برای 101 بلاکچین

ما از G2.com ، Inc ، یکی از بسترهای برتر برای بررسی نرم افزار و خدمات تجاری ، توانسته ایم به دلیل برتری مداوم خود در زمینه آموزش و تحقیقات بلاکچین ، به رسمیت شناخته شویم. 101 Blockchains در دو گزارش Grid یعنی Grid Report برای ارائه دهندگان دوره های آنلاین و Grid Report برای توسعه مهارت های فنی در گزارش های G2 Winter 2021 و گزارش های G2 Fall 2020 یکی از برترین نام ها در میان “عملکرد بالا” بود. ما توانستیم هفت پاداش مختلف در گزارش های G2 Winter 2021 و شش پاداش در گزارش های G2 پاییز 2020 کسب کنیم.

گزارش های G2 پاییز 2020 بر روی رتبه بندی مطلوب 101 بلاکچین در صورت سهولت مدیریت ، کیفیت پشتیبانی و سهولت نصب متمرکز شده است. توانایی ما در ارائه ارزش به زبان آموزان با حضور نسبتاً بی اهمیت بازار ، محرک برجسته ای برای شناسایی ما به عنوان “بهترین عملکرد” ​​در گزارش های مختلف G2 بوده است.

G2 همچنین در گزارش های G2 Winter 2021 مجدداً ما را به عنوان یک کاندید با عملکرد بالا در بین ارائه دهندگان دوره های آنلاین مورد تکریم قرار داد. ما از G2 و همچنین فراگیران ما برای ارسال نظرات خود در مورد G2 درباره پیشنهادات ما بسیار سپاسگزاریم. ما برای زمستان 2021 و همچنین در اروپا برای زمستان 2021 توانستیم عملکرد بالایی داشته باشیم.

بعلاوه ، ما اعتبار بالایی را در بین مشاغل کوچک برای زمستان 2021 دریافت کردیم. از همه مهمتر ، 101 Blockchains همچنین در گزارش های G2 می توانست نشان سهولت تجارت را برای زمستان 2021 به دست آورد..

گزارش های G2 همچنین چیزهای دیگری در زیر آستین خود داشتند تا یک نقطه عطف دیگر برای ما در سال 2020 رقم بزنند. ما در گزارش های G2 Fall 2020 و G2 Winter 2021 با نشان “Users Love Us” جایزه گرفتیم که نشان می داد زبان آموزان چقدر محصولات ما را دوست دارند و خدمات نشان «کاربران ما را دوست دارند» نمایشی منحصر به فرد از قدردانی از زبان آموزان ما است. این خبر چیزی فراتر از تشریح اطلاعات است زیرا به طور مستقیم بر نتایج تلاش های ما تأثیر می گذارد. فقط دانستن این واقعیت که زبان آموزان ما را دوست دارند کافی است تا تلاش خود را در سال آینده دو برابر کنیم.

تعداد بالای موفقیت ما در سال 2020

در حالی که ما در حال بررسی چگونگی سال 2020 هستیم ، نمی توانیم اعدادی را که در مورد موفقیت ما در سال جاری بیان می شود ، نادیده بگیریم. این اعداد نشانگر میزان علاقه ما به فراگیران و تمایل به تعامل با ما هستند. تا زمانی که زبان آموزان عزیز ما به دنبال اقدامات جدید و ابتکاری برای دسترسی به آموزش و تحقیقات بلاکچین هستند ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دقیقاً همان چیزی را که آنها می خواهند و نیاز دارند فراهم کنیم. در اینجا داستان موفقیت ما برای سال 2020 به تعداد آورده شده است:

  • پس از تأسیس 101 بلاکچین در سال 2019 ، ما بیش از 11000 متخصص بلاکچین سازمانی در سراسر جهان به اعتبار خود به عنوان یک ارائه دهنده تحقیق ، آموزش و داده اعتماد کرده ایم. امروز ، ما همچنان شاهد رشد قابل توجهی در پایگاه زبان آموزانی هستیم که برای آموزش بلاکچین به ما اعتماد می کنند.
  • در سال 2020 ، ما بیش از 7500 متخصص در کنفرانس های مجازی خود ثبت نام کردیم. ما از دریافت چنین سطح استثنایی از تعامل بسیار راضی هستیم ، خصوصاً در دوره های سختی مانند امسال. 101 بلاکچین در سال 2020 حدود 8 کنفرانس مجازی با تمرکز برجسته بر روندهای نوظهور در صنعت بلاکچین و مشاغل بلاکچین انجام داده است.
  • ما در حال کشف موضوعات جدید برای کنفرانس های مجازی بلاکچین و اطمینان از مشارکت متخصصان برتر صنعت در کنفرانس ها بوده ایم. در طول سال ، ما همچنین 30 وبینار معرفی کردیم که فراگیران می توانند با توجه به نیاز و انعطاف پذیری خود به آنها دسترسی پیدا کنند.
  • ما همچنین در سال 2020 دو کلاس مستر زنده برگزار کردیم و بدین ترتیب فصل کاملاً جدیدی را برای ما آغاز کردیم. 101 Blockchains همچنین افتخار دارد که بیش از 1900 عضو جدید در گروه LinkedIn خود داشته باشد.
  • در این سال ، ما همچنین انجمن Linkedin موفق خود را راه اندازی کردیم و اعضای جدیدی به جامعه رسانه های اجتماعی خود اضافه کردیم. این دستاوردها مستقیماً نشان دهنده عملکرد ما در سیستم عاملهای مختلف دیجیتالی است. ما همچنین از استقبال از خبر دستیابی به بیش از 20،000 دنبال کننده در صفحه LinkedIn خود بسیار هیجان زده بودیم.

تعداد زیادی ثبت نام برای گواهینامه ها و دوره های Blockchain

صحبت از ثبت نام ، ما در مورد دوره های آموزش آنلاین و گواهینامه ها توانسته ایم عملکرد خیره کننده ای داشته باشیم. در سال 2020 ، 101 Blockchains در کل 8500 دانشجوی جدید در آکادمی خود داشت. بنابراین ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در سال آینده چیزهای بیشتری به خصوص با ویژگی های منحصر به فرد خود ، ارائه شود.


در حال حاضر ، ما سه گواهینامه بلاکچین همراه با دوره آموزشی مربوطه و مواد پشتیبانی ارائه می دهیم. سه گواهینامه بلاکچین ما – گواهینامه CEBP ، گواهینامه CEBA و CBSE ، در هدایت مشاغل بلاکچین بسیاری از متخصصان بلاکچین سازمانی عملکرد بسیار خوبی داشته اند.

CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional) به عنوان علامت گذاری شده است بیشترین درخواست صدور گواهینامه Blockchain 2020 با بیشترین تعداد ثبت نام.

ما همچنین در حال معرفی به روزرسانی های جدید در برنامه های صدور گواهینامه هستیم تا به زبان آموزان خود کمک کنیم بزرگترین مزیت را در پیگیری فرصت های شغلی بلاکچین کسب کنند. زبان آموزان ارزشمند ما همچنین 101 بلاکچین را بخاطر به روز بودن در مورد آخرین پیشرفت ها و روندهای فناوری بلاکچین اعتبار خود قرار داده اند.

ما با دوره های آموزش بلاکچین توانسته ایم اعتبار خود را در آموزش و آموزش بلاکچین تثبیت کنیم. در حالی که گواهینامه های ما ابزاری عالی برای ایجاد مشاغل بلاکچین هستند ، دوره های آموزشی ما پشتیبانی قابل توجهی از تخصص بلاکچین ارائه می دهند. 101 Blockchains اخیراً برخی از دوره های جدید را در سال 2020 ارائه داده است ، مانند دوره مقدمه ای بر DeFi و دوره خود را چگونه در Blockchain بسازید. اما نگران نباشید ، بسیاری از دوره های جالب دیگر هنوز در حال انجام هستند!

با دوره های جدید ، ما توانسته ایم در سال 2020 اعداد امیدوار کننده ای را برای ثبت نام در آکادمی خود ثبت کنیم. کاربران توانایی های ما را برای ارائه پشتیبانی شخصی و جامع در یادگیری مفاهیم و موضوعات بلاکچین تحسین کرده اند. بنابراین ، ما می توانیم با امید زیادی به اصلاح کیفیت منابع خود ، منتظر سال نو باشیم.

ارتباط با متخصصان مشهور صنعت از سازمان های برتر

سال 2020 همه چیز در مورد افزایش تقاضا برای گواهینامه های بلاکچین یا دوره های آموزشی بلاکچین نبود. علاوه بر این ، همه چیز در مورد سبد محصولات در حال رشد ما یا گسترش جامعه اجتماعی 101 بلاکچین نبود. ما همچنین بسیاری از رویدادهای آنلاین بزرگ داشتیم که باعث می شود 2020 ما از منظر کسب و کار حتی بهتر شود. ما ابتکارات مختلف تحقیق عمیق بازار ، وبینارها ، گفتگوها و مصاحبه ها را با بسیاری از پزشکان برتر بلاکچین انجام دادیم.

این فعالیت ها ما را بر آن داشت تا پایگاه دانش موجود خود را در مورد بلاکچین اصلاح کنیم. مشارکت ما در چنین فعالیت هایی با مشارکت متخصصان بلاکچین سازمانی از سازمان های برتر جنبش بیشتری پیدا کرد. ما متخصصین بلاکچین از سازمان های برجسته ای داریم که از سال 2020 در فعالیت های مختلف شرکت می کنند.

ما همچنین افتخار شرکت در فعالیت های منحصر به فرد مربوط به فناوری بلاکچین را با متخصصان بلاکچین سازمانی از سازمان های دیگر داشتیم. بنابراین ، در سال 2021 می توانیم به عنوان یک بستر اختصاصی برای کمک به علاقه مندان به بلاکچین با متخصصان برتر صنعت ظاهر شویم. با ورود به یک سال دیگر ، امیدواریم که بتوانیم پل ارتباطی بین کارشناسان صنعت و یک زبان آموز مشترک را ادامه دهیم.

هدف ما این است که مفاهیم بلاکچین را برای همه زبان آموزان خود به راحتی در دسترس و قابل درک قرار دهیم. اعتماد بنگاه ها به 101 بلاکچین امسال با ابتکارات زیادی که در جهت تحول دیجیتال انجام شده ، دو برابر شده است. بنگاه های اقتصادی قادر به مشاهده تخصص تخصصی 101 بلاکچین برای ارتقا education آموزش بلاکچین هستند. ما دائما به دنبال فرصت های جدید برای کمک به فراگیران خود هستیم و توصیه های کارشناسان صنعت به اندازه کافی از ما پشتیبانی می کنند.

2021 برای 101 بلاکچین چگونه خواهد بود?

بنابراین ، از تمام داده های ذکر شده در بالا ، می توانید به موفقیت های 101 Blockchains در سال 2020 پی ببرید. اکنون ، ما می خواهیم نگاهی کوتاه به مزایا و چالش های احتمالی 101 Blockchains در سال 2021 داشته باشیم. در سال جدید ، 101 Blockchains باید تحول اساسی در سبد محصولات خود ایجاد کند. بنابراین ، ما در حال کار بر روی بسیاری از دوره های آموزشی و رویدادهای جدید Blockchain هستیم. از آنجا که چشم انداز مشاغل زنجیره بلوک به طور کامل ادامه می یابد ، ما باید سرعت تهیه مواد آموزشی مورد نیاز را افزایش دهیم.

علاوه بر این ، برای به روز نگه داشتن منابع خود ، ما همچنین باید با تغییرات جدید در اکوسیستم بلاک چین به روز شویم. از نظر دوره های آنلاین و گواهینامه های بلاکچین ، ما می خواهیم تمرکز خود را برای گرایش به سمت نقش های حرفه ای بلاکچین افزایش دهیم. متعاقباً ، ما همچنین در حال معرفی بسیاری از مطالب جدید در میان همکاران در وبینارها و کنفرانس های مجازی خود هستیم.

هدف ما ارائه یک بستر آنلاین انعطاف پذیر و جامع برای همه علاقه مندان به بلاکچین و کمک به آنها برای کسب بینش تخصصی است. در عین حال ، ما همچنین قصد داریم اعلان های بهتری را برای زبان آموزان و کاربران خود ارائه دهیم. این اطمینان می دهد که آنها هیچ اطلاعیه جدید توسط 101 Blockchains را از دست نخواهند داد. از روز 1 ، عشق دانش آموزان ما را حفظ کرده و با گاز کامل به جلو سوار می شویم.

در سال 2021 ، ما قصد داریم از عشقی که به ما نشان داده اید محافظت کنیم و با اشتیاق قابل توجهی آن را به شما بازگردانیم. ما همچنین قصد داریم برنامه های حق بیمه حق عضویت برای انجمن 101 Blockchains را راه اندازی کنیم ، جایی که اعضای انجمن ما به تمام دوره ها و گواهینامه ها و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد دیگر دسترسی خواهند داشت.

از همه شما متشکرم ، تیم 101 Blockchains سال نو بسیار خوبی را برای شما آرزو می کنند!

تیم ما در 101 Blockchains بسیار سخت تلاش کرده است تا بهترین محصولات را تولید کند و به جامعه ما کمک کند تا بهترین آنها را داشته باشد. بدون تیم ما ، ما فقط یک وب سایت دیگر در اینترنت هستیم که دارای برخی اطلاعات در مورد فناوری بلاکچین است. کارشناسان صنعت ، خالقان دوره و پرسنل پشتیبانی نقش مهمی در مدیریت اکوسیستم یادگیرندگان همیشه در حال رشد ما دارند..

من شخصاً می خواهم از همه شرکای ما ، اعضای تیم ، زبان آموزان و سهامداران بخاطر خدمت به عنوان نقاط قوت ما تشکر کنم. بگذارید به موفقیت ها و شگفتی های شگفت انگیز در سال 2021 امیدوار باشیم. آرزو می کنم برای شما ، خانواده و عزیزانتان شادی و سلامتی در سال جدید.

به سلامتی سال نو 2021 مبارک ، و از همه شما برای یک سال تولید پربار 2020 تشکر می کنم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector