Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ورقه نهایی Blockchain – 20+ س Blockال Blockchain که همه باید درباره آنها بدانند

بلاکچین فناوری نسل بعدی است که در تمام جنبه های زندگی ما کاملاً انقلابی ایجاد می کند. با وجود جنجال ها و بحث های آنلاین زیاد ، نمی توان نقش بلاکچین را در رشد ما انکار کرد. اینجاست که بماند و بسیاری از کارشناسان صنعت نیز همین فکر را می کنند.

اگر شما تازه وارد هستید ، که به دنبال یک ورق تقلب در بلاکچین هستید ، پس به جای مناسب آمده اید. امروز ، ما 13 سوال در مورد بلاکچین خواهیم داشت که همه باید درباره آنها بدانند.

زنجیره بلوک به آرامی سیستم های اجتماعی اطراف ما را متحول می کند. این یک ویژگی کلیدی است که سایر فناوری ها تاکنون قادر به ارائه آن نبوده اند ، یعنی تمرکززدایی. ویژگی تمرکززدایی همچنین بخش مالی ما را تغییر می دهد و آن را قادر می سازد تا تقریباً در هر عمودی وجود داشته باشد.

به طور خلاصه ، بلاکچین دارای نکات مثبت بیشتری نسبت به منفی است. بنابراین ، بدون هیچ گونه تأخیری ، بیایید با موارد زنجیره بلوکی که همه باید در مورد آنها بدانند شروع کنیم. همچنین می توانید ورقه تقلب blockchain pdf را بارگیری کنید تا آن را در دسترس خود داشته باشید و در حین حرکت یاد بگیرید.

اینفوگرافیک ورق نهایی Ultimate Blockchain

ورق تقلب Blockchian

20+ س Blockال Blockchain که همه باید درباره آنها بدانند

بلاکچین چیست?

می توانیم بلاکچین را به عنوان یک پایگاه داده غیرمتمرکز در نظر بگیریم. اما این بیشتر از آن است. بلاکچین یک دفتر حساب غیرمتمرکز است. در زنجیره بلوکی می توان داده ها را ذخیره ، ثبت ، ردیابی و بر روی آنها کار کرد بدون نیاز به هیچ مرجع متمرکز. بلاکچین از بلاک تشکیل شده است که به نوبه خود شامل معاملات اختصاص یافته به آن است. هر یک از معاملات ماهیتاً رمزنگاری شده است که به نوبه خود از هویت شرکت کنندگان محافظت می کند. این ایده ساده دارای موارد استفاده فراوانی است و تقریباً در هر عمودی از جمله امور مالی ، دولتی ، حمل و نقل و غیره قابل اجرا است.

میخواهی بیشتر بدانی؟ یک راهنمای دقیق در مورد بلاکچین را ببینید.

آیا بلاکچین ارزش دارد?

اکنون که در مورد بلاکچین اطلاعاتی کسب کردیم ، باید به سوال بعدی ما پاسخ دهیم ، “آیا بلاکچین مهم است؟” اگر بله ، چرا مهم است?

اکنون بلاکچین ارزش هر توجهی را دارد. این یک فناوری انقلابی است که جایگزینی برای پول سنتی کنترل شده و توسط دولت ارائه می شود. ارز دیجیتالی که بلاکچین مانند بیت کوین ارائه می دهد بسیار محبوب است و می تواند برای انجام سریعتر ، امن تر و خصوصی تر کردن معاملات استفاده شود. همچنین بسیاری از استارت آپ ها در تلاشند تا از نظر ویژگی ها و عملکردها بلاکچین را پیشرفته تر کنند. برای خرید اقلام روزمره نیز می توانید از ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

در حال حاضر این صنعت را تحت تأثیر قرار داده است زیرا این امر باعث می شود تا مشاغل بتوانند در آینده آماده شوند و اطمینان حاصل کنند که در مسیر درست رشد می کنند. علاوه بر این ، بلاکچین یک فناوری ایده آل برای استفاده در سیستم هویت است که در آن افراد می توانند گواهینامه رانندگی ، شناسه ملی و سایر معیارهای هویت را ذخیره و به صورت ناشناس دسترسی داشته باشند..


Cryptocurrency چیست؟?

رمز ارز بیشتر به عنوان ارز دیجیتالی شناخته می شود که می تواند از طریق بلاکچین یا شبکه توزیع شده ذخیره ، خریداری و استفاده شود. این کار مشابه نقدی دیجیتال و بدون وجود دنیای واقعی کار می کند. ارزش ارز رمزنگاری شده به شرایط بازار بستگی دارد. یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه بیت کوین است. این اولین سکه دیجیتال است که در سال 2009 به وجود آمده است. ارز رمزنگاری شده می تواند بدون هیچ مرجع متمرکز برای تجارت استفاده شود. همچنین باعث می شود معاملات ارزان تر و سریعتر انجام شوند. از دیگر نمونه های اصلی ارز رمزنگاری شده می توان به اتریوم ، NEO ، EOS و … اشاره کرد.

بیت کوین چیست?

بیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که از فناوری بلاکچین استفاده کرده است. با انتشار نسخه کاغذ سفید بیت کوین در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو. از آنجا محبوبیت زیادی کسب کرده است. کارشناسان همچنین در حال کار بر روی آن هستند تا ویژگی جدیدی از جمله آخرین شبکه رعد و برق را اضافه کنند که معاملات را در شبکه بیت کوین سریع تر می کند. از نظر قیمت ، در پایان سال 2018 بالاترین رقم 19 هزار دلاری را تجربه کرد. در زمان نوشتن مقاله ، در حال حاضر حدود 6K دلار در هر بیت کوین معلق است.

بیت کوین از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) برای رسیدن به اتفاق نظر در شبکه استفاده می کند. این روشی برای تأیید معاملات و اطمینان از معتبر بودن آنها است. اگرچه بیت کوین بسیار محبوب است ، اما بانکها آنها را دوست ندارند زیرا به افراد عادی تمرکززدایی می کند. با این حال ، بانک ها عاشق بلاکچین هستند.

قراردادهای هوشمند چیست?

قراردادهای هوشمند معادل قرارداد حقوقی در دنیای دیجیتال است. این کد به صورت کد نوشته شده و قبل از آن توسط دو طرف با استفاده از آن برای انجام وظیفه ای مانند معامله امضا شده است. از قراردادهای هوشمند می توان برای مبادله دارایی ها از جمله املاک ، خودکارسازی مالکیت و حق چاپ و نیز خودکارسازی یک سازمان (DAO) استفاده کرد. قراردادهای هوشمند بدون هیچ مرجعی متمرکز کار می کنند و از این رو برای خودکار کردن بسیاری از کارها از مزایای آن استفاده می کنند. این قرارداد بین دو طرف ناشناس در جایی که رویدادها تحریک می شوند ، برگزار می شود و کد اجرا می شود.

اتریوم چیست?

Ethereum یک فناوری بلاکچین است که منبع باز است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از فناوری برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز که به عنوان dApp نیز شناخته می شوند استفاده کنند. تفاوت فنی بین بیت کوین و Ethereum قابل توجه است. Ethereum به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با کمک قراردادهای هوشمند و dApp ها ، برنامه های جدیدی را در بلاک چین خود میزبانی کنند. اتوماسیون نیز قسمت بزرگی از شبکه Ethereum است. Ethereum بسیاری از مشکلات Bitcoin را برطرف می کند. ویتالیک بوترین آن را توسعه داد در حالی که سعی دارد مشکل را از منظر دیگری حل کند. Ethereum از الگوریتم اجماع Proof-of-Work (PoW) استفاده می کند ، با این حال ، قصد دارد در آینده به Proof-of-Stake (PoS) منتقل شود. وقتی Ethereum را با بیت کوین مقایسه می کنیم ، این محصول تحت نسل دوم بلاک چین قرار می گیرد. این به این معنی است که از قراردادهای هوشمند برای اتوماتیک کردن بسیاری از کارها استفاده می کند. توسعه دهندگان همچنین می توانند dApp غیرمتمرکز ایجاد کنند که هدف آنها حل مشکلات مهمتر یا تسهیل سرویس دهی از طریق پلتفرم Ethereum است..

EOS چیست?

EOS یک بستر بلاکچین است که می تواند برای ساخت و استقرار برنامه های کاربردی در مقیاس صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. از بسیاری جهات مشابه Ethereum عمل می کند و توسط Dan Larimer توسعه یافته است. انگیزه اصلی EOS این است که هزینه معامله را حذف کند و همزمان مقیاس پذیری را فراهم کند. توسعه دهندگان می توانند برای ایجاد dApps و مقیاس بندی آنها بدون نگرانی از تنگنای شبکه ، از EOS استفاده کنند. EOS برای اطمینان از مقیاس پذیر بودن بلاکچین و اطمینان از سطح بالای ارتباطات بین برنامه ها ، از یک سیستم عامل غیرمتمرکز استفاده می کند. در حال حاضر ، Block.One مسئول مدیریت توسعه EOS است.

ما EOS را به طور کامل شرح داده ایم. پست را اینجا ببینید.

هایپرلجر چیست?

Hyperledger یک همکاری بلاکچین منبع باز برای پیشرفت فناوری های بلاکچین و تسهیل توسعه چارچوب بلاکچین دفتر توزیع شده درجه سازمانی است. این صنعت در سراسر صنعت شکل گرفته است که در آن همه برای دسترسی بیشتر به بلاکچین و کار با آن کار می کنند. غول ها و استارتاپ های Bothtech در اکوسیستم شرکت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که بلاکچین یک چارچوب درجه سازمانی برای کار دارد. برای اطمینان از عدم تمرکز ، هیچ ارز رمزپایه متصل به پروژه را آزاد نمی کنند. در حال حاضر ، چهار پروژه تحت HyperLedger در حال اجرا هستند كه شامل Burrow ، Indy ، Sawtooth و Fabric است.

شما می توانید درباره Hyperledger اطلاعات بیشتری کسب کنید زیرا ما در اینجا به طور مفصل به آن پرداخته ایم.

dApp چیست?

dApp مخفف برنامه غیرمتمرکز است و از طریق بلاکچین میزبانی می شود. آنها از دفتر غیرمتمرکز استفاده می کنند و در بالای شبکه بلاکچین فعالیت می کنند. توسعه دهندگان می توانند از قراردادهای هوشمند برای کدگذاری dApps استفاده کنند. این به dApps این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دخالت انسان خودکار شود. اولین شبکه بلاک چین که dApps را به ارمغان آورد ، Ethereum است. این توسعه دهندگان را قادر به توسعه dApps با کمک قراردادهای هوشمند می کند. برنامه های غیرمتمرکز توسط مقامات متمرکز کنترل نمی شوند. این برنامه ممکن است ارز رمزنگاری شده مخصوص به خود را داشته باشد تا فعالیت های مختلف ارائه شده توسط آن را تسهیل کند.

آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ راهنمای مبتدیان dApp را در 101blockchains.com بررسی کنید

DAO چیست?

DAO مخفف سازمانهای خودمختار غیرمتمرکز است. DAO سازمانی غیرمتمرکز است و از قراردادهای هوشمند و سایر ویژگی های فناوری بلاکچین بهره می برد. این می تواند به تنهایی اجرا شود و مدیریت سلسله مراتبی با آن ندارد. این کد از قبل نوشته شده است که ویژگی ها و ویژگی های مختلفی را که DAO ارائه می دهد پردازش می کند. با کمک پروتکل های توافق توزیع شده کار می کند. Ethereum و EOS از DAO پشتیبانی می کنند و هر کسی می تواند یک قانون تعریف کند و یک DAO بسازد که به طور مستقل کار کند.

تحول دیجیتال بلاکچین چیست?

ما در دوران تحول دیجیتال بلاکچین هستیم. چشم انداز دیجیتالی فعلی توسط بلاکچین متحول شده است. تقریباً تمام عمودی های موجود در بلاکچین تحت تأثیر قرار می گیرند. این می تواند سرگرمی ، قانون و جرم ، فناوری ، رسانه ، مدیریت پرونده و غیره باشد. اکنون هر عمودی در حال استفاده از بلاکچین است زیرا مزایای آن بیشتر از معایب آن است. اگر می خواهید بدانید کدام عمودها بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند و نمونه هایی از هر عمودی ، تحول دیجیتال Blockchain جامع ما را بخوانید – 30+ نمونه تغییر شکل blockchain.

ICO چیست?

ICO مخفف عبارت اولیه سکه است. این مکانیزم جمع آوری کمک مالی است که توسط آن شرکتهای نوپا با ارائه رمز رمز به سرمایه گذاران برای پروژه جدید خود سرمایه جمع می کنند. به نظر می رسد شبیه IPO است اما تفاوت های زیادی بین آنها وجود دارد. ICO ها به راحتی انجام می شوند زیرا در مقایسه با سایر روش های سرمایه گذاری به آماده سازی کمتری نیاز دارند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تعیین وضعیت توکن ها را بر عهده دارد.

آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ راهنمای دقیق نحوه راه اندازی ICO را بررسی کنید.

STO چیست?

STO مخفف پیشنهادهای رمز امنیتی است. آنها با ICO که با استفاده از روش سرمایه گذاری جمعی توکن می خرید متفاوت از ICO کار می کنند. در ICO ، سهام این شرکت را خریداری نمی کنید. STO با دادن امنیت مالی واقعی به شما این مشکل را حل می کند که به نوبه خود می تواند به شما امکان شرکت در فعالیت های شرکت از جمله حق رأی را بدهد. دارایی های واقعی STO را پس می گیرند و از این رو برخلاف ICO به برنامه ریزی دقیق نیاز دارند. Polymath یک پلت فرم محبوب است که شرکت های تازه تاسیس یا شرکت ها را قادر می سازد STO را انجام دهند. این استاندارد ST-20 برای ایجاد ، توزیع و ذخیره رمزها دارد.

شاید بخواهید درباره رمزهای امنیتی بیشتر بخوانید.

آینده بلاکچین چیست?

آخرین سوال ما در صفحه تقلب در بلاکچین در مورد آینده بلاکچین است. بنابراین ، در کجا ایستاده ایم و آینده بلاکچین چیست؟ در حال حاضر ، بلاکچین هنوز در مرحله شیرخوارگی خود است و نیاز به نوآوری زیادی دارد که از طریق عمودهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از استارت آپ ها به طور فعال در زمینه بلاکچین کار می کنند تا با استفاده از بلاکچین راه حل پیشرفته ای برای مشکلات ارائه دهند.

در آینده ، شاهد استقبال گسترده از ارز دیجیتال و بلاکچین خواهیم بود. حتی دولت علاقه مند است خدمات خود را با بلاکچین تغییر شکل دهد. درباره تفکر ما درباره آینده بلاکچین می توانید در اینجا بیشتر بخوانید.

چه تفاوتی بین بلاکچین و پایگاه داده وجود دارد?

این یکی از س fundamentalالات اساسی است که توسط تازه کارها مطرح می شود. از نظر ظاهری ، هر دو پایگاه داده و بلاکچین به نظر می رسند. اما ، بلاکچین داخلی در مقایسه با یک پایگاه داده بسیار پیچیده تر است. بلاکچین یک دفتر توزیع شده است که اطلاعاتی را ذخیره می کند که هر زمان لازم باشد قابل ردیابی است. Blockchain همچنین یکپارچگی را در مقایسه با یک پایگاه داده سنتی ارائه می دهد. پایگاه داده عملیات CRUD را ارائه می دهد در حالی که Blockchain این کار را نمی کند.

تفاوت رمز و ارز رمزنگاری شده چیست?

Cryptocurrency یک دارایی دیجیتال است که بلاکچین اختصاصی خود را با آن در ارتباط دارد. بیت کوین نمونه خوبی از ارز رمزنگاری شده است. از طرف دیگر ، Token شبکه اختصاصی بلاکچین برای آن ندارد. یک رمز در بالای بلاکچین موجود ساخته شده است. به عنوان مثال یک سکه شامل Binance (BNB) است.

نتیجه

این ما را به انتهای صفحه تقلب در بلاکچین هدایت می کند ، جایی که ما در مورد 14 سوال شناخته شده بلاکچین و پاسخ آنها بحث کردیم. همچنین به شما توصیه می کنیم بعداً برای ارجاع آسان ، قالب pdf تقلب blockchain را دریافت کنید.

نظر شما در مورد آن چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید. ما در حال گوش دادن.

برای مراجعه سریع به جدول مراجعه کنید

سوال توضیح یک جمله ای
بلاکچین چیست? بلاکچین یک دفتر توزیع شده است که شفافیت ، تمرکززدایی و یکپارچگی داده ها را ارائه می دهد.
آیا بلاکچین قابل تأمل است? بله ، ارزش آن است که در حال حاضر صنایع و زندگی اجتماعی پیرامون ما را شکل می دهد.
ارز رمزنگاری شده چیست? Cryptocurrency یک ارز دیجیتال است که می تواند از طریق شبکه ذخیره ، خریداری و هزینه شود.
بیت کوین چیست? بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده است که توسط Satoshi Nakamoto در سال 2009 از طریق whitepaper بیت کوین منتشر شد.
قراردادهای هوشمند چیست? قراردادهای هوشمند معادل قراردادهای حقوقی بین دو طرف در دنیای دیجیتال است.
اتریوم چیست? Ethereum یک بستر بلاکچین نسل دوم است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد با استفاده از قراردادهای هوشمند برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کنند.
EOS چیست? EOS یک بستر بلاکچین نسل دوم برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (dapps) ، مشابه Ethereum است.
هایپرلجر چیست? Hyperledger یک همکاری بلاکچین منبع باز برای پیشبرد توسعه چارچوب بلاکچین دفتر توزیع شده درجه سازمانی است
dApp چیست? dApp مخفف برنامه غیرمتمرکز است و در زنجیره بلوکی میزبانی می شود که وظایف و خدمات را با فعال کردن تعاملات P2P به طور خودکار انجام می دهد..
DAO چیست? DAO (سازمان های خودمختار غیرمتمرکز) سازمانی غیرمتمرکز است و از قراردادهای هوشمند و سایر ویژگی های فناوری بلاکچین بهره می برد..
ICO چیست? پیشنهاد اولیه سکه مکانیزم جمع آوری کمک مالی است که توسط آن شرکت های نوپا با ارائه رمز رمز برای سرمایه گذاران برای پروژه جدید خود سرمایه جمع می کنند.
STO چیست? Security Token Offering مکانیسم جمع آوری کمک مالی است که در آن سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در یک پروژه ، نشانه های مبتنی بر دارایی را بدست می آورند.
آینده بلاکچین چیست? آینده بلاکچین هم با صنعت و هم دولت در سیستم هایشان درخشان به نظر می رسد.
چه تفاوتی بین بلاکچین و پایگاه داده وجود دارد? بانک های اطلاعاتی یک سیستم دفتر مرکزی هستند که به معماری شبکه مشتری-سرور بستگی دارد. از طرف دیگر ، Blockchain یک سیستم دفتر توزیع شده P2P با لایه های امنیتی ، شفافیت و یکپارچگی اضافه شده است.
تفاوت رمز و ارز رمزنگاری شده چیست? ارز رمزپایه و رمز هم دارایی دیجیتال هستند. با این حال ، ارز رمزنگاری شده دارای بلاکچین است در حالی که رمزها از راه حل بلاکچین موجود استفاده می کنند.

توجه داشته باشید: می خواهید همه اینها را نزد خود نگه دارید؟ قالب تقلب blockchain با فرمت pdf را بارگیری کنید و با بلاکچین آشنا شوید. همچنین می توانید pdf را با همسالان خود به اشتراک بگذارید و اطمینان حاصل کنید که آنها نیز در همان مسیر یادگیری قرار دارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector