تجارت مالی Blockchain: طراحی مجدد دنیای تجارت و مشاغل

رشد بازار مالی تجارت به شدت به قدرت و دسترسی آسان مکانیسم های مالی بستگی دارد. به طور گسترده ای مالی تجارت به عنوان سوخت تجارت جهانی تلقی می شود. با این حال ، یک حقیقت ناخوشایند وجود دارد که در حال حاضر امور مالی تجارت با بسیاری از ناکارآمدی ها سر و کار دارد. ناگفته نماند که آسیب پذیری شدید در معاملات کلاهبرداری است.

روش معمول ما برای وابستگی به سیستم مبتنی بر کاغذ نیاز مبرم به تغییر دارد. زمان آن فرا رسیده است که برای اطمینان از ایمنی صنعت به ارزش تریلیون دلار به سراغ راه حل های کنترل شده و دیجیتالی برویم.

با ورود فناوری بلاکچین ، بسیاری از موسسات مالی اکنون فکر می کنند که چگونه این امر می تواند بر بخش مالی تجارت تأثیر بگذارد. نیازی به گفتن نیست که بلاکچین ارزش خود را بیش از یک مورد ثابت کرده است و مشکلات موجود را نیز کاهش می دهد.

به همین دلیل امروز ما ناکارآمدی های مالی تجارت و همچنین اینکه بلاکچین مالی تجارت قادر به تحمل بار است را بررسی خواهیم کرد.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

 

Contents

فصل 1: مالیات تجاری چیست؟?
فصل 2: ​​مالیات تجاری چگونه کار می کند?
فصل سوم: ایجاد یک بستر قابل اعتماد برای امور مالی تجارت
فصل چهارم: مزایای بلاکچین چیست?
فصل 5: نحوه تأمین مالی تجارت با استفاده از بلاکچین چگونه کار می کند
فصل ششم: بلاک چین های محبوب سازمانی مناسب برای امور مالی تجارت
فصل هفتم: کنسرسیوم های Blockchain برای امور مالی تجارت
فصل هشتم: شرکتهای دنیای واقعی که از بلاکچین برای امور مالی تجارت استفاده می کنند
فصل 9: کلمات جمع بندی

 

فصل 1: مالیات تجاری چیست؟?

بیایید با اصول شروع کنیم. امور مالی تجارت کالاها و ابزارهای مالی است که شرکت ها برای تسهیل تجارت و تجارت بین الملل استفاده می کنند. در واقع تجارت مالی باعث می شود که واردکنندگان و صادر کنندگان بتوانند با استفاده از تجارت تجارت کنند.

با این حال ، کل مفهوم مالی تجارت از نظر استاندارد بسیار طبقه بندی می شود ، زیرا یک اصطلاح چتر است. به طور معمول بسیاری از مدل های مالی و محصولاتی را که شرکت ها یا بانک ها برای عملی ساختن معاملات برای تجارت استفاده می کنند ، پوشش می دهد.

بنابراین ، به طور خلاصه ، سه مفهوم اساسی خلاصه آن است –

 • محصولات و ابزارهای مالی شرکت ها برای تسهیل تجارت و تجارت بین الملل استفاده می کنند.
 • وارد کننده و صادر کننده از آن استفاده می کنند تا تجارت خود را راحت تر کنند.
 • با استفاده از سازگاری نیازهای صادرکنندگان و واردکنندگان ، خطر تجارت جهانی را کاهش می دهد.

 

امور مالی تجارت: مبانی و مباحث اینفوگرافیک


درک مالی تجارت

هدف اصلی مالی تجارت استفاده از شخص ثالث برای معاملات است. آنچه انجام می دهد این است که خطرات پرداخت و همچنین خطرات تأمین را از بین می برد. مالیات تجاری ، مطالبات یا پرداخت توافق نامه با وارد کننده را می دهد. با این حال ، صادرکننده برای انجام توافقات ابتدا باید مبلغ پرداختی را اعتبار دهد.

معمولاً احزاب بیشماری در اکوسیستم مالی تجارت وجود دارد. آن ها هستند –

 • واردکنندگان
 • صادر کنندگان
 • بانک ها
 • بیمه ها
 • سازمانهای مالی تجارت
 • صادرات شرکت های اعتباری و ارائه دهندگان خدمات

اما باید درک کنید که روند تأمین مالی تجارت کاملاً متفاوت از تأمین مالی معمول یا صدور اعتبار است. علاوه بر این ، بودجه عمومی عمدتا برای حفظ نقدینگی یا توانایی پرداخت بدهی است. با این حال ، تأمین مالی تجارت همیشه نشان نمی دهد که خریدار از نقدینگی یا بودجه خارج شده است.

در عوض ، مالیات تجاری سپر محافظت از عوامل بین المللی ریسک مانند موارد عدم پرداخت ، نوسانات ارز ، اعتبار هر یک از طرف های درگیر و بی ثباتی سیاسی است..

 

ابزار مالی برای تجارت مالی

ما قبلاً بحث کردیم که برخی از ابزارهای مالی در امور مالی تجارت وجود دارد که همه چیز را روان پیش می برد. معمولاً اینها ابزار اصلی هستند –

 • بانک ها برای کمک به صادرکننده و واردکننده برای انجام معامله خط اعتباری وام می دهند.
 • اعتبار اسنادی عامل مهمی است زیرا خطر تجارت جهانی را کاهش می دهد. علاوه بر این ، با استفاده از این فروشنده می داند که خریدار می تواند هزینه ای را که با آن توافق کرده اند تضمین کند. با این حال ، خریدار نیز با آن محافظت می شود زیرا تا زمانی که هر توافق نامه مربوط به LC محقق نشود ، وجوه را آزاد نمی کند. بعلاوه ، هر دو طرف برای انجام تجارت باید از توافقاتی که داشتند ، احترام بگذارند.
 • فاکتورینگ سیستمی است که در آن شرکت ها درصدی از حساب های دریافتنی یا به عبارتی ساده درصدی از پرداخت را دریافت می کنند.
 • سرمایه در گردش یا اعتبار صادراتی می تواند به صادرکنندگان ارائه شود.
 • صادر کننده و وارد کننده می تواند حمل و نقل و تحویل محصولات را بیمه کند. همچنین از فروشنده در برابر هر خریدار که هزینه اش را پرداخت نمی کند محافظت می کند.

 

در واقع ، تجارت بین الملل از زمان بسیار طولانی وجود داشته است ، اما مالی تجارت آن را به سطح دیگری می برد. علاوه بر این ، با استفاده از مالی تجارت ، جامعه تجارت بین المللی در حال رشد است ، و این یکی از بخشهای مهم اقتصاد ما است. طبق اعلام سازمان تجارت جهانی ، بیش از 80-90 درصد تجارت بین الملل به امور مالی تجارت بستگی دارد.

 

آیا واقعاً خطر را کاهش می دهد?

مالیات تجاری با توجه به نیازهای وارد کننده و صادر کننده ، خطر روند تجارت بین المللی را کاهش می دهد. در یک حالت ایده آل ، صادرکننده می خواهد وارد کننده پول را قبل از آن بپردازد تا خطر پرداخت را کاهش دهد. اما واردکننده می تواند محموله را تحویل بگیرد و هزینه محصولات یا کالاها را پرداخت نکند.

از طرف دیگر ، حتی اگر وارد کننده از قبل هزینه پرداخت کند ، صادر کننده می تواند پول را بگیرد و کالا را برای آنها ارسال نکند.

یک راه حل متداول برای این مشکل ، بانک وارد کننده برای ارائه اعتبار اسنادی به بانک صادر کننده است. بعلاوه ، این امر به صادرکننده این امکان را می دهد تا بداند که پس از انجام معاملات ، وارد کننده هزینه خود را پرداخت خواهد کرد. اما برای این که صادرکننده باید اثبات حمل و نقل را نشان دهد ، نوعی بارنامه است.

علاوه بر این ، اعتبار اسنادی تضمین می کند که وقتی بانک واردکننده اثبات حمل و نقل محصولات را بدست آورد ، پرداخت را آزاد می کند. با این حال ، هر دو طرف باید کلیه شرایط و ضوابط را داشته باشند.

با استفاده از اعتبار اسنادی ، بانک وارد کننده مسئولیت پرداخت هزینه صادر کننده را بر عهده خواهد داشت. با این حال ، بانک همچنین باید اطمینان حاصل کند که مشتری (وارد کننده) وی واقعاً می تواند پرداخت را کاملاً تکریم کند. بنابراین ، مالی تجارت به نوعی نوعی اعتماد بین هر دو طرف را تضمین می کند و اطمینان حاصل می کند که آنها می توانند بدون دردسر تجارت کنند.

علاوه بر این ، این سیستم به هر دو طرف کمک می کند تا از مزایای مالی بسیاری برخوردار شوند و بیشتر آنها را فقط برای آنها تنظیم می کنند. آنها همچنین می توانند از چندین محصول برای کمک به معاملات روان استفاده کنند.

 

آیا مزایای دیگری در امور مالی تجارت وجود دارد?

بنابراین ، خطر پرداخت و حمل و نقل را کاهش می دهد اما آیا چیزی بیشتر از این ارائه می دهد؟ خوب ، امور مالی تجارت یکی از مهمترین ابزارها برای شرکت ها است و آنها از آن برای افزایش درآمد و کارایی خود استفاده می کنند.

چند دلیل دیگر وجود دارد که این بخش برای ما واقعاً مهم است –

 

 • کارآیی عملکرد و جریان نقدی را بهبود می بخشد

مالی تجارت به شرکت های بازرگانی کمک می کند تا کارایی خود را در تجارت افزایش دهند. هرچه زمان کمتری طول بکشد ، بهتر است ، درست است؟ در بیشتر موارد ، این اعتبارات اضافی است. علاوه بر این ، به شرکتها امکان می دهد روند واردات و صادرات را ساده کنند. معمولاً ، در صورت عدم تأمین مالی تجارت ، آنها به یکدیگر اعتماد نخواهند کرد تا بدانند که پرداخت یا محموله را دریافت می کنند.

بنابراین ، وقتی بانک اعتبار اسنادی را صادر می کند ، هر دو طرف می دانند آنچه را که می خواستند می گیرند. بنابراین ، به طور کلی کارایی کسب و کار آنها را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، با خط اعتباری ثابت ، آنها جریان نقدی خوبی دارند.

به زبان ساده ، زمان پرداخت و حتی ارسال را کوتاه می کند ، که به هر دو طرف امکان می دهد شرکت خود را بدون هیچ مشکلی اداره کنند. در واقع ، برای هر دوی آنها یک موقعیت برنده است.

 

 • افزایش درآمد

مالی تجارت به سازمانها این امکان را می دهد تا درآمد و تجارت خود را با استفاده از تجارت افزایش دهند. به عنوان مثال ، ممکن است یک شرکت به دلیل کمبود پول یا کالاهای تولید شده نتواند با یک سازمان خارج از کشور قرارداد ببندد.

اما با کمک مالی برای صادرات آنها می توانند قبض را پرداخت کنند و طرفین دیگر می توانند کالاهای مورد نیاز برای حمل را تهیه کنند. در نتیجه ، هر دو شرکت در حال کسب و کاری هستند که بدون کمک شرکت های تأمین مالی تجارت ممکن است آن را نداشته باشند.

 

 • بدون مشکل مالی

وقتی می گوییم حتی سازمان بزرگ از لحاظ پرداخت با مشکلات مالی روبرو می شوید ، ما را باور کنید. در حقیقت ، حمل کالا مخصوصاً مقدار زیادی از محصولات به هزینه زیادی نیاز دارد. اما اگر آنها نتوانند هموار پرداخت کنند یا از آن عقب بیفتند ، می توانند یکی از مشتریان بالقوه خود را از دست بدهند.

گزینه های اعتبار چرخشی اطمینان حاصل می کند که پرداخت به موقع انجام می شود. نه تنها این بلکه به آنها کمک می کند تا در مواقع بحران مالی از آن خارج شوند.

 

فصل 2: ​​مالیات تجاری چگونه کار می کند?

اگر هنوز با نحوه کار کل روند اشتباه گرفته اید ، اجازه دهید آن را با یک مثال روشن کنم. در استاندارد فعلی مالی تجارت ، بگذارید بگوییم شرکتی به نام XYZ در ایالات متحده آمریکا در تلاش است تا محموله ای از محصولات را از طریق تامین کنندگان ABC در ژاپن وارد کند.

علاوه بر این ، در اینجا شرکت XYZ باید هزینه محصولات را بپردازد ، اما آنها مردد هستند زیرا نمی دانند آیا محموله محصولات را دریافت می کنند یا خیر. از طرف دیگر ، شرکت ABC نیز در ارسال محموله مردد است زیرا آنها نمی دانند آیا شرکت XYZ در زمان مقرر هزینه خود را پرداخت خواهد کرد یا خیر.

علاوه بر این ، در این نقطه میانی ، بانک XYZ از طریق بانک خود اعتبار نامه ای به شرکت ABC صادر می کند. در این نامه ، آنها توافق نامه پرداخت پول را به محض دریافت اسنادی مانند بارنامه به عنوان مدرک پیشنهاد می دهند.

در اینجا ، بارنامه به معنای اسناد قانونی است که بیان می کند کالا در کشتی باری ، قطار یا کامیون است. بنابراین ، هر دو طرف با کمک بانک ها محافظت می شوند و پول یا کالای مورد نظر خود را دریافت می کنند.

 

ساختار پایدار

این ساختار بیش از یک قرن است که وجود دارد و عمدتا بدون تغییر تغییر می کند. با این حال ، مسئله این ساختار انبوه کاغذبازی های هر طرف مرتبط با تجارت است. این طرفین مانند وارد کننده ، صادر کننده ، بانک صادر کننده ، بانک وارد کننده ، شرکت پذیرنده ، شرکت حمل و نقل ، بیمه ها ، حمل کنندگان محلی و بسیاری دیگر مجبورند مدارک لازم را داشته باشند تا اعتماد خود را تأیید کنند.

در هر مرحله از راه ، آنها باید صحت خود را با استفاده از آنها تأیید کنند.

ما در مورد امور مالی تجارت ، نحوه کار آن صحبت کرده ایم و احتمالاً اکنون ایده خوبی در مورد آن دارید. اما در صحنه امروز ، سیستم دیگر همه چیز مثبت نیست. بیایید بررسی کنیم که امور مالی تجارت امروز چگونه است.

 

صحنه تجارت مالی امروز: اخلال در خلیج آن

هر نوع تجارت کارآمد محصولات فیزیکی به سه نوع واقعیت متکی است: پرداخت شفاف ، تدارکات محکم و اعتبار. علاوه بر این ، امور مالی تجارت در واقع از مشکلات همه این ابزارهای ثابت مانند صدور اعتبار ، انتقال اسناد یا حتی حمل کالا و در آخر اجرای پرداخت خلاص می شود..

با این حال ، حتی اگر روند کار کاملاً ثابت باشد ، بسیاری از شرکت ها با مشکلاتی در این زمینه روبرو هستند. به گفته آنها ، مدیریت کل سیستم دشوارتر است. اما چرا?

برای پاسخ به س questionال ، ما در ریشه های سیستم فرو رفته ایم. در واقع ، تجارت مالی واردکنندگان و صادرکنندگان با اندازه خاص را هدف قرار می دهد. علاوه بر این ، فقط شرکت های متوسط ​​تا بزرگ می توانند ابزار مالی مالی تجاری مانند اعتبار اسنادی یا سایر خدمات پرداخت از طرف خریدار را تأمین کنند..

نیازی به ذکر نیست بیمه ها یا سایر هزینه های شرکت حمل و نقل. هر شرکتی که از دارایی تجاری استفاده می کند از قبل می داند که توازن بین تمام ابزارها در واقع سیستم را تشکیل می دهد.

اما تغییر به سمت روش پیش می رود و سنت معمول را بر هم می زند.

معمولاً شرکت ها با هفت موضوع اصلی سرو کار دارند –

 • تجربه مشتری پایین

در اینجا ، مشتریان صادرکنندگان و واردکنندگان هستند و ماهیت پیچیده سیستم ردیابی تمام طرف های درگیر در تجارت را دشوار می کند. علاوه بر این ، این امر به هماهنگی زیادی از بسیاری از منابع مانند بانک ها ، بیمه ها ، شرکت های حمل و نقل و غیره نیاز دارد. بعلاوه ، این منجر به عوارض جانبی مانند زمان انتظار طولانی ، روند پیچیده ، مدارک ، شفافیت کم ، سطح اطمینان کم و بسیاری دیگر می شود..

اما این فقط به اینجا ختم نمی شود ، بسیاری از واردکنندگان مجبورند که در مواردی که صادرکننده اسناد را ارائه می دهد ، با کالاهای تقلبی مقابله کنند ، اما در واقع آنها کالاها را حمل نمی کنند. در این موارد ، حتی اعتبار اسنادی نیز نمی تواند کار زیادی انجام دهد.

 

 • افزایش فشار هزینه

ایجاد اعتبار اسنادی هم برای مشتریان و هم برای بانک ها نقطه فشار بالایی است. علاوه بر این ، اگر به گونه ای پرونده های طرفین اختلاف داشته باشد ، مدت نسبتاً زیادی طول می کشد و هزینه زیادی را نیز به خود اختصاص می دهد. علاوه بر این ، محدودیت مشخصات مشتریان مالی تجارت باعث می شود که مقیاس پذیر نباشد. با این حال ، اگر شرکتی حجم شغلی ایجاد کند ، ممکن است بتوانند هزینه را کاهش دهند. بنابراین ، راه حل هنوز خوب نیست.

 

 • بار نظارتی قابل توجه

از نظر تجارت بین الملل ، هر دو طرف باید کلیه مقررات را بر این اساس حفظ کنند. اما برای انجام این کار به یک فرد میانه رو یا سیستم نیاز است که بتواند مسائل اعتماد آنها را کاهش دهد. علاوه بر این ، مدیریت خطرات ژئوپلیتیکی – موانع تجاری ، تحریم ها ، جلوگیری از کلاهبرداری و پروتکل های KYC / AML در حال تبدیل شدن به بخشی اجباری در امور مالی تجارت هستند..

در واقع ، این فرایند به طور عمده هزینه های عملیاتی بیشتری را در طول مسیر افزایش می دهد.

 

 • خطرات محصول

خطرات محصول چالش عظیم دیگری در امور مالی تجارت است. معمولاً فروشنده باید برخی از خطرات مرتبط با محصولات را در نظر بگیرد. متأسفانه ، هیچ کس نمی تواند این موارد را به حداقل برساند یا کاملاً کنار بگذارد.

به عنوان مثال ، تعهدات خدمات مورد توافق در مورد نگهداری ، یا ضمانت عملکرد مشخص ، تعداد کمی از خطرات احتمالی محصول هستند. علاوه بر این ، وارد کننده باید بررسی کند که آیا شرایط محصول مناسب است یا میزان هوا می تواند بر محموله تأثیر بگذارد.

اگر هر دو طرف این نقاط درد را در نظر نگیرند ، به احتمال زیاد حتی پس از توافق قبلی در مورد قرارداد ، منجر به اختلاف خواهند شد. علاوه بر این ، فروشنده همچنین باید اطمینان حاصل کند که آنها قرارداد را کاملاً بیان می کنند و چیزی را کنار نمی گذارند.

علاوه بر این ، صادر کننده باید به طور پیش فرض همه چیز را نگه دارد تا هرگونه تغییر شامل خسارت خریدار و فروشنده باشد..

 

 • خطرات تولید

این خطرات در مورد تجارت کاملاً رایج است. معمولاً ، خطر تولید برای محصولاتی که نیاز به داشتن ویژگی های منحصر به فرد دارند یا به روشی متفاوت مد شده اند ، معمول است. در این صورت ، فروشنده باید محصولات نهایی را دوباره تنظیم کند تا زمانی که بتواند تقاضای خریدار را برآورده کند. علاوه بر این ، این خطری است که آنها باید بپذیرند زیرا آنها نمی توانند این محصولات را به آب و هوای خریدار دیگر بفروشند.

اگر یک صادر کننده هستید ، باید در مرحله برنامه ریزی محصول این خطرات را مرتفع کنید. اما اگر این کار را نکنید ، خریدار ممکن است مبلغ پرداختی را پرداخت نکند. از طرف دیگر ، اگر این خطرات را در نظر بگیرید ، خریدار موظف به پرداخت هزینه در آن مرحله از تجارت است..

برای به حداقل رساندن خطرات معمولاً ، هر دو طرف توافق و پرداخت جزئی را از طریق مرحله تولید ، پردازش و تحویل انجام می دهند. با این حال ، در حال حاضر فعالیت های متقلبانه آن را به یک اقدام پرخطر تبدیل کرده است.

 

 • خطرات حمل و نقل

به غیر از خطرات موجود در روند تولید ، بسیاری از مشکلات فقط در پیش است. در این مرحله ، آن را به خریدار ارسال می کنید یا آن را از فروشنده خریداری می کنید. بنابراین ، برای آن ، شما باید یک بیمه حمل و نقل و بار دریافت کنید. معمولاً ، برنامه های استاندارد سیاست بین الملل این موارد را پوشش می دهند ، اما گاهی اوقات می توانند یک بار نیز باشند.

در صورت عدم بیمه ، شما همیشه خطر از دست دادن محموله خود را در اثر تصادف یا بلایای طبیعی دارید.

علاوه بر این ، در این مورد بحث است. به طور معمول مشخص نیست که کدام طرف حمل و نقل را بیمه می کند. اگر فروشنده این کار را انجام دهد ، در این صورت آنها می توانند تمام عوامل خطر را تخمین بزنند و در صورت توافق خود ، بیمه را دریافت کنند. اما در مورد خریدار برای انجام آن ، ممکن است یک سناریوی ایده آل نباشد.

به ویژه ، اگر خریدار مقداری از محموله بار را بیمه کند و سایر امکانات را کنار بگذارد ، کل بیمه می تواند باطل شود. در حقیقت ، اگر آنها اشاره نکنند که حمل و نقل به کدام سمت می رود ، بیمه می تواند بی اعتبار شود.

 

 • خطرات ارزی

امروزه ، بازارها سخت هستند. بعلاوه ، سطح ارز همیشه در نوسان است. هیچ وقت نمی دانید چه زمانی قیمت ها ممکن است بالا یا پایین شوند. علاوه بر این ، همه اینها بدان معنی است که شما باید یک استراتژی قوی در برابر خطرات ارزی داشته باشید.

علاوه بر این ، تأثیرات دولت و سیاست های منطقه ای ممکن است بازار را تحت فشار قرار دهد و آن را به یک نقطه حاشیه محکم برای شما تبدیل کند.

بسیاری از سیاست های مدیریت ریسک برای ارزها وجود دارد ، اما اکثر آنها با یک سیستم متمرکز اجرا می شوند و به راحتی تحت تأثیر آنها قرار می گیرند. علاوه بر این ، می توانید برخی از این سیاست ها را در پیش بگیرید ، اما همانطور که می بینیم ممکن است کافی نباشد. معمولاً ، زیرا سیاست ها باید واقعاً انعطاف پذیر باشند اما اینگونه نیستند.

نوسانات نرخ ارز می تواند بر هر نوع مشاغل مهم باشد چه کوچک و چه کوچک. علاوه بر این ، در نظر گرفتن این خطرات واقعاً مهم است زیرا شامل تغییر در جریان نقدی ، دارایی ها و بدهی ها می شود.

به عنوان مثال ، ممکن است هنگام حمل کالای خود ارزش مبادله بیشتری داشته باشید ، اما هنگام دریافت پول ، ارزش تبدیل ممکن است کاهش یابد. و وقتی با میلیون ها و میلیون ها نفر سر و کار دارید ، حتی یک درصد کاهش می تواند خسارات بزرگی را به همراه داشته باشد.

برای آن ، هر دو طرف باید ببینند که از کدام واحد ارزی برای پرداخت استفاده می کنند و آن بازار چقدر بی ثبات است. در یک دنیای سریع ، حفظ همه اینها کار سختی می شود و بسیاری از شرکت ها سود آن را از دست می دهند.

 

آسیب پذیری داخلی

بنابراین ، به طور خلاصه ، شما در حال دریافت یک سیستم مالی تجارت هستید که همراه با یک آسیب پذیری داخلی است. علاوه بر این ، روند پیچیده ، ادامه گران و با دامنه محدود است. این تجارت به طور جدی به تغییر صحنه و کاهش هزینه نیاز دارد.

اما چگونه این کار را خواهیم کرد؟ بیایید ببینیم آیا می توانیم از بلاکچین برای امور مالی تجارت در این زمینه استفاده کنیم.

 

فصل سوم: ایجاد یک بستر کم اعتماد برای امور مالی تجارت

بلاکچین مالی تجارت توانایی واقعی خود را پیدا خواهد کرد این است که قادر است خواسته های شرکت های تجاری را همراه با ارائه راه حل های بهتر برای آنها برآورده کند. اما اگر بانک ها واقعاً بخواهند از پتانسیل کلی بازار استفاده کنند ، برای این اتفاق مردم باید سیستم های بسته خود را دوباره باز کنند.

اگر آنها جلو نیایند ، پرداخت کنندگان اخلالگر جدیدتر شروع به استفاده از این فناوری و ایجاد راه حل های بیشتر می کنند. علاوه بر این ، این در اصطلاح یک سنگ قدم بزرگ برای بازار مالی تجارت نخواهد بود. بنابراین ، برای ایجاد تأثیر معنادار ، چیزهای منحصر به فرد یا گسترده تری را در بلاکچین مالی تجارت ارائه می دهد.

علاوه بر این ، بلاکچین مالی تجارت در واقع می تواند از مجموعه محدود مشتریان دور شود و خدمات تجاری را به هر نوع شرکتی که توانایی پرداخت هزینه را داشته باشد ، ارائه دهد. بنابراین ، فقط به شرکتهای متوسط ​​تا بزرگ محدود نخواهد شد.

 

نیازهای تجارت از یک اکوسیستم باز

در مقابل ، بلاکچین برای امور مالی تجارت می تواند یک بازار را ارائه دهد که در آن هر وارد کننده یا صادر کننده می تواند به راحتی و به راحتی به اعتبارات یا بیمه ها یا سایر راه حل های مشاوره دسترسی پیدا کند.

اما برای تحقق بخشیدن به همه موارد ، تجارت باید بر روی پلت فرم بلاکچین مالی تجارت انجام شود. علاوه بر این ، این سیستم عامل برای اهداف مناسب است زیرا باز ، شفاف و خودکار است و بنابراین شرکت ها دیگر به اعتماد اعتماد نخواهند کرد.

بنابراین ، نیازهای بازیگران مالی تجارت از بستر جدید چیست?

تراکنش های سریع: تیم عملیاتی مالی تجارت باید معامله سریع تری داشته باشد که در عوض هزینه های اضافی روزانه را کاهش می دهد. علاوه بر این ، به آنها کمک می کند تا روی تجربیات مقابله با اختلافات تمرکز کنند.

ردیابی معاملات و درخواست اعتبار: همه واردکنندگان و صادرکنندگان می خواهند درخواست اعتبار کنند و پرداخت را بدون هیچ مشکلی انجام دهند. علاوه بر این ، آنها همچنین باید وضعیت معامله را در زمان واقعی ردیابی کنند.

بدون تخلف: ارائه دهنده تدارکات باید مفهوم توافق نامه را به طور کامل درک کند. بنابراین ، آنها باید کالاها را در زمانی حمل کنند که تخلفی در معامله رخ ندهد.

شفافیت کامل: خوب ، بدیهی است که آنها به یک فرآیند کاملاً شفاف در سیستم معاملات کلی نیاز دارند. به این ترتیب آنها می توانند خطرات مرتبط با آن را به حداقل برسانند. ما در مورد اینکه چگونه نقش بلاکچین مالی تجارت می تواند واقعاً تمام این نیازها را برآورده کند صحبت خواهیم کرد.

 

آیا یک بستر باز می تواند راه حل هایی را ارائه دهد?

یک پلت فرم بلاکچین برای تجارت مالی برای همه طرفها باز است و حداقل دو مزیت قابل توجه را ارائه می دهد –

 

 • قراردادهای هوشمند سلف سرویس: پلت فرم بلاکچین مالی تجارت می تواند استانداردهای API را برای ایجاد قراردادها ارائه دهد. علاوه بر این ، هر صادر کننده یا وارد کننده می تواند به سادگی با استفاده از پلت فرم یا هر وب سایت دیگری که API های بلاکچین مالی ویژه تجارت را برای قراردادها ارائه می دهد ، قرارداد خود را بسازد – با استفاده از بلوک های ساختمانی یا الگوهای از پیش تعریف شده ، همه چیز را به راحتی ادامه دهد.
 • درگاه تسویه و پرداخت مشروط: پلت فرم بلاکچین مالی تجارت به تدارکات ، امور مالی ، اپراتورهای بانکی و واسطه ها امکان پیگیری و پرداخت را می دهد. علاوه بر این ، همچنین به عنوان یک درگاه پرداخت عمل می کند اما از قوانین توافق نامه پیروی می کند. علاوه بر این ، شما می توانید از هر نرم افزار بلاکچین مالی تجارت استفاده کنید تا خود را به نوع جدیدی از دروازه تبدیل کنید.
 • شفافیت: سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت می توانند سطح شفافیت لازم برای استفاده از آن را در رویدادهای واقعی زندگی فراهم کنند. علاوه بر این ، این امر باعث کاهش شدید محصولات تقلبی یا سایر اقدامات جعلی می شود.

اینها برخی از نکاتی است که بلاکچین مالی تجارت می تواند به امور مالی تجارت ارائه دهد. این فقط یک تصور است. با این حال ، امروزه مردم از بلاکچین برای امور مالی تجارت استفاده می کنند.

اما با پیشرفت فن آوری ، ارائه ویژگی های خاص برای نوع خاصی از شرکت ها برای پلتفرم کاملاً معمول است. علاوه بر این ، منظور ما این است که اگر شما یک شرکت را اداره می کنید ، راه حل هایی برای نیازهای شرکت خود دریافت خواهید کرد.

از طرف دیگر ، شرکت های کوچکتر نیاز زیادی ندارند. علاوه بر این ، نیاز به تأمین مالی تجارت در شرکت های مختلف متفاوت است. بنابراین ، تهیه بلاکچین مالی تجارت فقط برای نیازهای خاص شما باید در مقابله با شرایط کمی کمک کند.

 

تجارت مالی Blockchain برای نجات

نیاز دیجیتالی جدید به امنیت در همه جا در حال افزایش است. بعلاوه ، با دیجیتالی شدن همه چیز ، همه خواهان امنیت فوق العاده برای شرکتهای خود هستند. در این راستا ، بلاکچین واقعاً به کمک شما می آید.

با مدل جدید غیرمتمرکز خود ، در تعریف مجدد مقادیر عملیات و تعاملات است. علاوه بر این ، کاملا مقرون به صرفه است. بنابراین ، چرا از آن استفاده نمی کنید ، درست است?

سه ویژگی اصلی فناوری بلاکچین در واقع انقلابی در نقاط درد مالی تجاری است. و با این سه ویژگی می توانید سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت را برای نیازهای خود ایجاد کنید. علاوه بر این ، اینها امنیت رمزنگاری ، سازوکار اجماع و سیستم دفتر توزیع شده هستند.

 

 • امنیت رمزنگاری:

بلاکچین پر از شگفتی است. همراه با یک مکانیزم امنیتی رمزنگاری شده است که اجازه می دهد هرچیزی که روی دفتر است ، تغییرناپذیر و معتبر باشد. بنابراین ، هنگامی که شما معاملات تجاری را در سیستم دفتر ذخیره می کنید ، هیچ کس نمی تواند به هیچ وجه آنها را تغییر دهد.

بنابراین ، همه چیز روی دفتر منبع معتبری از اطلاعات خواهد بود. با دسترسی ویژه مجاز ، همچنین می توانید تعیین کنید چه کسی می تواند معاملات تجاری شما را ببیند و چه کسی نمی تواند.

 

 • دفتر توزیع شده:

این بدان معناست که هیچ یک از طرفها کنترل کاملی بر کل شبکه ندارند. همه چیز بین طرفین درگیر در فرآیند توزیع می شود ، عمدتا روند اجماع. علاوه بر این ، این به بلاکچین مالی تجارت کمک می کند تا معاملات قراردادی را مدیریت کند ، شبکه را مقاوم ساخته و از هرگونه دستکاری خلاص شود.

 

 • مکانیسم اجماع:

سازوکار اجماع برای اجرای روان مالی هرگونه تجارت مهم است. به همه طرف های درگیر اجازه می دهد تا با معامله موافقت کرده و آن را به دفتر اضافه کنند. علاوه بر این ، اگر از ارزهای بومی استفاده می کنید ، می توانید از مسئله هزینه مضاعف ، نیاز به سازش در معاملات تجاری و فعالیت های جعلی خلاص شوید..

 

در واقع ، تمام این ویژگی ها با هم جمع می شوند و بنیان بلاکچین مالی تجارت را تشکیل می دهند. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد بلاکچین مالی تجارت قوی و هم افزا باشد. آیا می تواند بهتر از این شود؟?

 

راهنمای ما را بررسی کنید Blockchain برای بهداشت و درمان اکنون!

 

مزایای بلاکچین و چگونگی تأمین مالی تجارت با استفاده از بلاکچین قابل استفاده است اینفوگرافیک

 

فصل چهارم: مزایای بلاکچین چیست?

 • پیش نمایش و بررسی در زمان واقعی

هر سندی که مربوط به امور مالی تجارت در سیستم عامل باشد می تواند بررسی شود تا صحت آن را در زمان واقعی مشاهده کند. هنگامی که دو طرف قرارداد را منعقد می کنند ، باید اسناد خاصی را ضمیمه کنند تا از صحت همه چیز اطمینان حاصل کنند. برای این منظور ، آنها می توانند مستقیماً اسناد را در دفتر بلاکچین مالی تجارت بارگذاری کنند.

علاوه بر این ، پس از بررسی صحت و اطمینان از معتبر بودن آنها ، هر دو طرف می توانند پیش نمایش آنها را در زمان واقعی انجام دهند. علاوه بر این ، از این طریق می توانند زمانبندی زیادی را کاهش دهند زیرا معمولاً هر دو طرف بانک یا پشتیبانی مالی از آن مراقبت می کنند و گاهی اوقات پردازش این اسناد زمان زیادی را می برد.

در واقع ، در هنگام تبادل این اسناد ، گاهی اوقات فعالیت های کلاهبرداری رخ می دهد. بنابراین ، شما ممکن است یک سند معتبر ارسال کنید ، اما در مسیر ممکن است دستکاری شود. بعلاوه ، طرف دیگر نیز می تواند در آن دستکاری کند و ادعا کند که شما در ابتدا مدارک معتبر را ارسال نکرده اید. این باعث اختلافات می شود.

با این حال ، بلاکچین برای تجارت مالی می تواند به راحتی و به دلیل امنیت سیستم عامل ، از اوضاع مراقبت کند. علاوه بر این ، هیچ کس نمی تواند در آن دستکاری کند.

 

 • فاکتورینگ شفاف

بلاکچین می تواند مشاهده شفاف فاکتورها را ارائه دهد که به آنها برای کوتاه مدت فاکتور می دهد. در حقیقت ، این وضعیت زمانی اتفاق می افتد که برای اداره کار خود به پول نقد فوری نیاز داشته باشید. فاکتور فاکتور نوع دیگری از معاملات مالی و نوع خاصی از مالی بدهکار است. علاوه بر این ، یک شرکت می تواند فاکتورهای خود را با قیمت تخفیف به یک شرکت شخص ثالث بفروشد.

بدیهی است که شما باید با سود فاکتورهای پرداخت نشده مصالحه کنید. با این حال ، جریان نقدی فوری دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، کاهش خطرات اعتباری یکی از دلایل عمده فاکتورگیری فاکتور است.

ممکن است و صادرکننده کالاهای خوبی را به واردکننده بفروشد و فاکتورهای صحیح را به آنها بدهد. در واقع ، تأیید پرداخت 30 ، 60 یا حتی 90 روز طول می کشد. بنابراین ، صادر کننده می تواند فاکتورهای پرداخت نشده را به یک شرکت فاکتورینگ بفروشد.

آنها به شما اجازه می دهند 90 درصد از پرداخت را در آن روز بگوییم. علاوه بر این ، آنها بعداً مستقیماً از واردكننده پرداخت می كنند. همانطور که مشاهده می کنید صادر کننده برای این کار باید هزینه ای پرداخت کند و هزینه فاکتورهای تخفیف یافته است.

کاری که شما می توانید در امور مالی تجارت بلاکچین انجام دهید این است که فاکتورهای پرداخت نشده خود را به شرکت فاکتورساز در سیستم عامل بارگذاری یا فروش کنید. علاوه بر این ، آنها می توانند فاکتورها را بررسی کنند و مطمئن شوند که همه آنها پرداخت نشده اند و دارای مشتری معتبری هستند. پس از آن ، آنها می توانند پرداخت را پردازش کنند و شما آن را در طی روز دریافت خواهید کرد.

پس از اینکه محموله انجام شد و وارد کننده کالا کالا را دریافت کرد ، می تواند پرداخت را به شرکت فاکتورینگ انجام دهد و قرارداد را ببندد. بنابراین ، دیگر لازم نیست که پس از حمل و نقل منتظر بمانید ، می توانید در طی روز حمل و نقل یا حتی قبل از آن پرداخت کنید.

 

 • بدون واسطه

بدون نیاز به مراجعه به واسطه و افزایش خطر تقلب. در عوض ، بانک ها می توانند با خیال راحت و بدون مشکل مالی امور تجاری را تسهیل کنند. معمولاً در امور مالی تجارت ، بانک ها برای برقراری ارتباط با طرف مقابل و ارسال اطلاعات حساس باید به یک واسطه اعتماد کنند.

در واقع ، واسطه نقطه قوت فعالیتهای تقلبی است و آنها قابل اعتماد نیستند. اما با استفاده از بلاکچین برای تجارت مالی ، مجبور نیستید در مورد آن فکر کنید. علاوه بر این ، بانک ها می توانند به طور مستقیم با بانک طرف دیگر تماس بگیرند و کلیه اسناد را طبق آن پردازش کنند. بستر مالی تجارت بلاکچین از امنیت بالایی برخوردار است و می تواند برای آن ارتباط همتا به همتا ارائه دهد.

 

 • بدون هزینه مضاعف

کلیه بارنامه ها را می توان از بلاکچین ردیابی کرد که این امر شانس دو برابر شدن هزینه ها را از بین می برد. در حقیقت ، بارنامه ها باید کاملاً بررسی شوند تا اطمینان حاصل کنید که هزینه کالاهای بیشتر از آنچه سفارش داده اید پرداخت نمی کنید. بارنامه در واقع لیستی کامل از محتوای محموله است. بعلاوه ، فروشنده می تواند تعداد کالاها را تغییر دهد. این می تواند یک سناریو هزینه دو برابر ایجاد کند.

اما با بستر مالی تجارت تجارت بلاکچین قادر خواهید بود بارنامه ها را ردیابی کنید و مجبور نخواهید بود بیشتر یا کمتر از مبلغ اصلی را هزینه کنید.

 

 • اجرای قرارداد هوشمند

قراردادهای هوشمند در بلاکچین مالی تجارت ضروری است. علاوه بر این ، قراردادی که هر دو طرف در اصل توافق کرده اند اکنون به طور کامل در سیستم عامل است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق سیستم عامل با شریک زندگی خود ملاقات کرده و یک قرارداد قرارداد هوشمند با قوانین از پیش تعیین شده بنویسید.

اما پیگیری تمام قوانین و رعایت هر یک از آنها دشوار است. به همین دلیل وضعیت توافق نامه قرارداد هوشمند در زمان واقعی به روز می شود ، که باعث کاهش اسناد و مدارک و زمان می شود. بعلاوه ، پس از تکمیل هر یک از نیازها ، هر دو طرف روند کلی را به روز می کنند. این اطمینان می دهد که هر دوی آنها می دانند چه موقع معامله انجام می شود و در چه مرحله ای قرار دارند.

 

 • اثبات مالکیت

بلاکچین می تواند اثبات مالکیت را ارائه دهد و از مکان حمل و نقل کاملاً شفاف باشد. اثبات مالکیت از طرف صادرکننده بدست می آید که آنها دیگر مالک کالا نیستند در عوض از این به بعد وارد کننده مالک آنها است و آنها آنها را به دلخواه خود استفاده می کنند.

با این حال ، پردازش مناسب این سند حقوقی ، بیشتر در مورد معاملات بین المللی ، کاملاً پیچیده می شود. بلاکچین برای تجارت مالی در این مورد می تواند بسیار ساده تر کند. علاوه بر این ، تغییر مالکیت در سیستم مالی تجارت بلاکچین اتفاق می افتد و هر دو طرف می توانند اسناد را با امضای خود مبادله کنند تا معامله را مهر و موم کنند.

علاوه بر این ، پس از آن وارد کننده می تواند از اسناد به صورت قانونی استفاده کند ، دیگر مشکلی برای آن وجود نخواهد داشت.

 

 • آئین نامه

همانطور که قبلاً گفتیم ، در مورد تجارت بین المللی موانع زیادی وجود دارد. بعلاوه ، شما می توانید در کشور های دیگر با مسئله کاملا قانونی در کشور خود روبرو شوید. همچنین ، اگر محموله از طریق مناطق دیگر در راه باشد ، همچنین باید هنگام مسافرت قوانین و مقررات را حفظ کند.

بنابراین ، باعث ایجاد پیچیدگی های بسیاری می شود و بسیاری از آنها پیگیری آنها را دشوار می دانند. با این حال ، با استفاده از بلاکچین برای تجارت مالی ، تمام مقررات منطقه ای می توانند فقط از یک مکان حفظ شوند. علاوه بر این ، همچنین می تواند راه حل های KYC / AML را برای محکمتر کردن آن اجرا کند.

ما را بررسی کنید ورق تقلب نهایی Blockchain برای یادگیری بیشتر در مورد بلاکچین به روش آسان!

 

مورد استفاده از تجارت مالی Blockchain

موارد استفاده از تجارت مالی بلاکچین بسیاری وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند ،?

 • اطمینان از پرداخت با استفاده از فرآیند اتوماسیون

خوب ، به طور سنتی اعتبار اسنادی راهی موثر برای کاهش خطر تجارت بین المللی ارائه می دهد. با این حال ، اثبات شده است که برای آن موضوع بی ثمر است. چرا?

به دلیل قیمت بالاتر که وارد می شود. به طور معمول ، بانک ها تسویه و جریان تجارت را تسهیل می کنند ، و آنها اعتبار اسنادی را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، همه اعتبارات اسنادی براساس اسناد و مدارک است ، اما شامل تحویل کالا یا حتی کیفیت کالا نیست. بعلاوه ، گاهی اوقات حتی جنبه های فنی حقوقی قرارداد را نیز در بر نمی گیرد.

در نتیجه ، بانک نکات خاصی را بیان می کند و اختیارات خود را حفظ می کند. در حقیقت ، این نوع موقعیت ها اختلافات را به وجود می آورد ، زیرا بسیاری از اوقات مردم از آنها سو mis تعبیر می کنند. علاوه بر این ، اشتباهات در الزامات اصطلاحات آن را بسیار بدتر می کند. بعلاوه ، برای این ، کالاها بدون ادعا در محل تحویل باقی می مانند.

اگر هر نوع عدم تطابق داده ها بین LC و پرداخت اسناد تجاری رخ داد ، تأخیر داشته باشید. بنابراین ، مگر اینکه خریدار آن را تأیید کند ، فروشنده آن را دریافت نمی کند ، که برای فروشنده ضرر دارد. علاوه بر این ، اگر LC فقط برای یک پنجره کوتاه معتبر باشد و پردازش محموله ها بیشتر طول بکشد ، نامعتبر می شود. بنابراین ، ایجاد مشکل بیشتر از کاهش آن است.

 

چگونه پرونده استفاده از تجارت مالی Blockchain می تواند کمک کند

به همین دلیل است که در این مورد ، پرونده استفاده از تجارت مالی بلاکچین واقعاً مفید خواهد بود. با کمک پرونده استفاده از تجارت بلاکچین ، می توانید LC را به عنوان یک قرارداد هوشمند خود اجرا کننده مدل کنید.

استفاده از این روش تأیید انطباق را با توجه به شرایط تجارت به طور خودکار انجام می دهد و پرداخت مطمئن و سریعتر برای فروشنده است. در صورت بروز مشکلات نگران پرداخت نخواهید بود زیرا دامنه ای برای این کار وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این ، خودکارسازی فرآیند همچنین به معنای این است که از ابتدا اختلافات در حال افزایش است. به همین دلیل یکی از موارد استفاده مالی تجارت تجارت بلاکچین است.

 

 • اطمینان از تحویل خریداران با استفاده از دارایی تجاری

دید یکی از کلیدهای مهم از نظر مالی تجارت است. به این دلیل که خریداران باید در مورد نشانه های به موقع زمان تحویل احتمالی کالا بدانند. علاوه بر این ، برای انجام تعهدات پایین دستی خود ، آنها باید از محل حمل و نقل مطلع شوند.

با این حال ، در بسیاری از موارد ، خریداران واقعاً فاقد این سناریو هستند و تا زمان واقعی تحویل ، درک درستی از عوامل احتمالی تاخیر یا نتایج آب و هوای نامناسب ، ازدحام بندر و بسیاری موارد دیگر ندارند. علاوه بر این ، این گزینه برای پیش بینی خطرات تجاری و کاهش آنها را محدود می کند.

غیر از این اسناد تجاری نیز جدا از محموله موجود است. بنابراین ، حتی اگر محموله را تحویل بگیرید ، تا زمانی که اسناد مناسب برای آن را دریافت نکنید ، نمی توانید آن را ادعا کنید. علاوه بر این ، مردم به راحتی می توانند اسناد را جعل کرده و برخی نکات ارزشمند را دستکاری کنند ، که در دراز مدت منجر به اختلاف می شود.

بعلاوه ، این امر عمدتا به دلیل تعاملات بین ذینفعان ، رویه های تجاری ، تغییر در مقررات در کشورها و فقدان پروتکل های امنیتی مناسب اتفاق می افتد. بنابراین ، بیشتر و بیشتر شاهد تقلب در اسناد بین شرکت های بازرگانی خواهید بود.

 

چگونه پرونده استفاده از تجارت مالی Blockchain می تواند کمک کند

در سیستم عامل بلاکچین مالی تجارت ، به راحتی می توانید این مسئله را حل کنید. علاوه بر این ، پرونده استفاده از تجارت بلاکچین بیش از توانایی مدیریت مسائل تحویل است. برای دیجیتالی کردن کلیه دارایی های تجاری با استفاده از رمز ارزها می توانید از بستر سرمایه گذاری بلاکچین برای تجارت مالی استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید از آن برای نشان دادن حضانت یا تغییر مالکیت حامل در کنار روند حمل و نقل استفاده کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که انتقال بین دو شرکت بازرگانی را پیوند دهید و زنجیره ای از منشأ ایجاد کنید. علاوه بر این ، هر طرف مربوطه می تواند اسناد تجاری را مستقیماً در بستر مالی تجارت تجارت بلاکچین و بدون هیچ مشکلی صادر کند.

علاوه بر این ، رمزگذاری دارایی های موجود در بستر سرمایه گذاری بلاکچین برای تجارت به جای اتکا به اسناد و مدارک فیزیکی ، گزینه مدیریت ریسک بهتری را ارائه می دهد. همراه با گزینه ردیابی در زمان واقعی بلاکچین مالی تجارت ، آنها می توانند خطر را بیشتر کاهش دهند ، زیرا آنها دقیقاً می دانند محل حمل و نقل چیست.

بعلاوه ، اگر شروع به استفاده از پرونده استفاده از تجارت بلاکچین برای مبادله اسنادی مانند بارنامه کنید ، زمان نگهداری بار را کاهش می دهید. علاوه بر این ، به راحتی می توانید از خسارات ناشی از دستکاری اسناد با استفاده از بلاکچین مالی تجارت جلوگیری کنید.

 

 • کاهش خطرات و افزایش درآمد از طریق رقمی سازی ابزار پرداخت

مطالبات مختلف تجاری به عنوان ابزاری قابل معامله برای تأمین کننده یا حتی خریدار عمل می کنند. ابزارهایی مانند پیش نویس ، چک ، اسکناس و اسکناس می توانند امنیت مورد نیاز شما را به دست آورند. با این حال ، لازم است آنها را در بانک ثبت کنید یا از سایر موسسات مالی برای آن استفاده کنید.

علاوه بر این ، این اطمینان را می دهد که شما بودجه لازم را برای فروش یا حداقل انتقال همه ابزارها با استفاده از تخفیف ، جعل و فاکتور دارید..

با این حال ، در بسیاری از موارد ، بانک ها باید با بسیاری از عوامل فریبکارانه مقابله کنند. اینها دسترسی محدود به اطلاعات تجاری ، هزینه بیشتر برای غربالگری دستی و بسیاری از عواملی است که آنها را آسیب پذیر می کند.

در نتیجه ، ممکن است با ضرر قابل توجهی از جمله مطالبات جعلی ، تأمین مالی مجدد ، دعاوی پرهزینه ، خسارت به شهرت ، جریمه های چند میلیون دلاری و غیره روبرو شوید.

علاوه بر این ، یک درد مهم دیگر در تأمین مالی در دسترس نبودن اعتبارات تجاری به موقع و عدم کفایت SME ها است. در نتیجه ، آنها قوانین پرداخت به تعویق افتاده را از خریداران دریافت می کنند ، اما نقدینگی برای تأمین خواسته های سرمایه آنها وجود ندارد.

علاوه بر این ، هزینه های اضافی برای صدور ، انتقال ، ذخیره سازی و بازخرید اسناد دریافتنی ، آن را به گزینه ای ناکارآمد ، وقت گیر و پرهزینه تبدیل می کند. بنابراین ، در پایان ، شما با یک سیستم بسیار کند برای تأمین مالی تجارت گیر کرده اید.

 

چگونه پرونده استفاده از تجارت مالی Blockchain می تواند کمک کند

بستر مالی تجارت بلاکچین به معنای واقعی کلمه می تواند در این مورد کمک کند. در واقع ، تمام ابزارهای پرداخت در واقع ابزارهای اعتباری برای معامله تجاری هستند. بنابراین ، می توانید مستقیماً آنها را به عنوان یک دارایی بومی در سیستم مالی تجارت بلاکچین صادر کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید سفته ها یا اسکناس های صرافی را درست در سیستم عامل تجارت بلاکچین بین شرکت های صادر کننده و بازخرید ایجاد کنید. اگر بتوانید به طور مستقیم همه ابزارهای پرداخت را در بستر مالی تجارت بلاکچین صادر کنید ، از این رو می توانید از مسئله فاکتور جعلی مربوط به SME ها خلاص شوید.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید سطح نقدینگی موجود در بستر سرمایه گذاری بلاکچین برای تجارت را افزایش دهید. این در طولانی مدت سطح خطرات را کاهش می دهد و درآمد کلی شما را افزایش می دهد.

 

 • شناسایی شرکای خوب از طریق مدیریت هویت

مدیریت هویت یکی از موضوعات مهم تأمین مالی تجارت است. معمولاً ، وقتی صحبت از تجارت بین المللی می شود ، به سختی گزینه هایی برای ملاقات یا تأیید شرکتی که با آن همکاری می کنید وجود دارد..

به همین دلیل است که در بسیاری از موارد ، تعداد زیادی فعالیت جعلی با هویت واقعی شرکت وجود دارد. بسیاری از شرکت ها فرصت هایی را ادعا می کنند که نمی توانند ارائه دهند و بسیاری از آنها اطلاعات نادرستی درباره شرکت خود به اشتراک می گذارند.

همچنین ، گروهی از شرکت های مشترک وجود دارد که وانمود می کنند کالایی را به شرکت ها می خرند یا می فروشند ، اما در پایان معاملات ، آنها هزینه را پرداخت نمی کنند یا حتی محموله را نمی فرستند. همچنین ، بانک ها باید معاملات تجاری را به طور کامل تسهیل کنند تا تمام خطر تحویل یا پرداخت هر دو طرف را پوشش دهد.

با این حال ، فاقد کانال مناسب برای مدیریت هویت ، آنها گاهی اوقات نیز مجبور به مقابله با خسارات گسترده هستند.

 

بستر مالی بلاکچین تجارت چگونه می تواند کمک کند

اکنون با پیشرفت فناوری بلاکچین ، پلت فرم مالی تجارت می تواند سیستم مدیریت هویت را به شما ارائه دهد. بنابراین ، برای آن ، هر طرفی که می خواهد به این شبکه بپیوندد باید هویت خود را ثابت کند و شما می توانید این اسناد را در بستر blockchain برای تجارت مالی حفظ کنید.

علاوه بر این ، اطمینان از اینکه آنها معتبر هستند یا در واقع همان چیزی هستند که ادعا می کنند بسیار آسان خواهد بود زیرا شما قادر به انجام آن در زمان واقعی هستید.

هنگامی که اعتبار شرکت ها تأیید شد ، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام سوابق اسناد در بستر سرمایه گذاری مالی تجارت مبتنی بر بلاک چین وجود دارد. بنابراین ، می توانید همه آنها را از یک مکان مدیریت کنید.

علاوه بر این ، حفظ تمام هویت شرکت ها همچنین یک پلتفرم مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین شفاف و موثر ارائه می دهد.

 

 • قرارداد و مدیریت اسناد از طریق دفتر ثبت ناپذیر

از آنجا که در امور مالی تجارت با بسیاری از مدارک روبرو خواهید شد ، معمولاً مدیریت کلیه اسناد و قراردادها بر این اساس کاملاً معمول است. معمولاً افراد در طول معاملات لازم است اسناد خاص را در زمان های مشخص تأیید کنند. بنابراین ، مهم می شود که همه آنها را مدیریت کنید وگرنه حتی اگر یک خطای واحد نیز مرتکب شوید ، می تواند مسئله ای ایجاد کند.

از طرف دیگر ، شما باید با بسیاری از جنبه های حقوقی نیز کنار بیایید. بنابراین ، هر مسئله جزئی می تواند منجر به پرونده های قضایی یا جریمه های سنگین شود. در واقع ، بسیاری نمی توانند همه اسناد را بر این اساس مدیریت کنند و همچنین همه قوانین را به درستی حفظ کنند.

 

بسترهای مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین چگونه می توانند کمک کنند

سیستم عامل های مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین می توانند به راحتی همه اسناد مربوط به تجارت شما را از شبکه مدیریت کنند. علاوه بر این ، اسنادی نظیر نظارتی ، مالی ، بیمه ای و تجاری کاملاً ثابت است زیرا می توانید آنها را هش کنید و برای اشخاص مربوطه در دسترس قرار دهید..

بنابراین ، همه فقط تغییراتی را در نسخه اخیر ایجاد می کنند و سایر موارد غیرقابل تغییر خواهد بود.

معمولاً در سیستم عامل های مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین تغییرناپذیر خواهد بود ، به این معنی که هیچ کس قادر به تغییر چیزی نیست. با این حال ، همانطور که باید مرتباً به روز شود ، هر کاربری باید تغییراتی در پرونده های اخیر ایجاد کند. بدیهی است که برای آن ، شما به دسترسی مجوز خاصی نیاز خواهید داشت. تمام اسناد قبل از ذخیره شدن در دفتر ، نیاز به حسابرسی دارند.

علاوه بر این ، نگه داشتن همه چیز در کانال تغییرناپذیر بسترهای مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین ، هر بار خروجی بهتری را تضمین می کند.

 

 • هزینه های معامله با تسویه حساب خودکار کاهش می یابد

همانطور که قبلاً می دانید بازیگران زیادی در امور مالی تجارت وجود دارند. با این حال ، همه آنها برای مدل جدید بلاک چین مالی لازم نیست.

به عنوان مثال ، بانک ها معمولاً تسویه حساب می کنند و اطمینان می دهند که حقوق هر دو طرف برابر است. با این حال ، این فرآیندها یا خدماتی که بانک ارائه می دهد ، زمان و هزینه زیادی را به خود اختصاص می دهد.

به طور دقیق تر اعتبارات اسنادی ، تعداد کمی از صورتهای مالی است که نیاز به هزینه بالایی دارد. بنابراین ، به تعبیری بانک ها از نظر تأمین مالی تجارت نیز یک واسطه یا واسطه هستند.

 

بستر های نرم افزاری بلاکچین مالی چگونه می تواند کمک کند

مدل بلاکچین مالی تجارت روشهای مختلفی را برای انجام تجارت ارائه می دهد. می توانید از روش معمول استفاده کنید و همه کارها را روی دفتر انجام دهید. در این مدل بلاکچین مالی تجارت ، شما با تک تک بازیکنان سنتی تجارت مالی روبرو خواهید شد.

با این حال ، اگر شما و شریک تجاری خود دارای سطح اعتماد مناسب یا حتی شناسایی معتبر تأیید شده باشید ، در طول تجارت به همه لایه ها نیاز نیست. شما فقط می توانید قرارداد را با استفاده از ویژگی های قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین مالی تجارت اجرا کنید. به همین دلیل است که شما باید بلاکچین را برای تجارت پیاده سازی کنید.

علاوه بر این ، تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که قوانینی را تنظیم کنید که هم توافق کنید و هم از رمز بومی برای انجام تجارت استفاده کنید. با این کار ، مجبور نیستید هزینه های خدمات زیادی را به هیچ واسطه ای بپردازید. احتمال دیگر این است که وقتی با دارایی های بومی پایدار سر و کار دارید ، دوام آنها بسیار بیشتر از ارزهای فیات است.

بنابراین ، در هنگام پرداخت فرامرزی ، نگران مسائل مربوط به تبدیل با بلاکچین مالی تجارت نخواهید بود. علاوه بر این ، هزینه های معامله در سیستم عامل بلاکچین مالی تجارت بسیار ناچیز است ، بنابراین برای همه یک وضعیت برنده است.

آیا می خواهید در مورد تحول Blockchain بیشتر بدانید؟ ما را بررسی کنید کتاب تحول Blockchain!

 

فصل 5: نحوه تأمین مالی تجارت با استفاده از بلاکچین چگونه کار می کند

مرحله 1: برای ملاقات با شرکای تجاری از پلت فرم Blockchain مالی تجارت استفاده کنید

بیایید با اولین قدم شروع کنیم. در صورت تأمین مالی تجارت برای انجام توافق باید با شرکت های دیگر ملاقات کنید. علاوه بر این ، نیازهای فروش و نیازهای خرید شما از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است و بدست آوردن مناسب ترین شریک یک چالش است.

به دلیل عدم تجارت نقدینگی کمی دشوار می شود. بنابراین ، ارتباط با مشتری مناسب یکی از امتیازات تجارت نیست. به عنوان مثال ، شما ممکن است به یک بارکش مانتو احتیاج داشته باشید ، اما باید به طور خاص با توجه به مارک شما ساخته شود. علاوه بر این ، برای انجام این کار با یک شرکت خارج از کشور تولید کننده مانتو معامله می کنید. با این حال ، آنها قادر به تغییر آن بر اساس نیاز شما نیستند.

مشکل این است که وقتی در بازار هستید و هیچ نقدینگی ندارید ، آسان نیست که به یک شرکت دیگر بروید. علاوه بر این ، ممکن است حتی در مورد سایر بازیکنانی که تغییر خاصی ارائه می دهند اطلاعی نداشته باشید.

با این حال ، وقتی نوبت به تجارت مالی در بلاکچین می رسد ، می توانید نقدینگی مورد نظر خود را برای جایگاه خاص خود تأمین کنید. شرکت ها از سراسر جهان می توانند در این پلت فرم گرد هم آیند و بهترین شریک تجاری بالقوه خود را انتخاب کنند.

مهمتر از همه ، از آنجا که همه چیز در بستر سرمایه گذاری بلاکچین و تجارت معتبر است ، هیچ شانس وجود هیچ شرکت متقلبی در آنجا وجود ندارد. بعلاوه ، این به خریدار و فروشنده این امکان را می دهد تا از بلاکچین و بستر مالی تجارت برای یافتن شرکای تجاری بالقوه قابل اعتماد استفاده کنند. این مانند یک بازار خواهد بود که در آن موتور مطابق با خریداران و فروشندگان مطابقت دارد.

علاوه بر این ، همه افراد توانایی ها و نیازهای خود را برای دستیابی به خروجی بهتر در امور مالی تجارت در بلاکچین بیان می کنند.

 

مرحله 2: ایجاد یک قرارداد هوشمند و شروع سفارش

هنگامی که شریک احتمالی خود را پیدا کردید ، توافق نامه ای را در مورد بلاکچین و سیستم عامل تجارت آغاز خواهید کرد. برای این منظور ، باید مستقیماً با استفاده از اتصال شبکه همتا به همتا با آنها تماس بگیرید.

هنگامی که دانستید همه توافق نامه ها توسط هر دو طرف تأیید شده اند ، می توانید با استفاده از قراردادهای هوشمند در بستر سرمایه گذاری بلاکچین و تجارت ، قوانین را تعریف کنید. هر گونه تجارت مالی در بستر بلاکچین ویژگی های قرارداد هوشمند را ارائه می دهد زیرا یکی از عناصر ضروری است. علاوه بر این ، ایجاد یک قرارداد دیجیتال در بستر سرمایه گذاری بلاکچین و تجارت بسیار آسان است.

علاوه بر این ، بسیاری از امور مالی تجارت در شرکت های بلاکچین الگوهایی را برای تنظیم قراردادها ارائه می دهند. بنابراین ، برای انجام این کار نیز به دانش فنی احتیاج نخواهید داشت. پس از آن ، وقتی هر دو طرف قرارداد را در زمان واقعی مشاهده می کنند و توافق می کنند ، خریدار سفارش را شروع می کند.

 

مرحله 3: تعهد پرداخت بانکی خریدار

همانطور که قبلاً می دانید ، بانکهای طرفین عمدتاً از روند پرداخت مالی تجارت مراقبت می کنند. بنابراین ، در مورد مالیات تجارت در بلاکچین ، بانک های هر دو طرف همچنین در قرارداد قرارداد هوشمند خواهند بود.

به این ترتیب ، آنها قرارداد و روند کار را مشاهده می کنند و سپس مراحل خاصی را که نیاز به اقدامات آنها دارند آغاز می کنند. بعلاوه ، هنگامی که شرایط قرارداد هوشمند تحقق می یابد ، آنها می توانند پرداخت را با استفاده از سرمایه تجارت در بستر بلاکچین تسویه کنند. علاوه بر این ، پرداخت از حساب بانکی خریدار به حساب بانکی فروشنده انجام می شود.

 

مرحله 4: بودجه قابل دریافت برای فروشنده

معمولاً پرداخت مالی تجارت طی 30 ، 60 یا 90 روز انجام می شود. این بیشتر به زمان حمل و نقل بستگی دارد. علاوه بر این ، حمل و نقل در تجارت بین الملل بسته به مسیر ممکن است زمان زیادی را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر این ، ممکن است فروشنده وقت نداشته باشد تا مدت طولانی برای دریافت پرداخت صبر کند. در عوض ، آنها می توانند روند مالیات قابل دریافت از بانک آن را تسریع کنند. آنها چگونه این کار را انجام خواهند داد?

آنها می توانند فاکتورهای خود را به یک شرکت فاکتورینگ دیگر بفروشند و به جای آن ، در بستر سرمایه گذاری بلاکچین و تجارت پول دریافت کنند. علاوه بر این ، بانک فروشنده فاکتور را ارائه می دهد ، و شرکت فاکتورینگ به توافق نامه قرارداد هوشمند می پردازد و فروشنده را پرداخت می کند.

پس از آن ، شرکت فاکتورینگ و خریدار مستقیماً با استفاده از بستر سرمایه گذاری بلاکچین و تجارت با یکدیگر در زمینه قرارداد هوشمند همکاری خواهند کرد..

 

مرحله 5: حمل و نقل و ردیابی کالا

پیگیری روند حمل و نقل در بلاکچین و بستر مالی تجارت بسیار آسان است. علاوه بر این ، روند مشابه ردیابی محصولات زنجیره تامین است. یک ردیاب به خریدار و فروشنده اطلاع می دهد که محل حمل دقیقاً کجاست. علاوه بر این ، مهم نخواهد بود که فروشنده کالا را از چه راهی حمل می کند. ردیاب همیشه به آنها از محل دقیق و شرایط کالا اطلاع می دهد.

مالی پیشرفته تر تجارت در سیستم عامل های بلاکچین گزینه های ویژه ردیابی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها به شما امکان می دهند ویژگی های خاصی مانند شرایط آب و هوایی یا دما یا دست نخورده بودن کالا را بدانید. علاوه بر این ، در صورت حساس بودن به هوا ، همچنین می توانید کیفیت محصول را ردیابی کنید.

بنابراین ، هنگامی که فروشنده کالا را حمل کرد ، هر دو طرف روند حمل و نقل را پیگیری می کنند.

 

مرحله 6: خریدار تجارت را تأیید می کند

هنگامی که خریدار محموله را دریافت کرد و به روزرسانی قرارداد هوشمند را مشاهده کرد ، برای تأیید آن با شرکت حمل و نقل تماس می گیرند. به محض اثبات اصالت هر سند در سیستم عامل ، خریدار تجارت قرارداد هوشمند را تأیید می کند.

علاوه بر این ، برای تأیید این گزینه برای کلیک بر روی یک دکمه برای تأیید آن وجود دارد. در صورت بروز هرگونه اختلاف ، گزینه ای برای حل و فصل اختلافات در امور مالی تجارت در بلاکچین وجود دارد. علاوه بر این ، شما گزینه های مختلفی را برای انتخاب نوع درگیری یا شکایت از خریدار یا فروشنده دریافت خواهید کرد.

پس از پردازش آن ، خریدار سپس پرداخت را با استفاده از سرمایه تجارت در بلاکچین تأیید می کند. با این حال ، در مورد وضوح متفاوت ، اقدامات خاصی انجام می شود.

 

مرحله هفتم: فروشنده پرداخت می کند

حمل و نقل انجام شده است و خریدار آن را در بستر سرمایه گذاری بلاکچین و تجارت تأیید کرده است. بنابراین ، قرارداد هوشمند به طور خودکار پرداخت را برای فروشنده با استفاده از سرمایه تجاری در بلاکچین آغاز می کند.

ابتدا برای انجام این کار ، بانک خریدار مبلغی را از حساب پس گرفته و سپس آن را مستقیماً به حساب بانکی فروشنده ارسال می کند. ثانیا ، بانک فروشنده پرداخت را در بستر بلاکچین و مالی تأیید می کند. سرانجام ، هر دو طرف قرارداد را به پایان می رسانند.

راهنمای ما را بررسی کنید بلاکچین برای بیمه از اینجا!

 

کنسرسیوم بلاکچین ، شرکت ها و بسترهای نرم افزاری محبوب بلاکچین برای امور مالی تجارت اینفوگرافیک

فصل ششم: بلاک چین های محبوب سازمانی مناسب برای امور مالی تجارت

شرکت های زیادی در حال پیاده سازی بلاکچین هستند. با این حال ، هر یک از آنها برای جایگاه مالی تجارت مناسب نیستند. امور مالی یکی از موارد حیاتی استفاده از فناوری بلاکچین است و اکنون بسیاری از شرکت ها راه حل های ویژه ای برای سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت ارائه می دهند..

اگر به دنبال بهترین شرکت های بلاکچین مالی تجارت هستید تا پروژه شما را تأمین کند ، قطعاً باید تمام فرم های گزینه زیر را بررسی کنید. ما محبوب ترین و مناسب ترین بلاکچین سازمانی مناسب برای امور مالی تجارت را انتخاب کرده ایم. بنابراین ، بیایید ببینیم آنها چه هستند –

 

 • هایپرلجر

بیایید با یکی از بازیگران اصلی این صنعت – هایپرلجر شروع کنیم. Hyperledger یک پروژه از لینوکس است و از سال 2016 ساخته شده است. علاوه بر این ، Hyperledger یک راه حل عالی برای انواع صنایع از جمله مالی تجارت است..

شرکت های بلاکچین مالی تجارت قطعاً به دلیل ادغام گسترده ، آن را مناسب پروژه خود می دانند. در حال حاضر هایپرلجر بیش از 185 همکاری در حال انجام دارد. علاوه بر این ، با ده نوع پروژه مختلف ، Hyperledger عملاً بر بازار حاکم است.

شما خوشحال خواهید شد که بدانید بسیاری از پروژه های آنها از بخش تجارت مالی پشتیبانی می کنند و ویژگی های منحصر به فردی را فقط برای آن ارائه می دهند.

 

چه پیشنهادی دارد?

سیستم Blockchain مجاز

فناوری بلاکچین مالی تجارت با چارچوب مجاز ارائه می شود. بنابراین ، هنگام پیوستن به شبکه ، باید شناسه خود را تأیید کنید. علاوه بر این ، شما به راحتی می توانید شرکای مربوطه خود را پیدا کنید.

 

مقیاس پذیری بالا با عملکرد بالاتر

سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت باید مقیاس پذیر باشند. همچنین ، آنها نیاز به پوشش هزاران معامله در عرض چند ثانیه دارند. به همین دلیل Hyperledger مقیاس پذیری بالایی را با خروجی با کیفیت برتر ارائه می دهد.

 

نیاز به دانستن اطلاعات در دسترس بودن

سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت باید با بسیاری از اسناد حساس برخورد کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که فقط شرکای تجاری می توانند این موارد را ببینند. برای این منظور ، پیشنهاد Hyperledger فقط باید از در دسترس بودن داده ها در دفتر اطلاعات داشته باشد.

 

زبانهای جستجوی غنی

Hyperledger زبانهای جستجوی غنی را ارائه می دهد ، بنابراین جستجوی از طریق پایگاه داده برای هر شرکت تجاری آسان است.

 

معماری مدولار

افزودن ویژگی های جدید در پلت فرم بلاکچین مالی تجارت با ساختار مدولار شبکه کار ساده ای است.

 

اندازه گیری ایمنی برای داده های حساس

هایپرلجر می داند که همه خدمات مالی باید از امنیت با کیفیت بالایی برخوردار باشند که هیچ کس نمی تواند آن را هک کند.

 

 • اتحاد سازمانی Ethereum

یکی دیگر از پلتفرم های سازمانی عالی برای شرکت های بلاک چین مالی ، اتحاد سازمانی Ethereum است. Ethereum یکی از قدیمی ترین فناوری های بلاکچین و محبوب ترین فناوری در بازار است. علاوه بر این ، هر مشکلی با معماری بیت کوین عدم وجود در Ethereum است.

علاوه بر این ، این پلت فرم طیف گسترده ای از قابلیت را برای شرکت های بلاک چین مالی فراهم می کند. با این حال ، این فقط برای صنایع مالی نیست. به دلیل تقاضای نیازهای سطح بالای شرکت ، Ethereum کنسرسیومی با بیش از 250 عضو تشکیل داد. علاوه بر این ، آنها یک بلاک چین غیر مجاز غیرانتفاعی هستند.

بنابراین ، ممکن است فکر کنید که آنها برای اهداف مالی مناسب نیستند. با این حال ، آنها دسترسی محدود کننده ویژه ای را برای مهمانی هایی که به حریم خصوصی نیاز دارند فراهم می کنند.

 

چه پیشنهادی دارد?

بستر باز

خوب ، اول از همه ، آنها یک پلت فرم منبع باز برای سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت ارائه می دهند.

 

قدرت

پروژه های بلاکچین مالی تجارت باید با تأثیر معتبر EEA مقابله کنند. به این دلیل که برای حفظ یک اکوسیستم باز باید مقررات خاصی وجود داشته باشد و EEA آن را حفظ خواهد کرد. علاوه بر این ، اگر از ابتدا به راهنمایی های خود اشاره کنید ، حفظ آن برای آنها آسان تر خواهد بود.

 

پشتیبانی دولتی ارائه دهید

چه راهی بهتر از داشتن پشتیبان کامل دولتی می تواند برای راه اندازی پروژه مالی تجارت شما باشد؟ معمولاً سیستم عامل های بلاکچین با موضوعات قانون و مقررات سروکار دارند. با این حال ، بخش مالی باید تحت قانون باشد. و EEA این را ارائه می دهد.

 

سیستم در حال تکامل

هیچ کس نمی خواهد عقب بماند و به همین دلیل EEA همیشه ویژگی های آنها را ارتقا می دهد و نسخه های بیشتری از نسخه عمومی پلتفرم را اضافه می کند. به این ترتیب هم از پلتفرم خصوصی و هم از مزایای عمومی بهره مند می شوند. و همینطور بلاکچین مالی تجارت شما نیز خواهد بود.

 

پروتکل های KYC / AML  

امور مالی تجارت باید پروتکل های KYC / AML داشته باشد تا مشتریان خود را بهتر بشناسد. با EEA تمام ویژگی های قانونی این چنینی را بدست خواهید آورد.

 

 • R3 Corda

R3’s Corda یکی از نسخه های بلاک چین تجاری نرم افزار Corda است. علاوه بر این ، این پلت فرم به عنوان منبع باز برای کاربران سازمانی طراحی شده است. نیازی به گفتن نیست که شرکت های بلاکچین مالی تجارت قطعاً باید از آن استفاده کنند.

بهترین چیز در مورد این سیستم عامل این است که عمدتا برای بخش های مالی است. اگرچه در حوادث اخیر ، اقدامات دیگری نیز وجود دارد ، اما بیشتر آن را برای بخش های مالی تنظیم می کند. به همین دلیل استفاده از آن در پلتفرم بلاکچین مالی تجارت شما می تواند بهترین تماس باشد.

Corda از سال 2015 به وجود آمد و در حال حاضر 200+ عضو در کیف خود دارد. علاوه بر این ، شرکت های سرمایه گذاری بلاکچین تجاری می توانند از نوع طبیعی مجاز در پروژه های خود استفاده کنند.

 

چه پیشنهادی دارد?

فایروال برنامه

شاید شما به دنبال بهترین فایروال کاربرد blockchain هستید. سپس ، Corda برای نجات روز شما اینجا است. امور مالی تجاری نیاز به محافظت قوی در برابر نشت اسناد و دستکاری دارد. علاوه بر این ، با کمک Corda اکنون بلاکچین مالی می تواند از این فایروال عالی استفاده کند تا از اسناد آنها محافظت کند.

 

رمزگذاری

یکی دیگر از ویژگی های مفید برای پروژه های بلاکچین مالی تجارت ، استفاده از سطح پیشرفته رمزگذاری است. برای این منظور از رمزنگاری استفاده می کنند. با این حال ، این برتر از هر رمزنگاری دیگری در بازار برتر است. بعلاوه ، رمزگشایی از آن برای شخص ثالث غیرممکن است.

 

در دسترس بودن بالا

این پلتفرم در دسترس بودن بالا برای تمام جامعه بلاکچین مالی تجارت است. با همان خروجی پیشرفته 24/7 روز فعال و فعال است.

 

نظارت و بازیابی بلایا

با کمک R3 Corda می توانید مکان کالاهای لوکس خود را کنترل کنید. در صورت بروز هرگونه فاجعه ، راه بی شماری برای بازیابی از سیستم عامل وجود دارد. علاوه بر این ، ابزارهای اساسی برای پیش بینی چنین فاجعه ای وجود دارد تا از آن جلوگیری شود.

 

 • موج دار شدن

از سال 2012 Ripple یک پلتفرم درجه یک بلاکچین در بازار است. با این حال در آن زمان Opencoin بود. بعداً در سال 2015 با نام تجاری Ripple تغییر نام داد. شرکتهای بلاکچین مالی تجارت این بستر را دوست دارند زیرا RippleNet آنها بانکها ، ارائه دهندگان پرداخت ، شرکت ها ، مبادلات دارایی و غیره را به هم متصل می کند..

بنابراین ، اگر به دنبال هر نوع بازیکن مالی هستید ، RippleNet به شما بازگشت. علاوه بر این ، شرکت های بلاکچین مالی تجارت نیز از استفاده از معاملات جهانی تقریباً رایگان بسیار هیجان زده خواهند شد. در حال حاضر آنها بیش از 100+ سازمان با آنها کار می کنند.

 

چه پیشنهادی دارد?

بازارهای جدید را کشف کنید

بسیاری از موسسات مالی برای یافتن مشتری مناسب تلاش می کنند و در نهایت با شرکت های متقلب قرارداد می گیرند. این نه تنها به اعتبار شرکت های مالی بازرگانی لطمه می زند ، بلکه باعث می شود درآمد به سمت پایین تغییر کند.

برای مقابله با این Ripple ارائه بازارهای جدیدی است که می توانید خریداران و فروشندگان بالقوه را کشف کنید.

 

اطمینان از مشتریان بیشتر

با کمک یک سیستم عامل جامد مانند Ripple ، شما قادر خواهید بود مشتری بیشتری را برای ایجاد قرارداد در سیستم شبکه جذب کنید. معمولاً فروشندگان هیجان زده می شوند زیرا با استفاده از بلاکچین مالی تجارت در مدت زمان کوتاهی پرداخت می کنند.

 

پروتکل های امنیتی و موارد ایمنی

منافذ زیادی در ساختار مالی تجارت وجود دارد. برای اثبات کامل تر آن ریپل بهترین پروتکل های امنیتی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها ویژگی ایمنی ویژه ای برای سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت ارائه می دهند.

 

ساده کردن روند پرداخت ها

سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت همیشه به خروجی ساده شده از این صنعت نیاز دارند. از آنجا که ماهیت معمول تجارت کاملاً پیچیده است ، بسیاری از مردم با مشکلات دشواری روبرو هستند. اما با کمک Ripple ، هیچ شرکت بلاکچین مالی تجارت نمی تواند از روند ساده معاملات لذت ببرد.

 

 • حد نصاب

حد نصاب باید در لیست بعدی شرکتهای بلاک چین مالی باشد. علاوه بر این ، بستر مالی تجارت متناسب با خروجی های سطح بالای معاملات سرعت بیشتری طراحی شده است. حد نصاب با تأمین مالی تجارت بهترین کار را خواهد کرد زیرا ساختار شبکه برای استفاده گسترده کاملاً مناسب است.

علاوه بر این ، همانطور که به معنای مجاز است ، برای ورود به سیستم عامل باید خصوصیات احراز هویت خصوصی را دریافت کنید. علاوه بر این ، این ویژگی واقعاً دست در دست صنعت مالی است.

شرکت های بلاکچین مالی تجارت نیز دوست دارند که این پلت فرم فوق العاده مقیاس پذیر است و تحت فشار خرد نمی شود.

 

چه پیشنهادی دارد?

مرجع مدیریت گره

ورود به شبکه به نوعی مانند فرآیند احراز هویت است. در سطح ورود ، مرجعی بررسی می کند که آیا طرف مجاز به ورود به شبکه است یا خیر. به همین دلیل شما همیشه افراد مورد تأیید معتبر را در شبکه پیدا خواهید کرد.

 

معاملات خصوصی

سیستم عامل های بلاکچین مالی تجارت نیاز به حفظ حریم خصوصی دارند ، حتی در حین معاملات. به همین دلیل Quorum به هر کسی اجازه می دهد تا به صورت خصوصی با کاربر دیگری معامله کند.

 

توافق از طریق رای گیری

حد نصاب از طریق رای گیری اکثریت به توافق می رسد. بنابراین ، با پروتکلهای اجماع معمول مصرف انرژی کار نمی کند. از آنجا که همه چیز به رأی بستگی دارد ، برای تأیید معامله زمان بسیار کمی لازم است.

 

عملکرد عالی

برخلاف نسخه عمومی Ethereum ، Quorum عملکردی در کلاس بالا ارائه می دهد. نه تنها این بلکه نرخ معامله بالاتری را نسبت به سایر سیستم عامل ها ارائه می دهد.

 

فصل هفتم: کنسرسیوم های Blockchain برای امور مالی تجارت

 • ما تجارت

هشت بانک گرد هم آمدند و کنسرسیوم های بلاکچین مالی تجارت با نام We.trade تشکیل دادند. پیش از این ، We.trade به عنوان Digital Trade Chain شناخته می شد. با این حال ، برای تأثیرگذاری بیشتر ، آنها نام تجاری خود را با نام تجاری We.trade تغییر دادند. در حال حاضر آنها از پشتیبانی بلاکچین مالی تجارت استفاده می کنند IBM.

علاوه بر این ، هدف اصلی آنها این است که به طور معمول سرمایه مالی تجارت بلاکچین را برای شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه دهند ، این شرکت ها بیشترین مشکلات را دارند.

علاوه بر این ، با کمک Hyperledger Fabric و تجربه صنعت بانکی IBM ، تجارت تجارت مبتنی بر بلاکچین ارزان تر و آسان تر برای استفاده خواهد بود.

در حقیقت ، کنسرسیوم های بلاکچین مالی تجارت تمام امکانات را از Hyperledger Fabric v1.0.0 می گیرند. علاوه بر این ، هایپرلجر بیش از حد توانایی یک بستر بلاکچین مالی تجارت است.

در حال حاضر اعضای بلاکچین مالی تجارت –

UniCredit ، Rabobank ، Santander ، Deutsche Bank ، Natixis ، Nordea ، KBC و HSBC.

کنسرسیوم های بلاکچین مالی تجارت مستقیماً روی IBM Cloud اجرا می شود. علاوه بر این ، از این طریق روند بلاکچین مالی تجارت به راحتی پیش می رود.

علاوه بر این ، این امر همچنین تجارت مالی بین المللی و داخلی را بر روی تجارت تجاری مبتنی بر بلاکچین ردیابی ، مدیریت و ایمن خواهد کرد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید همه چیز را با استفاده از دستگاه های تلفن همراه ردیابی کنید. بنابراین ، این سرمایه تجاری مبتنی بر بلاکچین بسیار راحت است.

 

 • مارکو پولو

بسیاری از شرکت های مالی هستند که پلت فرم کنسرسیوم بلاکچین مالی تجارت Marco Polo را تشکیل داده اند. علاوه بر این ، یک عضو دیگر نیز وجود دارد که فقط به عنوان ناظر عمل می کند و در آن شرکت نمی کند ، انجمن تجارت بین المللی و منتظر ماندن (ITFA) است. علاوه بر این ، ITFA از بیش از 170 عضو تشکیل شده است.

کنسرسیوم های بلاکچین مالی تجارت تجاری مارکو پولو وجود دارد زیرا آنها می خواهند تجربه بهتر بانکی را همراه با ارائه راه حل های تجاری به مشتریان بالقوه ارائه دهند.

در حال حاضر ، کنسرسیوم های سرمایه گذاری بلاکچین تجارت پولو مارکو از R3 Corda و TradeIX پشتیبان فنی می گیرند. چندین مزیت این پلت فرم مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند –

 • تعویض هزینه: بلاکچین مالی مارکو پولو تجارت امکان متقابل سازی هزینه را برای بسیاری از شرکت کنندگان و اعضای شبکه فراهم می کند.
 • بدون خطر: استفاده از پلتفرم بلاکچین مالی تجارت بسیار سودمند است زیرا خطرات صفر را ارائه می دهد زیرا هر شرکت کننده با قوانین و مقررات تأیید می شود.
 • جلوه های شبکه: همراه با راه حلهای ضروری جرم مهم برای ارتقا یک ساختار شبکه قوی.
 • همکاری: به اشتراک گذاشتن تخصص و بازی با فن آوری در سراسر صنعت باعث ایجاد نوآوری هایی می شود. علاوه بر این ، سیستم عامل بلاکچین مالی تجارت آن را ارتقا می دهد.

در حال حاضر اعضای بلاکچین مالی تجارت –

بانکوک بانک ، Natixis ، Commerzbank ، SMBC ، DNB ، ING ، Standard Chartered ، BNP Paribas ، OP Financial و NatWest.

 

 • باتاویا

Batavia یکی دیگر از کنسرسیوم های بلاک چین مالی است. در حال حاضر ، آنها برای اجرای پلت فرم مالی تجارت خود با IBM همکاری می کنند. این یک کنسرسیوم کوچک از بانک ها است که در حال حاضر فقط پنج بانک دارد.

در حال حاضر اعضای کنسرسیوم بلاکچین مالی تجارت –

CaixaBank ، Erste Group ، UBS ، Bank of Montreal و Commerzbank.

باتاویا تلاش می کند تا وجود داشته باشد زیرا هدف آنها ارائه شبکه های تجارت فرامرزی همراه با ایجاد چند حزب است. علاوه بر این ، آنها می خواهند اکوسیستم باز صادر کنندگان و واردکنندگان را فراهم کنند که در آن هر دو طرف بتوانند شرکای مربوطه را برای تجارت پیدا کنند.

علاوه بر این ، در طول دوره آزمایشی خود ، بسیاری از پروژه های زنده نیز از جمله حالت حمل و نقل در مناطق مختلف در حال انجام هستند.

همچنین ، باتاویا برای آزمایش نحوه عملکرد سیستم عامل آنها در شرایط متفاوت ، معاملات و کالاهای متنوعی را معامله کرد. بنابراین ، با استفاده از مشتریان کنسرسیوم بلاکچین مالی بتاویا می توان بدون هیچ خطایی با شفافیت کامل تجارت کرد. علاوه بر این ، پلت فرم بلاکچین مالی مالی تجارت همچنین شرکای کارآمدتری را به یکدیگر متصل می کند.

 

 • ولترون

کنسرسیوم های بلاکچین مالی تجارت Voltron مبتنی بر پلتفرم R3 Corda هستند. با این حال ، آنها همچنین برای پشتیبانی فناوری با CryptoBLK همکاری می کنند. باز هم ، ولترون با 12 بانک همراه است که می خواهند روند مالی تجارت را در بازارهای بین المللی ساده کنند.

در حال حاضر اعضای کنسرسیوم بلاکچین مالی تجارت –

بانک ایالات متحده ، Natwest ، بانک بانکوک ، میزوهو ، BNP Paribas ، BBVA ، Intesa Sanpaolo ، ING ، HSBC ، Scotiabank ، SEB و بانک CTBC.

همه شما می دانید که چگونه اعتبار اسنادی یک نیاز اساسی برای تأمین مالی تجارت است. به همین دلیل است که Voltron حتی کاملاً اثبات شده یک پلت فرم بلاکچین مالی تجارت امن را ارائه می دهد. با استفاده از این سیستم عامل ، بانک ها می توانند اعتبار اسنادی را با اسناد و مدارک مربوطه صادر کنند بدون اینکه نگران هیچ اشتباهی باشید.

از آنجا که هر دو طرف می توانند پیش نمایش همه چیز را به صورت زنده مشاهده کنند ، همچنین می توانند به توافق برسند یا هرگونه خطایی را قبل از اینکه قرارداد را ببندند ، نشان دهند. علاوه بر این ، مشتریان شرکت می توانند مستقیماً اسناد را فقط با شرکای مربوطه خود بارگذاری کنند. بنابراین ، همه افراد نمی توانند همه اسناد حساس را در دفتر مشاهده کنند.

 

 • HKTFP

HKTFP یک سیستم عامل بلاکچین مالی تجارت مستقر در هنگ کنگ است. این پلتفرم همکاری بانک ها و سازمان پول هنگ کنگ است. علاوه بر این ، پلت فرم بلاکچین مالی تجارت بر اساس اثبات مفهوم مبتنی بر ویژگی های خاص فقط برای امور مالی تجارت کار می کند.

در حال حاضر اعضای کنسرسیوم بلاکچین مالی تجارت –

بانک چین ، HSBC ، Hang Seng Bank ، ANZ ، Standard Chartered ، DBS و بانک شرق آسیا.

هدف اصلی این است که تک تک اسناد و مراحل را دیجیتالی کنید. علاوه بر این ، با داشتن یک فرم مستند واقعی ، هیچ تقلبی صورت نخواهد گرفت. علاوه بر این ، آنها همچنین می خواهند برای گسترش شبکه تجارت با سایر پلتفرم های بلاکچین مالی تجارت ارتباط برقرار کنند.

همچنین ، HKTFP یک راه حل قابل توسعه است زیرا بازار مالی تجارت از کمبود نقدینگی رنج می برد. مسئله مهم دیگری که آنها می خواهند حل کنند قیمت گذاری بالا است. بنابراین ، با کمک سیستم عامل ، در نهایت می توانید با هزینه کم در این مناطق تجارت کنید.

برای تأمین انرژی سیستم عامل ، آنها از Hyperledger Fabric استفاده می کنند.

 

 • کومگو

Komgo یکی دیگر از کنسرسیوم های بلاکچین مالی تجارت است. هدف اصلی آنها ارائه کارایی و امنیت از طریق ساده سازی ، اتوماسیون و ارتقا ویژگی های خاص صنعت است.

در حال حاضر کومگو می خواهد یک بستر غیر متمرکز بلاکچین برای حل مسائل تبادل داده برای صنعت مالی تجارت ارائه دهد.

برای تجارت کالا ، آنها می خواهند تبادل داده و امنیت را ارائه دهند ، اما می خواهند آن را به طور کامل در سیستم عامل ساده کنند. با استفاده از سیستم عامل خود ، خریدار و فروشنده می توانند از طریق کانال های ایمن با یکدیگر ملاقات کرده و به یکدیگر متصل شوند. در حال حاضر آنها از Ethereum برای تأمین انرژی شبکه بلاک چین خود استفاده می کنند و همچنین از پشتیبانی فنی ConsenSys’s Kaleido استفاده می کنند.

علاوه بر این ، پانزده ذینفع گوناگون در این کنسرسیوم وجود دارد که شامل بازرگانان کالا ، بانک ها ، شرکت های بازرسی و شرکت های بزرگ انرژی است..

اعضای کنسرسیوم مالی تجارت عبارتند از –

Gunvor ، Shell ، BNP Paribas ، Citi ، Société Génerale ، Macquarie ، Mercuria ، ING ، ABN AMRO ، Rabobank ، Crédit Agricole Group ، MUFG Bank ، Koch Supply & تجارت ، SGS و Natixis.

 

فصل هشتم: شرکتهای دنیای واقعی که از بلاکچین برای امور مالی تجارت استفاده می کنند

 • میزوهو

بانک Mizuho ژاپن کاملاً پلتفرم بلاکچین مالی تجارت را در نظر گرفته است. اخیراً ، آنها یکی از اولین معاملات مالی تجارت بین ژاپن و استرالیا را بدون هیچ مشکلی انجام دادند. علاوه بر این ، طبق گفته آنها ، هر اسناد و داده ها به راحتی بین دو طرف به اشتراک گذاشته شد.

علاوه بر این ، Mizuho در واقع با دو طرف دیگر همکاری می کند – Sompo Japan Nipponkoa Insurance و Marubeni Corp. در حقیقت ، راه حل بلاکچین مالی تجارت آنها قادر به کاهش زمان قابل توجهی برای تجارت است..

در حال حاضر آنها از IBM ژاپن برای توسعه بستر بلاکچین مالی تجارت پشتیبانی فنی می کنند. با این حال ، میزوهو فکر می کند که آنها هنوز یک راه واقعی طولانی دارند تا کامل شدن کامل پروژه انجام شود. بنابراین ، امیدوارم که به زودی به یک راه حل عالی بلاکچین برای تجارت مالی دست پیدا کنیم.

 

 • بارکلی

Barclays یکی دیگر از شرکتهایی است که روشهای سنتی تأمین مالی تجارت را تغییر می دهد. همراه با شرکت Wave ، آنها در حال کار بر روی یک پلت فرم بلاکچین مالی تجارت هستند که می تواند به مسائل تجارت جهانی بپردازد.

علاوه بر این ، در معاملات اعتبار اسناد بلاکچین سرمایه گذاری تجارت جدید بسیار جدید آنها بین تجارت سیشل و اورنوا اتفاق افتاده است. علاوه بر این ، هر دو طرف با استفاده از سیستم عامل Wave بدون هیچ مشکلی اسناد تجاری را رد و بدل کردند. علاوه بر این ، آنها برای پرداخت وجوه خود از SWIFT استفاده کردند.

بستر جدید بلاکچین مالی تجارت اطمینان حاصل می کند که هر طرف قرارداد اسناد و عناوین حمل و نقل را با استفاده از شبکه غیرمتمرکز امن خود مشاهده و انتقال می دهد. بنابراین ، سیستم جدید واقعاً می تواند روند کار را تسریع کرده و هزینه های کلی را کاهش دهد.

علاوه بر این ، این همچنین قادر به شناسایی هرگونه تقلب در اسناد است. در حال حاضر ، Barclays تنها شرکتی است که توانایی های پلتفرم Wave را بررسی می کند. اما آنها همچنین می خواهند با سایر بانک ها یا م institutionsسسات مالی همکاری کنند تا از پتانسیل این پلتفرم شگفت انگیز مالی بلاکچین استفاده کنند.

 

 • بانک مردم چین

یکی دیگر از پلتفرم های بزرگ بلاکچین مالی تجارت در حال تلاش برای رسیدن به جهان است. این بار بانک مردم چین با نگرانی زیادی نسبت به محیط کسب و کار تجاری معمول ، پروژه را رهبری می کند. گوانگدونگ ، هنگ کنگ و ماکائو داون سکوی Blockchain مالی تجارت نام ابتکار بلاکچین مالی تجارت است.

علاوه بر این ، با این سیستم عامل ، آنها قصد دارند یک اکوسیستم برای تجارت مرزی در سراسر هنگ کنگ ، گوانگدونگ و منطقه خلیج ماکائو ایجاد کنند..

علاوه بر این ، سیستم عامل آنها قادر است هزینه را برای شرکتهای متوسط ​​و متوسط ​​کمتر از 6٪ کاهش دهد. در حال حاضر ، آنها با 7-8 کار می کنند. حتی اگر ممکن است فکر کنید این کاهش چندانی در هزینه نیست ، اما وقتی با میلیون ها نفر سر و کار دارید حتی 1٪ تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

باز هم ، این فقط برای تجارت داخلی نیست بلکه شامل شرکتهای خارج از کشور نیز خواهد بود. سیستم عامل آنها همچنین قبل از دسترسی به سیستم عامل ، صحت را تأیید می کند.

 

 • اسکوشیابانک

Scotiabank با کمک پلت فرم بلاکچین AlphaPoint در حال کشف دنیای بلاکچین مالی تجارت است. علاوه بر این ، در نهایت با همکاری آنها ، از این پروژه برای ارسال اسناد تجاری به عنوان آزمایشی استفاده می كنند. در حال حاضر آزمایش کاملاً مثبت است ، بنابراین می توانیم فرض کنیم که کاملاً خوب کار می کند.

AlphaPoint سیستم دفتر خود را مستقر كرد كه می تواند دیجیتالی كردن دارایی ها ، مدیریت اسناد قبل و بعد از تجارت و ایجاد مراكز تجاری را ارائه دهد. علاوه بر این ، در طول دوره آزمایش ، هم روی پلتفرم Microsoft Azure و هم روی پلتفرم AlphaPoint کار کرد.

علاوه بر این ، سیستم مالی تجارت به خوبی مجهز است تا بتواند از سیستم های قدیمی استفاده کند. با این حال ، ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا سیستم های قدیمی کاملاً تغییر کند زیرا ساختار بلاکچین مالی تجارت کاملاً پیچیده است.

پلتفرم بلاکچین مالی تجارت همچنین توانایی مدیریت هزاران معامله در هر ثانیه را بیش از هر روز دارد! همچنین از پتابایت داده پشتیبانی خواهد کرد!

 

 • SEB

SEB از راه حل بلاکچین مالی تجارت CGI استفاده می کند. علاوه بر این ، راه حل Trade360 آنها کاملاً قادر به کنترل حجم معاملات و مقررات مالی تجارت است. SEB خدمات مالی مختلفی را در چندین کشور ارائه می دهد. با این حال ، آنها می خواهند از تمام پتانسیل خود در زمینه سرمایه گذاری و بانکداری شرکتی استفاده کنند.

این جایی است که مشارکت آنها نقش خواهد داشت. Trade360 تنها برای بخشهای مالی یک بستر مبتنی بر ابر است. علاوه بر این ، آنها نرم افزار ، معماری سودآور و پشتیبانی از هر یک از نیازهای مالی تجارت جهانی را ارائه می دهند.

بعلاوه ، این سیستم از انطباق های نظارتی پشتیبانی می کند ، که در مورد تجارت کاملاً ضروری است. در واقع ، این سیستم عامل می تواند تا 30٪ افزایش درآمد و تولید سریعتر برای شرکت SEB ارائه دهد.

همچنین ، یک انجمن خصوصی خصوصی ابر وجود دارد که از هر لحاظ از شما پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، گزارش گیری در زمان واقعی را نیز ارائه می دهد ، بنابراین. شما قادر به بررسی وضعیت در زمان واقعی خواهید بود.

 

 • KBank

Kbank یا Kasikornbank Company Public Limited در حال تلاش برای بلاکچین مالی تجارت نامه ضمانت نامه ما است. آنها به عنوان پشتیبانی فناوری ، از راه حل Hyperledger IBM استفاده می کنند. علاوه بر این ، هدف اصلی آنها ساده سازی و تسریع روند ضمانت نامه است. این شامل –

 • افزایش تمام تجربه مصرف کننده.
 • تدابیر امنیتی شدیدی را ارائه دهید.
 • هزینه کمتر برای هر دو طرف.

Kbank تایلند یکی از بزرگترین صدور ضمانت نامه است. اما به دلیل طبیعت بسیار گران قیمت ، بسیاری از افراد قادر به درمان مورد نیاز خود نیستند. علاوه بر این ، آنها همچنین بسیاری از ویژگی های مالی مانند تجارت بین الملل ، بانکداری تجاری و حتی بانکداری سرمایه گذاری را ارائه می دهند. در این صورت ، آنها باید با بسیاری از نقایص امنیتی و اختلافات کنار بیایند.

در حال حاضر آنها فقط می خواهند فرآیند را دیجیتالی کنند تا گزینه راحت تر و با صرفه جویی در وقت برای همه مشتریانشان باشد. علاوه بر این ، بلاکچین مالی تجارت کاملا بدون کاغذ است ، که باعث کاهش سطح خلق و خو در این بخش می شود.

 

 • دبی تجارت و دبی سفارشی

دبی یکی از شهرهای علاقه مند به پذیرش مفید بودن فناوری بلاکچین است. به همین دلیل برای راحتی بیشتر آنها شروع به کشف بلاکچین مالی تجارت برای هر تجارت و صادرات در دبی می کنند.

IBM تمام وقت با آنها کار می کند تا راه حل های بلاکچین مالی تجارت را به آنها ارائه دهد. علاوه بر این ، ارائه دهنده BAAS همچنین با شرکت های حمل و نقل ، بانک ها و شرکت های هواپیمایی همکاری خواهد کرد تا این کار را یک تلاش مشترک انجام دهد. علاوه بر این ، تجارت و گمرک دبی آنها را برای این پروژه هدایت می کند. هدف اصلی آنها بهبود عرف و کاهش وضعیت سرقت در صورت حمل و نقل است.

از آنجا که آنها از فناوری Hyperledger استفاده می کنند ، به محیط مدولار دسترسی بیشتری خواهند داشت و در صورت لزوم می توانند شبکه را گسترش دهند. در هر صورت ، این پلتفرم همکاری گسترده یا پروژه ای در حوزه تجارت بلاک چین مالی خواهد داشت.

 

فصل 9: کلمات جمع بندی

امور مالی تجارت یکی از صنایع بزرگی است که در اقتصاد ما نقش بسزایی دارد. با این حال ، به دلیل عدم نگهداری مناسب ، سیستم به اصطلاح دیگر دیگر کار نمی کند. با افزایش تجارب بد و بسیاری از موانع در تجارت جهانی ، اقتصاد جهانی نمی تواند به طور کامل متحد شود.

در این راهنما ، ما توضیح داده ایم که چگونه استفاده از فناوری بلاکچین می تواند انقلابی در این بخش ایجاد کند. بدیهی است که فناوری بلاکچین کامل نیست. با این حال ، این بسیار برتر از سیستم های قدیمی است. با کمک بلاکچین مالی مناسب تجارت ، تنها می توان به تجربه تجارت بین المللی بهتر امیدوار بود.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map