Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: ByteBall چیست؟ اولین سکوی داگ

وقتی صحبت از فناوری می شود ، تغییر اجتناب ناپذیر است. همین مسئله در مورد فناوری بلاکچین نیز صادق است زیرا بی نقص نیست. بیت کوین آمد اما بسیاری از مسائل مربوط به آن بود. با این حال ، راه حل های جدید بلاکچین مانند NEO ، Ethereum و غیره مشکل ذاتی مرتبط با خود بلاکچین را حل نکردند.

با بایت بال دیدار کنید. در مقایسه با بیت کوین یا بلاکچین به طور کلی از مسیری کاملاً متفاوت استفاده می کند. برای مبتدیان ، این معاملات داده های فعلی را با معاملات قبلی متصل می کند. شگفت آور است ، نه؟ برای این کار ، از فناوری علوم رایانه دیگری استفاده می شود که به عنوان DAG (نمودار چرخشی غیرمستقیم کارگردانی شده) شناخته می شود. DAG ساختاری است که مانند یک شبکه به هم متصل است.

بایت بال چگونه کار می کند?

همانطور که شاید تاکنون فهمیده اید, بایت بال از هیچ بلوک یا زنجیره بلوکی استفاده نمی کند. معاملات خود به عنوان یک واحد عمل می کنند (همچنین به عنوان واحدهای ذخیره سازی یا توپی نیز شناخته می شوند). این توپ ها به یکدیگر متصل می شوند (نه لزوماً در یک خط مستقیم). برای درک بهتر بیایید بیشتر در مورد نمودار چرخشی کارگردانی بیاموزیم.

نمودار چرخشی مستقیم (DAG)

داگ بایت بال چیست

اعتبار تصویر: ByteBall

DAG اطمینان حاصل کنید که هر توپ ذخیره سازی با یکدیگر متصل هستند. جالب ترین نکته در مورد DAG این است که هر توپ شامل هش توپ های ذخیره سازی قبلی است. این سیستم را قادر می سازد تا با امضای هش های معاملات قبلی به مورد جدید ، یک توپ ذخیره سازی جدید متصل کند.

DAG به صورت خطی کار نمی کند. با این حال ، اتصال به گونه ای انجام می شود که مراجعه بعدی به هر یک از توپ ها بدون هیچ مشکلی انجام شود.

استفاده از DAG با سیستم بلوکی که در زنجیره بلوک استفاده می شود ، مسئله را کاملاً ریشه کن می کند.

استفاده از DAG فواید زیادی دارد. آنها شامل تأیید فوری ، بار انرژی کمتر و نهایی بودن معامله هستند.

ویژگی های اصلی Byteball

برای درک آنچه Byteball ارائه می دهد ، باید ویژگی های اصلی آن را مرور کنیم. بگذارید در زیر درباره آنها بحث کنیم.

  1. تبادل اتمی: از تبادل اتمی به جای مبادله متمرکز استفاده می شود. با مبادله اتمی ، نیازی به هیچ موجود مرکزی نیست و به طور کلی بلافاصله اتفاق می افتد. معامله نیز می تواند شکست بخورد.
  2. قابلیت چند علامت: قابلیت چند علامت به شما اطمینان می دهد که همه معاملات ایمن هستند. امضا از چندین دستگاه برای امنیت بیشتر تأیید می شود. درست قبل از انجام معامله انجام می شود.
  3. دارایی های تنظیم شده: دارایی های تنظیم شده نیز بخشی از Byteball هستند. این بدان معنی است که شما همچنین می توانید دارایی خود را در Byteball ثبت کنید. شما باید از سیاست های ضد پولشویی پیروی کنید و مشتری خود را بشناسید.
  4. ذخیره سازی غیر قابل تغییر: داده های ذخیره شده در Byteball تغییرناپذیر است. این بدان معناست که یک معامله قابل حذف یا تغییر نیست.

Bytes: ارز Byteball


بیایید با بایت ها ، ارز رمزنگاری شده ای که توسط Byteball’s اجرا می شود ، ملاقات کنیم.

بایت ها به عنوان انگیزه ای برای افزودن داده ها به DAG عمل می کنند. علاوه بر این ، Byteball هیچ ICO انجام نداد. طبق وب سایت آنها ، آنها بایت ها و بایت های سیاه را از طریق روش های مختلف توزیع می کنند. به عنوان مثال ، آنها آن را از طریق جوایز تأیید ، ارجاع و یا حتی پس گرفتن پول توزیع کردند. در گذشته دارندگان بیت کوین نیز مقدار زیادی بایت و بایت سیاه دریافت می کردند که متوقف نمی شود. با کلیک بر روی ، می توانید اطلاعات بیشتر در مورد مدل توزیع آنها را بخوانید ارتباط دادن

BlackBytes را ملاقات کنید: ارزی برای معاملات کمتر قابل ردیابی

برای حل مشکل حریم خصوصی ، Byteball از blackbytes استفاده می کند. این یک ارز ثانویه است. Blackbytes از معاملات امن استفاده می کند و باعث حفظ حریم خصوصی معاملات می شود. همچنین از اتصال همتا به همتا استفاده می کند.

کاربران از طریق توزیع هر دو بایت سیاه و بایت را دریافت می کنند. تاکنون ، کاربران 64.5 درصد از کل ارز را دریافت کرده اند.

سایر ویژگی های کلیدی Byteball

Byteball یک روش عالی برای مبادله ارز از طریق نمودار DAG است. در زیر چندین مزیت دارد.

  1. حریم خصوصی: Blackbytes حریم خصوصی را از طریق معاملات نظیر به نظیر ارائه می دهد.
  2. کلاسهای دارایی متعدد – هر کسی می تواند دارایی های مختلف را در Byteball منتقل یا ذخیره کند و به آن مقداری اختصاص دهد.
  3. توزیع کاملا رایگان – هیچ ICO برای کسب سود انجام نمی شود. همچنین ، توزیع در فازهای مختلف صورت می گیرد.
  4. پرداخت های مشروط – پرداخت های مشروط برای اطمینان از رعایت برخی معیارها قبل از ارتکاب انجام می شود.

نتیجه

ByteBall نوآوری بزرگی در زنجیره بلوک فعلی است. این یک روش جایگزین برای داشتن یک راه حل غیر متمرکز و حریم خصوصی برای بلاکچین فراهم می کند. نظر شما در مورد آن چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector