راهنمای مبتدیان: DigixDAO (DGD) چیست؟ طلای خود را به روش جالب در اختیار داشته باشید!

این روزها فناوری های منحصر به فرد بلاکچین نادر هستند. بیشتر پروژه ها فقط از بلاکچین بهانه ای صرفاً برای ایجاد رمزهای جدید و بهره مندی از بودجه هنگفت استفاده می کنند.

فقط تعداد کمی از توسعه دهندگان به مردم فکر می کنند و یک بستر پایدار ایجاد می کنند که می تواند کارها را بسیار قابل کنترل تر کند. در بین همه این نام ها ، DigixDao از همان ابتدا واقعاً مرا متحیر کرد. به نظر می رسید که بلاکچین در مقایسه با سود بسیار زیادی که دارد بسیار کم ارزش است.

بنابراین ، DigixDAO چیست?

این یک سیستم زیبا برای اجرای مالکیت است ، در این مورد خاص مالکیت Gold است!

قبل از اینکه با راهنمای من “DigixDAO چیست” بیشتر حرکت کنیم ، بیایید ببینیم چرا این طلا را بیش از هر چیز دیگری اعمال می کند.

چرا طلا?

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DigixDAO ، باید یک قدم به عقب برگردیم و از نزدیک به بازار طلا نگاهی بیندازیم.

در حال حاضر ، برآورد فعلی عرضه کلی طلا 8 تریلیون دلار ارزش دارد! طلا برای چندین نسل وجود داشته است و همچنان در آینده به عنوان یک منبع پایدار غالب خواهد بود.

طلا و ارزهای رمزنگاری شده دست به دست هم می دهند. می توانید به سرعت فکر کنید که دارایی های مشابهی دارند زیرا هر دو منبع محدودی دارند و می توانید آنها را برای ارزش ذخیره کنید. با این حال ، طلا برای مدت طولانی وجود داشته است و ما می دانیم که مقدار آن چقدر است.

پس از این مدت طولانی قیمت ها نیز واقعاً پایدار هستند و این باعث می شود که سرمایه گذاری قابل اطمینان انجام شود. با این وجود ، به دلیل کلاهبرداران و نرخ های بیش از حد مجاز ، می تواند یک سرمایه گذاری بسیار خطرناک نیز باشد. برخی از بانک ها حتی سیاست خاصی برای ذخیره طلا در نظر گرفته اند و ذخیره سازی آن در خانه در واقع چندان ایمن نیست.

حتی اگر بتوانید آن را با خیال راحت در بانک نگهداری کنید ، باید هزینه سنگینی بپردازید.

اکنون که در مورد بازار طلا صحبت کردید ، اجازه دهید با این راهنما ادامه دهیم.


طلاهای خود را به روشی هوشمند نگه دارید

اعتبار تصویر: Digix

DigixDAO چیست: بهشتی امن برای طلا?

هدف اصلی DigixDAO ایجاد ارز رمزنگاری شده جدید است که فقط توسط خود طلا پشتیبانی شود. DigixDAO در واقع یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز Digix (DAO) است که در آن گروهی از افراد برای رشد اکوسیستم جهانی Digix اقدام می کنند..

این شرکت کنندگان در اولین فروش گسترده آن ، توکن های DGD را نیز خریداری کردند.

این دارندگان رمز مسئولیت تصمیم گیری در مورد این انجمن را بر عهده خواهند داشت. برای شرکت ، آنها براساس انتخاب و رأی دادن پاداش می گیرند. جوایز بیشتر توکن های DGX است.

این توکن ها نشان دهنده 1 گرم طلا نیز هستند. استفاده از طلا به عنوان نشانه به ثبات بازار کمک می کند و ارزش زیادی در فضای ارزهای رمزپایه می گذارد.

همانطور که گفته شد ، بیت کوین همیشه به عنوان طلای دیجیتال در نظر گرفته می شد ، اما اکنون سایر رقابت ها در بازار در حال افزایش است.

تخصص DigixDAO چیست?

ویژگی اصلی DigixDAO متفاوت بودن آن از گزینه های سنتی سرمایه گذاری است. سیستم Digix قصد دارد گزینه تفکر در مورد دیجیتالی کردن فرآیند را فراهم کند. این به شما امکان می دهد اولویت را به جای کل شرکت دریافت کنید.

علاوه بر این ، DigixDAO اطمینان حاصل می کند که از ثبات بازار طلا استفاده کرده و نقدینگی اضافی به آن اضافه می کند. هنگامی که شمشهای خود را می گیرید ، تجارت آن با پول کاملاً چالش برانگیز است.

با کمک DigixDAO می توانید به راحتی آن را منحل کرده و به سایر سرمایه گذاران اجازه دهید روزانه از آن استفاده کنند بدون اینکه نگران امنیت فیزیکی آن باشید.

توزیع نشانه های DGX: اثبات دارایی

برای توزیع تمام این نشانه های نشان دهنده طلا ، DigixDAO از نوع خاصی از پروتکل به نام اثبات دارایی (PoA) استفاده می کند. ثبت دارایی در بلاکچین اتریوم اتفاق می افتد. کارت های دارایی PoA از اینجا در خط بعدی قرار دارند.

رمز DigixDAO DGX چیست

اعتبار تصویر: وب سایت دیجیکس

اما چگونه آنها کارت های دارایی را تأیید می کنند?

خوب ، آنها از امضای دیجیتال منحصر به فرد موجود در کارت استفاده می کنند. این کارت شامل زنجیره ای از حق حضانت ، نام ، متولی ، فروشنده ، حسابرس است. آنها با استفاده از مدرک خرید ، که شامل رسید سپرده هایی است که در سیستم بارگذاری می شوند ، گواهینامه بیشتری می گیرند.

روند کار کاملاً پیچیده است ، اما آنها کاملاً آن را بیرون می کشند. فروشنده آنها در حال حاضر ValueMax است و هم اکنون در سنگاپور واقع شده است. این شرکت دارای گواهینامه های شمش طلائی معتبر و لندن است.

Auditor is Bureau Veritas بازرسی از نظر کمیت و کیفیت تک شمش های طلای ذخیره شده برای DigixDAO بررسی می کند.

خانه امن آنها در سنگاپور می تواند بیش از 30 تن طلا ذخیره کند. با این حال ، DigixDAO قصد دارد این مورد را در آینده برای کاربران خود گسترش دهد.

اثبات کارت های دارایی شامل:

 • SKU از میله طلا
 • رسید خرید
 • رسید سپرده
 • اوراق حسابرسی
 • مهر زمان ایجاد کارت
 • امضاهای دیجیتالی (زنجیره حضانت)
 • هزینه ذخیره سازی بدهکار است
 • شماره سریال میله

DigixDAO’s DGX Token All About چیست?

اکنون می دانید که چگونه میله های طلا در یک مرکز امن نگهداری می شوند. بیایید ببینیم چگونه نشانه های DGX بیا بودن قراردادهای هوشمند هر توکن DGX را ایجاد می کنند. قرارداد هوشمند داده های ذخیره شده در کارت های PoA را دریافت می کند و بر این اساس توکن های DGX برای 1 گرم میله طلا تولید می کند.

اگر قراردادهای هوشمند یک کارت PoA 200 گرم دریافت کنند ، پس از آن 200 DGX برای کاربر تولید می شود و سپس آن را به کیف پول Ethereum خود می فرستد..

این بدان معناست که نشانه های DGX هرگز نمی توانند مقدار کسری داشته باشند ، آنها همیشه نشان دهنده 1 گرم طلا هستند و می توانند به 0.001 گرم کاهش پیدا کنند..

طلا روی بلاکچین

اعتبار تصویر: وب سایت دیجیکس

ظاهراً ، علامت ها به برخی از هزینه ها نیاز دارند. برای ذخیره و ایمن سازی طلا باید هزینه کنید. همچنین ، سالانه 0.60٪ هزینه تخفیف و 0.13٪ کارمزد معاملات اضافی در توکن های DGX وجود دارد.

با این حال ، DigixDAO برای سال اول هزینه ذخیره سازی از شما نمی گیرد. پس از آن ، باید هزینه های خدمات را پرداخت کنید.

همچنین می توانید این روند را معکوس کنید. بنابراین ، اکنون می توانید 1 گرم یک میله طلا از نشانه های DGX خود دریافت کنید. برای این منظور ، باید کارتهای PoA را از نشانه های DGX خود تهیه کنید و سپس از آن کارت برای گرفتن میله های طلا استفاده کنید..

نشانه های DGX فقط دو چیز را ارائه می دهند. یکی اینکه این شرکت می خواهد طلا را بیشتر در دسترس قرار دهد و دوم اینکه این روند را منحل کند.

حالا بیایید ببینیم ، رمز DGD DigixDAO چیست ، باید ما باشیم?

نشانه های DGD

رمز DGD اختیار اضافی سیستم را به شما می دهد. شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه بودجه DigixDAO می تواند تخصیص یابد. همچنین ، شما می توانید به طور فعال هر پیشنهادی را که به DigixDAO ارسال می شود مدیریت کنید یا در آن شرکت کنید.

خوب ، در مورد امتیازات پاداش چند سردرگمی وجود دارد. در ابتدا ، Digix در ابتدا اظهار داشت که آنها به DGX به عنوان پاداش مشارکت اعضای DGD اعطا می کنند. اما پس از یک کلاهبرداری کامل ، آنها اعلام کردند که این یک منبع منفعل درآمد نیست.

رمز DigixDAO DGD چیست

اعتبار تصویر: Digix

در عوض ، آنها نرخ DGX کمتری دریافت می کنند یا هزینه ذخیره سازی رمزهای DGX موجود خود را کاهش می دهند.

هر چند این قسمت هنوز پاک نشده است. هیچ کس نمی تواند بگوید که برای دریافت توکن های DGX به عنوان پاداش ، چه مقدار تخفیف می گیرند.

ویژگی های اصلی DigixDAO

یکی از ویژگی ها یا مزایای اساسی DigixDAO سرمایه گذاری در آن است. مردم می توانند در طلا سرمایه گذاری کنند. بیشتر مردم برای ثبات طلا در بازار سرمایه گذاری می کنند. اما روند ذخیره سازی آن می تواند کار را دشوار کند.

آنها با کمک DigixDAO می توانند بدون هیچ نگرانی با سرمایه گذاری روی طلا به طور مlyثر از این وضعیت استفاده کنند. به عبارت دیگر ، DigixDAO وظیفه متنوع سازی ارزهای رمزنگاری شده و دادن ارزش واقعی فیزیکی به آنها برای کمک به مردم را دارد.

تاریخچه DigixDAO چیست?

Digix از سال 2014 در سنگاپور آغاز به کار کرد و تنها پس از دو سال توکن های DGD را منتشر کرد. توکن های DGD از طریق انبوه جمعیت قابل توجهی که به مدت یک ماه به طول انجامید توزیع شد. Digix فقط در مدت 12 ساعت 5.5 میلیون دلار جمع آوری کرد!

در این مدت بیش از 1.7 میلیون نشانه DGD فروخت و 300000 مورد برای تیم آنها ذخیره شد. برخی از خریدارانی که بیش از 15000 دلار اتر ارسال کرده اند پاداش ویژه دریافت می کنند. این سرمایه گذاری به آنها امکان می دهد پیشنهادات خود را مستقیماً به خود شرکت ارائه دهند.

پس از مدتی ، در سال 2017 ، DigixDAO با وضعیت کاملاً شنیعی روبرو شد. امنیت آنها شکسته شد و بیش از 4000 نشان DGD به سرقت رفت. با این حال ، آنها به زودی متوجه اشکال شدند و بار دیگر زمین خود را دوباره احیا کردند.

مشارکت DigixDao

اعتبار تصویر: Digix

در طی یک بحران در سال 2018 ، زمانی که قیمت های دیگر ارزهای رمزنگاری شده به شدت کاهش یافت ، فقط DigixDAO بود که موفق شد افزایش بیش از 60٪.

دوباره در سال 2018 ، آنها فرصت های سرمایه گذاری طلای توکن خود را برای کاربران آزاد کردند و ریسک قابل توجهی کردند.

تیم جهانی DigixDAO

تیم پشتیبان DigixDAO از بنیانگذاران آنجا تشکیل شده است. آنها شان جی ، آنتونی یوفمیو و کای سی چانگ هستند. شان جی هماهنگ کننده اصلی یکی از بزرگترین نشستهای Ethereum است. این گروه ملاقات در آسیا اقامت دارد. او همچنین در پروژه “تحقیقات ملی هوشمند” تحت دولت سنگاپور مشارکت دارد.

Kai C. Chng یکی از بهترین فارغ التحصیلان دانشکده بازرگانی NYU است. او به دلیل علاقه خود به اعتماد به فناوری بلاکچین ، یک شرکت ثابت در تجارت اوراق بهادار به جا گذاشت.

سرانجام ، آنتونی یوفیمیو فارغ التحصیل USC Viterbi است. او دارای 18 سال تجربه توسعه نرم افزار است ، که باعث می شود او مرد واجد شرایط ایجاد فناوری بلاکچین باشد.

پیش بینی قیمت DGD: عرضه سکه

میزان عرضه توکن های DGD در حال حاضر 2،000،000 است که 15٪ آن به توسعه دهندگان این گروه اختصاص دارد. همانطور که گفته شد ، اگر شرکت به بودجه بیشتری نیاز داشته باشد و همه با آن موافق باشند ، ممکن است فروش گسترده دیگری اتفاق بیفتد.

قیمت رمز DGD اکنون 102.24 دلار است, و ارزش بازار این رمز 204،480،000 دلار است!

نمودار توکن های DGD

اعتبار تصویر: CoinMarketCap

نشانه های DGX براساس تقاضا و اندازه خرک آنها تولید می شود. بنابراین ، هنوز مشخص نیست که ممکن است در آینده تعداد افزایش یابد یا نه. طبق CoinMarketCap ، قیمت یک توکن تک DGX اکنون 40.77 دلار است.

نمودارهای DGX

اعتبار تصویر: CoinMarketCap

عرضه در گردش فقط 42372 DGX است و سرمایه بازار برای آن 1،727،395 دلار است!

اگر پروژه طلا موفقیت آمیز باشد ، آنها قصد دارند آن را به فلزات گرانبها تر گسترش دهند و طاق خود را گسترش دهند.

می خواهید درباره DigixDAO بیشتر بدانید?

پروژه های آینده DigixDAO و نقشه راه

اگر نشانه های DGX بتوانند ثبات را دقیقاً مانند بازارهای طلا حفظ کنند ، آنگاه می تواند انقلابی جدید در بازار ارزهای رمزپایه آغاز کند. این امکانات قطعاً فوق العاده است!

 • وراثت ثروت

DigixDAO می خواهد یک ویژگی منحصر به فرد به سیستم خود اضافه کند. آنها به احتمال زیاد سیستم ارث را اضافه می کنند که از آنجا می توانید ثروت خود را که در طاق آنها ذخیره شده است ، به وارث خود منتقل کنید.

این یکی از انواع سوئیچ های مرده است. وارث باید آدرس Ethereum داشته باشد. بنابراین ، اگر برای مدت زمان مشخصی به حساب Digix خود دسترسی پیدا نکنید ، همه چیز موجود در آن به طور خودکار به آدرس داده شده منتقل می شود.

 • طلای واقعی در بازی ها!

این استراتژی ممکن است دور از ذهن باشد ، اما DigixDAO می خواهد توسعه دهندگان به جای ارزهای دیگر درون بازی ، از طلای واقعی در بازی ها استفاده کنند.

 • خدمات محافظت

خدمات سپردن می خواهید؟ رمزهای DGX شما را تحت پوشش قرار داد. DigixDAO قصد دارد به زودی این سیستم را راه اندازی کند.

 • همکاری با StableCoins

DGX از این به بعد از StableCoins پشتیبان تهیه می کند. دای می خواهد ارز رمزنگاری پایداری با ارزش تنها 1 دلار ایجاد کند و مسیر فناوری بلاکچین را برای همیشه تغییر دهد. DigixDAO از این پس بخشی از آن خواهد بود.

 • وجوه وام

از آنجا که ارزهای رمزپایه ناپایدار هستند ، استفاده از آنها را برای اهداف وام دشوار می کند. DigixDAO می خواهد زمینه ای پایدار ایجاد کند که بتوانند بدون نگرانی این سیستم را بسازند.

همچنین ، آنها قصد دارند قرارداد حاکمیت DigixDAO را در Q2 2018 آزمایش کنند و سپس وب سایت جدید خود را در Q3 2018 قرار دهند..

نقشه راه DigixDAO 2017-2018

اعتبار تصویر: وب سایت دیجیکس

رقابت آنها

DigixDAO عمدتا دو رقیب در بازار دارد. یکی GoldMoney است. این شرکت دیگری است که با فروش طلا و ذخیره سازی آن برای مشتریان خود سر و کار دارد. آنها در حال حاضر صنعت گسترده ای به ارزش 2 میلیارد دلار دارند!

بورس اوراق بهادار تورنتو در اینجا از آنها پشتیبانی می کند. GoldMoney به کاربران خود کارت بدهی نیز می دهد تا طلاهای خود را خرج کنند! تنها تفاوت این است که آنها از هیچ فناوری blockchain استفاده نمی کنند و بعداً در آینده ممکن است منسوخ شود.

دیگری Tether است ، زیرا همچنان عنوان پایدارترین سکه را در بین خود دارد. اگرچه من شخصاً فکر می کنم ، DigixDAO می تواند هر دو رقبا را پشت سر بگذارد بدون اینکه عرق ریزش کند.

خرید DigixDAO

می توانید آن را از صرافی های بزرگ مانند Huobi و Binance خریداری کنید. شما باید آن را با ETH یا BTC معامله کنید و هر دوی این مبادلات چندین جفت معاملاتی عالی برای مشتریان خود دارند.

DGX برای خرید در بازار Digix موجود است. می توانید آن را با اتر بخرید.

چگونه آن را ذخیره کنیم

هر کیف پولی که از نشانه های Ethereum پشتیبانی کند ، قادر به نگهداری آن خواهد بود. متأسفانه ، آنها فعلا کیف پول خودشان را ندارند. بنابراین ، شما مجبورید از هر کیف پول Ethereum استفاده کنید. با این حال ، می توانید MyEtherWallet و imToken را برای ذخیره آن قرار دهید.

افکار نهایی

تا کنون ، شما باید بدانید “DigixDAO چیست” و چگونه می تواند ارز رمزپایه ثابت بعدی باشد. DigixDAO می خواهد روزهای گذشته را به روشی متفاوت بازگرداند. یک رمزنگاری مبتنی بر دلار طلا بدون شک ثبات و امنیت زیادی در بازار ایجاد می کند.

بیایید ببینیم آیا واقعاً می تواند انتظارات ما را برآورده کند یا خیر!

برای اطلاعات بیشتر به آنها مراجعه کنید سایت اینترنتی, و دنبال کنید توییتر.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map