Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

تمام آنچه شما باید در مورد Eirdrops آینده EOS بدانید

آیا شما یک سرمایه گذار یا علاقه مند به رمزنگاری هستید؟ شما ممکن است در وب سایت های رمزنگاری اخبار زیادی در مورد EOS airdrop مشاهده کرده باشید. همچنین ممکن است در مورد انجمن های مختلف مانند Reddit در مورد این موضوع بحث های زیادی را بخوانید و احتمالاً از خود بپرسید که این موضوع چیست؟ در این مقاله ، من توضیح می دهم EOS airdrop.

token airdrop چیست?

بگذارید ابتدا بفهمیم akenrop a token چیست. شاید متوجه شده باشید که سیستم عامل های معروف اینترنتی مانند Google ، Facebook ، Twitter و LinkedIn همگی تبلیغات ICO را ممنوع کرده اند. آنها این کار را به دلیل حدس و گمان در بازار رمزنگاری و ظهور ICO های کلاهبرداری انجام داده اند.

این تیم های بازاریابی ICO را محدود می کند ، و آنها تلاش می کنند تا در مورد این مسئله کار کنند. در حالی که آنها هنوز هم می توانند از تبلیغات “پرداخت به ازای هر کلیک” (PPC) در وب سایت های رمزنگاری محبوب استفاده کنند ، اما به بازارهای ICO خود نیاز به راه های اضافی دارند. آنها از “برنامه های فضل” برای بازاریابی ICO های خود استفاده می کنند ، جایی که اگر سرمایه گذاران را به ICO خود بیاورند به نهادها پاداش می دهند.

token airdrop نوعی برنامه فضل است که تیم پروژه ICO توکن های رایگان را توزیع می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در “Airdrop چیست؟ 5 مرحله راهنمای دریافت نشانه های رایگان “.

یک تیم پروژه ICO در هنگام اجرای یک نشانه رمز نیاز به قضاوت خوب دارد. تعداد کمی از نشانه ها منجر به یک کمپین بی اثر می شود ، در حالی که اگر تعداد زیادی از مردم توزیع کنند ، ممکن است این پروژه را کلاهبرداری بدانند. درباره آن در “راهنمای مبتدیان: نحوه ایجاد یک استراتژی عالی بازاریابی ICO” بیشتر بخوانید.

EOS چیست?

یک سیستم عامل بلاکچین نسبتاً جدید ، EOS می تواند نکته مهم بعدی باشد. از نظر مفهومی مشابه Ethereum است ، اما احتمال محبوبیت آن از Ethereum وجود دارد.

مانند Ethereum ، می توانید برنامه های توزیع شده (DApps) را بر روی EOS بسازید و این پلتفرم دارای مزایای متعددی است. به عنوان مثال:

  1. با EOS ، می توانید DApp ها را بدون قراردادهای هوشمند رمزگذاری کنید. این کار با استفاده از تراکنش های DApp امکان پذیر است.
  2. EOS به دلیل الگوریتم اجماع “اثبات تفویض سهام” (DPoS) که از آن استفاده می کند ، با توان تراکنش بالا بسیار مقیاس پذیر است..
  3. هیچ هزینه معامله ای وجود ندارد.
  4. یک مدل حاکمیت غیرمتمرکز با استفاده از سیستم رأی گیری ، تغییرات آینده در بستر را تعیین می کند.
  5. استفاده از EOS آسان تر است زیرا این پلتفرم ابزار پیشرفته ای را ارائه می دهد.
  6. در صورت شکاف مشاجره در جامعه ، تولیدکنندگان بلوک شبکه EOS را مسدود می کنند ، که مدیریت یک فورک سخت را آسان می کند.
  7. همانند Ethereum ، تیم های پروژه بلاکچین می توانند از EOS برای راه اندازی ICO خود استفاده کنند ، این مزیت اضافی عدم رمزگذاری قراردادهای هوشمند است.
  8. سکوی خود پایدار به تولیدکنندگان بلوک به طور مداوم پاداش می دهد.
  9. در مورد Ethereum ، شما باید قراردادهای هوشمند را به زبان انحصاری آنها Solidity کد کنید. درباره آن در “راهنمای مبتدیان برای اینکه قرارداد هوشمند چیست؟” بیشتر بخوانید. بسیاری از توسعه دهندگان در مورد آن نمی دانند. EOS اجازه رمزگذاری قراردادهای هوشمند را به زبانهای برنامه نویسی معروف دیگر می دهد و این یک مزیت است.

همه موارد فوق EOS را به عنوان یک رهبر آینده در چشم انداز پلتفرم بلاکچین عمومی چشم انداز خوبی می کند. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در “7 مزیت برتر Blockchain EOS” بخوانید.

اهمیت راه اندازی EOS Mainnet:

توکن های EOS در ابتدا با استفاده از بلاکچین Ethereum و استاندارد ERC20 در سال 2017 راه اندازی شدند. با این حال ، در 14 ژوئن ، EOS Mainnet خود را راه اندازی کرد. درباره “نقاط عطف مهم در سفر EOS” در “Beginner’s Guide: EOS Blockchain چیست” بیشتر بخوانید.

این یک رویداد مهم است زیرا این تیم در حال تبدیل توکن های EOS است که در ابتدا برای جمع آوری سرمایه از ERC20 به EOS Mainnet استفاده شده است. این تیم در اوایل ماه ژوئن با پیش بینی این پرتاب ، نشانه های ERC20 EOS را مسدود کرده بود.


به یاد داشته باشید که تیم های پروژه ICO قطره های هوایی را برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران که قبلاً سکه های معروف مانند Ether (ETH) دارند ، هدایت می کنند. ما این را در “Airdrop چیست؟ 5 مرحله راهنمای دریافت نشانه های رایگان “. این برای آنها منطقی است زیرا بیشتر آنها پروژه های خود را با استفاده از بلاکچین Ethereum راه اندازی کرده بودند.

اکنون ، این واقعیت را در نظر بگیرید که مانند Ethereum ، بسیاری از پروژه ها از پلت فرم EOS برای ساخت پیشنهادات خود استفاده کردند. با راه اندازی EOS Mainnet ، اگر EOS را در دست داشته باشید ، ناگهان برای این تیم های پروژه بسیار مهم می شوید! شما نیز مانند دارندگان اتر از قطره های هوای این پروژه ها بهره مند خواهید شد!

مراقب فرصتهای airdrop توکن EOS باشید!

لیست AIRDROPS EOS

علاوه بر مزایای ذکر شده ، به یاد داشته باشید که EOS از ذخیره رایگان بلاکچین پشتیبانی می کند. میزبانی وب سایت در بلاکچین به زودی با EOS به واقعیت تبدیل می شود. می توانید انتظار داشته باشید که پروژه های بیشتری از پلتفرم EOS استفاده کنند. جای تعجب نیست که کیف پول های رمزنگاری شده به شما امکان می دهند رمزنگاری خود را در EOS Mainnet مدیریت کنید ، به عنوان مثال. کیف پول بی نهایت.

لیست نهایی 15 Airdrops EOS آینده

1. Atidium Airdrop

Atidium یک برنامه غیرمتمرکز پرداخت است که از ارزهای رمزپایه ، فناوری های هوش مصنوعی و بلاکچین بهره می برد. این پلتفرم هنوز در حال توسعه فعال است و به زودی در Google و App Store منتشر خواهد شد. آنها از ارز رمزنگاری شده ATD خود استفاده می کنند.

آنها تقریباً 900K نشانه با نسبت 1: 1 به دارندگان رمز EOS رها می کنند. توصیه می کنیم از آنها پیروی کنید کانال تلگرام برای اطلاعات بیشتر در مورد قطرات هوایی این یکی از محبوب ترین قطرات هوایی EOS است. اگر فکر می کنید آن را از دست داده اید نگران نباشید زیرا ممکن است بعداً هوای آنها کاهش یابد.

وضعیت Airdrop: قبلاً در 28 ژوئن 2018 به پایان رسیده است

دسته بندی: پرداخت و مدیریت بودجه

سایت اینترنتی: https://www.atidium.io/

2. Cetos Airdrop

Cetos یک مراقبت بهداشتی جهانی است که از زنجیره بلوک برای حل مشکلات مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان ، حتی در مناطق دور دست استفاده می کند. آنها زنجیره بلوک را با رمز خود معروف به CETOS تأمین می کنند.

آنها airdrop را با نسبت 1: 1 به دارندگان توکن EOS موجود در آنجا توزیع می کنند. همچنین ، برای مشارکت ، دارندگان EOS باید دارای نشانه های CETI باشند.

وضعیت Airdrop: Airdrop بین ژوئن و ژوئیه 2018 انجام می شود.

دسته بندی: مراقبت های بهداشتی

سایت اینترنتی:http://cetos.io/

3. Edna Airdrop

EDNA یک پروژه بلند پروازانه است زیرا هدف آن ذخیره DNA انسان در زنجیره بلوک است. این یک فعالیت بیوتکنولوژی بلاکچین است که از دانش DNA در برابر محصولات دولتی یا محصولات عظیم محافظت می کند. ارز دیجیتال مورد استفاده بلاکچین با عنوان EDNA شناخته می شود. آنها به عنوان نشانه خدمات برای سرویس های مختلفی که در بلاکچین اجرا می شوند ، عمل می کنند.

در زمان نوشتن مقاله ، airdrop EDNA’s EOS هنوز ادامه دارد. برای واجد شرایط بودن در Airdrop به حداقل 100 نشانه EOS نیاز دارید و باید قبل از عکس فوری از پیدایش باشد. در حال حاضر ، هرکسی که این شرایط را برآورده کند ، یک ایرپراود به ارزش 150 دلار دریافت می کند.

وضعیت Airdrop: در حال حاضر ادامه دارد.

دسته بندی: سرمایه گذاری Blockchain Bio-tech

سایت اینترنتی: https://edna.life/tokens

4. EOSBet Airdrop

EOSBet یک پلتفرم قمار است و یک سیستم عامل قمار هنر پیشرفته را ارائه می دهد. ما همچنین فهرست آن را در فهرست EOS dApps خود قرار دادیم. هدف آن حل مشکل قمار غیرمتمرکز و اطمینان از منصفانه بودن تمام بازی های قمار است و می توان آنها را نظارت یا تأیید کرد.

EOSBet قصد دارد 25 ميليون هيدرپ دورپ و فقط دارندگان EOS را انجام دهد. به همین دلیل در EOS Airdrop واجد شرایط است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توزیع ، به لینک وب سایت زیر مراجعه کنید.

وضعیت Airdrop: جولای

دسته بندی: سکوی قمار

سایت اینترنتی: https://www.eosbet.io/

5. HireVibes Airdrop

HireVibes همچنین در حال برنامه ریزی برای Airdrop برای دارندگان رمز EOS است. این بستری برای افراد جویای کار است که با فناوری بلاکچین کار می کنند. آنها همچنین 5٪ پاداش کاربر را با ارز رمزپایه پرداخت می کنند. علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند بخشی از درآمد خود را به موسسات خیریه اهدا کنند. بنابراین ، همه چیز در مورد استخدام شدن ، درآمد بیشتر و دادن بخشی از آن به جامعه است.

هواپیمای HireVibes در سه ماهه سوم 2018 برنامه ریزی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت رسمی آنها را بررسی کنید.

وضعیت Airdrop: سه ماهه 3 2018.

دسته بندی: سکوی استخدام.

سایت اینترنتی: https://hirevibes.io/

6. Trybe Airdrop

Trybe یک پلت فرم اشتراک دانش است که در آن اطلاعات به درستی رمزگذاری می شوند. این رویداد یا دانش مربوط به ارز رمزنگاری شده را لیست می کند. این بدان معنی است که هرکسی می تواند تجربه خود را به اشتراک بگذارد و در ازای آن حقوق دریافت کند.

در حال حاضر ، برنامه airdrop قرار است در آگوست 2018 برگزار شود. برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت رسمی آنها را بررسی کنید.

وضعیت Airdrop: برنامه ریزی شده در آگوست 2018

دسته بندی: بستر دانش

سایت اینترنتی: https://trybe.one/

7. YAIR Airdrop

YAIR airdrop در سه ماهه سوم 2018 برنامه ریزی شده است. YAIR بستری را فراهم می کند که در آن هنر برای بلاکچین ارزش گذاری و ذخیره می شود. این بستری را فراهم می کند که هر کسی می تواند استعداد خود را به نمایش بگذارد و هنر خود را به یک دارایی مایع تبدیل کند. محتوای ارسالی به بلاک چین YAIR نیز برای مخاطبان جهانی قابل دسترسی است.

airdrop برای دارندگان EOS با نسبت 1: 2 انجام می شود. این بدان معنی است که هر دارنده EOS برای 2 علامت EOS 1 YIAR دریافت می کند. 0.5 میلیارد توکن در airdrop EOS توزیع می شود.

وضعیت Airdrop: سه ماهه سوم سال 2018

دسته بندی: سکوی اشتراک محتوا

سایت اینترنتی: https://yair.art/

8. کارما

KARMA یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین است که در آن انگیزه ای برای انجام کارهای خوب با سایر مردم جهان ارائه می دهد. این بدان معنی است که هرکسی که خوب عمل کند ، علائم KARMA را دریافت می کند.

ایرپراپ KARMA در سه ماهه دوم سال 2018 برگزار می شود. همچنین ، فقط قبل از عکس فوری بلوک EOS که در 2 ژوئن 2018 گرفته شده است به دارندگان داده می شود. همچنین از توزیع 6: 1 برای توزیع استفاده می شود نشانه های KARMA. این بدان معنی است که از هر 1 سکه EOS ، 6 سکه KARMA دریافت خواهید کرد. در مجموع ، آنها 5.4 میلیارد نشانه را به دارندگان EOS توزیع خواهند کرد.

وضعیت Airdrop: سه ماهه دوم سال 2018

دسته بندی: اجتماعی

سایت اینترنتی: https://www.karmaapp.io/

9. CryptoWizard Airdrop

CryptoWizard یک پروژه منحصر به فرد است که شخصیت های دیجیتالی را ارائه می دهد. همه شخصیت های دیجیتال در نوع خود منحصر به فرد هستند و به عنوان یک دارایی رمزنگاری شده عمل می کنند. علاوه بر این ، آنها قابل جمع آوری هستند و دارای ارزش مرتبط با آنها هستند. این بدان معنی است که می توان آنها را فروخت ، جمع آوری کرد و به حراج گذاشت. همچنین ، جادوگران رمزنگاری می توانند در مسابقات شرکت کنند و جوایز مجازی را از آن خود کنند.

airdrop در آینده برنامه ریزی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، باید در وب سایت آنها ثبت نام کنید و ایمیل و آدرس کیف پول EOS خود را به اشتراک بگذارید.

وضعیت Airdrop: Airdrop در آینده برنامه ریزی شده است.

دسته بندی: دارایی های رمزنگاری

سایت اینترنتی: https://wizards.one/#/

10. Qubicles Airdrop

Qubicles airdrop قصد دارد 24 میلیون Qubicle (QBE) را به اشتراک بگذارد. این یک بازار زنجیره ای مرکز تماس است که نمایندگان و کارمندان را گرد هم می آورد. در بالای شبکه بلاکچین EOS ساخته شده و همچنین یکی از برنامه های امیدوار کننده dApp در شبکه EOS است.

Qubicles به دارندگان EOS توزیع می شود. محدودیت در اینجا این است که شما باید کمتر از 100 هزار توکن داشته باشید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، 24 میلیون QBE را در airdrop به اشتراک می گذارد. در همین حال ، airdrop 2 با توکن های آماده 100K QBE بسیار قابل توجه تر خواهد بود.

وضعیت Airdrop: Airdrop در آینده برنامه ریزی شده است

دسته بندی: بازار مرکز تماس.

سایت اینترنتی: https://podone.io/

11. IRYO Airdrop

IRYO یک بستر زنجیره بلوکی مراقبت های بهداشتی است که در بالای EOS اجرا می شود. هدف آن ایجاد یک شبکه جهانی مراقبت های بهداشتی است که در آن بیماران به راحتی می توانند شرایط پزشکی خود را با متخصص در میان بگذارند. این یک بلاک چین عمومی است که همچنین به این معنی است که گزارشات پزشکی را شفاف می کند و برای کل سیستم پاسخگویی ایجاد می کند.

برنامه airdrop در جولای 2018 برنامه ریزی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک وب سایت آنها که در زیر ذکر شده است مراجعه کنید.

وضعیت Airdrop: زمانی در جولای 2018

دسته بندی: مراقبت های بهداشتی

سایت اینترنتی: https://iryo.io/#intro

12. GiveyNation Airdrop

GiveyNation یک dApp مجهز به EOS است که هدف آن حل مسئله شفافیت در بخش خیریه است. با استفاده از بلاکچین ، هر کسی می تواند نحوه انتقال پول از اهدا کنندگان به موسسه خیریه بدون هیچگونه کلاهبرداری و کمیسیون را مشاهده کند. همچنین با ثبت هر معامله ، روند جمع آوری کمک مالی واقعی و شفاف خواهد بود.

Airdrop در سه ماهه چهارم 2018 برنامه ریزی شده است. همچنین ، عکس فوری در هر زمان در ماه ژوئن گرفته خواهد شد. نسبت توزیع در 1: 1 تنظیم شده است ، به این معنی که شما یک سکه GiveyNation برای یک سکه EOS در کیف پول خود دریافت خواهید کرد.

وضعیت Airdrop: سه ماهه 4 2018

دسته بندی: خیریه

سایت اینترنتی: https://giveynation.com/

13. تکامل

Evolution یک نرم افزار EOS.IO جامعه محور است. این هدف برای ایجاد یک راه حل EOS منبع باز است که می تواند توزیع رمز مناسب ، رأی منصفانه و تعداد زیادی از تولید کنندگان بلوک را داشته باشد. آنها وقتی صحبت از قطرات هوا می شود ، برنامه ریزی گسترده ای دارند. در حال حاضر ، آنها در حال انجام airdrop اولیه 15٪ از نشانه ها هستند.

می توانید در مورد برنامه Airdrop آنها بیشتر بخوانید اینجا.

وضعیت Airdrop: مشخص نشده

دسته بندی: بلاکچین

سایت اینترنتی: https://evolutionos.com/

14. کافه EOS

کافه EOS یک جامعه جهانی EOS است. هدف آن ساخت کافه رمزنگاری در سراسر جهان به عنوان یک شرکت خودمختار غیرمتمرکز است که با هم کار می کند و آموزش ، همکاری و دیدارهای EOS را بهبود می بخشد..

در حال حاضر ، آنها زمان خاصی برای قطرات هوایی ندارند.

وضعیت Airdrop: مشخص نشده

دسته بندی: شرکت خودمختار غیرمتمرکز

سایت اینترنتی: https://www.eos.cafe

15. پیش بینی کنندگان

Prospectors یک بازی نقش آفرینی آنلاین و چند نفره است که بر اساس بلاکچین EOS ساخته شده است. به بازیکنان اجازه می دهد بازی کنند و همچنین به آنها اجازه می دهد تا پول نقد واقعی را به صورت ارز رمزپایه کسب کنند.

airdrop قبلاً در تاریخ 30 ژوئن 2018 تکمیل شده است. در آینده ، قطرات هوایی بیشتری نیز برگزار می شوند ، بنابراین ثبت نام در وب سایت رسمی آنها را فراموش نکنید.

وضعیت Airdrop: ایرپراپ 1 کامل شد.

دسته بندی: بازی کردن

سایت اینترنتی: https://prospectors.io/

حکم نهایی

با توجه به اینکه شبکه اصلی EOS از قبل منتشر شده است ، زمان آن فرا رسیده است که EOS dApps قطرات هوایی را انجام دهند. اگر اهل قطره های هوایی هستید ، اکیداً توصیه می کنیم از لیست خارج شوید و برای آنها ثبت نام کنید. ممکن است تعدادی از آنها تکمیل شده باشد ، اما ما هنوز هم ثبت نام را توصیه می کنیم زیرا می توانند به زودی برنامه airdrop را برنامه ریزی کنند. بنابراین ، فکر می کنید ما Airdrop EOS را از دست دادیم؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector