Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

یک لیست بازاریابی ICO برای پروژه بلاکچین-رمزنگاری شما

آیا شما در حال راه اندازی پیشنهاد اولیه سکه (ICO) برای پروژه بلاک چین-رمزنگاری خود هستید؟ به یاد داشته باشید که در سال 2017 ، از 902 ICO ، فقط 435 یا 48٪ موفق بوده اند. با بسترهای نرم افزاری اینترنتی معروف مانند Google و Facebook ممنوعیت تبلیغات ICO ، 2018 احتمالاً برای ICO سخت تر خواهد بود. نحوه بازاریابی ICO شما تفاوت اساسی ایجاد می کند ، از این رو من فکر کردم که این چک لیست بازاریابی ICO را با شما به اشتراک بگذارم.

استراتژی بازاریابی ICO خود را زود آماده کنید:

شما باید با ایجاد استراتژی بازاریابی ICO خود از همان لحظه ایده ی پروژه ، بازاریابی ICO خود را شروع كنید. استراتژی شما باید شامل لیست زیر از کارهای بازاریابی باشد:

 1. برای یک وب سایت ICO کاملاً حرفه ای و زیبا برنامه ریزی کنید.
 2. بودجه و منابع برای یک روزنامه سفید ، کاملاً تحقیق شده و حرفه ای.
 3. یک برنامه خوب برای روابط عمومی و رسانه
 4. برنامه های کافی برای مدیریت جامعه و رسانه های اجتماعی.
 5. یک استراتژی برای تبلیغات هدفمند ؛
 6. طرحی برای برنامه های فضل ؛
 7. بودجه لازم برای میزبانی و حضور در رویدادهای فناوری بلاکچین.

درباره ایجاد استراتژی بازاریابی ICO خود در “راهنمای مبتدیان: نحوه ایجاد یک استراتژی عالی بازاریابی ICO” بیشتر بخوانید.

محتوای بازاریابی ICO خود را بسازید:

بازاریابی ICO کاملاً دیجیتالی است ، جایی که یک محتوای عالی ارزش بالایی دارد. به محض داشتن استراتژی بازاریابی ICO ، محتوای بازاریابی ICO خود را آماده کنید و از کمک های تخصصی استفاده کنید. موارد زیر بسیار مهم است:

 1. وب سایت ICO: یک وب سایت حرفه ای ، زیبا ، تمیز و آموزنده اولین دریچه برای سرمایه گذاران شما به پروژه شما است. به یاد داشته باشید که نمایه های رسانه های اجتماعی اعضای تیم پروژه خود را به طور برجسته نشان دهید. یک فیلم خوب در مورد توضیح دادن پروژه خود داشته باشید و دکمه های “فراخوان برای عمل” (CTA) خود را به طور برجسته قرار دهید. سرمایه گذاران درباره کلاهبرداری ICO نگران هستند و مطمئناً به دنبال مشخصات اعضای تیم شما در وب سایت شما خواهند بود. مهمترین آن را برای سرمایه گذاران خود بخوانید در “راهنمای مبتدیان: نحوه تشخیص کلاهبرداری ICO “.
 2. سفید نامه ICO: از کمک حرفه ای استفاده کنید و یک روزنامه سفید عالی ایجاد کنید. باید ایده پروژه را بدون اصطلاحات فنی و بازاریابی به روشنی توضیح دهد. این نامه سفید باید دلیل نیاز به بلاکچین و رمز را توضیح دهد. این سند باید روش های توزیع رمز و فروش توکن را برای سرمایه گذاران شما روشن کند. مهمتر از همه ، باید 100٪ اصل باشد. مطالعه کنید که سرمایه گذاران شما چگونه مقاله سفید خود را از نزدیک در “راهنمای مبتدی: نحوه بررسی سفید نامه ICO” مطالعه کنید.
 3. نمایه های رسانه های اجتماعی و اینفوگرافیک ها: من توصیه می کنم برای ساخت این موارد از کمک حرفه ای استفاده کنید.
 4. جلسات فروش و ارائه های مشابه: هنگام شرکت در رویدادهای بلاکچین و در جلسات خصوصی با سرمایه گذاران به آنها نیاز خواهید داشت. در کیفیت سازش نکنید!
 5. پست های وبلاگ: شما باید آنها را متناسب با مخاطبان خود تنظیم کنید.
 6. ویدئوها و پادکست ها: اینها پتانسیل تعامل بالایی دارند ، بنابراین برای ایجاد این موارد از کمک حرفه ای استفاده کنید.
 7. اطلاعیه های مطبوعاتی: انجام این کار ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما به من اعتماد کنید ، شما با توسعه پروژه دست خود را کامل خواهید گرفت. کمک تخصصی بگیرید.

مدیریت جامعه ICO:

این یک جز key اصلی در لیست بازاریابی ICO شما است و می تواند ICO شما را ایجاد یا خراب کند. سرمایه گذاران قبل از مشارکت در ICO به نظر جوامع رمزنگاری اعتماد می کنند. جوامع رمزنگاری فوق العاده آگاه هستند و اگر آنها را به خوبی درگیر کنید ، می توانید به پروژه خود اعتماد کنید.

من توصیه می کنم برای پرداختن به موارد زیر یک آژانس مدیریت جامعه ICO استخدام کنید:

 • ارسال محتوای جذاب در برنامه های چت مانند Telegram و Slack ؛
 • درگیر کردن انجمن های رمزنگاری Reddit ؛
 • مشارکت پروژه خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn مدیریت کنید.
 • پروژه خود را در سیستم عامل هایی مانند Quora ، Steemit و Medium تبلیغ کنید.
 • به روزرسانی های منظم درباره پروژه خود را در انجمن های معروف بلاکچین-رمزنگاری ارسال کنید BitcoinTalk.

این یک کار تمام وقت ، 7 24 24 است و در دوره های قبل از ICO و بعد از ICO بار کاری زیادی دارد. با مطالعه “مدیر جامعه ICO: اهمیت نقش در ICO شما” به خوبی برای این کار بازاریابی آماده شوید.

اهمیت زیرساخت ICO در چک لیست بازاریابی ICO شما:

مواردی از حمله هکرها به کمپین ICO وجود داشته است ، به عنوان مثال CoinDash ICO. قبل از اینکه بتوانید ICO خود را راه اندازی کنید ، باید زیرساخت های محکمی آماده و آزمایش شده داشته باشید.

شما واقعاً باید از یک میزبانی وب ایمن با به روز بودن و پشتیبانی تضمین شده اطمینان حاصل کنید. سرمایه گذاران شما وقتی در ICO شما شرکت می کنند اهمیت زیادی به وب سایت شما می دهند. درباره آن در “راهنمای مبتدیان: نحوه شرکت در ICO” بیشتر بخوانید.


شما همچنین به زیرساخت های بازاریابی از طریق ایمیل ایمن و قابل اعتماد نیاز دارید. مدیریت شبکه های اجتماعی و زیرساخت های وبلاگ نویسی شما نیز مهم است.

به طور فعالانه پیروی از مقررات ICO خود را اعلام کنید:

همانطور که نهادهای نظارتی در سراسر جهان با ماهیت غیرقانونی ICO بیدار می شوند ، نظارت بیشتر می شود. سرمایه گذاران باهوش به طور فزاینده ای می خواهند بدانند که آیا شما در سمت راست مقررات هستید یا خیر.

سرمایه گذاران می دانند که در ایالات متحده ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بیش از 80 پروژه بلاکچین-رمزنگاری را احضار کرده است. آنها همچنین اطلاعیه هایی را به ICO ارسال کرده اند. در مورد آن در “Security token vs utility token: a مقایسه” بیشتر بخوانید.

با فرض اینکه شما مقدمات قانونی را انجام داده اید و به مجوزهای نظارتی رسیده اید ، پیروی از مقررات ICO خود را به صورت فعالانه اعلام کنید. چیزی را به حدس و گمان نگذارید.

کمپین روابط عمومی ICO: یک قطعه اصلی در این پازل است

بعد از اینکه محتوای بازاریابی ICO خود را آماده کردید ، روی کمپین روابط عمومی ICO کار کنید. این یک کار پیچیده است و من توصیه می کنم آژانس های روابط عمومی حرفه ای را درگیر کنید. آنها باید به موارد زیر توجه کنند:

 • برنامه ریزی پوشش رسانه ای ؛
 • ایجاد روابط رسانه ای ؛
 • نسخه مطبوعاتی بسیار خوبی بنویسید.
 • انتشار مطالب در رسانه های محبوب
 • کمپین را کنترل کنید و البته در صورت لزوم اصلاح کنید.

شما باید در این مرحله گام بسیار مهمی بردارید. لطفاً ICO خود را در وب سایت های مشهوری که ICO را ردیابی می کنند ، لیست کنید ، به عنوان مثال ، ICO Rating ، ICO Bench و ICO Alert.

تبلیغات و مبارزات تبلیغاتی ICO:

کلاهبرداری ها پوشش منفی رسانه ای به ICO ها داده اند ، از این رو سیستم عامل های اینترنتی معروف مانند Google ، Facebook ، Twitter و LinkedIn تبلیغات ICO را کاملاً ممنوع کرده اند. این بازاریابی شما را دشوارتر می کند.

با استفاده از شبکه هایی مانند Cointraffic و Coinad همچنان می توانید از تبلیغات «پرداخت به ازای هر کلیک» (PPC) استفاده کنید. تبلیغات بانری در وبلاگ ها و رسانه های رمزنگاری محبوب گزینه های دیگر شما هستند.

محدودیت در تبلیغات باعث می شود که کمپین های پاداش برای شما مهمتر باشد. در اینجا شما به مشتاقانی که سرمایه گذار را به ICO شما جذب می کنند پاداش می دهید.

Airdropping ، یعنی دادن برخی از نشانه ها به صورت رایگان ، یک شکل محبوب کمپین فضل است. با این حال ، شما نیاز به استفاده از قضاوت دارید ، زیرا اگر تعداد کمی از نشانه ها را بدهید ، هدف شما را شکست می دهد. از طرف دیگر ، اگر بیش از حد زیاد به شما بدهد ، ممکن است سرمایه گذاران پروژه شما را کلاهبرداری بدانند.

بازاریابی ایمیلی ICO جز component طولانی مدت لیست چک بازاریابی ICO شماست:

بازاریابی از طریق ایمیل همچنان جز component مهمی در هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است و ICO شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال ، در مورد ICO ، اثر بازاریابی از طریق ایمیل در طولانی مدت احساس می شود.

بازاریابی ایمیل ICO اکنون سخت تر شده است زیرا MailChimp ، یکی از محبوب ترین فروشندگان ، آن را ممنوع کرده است. هنوز می توانید لیست ایمیل خود را ایجاد کنید و بازاریابی ایمیل انجام دهید ، اما باید مراقب باشید که ایمیل های ناخواسته ارسال نکنید. برای تهیه لیست ایمیل خود وقت بگذارید و پروژه شما در دراز مدت از مزایای آن بهره مند می شود.

برای بازاریابی ICO خود در رویدادهای بلاکچین شرکت کنید:

هر شرکت تازه تاسیس باید در جایی که مشتری و سرمایه گذار بالقوه آن حضور دارد حضور داشته باشد و پروژه ICO شما از این قاعده مستثنی نیست. یکی از م importantلفه های مهم لیست بازاریابی ICO شما حضور در رویدادهای بلاکچین است.

به دنبال ارائه پروژه خود در این رویدادها باشید ، همچنین اسپانسر یا میزبان چنین رویدادهایی را در نظر بگیرید. ارزش شبکه حضوری با چشم انداز شما بسیار زیاد است ، بنابراین با یک سطح فروش خوب آماده شوید! درباره وقایع بلاکچین اطلاعات کسب کنید اینجا.

توجه: اگر تازه وارد ICO هستید ، توصیه می کنم با مطالعه “ICO چیست: مقدمه ای بر پیشنهاد اولیه سکه” این مفهوم را درک کنید. شما همچنین باید راه های دیگر برای جمع آوری سرمایه برای پروژه خود را جستجو کنید ، به عنوان مثال. وجوه سرمایه گذاری (VC). نحوه مقایسه VC ها با ICO را در “ICO vs VC: The Experience Matters” بخوانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector