Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: نحوه ایجاد یک استراتژی عالی بازاریابی ICO

شرکت های مبتدی بلاکچین با ارز رمزنگاری شده 5.6 میلیارد دلار از طریق پیشنهادات اولیه سکه (ICO) در سال 2017 جمع آوری کرده اند. این عظیم است! با این حال ، تنها 435 ICO از 902 در سال 2017 موفق بودند و این فقط 48٪ است! استراتژی بازاریابی ICO شما تعیین می کند که آیا در این بازار رقابتی فزاینده موفق خواهید بود یا خیر ، از این رو ، در اینجا من به شما نشان می دهم که چگونه یک استراتژی عالی بازاریابی ICO ایجاد کنید. بگذارید این کار را بکنیم!

وب سایت ICO شما مهمترین قطعه در استراتژی بازاریابی ICO شماست:

بازاریابی ICO کاملاً دیجیتالی است و وب سایت ICO شما اولین و مهمترین م componentلفه استراتژی بازاریابی شماست. شما برای پروژه blockchain-crypto ICO به یک وب سایت تمیز ، مدرن و حرفه ای نیاز دارید.

شما باید تمام اطلاعات مربوط به پروژه خود را از قبل در وب سایت خود ارائه دهید ، و بیشترین اهمیت را به تیم پروژه و روزنامه سفید ICO بدهید..

سرمایه گذاران ابتدا می خواهند در مورد تیم شما بدانند ، بنابراین مطمئن شوید که نمایه LinkedIn اعضای تیم پروژه اصلی خود را به طور برجسته در وب سایت خود نشان داده اید. اگر اطلاعات تیم پروژه کم یا کافی نباشد ، بسیاری از سرمایه گذاران با تردید به پروژه شما نگاه می کنند.

کاغذ سفید وسیله نقلیه شما برای انتقال اطلاعات پروژه شما به جهان است. شما باید پیدا کردن آن را در وب سایت خود برای سرمایه گذاران آسان کنید.

موارد زیر نیز مهم هستند:

 • یک فیلم کوتاه و واضح و حرفه ای که در مورد پروژه شما توضیح داده شده یک امتیاز خوب است.
 • تمام محتوای وب سایت باید از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد.
 • شما باید دکمه های دعوت به عمل (CTA) را به صورت استراتژیک در وب سایت خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان ترغیب شوند اقدامات مورد نظر را انجام دهند.
 • یک گزینه ثبت نام از طریق ایمیل مناسب برای خبرنامه ها ، پیشنهادات تبلیغاتی و سایر اعلانات ضروری است.
 • وب سایت شما باید بهینه سازی شده باشد. نیاز به داشتن یک استراتژی مناسب برای سئو داخلی و خارج از صفحه است. کار ایجاد پیوندهای با کیفیت بالا به سایت شما ، و پرداختن به سر و صدای منفی درباره پروژه شما در انجمن های مختلف ، بخشهای مهم استراتژی SEO شماست و شما نیاز به تخصص حرفه ای دارید.

وقتی صحبت از وب سایت شما می شود نمی توانید گوشه و کنار را تغییر دهید. از کمک تخصصی استفاده کنید ، زیرا وب سایت شما اولین برداشت را از پروژه شما به سرمایه گذاران احتمالی می دهد.

یک نامه سفید عالی ICO ایجاد کنید:

من نمی توانم به اندازه کافی به اهمیت نامه سفید ICO شما تأکید کنم. سرمایه گذاران احتمالی شما ابتدا به وب سایت شما نگاه می کنند و سپس مقاله سفید را بررسی می کنند تا درباره پروژه شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

شما باید از موارد زیر اطمینان حاصل کنید:

 1. مقاله سفید باید به صورت حرفه ای نوشته شود و نباید دارای غلط های املایی و دستوری باشد.
 2. این باید تیم پروژه شما از جمله اعتبار آنها را در فضای ارزهای رمزپایه بلاکچین توصیف کند.
 3. شما باید به وضوح مشكل كسب وكار یا فرصت بازاری را كه پروژه به آن پرداخته است ، توصیف كنید.
 4. سفید نامه ICO باید این فن آوری را بدون استفاده از اصطلاحات زیاد به وضوح توصیف کند و شما باید به سرمایه گذاران اطلاع دهید که آیا نمونه اولیه عملکردی دارید یا حداقل کد منبع باز برای بررسی آنها دارید.
 5. تیم پروژه باید توضیح دهد که چرا آنها کسب و کار خود را رمزگذاری می کنند و رمز ارز رمزگذاری چگونه ارزیابی می شود.
 6. سفید باید ساختار فروش رمز را توصیف کند ، به عنوان مثال تعداد نشانه های رزرو شده برای تیم پروژه ، خواه فروش خصوصی قبل از ICO وجود داشته باشد ، و غیره.
 7. روزنامه سفید باید در مورد آمادگی قانونی و نظارتی شما صحبت کند.

کارشناسان محتوای حرفه ای را برای کاغذ سفید خود تهیه کنید ، این برای ICO شما بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر سرمایه گذاران با مقاله سفید شما موضوعات دزدی ادبی را پیدا کنند ، آنها پروژه شما را به عنوان کلاهبرداری درک می کنند!

برای ارتقا I ICO در روابط عمومی و اطلاع رسانی رسانه سرمایه گذاری کنید:


اکنون که یک وب سایت عالی و همان نامه سفید عالی دارید ، باید به جهانیان در مورد ICO خود اطلاع دهید. مراحل زیر را در نظر بگیرید:

 • در مورد ICO خود در وب سایت های برتر اعلامیه های مطبوعاتی صادر کنید.
 • مقالات را در رسانه های رمزنگاری محبوب منتشر کنید.
 • ICO خود را در وب سایت های مشهوری که ICO را ردیابی می کنند ذکر کنید ، به عنوان مثال. رتبه بندی ICO, نیمکت ICO, و هشدار ICO.

وب سایت های برتر از شما بخاطر انتشار بیانیه های مطبوعاتی و همچنین رسانه های رمزنگاری محبوب ، برای انتشار مقالات شما ، هزینه های شما را دریافت می کنند. لطفاً برای مدیریت ارتباط رسانه ای به کمک حرفه ای توجه کنید. شما باید این موارد را در بودجه بازاریابی ICO خود لحاظ کنید.

برای بازاریابی ICO از جامعه و رسانه های اجتماعی استفاده کنید:

سرمایه گذاران احتمالی می دانند که جوامع رمزنگاری شده در شبکه های اجتماعی بسیار آگاه هستند و قبل از سرمایه گذاری در ICO ، به نظرات این جوامع درباره ICO شما نگاه می کنند. شما باید ICO را به خوبی به این جوامع ارائه دهید ، که اعتماد آنها را به آن جلب می کند و سرمایه گذاران احساسات مثبتی درباره پروژه از این جوامع دریافت می کنند.

بهترین استراتژی بازاریابی ICO

با مشارکت در موارد زیر پروژه خود را به صورت فعالانه ارتقا دهید:

 • فیس بوک: به گروه هایی بپیوندید که درباره ICO بحث می کنند و پروژه شما را برجسته می کنند.
 • توییتر: حتماً پست های وبلاگ پروژه های خود را در اینجا تبلیغ کنید.
 • Reddit: در جامعه رمزنگاری بسیار محبوب است. ایجاد subreddit و اظهار نظر در مورد موضوعات موجود را در نظر بگیرید.
 • Telegram: این برنامه پیام رسانی بسیار مورد توجه علاقه مندان به رمزنگاری است. حتماً ICO خود را به طور فعال در اینجا ارتقا دهید.
 • Quora: در موضوعات مربوط به ICO شرکت کنید و می توانید نمایش خوبی برای پروژه خود پیدا کنید.
 • LinkedIn: روی گروههای مرتبط با ICO تمرکز کنید و می توانید به ده ها هزار علاقه مند به ICO دسترسی پیدا کنید.
 • تالارهای گفتگوی خاص: اگر اطلاعات مربوط به پروژه خود را در تالارهای معروف مانند Bitcointalk, در معرض ICO شما قرار می گیرد.

به طور جدی در نظر بگیرید که مدیران حرفه ای رسانه های اجتماعی برای ارتقا project پروژه خود در این سیستم عامل ها استفاده کنید. اگرچه خودتان می توانید آن را انجام دهید (DIY) ، اما به تخصص و زمان قابل توجهی نیاز دارد.

تبلیغات هدفمند ICO باید در استراتژی بازاریابی ICO شما باشد:

با ممنوعیت تبلیغات ICO توسط فیس بوک ، توییتر و اکنون گوگل ، اکنون تبلیغ ICO دشوارتر است. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) را از طریق شبکه های خاص رمزنگاری در نظر بگیرید ترافیک همزمان. شما همچنین باید تبلیغات بنری را در وبلاگهای مربوطه و رسانه های خاص رمزنگاری در نظر بگیرید.

بازاریابی ایمیل از ICO: م Emailلفه بهینه سازی استراتژی بازاریابی شما

بازاریابی از طریق ایمیل همچنان یک جز component مهم و اساسی در بازاریابی دیجیتال در هر صنعت است و ICO نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با این حال ، نوسانات بازار رمزنگاری این مسئله را مانند تبلیغات ICO دشوار کرده است ، زیرا MailChimp ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل ، بازاریابی ایمیل ICO را ممنوع کرده است.

هنوز می توانید از ارائه دهندگان خدمات دیگر استفاده کنید ، اما مراقب کافی باشید که ایمیل های ناخواسته ای را ارسال نکنید که به عنوان “هرزنامه” مشخص می شوند. من توصیه می کنم برای تهیه لیست ایمیل خود وقت بگذارید ، که مزایای طولانی مدت برای پروژه شما به همراه خواهد داشت ، حتی اگر حداقل تأثیر مثبت آن روی ICO آینده شما باشد..

برنامه های بخشش ICO را در استراتژی بازاریابی ICO خود بگنجانید:

برنامه های Bounty از طریق جبران خسارات و مشوق های جذب سرمایه گذاران و سایر سهامداران به ICO به نهادها پاداش می دهد. درج برخی در استراتژی خود در نظر بگیرید.

برای مثال ‘airdropping‘ ، که به معنای دادن برخی نشانه ها به صورت رایگان است ، به طور فزاینده ای از انواع محبوب برنامه فضل است. اگرچه باید قضاوت خوبی را اعمال کنید ، زیرا اگر مقدار کمی علامت بدهید این کار باعث می شود این کمپین بی اثر باشد ، در حالی که دادن خیلی زیاد ممکن است باعث شود سرمایه گذاران پروژه شما را به عنوان یک کلاهبرداری تصور کنند.

برای تقویت بازاریابی ICO خود در رویدادهای فناوری بلاکچین شرکت کنید:

شما به عنوان یک کارآفرین بلاکچین-رمزنگاری ، باید در جایی که اقدامات انجام می شود حضور داشته باشید. حضور در رویدادهای فناوری بلاکچین و ارائه پروژه شما علاقه فوق العاده ای به آن ایجاد می کند و می تواند شانس سرمایه گذاری را افزایش دهد.

وقایع بلاکچین و رمزنگاری هر هفته در سطح جهانی اتفاق می افتد و این موارد فرصت های ارزشمندی را برای شما فراهم می کند تا به صورت حضوری با ذینفعان ارتباط برقرار کنید. حضور در این موارد یا حمایت از آنها هزینه ای در بر دارد ، به خصوص اگر سفر در آن باشد. با این حال ، افزایش بالقوه سرمایه گذاری در ICO شما به طور کامل هزینه را متعادل می کند ، از این رو باید بودجه این موارد را اختصاص دهید.

توجه: من توصیه می کنم قبل از شروع استراتژی بازاریابی ، مفهوم ICO را به خوبی درک کنید. همچنین به یاد داشته باشید که سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری در ICO آماده می شوند ، بنابراین بازاریابی شما را متناسب با اطمینان در هر مرحله انجام می دهند.

در اینجا برای شما بازاریابی ICO آرزوی موفقیت می شود!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector