Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه راه اندازی موفقیت آمیز ICO: راهنمای راه اندازی ICO Blockchain-Crypto

آیا شما یک کارآفرین بلاکچین رمزنگاری هستید که به فکر راه اندازی ICO هستید؟ شاید شنیده باشید که راه اندازی ICO آسان است ، اما آن را قبول نکنید. از کل 902 ICO در سال 2017 ، فقط 435 نفر موفق بودند که این فقط 48٪ موفقیت است! شما باید بدانید که چگونه ICO را با موفقیت راه اندازی کنید. بیایید درست شیرجه برویم!

آیا شما یک مورد مناسب برای استفاده از بلاکچین و مشتری دارید?

“هدف از تجارت ایجاد و حفظ مشتری است. از آنجا که هدف از تجارت ایجاد مشتری است ، شرکت تجاری دارای دو وظیفه اساسی است – و فقط دو: بازاریابی و نوآوری. “

اینها کلمات استاد راهنمای متأخر مدیریت ، پیتر اف دراکر است. خواندن “رشد از طریق بازاریابی و نوآوری: چگونه پیتر دراکر ReadyTalk را شکل داد“برای شرح مفصلی از افکار دراکر در این مورد.

با اصول اولیه شروع کنید. دریابید آیا ایده تجاری مناسبی دارید که در بازار بفروشد. همچنین ، دریابید که مشتریان شما چه کسانی هستند. اگر مورد تجاری معتبری برای بلاکچین وجود ندارد ، ICO را برنامه ریزی نکنید. به صفحه نقاشی برگردید.

شما باید تحقیقات بازار را انجام دهید زیرا تنها راه برای شناختن ایده ایده آل ، بررسی در بازار است. مطالعه کنید که چگونه می توانید از طریق تحقیقات بازار انجام دهید در “نحوه انجام تحقیقات بازار: یک راهنمای 5 مرحله ای“.

شما به مشتری هم احتیاج دارید! شما باید بدانید که آنها کیستند ، در کجا زندگی می کنند ، چه کاری انجام می دهند ، از کجا به س questionsالات خود پاسخ می دهند و غیره. برای ایجاد یک تجارت موفق شما باید مشتری خود را تجسم کنید. یک خریدار شخصی ، یعنی یک مشتری ساختگی ایجاد کنید ، اگرچه براساس داده های واقعی بازار است. بیاموزید که چگونه یک “در” ایجاد کنیدنحوه ایجاد مشخصات دقیق خریدار برای تجارت خود [الگوی رایگان پرسونا]“.

سرمایه گذاران ICO به طور فزاینده ای در حال بررسی دقیق پروژه ها هستند و اگر ایده تجاری مناسبی نداشته باشید ، ممکن است پروژه شما را کلاهبرداری بدانند. دلیل مهم بودن آن را در “راهنمای مبتدیان: نحوه تشخیص کلاهبرداری ICO” بخوانید.

گزینه های تأمین اعتبار پروژه های بلاکچین را بررسی کنید:

آیا قبل از به صفر رساندن ICO ، همه گزینه های جمع آوری سرمایه را در نظر گرفتید؟ برای مثال آیا به فکر افزایش سرمایه (VC) بودید؟ پس از تفکر دقیق روی گزینه ها ، مسیر بودجه خود را تعیین کنید.

توجه داشته باشید که ICO ها اغلب به نظر جذاب می آیند زیرا راه اندازی آنها آسان است ، اما ممکن است به زودی تغییر کند. همچنین ، مزایای پیشنهادی VC را در نظر بگیرید ، به عنوان مثال:

 • VC ها مشاغل سخت بینی هستند. آنها متخصص هستند. اگر از آنها کمک مالی جمع کنید ، آنها شما را راهنمایی و نگه می دارند.
 • آنها شهرت بالایی دارند ، از این رو شما پوشش رسانه ای مثبتی نیز خواهید داشت.

نحوه مقایسه VC ها با ICO را در “ICO vs VC: The Experience Matters” بخوانید.

یک تیم عالی ICO بسازید!

“در واقع ، رهبران شرکت هایی که از خوب به عالی می روند نه با” کجا “بلکه با” چه کسی “شروع می کنند. آنها با سوار کردن افراد مناسب در اتوبوس ، افراد نامناسب از اتوبوس و افراد مناسب در صندلی های مناسب شروع می کنند. “


اینها سخنان کارشناس مدیریت جیم کالینز است. اهمیتی که او برای یک تیم عالی قائل است را در این مقاله بخوانید:خوب به بزرگ“.

شما به یک تیم فنی عالی با قابلیت اثبات ساخت سیستم های بلاکچین-رمزنگاری نیاز دارید. آنها همچنین نیاز به تجربه صنعت مربوطه دارند. اعضای تیم باید دارای برجستگی باشند ، به عنوان مثال آنها باید چندین مقاله بصیرت آمیز در مورد فناوری بلاکچین منتشر کرده باشند.

ICOs تنظیم نشده است ، با این حال ، جهان در سراسر جهان نظاره گر آنها است. شما به یک تیم حقوقی صالح نیاز دارید که تجربه ICO را ثابت کرده و در بالای سناریوی نظارتی در حال پیشرفت در مقابل ICO باشد..

یک تیم عالی بازاریابی ICO یک امر ضروری است ، زیرا ممکن است فقط تفاوت بین یک ICO موفق و کم رونق باشد.

سرمایه گذاران ابتدا مدارک تیم ICO را به عنوان بخشی از آمادگی خود برای سرمایه گذاری در ICO بررسی می کنند. میزان اهمیت آنها را در “راهنمای مبتدیان: چگونه می توان در یک ICO شرکت کرد؟” بخوانید..

نحوه راه اندازی موفقیت آمیز ICO: ابتدا به یک استراتژی عالی نیاز دارید

استراتژی شما از مهمترین وظایف شما تشکیل شده است. برای فرمول کردن ، باید از خود س .ال کنید.

برای توسعه استراتژی توسعه محصول خود ، سوالات زیر را در نظر بگیرید:

 1. آیا در حال ساخت چیزی غیرمتمرکز به اندازه کافی برای استفاده از بلاکچین هستید?
 2. آیا واقعاً به رمز نیاز دارید؟ اگر این کار را نکنید ، پس نباید ICO را راه اندازی کنید!
 3. آیا بیش از حد از راه حل های آزمایش نشده فناوری استفاده می کنید؟ این می تواند خطرات توسعه محصول شما را افزایش دهد!

به یاد داشته باشید وقتی سرمایه گذاران مقاله سفید ICO شما را می خوانند ، آنها این سالات را می پرسند. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در “نحوه بررسی سفید نامه ICO: راهنمای سرمایه گذاران بالقوه” بخوانید.

شما باید در مورد چگونگی باقی ماندن در سمت راست مقررات استراتژی کنید. س questionsالات زیر را در نظر بگیرید:

 1. آیا ICO در حوزه قضایی شما قانونی است?
 2. آیا شما باید از شرایط “مشتری خود را بشناسید” (KYC) و “مبارزه با پولشویی” (AML) پیروی کنید?
 3. آیا توکن امنیتی یا توکن سودمندی می فروشید؟ الزامات نظارتی برای رمزهای امنیتی سختگیرانه است ، در مورد آن بیشتر بخوانید در “Security token vs utility token: A مقایسه”.

در مورد یک استراتژی حاکمیت تصمیم بگیرید ، به عنوان مثال آیا پروژه در آینده به یک سازمان شبکه دموکراتیک تبدیل خواهد شد ، به عنوان مثال یک “سازمان خودمختار غیرمتمرکز” (DAO)?

استراتژی بازاریابی یک م keyلفه اصلی است. شما باید چندین جنبه را در نظر بگیرید ، به عنوان مثال:

 1. چگونه می توان از کانال های بازاریابی دیجیتال با استفاده از وب سایت ، کاغذ سفید ، محتوا و غیره بهترین استفاده را کرد?
 2. از کدام کانال های تبلیغاتی استفاده خواهید کرد?
 3. چگونه انجمن های رمزنگاری را درگیر خواهید کرد?
 4. چند علامت باید airdrop کنید?

این “راهنمای مبتدیان: نحوه ایجاد یک استراتژی عالی بازاریابی ICO” را بررسی کنید.

با توسعه محصول بلاکچین خود پیشرفت قابل قبولی داشته باشید:

سرمایه گذاران ICO به طور فزاینده ای انتظار دیدن نسخه آلفا یا بتا از محصول شما را دارند. اگر هنوز آنجا نیستید ، آماده شوید تا نمونه اولیه کار خود را نشان دهید. اگر رابط کاربری شما هنوز زیبا ترین نیست ، سرمایه گذاران خوب هستند ، اما آنها انتظار دارند محصولی را ببینند.

اگر حتی نمونه اولیه کاری ندارید ، اطمینان حاصل کنید که کد منبع باز در GitHub آماده بررسی است. در صورت خالی بودن مخزن GitHub یا در صورت داشتن کد منبع بسته در پروژه ، سرمایه گذاران گمان می کنند این پروژه کلاهبرداری است.

نحوه برخورد سرمایه گذاران با محصول و کد شما با اهمیت بالا را در “راهنمای مبتدی: نحوه تشخیص کلاهبرداری ICO” بخوانید.

مطابق با الزامات نظارتی ICO:

با راه اندازی طرح های Ponzi در ICO ، تنظیم کننده ها اکنون بررسی دقیق ICO را آغاز کرده اند. شما نمی خواهید توسط مقامات قانونی احضار شوید.

تیم حقوقی شما باید هم برای مقررات فعلی و هم برای مقررات آینده تا جایی که منطقی می توانند پیش بینی کنند ، آماده شوند. این شامل وضعیت حقوقی ICO شما در حوزه قضایی ، KYC ، AML ، مقررات اوراق بهادار و موارد دیگر است..

شما نمی خواهید در لیست “5 تحقیق برتر Blockchain SEC برای تماشای در سال 2018” یا لیست های مشابه باشید!

یک کمپین بازاریابی فعال ICO را اجرا کنید:

در حالی که تولید محصول و آماده سازی قانونی در حال انجام است ، تیم شما باید با تولید محتوا کار خود را ادامه دهد. این شامل وب سایت ICO ، نامه سفید ، پست های وبلاگ ، پست های رسانه های اجتماعی ، اینفوگرافیک جذاب ، ویدئو ، پادکست و غیره است. شما باید محتوای بسیار حرفه ای و جذاب داشته باشید.

پیش قدم باشید

یک مدیر انجمن ICO استخدام کنید تا جوامع رمزنگاری را در برنامه های گپ ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و انجمن های رمزنگاری محبوب به طور فعالانه درگیر کند. بخوانید که چرا شما باید این نقش مهم را در “مدیر جامعه ICO: اهمیت نقش در ICO شما “.

برای جذب سرمایه گذاران به ICO خود ، از روابط عمومی و اطلاع رسانی رسانه ای ، کمپین های تبلیغاتی ، کمپین های فضل و بازاریابی از طریق ایمیل استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که زیرساخت مناسب را آماده کرده اید. شما واقعاً باید در رویدادهای blockchain-crypto شرکت کرده و پروژه خود را به سرمایه گذاران و چشم اندازهای بالقوه ارائه دهید.

به یاد داشته باشید که سرمایه گذاران بالقوه خود را از طریق وب سایت ، وبلاگ و پست های انجمن خود در مورد چگونگی مشارکت در ICO شما راهنمایی کنید. توصیه می کنم برای تهیه بهتر مقاله “چک لیست بازاریابی ICO برای پروژه بلاکچین-ارز رمزنگاری شده” خود را مطالعه کنید.

نشانه های ICO ایجاد کنید و فروش توکن ICO را راه اندازی کنید:

در حالی که می توانید شبکه بلاکچین و رمز رمز خود را از ابتدا ایجاد کنید ، این مدت زمان بیشتری طول می کشد و به بودجه بالاتری نیاز دارد. متناوباً ، می توانید با استفاده از پلتفرم بلاکچین Ethereum ایجاد نشانه های ICO خود را آغاز کرده و فروش رمز ICO را شروع کنید.

اگرچه نسبتاً جدید است ، NEO و EOS دو پلتفرم دیگر هستند که با Ethereum رقابت می کنند. با استفاده از هرکدام از اینها می توانید رمزهای خود را بسازید. چگونگی رقابت این سیستم عامل های جدید با Ethereum را در بخش “EOS vs NEO: Who One On Ethereum (ETH) On DApps” بخوانید.

گزینه دیگری برای سفارشی کردن نشانه های شما وجود دارد. می توانید از بستر زنجیره ای Waves استفاده کنید و رمز خود را طراحی کنید. در “راهنمای مبتدیان: Waves Blockchain چیست؟” نشانه های خود را طراحی کنید! “.

در اینجا آرزوی موفقیت موفقیت ICO را برای شما داریم!

توجه: اگر می خواهید مفهوم ICO را بهتر بفهمید ، مطالعه مقاله “ICO چیست: مقدمه ای بر پیشنهاد اولیه سکه” را در نظر بگیرید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector