راهنمای مبتدیان: ICON چیست؟ یک بازیکن جدید در حال ظهور

به دوران قدیم ، ارزهای رمزپایه برای ما یک افسانه بودند. برای ما حتی تصور سیستمی که پول دیجیتال بتواند ارزهای فیات را در اختیار بگیرد ، تا حدودی غیرممکن بود.

اما همه چیز با معرفی انقلابی فناوری blockchain در سال 2009 تغییر کرد. Satoshi Nakamoto این فناوری چشمگیر را به همراه پول نقد دیجیتال جدید “Bitcoin” منتشر کرد. پس از آن ، بسیاری از محافظین همان مسیر را طی کردند و روشهای جدید و پیشرفته ای را برای مقابله با نقص سیستم متمرکز ارائه دادند..

اکنون همه ارزهای رمزنگاری شده را نه تنها به عنوان پول نقد دیجیتال بلکه یک پروتکل می دانند که در آن می توانیم از تمام مزایای خود بلاکچین استفاده کنیم..

توسعه دهندگان در حال برنامه نویسی ارزهای رمزپایه جدید هستند تا همه نیازهای ما را برآورده کنند.

بلاکچین ها توانایی کار در طیف وسیعی از صنعت را دارند ، بنابراین منطقی است که سیستم پرداخت را نیز با آن ادغام کنیم. این باعث می شود همه چیز خیلی راحت تر از قبل باشد.

ICON Blockchain چیست

اعتبار تصویر: ICON

یکی از بسیاری از اسامی که می تواند از شر نقص های بانکی سنتی خلاص شود “ICON” است.

ICON (ICX) چیست?

ICON در حال حاضر یک ارز رمزنگاری شده محبوب است و در مقایسه با بقیه خیلی سریع تر از نردبان بالا می رود.

چرا?

خوب ، عمدتا به این دلیل که قادر است جوامع خرد را در یک صنعت عظیم پیوند دهد.

در مورد ICON کنجکاو هستید?بیایید عمیق فرو برویم و ببینیم “ICON چیست” و چگونه می تواند کل جهان را تغییر دهد!


ICON (ICX) چیست: معرفی یک فناوری جدید

ICON فقط اخیراً در سال 2016 توسط گروه مالی Dayli معرفی شد. این گروه 4 میلیارد دلار ارزش دارد و از گروه باتجربه تری از افراد تشکیل شده است. این گروه به Coinone معروف است که یک صرافی معروف کره ای است.

هدف اصلی اتصال جهان نیست بلکه در عوض خلاص شدن از شر تمام چالش های هر سیستم به دلیل بار زیاد داده است. تعجب آور نیست که با دیجیتالی شدن دنیای ما ، بسیاری از صنایع پیشرو یا حتی صنایع کوچک برای مقابله با این حجم زیاد از داده ها مشکل دارند.

اگر به نوعی بتوانیم تأثیر آن را به حداقل برسانیم ، هر جامعه ای مانند بانک ها ، موسسات خیریه ، ارائه دهندگان بیمه ، بازرگانی ، بیمارستان ها و موسسات آموزشی قادر به همکاری یکپارچه هستند.

چی؟ آیا فکر می کنید غیرممکن است?

البته که نه! ICON به جای ملیت های مختلف ، جهان را به عنوان یک گروه از جامعه می بیند. این بدان معناست که هر جامعه در این جهان وظایف فردی خود را دارد و همچنین برای انجام موفقیت آمیز آن وظیفه به یکدیگر متکی هستند.

قرارداد هوشمند آیکون

اعتبار تصویر: آیکون سفید

بیایید مثالی را برای روشن کردن ذهن خود ببینیم.

تصور کنید که برای اهداف پزشکی به بیمارستان می روید و می خواهید همه هزینه های خود را با بیمه خود تأمین کنید. کاری که ICON در اینجا می تواند انجام دهد ارسال کلیه اطلاعات بیمه شما در ارتباط با حساب بلاکچین شما به شرکت بیمه است.

به این ترتیب شرکت بیمه می تواند درخواست شما را سریعتر پردازش کرده و به شما کمک کند تا از بسیاری از مدارک خلاص شوید.

این سیستم شما را ملزم می کند اطلاعات بیمه را قبلاً در شبکه ICON ذخیره کنید و می توانید معاملات را با استفاده از نشانه های ICON ، ICX انجام دهید..

خیلی باحاله ، درسته؟ اما این کافی نیست پاسخهای بیشتری برای سوال “ICON چیست” وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چیستند.

چگونه آیکون کار می کند

ICON از یک پلتفرم حلقه ای منحصر به فرد استفاده می کند ، که به آن امکان می دهد تمام جوامع را به هم متصل کرده و از طریق ICON Republic یک اکوسیستم ایجاد کند. جمهوری ICON یک روش متفاوت برای کنترل سیستم کلی است.

این به عنوان یک نهاد حاکم برای جوامع مستقل بلاکچین عمل می کند. شما می توانید جمهوری را به عنوان کل کشور تصور کنید ، جایی که هر جامعه ای دولتی در آن است.

هر جامعه در جمهوری با استفاده از C-Reps (نمایندگان جامعه) ، که بیشتر به Nexus (زنجیره بلوک مبتنی بر حلقه زنجیره ای ICON) متصل می شود ، به یکدیگر متصل می شوند. با استفاده از این نمایندگان انجمن ، هر جامعه ای می تواند با Nexus تعامل برقرار کند و همچنین با جوامع دیگر نیز ارتباط برقرار کند.

نحوه کار آیکون

اعتبار Imgae: آیکون سفید

بلاکچین همچنین صرافی غیرمتمرکز خود را دارد که در آن قادر خواهید بود ارزها را با استفاده از نشانه های ICON مبادله کنید.

فرایند کلی سیستم برای شروع تا حدی منحصر به فرد و کارآمد است. به همین دلیل است که همه می خواهند “ICON چیست” و چگونه می توانند روی آن کار کنند.

جنبه های منحصر به فرد ICON

من تمایل دارم که تمام جزئیات ICON را در این راهنمای “ICON چیست” پوشش دهم ، تا اطمینان حاصل کنم که همه اطلاعات را فقط از یک مکان دریافت می کنید. اگر می خواهید در ICON سرمایه گذاری کنید ، در ابتدا باید کاملاً آگاه باشید.

نگاهی به همه این جنبه های هیجان انگیز در مورد ICON و کل سیستم بیندازید. مطمئناً شما را بیشتر دوست خواهد داشت!

  • A.I. داوینچی!

بله ، درست شنیدید ، ICON از فناوری AI بسیار ویژه ای برای تسریع در کل سیستم غیرمتمرکز برخوردار است. ICON اطمینان حاصل می کند که هر گره سیاست توزیع یکسانی دارد و به همین ترتیب پاداش می گیرد.

الگوریتمی که پشت این هوش مصنوعی است ، ایجاد Dayli Intelligence است. برنامه اولیه این شرکت این است که مطمئن شوید هوش مصنوعی از تاکتیک های یادگیری ماشین برای جلوگیری از کل بلاکچین و هدایت مجدد استفاده می کند..

چرا؟ خوب ، کل شبکه تا حدودی یک سیستم غیرمتمرکز است ، بنابراین اگر می خواهید مطمئن شوید که همه چیز دقیقاً اتفاق می افتد ، آیا از سیستم های رایانه ای عاری از خطاهای انسانی استفاده نمی کنید.

Blockchains و AI دو سیستمی هستند که یکدیگر را کامل می کنند و در کنار هم عالی عمل می کنند. بنابراین ، استفاده از این جفت به معنای کمال بیشتر است.

  • مبادله غیرمتمرکز (DEX)

هر نوع مبادله غیرمتمرکز یا متمرکز باشد ، هر دو نقص و جنبه های مثبت خود را دارند. موارد متمرکز راحت ترند اما امنیت آنچنانی ندارند.

از طرف دیگر ، مبادلات غیرمتمرکز امنیت دارند ، اما در مقایسه با مبادلات متمرکز از راحتی کمتری برخوردار هستند.

در اینجا ، ICON مبادلات غیرمتمرکز خود را ارائه می دهد ، که به ردههای اصلی کنترل می شود. برای تکمیل معاملات می توانید از رمز ICX استفاده کنید. نرخ تجارت از طریق پروتکل Bancor از قبل تعیین شده است.

می توانید نگاهی به پروتکل در تصویر سفید ICON بیندازید.

  • حلقه حلقه

این یکی از بهترین جاذبه های ICON است. Loopchain قادر به اتصال زنجیره های مختلف است. این نرم افزار ICON را از سکه های دیگر متفاوت کرده و ترجیحاً آن را به یکی از بهترین سکه ها تبدیل می کند.

بلاکچین مبتنی بر loopchain تا حدودی شبیه بلاکچین های سازمانی است و قراردادهای هوشمند را امکان پذیر می کند. می توانید این قراردادهای هوشمند را مطابق با پروژه خود سفارشی کرده و از آن برای پیوند دادن به شبکه دفتر دیگری استفاده کنید.

آیکون اتصال نگرانی ها

اعتبار تصویر: ICON

  • ICON Republic و Nexus

فکر می کنم قبلاً به آن اشاره کردم که ICON قادر است تمام انجمن های مستقر در بلاکچین را به یکدیگر متصل کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید استفاده از سیستم عامل آنها برای این کار است. اما چگونه انجام می شود?

جمهوری ICON و Nexus پشت این سیستم شگفت انگیز است.

Nexus گروهی از اجتماعات است که از طریق نمایندگان انجمن با یکدیگر در ارتباط هستند. پس از تشکیل تمام گروه های Nexus ، همه آنها می توانند به یکدیگر متصل شوند ، مقیاس پذیری و اکثریت کلی را افزایش دهند.

این پورتال به نوعی شبیه به ساختار اینترنت است. پروتکل انتقال در شبکه اطمینان حاصل می کند که هر معامله در نقطه انجام می شود و بدون هیچ گونه خطایی انجام می شود.

هر بلاکچین در پورتال Nexus هویت خاص خود را دارد. برای انتقال مقادیر درون بلاکچین ها می توانید از نشانه ها استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک بلاکچین جامعه آموزشی می تواند از پورتال Nexus برای ارتباط با انجمن های بانکی و انجام معامله استفاده کند.

استفاده از Nexus این روند را بسیار بیشتر از حد معمول کنترل می کند.

  • تحمل خطای حلقه (LFT)

یکی دیگر از ایجادهای شگفت انگیز ICON ، الگوریتم تحمل خطای حلقه است که تحمل خطای بیزانس را فراهم می کند. Loop Fault Tolerance همچنین باعث بهبود عملکرد شبکه از طریق پیام ها می شود.

این روش چرخش نامیده می شود ، و انتخاب گره اصلی را تضمین می کند. این روش چرخش تعداد کلی گره را کاهش می دهد و کارایی و مقیاس پذیری را افزایش می دهد.

  • سیستم حاکمیت مستقل

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، هر بلاکچینی که قادر به اداره مستقل باشد حتی اگر ، با Nexus در ارتباط است. این نوعی دموکراسی غیرمستقیم است که در آن هر بلاکچین فردی از حقوق برابر برخوردار است.

نمایندگان هر حزب در شبکه می توانند به تغییر سیاست ها رأی دهند یا سیاست های خاص را پیشنهاد دهند.

اما س isال این است که آنها چگونه نمایندگان را انتخاب می کنند?

خوب ، آنها عمدتا از گره های نماینده جامعه انتخاب می شوند. علاوه بر این ، شرکت کنندگان می توانند گره های بلاکچین خود را اضافه یا حتی حذف کنند ، هزینه معاملات را تنظیم کنند ، حق رأی را تغییر دهند و موارد دیگر.

  • کانال عمومی

کانال عمومی Nexus برای همه باز است. با استفاده از این ، شما می توانید در معاملات شرکت کنید و همچنین از سایر برنامه های غیرمتمرکز در این فرآیند استفاده کنید.

با این حال ، برای نصب و استفاده از آنها باید این برنامه های غیرمتمرکز را بارگیری کنید.

  • بدون استخراج مورد نیاز است

برخلاف بیت کوین ، نمی توانید ICON را استخراج کنید. توکن های جدید هر ساله صادر می شوند و می توانید از طریق سایت رسمی آنها روی آنها سرمایه گذاری کنید.

تاریخچه تجارت ICON چیست?

بیایید نگاهی به نرخ تجارت ICON در این راهنمای “ICON چیست” بیاندازیم. ICO در ماه اکتبر به پایان رسید و مبادلات مختلف از آن ماه با سایر ارزهای رمزپایه شامل آن شدند.

تقریباً دو سال می گذرد و در رتبه 23 قرار دارد درپوش بازار سکه. این نرخ در حال حاضر بین 12 تا 1.61 دلار در نوسان است.

نمودارهای تجارت آیکون

اعتبار تصویر: سقف بازار سکه

ابتدا در Binance آغاز شد و بعداً به سایر مبادلات عمده راه یافت. این خبر باعث شد نرخ ها دقیقاً پس از راه اندازی به 7.30 دلار برسند که ده برابر بیشتر از قیمت اولیه است.

پس از آن جهش ، تا 12 دلار افزایش یافت و برای ثبات بازار در حال سرد شدن است.

رقابت و پتانسیل ICON

ICON از قراردادهای هوشمند برای مهر کردن معامله استفاده می کند ، بنابراین رقابت اصلی با Ethereum و NEO است. اگرچه آنها از قراردادهای هوشمند نیز استفاده می کنند ، اما هنوز تفاوت قابل توجهی دارند.

Ethereum ، و همچنین ، NEO قبلاً زمینه های خود را در سناریوهای زندگی واقعی ایجاد کرده و یک همکاری قوی ایجاد کرده اند. NEO در حال حاضر به عنوان یک پروژه جدید دیجیتالی سازی با دولت چین کار می کند.

از طرف دیگر ، Ethereum در مقیاس جهانی توسط بسیاری از شرکت های دیگر استفاده می شود. با این حال ، آنها لزوما حتی بخشی از قابلیت همکاری ICON را ارائه نمی دهند. ICON ممکن است در آینده مسلط باشد زیرا بیشتر از اینکه به رقابت بپردازد ، بیشتر روی بلاکچین تمرکز دارد.

این بدان معنی نیست که ICON هیچ مشارکت قوی ندارد. در حال حاضر با 28 مزرعه در کره کار می کند و تعداد زیادی از بانک ها را در آنجا پشتیبانی می کند.

خرید آیکون

Binance صرافی پیشرو است که بر بازار کلی ICON تسلط دارد. از 90٪ آن تشکیل شده است. متأسفانه ، از آنجا که نمی توانید آن را استخراج کنید و فقط یک فرصت در سال برای خرید توکن دارید ، می توانید ETH یا BTC خود را مبادله کنید تا از صرافی خریداری کنید.

73.44٪ از 90٪ را می توان با BTC و 15.89٪ دیگر را ETH خریداری کرد.

صرافی های دیگر نیز ICX مانند OKEx را ارائه می دهند. با این حال ، آنها جفت تجاری BTC و ETH خود را دارند.

فروش توکن ICON

فروش توکن سال گذشته در سپتامبر بسته شد و معامله امسال هنوز اتفاق نیفتاده است. اکنون کل توکن 400230،000 ICX است و شما می توانید 2500 ICX را با یک ETH مبادله کنید.

فقط 50٪ از منابع تخصیص یافته برای فروش بود و 16٪ اضافی نیز به عنوان ذخیره نگهداری می شود. 14٪ اضافی به خود بنیاد و 10٪ توسط اعضای گروه جامعه و شرکای تأثیرگذار اختصاص می یابد.

فروش اخیر توکن از قبل تعریف شده و برای هر شرکت Tech و ذخیره به 20٪ تقسیم شده است. 12٪ از نشانه ها برای عملیاتی نگه داشتن همه چیز و 8٪ برای تجربه بازاریابی و 10٪ دیگر برای شرکای با نفوذ است.

چگونه می توانید آیکون را ذخیره کنید

رمز ICX یک رمز ERC20 است ، بنابراین به این معنی است که می توانید آن را در هر کیف پول Ethereum ذخیره کنید. کیف پول هایی مانند Ledger Nano S ، Meta Mask یا My Ether Wallet می توانند ICON را بدون هیچ مشکلی ذخیره کنند.

ICON همچنین اعلام کرد که آنها در پایان سال جاری کیف پول خود را به بازار عرضه می کنند. بذار ببینیم چه اتفاقی میافتد.

آینده ICON چیست: باید سرمایه گذاری کنید یا نکنید?

بلافاصله پس از راه اندازی ، ICON ارزش خود را اثبات کرد و بدون هیچ مشکلی در میان 30 لیست برتر قرار گرفت. به نظر من برای یک رمزنگاری تازه راه اندازی شده بسیار چشمگیر است ، و بدون شک توجه من را به خود جلب می کند.

به نظر می رسد قیمت گذاری برخلاف بیت کوین ثابت است و ویژگی های اضافی زیادی را ارائه می دهد.

اگر از من بپرسید ، من می گویم که آینده این ارز رمزنگاری شده فوق العاده درخشان است و حتی می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد! فناوری blockchain پشت این سکه نیز منحصر به فرد است ، شما باید تحقیقات خود را انجام دهید ، سرمایه گذاری در رمزنگاری یک کسب و کار بسیار خطرناک است.

حکم نهایی

این سیستم می تواند آغاز دوره جدیدی از فناوری بلاکچین باشد که می تواند تمام پتانسیلهای پنهان را باز کند. تا کنون باید بدانید که ICON چیست و به معنای واقعی کلمه چگونه کار می کند.

ICON مطابق با مقاله سفید می تواند کاملاً در هر صنعت متناسب باشد. بنابراین ، اگر بتواند همان نتیجه را در زندگی واقعی ارائه دهد ، این می تواند پایان Ethereum یا NEO باشد.

علاوه بر این ، ICON یک بستر عالی با امنیت و جایگزینی برای روش های معمول سنتی فراهم می کند. ما به پایان این راهنمای “ICON چیست” رسیده ایم و می توانم بگویم که به نظر می رسد ICON در مورد بلاکچین یا ارزهای رمزپایه بسیار مفید است.

درباره ICON (ICX) بیشتر بیاموزید:

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map