Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: OmiseGo چیست – دروازه پرداخت

صنعت بلاکچین ایده های انقلابی دارد. مالی بشدت تحت تأثیر قرار گرفته است. بازیکن جدیدی ظهور کرد – OmiseGo. آیا می دانید OmiseGo چیست?

این یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که به دنبال افزایش قابلیت دسترسی ، امنیت و مقیاس پذیری معاملات مالی است. این پروژه نوید اتصال شبکه به کاربران بیشتر و سرعت معاملات نامحدود تا میلیاردها تراکنش در ثانیه را می دهد.

علاوه بر این ، همچنین به دنبال تضمین امنیت معاملات مالی شما است. امنیت همراه با استفاده پشتیبان از Ethereum است. مزایای قرارداد هوشمند Ethereum نیز شامل می شود.

درباره این خدمات مالی خود حاکم بیشتر بیاموزید. و احتمالاً می توانید به OmiseGo به عنوان سرمایه گذاری نگاهی بیندازید.

OmiseGo چیست?

اعتبار تصویر: OmiseGo

Omise یک شرکت پرداخت است. در اندونزی ، سنگاپور ، تایلند و ژاپن فعالیت می کند. این شرکت در بازارهای پرداخت تخصص و مهارت بالایی دارد. علاوه بر این ، OmiseGo در تجاری سازی و اجرای چندین محصول مالی افتخار می کند.

OmiseGo می آید تا یک راه حل پرداخت در زمان واقعی ارائه دهد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Jun Hasegawa در سال 2013 فرصتی را مشاهده کرد. سپس او OmiseGo را راه اندازی کرد.

OmiseGo یک بلاک چین عمومی است که به شبکه اصلی Ethereum متصل است. شبکه بلاکچین OmiseGo انجام معاملات مالی را به صورت ایمن انجام می دهد. معاملات مالی شامل موارد زیر است: سپرده های حقوق و دستمزد ، حواله ها ، امور مالی زنجیره تامین ، پرداخت ها ، تجارت B2B ، برنامه های وفاداری و بسیاری موارد دیگر. همه این کارها را می توانید به روشی مقرون به صرفه و کاملاً غیرمتمرکز انجام دهید.

تمرکززدایی سردرگمی را پیش بینی و از بین می برد. سردرگمی ناشی از شکست در هماهنگی پردازنده های مالی. پردازنده ها شامل درگاه ها و ارائه دهندگان پرداخت هستند. همه این اشخاص ثالث هزینه کاربر را دارند یا نرخ معامله را کند می کنند.

OmiseGo Blockchain توضیح داد

زنجیره بلوک شامل:

 • سیستم ارائه دهنده نقدینگی
 • دروازه بلاکچین مورد حمایت دارایی
 • مبادله غیرمتمرکز
 • سیستم پیام رسان Clearinghouse

بلاکچین OmiseGo از نشانه های OMG استفاده می کند. بلاکچین از مکانیزم اثبات سهام استفاده می کند. این مکانیزم قابلیت اجرای ایده را برای مشتریان تضمین می کند. این فناوری عملکرد بالایی دارد. این امکان را برای مبادلات مختلف از صادرکنندگان پشتیبانی شده توسط فیات گرفته تا رمزهای بلاکچین کاملا غیرمتمرکز فراهم می کند. برخلاف بسیاری از فناوری های عدم تمرکز ، OmiseGo به دو کلاس بلاکچین بستگی دارد.

علاوه بر این ، بلاکچین یا بسیاری از بلاکچین ها نیازی به دروازه قابل اعتماد ندارند. اجزای اصلی OmiseGo قراردادهای هوشمند و ویژگی های توکن پروتکل است.


قراردادهای هوشمند OmiseGo

پلت فرم OmiseGo از Ethereum استفاده می کند. اتریوم به واسطه دارا بودن معروف است مفهوم قراردادهای هوشمند. مفاهیم قرارداد هوشمند تبادل دارایی ها را به طور شفاف پیش می برد. قراردادهای هوشمند به مشتریان امکان می دهد معاملات را آزادانه انجام دهند.

یکی از این قراردادهای هوشمند مورد استفاده OmiseGo ، پلاسما است. بعداً در این مقاله با آن آشنا خواهید شد.

اهداف مشتری OmiseGo

OmiseGo اساساً دو سطح مشتری را هدف قرار می دهد. افراد و ارائه دهندگان پرداخت الکترونیکی (EPP). برای افراد ، OmiseGo کمک می کند تا آنها را در انجام تمام معاملات مبتنی بر بانک کمک کند. بنابراین ، شما با کاهش هزینه های معامله پول ارسال و دریافت خواهید کرد. این فناوری نقش بانک ها و م institutionsسسات شخص ثالث مورد اعتماد را از بین می برد. بنابراین ، این بدان معنی است که شما از استقلال و کنترل مالی بیشتری بر پول خود برخوردار خواهید شد.

مشتری هدف بعدی ، EPP ها ، OmiseGo EPP ها را مقرون به صرفه می کند. EPP ها می توانند روش های بهتری برای ارسال پول از شبکه به شبکه به مشتریان خود پیشنهاد دهند.

OmiseGo Wallet: White Label Wallet SDK

کیف پول برنامه ای است که به مشتری در ارسال ، دریافت و ذخیره ارزش کمک می کند. با استفاده از رایانه ، کیف پول رایانه مشتری را به عنوان گره در می آورد. بنابراین ، چه چیزی کیف پول سفید را خاص می کند?

SDK به طور کامل کیت توسعه نرم افزار است. این مجموعه ای از توابع از پیش تعریف شده است. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به طور موثر و ایمن توسعه پیدا کنند. بنابراین ، کیف پول سفید برچسب SDK شرکت ها را قادر می سازد تا کیف پول برای کاربران خود ایجاد کنند. محصول یا کیف پول ایجاد شده توسط توسعه دهنده متعلق به خود آنها خواهد بود. SDK فقط می خواهد کل روند توسعه تسریع شود. استفاده از کیف پول برای هر توسعه دهنده رایگان خواهد بود.

نشانه OMG

به تازگی ، ویتالیک بوترین با ارسال توییت بر روی نشانه های OMG که رمز علاقمندی وی است ، قرار گرفت. ویتالیک بوترین بنیانگذار Ethereum است. این باعث می شود که او در خیابان های آیه رمزنگاری بسیار تأثیرگذار باشد. Buterin این توئیت را در دسامبر 2017 نوشت. پس از این توئیت ، قیمت OMG از صرف 0.40 دلار به 19 دلار رسید. اگر شما یک سرمایه گذار اولیه بودید ، پس حتماً چیزهای بزرگی برداشت کرده اید.

اما چه عاملی باعث شد که ویتالیک به روش او نظر بدهد?

بنابراین ، بیایید آنچه را که رمز علاقمندی OMG Token Vitalik Buterin است ، تفکیک کنیم.

 • رمز OmiseGo واسطه رمز ارز نیست
 • رمز OmiseGo مدل ارزشیابی روشنی دارد
 • پیش بینی تخفیف در مورد هزینه های مالیات
 • از نظر قانونی قابل دفاع است زیرا به جای بازگشت غیرفعال به بازگشت فعال از گره در حال اجرا نیاز دارد.

دلایل بالا اشاره گر نحوه ارزشمندی سکه نشانه است.

موارد استفاده از نشانه های OmiseGo

در سیستم عامل ، از نشانه ها برای خرید حقوق تأیید بلوک به مشتری استفاده می شود. بیشتر شبیه اثبات سهام است. هر معامله ای که روی پلتفرم OmiseGo انجام شود ، هزینه کمی ایجاد می کند. از این رو ، هرچه بیشتر معاملات انجام دهید ، نشانه های بیشتری نیز در اختیار شما قرار می گیرد. نگه داشتن نشانه ها در کیف پول به معنای جمع آوری نشانه ها است.

یک استکر بالاتر کارمزد بیشتری نسبت به یک استکر کم دریافت می کند. بنابراین ، توکن ها نقشی حیاتی در اثبات سهام OmiseGo خواهند داشت.

OmiseGo ICO

عرضه اولیه سکه (ICO) در شروع هر پروژه رمزنگاری بسیار مهم است. اساساً این اعتماد سرمایه گذاران به ارز است.

شرکت مادر OmiseGo Omise است. ICO در ژوئن 2017 افتتاح شد و تا جولای 2017 ادامه یافت. Omise ، ICO باز یک ماهه را در بستر بلاکچین Ethereum اجرا کنید. و این مبلغ بالغ بر 28 میلیون دلار بود.

Omise بودجه ICO را به شرح زیر توزیع کرد.

 • 20٪ – توسط Omise حفظ می شود
 • 5٪ – Omise Airdrops به دارندگان Ethereum
 • 10٪ – تیم توسعه
 • 65٪ – در بین مردم توزیع می شود

تیم OmiseGo

تیمی از توسعه دهندگان درباره ایده یا پروژه چیزهای زیادی می گویند. انرژی و کارایی تیم به یک شاهکار برجسته تبدیل خواهد شد. یک تیم بصیر فقط می تواند به معنای یک ایده بصیر باشد. تیم در حال توسعه در OmiseGo متشکل از:

 • جون هاسگاوا- بنیانگذار و مدیر عامل شرکت
 • دونی هارینسوت – مدیر عامل و بنیانگذار
 • وندل دیویس- طراحی محصول
 • Vansa Chatikavanij – مدیر عامل
 • توماس گرکو- مشاور ویژه

علاوه بر این ، یک تیم عالی نیاز به تعداد زیادی مشاور دارد. تیم OmiseGo مشاورانی در جهان که بلاکچین است چه کسی است. این لیست شامل بنیانگذاران Ethereum ، Vitalik Buterin و Gavin Wood و سایر چهره های تأثیرگذار در دنیای بلاکچین است. در میان آنها پروفسور دیوید چوئن ، دانشگاهی در امور مالی است.

به همین دلیل ، OmiseGo یک ایده بصیرتی است زیرا تیم مدیریت همیشه در تلاش است تا آن را بهتر کند. این تیم قصد دارد تا OmiseGo را به تمرکززدایی در معاملات مالی برساند.

اکنون می دانید OmiseGo چیست. آیا می دانید چگونه در آن سرمایه گذاری کنید؟ بیایید اکنون دنده ها را عوض کنیم تا بررسی کنیم چرا ایده خوبی برای سرمایه گذاری در OmiseGo است.

اتصال OmiseGo Ethereum

دومین بیت کوین در آیه رمزنگاری ، Ethereum است. پیش بینی ها در دنیای رمزنگاری نشان می دهد که Ethereum احتمالاً بیش از حد بیت کوین را پشت سر می گذارد. بنابراین ، همکاری بین OMG و ETH سودمند است.

برای امنیت در تراکنش ها باید اعتبار کامل گره در Ethereum وجود داشته باشد. بنابراین ، مشتری یک قرارداد هوشمند با بلاک چین Ethereum ایجاد می کند. این قرارداد با استفاده از شرایط زنجیره OMG بودجه را قفل می کند. از این رو ، OMG سفارشات را اجرا می کند و وجوه مشتری را در OMG قفل می کند.

سوار شدن بر شانه های غول های این مزرعه فقط به معنای رشد است. این فناوری با یادگیری تحولات موجود در بلاک چین های دیگر رشد می کند. مدیریت به وضوح می فهمد که این مشارکت استراتژیک تا کجا پیش می رود.

پیامدهای اقتصادی توکن های OMG

 1. اعتبارسنج ها از اعتبار سنجی فعالیت OMG هزینه دریافت می کنند
 2. وثیقه برای دیگران هزینه دارد
 3. پرداخت ها و هزینه های مبادله ای باعث تشویق فعالیت های صادقانه فعالیت می شود
 4. فعالیت غیر صادقانه با سوزاندن نشانه ها مجازات می شود.

اتصال OmiseGo و Github

کتابخانه های OMG در Github میزبانی می شوند. Github موضوعی پر شور و هیجان در دنیای تجارت بوده است. اخیراً مایکروسافت Github را خریداری کرد ، اما این یک داستان برای یک روز دیگر است. کتابخانه ها برای پایتون ، جاوا اسکریپت ، PHP ، اندروید ، IOS ، روبی و NET.

پرداختهای OmiseGo Mobile

دنیای امروز جهانی متحرک است. تحلیل گران مالی پرداخت های تلفن همراه را آینده امور مالی می دانند. بدون ملاقات با برنامه های مرتبط با نامزد ، نمی توانید صنعت مالی را قدم بزنید. راحتی شما در استفاده از برنامه ها بسیار زیاد است. Omise ، شرکت مادر OMG کیف پول همراه با ApplePay ، Android Pay و SamsungPay دارد. راحتی کار باید در خیابان های رمزنگاری گسترش یابد.

OmiseGo و McDonald’s

همه ما مک دونالد را می شناسیم. آیا ما اینطور نیستیم؟ آنها رهبر جهانی در صنایع غذایی هستند. در تایلند ، مک دونالد تایلند و اومیز وارد همکاری شدند. این مشارکت تضمین می کند که مک دونالد تایلند از Omise فقط برای پرداخت آنلاین استفاده می کند. س stillالات هنوز مربوط به سفارشات فروشگاه و درصدهایی است که باید به خانه برسانید. اما ، یک چیز واضح است که ایمان به این مشارکت وجود دارد.

دولت تایلند و OmiseGo

فناوری بلاکچین در بین دولت ها آنقدر محبوب نیست. اما ، برخی از دولت ها فناوری بلاکچین را در پیش گرفته اند. برخی از این کشورها که سازگار بلاکچین هستند ، شامل ژاپن و تایلند است. این دو کشور به دنبال ایجاد یک جامعه بدون پول هستند. در این پیشنهاد ، تایلند OMG را انتخاب کرد.

از طریق وزارت دارایی تایلند ، آنها یک سیستم پرداخت الکترونیکی راه اندازی کردند. علاوه بر این ، آنها سیستم Facepay Omise را راه اندازی کردند. این به این معنی است که مشتری برای انجام پرداخت از تشخیص چهره استفاده می کند. دولت تایلند و بانک مرکزی تایلند این پرداخت ها را تأیید می کنند.

تیم Omise ، Vitalik Buterin و بانک مرکزی تایلند در یک نشست مشترک شرکت کردند. در این جلسه ، آنها ابراز علاقه و خوش بینی در این همکاری کردند.

پلاسما و OmiseGo

همانطور که قول داده شده است ، به یاد داشته باشید که شما درمورد پلاسما چیست. خوب ، شما اینجا هستید. پلاسما یک راه حل مقیاس گذاری در صنعت بلاکچین است. جوزف پون و ویتالیک بوترین محلول پلاسما را تولید کردند. این راه حل مسائل ناشی از تعداد معاملات انجام شده در سیستم عامل را حل می کند.

اساساً ، پلاسما یک قرارداد هوشمند در Ethereum است. این قرارداد هوشمند به توسعه دهنده دیگری اجازه می دهد تا دارای یک پلتفرم با عملکرد بالا باشد. این بدان معناست که پلتفرم با استفاده از پلاسما تراکنش های بسیاری را سریعتر و با اطمینان انجام می دهد.

 

اعتبار تصویر: Omisego

اومیز مسائل مقیاس پذیری را پیش بینی کرد. با این کار ، شرکت با پلاسما قرارداد بست تا به آنها کمک کند تا با این سالات کنار بیایند. پیش بینی می شود ، علاقه و تعداد مشتری در حال افزایش است. و آنها به رشد خود ادامه خواهند داد. بنابراین ، با افزایش حجم کار ، Omise همچنان قادر خواهد بود با پشتکار به مشتریان خود خدمت کند.

 

OmiseGo Airdrop

اگر در مورد OMG صحبت کنیم بدون OMG ظلم بزرگی خواهد بود نشانه های airdrop. 5٪ سهام برای گرفتن کاملاً رایگان در airdrop وجود داشت. دارندگان کیف پول Ethereum از این Airdrop بهره مند شدند.

اما ، airdrop چیست?

مفهوم airdrop می تواند بسیار گیج کننده باشد. یک airdrop به دنبال جایزه دادن به دارندگان کیف پول ETH با ERC-20 است. برای واجد شرایط بودن برای airdrop ، مشتری ETH باید حداقل موجودی 0.1 اتر را در کیف پول خود داشته باشد. این اطمینان می دهد که فقط مشتریان فعال ETH از مزایای airdrop بهره مند می شوند.

OMG از این مفهوم برای پاداش دادن افراد به میزان کافی اتر استفاده کرد. تمام 5٪ نشانه های Airdrops داده شده و در گردش است.

این مفهوم اکنون روشن شده است. با این حال ، airdrop هدف کلاهبرداری و کلاهبرداری است. بنابراین ، هنگام برخورد با آنها ، باید از اعتبار اطمینان داشت. در حال حاضر ، هیچ OMG Airdrop وجود ندارد.

OmiseGo چیست: نقشه راه

OMG ICO سال گذشته اتفاق افتاد. تا به امروز ، نشانه هایی در تیراژ وجود دارد. 2018 به این نتیجه می رسد که Omise OMG را گسترش می دهد و با محدودیت هایی مانند

 • اطمینان از اطلاعات دقیق تجارت
 • سر و کار داشتن با زنجیره های بلوکی که باعث تجدید سازماندهی می شوند

اخبار OmiseGo: راه اندازی Mainnet?

هر سیستم عامل زنجیره بلوک دارای یک شبکه اصلی و یک شبکه آزمایشی است. شبکه اصلی معاملات فعال را انجام می دهد و testnet به توسعه دهندگان برای انجام آزمایش کمک می کند. پروژه هایی که در حال کار هستند دارای شبکه اصلی هستند. با این حال ، اگر Ethereum Blockchain کار کند ، OmiseGo از بالا کار می کند بنابراین نیازی به شبکه اصلی نیست. به عنوان شبکه اصلی فقط نشان می دهد که

 • ICO کلاهبرداری نیست
 • اینکه این فناوری در نتیجه باعث افزایش اطمینان سرمایه گذار می شود
 • این پیشرفت ادامه دارد

بنابراین ، آیا باید انتظار راه اندازی OmiseGo Mainnet را داشته باشیم؟ حقیقت این است که ما نمی توانیم آن را قاطعانه صدا کنیم باید منتظر Omise باشیم تا این اطلاعات را برای ما بدست آورد.

مسابقه OmiseGo چیست?

همانطور که قبلاً اشاره کردم بلاکچین هر یک چندین ایده جدید دارد. از آنجا که بخش مالی با ایده های جدیدی روبرو است ، OmiseGo نیز با ایده های جدید رقابتی روبرو است.

در اینجا رقابت OmiseGo با تبلیغات کمتر است:

تنکس

Tenx / پرداخت یک پروژه رمزنگاری که هدف آن دسترسی چندگانه به ارزهای مجازی از طریق بلاکچین های مختلف در یک کارت است. همچنین از کاربران می خواهد بدون شارژ تبدیل از نرخ شفاف در زمان واقعی لذت ببرند. و این باعث می شود تا کاربران بتوانند وجوه خود را کنترل کنند ، زیرا آنها می توانند از دستگاه های خودپرداز خارج شوند ، قفل شوند ، قفل کارت را باز کنند و وجوه دریافتی را در یک برنامه ارسال کنند.

این لیست در صرافی ها با قیمت بازار حدود 0.6 دلار و سقف حدود 70 میلیون دلار درج شده است.

درخواست شبکه

Request Network یک پلت فرم غیرمتمرکز است که بر روی Ethereum ساخته شده است. این سرویس به عنوان یک سرویس پرداخت است. این شبکه شامل یک ایده منحصر به فرد است که احتمالاً تقریباً در همه پروژه ها نشنیده ایم. این یک سیستم قانون تجارت را یکپارچه می کند و هدف آن این است که اگر همه نباشد ، در اکثر قوانین کار کند.

از آن بعنوان آینده تجارت نام برده می شود. و با این کار آنها می خواهند 4 شرکت برتر حسابداری و مشاوره را برای استفاده از ارزهای رمزپایه به ارمغان بیاورند. همچنین ، این شبکه به هر کاربر و فروشنده امکان استفاده از هر ارز را خواهد داد.

ارزش رمز در مبادلات با ارزش بازار حدود 54 میلیون دلار در حدود 0.07 دلار است.

دیگران

رقبای دیگری مانند Bitpesa و MicroMoney نیز وجود دارند. MicroMoney با توجه به ادعای وام های مبتنی بر بلاک چین در سراسر آسیا مورد توجه است. ارزش توکن آن در حدود 0.104 دلار با سقف بازار 1.15 میلیون دلار ارزیابی شده است.

اکنون این رقابت با لباس مبدل وجود دارد تا تیم پشت سر OmiseGo تلاش کند. بنابراین ، مشتریان و کاربران می توانند منتظر بمانند و ببینند آیا این انتظارات آنها را برآورده می کند یا خیر.

نتیجه

OMG در واقع یک فناوری مالی انقلابی است. پایگاه مبتنی بر بلاکچین آن را غیرمتمرکز و ایمن تر می کند. تیم OmiseGo از کاغذ سفید تا داشتن فناوری در آنجا فاصله زیادی را طی کرده است.

واضح است که تیم بینش است. پیش بینی موضوعاتی که ممکن است پیش بیاید و همیشه یافتن راه حل. مسئله مقیاس پذیری ممکن است هرگز به عنوان مشارکت با پلاسما رخ ندهد.

تأیید و مشاوره بنیانگذاران Ethereum ، Vitalik و Wood بی ارزش است. یک اشاره گر جالب برای اینکه OMG چقدر ارزش دارد.

تصویب توسط تایلند و مک دونالد نیز نشان می دهد که آینده برای OMG درخشان است. علاوه بر این دنیای تجارت ایمان زیادی به فناوری دارد.

نشانه های OMG از ثبات نسبی برخوردار بوده اند. پس از توییت Buterin ، توکن ها شاهد افزایش هواشناسی بودند. از آن زمان توکن ها نسبتاً پایدار هستند. اما در حال حاضر ، قیمت حدود 7 دلار است. 5 با سقف بازار حدود 790 میلیون دلار.

بنابراین ، تحقیق کنید دریابید که چه چیزی از سرمایه گذاری در رمز OMG به دست می آورید.

شما می توانید آنها را بر روی آنها برسید دسته OmiseGo توییتر یا آنها سایت اینترنتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Omise ، OmiseGo و رمزها.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector