راهنمای مبتدیان: Ontology Blockchain چیست؟

Ontology Blockchain یک پروژه انقلابی است که یک پلت فرم عمومی با کاربرد بالا برای برنامه های کاربردی است. هستی شناسی هدف آن است که یک راه حل برای ارائه یک اکوسیستم اعتماد غیرمتمرکز باشد که از هویت دیجیتال پشتیبانی می کند و شبکه ای از بلاک چین های خصوصی ، عمومی و کنسرسیوم را امکان پذیر می کند..

با راه اندازی OnChain در ایجاد پل ارتباطی بین بلاکچین و بخش های تجاری تمرکز دارد. این کار باعث شده تا مشاغل بدون دانش قبلی از بلاکچین و شبکه های توزیع شده بتوانند همان را در زیرساخت های خود ادغام کنند. این شبکه پایگاه داده های مختلفی را در بین سیستم هویت توزیع شده ، همکاری داده توزیع شده ، تبادل داده توزیع شده و جوامع توزیع شده ترکیب می کند.

ویژگی های Ontology Blockchain

  • سیستم هویت توزیع شده – با ارائه یک سیستم تأیید هویت چند عاملی برای افراد ، سازمان ها و اشیا priv ، به حفظ حریم خصوصی داده ها کمک می کند و به ایجاد یک شبکه اعتماد کمک می کند.
  • فناوری Ledger توزیع شده – هستی شناسی پروتکل های رویه ، تبادل داده توزیع شده ، قراردادهای هوشمند ، همکاری داده ها و گواهی توزیع شده را در نظر می گیرد. این ماژول ها توسط سیستم ذخیره سازی بیش از دفتر توزیع شده قدرت می گیرند.
  • محافظت از حق چاپ از داده ها – یک هویت دیجیتالی که از طریق فرآیند کامل ثبت ، درخواست ، مجوز و تبادل ایجاد شده است ، از طریق کپی رایت محافظت شده در هر نسخه محافظت می شود.
  • تبادل داده توزیع شده – با پایگاه داده متمرکز ، هستی شناسی هنگام جستجوی و انتقال داده ها بین دو طرف با اجازه دادن به انتقال داده های نظیر به نظیر با استفاده از فناوری بلاکچین ، دقت را ارائه می دهد.
  • توابع و ماژول های کلیدی – ماژول هایی مانند Ontology Marketplace (OM) ، Ontology Crypto Package (OCP) و GlobalDB برای ساخت ماژول های بیشتر بر اساس نیاز مشتری استفاده می شوند.

جوانب مثبت هستی شناسی

Blockchain هستی شناسی

هستی شناسی مزایای بیشتری نسبت به ارزهای رمزپایه همتای خود تضمین می کند و بنابراین جایگاهی برای خود ایجاد می کند. برخی از مزایای Blockchain Ontology شامل این موارد است-

  • این پوشش مطلق از تشنج شخص ثالث را برای کاربران فراهم می کند و هیچ کس نمی تواند به سرمایه گذاری درون شبکه دسترسی پیدا کند یا آن را تصاحب کند.
  • هر زمان تصمیمات اساسی اتخاذ می شود ، مشارکت مردم در نظر گرفته می شود و افراد می توانند شبکه را به روز کنند. این امر از طریق گره هایی امکان پذیر می شود که به کاربران امکان می دهد شبکه را تحت مالکیت خود قرار داده و در آن تغییراتی ایجاد کنند.
  • با گذشت زمان حتی پس از افت ارزش آن ، پتانسیل عظیمی برای رشد نشان داده است. هدف این است که در طی چند ماه آینده انعطاف پذیر باشد و رشد کند. اگر بتواند همان رشد را حفظ کند ، ممکن است رشد کند تا برترین ارزهای رمزپایه موجود در بازار رمزنگاری ها را تراز کند.
  • تمام معاملات سرمایه گذاری شخصی رمزگذاری شده است و دسترسی به جزئیات فقط توسط کاربر امکان پذیر است. حتی گره های پخش شده در شبکه نیز نمی توانند به مالکان بازگردند.
  • بلاکچین هستی شناسی بسیار قابل اعتماد است و به محافظت از دارایی و شکل گیری حملات سایبری توسط کاربران کمک می کند.

هستی شناسی چگونه کار می کند?

هستی شناسی بستری را برای بلاک چین های دیگر فراهم می کند تا در هسته آن تعبیه شده و به صورت زنجیره های جانبی کار کنند. پروژه هایی مانند قراردادهای هوشمند را می توان اضافه کرد و بلاک چین های مختلف دیگر را برای چندین عملیات سفارشی کرد. هستی شناسی امکان ارسال مقدار از یک بلاکچین به بلاکچین دیگر را بدون اتصال دو شبکه فراهم کرده است.

لایه اول اجازه می دهد تا روند تأیید افراد ، ثروت ، چیزها و سازمان ها در حالی که لایه دوم بر تأیید و پیوند دادن برنامه ها متمرکز است. لایه سوم برای بررسی ماژول های پیوند ، پروتکل ها ، رابط ها و غیره استفاده می شود و لایه آخر پروتکل های مختلف شبکه را پیوند می دهد.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده Ontology (ONT)?

ارز رمزنگاری شده هستی شناسی را می توان از طریق انتقال سیم با دستیابی به آن خریداری کرد کیف پول هستی شناسی. مبادله ارز رمزنگاری شده ترجیحی را می توان از طریق بستری انتخاب کرد که پرداخت های مستقیم مانند کویناما.

از یک حساب معاملاتی که با استفاده از مشخصات شخصی انتخاب و تأیید شده است ، می توان استفاده کرد و سکه ها را می توان از قسمت خرید صرافی معاملاتی از جایی که به کیف پول منتقل می شود ، خریداری کرد. کیف پول های ترجیحی برای ذخیره ONT Ledger Nano S و NEO Cli هستند زیرا با ارز NEO سازگار هستند.


توکن های ONT فروش عمومی ICO نداشته اند و بنابراین می توان آنها را از طریق قطرات هوایی خریداری کرد. جدیدترین مورد ONT airdrop از طریق NEO بود که هر NEO 0.2 ONT را در کیف پول کاربران می آورد.

آینده هستی شناسی

هستی شناسی در یافتن راه حلی برای نزدیک کردن تعداد بیشتری از افراد به اتوماسیون بلاکچین بسیار مثر بوده است. برخلاف ریپل و بیت کوین که فقط در بازارهای مالی تمرکز دارند ، هدف Ontology سرمایه گذاری در اینترنت اشیا ، IoT ، پزشکی ، دولت و سایر صنایع متنوع است. علیرغم اینکه ارز رمزپایه ای کاملاً جدید است ، این شرکت توانسته است توجه شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر مانند سکویا سرمایه چین را به خود جلب کند..

Ontology توانسته است جایگاه خود را در میان 20 ارز رمزپایه برتر قرار دهد و دارای سقف بازار تقریباً 3 میلیارد دلار و قیمت 8.22 دلار است. با نرخ رشد و جدیدترین نسخه های آتی ، نوید آینده ای درخشان و سودآور را برای معامله گران خود می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map