Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: رمز ارزهای پنی چیست؟

ارزهای رمزنگاری شده پنی ارزهایی هستند که زیر واحد دلار برای شما هزینه می کنند. اما ، این ارزهای رمزپایه دارای پتانسیل صعودی برای ثروتمند کردن ، یا حتی ثروتمند شدن شما هستند. با توجه به اینکه ، بسیاری از این ارزهای رمزپایه سکه های گه هستند.

تشبیه از سهام پنی حاصل می شود ، جایی که قیمت سهام زیر یک دلار است.

ایده ای ندارید که ارز رمزنگاری شده چیست؟ ما آن را پوشاندیم اینجا.

در این مقاله ، ما سعی می کنیم به طور دقیق توضیح دهیم که ارز رمزپایه چیست و چگونه می توان موارد مناسب را بدون افتادن در گودال خریداری کرد.

ارزهای رمزپایه پنی چیست؟

اعتبار تصویر؛ IMDB

در فیلم ، گرگ وال استریت ، جوردن بلفورت ― قهرمان a یک کارگزار سهام است که سهام ورق صورتی را می فروشد و در نهایت ، یک امپراطوری را در اطراف خود می سازد.

سهام ورق صورتی در بورس های بزرگ سهام ثبت نمی شوند و اغلب در بورس خرید و فروش می شوند. این نام در حالی منتشر شد که قیمت سهام با استفاده از ورق های صورتی رنگ به گردش در می آید.

برای ثبت و تجارت یک شرکت به عنوان سهام ورق صورتی ، رعایت مقررات قانونی کمتری لازم است.

جوردن بلفورت حتی سهام شرکتی را که آدرس ثبت شده آن کلبه ای در وسط زمین های کشاورزی است فروخت. او بسیاری از اقدامات غیرقانونی را انجام داد و مشتریان خود را به معنای واقعی کلمه گریه کرد سرانجام ، او بهای آن را پرداخت کرد.

این فیلم بر اساس کتابی نوشته شده توسط جوردن بلفورت واقعی. بله ، اتفاقات فیلم در زندگی واقعی رخ داده است.

ارزهای رمزپایه پنی به نوعی سهام ورق صورتی است. اما می دانید ، ملحفه های صورتی نیز غیرقانونی نیستند. جوردن بلفورت از انطباق مقررات متوسط ​​استفاده کرد و با فروش سهام غیرقانونی از طریق ورق های صورتی میلیون ها دلار درآمد کسب کرد.

بنابراین ، مانند سهام ورق های صورتی ، همه ارزهای رمزپایه کلاهبرداری نیستند. موارد خوب وجود دارد. شما باید دست آنها را انتخاب کنید.


آیا باید ارزهای رمزپایه را خریداری کنید?

که بستگی دارد. حتی انتخاب یک ارز رمزنگاری صحیح ممکن است زندگی مالی شما را برای همیشه تغییر دهد.

بگذارید بگوییم ، باب علاقه مند به خرید چند ارز رمزپایه است.

او 10 ارز رمزنگاری شده مختلف را انتخاب کرده و 1000 دلار برای هر یک سرمایه گذاری می کند.

بعد از 6 ماه ، 7 نفر از آنها کاملاً بی ارزش شده بودند. ارزش دو نفر از آنها دو برابر شد. و یکی تاکنون شلیک شده است که ارزش آن 100 برابر شده است.

باب با به خطر انداختن 10،000 دلار و سرمایه گذاری استراتژیک آنها متوجه شد که یک معدن طلا 10 برابر سود برای او ایجاد کرده است.

ممکن است فکر کنید که افزایش صد برابری ارزش اغراق است. اما تاریخ خلاف این را به شما می گوید.

اکنون رهبرانی مانند Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC) همه یکبار رمز ارزهای پنی هستند. این ارزهای رمزپایه از زمانی وجود داشته که علاقه زیادی به دارایی های رمزپایه وجود نداشته است. و در حقیقت ، بازار هم شلوغ نبود.

به هر حال آن زمانها گذشته است. اما فرصت ها هنوز زیاد است. شما فقط باید بدانید که چگونه آنها را بگیرید.

رمز ارز پنی چیست؟

در امروز ، مطابق CoinMarketCap, 1644 ارز رمزنگاری شده در دسترس است. و پیدا کردن یک دسته از ارزهای رمزنگاری شده چندان دشوار نیست.

بنابراین ، چگونه می توانید ارز رمزنگاری شده یک پنی را انتخاب کنید که سود سرشاری برای شما داشته باشد?

استراتژی های خرید ارزهای رمزپایه پنی

در این بخش ، ما می خواهیم آنچه را که باید در یک ارز رمزنگاری شده جستجو کنیم ، و اینکه خطر شناسایی سیگنال چیست و چگونه می توان از خرید یک سکه گنگ جلوگیری کرد.

مبانی

بیت کوین برای ایجاد یک سیستم پرداخت الکترونیکی همتا به همتا ایجاد شده است که نیاز به اعتماد به شخص ثالث ندارد.

پلتفرم Ethereum بر این باور ایجاد شده است که بلاکچین می تواند کارهای دیگری بیش از ارزهای رمزپایه انجام دهد.

بنابراین ، هدف از ارز رمزنگاری شده خاص چیست?

آیا مشکلی در دنیای واقعی حل می شود؟ در غیر این صورت ، آن را فراموش کنید و به مورد بعدی بروید. توجه داشته باشید که ، همین مشکل راه حل های مختلفی دارد. به همین ترتیب ، تعدادی از ارزهای رمزپایه ممکن است در تلاش برای حل مسئله مشابه از راه های مختلف باشند. شما باید بسنجید که کدام یک بهتر است. اما ، چگونه?

بیایید Ripple (XRP) و Stellar Lumens (XLM) را بگیریم.

هر دو شبکه پرداخت هستند و بر پرداخت های جهانی متمرکز هستند. آنها به بانک ها ، م institutionsسسات مالی و اشخاص کمک می کنند تا انتقال مرزی را تسریع کنند.

موسسات بزرگی مانند American Express ، Santander و UBS شبکه Ripple را آزمایش می کنند.

از طرف دیگر ، موسسات غیرانتفاعی مانند بنیاد Praekelt و مشاغل از زیرساخت های Stellar استفاده می کنند.

حال ، چگونه می توان یکی را نسبت به دیگری انتخاب کرد؟ بگذارید بفهمیم.

Ripple در سال 2012 شروع به کار کرد. و بیش از 100 موسسه مالی در سراسر جهان به طور آزمایشی از آن استفاده می کنند.

Stellar در سال 2014 شروع به کار کرد. اما به اندازه Ripple در معرض نمایش نیست ، هر دو در اخبار و زیر نظر موسسه مالی قرار دارند.

حداکثر عرضه هر دو ارز رمزپایه حدود 100 میلیارد سکه است.

واضح است که Ripple از مزیت رشد در آینده برخوردار است. از آنجا که در حال حاضر تجارت بسیار مستقر با تعداد زیادی مشتری که شبکه خود را آزمایش می کنند ، وجود دارد.

با این حال ، لومن های ستاره ای نیز ممکن است به خوبی رشد کنند. اما زمان می برد. درعوض ، این احتمال وجود دارد که اگر در Ripple (XRP) سرمایه گذاری کنید ، نسبتاً بهتر بازده سرمایه گذاری (ROI) داشته باشید..

پمپ و تخلیه

ارزهای رمزپایه چیست؟

افزایش مصنوعی قیمت یک دارایی و سپس فروش آن برای کسب سود به پمپ و دامپ معروف است. انجام این کار در بازارهای سهام سنتی مانند NYSE (بورس سهام نیویورک) غیرقانونی است.

از آنجا که مقررات درستی در مورد ارزهای رمزپایه وجود ندارد ، و هر روز که مانند قارچ رشد می کنند ، بسیاری از طرح های پمپ و تخلیه اتفاق می افتد. علاوه بر این ، دستیابی به ارزهای رمزپایه آسان است زیرا قیمت آنها بسیار پایین است.

بنابراین ، چگونه می توان یک پمپ را تشخیص داد?

اگر یک نهنگ ― تاجر با دارایی های کلان و نفوذ در بازار a پمپ کند ، صید آن سخت است. زیرا نمی توانید سریع اطلاعات بدست آورید و از آنها مطمئن باشید. در اینجا کار زیادی نمی توانید انجام دهید.

اما گروه های پیام رسان تلگرام هستند که پمپ ها و تخلیه ها را سازمان می دهند. در اینجا ، شما باید بدانید که دامپینگ چه زمانی شروع می شود. چون همه این موارد در عرض چند دقیقه اتفاق می افتد. و ، قرار گرفتن در مسیر اشتباه و در زمان اشتباه ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

بنابراین ، بهتر است از این روش حریصانه کسب درآمد اجتناب کنید.

چگونه می توان از تخلیه جلوگیری کرد?

وقتی قیمت ارز رمزنگاری به طور ناگهانی افزایش می یابد ، بهتر است دور بمانید … زیرا ممکن است یک طرح احتمالی پمپ و تخلیه را نشان دهد.

همچنین مراقب پیشنهادات ناخواسته درباره اطلاعات فرصت های پمپ و تخلیه باشید. این احتمال وجود دارد که شما در شرف پرداخت هزینه سود دیگری باشید.

سکه هایی که به پایین سنگ سقوط کردند

در دسامبر 2016 ، یک سیستم عامل رمزنگاری به نام BitConnet راه اندازی شد. این پلتفرم وام های رمزنگاری شده و مبادله را تسهیل می کند. علاوه بر این ، کاربران برای مشارکت در سیستم عامل لازم است برخی از نشانه های BitConnect (BCC) را داشته باشند. این امر تقاضای گسترده ای برای BCC ایجاد کرد.

با گذشت زمان ، BCC از نظر سرمایه بازار در میان ده ارز رمزپایه برتر قرار گرفت value ارزش کل سکه های موجود در بازار.

تا پایان سال 2017 ، در یک زمان رمز BitConnect در حدود 460 دلار معامله می شد.

در اواسط ژانویه 2018 ، این شرکت اعلام کرده است آنها به دلایل نظارتی و رسانه های بد پلت فرم BitConnect را تعطیل می کنند.

از آن زمان به بعد قیمت BCC به شدت سقوط کرد و اکنون یکی از ارزهای رمزپایه یکی است که در حال حاضر حدود 0.7 دلار معامله می شود.

سکه هایی مانند BCC هرگز بهبود نخواهند یافت. و سرمایه گذاری در آنها صرفاً اتلاف پول خواهد بود.

بنابراین ، به دقت تحلیل کنید که چرا یک سکه به پایین سنگ افتاده است. اگر دلایل مختلفی برای افزایش دوباره سکه مشاهده کردید ، خرید گزینه خوبی است.

محدودیت عرضه کل

محدودیت عرضه کل تعداد رمزها / سکه های ارز رمزنگاری شده خاصی است که می تواند در بازار موجود باشد

بیایید رمز Kin را به عنوان مثال در نظر بگیریم. این معامله در حدود 0.000193 دلار است. محدودیت عرضه کل 10 تریلیون نشانه است.

اگر افزایش قیمت وجود داشته باشد ، این بدان معناست که ارزش تمام 10 تریلیون توکن افزایش یافته است. از آنجا که حجم آن بسیار زیاد است ، قیمت Kin نسبت به سکه ای که دارای قیمت مشابه و محدودیت کل عرضه کمتر است ، نسبتاً کندتر حرکت می کند.

به عنوان مثال ، Bytecoin (BCN) حدود 184 میلیارد نشانه دارد و در زمان نوشتن مقاله با 0.006071 دلار معامله می شود. در شرایط مشابه بازار ، ارزش Bytecoin بهتر از Kin است.

شیت کوین

این ارزهای رمزپایه ای هستند که برای کسب درآمد به افرادی که آن را راه اندازی کرده اند وجود دارد. به زبان ساده ، شیت کوین ساخته شده است تا شما را بیچاره کند.

چگونه می توان آنها را شناسایی کرد?

  • وب سایت رسمی مناسبی وجود ندارد. و ، به نظر می رسد سایت حتی یک تازه کار می تواند آن را قرار دهد.
  • کاغذ سفید در دسترس نیست یا ، یکی موجود حرفه ای نیست.
  • مقاله سفید پروژه را توضیح نمی دهد یا نمی تواند شما را متقاعد کند که چه مشکلی را حل می کند.
  • نقشه راه این پروژه برای راه اندازی محصول بسیار طولانی است. حتی اگر محصول به بازار عرضه شود ، تا آن زمان ، بازار رمزنگاری راه حل های بهتری پیدا کرده بود.
  • تیم پشتیبان این پروژه مشخص نشده و ناشناس باقی می ماند. تا زمانی که تیم در حال طراحی یک سکه مبتنی بر حریم خصوصی نباشد ، هیچ دلیلی برای قرار گرفتن در سایه وجود ندارد.
  • نمایه های شبکه های اجتماعی برای این شرکت یا پروژه در دسترس نیستند.
  • این پروژه به خوبی بازاریابی نشده است. و تعداد بسیار کمی از مردم از این پروژه اطلاع دارند.
  • درباره این پروژه در Google جستجو کنید ، اگر نمی توانید آنها را در صفحه اول پیدا کنید ، احتمالاً شخص دیگری این کار را نمی کند. و این پروژه ممکن است هرگز مورد توجه قرار نگیرد.

همه قوانین بالا به طور متفاوتی در مورد ارزهای رمزپایه مختلف پنی اعمال می شود. شما باید براساس تحقیقات شخصی خود در مورد آن تصمیم بگیرید.

تحقیقات شخصی

در دنیای سرمایه گذاری ، هیچ چیز نمی تواند دانش شما را در مورد دارایی حاصل از تحقیقات شخصی خود بدست آورد. و در واقع ، بسیار مورد نیاز است.

به یاد داشته باشید ، حباب فاجعه بار مسکن سال 2008 ایالات متحده ، جایی که میلیون ها نفر کار و خانه خود را از دست دادند. حتی اقتصاد جهانی نیز رنج زیادی دید.

بدون ارزیابی صحیح ریسک ، وام های مسکن داده شد. و اوراق قرضه بدهی در این وام های مسکن ایجاد شد و اگر وام گیرنده به موقع وام ها را پرداخت کند ، دارنده اوراق قرضه سود می برد. حتی اگر این اوراق ریسک داشته باشند ، آژانس های رتبه بندی به آنها امتیاز عالی می دهند.

این موسسات رتبه بندی هنگام بررسی ، گفتند که رتبه بندی آنها چیزی جز نظرات نیست.

اکنون ، ما در مورد سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه صحبت می کنیم ، که اکثراً از کنترل دولت خارج هستند و مقررات آن سخت است. حتی گاهی نمی توان کلاهبرداران را در پشت کلاهبرداری ها پیدا کرد.

بنابراین ، قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، تحقیقات خود را انجام دهید.

چه چیزهایی را هنگام انجام تحقیقات شخصی بخاطر بسپارید?

فقط اطلاعات حاصل از منابع معتبر را باور کنید. به عنوان مثال ، مجله Bitcoin ، Forbes ، NYTimes و Fortune موارد خوبی هستند.

اگر چیزی برای درست بودن خیلی خوب است ، قبل از اقدام باید حواس خود را روشن نگه دارید. Luring یک استراتژی ترجیحی است که توسط بسیاری از کلاهبرداران استفاده می شود. از نظر احساسی قوی بودن واقعاً به شما کمک می کند.

جمع بندی افکار

آیا باید سکه های پنی بخرم؟

همه ما می دانیم که ایمن بودن بهتر از تأسف است.

قبل از تصمیم گیری باید زمان کافی را صرف کنید. و این یک بازی پول است. از اعتماد به افراد تصادفی باید خودداری شود. حتی افراد نزدیک به شما ممکن است در مورد ارزهای رمزپایه پنی بدون اطلاع آنها به شما مشاوره بدی دهند. با احتیاط دقیق خود را انجام دهید ، و زمان لازم را برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری اختصاص دهید.

بعلاوه ، شما باید بفهمید چه زمانی باید بفروشید و چه زمانی باید خرید کنید. حتی اعتیاد به خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده نیز می توانند در این مورد اشتباه کنند ، مانند عدم اطمینان بازار رمزنگاری.

یک قانون طلایی معروف دیگر این است: پول خود را که توانایی از دست دادن آن را ندارید در ارزهای رمزپایه قرار ندهید.

همچنین ، وقتی اوضاع مطابق میل شما پیش نمی رود ، باید آرام باشید. ابتدا چرایی اتفاقی را تحلیل کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. هنگام وحشت هرگونه اقدام غیر منطقی انجام ندهید.

همه اینها گفته شد ، اگر این همه برای شما طاقت فرسا است. فقط از ارزهای رمزپایه پنی دور باشید.

*سلب مسئولیت: مقاله نباید به عنوان مثال در نظر گرفته شود و در نظر گرفته شده است و هیچ توصیه مشاوره ای در زمینه سرمایه گذاری ندارد. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector