Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

اکوسیستم مشاوره بلاکچین: هر آنچه لازم است بدانید

امروزه بسیاری از سازمان ها به دنبال خدمات مشاوره بلاکچین هستند که به آنها در کل دوره پذیرش بلاکچین کمک خواهد کرد. با این وجود ، به دلیل بلوغ پایین فناوری و نامشخص بودن بازگشت سرمایه تجاری ، بیشتر این خدمات پیرامون اثبات مفهوم و توصیه های استراتژیک شورش می کنند.

ارائه دهندگان مشاوره بلاکچین هنوز در حال ایجاد یک استراتژی کامل برای زندگی کامل پروژه هستند. با این حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که از بهترین ارائه دهندگان کمک بگیرید. به این دلیل که بسیاری از افراد در رسیدگی به مسائل ، فرایندها یا جنبه های عملیاتی این نوع استقرارها از یکپارچگی برخوردار نیستند.

اما نگران نباشید ، ارائه دهندگان مشاوره با تجربه blockchain نیز وجود دارند و آنها به سرعت در حال رشد هستند. علاوه بر این ، در بسیاری از آنها ، متخصصان ویژه بلاکچین برای کمک به آنها پیوسته اند. بنابراین ، امروز ، ما در مورد خدمات مشاوره بلاکچین و شرکتهای مختلفی که آنها را ارائه می دهند صحبت خواهیم کرد.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

Contents

فصل 1: سناریوی فعلی بازار چیست?

علاقه به فناوری بلاکچین طی دو سال به سرعت افزایش یافته است. نه تنها بلاکچین بلکه تقاضا برای فناوری های دفتر توزیع شده نیز در حال افزایش است. علاوه بر این ، بلاکچین و سایر فناوری های غیرمتمرکز این امکان را دارند که بسیاری از صنایع را کاملاً متحول کنند.

علاوه بر این ، همچنین می تواند میلیاردها دلار درآمدزایی داشته باشد و در نهایت پس انداز کند. همچنین ایجاد اعتماد به کلیه اکوسیستم تجاری پیچیده یکی دیگر از امتیازات آن است.

فقط به همین دلیل ، گارتنر پیش بینی می کند که تا سال 2030 ، ارزش این صنعت 3 تریلیون دلار باشد. بنابراین ، دستیابی به مکان در آن بازار بزرگ یکی دیگر از اولویت های اصلی بسیاری از شرکت ها است.

با نشان دادن زنجیره بلوکی تمام این پتانسیل ها ، بسیاری از شرکت ها در عمودی های مختلف به آرامی شروع به آزمایش برای تجارت خود می کنند. این بررسی است که آیا این فناوری برای کسب و کار آنها مناسب است یا خیر.

علاوه بر این ، برای اطمینان از اینکه می تواند کمک کند ، آنها از آن برای موارد استفاده نمونه استفاده می کنند.

با این وجود ، کمبود عمده ای از افراد ماهر وجود دارد که هم می توانند فن آوری اصلی را درک کنند و هم در برنامه ریزی بالقوه استراتژی کسب و کار کمک کنند. از آنجا که بسیار نادر است ، برای شروع تعداد کمی که در دسترس هستند بسیار گران هستند.

بنابراین ، برای تأمین خواسته های مصرف کننده ، تجارت دیگری به سرعت در حال رشد است – خدمات مشاوره بلاکچین. در اینجا شرکت های بزرگ مشاوره ای در حال آموزش تیم های مشاوره ای گسترده ای هستند تا مطمئن شوند می توانند به شرکت های دیگر نیز کمک کنند.


علاوه بر این ، یک متخصص کوچک در بلاکچین با دانش فنی نیز به دنبال فرصتی در بازار جدید است.

چه چیزی برای شما وجود دارد?

از آنجا که اکنون مهمانی های بزرگی وجود دارد که همه این خدمات را ارائه می دهند ، بهتر است شما کاملاً بفهمید پیشنهادها و الزامات این جلسات مشاوره بلاکچین چیست.

بنابراین ، ما با بینش خود در بازار به شما کمک خواهیم کرد و به شما کمک خواهیم کرد که به عنوان ارائه دهنده مشاوره بلاکچین ، توانایی بالقوه خود را پیدا کنید..

علاوه بر این ، ما همچنین منبع احتمالی و خوب خدمات مشاوره بلاکچین را بررسی خواهیم کرد – شرکت هایی که می توانند مشاوره POC و استراتژی های بلاکچین را ارائه دهند.

نگران نباشید ما فقط از نظر مشاوره شرکتی در مورد بازار صحبت خواهیم کرد. بنابراین ، تمام اطلاعات مربوط به مشتریانی است که می خواهند از امکانات فناوری ایده پردازی ، ارزیابی و بهره برداری کنند.

آنچه شرکتها باید از شرکتهای مشاور بلاکچین جستجو کنند?

از گزینه های مشاوره بلاکچین برای بررسی موارد استفاده از بلاکچین و ایجاد مهارت در جایی که لازم است استفاده کنید. علاوه بر این ، شما باید اطمینان حاصل کنید که همه ذینفعان از نتیجه احتمالی اطلاع دارند ، خطر را محدود کنید.

علاوه بر این ، ابتدا ، نامزدی را کوچک نگه دارید مانند آن را در POC نگه دارید. همچنین ، سعی کنید تمام هزینه ها و منابع مربوطه را محدود کنید.

عملاً پنج نوع پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات مشاوره بلاکچین وجود دارد. بنابراین ، سعی کنید از پشتیبانی مورد نیاز بنگاه اقتصادی واقعی خود استفاده کنید. اما چگونه?

خوب ، شما می توانید از متخصص مشاوره بلاکچین برای دریافت مهارت های فنی عالی ، چالش های پیاده سازی ، توانایی ها و تأثیر تجاری از ارائه دهندگان خدمات فناوری و مشاوره استراتژی و ریسک از شرکت های مشاوره تجاری استفاده کنید.

در آخر ، اطمینان حاصل کنید که همه ابتکارات بلاکچین را یک باره انجام دهید. در اینجا ، مراحل مانند خرید اجرایی ، ایجاد دانش ، توسعه مهارت ها و اجرای آزمایشی پروژه بسیار مهم است.

علاوه بر این ، همیشه به یاد داشته باشید که تمام منابع بسیار کمیاب هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از آنها برای بدست آوردن ارزش مناسب کاملاً استفاده کنید.

فصل 2: ​​اجزای بازار مشاور بلاکچین

بیشتر سازمان های خرید هنوز در مرحله اولیه آزمایش هستند. آنها عمدتا در فاز موارد استفاده احتمالی استفاده می کنند. در نتیجه ، شرکتهای مشاور توسعه بلاکچین بیشتر در مراحل اولیه پروژه کمک می کنند.

علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل استراتژی ، کاوش موارد استفاده و ایجاد انواع جدید اثبات مفهوم ، اتفاقاً مناطق قدرتمند خدمات مشاور بلاکچین است.

اما چرا اینطور است؟ خوب ، به این دلیل است که در مراحل اولیه چالش مراحل پایانی وجود ندارد.

به هر حال برخی از اجزای ثابت در بازار مشاوره توسعه بلاکچین وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند ،?

 • بازار واقعی –

بازار اصلی مشاوره بلاکچین شامل فناوری و خدمات مشاوره ای نزدیک به ایده پردازی ، ارزیابی ، کاوش و استراتژی مدل های مختلف تجاری است. علاوه بر این ، همه خدمات هدف این هستند که ببینند چگونه بلاکچین می تواند درآمد بیشتری را افزایش دهد یا یک فرصت تجاری جدید را ایجاد کند. بعضی اوقات آنها همچنین در مورد چگونگی بهبود فرآیند It توسط شرکت مشورت می کنند.

 • خریداران مشترک –

با بازارهای جدید ، انواع مختلفی از مشتریان به بازار عرضه می شوند. در این حالت ، آنها عمدتاً شامل رهبران IT ، مدیران بازرگانی ، رهبران مدیریت فروشنده یا منابع ، نوآوران دیجیتال ، مبتکران فرآیند ، مدیران عامل ، CxO ها و بسیاری دیگر هستند..

 • نتایج تجاری –

این م mostlyلفه بیشتر نتایج مورد نظر تجاری است که خریداران عادی می خواهند. علاوه بر این ، آنها شامل خدمات یا محصولات جدید ، مدل های تجاری مختل کننده ، کاهش هزینه ، افزایش درآمد ، ارزش نام تجاری قوی و بسیاری دیگر هستند.

 • تحویل واقعی –

بستگی به ماهیت شرکت های مشاور بلاکچین دارد. با این حال ، اینها ممکن است شامل استراتژی آینده ، تجزیه و تحلیل شکاف ، معماری ، اثبات مفهوم در مقیاس کوچک ، نقشه راه برای پیاده سازی ها و موارد دیگر باشد..

چگونه خریداران تقاضای خود را پیکربندی می کنند

بیشتر خریداران به نوعی الزامات را دارند. به طور معمول ، آنها از تکنیک های مختلف یا فرایند ایده پردازی برای کشف نیازهای خود استفاده می کنند. علاوه بر این ، شرکت ها بیشتر ویژگی های زیر را از ارائه دهندگان مشاور توسعه بلاکچین طلب می کنند –

 • قابلیت پشتیبانی از شناسایی فرصت های مختلف بلاکچین.
 • ایجاد پرونده های تجاری از طرف خریداران یا از طریق خریدار.
 • سابقه خوبی با اثبات ایده های مفهومی بلاکچین یا هر نوع پروژه بلاکچینی که می تواند به خریدار در مقایسه نیازهای خود کمک کند ، داشته باشید..
 • هر نوع مشارکت داشته باشید یا حتی در کنسرسیومی شرکت کنید که تمرکز اصلی آن ایجاد راه حل های بلاکچین است.
 • امکان توسعه نقشه ها و چارچوب های تجاری قابل استفاده و روشن که فناوری بلاکچین را با نیازها و اهداف تجاری شرکت ارتباط می دهد.
 • دارای نقاط قوت گسترده در زمینه های مختلف مانند تجزیه و تحلیل مدل کسب و کار ، رمزنگاری ، محاسبات توزیع شده ، اقتصاد رفتاری و نظریه بازی.
 • درک کامل از نحوه کار مشاغل خریدار سازمانی و اینکه چگونه راه حل بلاکچین واقعاً می تواند مزایا را ارتقا دهد.

چگونه ارائه دهندگان واقعاً تحویل می دهند?

معمولاً شرکت های مشاور بلاکچین بر اساس مقدار زمان و مواد مورد نیاز ، پرداخت را طبق پروژه انجام می دهند. این بدان معناست که هرچه مواد خریداران بیشتر شوند ، میزان پرداخت آنها نیز بیشتر خواهد بود.

بنابراین ، همانطور که مشاهده کردید ، نمی توانید انتظار قیمت گذاری ثابت را داشته باشید زیرا تقاضای هر شرکت با یکدیگر متفاوت است.

علاوه بر این ، ممکن است مواد مورد نیاز شامل ادغام ، موارد تجاری ، نقشه راه ، استراتژی ، ایده پردازی ، ایجاد POC و موارد دیگر باشد. سایر خدمات می تواند شامل نوعی مشارکت مشترک با استارتاپ های بلاکچین ، فروشندگان یا ارائه دهندگان IOT باشد.

به طور معمول ، این شرکت های مشاور بلاکچین خدمات مشاوره بلاکچین خود را در دو دسته ارائه می دهند. اولاً ، آنها فرایند ایده پردازی برای توسعه راه حل بلاکچین را ارائه می دهند ، و دوم اینکه ، درک یک یا چند فناوری را همراه با سایر توضیحات مدل کسب و کار ارائه می دهند.

بنابراین ، اگر فقط می خواهید درک بهتری از طرح های مختلف مدل همراه با تجارب تجاری داشته باشید ، می توانید از نوع دوم خدمات مشاوره بلاکچین استفاده کنید. در حقیقت ، مراجعه به خدمات مشاوره بلاکچین به این معنی نیست که شما ملزم به دریافت POC یا نقشه راه برای مشاغل خود هستید..

حتی برای اهداف آموزشی یا درک بهتر می توانید به دنبال خدمات مشاوره بلاکچین باشید.

معمولاً POC توسعه یافته تحت این بنگاه های مشاوره بلاکچین مقیاس کمی دارند. این بدان معناست که تلاش می شود تا از نظر تئوری ، سودمندی تجاری و فنی هر نوع موارد استفاده از بلاکچین را که می خواهید ، اثبات کند.

با این حال ، بسیاری آن را به نمونه اولیه نیز می برند. اما تنها پس از POC موفقیت بزرگی حاصل شد.

فصل سوم: Bloom مشاوره بلاکچین: آنچه باید در ذهن داشته باشید

اکنون ، من در مورد تغییرات مختلف بازار مشاوره بلاکچین صحبت خواهم کرد و اکنون سناریوی فعلی چیست. علاوه بر این ، من همچنین در مورد سناریوی آینده صحبت خواهم کرد. بهتر است قبل از شروع کار در مورد مشاغل مشاوره بلاکچین بدانید.

در مراحل اولیه ، وقتی یاد خواهید گرفت که بلاکچین چگونه واقعاً می تواند به شرکت شما کمک کند ، می خواهید توسعه POC را شروع کنید. با این حال ، در مراحل بعدی ، ممکن است با مشکلات فنی روبرو شوید.

ببینید من چگونه بر کلمه “MIGHT” تأکید می کنم

این به این دلیل است که سناریو کاملاً به انتخاب شما از شرکت های مشاوره بلاکچین و نوع خواسته های شما بستگی دارد.

در واقع ، بسیاری فکر می کنند که عدم مقیاس پذیری یا افزایش پیچیدگی می تواند باعث برخی مسائل شود. با این حال ، در حال حاضر بسیاری از فناوری های بلاکچین در بازار وجود دارد که می توانند با رشد شبکه رشد کنند.

اما به دلیل فناوری قبلی تولید بلاکچین ، بسیاری از سازمان ها هنوز علاقه ای به سرمایه گذاری در شرکت های مشاور فناوری بلاکچین ندارند.

بنابراین ، Blockchain مشکلی ندارد?

صادقانه بگویم ، برخی از چالش های پذیرش بلاکچین وجود دارد ، بنابراین بلاکچین دارای مشکلاتی است. اما آنقدر که فکر می کنید طاقت فرسا نیست. خوب ، نگهداری و استاندارد می تواند مانعی در مسیر شما به نظر برسد. اما اینجاست که راه حل های مشاوره بلاکچین وارد عمل می شود.

در حقیقت ، شرکت های مشاوره ای به شما کمک می کنند تا بفهمید که برای فناوری های پیشرفته بلاک چین موجود در بازار چه چیزی برای شرکت شما مناسب تر است. به این دلیل که این فناوری در حال پیشرفت است و ممکن است تغییرات احتمالی ایجاد شود.

با این حال ، اگر منتظر فناوری پیشرفته تری در بازار باشید ، این احتمال وجود دارد که نتوانید جایگاه خود را در بازار 3 تریلیون دلاری در سال 2030 تأمین کنید..

در واقع ، اگر قبلاً شروع به کار کرده اید ، همیشه می توانید ویژگی های بیشتری اضافه کنید یا به گزینه های بهتر ارتقا دهید. اما شرکت نکردن به طور کامل ممکن است افزایش درآمد شما را در صورت استفاده از راه حل های بلاکچین در آینده محدود کند. در اینجا مقدمه اساسی در مورد ویژگی های فناوری بلاکچین آورده شده است.

به همین دلیل است که می خواهم تمام مراحل احتمالی مشاوره بلاکچین را شرح دهم و به شما اطلاع دهم که چه تغییراتی در آینده می تواند داشته باشد. علاوه بر این ، همچنین به شما کمک می کند شکوفایی مشاوره فناوری بلاکچین را کمی بهتر درک کنید.

مراحل معمولی مشاوره بلاکچین کدامند؟?

معمولاً سه مرحله مختلف وجود دارد که در بازار مشاوره بلاکچین متوجه خواهید شد. اینها هستند –

افزونه –

از آنجا که اکثر شرکت ها هنوز به دنبال مشاوره و رویکردهای استراتژیک برای راه حل های بلاکچین هستند ، جای تعجب نیست که شرکت های بزرگ مشاور نیز بر این طیف سلطه دارند. علاوه بر این ، حتی ارائه دهندگان خدمات فناوری جهانی نیز بر بازار جدید در حال ظهور تسلط دارند.

از طرف دیگر ، به دلیل تقاضاها ، استارت آپ های مشاوره ای کوچک یا کوچک نیز در حال پیوستن هستند زیرا نیازی به ارائه اثبات مفهوم یا رسیدگی به سایر موارد عملیاتی ندارند.

در حقیقت ، بسیاری از توسعه دهندگانی که تجربه عملی با فناوری بلاکچین دارند ، قدم برداشته و مشاوره های تخصصی بلاکچین خود را شروع کردند. اما چرا این تعداد شرکت مشاوره ای برای توسعه بلاکچین در آنجا وجود دارد?

خوب ، به این دلیل است که بیشتر تقاضا برای راه حل blockchain فقط در مراحل اولیه است ، تعداد کمی از استراتژی ها به دلیل پیچیدگی فناوری ، به مرحله بعدی می روند.

بنابراین ، میزان تمدید در بازار حداقل تا سال 2021 ادامه خواهد داشت. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که فقط به سراغ مواردی بروید که هر نوع نتیجه را به بار می آورند. در واقع ، بیشتر آنها انگیزه شما را برای صرف هزینه فراهم می کنند ، اما نتیجه نهایی برای شما کافی نیست.

به همین دلیل همیشه آنهایی را انتخاب کنید که از نظر هزینه بیشترین ارزش را دارند. نیازی به گفتن نیست که موارد محبوب در بازار غالب خواهند شد.

اعتبار سنجی –

فناوری بلاکچین روز به روز در حال بلوغ است و حتی اگر بنگاه های اقتصادی فقط خدمات مشاوره پذیرش زودرس را می خواهند ، این سناریو به زودی تغییر خواهد کرد. بنابراین ، با تغییرات جدید ، شرکت ها می خواهند به سمت پیاده سازی کامل یا آزمایشی POC های مختلف حرکت کنند.

بنابراین ، در این لحظه ، ابتکارات بلاکچین نیاز به رسیدگی به ادغام ها ، تغییرات فرآیند ، حریم خصوصی ، امنیت و رعایت مسائل مربوط به هر نوع پروژه دارد. علاوه بر این ، آنها همچنین باید تمام سهامداران خود را در راه حل های جدید blockchain خود قرار دهند.

طبق گفته گارتنر ، تعداد سیستم عامل های محبوب به شدت کاهش می یابد. نه اینکه فقط چند شرکت مشاور بلاکچین وجود داشته باشد بلکه شرکتها فقط می خواهند از چند شرکت پشتیبان فناوری دریافت کنند.

در این حالت ، بسیاری از مشاوران بلاکچین در مقیاس کوچک ، فشار را عمدتاً در ارائه تلاشها یا مهارتهای لازم برای اجرای یک پروژه احساس می کنند. بعلاوه ، همچنان که در حال پیشرفت است ، برخی از مهارتهای این فناوری نیز معتبر نیستند.

بنابراین ، در آینده ، کوچکترین شرکتهای مشاور توسعه بلاکچین وجود ندارند و یا برای ارائه بسته کامل با سایر شرکتها ادغام می شوند.

بنابراین ، تا سال 2026 ، فقط شرکت های مشاور فناوری مرتبط و یا با کیفیت blockchain دیگر وجود ندارند.

پیشرفت –

به گفته گارتنر ، ارزش بازار بلاکچین باید از سال 2025 به سرعت افزایش یابد. بنابراین ، با اطمینان می توان گفت که این سالی خواهد بود که تقاضای مشاوره حتی بیشتر شود. تا اینجای کار ، شرکت های مقیاس کوچک یا آنهایی که نمی توانند به طور کامل از تمام خواسته های بنگاه های اقتصادی پشتیبانی کنند ، در تجارت نخواهند بود.

با این حال ، موارد باقی مانده رشد چشمگیری خواهند داشت – نه تنها در تجارت خود بلکه در جنبه های فناوری نیز. با این سالها تجربه ، ارزش بیشتری برای پول خود صرف خواهید کرد.

با این حال ، ممکن است برخی از احزاب وجود داشته باشند که می خواهند وارد طیف تجاری جدید شوند. اما ما نمی دانیم که چگونه ممکن است ظاهر شوند. به هر حال ، حتی اگر بازار مشاوره پس از چند سال شکوفا شود ، شرکت هایی که از راه حل های بلاکچین استفاده می کنند ، افزایش چشمگیری در درآمد خود خواهند دید.

بنابراین ، شروع مشاوره از شرکت های مشاور فناوری موجود در بلاکچین ایمن است. حتی فقط برای مرحله اولیه فرزندخواندگی است.

اکنون وقت آن است که به سراغ انواع ارائه دهندگان مشاوره بلاکچین در بازار برویم. بنابراین ، بیایید به بخش بعدی برویم.

فصل چهارم: انواع مختلف ارائه دهندگان مشاوره بلاکچین در بازار

در حال حاضر ، بازار شرکت های مشاوره بلاکچین هنوز در مراحل اولیه است. با این حال ، این در حالی است که بسیاری از ارائه دهندگان از هر مشارکت یاد می گیرند و مهارت های آنها را حتی بیشتر می کنند ، این روند بسیار سریع در حال پیشرفت است.

در حقیقت ، از آنجا که بازار کاملاً سودآور است ، شرکت های مختلفی در حال حاضر مشاوره بلاکچین را ارائه می دهند. بیشتر به این دلیل است که در حال حاضر موانع ورود بسیار کم است و بیشتر این فقط برای مراحل اولیه است.

در حال حاضر ، ما چهار نوع مختلف از ارائه دهندگان مشاوره فناوری بلاکچین داریم. نگاهی بیاندازید!

متخصصان بلاکچین

همانطور که تقاضا ها در حال انباشته شدن است ، نیاز به دانش فنی بیشتر با مهارت های بلاکچین نیز در حال افزایش است. در نتیجه ، بسیاری از مشاوران بلاکچین که تجربه زیادی در این زمینه دارند ، شرکت های مشاوره خود را در زمینه بلاکچین راه اندازی می کنند..

با این حال ، از آنجا که بسیاری از آنها تازه راه اندازی می شوند ، معمولاً مقیاس کمی دارند. اما آنها از قابلیت های تکنیکی عالی برخوردار هستند. علاوه بر این ، این شرکت ها دارای تجربیات زیادی هستند و بیشتر افراد با استعداد و بصیرت را در بین کارکنان دارند.

در حقیقت ، آنها اغلب راه حل های با کیفیت بیشتری نسبت به بسیاری از انواع دیگر شرکت های مشاوره بلاکچین ارائه می دهند.

شرکت های مشاوره بازرگانی

بسیاری از شرکت های مشاوره بازرگانی فرصتی را برای یک تجارت طولانی مدت در فناوری بلاکچین دیدند. به همین دلیل آنها مراکز بزرگ بلاکچین را با ویژگی های برتر بیشتر راه اندازی کردند. در مرحله اول ، آنها فقط می خواستند فقط روی توصیه های استراتژیک تمرکز کنند.

همچنین ، آنها فقط می خواستند این توصیه ها را فقط برای اعضای اجرایی ارائه دهند. با این حال ، اکنون بسیاری از آنها در حال گسترش و ارائه هر نوع پشتیبانی فنی برای POC هستند. بعلاوه ، بسیاری از این پروژه ها اغلب به پروژه های در حال تولید گسترش می یافتند.

بنابراین ، به یک معنا ، این شرکت های مشاور فناوری بلاکچین واقعاً می توانند مزیت اضافی یک راه حل موفق POC را به شما ارائه دهند.

TSP ها یا ارائه دهندگان خدمات فناوری

معمولاً این نوع ارائه دهندگان مشاوره کسانی هستند که خیلی زود توجه بلاکچین را به خود جلب می کنند. در واقع ، این بنگاه های مشاوره بلاکچین فرصت خوبی را در بلاکچین مشاهده کردند و این فرصت را برای درآمد بیشتر به کار گرفتند.

خوب ، آنها در حقیقت اشتباه نبودند. علاوه بر این ، درک فنی بلاکچین به آنها کمک زیادی در بازار مشاوره بلاکچین کرد. علاوه بر این ، تجربیات آنها با مشاغل کیفیت بسیار خوبی را نیز جبران می کند.

بله ، آنها مشاوره مشاوره ای را نیز ارائه می دهند. با این حال ، آنها کمی بیشتر در مرحله توسعه POC قرار دارند. با این حال ، آنها همچنین استراتژی هایی را برای کمک به شما در یافتن موارد استفاده مناسب برای تجارت خود نیز ارائه می دهند.

به هر حال ویژگی های دیگری مانند تلاش برای کنار آمدن با مشکلات محدودیت بلاکچین معمولی را نیز خواهید داشت.

بسترهای نرم افزاری مشاوره بلاکچین

تقاضا برای مهارت های فنی و درک در حال باز کردن درهای جدیدی برای سیستم عامل های دانش است. در این حالت ، بسیاری از سیستم عامل ها اطلاعات سودآوری زیادی در مورد هر آنچه که به بلاکچین مربوط می شود ارائه می دهند.

در واقع ، این شرکت ها می توانند به عنوان یک درگاه اطلاعات بلاکچین در اینترنت فعالیت کنند. با این حال ، از آنجا که بیشتر این موارد توسط متخصصان فنی پشتیبانی می شوند ، می توانند بهترین اطلاعات را در مورد هر موضوع ارائه دهند.

از آنجا که اکثر شرکت ها در مورد اکوسیستم بلاکچین دانش محدود یا صفر دارند ، می توانند با استفاده از این پورتال ها نگاهی به هسته بیندازند. علاوه بر این ، از آنجا که این سیستم عامل های مشاوره درک عمیقی دارند ، اغلب خدمات مشاوره بلاکچین را ارائه می دهند.

بنابراین ، به عنوان یک شرکت مشاوره بلاکچین ، آنها به سرعت در بازار نیز ظاهر می شوند ، زیرا ارزش آنها برای پول خرج شده است.

فصل 5: شرکت های مشاور Blockchain چه پیشنهادی می دهند?

معمولاً نیازهای بنگاه های اقتصادی از صنعتی به صنعت دیگر بسیار متفاوت است. نمی گویم همه نیازها در حال حاضر در بازار موجود است. با این حال ، بسیاری از آنها در حال ظهور هستند یا نیاز به بلوغ بیشتری دارند.

مشاوره بلاکچین

به طور معمول ، در 5 منطقه مجزا طبقه بندی می شود. من می خواهم هر یک از آنها را توصیف کنم تا مطمئن شوید شما به چه نوع خدماتی نیاز دارید. علاوه بر این ، همچنین به شما کمک می کند بفهمید نیازهای شما در بازار به اندازه کافی بالغ است.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

1. استراتژی های تنظیم

این مرحله اجرا است ، جایی که به طور معمول هر سازمانی برای راه حل به شرکت های مشاور توسعه بلاکچین می رود. عمدتا در اینجا ، شرکت ها می خواهند بیشتر بدانند که چگونه کسب و کار آنها ضربه می خورد با زنجیره بلوکی که هر صنعت را مختل می کند.

در حقیقت ، بسیاری از ارائه دهندگان مشاوره بلاکچین چهار نوع خدمات را ارائه می دهند –

 • تحلیل تأثیر: در اینجا ، شرکت های مشاور بلاکچین تأثیر بلاکچین را بر یک سازمان خاص تجزیه و تحلیل می کنند.
 • تاکتیک های احتمالی تجارت: مشاوران بلاکچین برای مقابله با تأثیرات ، تاکتیک های تجاری ممکن را ارائه می دهند.
 • نقشه های راه آینده: در اینجا ، شرکت های مشاور توسعه بلاکچین نقشه راهی را برای پیگیری سازمان ترسیم می کنند.
 • کارگاه ایده پردازی: بسیاری از شرکت های مشاوره کارگاه هایی را برای ارائه سخنرانی مستقیم در مورد چگونگی تأثیر بلاکچین و نحوه مقابله با راه حل های مخرب به آنها ارائه می دهند.

2. راه حل های تجاری

بعد از اینکه سازمانی کالای بیشتری را برای ادامه کار با بلاکچین ایجاد کرد ، می تواند از آژانس های مشاور بلاکچین کمک بگیرد. در این بخش ، شرکت های مشاوره بلاکچین به طور عمده موارد شناسایی احتمالی استفاده را به طور خاص برای آن شرکت شناسایی می کنند.

علاوه بر این ، آنها همچنین چگونگی هزینه یا موارد مورد نیاز سرمایه گذاری را بیان می کنند. اما چگونه می فهمید که کدام یک برای شما مناسب است و کدام یک مناسب نیست؟ خوب ، در اینجا ، بیشتر ارائه دهندگان مشاوره بلاکچین عمدتا از دانش خود در صنایع استفاده می کنند تا راه حل های ممکن را برای شما شناسایی کنند.

علاوه بر این ، هم ارائه دهندگان خدمات فناوری و هم شرکت های مشاوره بازرگانی در این زمینه متخصص هستند. و همه اینها به خاطر سابقه قبلی آنها در تجربیات عظیم است.

با این حال ، متخصص بلاکچین می تواند در این مورد نیز یک راه حل عمیق ارائه دهد.

 • تراز سهامداران: در اینجا ، ارائه دهنده مشاوره بلاکچین با ذینفعان می نشیند و توضیح می دهد که چگونه بر آنها تأثیر می گذارد و راه حل ممکن چیست.
 • فرآیند طراحی: آنها نه تنها ذینفعان را در یک راستا قرار می دهند ، بلکه از لحاظ طراحی نیز از نظر فنی یک دیدگاه ارائه می دهند.
 • تجزیه و تحلیل الزامات: مسئله مهم دیگر الزامات است. بنابراین ، شرکت های مشاوره بلاکچین این موارد را بیشتر مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و نیازها را ارائه می دهند.
 • شناسایی موارد استفاده: خوب ، هر بنگاه اقتصادی به موارد استفاده یکسان نیاز ندارد. به همین دلیل تیم مشاوره بلاکچین موارد احتمالی استفاده را نیز شناسایی می کند.
 • در حال توسعه موارد تجاری: پس از اطلاع از موارد استفاده ، آنها پیشنهاد می کنند که موارد تجاری مربوط به موارد استفاده را توسعه دهند.

3. پیشنهادات فناوری

معمولاً در این نوع خدمات ، به کمک پیشنهادات مشاوره بلاکچین که معماری ، API ، چارچوب و سایر پشتیبان های فنی را ارائه می دهند ، نیاز خواهید داشت. به این دلیل که فقط این شرکت های مشاوره می توانند پروژه را واقعاً به سطح POC برسانند.

در واقع ، شرکت های مشاوره بلاکچین نه تنها ارتباط خود را با POC ارائه می دهند ، بلکه ارتباط گسترده تری نیز دارند. بنابراین ، خواهید دید که بسیاری از اینها با شرکت blockchain سازمانی یا استارتاپ هایی که بهترین محصولات را ارائه می دهند مرتبط هستند..

بنابراین ، شما نه تنها هر نوع کمک فنی برای POC دریافت می کنید بلکه آنها را از بهترین شرکت های بازار دریافت می کنید.

هم ارائه دهندگان خدمات فناوری و هم شرکت های مشاوره بازرگانی در این زمینه متخصص هستند. اما متخصص بلاکچین شخصاً در شبکه های قبلی بلاکچین کار می کرد ، بنابراین آنها نیز پشتیبانی زیادی می کنند.

 • استراتژی فناوری: از آنجا که این پیشنهادها برای مرحله بعدی است ، معمولاً گرفتن یک استراتژی فناوری مانند اینکه بهترین چارچوب ها بهتر است یا شرکت بلاکچین ارزش بیشتری دارد.
 • چارچوب های اجرایی: پس از آن ، روند اجرای چارچوب ها آغاز می شود. در واقع ، این طراحی عمدتا بسیار محدود است.
 • راه حل های پیش ساخته: در بیشتر موارد ، از آنجا که شرکت های مشاور بلاکچین تجارب قبلی دارند ، ممکن است در حال حاضر راه حل مورد نیاز شما را داشته باشند. به عنوان مثال ، شاید یک صنعت مشابه راه حل نزدیک به شرکت شما را می خواست. در این صورت ، شرکت های مشاوره از قبل راه حل ایجاد کرده اند.
 • معماری مرجع: بعضی اوقات ، ممکن است از یک معماری مرجع پیروی کنند اما برای همراهی بهتر با نیازهای شما تغییرات داخلی ایجاد می کنند.
 • توسعه POC: خوب ، این پیشنهاد اصلی و محبوب ترین مورد است. هرگاه بنگاه اقتصادی ارزش بلاکچین را برای آنها به ارمغان آورد ، می خواهند POC برای آزمایش آن بسازند.
 • ارائه API ها: برای بدست آوردن عملکرد کامل موارد تجاری ، به API نیاز دارید. و بنابراین ، شرکت های سازمانی نیز این پیشنهاد را ارائه می دهند.

4. مدیریت ریسک

در واقعیت ، هر چقدر فناوری بلاکچین پیشرفت کرده باشد ، هنوز هم برای تغییر نیاز به موارد زیادی دارد. بعلاوه ، به دلیل عدم بلوغ سیستم شبکه ، بسیاری از مشاوره ها تمایل دارند که پیشنهادات خود را فقط به ساخت POC ها محدود کنند.

با این حال ، نیاز به بررسی خطرات و خلا loهای امنیتی در مورد این موارد بسیار ضروری است. در حال حاضر تنها تعداد اندکی از TSP ها و شرکت های مشاوره بلاکچین در حال بررسی آن هستند. در حقیقت ، اگر راه حل بلاکچین در تست با خطایی روبرو شود ، فقط تعداد انگشت شماری برای آن راه حلی ارائه می دهند.

علاوه بر این ، ارائه برنامه ریزی مالیاتی ، حسابرسی یا ICO نیز در لیست مدیریت ، ریسک است. از آنجا که با همه چیز ، شرکت ها باید بدانند که ممکن است نیاز به مقابله داشته باشند.

این نوع پیشنهادات هنوز در حال رشد است و امیدوارم که در آینده شاهد موارد بیشتری از آن باشیم.

 • تحلیل ریسک:

در ابتدا ، آنها خطرات مرتبط با فرآیندهای تجاری را تجزیه و تحلیل می کنند. در حقیقت ، هیچ شرکتی نباید بدون درک کامل عوامل خطر به سراغ راه حل های بلاکچین برود.

 • شرایط قانونی:

با هر عملی ، برخی اصطلاحات قانونی در ارتباط با آن وجود دارد. بنابراین ، شرکت های مشاوره بلاکچین همچنین مشاوره حقوقی در مورد راه حل ارائه می دهند.

 • ساختار حکومت:

خوب ، مهمترین مسئله ساختار حاکمیت است. هر بلاکچین دارای ساختار حاکمیتی یکسانی نیست. علاوه بر این ، شرکت ها نمی توانند یک شبکه عمومی ارائه دهند که همه بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل استناد به اینكه چه نوع حكومتی خواهد داشت و چه سنجش های خطر باید انجام دهند بسیار ضروری است.

 • حریم خصوصی داده ها:

این یکی از مهمترین نکات خطر است و بسیاری از شرکتهای مشاوره ای قادر به ارائه این خدمات نیستند. از طرف دیگر ، تعداد معدودی از شرکت ها شروع به بررسی بیشتر آن می کنند.

 • مدیریت ریسک از شخص ثالث:

از آنجا که مدیریت ریسک یک سرویس بلاک چین در حال ظهور است ، به همین دلیل بسیاری از شرکت ها مدیریت ریسک شخص ثالث را برای شرکت هایی که به آن نیاز دارند ارائه می دهند. بهتر از هیچ چیز ، درست است?

 • مقررات نظارتی:

تمام شرکتهای مشاوره بلاکچین که به بخشهای مدیریت ریسک می پردازند تمایل به ارائه مقررات نظارتی دارند. علاوه بر این ، اطمینان حاصل می کند که همه چیز در نقطه مشخص است.

 • پرورش اعتماد دیجیتال:

شما می خواهید یک راه حل بلاکچین اجرا کنید ، اما آیا مصرف کنندگان شما نیز نسبت به آن احساس مشابهی دارند؟ خوب ، در بسیاری از موارد ، ممکن است اینگونه نباشد. با این حال ، شرکت های مشاور بلاکچین می توانند از پس آن برآیند. بنابراین ، آنها اعتماد دیجیتالی مورد نیاز برای راه حل شما را در مشتریان شما پرورش می دهند.

5. روند ادغام

خوب ، این پیشنهاداتی است که در حال حاضر در دست توسعه است. در این جایگاه ، شرکت های مشاوره بلاکچین ادغام راه حل بلاکچین را در سیستم شبکه موجود پوشش می دهند. با این حال ، این فرایند کاملا دشوار است زیرا آنها مجبورند شبکه داخلی هر سازمان را کاملا تغییر دهند.

مسئله دیگر این است که ، همانطور که بسیاری در حال بررسی بلاکچین هستند ، اما فقط تعداد کمی آن را به سمت ادغام سوق می دهند. در واقع ، ادغام چیزی نیست که بیشتر بنگاه های اقتصادی از آن علاقه مند باشند ، حتی اگر این امر باعث افزایش چشمگیر آنها شود.

با این حال ، با اطمینان می توانم فرض کنم که این پیشنهادات بیشترین تقاضا را در آینده داشته باشند. بنابراین ، شرکت های مشاوره بلاکچین پیشنهاد می دهند شبکه های قدیمی را تغییر دهند یا راهی برای ایجاد زوجین از طریق شبکه ها ایجاد کنند..

بنابراین ، شما به API ها ، چارچوب هایی برای آن نیاز دارید. من انتظار دارم TSP ها اینجا حرف اول را بزنند ، زیرا آنها در حال حاضر بسیاری از زمینه های تکنولوژیکی را در اینجا دارند. علاوه بر این ، شرکت های مشاوره تجاری خیلی عقب نمی مانند.

 • بازیابی فاجعه:

خوب ، شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است راه حل شما خراب شود. در حقیقت ، شبکه بلاکچین کاملاً پیچیده است و وجود روزنه های ساده می تواند فاجعه ای ایجاد کند. با این حال ، در صورت بروز هرگونه مشکل ناخواسته ، باید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 • ادامه کار:

شرکت های مشاوره بلاکچین باید راه حل هایی برای ادامه کار با فناوری بلاکچین شما ارائه دهند. قطعاً نمی خواهید در همان موارد استفاده با گذشت زمان گیر کنید. بنابراین ، برای برجسته سازی در بازار ، باید ویژگی ها را افزایش یا افزایش دهید.

 • امنیت داده ها:

خوب ، اکنون چند شرکت مشاوره در زمینه بلاکچین این پیشنهاد را ارائه می دهند. در اینجا ، شما می توانید لایه امنیتی اضافه شده برای راه حل خود را بدست آورید.

 • ادغام با سیستم های قدیمی:

از آنجا که جایگزینی سیستم قدیمی شبکه شرکت ها به زمان بسیار زیادی نیاز دارد ، بهتر است با شبکه های موجود ادغام شوید تا جایگزینی کامل آن. با این حال ، این پیشنهاد هنوز در بسیاری از شرکت ها در دسترس نیست.

 • اصلاح فرایندهای تجاری:

بسیاری از شرکت های مشاوره بلاکچین خدماتی را برای اصلاح روندهای معمول کسب و کار جهت سازگاری بهتر با تغییرات جدید ارائه می دهند.

 • مدیریت ابر:

از آنجا که شبکه ها بر روی ابر قرار دارند ، تهدیدات جدی ایجاد می کند. بنابراین ، نیاز به مدیریت ابر ضروری است و بسیاری از شرکت های مشاوره ای شروع به ارائه آن می کنند.

 • استانداردهای داده:

استفاده از استانداردهای داده ضروری است زیرا باید با شبکه های پایدار بلاکچین موجود در بازار همسو شود.

فصل ششم: شرکتهای مشاور بلاکچین

اکنون من در مورد شرکت های مشاوره بلاکچین در بازار صحبت خواهم کرد. امیدوارم که این موارد مطمئناً به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. من آنها را بر اساس انواع مختلف جدا کرده ام. با این حال ، من آنها را به طور تصادفی انتخاب کرده ام ، زیرا در حال حاضر تعداد زیادی شرکت مشاوره در بازار وجود دارد.

ادامه مطلب!

استراتژیست بلاکچین –

 • ConsenSys

در ابتدا با ConsenSys شروع می کنیم. ConsenSys فقط در مورد مشاوره بلاکچین مشاوره نمی دهد. در حال حاضر آنها خدمات مشاوره بلاکچین زیادی را ارائه می دهند –

ایده بلاکچین ، طراحی ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی مدل کسب و کار ، معماری راه حل ، استراتژی فناوری ، پیاده سازی ، استقرار ، تجزیه و تحلیل ، عملیات و ارزیابی ROI.

علاوه بر این ، آنها به دلیل تعداد زیادی از محصولات خاص زنجیره بلوک – Infura ، Tuffffle ، uPort و غیره – شناخته شده اند. نیازی به گفتن نیست که آنها مستقیماً با شرکت Ethereum در ارتباط هستند. در حقیقت ، آنها در حال حاضر 30 محصول بلاکچین و 100 پروژه انجام شده دارند.

 • ریزه کاری

Fintricity یکی دیگر از شرکت های مشاوره بلاکچین است که بر راه حل های مشاوره بلاکچین سازمانی تمرکز دارند. علاوه بر این ، با مدیران با کمک کارگاه های آموزشی کار می کند تا به آنها کمک کند تا اختلال و سایر جنبه های مرتبط را دریابند.

علاوه بر این ، همچنین می تواند از چارچوب خود برای نشان دادن عملکرد واقعی سیستم غیرمتمرکز استفاده کند. علاوه بر این ، شما با استراتژی سطح بالا ، تحویل موارد استفاده و پیاده سازی POC مواجه خواهید شد.

در حال حاضر ، فقط فناوری های منبع باز بلاکچین مانند Hyperledger ، Ethereum و غیره را ارائه می دهد.

 • زنجیر سازان

خوب ، این شرکت مشاور بلاکچین رویکرد کاملاً مشخصی برای بلاکچین دارد. عمدتا آنها مشتریانی را می گیرند که از قبل در مورد بلاکچین اطلاع دارند و می خواهند به طور مستقیم از موارد استفاده کنند همچنین ، آنها سیستم های آماده تولید را ارائه می دهند.

اما آنها هیچ نوع پیاده سازی POC را انجام نمی دهند. با این حال ، اگر هر شرکتی آماده سرمایه گذاری طولانی مدت باشد ، پس آنها در POC شرکت می کنند. علاوه بر این ، آنها آگاهی های اجرایی را ارائه می دهند ، اما بیشتر شامل راهنمایی های پیشرفته مانند اینکه کدام فناوری مناسب است یا منابع چگونه هستند.

 • فناوری BCS

BCS خدمات مشاوره بلاکچین را ارائه می دهد. با این حال ، با کمک شرکت تابعه بلاکچین Bloxian ، آنها اکنون می توانند خدمات پیاده سازی را نیز ارائه دهند. با کمک این شرکت مشاور بلاکچین ، هر شرکتی اطلاعاتی در مورد مناسب ترین فناوری بلاکچین و چگونگی مدیریت تغییرات ایجاد می کند. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند آزمایش امکان سنجی را هنگامی که یک راه حل خاص تعیین می شود ، ارائه دهند.

توسعه شبکه یا اجرای برنامه غیرمتمرکز نیز از دیگر ویژگی های این شرکت مشاور بلاکچین است.

بنابراین ، آنها کم و بیش تقریباً هر نوع خدمات مشاوره ای را در حال حاضر ارائه می دهند.

 • باغ وحش بلاکچین

تعامل با باغ وحش Blockchain با یک کارگاه آموزشی دو روزه آغاز می شود که در آن آنها به مدیران کمک می کنند تا پتانسیل ها را کشف کنند. در واقع ، این کار تحولات تجاری بلاکچین را کشف می کند ، مناطقی را که بلاکچین می تواند با ارزش باشد شناسایی می کند و بهترین راه حل های مورد استفاده را ارائه می دهد.

در مراحل بعدی ، آنها تبدیل محلول های بلاکچین به مقاله های سفید را پوشش می دهند. هر شرکتی در اجرای آن به صورت خود مختار خواهد بود و یا از شرکت نیز کمک خواهد گرفت. در مورد پیاده سازی POC ، شرکت می تواند از چارچوب خود استفاده کند یا از چارچوب دیگری استفاده کند که مشتری از آن راضی باشد.

 • Synechron

این یکی از شرکت های مشاوره بلاکچین است که مشتریان بانکی یا بازار سرمایه را می گیرد. با این حال ، با این کار ، خدمات بازرگانی و پشتیبانی فنی نیز دریافت خواهید کرد. در اینجا ، روش با ارزیابی موارد استفاده احتمالی شما و تنظیم آنها بر اساس آن آغاز می شود. علاوه بر این ، آنها همچنین نقشه راهی را برای شرکت شما برای دنبال کردن ترسیم می کنند.

علاوه بر این ، اگر می خواهید آن را به سطح POC برسانید ، آنها نیز آن را پوشش می دهند. علاوه بر این ، آنها همچنین دارای یک زمینه فنی برای فراتر از POC هستند.

 • Blockchain کاربردی

Blockchain کاربردی با بیان اینکه بلاکچین ضروری است شروع نمی شود. شرکت مشاوره بلاکچین با دیدن اینکه آیا این فناوری می تواند هر نوع ارزشی برای شرکت شما ایجاد کند ، شروع خواهد کرد.

در غیر این صورت ، شما را به سمت فناوری های جایگزین احتمالی سوق می دهد. بنابراین ، اگر آنها فقط امتیازات احتمالی را تجزیه و تحلیل کنند و به آن برسند ، می توانند به مرحله بعدی بروند. اگر آنها مورد استفاده را دریابند ، از برنامه ریزی تا اجرا می توان با کمک آنها انجام داد.

شرکت های مشاور Blockchain (شرکت های مشاوره بازرگانی) –

 • لهجه

بیایید با Accenture شروع کنیم. با Accenture, شما بینش هسته اصلی بلاکچین را خواهید دید. آنها نه تنها خدمات مشاوره بلاکچین را ارائه می دهند ، بلکه طرح های راه حل نیز ارائه می دهند. بعلاوه ، با کمک آنها ، مشاوره حقوقی نیز دریافت خواهید کرد.

در حقیقت ، آنها استراتژی هایی را ارائه می دهند و برای آن اهداف آموزش عملی ارائه می دهند. علاوه بر این ، شما می توانید از مدل blockchain نیز استفاده کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، شرکت های مشاوره بازرگانی می توانند ارزشی را ارائه دهند اما قیمت آن ممکن است کمی بالا باشد.

 • چشم

EY اتفاقاً خدمات مشاوره ای را برای طراحی و اجرای هر نوع راه حل بلاکچین ارائه می دهد. اما برای این کار ، آنها باید یک مدل بلاک چین خوش ساخت داشته باشند که روی تحویل POC متمرکز باشد.

به یاد دارید ، وقتی گفتم که شرکت های زیادی خدمات مدیریت ریسک ارائه نمی دهند؟ خوب ، EY اتفاقاً آنهایی را ارائه می دهد – خدمات مالیاتی ، حسابرسی ، جنبه های حقوقی و موارد دیگر.

EY در حال حاضر در حال کار بر روی چندین پروژه است و اتفاقاً راه حلهای زیادی را برای این تاریخ پوشش می دهد. علاوه بر این ، آنها همچنین خدمات خود را در بسیاری از کشورها ارائه می دهند. بنابراین ، می توانید آنها را به عنوان یک ارائه دهنده جهانی تصور کنید.

 • دلویت

Deloitte خدمات مشاوره ای برای استارتاپ ها و شرکت ها برای کمک به آنها در ایجاد ایده های بلاکچین ، نوآوری ها ، نمونه های اولیه و توسعه راه حل ارائه می دهد. نه تنها این بلکه شرکت همچنین به شرکت ها در ارائه ارزش کمک می کند.

در حال حاضر ، آنها دارای شش سطح خدمات مشاوره بلاکچین هستند. در ابتدا ، شما با استراتژی های مختلف شروع خواهید کرد ، دیدگاه هایی درباره اینکه چگونه بلاکچین می تواند به شرکت شما ارزش افزوده دهد. در مرحله بعدی ، آنها می توانند طرح های پلت فرم ، مدیریت کنسرسیوم ، نقشه راه های توسعه و بسیاری موارد دیگر را ارائه دهند.

به غیر از این ، آنها همچنین پیشنهاد می دهند راه حل blockchain شما را مدیریت کنند و در آینده ویژگی های بیشتری برای ادامه کار اضافه کنند.

 • PwC

PwC یکی دیگر از شرکت های مشاوره بلاکچین در بازار است. با استفاده از آنها ، سه نوع روش مختلف – کشف ، استراتژی و تحویل به دست خواهید آورد. در مرحله اول خود ، آنها کارگاه های آموزشی را برای اطمینان از کمترین حد و محاسبه موارد استفاده تحت پوشش قرار می دهند.

در مرحله استراتژی ، آنها با راه حل مناسب برای مدیریت کسب و کار شما ارائه می شوند. در آخرین مرحله ، آنها اثبات مفهوم را ایجاد می کنند و آن را آزمایش می کنند تا ببینند نتایج واقعی چیست. به نوعی ، با سه مرحله موفق به پوشش بیشتر طیف مشاوره بلاکچین می شوند.

ارائه دهندگان خدمات فناوری –

 • IBM

شما تاکنون در مورد IBM شنیده اید ، IBM خدمات مشاوره بلاکچین را ارائه می دهد. اینها شامل: طراحی خدمات ، مشاوره در مورد مدلهای تجاری ، ارائه ارزش به راه حلهای موجود و پیاده سازی روی ابر IBM است.

خوب ، آنها در حال حاضر یکی از فروشندگان هایپرلجر در بازار هستند. بنابراین ، اگر به مرحله POC بروید ، آنها قطعاً از این فناوری سازمانی برای آن استفاده می کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین به هر گونه مسئله امنیتی یا چالشی که در مراحل اجرای آن با آن روبرو هستید ، می پردازند.

یکی دیگر از مزایای آن ، تجربه بسیار زیاد آنها در ساخت راه حل های بلاکچین است. IBM در حال حاضر پروژه های سازمانی زیادی به نام خود دارد. بنابراین ، این تجربه ممکن است مفید باشد.

 • فوجیتسو

یکی دیگر از موارد اضافه شده به لیست شرکت های مشاوره بلاکچین ، فوجیتسو است. در حقیقت ، آنها یک تیم جهانی دارند که فقط آماده کار در مرحله مشاوره تجاری تصویب بلاکچین برای شرکت ها هستند.

علاوه بر این ، آنها همچنین بر اساس تجزیه و تحلیل بازار ، در مورد موارد استفاده شرکت را راهنمایی می کنند. علاوه بر این ، فوجیتسو دارای خروجی متخصص بلاکچین است ، بنابراین توانایی مدیریت هر نوع مدل تجاری را دارد..

این شرکت قادر است راه حل مبتنی بر Hyperledger Fabric یا Ethereum را برای شما ارائه دهد.

 • EPAM

EPAM یکی دیگر از شرکتهای مشاوره بلاکچین است که بر راه حلهای مشاوره بلاکچین سازمانی تمرکز دارند. علاوه بر این ، با مدیران با کمک کارگاه های آموزشی کار می کند تا به آنها کمک کند تا اختلال و سایر جنبه های مرتبط را دریابند.

نه تنها جنبه های افقی اجرای بلاکچین را پوشش می دهد ، بلکه جنبه های عمودی را نیز در بر می گیرد.

در حقیقت ، آنها استراتژی هایی را ارائه می دهند و برای آن اهداف آموزش عملی ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها همچنین نمونه سازی و آزمایش محلول بلاکچین موجود را ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها همچنین دارای یک فن آوری برای فراتر رفتن از POC هستند.

اما باید بگویم که این شرکت عمدتا مراحل مشاوره پیشنهادات بلاکچین را ترجیح می دهد. بسیاری از شرکت ها دقیقاً مانند آنها در بازار وجود دارند که تمایل دارند فقط طراحی مدل را ترجیح دهند و وارد مراحل بعدی نشوند.

سیستم عامل های مشاور Blockchain –

 • 101 بلاکچین

101 Blockchains یکی از برترین پلتفرم های مشاوره بلاکچین در حال حاضر در بازار است. این یک پلت فرم آنلاین است که اتفاقاً بینشی در مورد هر چیزی که مربوط به فناوری بلاکچین است ارائه می دهد. بنابراین ، اگر به دنبال اطلاعات ارزشمندی هستید که به روشی ساده توضیح داده شده باشد ، 101 Blockchains راهی برای پیشگیری است.

پلت فرم آنلاین از سال 2018 ساخته شد. با این حال ، پوشش اطلاعاتی ارزشمند آنها را در رتبه اول قرار داده است. در واقع ، هدف اصلی آن ارائه درک بهتر از فناوری برای شرکت ها و همچنین توسعه دهندگان فردی است.

در حال حاضر ، این پلتفرم کلاسهای مستر بلاکچین خصوصی را برای مدیران ارائه می دهد تا به آنها در استفاده از قدرت بلاکچین کمک کند. همه کلاسهای مستر و مشاوره مشاوره مستقیماً از متخصصان این بخش ارائه می شود.

بنابراین ، بستر آنلاین می تواند راهی عالی برای شروع اجرای بلاکچین شما باشد.

این مقاله در مورد Blockchain basic به شما کمک می کند تا فناوری را بهتر بشناسید.

فصل هفتم: کلمات نهایی

اگرچه سناریو به سرعت در حال تغییر است و فناوری بلاکچین با سرعت بالایی در حال رشد است ، اما هنوز هم مناطق زیادی وجود دارد که کاربران عادی درباره آنها مشخص نیستند. همیشه داشتن یک شرکت مشاوره با تجربه که به شما در تمام طول راه کمک می کنند ، یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

به خصوص ، برای کسانی که خود را “باهوش فناوری” نمی نامند ، اگر می خواهند وارد صنعت بلاکچین شوند ، دیر یا زود به کمک گرانبهای ارائه دهندگان خدمات مشاوره بلاکچین نیاز دارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector