Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: پر جمعیت چیست؟ راه حل تأمین فاکتور

Populous یک بستر فاکتور همتا است. این پلتفرم اولین بلاکچین در این فضا است. اجازه دهید جزئیات را در مورد آنچه پرجمعیت است بررسی کنیم.

این نوآوری با در نظر گرفتن شرکتهای کوچک و متوسط ​​توسعه یافته است. از دفتر توزیع شده بلاکچین استفاده می کند زیرا به طور مستمر قصد دارد اشخاص ثالث را در معاملات فاکتور کاهش دهد. بنابراین ، فراهم کردن قدرت برای توسعه و گسترش مستمر کسب و کارها.

چرا پرجمعیت?

اعتبار تصویر: پرجمعیت

Populous سه دلیل عمده را ارائه می دهد که چرا شما باید در این فناوری سرمایه گذاری کنید.

 • ماهیت برد-برد سرمایه گذاری. Populous به گونه ای طراحی شده است که یک راه حل برنده برای کسب و کارها وجود دارد. مشاغل سرمایه گذاری در این فناوری ، انسان سوم را از بین می برند. بنابراین ، با قطع سومین مرد ، شرکتهای متوسط ​​و متوسط ​​می توانند از سود بیشتری بهره مند شوند.
 • پوشش جهانی است و نظیر همتا است. با Populous ، می توانید هر کسی را در هر نقطه از جهان فاکتور کنید. بنابراین ، دنیای مالی فاکتور را فراتر از مسسات مالی باز می کند.
 • ایمنی و امنیت. فناوری blockchain برای از بین بردن تقلب و خطاهای دستی طراحی شده است که می تواند بسیار هزینه بر باشد. بنابراین ، ایمن سازی فاکتور از تقلب و خطا.

پر جمعیت چیست: دفتر کل توزیع شده در تأمین مالیات فاکتور

همانطور که در بالا مشخص شد ، Populous از دفترهای توزیع شده استفاده می کند. چه دفاتر توزیع شده و چه ارتباطی دارند?

دفتر توزیع شده یک فناوری برای به اشتراک گذاری و ضبط داده ها در چندین فروشگاه ذخیره غیرمتمرکز است. این فناوری به مشارکت شرکت کنندگان مختلف متکی است. بنابراین ، هیچ گروه واحدی ادعا نمی کند که داده ها را در انحصار خود دارد.

دفترهای توزیع شده کلاسهای گسترده ای به دفترهای عمومی یا خصوصی هستند. دفترهای عمومی برای همه قابل دسترسی هستند. دفترهای خصوصی فقط با گره های خاص با کلیدهای اختصاصی قابل دسترسی هستند.

تاریخ پرجمعیت چیست؟

Populous ایده ای است که توسط استفان ویلیامز ایده پردازی شده است. وی یک کارشناس داده تجاری است. استفان با تخصص خود در صنعت داده ، استفاده از XBRL را برای استخراج داده برای مشتریان اختراع و تصور کرد. خوب ، ما XBRL را مدتی بیشتر بررسی خواهیم کرد.

این ایده خیلی قبل از بیت کوین بود. استفان بعداً از بیت کوین و بلاکچین آگاه شد. وی در مورد این فناوری تحقیق کرد تا بتواند فناوری تأمین مالی فاکتور را ارائه دهد. چالش اصلی وی در تصور این ایده بودجه بود. دنیای بلاکچین به همین دلایل ICO ارائه می دهد.

جدول زمانی Populous` چیست

 • نوامبر 2016- تیم Populous به سرپرستی مدیرعامل خود مفهوم Populous را توسعه دادند
 • فوریه 2017- مقاله سفید برای Populous منتشر شد
 • آوریل 2017- قراردادهای هوشمند در Ethereum ساخته شد
 • ژوئن- ژوئیه 2017- ICO
 • سپتامبر 2017- ادغام XBRL
 • نوامبر 2017- انتشار بتا عمومی

ICO پرجمعیت


توکن Populous PPT برای ICO بین یک ماه بین ژوئن و ژوئیه 2017 اتفاق افتاد. این فروش شامل چهار قرارداد بود. علاوه بر این ، هر مخاطب یک جایزه داشت. ICO بیش از 10 میلیون دلار درآمد کسب کرد. با استفاده از ICO نقشه راه با آمادگی برای به دست آوردن و تحول انقلابی در صنعت روشن تر است.

ICO موفقیت آمیز بود. با این حال ، تیم باید کارهای بیشتری انجام دهد تا سیستم عامل Populous و PPT را به بازیکنان برجسته تری در شهر رمزنگاری تبدیل کند.

ویژگی های Populous

XBRL

Populous از زبان گزارشگری تجارت eXstensible بهره می برد. این زبان ریسک اعتبار را تجزیه و تحلیل می کند. از فرمول Altman Z و داده های XBRL در زمان واقعی استفاده می کند. داده های XBRL در دامنه عمومی در دسترس است. آن شامل؛ ارزش بدهکاران ، میزان نقدینگی نقدینگی موجود در مشاغل و طلبکاران که سررسید آنها در سال آینده انجام می شود.

پلتفرم Populous بستر XBRL مخصوص به خود را دارد. علاوه بر این ، این سیستم عامل به عنوان Business Intelligence (BI) برای سایر مشاغل قابل دسترسی است. اما ، پایگاه داده توسط مشاغل برای تصمیم گیری استفاده خواهد شد. عصر تصمیم گیری های فرضی در تاریکی مدت هاست که از بین رفته است. پایگاه داده Populous XBRL اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد که برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. تصمیمات آگاهانه به شرکت در رشد و توسعه در زمینه های مربوطه کمک می کند.

امتیاز آلتمن

امتیاز آلتمن یک پلتفرم مالی است که برای تعیین خطرات مربوط به تأمین مالی فاکتور مورد بهره برداری قرار می گیرد. خطرات عبارتند از: احتمال ورشکستگی در یک تجارت طی دو سال ، مدل های کنترل برای مدیریت ریسک مالی و اینکه آیا این تجارت به تعهدات خود بازمی گردد.

این مدل به بازگرداندن ایمان سرمایه گذار به کسب و کاری که می خواهند در آن سرمایه گذاری کنند کمک می کند.

با توسعه نمره XBRL و Altman ، تیم توسعه در Populous یک سیستم رتبه بندی داخلی Populous ایجاد کرده است. سیستم رتبه بندی به فیلتر اختراع کمک می کند و اجازه می دهد مشاغل متناسب با فناوری در سیستم Populous وجود داشته باشد.

فاکتور فقط براساس نمره Altman پذیرفته یا رد می شود. بدین ترتیب ، سیستم معتبر است.

چه بعد بعد از فاکتور پذیرفته می شود?

حراج فاکتور آغاز می شود. مدت زمان حراج فاکتور 24 ساعت است. سه روش وجود دارد که حراج پایان می یابد. ابتدا حراج را زودهنگام خاتمه می دهید. هنگامی که به حراج سریع نیاز دارید ، می توانید حراج را زودهنگام خاتمه دهید. پس از آن تا زمان پایان حراج می توانید بهترین معامله موجود را انجام دهید. دوم ، معامله ای که پیشنهاد خرید شما را تأمین کند ، در 24 ساعت اختصاص داده شده اتفاق می افتد. سرانجام ، حراج می تواند کل پیشنهادات 24 ساعته را انجام دهد. در این صورت ، می توانید بهترین معامله را بپذیرید ، حراج را به طور کامل راه اندازی کنید یا روند حراج را لغو کنید.

نقش اعضای جامعه پرجمعیت

جامعه پرجمعیت از مدیر ، سیستم ، فروشنده فاکتور و خریدار فاکتور تشکیل شده است. مدیر حساب هر دو خریدار و فروشنده را تأیید می کند. علاوه بر این ، مدیر فاکتور تنظیم شده توسط فروشنده را تأیید می کند و امتیاز اعتبار فاکتور را ایجاد می کند. علاوه بر این ، مدیر وظیفه دارد یک حراج را به عنوان کامل علامت گذاری کند.

این سیستم دو نقش دارد. پس از اتمام حراج ، سیستم وظیفه دارد پول ها را به گروه های بازنده بازگرداند و pokens را از گروه برنده به فاکتور فروش منتقل کند.

اعتبار تصویر: پرجمعیت

فروشنده فاکتور داده های شرکت را پس از ثبت نام و باز کردن کیف پول ارائه می دهد. پس از آن ، فروشنده می تواند یک فاکتور برای Populous ارسال کند و سپس منتظر تأیید و حراج بماند.

خریداران فاکتور حساب ایجاد کرده و گروهی را تشکیل می دهند. داده های KYC را وارد کنید که به مدیر امکان می دهد حساب شما را برای خرید فاکتورها هنگام استفاده از فیات تأیید کند. با این حال ، Populous خرید ناشناس فاکتورها را قبول می کند اما فقط برای مشتریانی که از رمزنگاری به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند.

چرا داده های KYC برای پرجمعیت?

KYC در مورد شناخت مشتریان است. داده های KYC مورد نیاز Populous برای کمک به شناسایی و تأیید اطلاعات و هویت مشتری است. داده های KYC یک گام اساسی در سیستم عامل Populous است. این اطلاعات به پلت فرم کمک می کند تا تقلب یا تروریسم مالی را که ممکن است رخ دهد بررسی کند.

به تازگی ، از طریق دسته Populous توییتر ، تیم انتقال KYC از دستی به اتوماتیک را اعلام کرده است. همه اینها در حال انجام این کار است که به مشتری اجازه می دهد تا خدمات بهتر و ارائه شده در سیستم عامل را سریعتر و بهتر ببیند. این اطلاعات هم برای تیم و هم برای مشتریان بالقوه یک هیجان است.

پوکن در مقابل توکن های سکوی پرجمعیت (PPT)

خوب هر دو Pokens و PPT پلت فرم توکن هستند. بگذارید جداگانه آنها را بررسی کنیم.

پلتفرم Populous از پوکنز به عنوان ارز استاندارد بین المللی استفاده می کند. و ارزش آنها مستقیماً معادل یک ارز فیات است. بنابراین ، این بدان معناست که 5 پوند برابر با 5 پنهان است.

pokens مستقیماً از سیستم عامل با استفاده از کیف پول مشتری از طریق GBP ، EUR ، USD و ین خریداری می شود. استفاده از هر ارز دیگر در جهان امکان پذیر است. اما ، برای این کار ، مشتری ابتدا ارز را به GBP تبدیل می کند قبل از اینکه معاملات ادامه یابد. از پوکن برای خرید فاکتور استفاده می شود. ارزهای رمزنگاری شده ترجیحاً Bitcoin و Ethereum نیز می توانند برای شما pokens بخرند.

از طرف دیگر ، PPT به عنوان وسیله سرمایه گذاری استفاده می شود. این پروژه PPT ها را در حین ICO رواج داد تا سرمایه گذاران وحشی را وادار به تأمین بودجه نوآوری كند. حدود 53 میلیون PPT وجود دارد که در گردش هستند. تعداد افزایش نخواهد یافت برای دارندگان PPT ، آنها همچنین می توانند فاکتورها را با استفاده از PPT خریداری کنند. با استفاده از این مدل ، PPT را با نشانه عوض می کنید. هنگامی که سرمایه گذاری فاکتور موفقیت آمیز بود ، سود را به صورت Pokens و سرمایه گذاری اصلی را در فرم PPT بدست خواهید آورد..

نشانه ها ERC-20 Tokens هستند. و آیا می دانید آنها چیستند?

نشانه های ERC-20 چیست?

این اصطلاحی است که تقریباً روزانه در دنیای رمزنگاری استفاده می شود. ERC-20 رابطه بین Populous و Ethereum را نشان می دهد.

این نشانه های مبتنی بر ETH هستند. به همین دلیل ، Ethereum مبنایی است که بلاک چین Populous بر روی آن گسترش می یابد. بنابراین توکن ها Ethereum دوستانه هستند. نشانه های ERC 20 لیستی از قوانین دارند. قوانین راهنمای تعامل یک رمز با بقیه نشانه های ذکر شده در بلاک چین Ethereum است.

برخی دیگر از نشانه های ERC-20 به غیر از PPT ، Filecoin ، Qash ، Bankok و موارد دیگر هستند.

نحوه خرید PPT

خوب ، آسان ترین ، سریع ترین و راحت ترین روش خرید PPT سه مرحله دارد. دریافت MyEtherWallet اولین قدم است. این تیم کیف پول را برای نگهداری و ذخیره هر سکه در بستر Ethereum ایجاد کردند. پیکربندی کیف پول آسان است زیرا مشتری فقط باید به وب سایت Ethereum مراجعه کند و مراحل ساده را در آنجا دنبال کند.

پس از دریافت MyEtherWallet ، مشتری سپس Ethereum را خریداری می کند. و سرانجام اتر را با Populous عوض کنید.

قیمت و تجارت پرجمعیت

اکنون می دانید که ICO بیش از 10 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. محدوده قیمت سکه Populous به طور پیوسته 2 دلار و 4 دلار از ICO تا نوامبر بود. از آن زمان قیمت به طور مرتب افزایش یافت و به بالاترین قیمت خود در 48 دلار رسید.

قیمت سکه نشان دهنده پتانسیل بزرگی است که فناوری بلاکچین جوان در اختیار دارد.

رمز دیگری برای Populous: PXT

دانش مربوط به نشانه ها و سکه های Populous کمی پیچیده تر است. Populous از سه نشانه مختلف استفاده می کند که متفاوت استفاده می شود. هر یک از نشانه ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. شما دو ویژگی اول را می دانید: PPT و Poken. سومین مورد اخیر – PXT است.

PXT یک سکه ارز رمزنگاری شده واقعی است. تیم در حال تولید این سکه است. برای خرید داده از بازار داده که به زودی راه اندازی می شود ، استفاده خواهد شد. بازار داده در Populous در درجه اول شامل داده های XBRL خواهد بود. این داده ها ارزشمند هستند و به این معنی است که شرکتهایی مانند شرکتهای بیمه ، شرکتهای سهامی خاص ، شرکتهای پایین دست ، شرکتهای بالادستی و موسسه پیشرو به دسترسی به اطلاعات احتیاج دارند. این یک بازار هدف ارزشمند است.

برای دسترسی به داده ها با استفاده از Populous Platform ، مشتریان به PXT نیاز دارند.

نحوه دستیابی به PXT

سکه های PXT قبلاً در انتظار استقرار ضرب شده اند. airdrop در زمان مناسب سکه 500 میلیون دلاری را بدست خواهد آورد. بنابراین ، airdrop چیست؟ هدف airdrop ارائه توکن به صورت رایگان است. و بنابراین یک استراتژی توسط پروژه برای رشد مشتری خود است.

قطره های هوا می توانند تعجب آور باشند یا قبلاً اعلام شوند. قطره های هوای جدا از رشد مشتری ، یک راه عالی برای پاداش دادن به مشتریان وفادار است. مراقب airdrop PXT باشید.

کیف پول پرجمعیت

کیف پول در فناوری های بلاکچین یک قرارداد هوشمند است که یک سرمایه گذار رمزنگاری را قادر می سازد رمزهای رمزگذاری را ارسال ، ذخیره یا دریافت کند. کیف پول دیجیتال ایمن و مطمئن است.

برای Populous کیف پول فقط برای مشتریانی که کیف پول دارند قابل دسترسی است. برای اطمینان از این ، سیستم عامل کلیدهای خصوصی می دهد. مشتری ها هر وقت بخواهند از کیف پول استفاده کنند کلیدها را کلید می کنند. محبوب ترین کیف پول برای Populous PPT MyEtherWallet است.

تأمین مالیات فاکتور چیست?

خوب ، در کل متن ما در مورد تأمین مالیات فاکتور صحبت کرده ایم. بررسی سریع بودجه فاکتور برای اطمینان از اینکه ما بهتر درک می کنیم کاری است که Populous به دنبال انجام آن است. بنگاه های اقتصادی به ویژه SME ها در برخی موارد به دنبال سرمایه کوتاه مدت هستند. مشهورترین روش مورد استفاده در این پیشنهاد ، تأمین اعتبار فاکتور است.

حالت یک روش B2B تولید صندوق است. بسته به قراردادهای تنظیم شده بین مشاغل و سرمایه گذار ، سرمایه گذار در چرخه یا حداقل 30 روز پول دریافت خواهد کرد.

چه چیزی باعث می شود Populous در این مورد برجسته شود?

خوب ، این شبیه هر کاری است که هرکسی می تواند انجام دهد. اما جدا از امتیازات XBRL و Altman Z که در بالا مورد بحث قرار گرفت ، Populous دارای یک مزیت رقابتی است.

در اینجا نحوه همانطور که قبلاً بحث شد ، این پلتفرم مبالغ پیشنهادی خریداران را در حسابهای Escrow نگه می دارد. پس از یک پیشنهاد موفق ، خریدار برنده وجوه خود را آزاد می کند در حالی که خریداران بازنده وجوه خود را به کیف پول خود بازگردانده اند. بنابراین هم مناقصه گران برنده و هم بازنده احساس کوتاه بودن نمی کنند. همچنین فروشنده فاکتور طیف گسترده ای از پیشنهادات را برای انتخاب دارد.

تجزیه و تحلیل ویژه پرجمعیت برای تجارت

اعتبار تصویر: پرجمعیت

Populous در زمینه داده ها و اطلاعات واقعاً ثروتمند است. بنابراین ، تیم برای کسب و کار به اطلاعات و داده ها دسترسی پیدا می کند. Populous شامل تجزیه و تحلیل های بسیار قدرتمندی است. محاسبات به Populous کمک می کند تا معیار عملکرد کسب و کار ، سلامت شرکت و روند مصرف کننده را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل به تیم کمک می کند تا سیستم ها را به طور مداوم بهبود بخشد تا مشتریان را از خدمات ایمن و مطمئن اطمینان دهد. علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل به تیم کمک می کند تا بخاطر تجارت خود ارزیابی کرده و تغییراتی ایجاد کند. در ارتباط با آن ، تیم به طور منظم با متخصصان قرارداد می بندد تا اطمینان حاصل کند که داده ها و اطلاعات به دست آمده از مزایای سیستم عامل است.

رقابت برای Populous

پلتفرم Populous یک پلتفرم منحصر به فرد است اما این پلتفرم در کجا در برابر رقبا رتبه بندی می کند.

شرکت های دیگر تأمین مالی فاکتورهای نوپا مانند Behalf و Fundbox نیز وجود دارند. هر دو شرکت به ترتیب از سال 2011 و 2013 در تجارت بوده اند. همچنین ، هر دو شرکت بودجه بیشتری را جاسوسی کردند. آنها به ترتیب حدود 130 و 110 میلیون دلار سرمایه جمع کردند.

به همین معنا ، ICO شاهد این بود كه شركتها سرمایه گذاران بزرگی مانند Sequoia Capital و Maverick Ventures و Jeff Bezos و Khosla Ventures را به چمدان می كشند..

اطلاعات فوق به این معنی است که Populous غول رقابت های خود را دارد و تیم باید هوشمندانه کار کند. برای ارائه رقابت خوب ، Populous باید برجسته باشد.

چه کسی پشت سر پرجمعیت است?

تیم Populous یک تیم جاه طلب است. این تیم اراده و غیرت لازم را دارد تا در برابر غول هایی مانند آمازون و پی پال قرار گیرد. همچنین ، سایر رقبا مانند Behalf را نیز فراموش نکنید. علاوه بر این ، تیم پرسنل ماهری برای هدایت مأموریت دارد. این واحد شامل:

 1. استفان ویلیام – بنیانگذار و مدیرعامل
 2. Zvezdomir Zlatinov- توسعه دهنده جامدادی
 3. جاناتان میلار- مشاور. وی متخصص ریسک مالی است
 4. جان مورتون- CTO
 5. جیسون توانگ- مشاور مالی

تیم به طور مداوم به دنبال بهترین راه ممکن برای پیشرفت چشم انداز است. آنها دائماً به دنبال معامله های استراتژیک برای تجارت هستند.

مشارکت های پرجمعیت

مشارکت ، به ویژه با شرکای مناسب ، کمک می کند تا هرگونه سرمایه گذاری به اوج برسد. مشارکت ها راهی کسب و کار برای به دست آوردن از یکدیگر به عنوان رشد است. بنابراین ، آیا شرکای پرجمعیتی وجود دارد؟?

اخیراً ، Populous با Tradespace وارد معامله شد. Tradespace چه کسانی هستند؟ Tradespace یک پلت فرم تأمین مالی فاکتور مبتنی بر فناوری هند است. اقدام به همکاری با Tradespace استراتژیک بود. این اقدام به مردم امکان می دهد تا ضمن بهره مندی از دانش بازار و صنعت توسط شرکای خود ، از بازار عظیم هند بهره برداری کنند.

هدف هر دو سرمایه گذاری سرعت بخشیدن به نرخ مشاغل در تأمین مالی فاکتور است.

به زودی ، این یک مشارکت عالی در برنامه شرکت ها خواهد بود. طرحی برای به چالش کشیدن رقابت هر چقدر رقبا عظیم به نظر برسد. علاوه بر این ، در افزایش سهم بازار ، مشارکت Tradespace مفید خواهد بود.

مشارکت دیگر Cashaa است. Cashaa دقیقاً مانند Paypal یک روش پرداخت است. و Populous قصد دارد با همکاری خود با Cashaa پرداخت های سریع تری در سطح جهان داشته باشد.

این مشارکت کیف پول Cashaa را در دسترس مشتریان Populous قرار می دهد. بنابراین ، مشتریان می توانند از طریق بستر Populous به کیف پول Cashaa پرداخت خود را برای دسترسی آسان انجام دهند. علاوه بر این ، این مشارکت باعث می شود Populous در بازار Cashaa که در بیش از 200 کشور جهان است قابل دسترسی باشد.

نقشه راه پرجمعیت

این اختراع هنوز در مرحله بتا است. در سال 2018 ، PPT همکاری بالقوه ای را که با Luxure Global Citizen ، یک شرکت پاداش لوکس منعقد کرده بودند ، از دست داد. این شرکت همکاری خود را برای راه اندازی سکه رمزنگاری شده خود خاتمه داد.

بنابراین ، تیم Populous هنوز هم به دنبال ایجاد مشارکت عمده با سرمایه گذاران بزرگ برای بهبود رتبه بندی در برابر رقبا است. این مشارکت ها بسیار طولانی خواهد بود زیرا این شرکت قصد دارد نام تجاری خود را در تأمین مالی فاکتور بسازد.

همچنین ، تیم Populous به دنبال یافتن هرگونه منافذ و مناطق خاکستری خواهد بود. به حدی که آنها اعتماد بالایی را در مشاغل و سرمایه گذاران ایجاد می کنند.

مناطق خاکستری پرجمعیت

نشانه های PPT احتمالاً تنها خاکستری ترین منطقه مرتبط با Populous هستند. این سیستم ارتباط تنگاتنگی با سیستم MBS دارد. هر دو اوراق بهادار با پشتوانه دارایی هستند.

معنای این سیستم این است که سیستم به توانایی بدهکاران در پرداخت بدهی های خود بستگی دارد. سقوط این سیستم این است که تجارت می تواند ورشکسته شود. همانطور که شواهدی وجود دارد ، مشاغل زیادی در طول 10 سال ادامه ندارد.

تنظیم هر دو توکن نیز کاملاً نامشخص است. تیم احتمالاً باید با جنبه نظارتی مقابله کند.

چالش های دیگر پرجمعیت

رقابت چالش اصلی است. با این حال ، چالش دیگری پیش روی این فناوری قرار دارد. واداشتن مردم برای تأمین اعتبار فاکتورهای سنتی از فاکتورهای فاکتور سنتی. تغییر ممکن است خیلی جالب به نظر برسد ، اما تغییر به راحتی پذیرفته نمی شود.

فناوری بلاکچین ممکن است در حال افزایش باشد. اما همه این چالش را قبول نمی کنند. مردم اغلب کارهای بلاکچین را بسیار پیچیده می دانند. با این حال ، استفاده از پلت فرم Populous کاملاً ساده است. رساندن افراد به سکو ممکن است سخت باشد ، اما انجام این کار غیرممکن نیست. با مشوق های مناسب ، این پلتفرم مشتری خواهد داشت.

ما فقط منتظر خواهیم ماند تا ببینیم آنها چگونه کار می کنند.

افکار نهایی

بلاکچین مالی با فاکتور همتا پروژه ای جوان است. تیم بصیر برنامه های بزرگی دارد. اما ، کار آسان نخواهد بود. با رقابت بسیار خوب و تیمی بدون داشتن بهترین دانش در مورد بلاکچین ، ساعت های بیشتری برای عرضه سکه در بازار وجود دارد.

با این حال ، تیم گامهایی در جهت دستیابی به چشم انداز برداشته است. مهمترین مورد مشارکت با Cashaa و Tradespace در تلاش برای بهبود سهم بازار است. علاوه بر این ، قوام سکه پتانسیل زیادی را که برای آن وجود دارد ، نشان داده است.

به جلو ، تیم باید به دنبال ارزیابی و کشف نقاط نامشخص و شفاف سازی باشد. به جستجوی شرکای تجاری بیشتر ادامه دهید تا رشد سکه در حداکثر پتانسیل خود را مشاهده کنید.

جزئیات بیشتری درباره آنها پیدا کنید سایت اینترنتی و آنها را دنبال کنید توییتر.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector