Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: Spectrecoin چیست – سکه ناشناس

Spectrecoin (XSPEC) چیست؟ احتمالاً شما نمی دانید در آیه رمزنگاری ، ارزهای رمزپایه معروف وجود دارد. و کمتر محبوب آلت کوین وجود دارد.

تیم هایی در پشت هر پروژه دارایی رمزنگاری وجود دارند. و هر تیم تلاش خواهد کرد تا دیگران را شکست دهد. اما با آگاهی از نام تجاری و بازاریابی خوب ، از altcoins هایی که حتی فکر کردن برای آنها مهم نیست ، خواهید دانست. و در همان یادداشت ، در نهایت نمی دانید که در مورد دیگران به چه چیزی احتیاج دارید.

در آیه رمزنگاری ، هزاران ارز رمزپایه وجود دارد. همه آنها هدف خود را برای موجود دارند یا بهتر بگویم تیم های پشت سر خود برای ایجاد آنها هدف داشته اند. هر یک از آنها می خواهد جای دیگری را که باقی مانده است پر و بهره برداری کند.

نتیجه رقابت پروژه های رمزنگاری و بلاکچین است. یکی از مکانهایی که رقابت خوبی را تجربه می کند حریم خصوصی و ناشناس بودن است. این همان طاقچه Spectrecoin (XSPEX) است. سایر افراد در همان مکان مانند DASH ، PIVX ، Monero و Zcash هستند.

هر یک از آنها دارای ویژگی های برجسته خود است. آنها برجسته هستند و سهم قابل توجهی از بازار را در میان خود دارند. شما با یک روز دیگر کنار خواهید آمد. بنابراین ، بگذارید بررسی کنیم Spectrecoin چیست ، نحوه راه اندازی آن و ویژگی های آن چیست. علاوه بر این ، شما می دانید که تیم می خواست از چه چیزی سود ببرید.

تاریخچه Spectrecoin (XSPEC)

تیم پشت سر Spectrecoin بر اساس تصویر سفید ShadowCash اصلی توسعه یافته است. این باعث می شود Spectrecoin به یک رمز ارز ShadowCash تبدیل شود. اگرچه این روزنامه سفید دارای چندین مورد کیفیت بود ، اما آنها همچنان ادامه داشتند. هیچ خبر رسمی رسمی Spectrecoin وجود ندارد. آنها Spectrecoin را برای بهبود مفهوم ShadowCash در سال 2016 آغاز کردند.

Tor و Hawala از سیستم Spectrecoin الهام گرفتند. ادغام Tor با کد ShadowCash برای گسترش ناشناس بودن. و هاوالا از طریق یک برنامه تلفن همراه مفهوم حواله را به بلاکچین می دهد.

برای بیشتر پروژه های دارایی رمزنگاری که امروزه شروع می شوند ، آنها به بودجه نیاز دارند. و راه دسترسی آنها به بودجه برای پشتیبانی از سیستم هایشان از طریق ICOs است. بنابراین ، آنها ICO را از نوامبر 2016 تا ژانویه 2017 راه اندازی کردند.

ICO حدود 16000 دلار که معادل 17 BTC در آن زمان است جمع آوری کرد. این مقدار کافی نبود زیرا برخی افراد این پروژه را کلاهبرداری یا کلون ShadowCash خواندند. اما باز هم ، آنها مجبور بودند بودجه جمع آوری شده را توزیع کنند. توزیع متناسب با سهم سرمایه گذاران بود. نتیجه به طور متوسط ​​حیرت انگیز قیمت ICO 0.00000083 BTC بود. به دلیل سیستم پاداش ، بیشتر سرمایه گذاران 0.0000009 BTC به ازای هر سکه برای بهره مندی از پرندگان اولیه در ICO پرداخت کرده بودند.

پس از ادغام Tor و لیست ارز ، سکه بین 0.00001 – 0.0002 BTC معامله شد. این قیمت منجر به بازگشت بسیار بالای سرمایه گذاران شد. و تیم مقداری پول از ICO به تولید کنندگان قرارداد منعقد کرد.

انتقال Spectrecoin به Altcoin شناخته شده

به یاد داشته باشید که Spectrecoin با عنوان کلاهبرداری و کلون ShadowCash روبرو شده بود. بنابراین ، در آوریل 2017 ، توسعه دهندگان ShadowCash را کنار گذاشتند و Particl را راه اندازی کردند. در نتیجه ، اتهامات علیه Spectrecoin متوقف شد.

تغییر دیگری در مدیریت Spectrecoin اتفاق افتاد. در ژوئن 2017 ، mandica بنیانگذار Spectrecoin به مشکلات سلامتی اشاره کرد. به همین دلیل ، وی رهبری پروژه را به jbg سپرد.


از آن زمان تاکنون ، این پروژه شاهد پیشرفتهای چشمگیری بوده است. آنها بودجه بیشتری جمع آوری کرده اند. همچنین ، آنها کیف پول توسعه داده اند. و آنها رشد جامعه پشت Spectrecoin را دیده اند.

به عنوان مثال ، در آگوست 2017 آنها حدود 4000 دلار در 37500 XSPEC و 1 BTC جمع کردند. این مقدار به jbg اجازه داد تا روی Spectrecoin متمرکز شود. در سپتامبر 2017 ،brycel ، یکی از همکاران سابق jbg به پروژه پیوست. به عنوان یک رمزنگار ، نقش او بهبود مکانیزم پنهان کاری معاملات بود.

علاوه بر بودجه و توسعه دهنده بیشتر ، این پروژه کیف پول ساخته است که در حال حاضر نسخه 1.3.5 است. و توسعه فعلی با نسخه 1.4 نتیجه می شود.

این تیم نسخه 1.3.5 را از نظر استراتژیک برای کمک به بودجه منتشر کرد. نسخه سازوکاری دارد که به کاربران امکان می دهد مشارکت کنند. سهم درصد مشخصی از جوایز آنها به توسعه دهندگان است. پیش فرض 5٪ است به این معنی که هر 20 سهام در آدرس پروژه حساب می شود.

اما Spectrecoin (XSPEC) چیست?

اکنون که از نحوه شروع Spectrecoin مطلع شدید ، Spectrecoin چیست?

Spectrecoin یک ارز رمزنگاری شده است که با هدف حفظ حریم خصوصی مانند پول نقد فیزیکی است. دارایی دارای الگوریتم اثبات سهام است. الگوریتم امضای حلقه ای را برای ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی فراهم می کند. علاوه بر این ، الگوریتم معاملات سریع و پنهان بودن IP در کیف پول را تضمین می کند.

توسعه دهندگان Spectrecoin در توسعه آن فعال هستند. آنها یک نقشه راه دارند که امنیت ، حریم خصوصی و عدم تمرکز ویژگی ها را در اولویت قرار می دهد. توسعه دهندگان آدرس های مخفی کاری را در کیف پول آندروید آینده در دسترس قرار می دهند. آنها همچنین کیف پول همراه را در کیف پول در دسترس قرار می دهند.

به یاد داشته باشید ShadowCash از توسعه Spectrecoin الهام گرفته است. بنابراین ، Spectrecoin طرح امضای حلقه را از ShadowCash وام گرفته و بهبود می بخشد.

چگونه Spectrecoin به حریم خصوصی خود دست می یابد؟ Spectrecoin از شبکه Tor استفاده می کند. بنابراین ، ارتباطات در سطح شبکه از طریق سرویس های پنهان شبکه Tor انجام می شود.

در اجرای Spectrecoin به مشخصات زیر دست می یابد:

 • 60 ثانیه زمان بلوک
 • 5٪ سود سهام
 • 2 پاداش بلوک XSPEC
 • بلوغ 288 بلوک
 • حداقل 8 سال سن شرط بندی

Spectrecoin 20،000،000 عرضه اولیه دارد و حداکثر عرضه ندارد.

ویژگی های Spectrecoin

اعتبار تصویر: Spectrecoin

Spectrecoin زنجیره بلوکی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی در معاملات ارزهای رمزپایه است. اما برای رسیدن به آن ، موارد ضروری برای آن وجود دارد. طبق وب سایت پروژه ، این 6 ویژگی فعلی است:

1. ادغام بومی تور

همانطور که قبلاً مشاهده کردید ، شبکه Tor یا Onion از سرویس های مخفی استفاده می کند. وقتی در زنجیره بلوک به کار گرفته می شوید ، حریم خصوصی شما حفظ می شود. شبکه Tor از کاربران در برابر نظارت و ردیابی محافظت می کند. شبکه هر ارتباطی را در درون خود حفظ می کند.

SPEC به عنوان خصوصی ترین و ناشناس ترین شبکه رمزنگاری در حال حاضر در نظر گرفته شده است – patterns.newbium.com

2. پشتیبانی از پل OBFS4

OBFS4 موثرترین پروتکل سانسور حمل و نقل و دور زدن است. هدف این لایه محدود کردن اشخاص ثالث است. در نتیجه ، طرفین نمی توانند پروتکل مورد استفاده را بر اساس ماهیت پیام ها بیان کنند.

بنابراین ، برای تقویت امنیت و حریم خصوصی ، پروژه Spectrecoin از این پروتکل استفاده کرده است. این لایه استفاده ناشناخته را در کشورهایی که Tor را اجازه نمی دهند تضمین می کند. طبق وب سایت پروژه ، این تنها سکه است که از این ویژگی استفاده می کند.

3. امضاهای حلقه ای

امضای حلقه یک دستگاه رمزنگاری است. نوعی استفاده از محدودیت امضای دیجیتال در اعضای گروهی است که دارای کلید هستند. بنابراین ، گروه خاص فقط می تواند هر پیامی را با امضای زنگ ایجاد شده توسط گروه مشاهده کند.

این امضای دیجیتالی گمنامی کامل در معامله درون بلاکچین را تضمین می کند. در معامله نمی توانید منبع واقعی وجوه را ردیابی کنید.

4. آدرسهای مخفی کاری

روش مخفی کاری ابزاری قدرتمند در بلاکچین است. تصور کنید یک آدرس یکبار مصرف موقت برای یک معامله مشخص ایجاد کرده اید. این استفاده از آدرسهای مخفی کاری است. اگرچه استفاده احتمالی مخرب است ، شما می توانید از آن استفاده کنید و یک لایه اضافی از بی هویتی داشته باشید.

بلاکچین بسیاری از معاملات را به اندازه پرداخت های خروجی به آدرس های مختلف ثبت می کند. از این رو ، ردیابی معاملات دشوار است.

ویژگی stealth address در حال حاضر در بلاک چین Spectrecoin اختیاری است. اما این تیم آن را به صورت پیش فرض در نسخه 2.0 در سال 2018 قرار می دهد.

5. معاملات سریع و کم هزینه.

بلاکچین بیت کوین که پیش درآمد ارزهای رمزپایه است ، هزینه معامله بالایی دارد. به همین ترتیب ، زمان معامله زیاد است. میانگین زمان معامله حدود 78 دقیقه برای تایید تراکنش بیت کوین است. و این هزینه به بالاترین نرخ 34 دلار رسیده است.

اگرچه در گذشته اخیر از طرفداری از کاربر خودداری کرده است ، اما هنوز هم زیاد است. در وهله اول دلیل سایر دارایی های رمزنگاری شروع به کاهش یا فاقد هزینه معامله است. به همان اندازه ، برای کاهش زمان معامله. در نتیجه ، حواله های کوچک کارآمد است.

Spectrecoin 30-60 ثانیه زمان معاملات را تأیید می کند. همچنین هزینه های معامله کم را تضمین می کند.

6. 5٪ پاداش سالانه

Spectrecoin از الگوریتم اثبات سهام استفاده می کند. این الگوریتم مزایایی دارد. به نوعی مانند بانک کار می کند.

این الگوریتم شامل خرید دارایی و ذخیره آن در کیف پول برای یک دوره ثابت است. مانند ودیعه ثابت ، اثبات سهام سکه های اضافی برای شما به همراه خواهد داشت.

زنجیره بلوک از staking پشتیبانی می کند. این ویژگی با اجازه دادن به مصرف برق پایین تر ، نرخ تورم پایدار را امکان پذیر می کند. همچنین ، این ویژگی هنگام کمک به شبکه به شما پاداش می دهد. این سیستم از طریق باز نگه داشتن کیف پول شما برای ذخیره کردن باعث پاداش می شود.

ویژگی های آینده

توسعه دهندگان Spectrecoin ویژگی های دیگری را برای دوست داشتن پروژه قول می دهند. ویژگی ها عبارتند از:

1. خفا به طور پیش فرض

ویژگی آدرس پنهانکاری را بخاطر بسپارید. در Spectrecoin اختیاری است. اما در نسخه بعدی ، امیدوارم که 2.0 ، به طور پیش فرض آدرس مخفی کاری داشته باشد.

شما می توانید معاملات خصوصی یکپارچه و برداشت مخفیانه از صرافی ها را انتظار داشته باشید.

2. Stealth Staking

Staking بدست آوردن سکه برای پشتیبانی از شبکه است. اکنون Spectrecoin می خواهد یک حالت مخفی کاری برای staking ایجاد کند.

بنابراین ، به زودی می توانید انتظار یکپارچه سازی ناشناس با الگوریتم آنها را داشته باشید.

3. رابط کاربری کیف پول اصلاح شده

این تیم همچنین می خواهد شما از رابط کاربری آنها لذت ببرید. آنها در حال استفاده از Qt5 هستند. این عملکرد ، سهولت استفاده و پشتیبانی از سیستم عامل را بهبود می بخشد.

یک رابط کاربری ساده و راحت ، استفاده از این ویژگی ها را برای شما جذاب می کند.

4. کیف پول موبایل و سخت افزار

نکته دیگری که تیم برای دستیابی به امنیت دارایی های شما تمرکز دارد. و از آنجا که شما امنیت پول خود را به کیف پول مرتبط می کنید ، تیم می خواهد از همه کیف پول ها پشتیبانی کند. یا سخت افزار یا نرم افزار.

کیف پول های موبایل برای ذخیره و تراکنش ساده و مناسب برای موبایل خواهند بود. کیف پول ها همچنین از قدرت کمتری پشتیبانی می کنند.

کیف پول های موبایل ایمن هستند. اما به اندازه کیف پول های سخت افزاری ایمن نیستند. از این رو ، تیم در حال توسعه پشتیبانی از کیف پول های سخت افزاری است. کیف پول سخت افزاری معمولی Trezor و Ledger Nano S هستند.

5. SpectreCash

بر اساس همین پروژه ، تیم می خواهد یک پلت فرم ایجاد کند. بستری که برای انجام 100٪ معاملات ناشناس نظیر به نظیر از آن استفاده خواهید کرد. آنها با این سیستم عامل کوچکترین معاملات را هدف قرار می دهند.

هدف آنها دستیابی به یک سیستم نقدی الکترونیکی قابل تعویض متقابل است.

چه کسی پشت Spectrecoin است?

به عنوان هدف ایجاد Spectrecoin ، تیم ناشناس است. در آیه رمزنگاری نسبتاً ناشناخته است. به جز این پروژه چیزهای زیادی وجود ندارد که بتوانید آنها را به آن گره بزنید. و متأسفانه هیچ هویتی وجود ندارد که بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.

آنچه آنها برای شما باقی مانده اند دسته هایی است که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

من به یک دلیل فکر می کنم که آنها هویت واقعی خود را پنهان می کنند. این است که آنها در حال توسعه یک پروژه مبتنی بر حریم خصوصی هستند. به هر حال ، هنوز هم با اندک پیشنهادی که ما ارائه می دهیم ، درباره آنها خواهید دانست.

از وب سایت پروژه ، تیم های اصلی ، جامعه و تیم های توسعه وجود دارد.

تیم اصلی شامل:

 • mandica به دلایل بهداشتی بنیانگذار و مدیر پروژه های گاه به گاه است
 • RKh مدیر بازاریابی و ون است
 • Beachguy مدیر انجمن است

رهبران جامعه @ dandan123 ،devilseye ،LeoBitman ،Skotty ،Skull ،Tek ،Titorelli

و تیم توسعه شامل:

 • @ mammix2 نگهدارنده توسعه سرب و مشاور بلاکچین. این هویت احتمالی jbg است.
 • Ivan Radigales Creus ، توسعه دهنده رمزنگاری و بلاکچین. این هویت احتمالی پشتbrycel است.
 • احمد شبلی ، طراح نرم افزار ، Qt و متخصص رابط کاربری گرافیکی.

نحوه خرید و ذخیره Spectrecoin

Spectrecoin مانند هر سکه دیگری یک سکه است. تنها مکان ویژه ای که می توانید آن را به راحتی پیدا کنید ، مبادله است. متأسفانه ، در هر مبادله لیست آن را مشاهده نخواهید کرد. در حال حاضر Cryptopia ، Livecoin و Trade Satoshi دارایی را لیست می کنند.

دو روش برای خرید Spectrecoin وجود دارد:

 1. خرید مستقیم Cryptopia یا هر بورسی که در آن لیست شده باشد

در این مرحله باید از Bitcoin ، Ethereum یا Fiat در بورس پشتیبانی کنید. این شامل خرید مستقیم با استفاده از ارز موجود است.

 1. خرید غیرمستقیم از طریق انتقال بورس بین المللی altcoin.

این روش مانند روش اول است. شما باید ارز را از صرافی به صرافی دیگر منتقل کنید. از یکی که Spectrecoin را لیست نمی کند تا دیگری که لیست می کند.

ارز رمزنگاری شده اخیراً راه اندازی شده است. بنابراین ، کیف پول های کمی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری از آن پشتیبانی می کنند. اما هنوز هم می توانید آن را ذخیره کنید. این تیم در ساخت کیف پول رومیزی بسیار عاقلانه عمل کردند. و آنها در حال حاضر در حال توسعه یک تلفن همراه هستند.

کیف پول رومیزی برای MacOS ، Windows و Linux در دسترس است.

سکه در حال افزایش محبوبیت است. بنابراین ، می توانید مبادلات بیشتری را برای شروع لیست سکه انتظار داشته باشید. و سخت افزار و نرم افزار بیشتری شروع به پشتیبانی از آن می کنند.

نتیجه

سکه از زمان عرضه تاکنون رشد چشمگیری داشته است. یک دستاورد قابل توجه ، بالاترین قیمت 6 دلار است. در زمان نوشتن قیمت 1 XSPEC حدود 0.18 دلار است.

این پروژه نوید دهنده فناوری نوآورانه است و آن را منحصر به فرد می کند. حتی بیشتر ، یک جامعه پشتیبانی کننده و فعال دارد. توسعه دهندگان برای اطمینان از کارکرد Spectrecoin برای شما ، به ایده های جدید باز هستند.

نقشه راه آنها هدف آنها را برای رسیدن به یک محصول مفید بسیار بالا تعیین می کند. آینده با توجه به ویژگی تیمی که می خواهد پیاده سازی کند ، سرسبز به نظر می رسد.

Spectrecoin چیست؟ این یکی از بهترین رقبا برای DASH ، Monero و Zcash است. واقعیتی که ما هویت واقعی این پروژه را نمی دانیم و هیچ نامه رسمی رسمی وجود ندارد ، این پروژه سوالاتی را درباره کل اعتبار و آینده آن ایجاد می کند.

می توانید در مورد آنها بخوانید سایت اینترنتی.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector