Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: Stratis چیست؟ بستر بلاکچین به عنوان سرویس

آیا تا به حال آرزوی بلاکچین چند منظوره را داشته اید؟ صنعت بلاکچین هر روز پروژه های جدیدی ایجاد می کند. چرا بلاکچین در همه شرایط قابل استفاده نیست؟ بنابراین ، Stratis و ارتباط آن چیست?

stratis چیست

اعتبار تصویر: Stratis

Stratis یک پروژه بلند پروازانه است. اسلات های برتر آیه رمزنگاری با Bitcoin و Ethereum پر شده اند. اما اینها چالش های زیادی دارند و پروژه های جدید را برای جبران باقی می گذارند. یکی از مدعیان بالقوه اسلات های برتر Stratis است.

ممکن است شما در مورد “چیزی به عنوان سرویس” چیزی شنیده باشید. Stratis نمونه بارز بهره برداری از این مفهوم است. تدبیر آن در خدمات مالی است.

Stratis بسیار کشف نشده است. چگونه شروع شد؟ تیم پشت Stratis چیست؟ چه عاملی باعث تیک آن می شود؟ بنابراین ، Stratis چیست?

Stratis به شرکت ها امکان می دهد تا برنامه های کاربردی بلاکچین سفارشی خود را بسازند. و نمی توانید Stratis را ذکر کنید در حالی که فناوری های Microsoft را حذف می کنید.

Stratis: کاوش در عمق چیست

تاریخچه استراتیس چیست؟?

این پلت فرم با اندکی اطلاع از تاریخچه خود در انگلستان تاسیس شد و در آگوست 2016 راه اندازی شد.

Stratis در طول سفر خود با سکسکه مواجه شده است. یکی از مواردی که به شما ضربه خواهد زد ، رد و پذیرش توسط نیکولاس دوریر است. Dorier سپس یک توسعه دهنده وسواس بیت کوین بود. منحصر به فرد ، این وقایع مستند شده است تا نشان دهد چگونه Stratis تلاش کرده است تا در آن مکان باشد.

آنها اغلب می گویند وقتی زمان ایده می رسد ، پس کسی جلوی آن را نمی گیرد. سفر Stratis این فکر را دنبال کرده است. در یک زمان ، کریس ترو ، مدیرعامل Stratis` برای کمک به نیکولاس دوریر مراجعه کرد. متأسفانه ، نیکولاس به او روی آورد اما در توسعه بیت کوین گیر کرد.

کریس ناامید نمی شود. در عوض ، کریس فرصتی را دید. این فرصت در میلیون ها رایانه ای بود که از زبان Microsoft’s.Net و C # استفاده می کردند. علاوه بر این ، انگیزه دیگر این بود که مایکروسافت منابع net و C # را باز کرده است. او می دانست که به میلیونها رایانه تجاری دسترسی پیدا خواهد کرد.

بعداً ، نیکولاس دید کریس را دید ، نظر خود را تغییر داد و موافقت کرد که با او صحبت کند. بنابراین 2 سال ، نیکولاس برای ایجاد یک گره بیت کوین در C # کار کرد.


علاوه بر این ، نیکولاس هیچ گونه غرامت و تعادل مناسبی در زندگی نداشت. بنابراین ، کریس تصمیم گرفت برای تکمیل کار بیت کوین به نیکولاس پول پرداخت کند. در این طرح ، Stratis نه تنها به نفع جامعه بیت کوین بلکه به نفع خود او نیز خواهد بود.

نتیجه نهایی این چیدمان کلون کار نیکلاس بود. به طور خاص ، کلون سرعت Stratis را تسریع می کند.

پس از راه اندازی ، اجازه دهید تیم پیشرفت و نگهداری این پروژه را بررسی کنیم.

Stratis ICO

Stratis ICO در ژوئن راه اندازی شد و تا جولای 2016 ادامه داشت.

این پروژه موفق به جمع آوری بیش از 600000 دلار ارزش 915 BTC شد. این مبلغ ارزش Stratis (STRAT) را با 0.0073 دلار به ازای هر رمز تخمین زده و صادر کرد.

در 5 روز اول ICO ، سرمایه گذاران از 20٪ پاداش بهره مند شدند. در واقع ، پاداش در 11 روز گذشته به تدریج به صفر کاهش یافت. با این حال ، این مانعی نداشته است ، سرمایه گذاران در آخرین روز 561 BTC همکاری کردند.

این پروژه همراه با یک هدف توسعه ، در مجموع 98 میلیون رمز توزیع کرد. این پروژه 85.7٪ از STRAT را بین سرمایه گذاران به اشتراک گذاشت. اما تیم 14.3٪ باقیمانده را برای توسعه و پیشرفت حفظ کرد.

برای دستیابی به شهرتی که Stratis در اختیار دارد ، پس باید تیمی قدرتمند و بینا در پشت خود داشته باشد. حال اجازه دهید بررسی کنیم تیم Stratis چیست.

تیم پشت Stratis ?

کریس تریو پس از رد شدن از رنج ، به راحتی به ذهن شما خطور می کند. و بعداً مورد قبول الهام بخش قرار گرفت. با وجود بروز ، شما هنوز هم باید نقش های او و همچنین اعضای دیگر را بشناسید.

بنابراین تیم متشکل از:

 1. کریس ترو

کریس مدیر عامل و بنیانگذار Stratis است. او تجربه زیادی در Enterprise IT دارد. وی پیش از این در م institutionsسسات مالی برتر و همچنین م Legalسسات حقوقی ، هواپیمایی کار می کرد. در گذشته نه چندان دور ، کریس دست خود را بر روی پروژه Blitz گذاشته است.

 1. کروشنگ پاتل

کروشنگ رئیس ارتباطات است. اولین برخورد او با بلاکچین در اواخر سال 2013 با بیت کوین بود. این فناوری او را مجذوب خود کرد تا جایی که رشد اعتقاد زیادی به بلاکچین داشت..

 1. کارلتون پرینگل

کارلتون رهبر پروژه است. وی در امور صنعت نرم افزار جانباز است. او بر روی ساخت پروژه هایی تمرکز دارد که از فناوری های مایکروسافت استفاده می کنند. بنابراین ، او علاقه زیادی به C # دارد. به طور هم زمان ، C # کارلتون را برای Stratis در دسترس قرار داده است.

 1. نیکولاس دوریر

Nicholas مشاور توسعه بیت کوین است. Stratis با تجربه گسترده در توسعه Bitcoin ، به بینش مفید خود نیاز دارد. به یاد داشته باشید که وی در شبیه سازی گره بیت کوین شرکت کرده است ، بنابراین رشد Stratis را تسریع می کند.

 1. دن گرشونی

Dan یک توسعه دهنده Stratis است. او یک مهندس نرم افزار است که می تواند به طور عمده در چارچوب C # و Net قادر باشد. بنابراین ، این مهارت ها او را در معرض توانایی های توسعه Stratis قرار می دهد. دن در سال 2013 با فناوری بلاکچین روبرو شد. و از آن زمان بخشی از آن بوده است.

 1. پیترجان ونهوف

همچنین ، یک توسعه دهنده Stratis با تجربه در چارچوب Net. او در حوزه بلاکچین فعال بوده است. مشتریان او را موظف کرده اند راه حل های مناسب در حوزه بلاکچین را تنظیم کند. مشارکت وی در صنعت از طریق اولین جلسه با بیت کوین در سال 2013 انجام شده است.

 1. جرمی بوکوبزا

جرمی همچنین توسعه دهنده شبکه های نت و C # Stratis است. شرکت فعال در برنامه Enterprise بیش از 10 سال به او تجربه می دهد. علاقه او به بلاکچین از سال 2013 آغاز شد. در Stratis ، او در Cloud Stratis ، Full Node و Wallet کار می کند.

 1. بنوا فیلیبرت

کاربران رابط Stratis باید راحت و خوشحال باشند. بنوا طراح UI و UX در Stratis است. او که در زمینه کاری خود برتر است ، در تلاش است تا رابط های Stratis را ارائه دهد.

ویژگی های Stratis

اکنون می دانیم کار Stratis در داخل چیست و چه چیزی برای شما کاربر به ارمغان می آورد.

زبان برنامه نویسی C #

Stratis یک بستر نرم افزاری است. و توجه داشته باشید ، تیم باید زبانی را برای توسعه Stratis انتخاب کند. زبان C # است.

Ethereum مرز در قراردادهای هوشمند از Solidid استفاده می کند. یکی از موانع Solidity یادگیری پیچیده ای است. در حالی که تیم از سی شارپ استفاده می کرد ، زبانی بسیار مورد اعتماد و شناخته شده.

مزیت استفاده از C # این است که شرکت ها نمی خواهند برای آموزش توسعه دهندگان داخلی خود هزینه اضافی بپردازند. بنابراین ، آنها ترجیح می دهند از C # پذیرفته شده و بهتر استفاده کنند.

بنابراین ، Stratis چارچوب توسعه خود را که امکان برنامه نویسی در C # و NET را فراهم می کند ، راه اندازی کرد. از این رو ، توسعه دهندگان می توانند از زبان ساده و قدرتمندی استفاده کنند.

اثبات سهام

Stratis الگوریتم Proof-of-Stake را پیاده سازی می کند. در اوایل مراحل ابتدایی ، Stratis با استفاده از اثبات کار ، نشانه های STRAT را ضرب کرد.

POW تنها راه ایجاد نشانه های جدید STRAT را به وجود آورد.

با POS ، بلوک های جدید توسط اعتبار سنج ها ایمن می شوند. اعتبارسنج ها به طور تصادفی توسط دارندگان سکه های بومی در شبکه انتخاب می شوند.

به ترتیب ، آنها به زنجیره بلوک اضافه می شوند. در این فرایند ، یک گره با جمع کردن برخی از وجوه موجود در جهت حل بلاک مشابه شرط بندی مشارکت می کند.

الگوریتم POS برای محدود کردن اعتبار کاربر از بلوک های جدید با همان ارزش تعداد سکه هایی که سهام آنها استفاده می کند ، کار می کند. بنابراین ، پس این بدان معنی است که اگر سکه بیشتری دارید ، می توانید معاملات بیشتری را تأیید کنید. و پاداش سکه های بیشتر است.

شبکه از بین مجموعه ای از گره ها که مقداری در کیف پول دارند ، staker را انتخاب می کند. برای به خطر انداختن کیف پول های ویژه ای لازم است.

روش Proof-of-Stake راهی آسان برای بدست آوردن سکه های بیشتر فراهم می کند. بیت کوین و اتریوم از POW سخت استفاده می کنند که باعث افزایش قیمت ها می شود. اما POS باعث می شود Stratis کارآمد و به راحتی به دست بیاید.

فکر کنید که STRAT خود را در کیف پول خود قرار دهید و به دلیل قرار دادن سکه های موجود پاداش بیشتری دریافت کنید.

قراردادهای هوشمند

مسلماً این موضوع در حوزه بلاکچین است. هنگام استفاده فواید چشمگیری دارد. و اکنون هر زنجیره بلوکی می خواهد این مفهوم را در آن بگنجاند.

خوشبختانه به نیک سابو ، این مفهوم در Stratis نیز به واقعیت تبدیل شده است.

قراردادهای هوشمند امکان انجام معاملات بدون نیاز به اشخاص ثالث را فراهم می کند.

تمام پیاده سازی های هوشمند قرارداد مشابه هستند تنها تفاوت در توسعه کارآمد است. قراردادهای هوشمند Stratis با زبان سی شارپ نوشته شده است که معمول ، آسان و قدرتمند است. این به توسعه دهندگان فرصت می دهد تا قراردادهای هوشمند موجود در Stratis را پیش ببرند.

نکته دیگر این است که مردم می توانند در همین بلاکچین سیستم های قراردادهای هوشمند ایجاد کنند. و وجود قراردادهای هوشمند ، بلاکچین اولیه را مختل نمی کند.

تیم Stratis در نسخه بعدی پشتیبانی F # را اضافه خواهد کرد. زبان محبوب در بخش مالی.

Blockchain-as-a-Service (BaaS)

Stratis به عنوان یک سرویس اجرا می شود. بنابراین به یک بستر BaaS تبدیل می شود. در واقع ، بلاک چین های موجود در شبکه از طریق cloud قابل دسترسی هستند.

بنابراین ، برای شرکت های بزرگ نیازی به داشتن یک گره کامل کامل برای دسترسی به بلاکچین خاص آنها نیست. لبه این است که سیستم منابع یک شرکت را آزاد می کند.

این پیشرفت در حال گسترش پذیرش بلاکچین در سراسر مشاغل است. مشاغل از بلاکچین مبتنی بر ابر ، قراردادهای هوشمند و برنامه ها استفاده می کنند.

شبکه های امن

این خاصیت ذاتی بلاکچین است. پیچ و تاب این ویژگی برای Stratis وجود دارد.

این تیم Stratis را در بیت کوین توسعه دادند. بنابراین ، مزایای امنیتی بیت کوین را با خود به همراه دارد. از آنجا Stratis سعی دارد نواقص بیت کوین را کاهش دهد. به عنوان مثال ، با استفاده از Stratis توسعه دهندگان می توانند برنامه ها را در بیت کوین مستقر کنند.

شبکه های مقرون به صرفه

اوج رشد blockchain در بالاترین حد خود است. برای هر آینده قابل پیش بینی خواهد ماند زیرا به نظر می رسد هر موجودی زنجیره بلوک خود را دارد. استراتیس این بینش را پیش بینی می کند.

در نتیجه ، Stratis این مزیت را دارد که هم بلاک چین های دولتی و هم خصوصی را پیش می برد. این امر با استفاده از نشانه های STRAT که دارای ارزش محلی برای سیستم عامل هستند امکان پذیر است.

داشتن بلاکچین خصوصی دارای یک لبه است. با توجه به نیازهای خود می توانید برنامه هایی را ایجاد و سفارشی کنید.

علاوه بر این ، به دلیل اثبات خطر ، هزینه اجرای سخت افزار برای استخراج رمزها کاهش می یابد.

استقرار با یک کلیک

یکی دیگر از ویژگی های خوب تقریبا برای تمام سطوح در حال توسعه است. کسب و کار شما نمی خواهد تمام وقت خود را صرف پیکربندی بلاکچین کند.

با استفاده از این ویژگی ، توسعه دهنده از یک بلاک چین با یک کلیک استفاده خواهد کرد. این ویژگی با یک کلیک نوید یک شبکه کامل را می دهد. چه کسی چنین Stratis راحتی نمی خواهد?

ویژگی یک کلیک ویژگی های منبع زنجیره بلوک را از زنجیره اصلی ایجاد می کند. به راحتی می توانید یک زنجیره جانبی قابل تنظیم را به کار گیرید.

این توانایی بیشتر به بلاکچین های دیگر نیز کشیده می شود. شما می توانید بلاکچین را در سیستم عامل های دیگر مانند Ethereum و Bitcoin نصب کنید. بعلاوه ، می توان از ویژگی هایی که بقیه بلاک چین ها ارائه می شود ، استفاده کرد.

بستر ICO

در گذشته ، بیشتر ICO ها در Ethereum در حال اجرا بودند. و به دلیل تعداد زیادی ICO که در بلاک چین اصلی اجرا می شود ، نفخ شبکه را مشاهده کرد. گزینه جدید و بهتری در Stratis وجود دارد.

در ماه مه 2018 ، Stratis محصول کامل را با ویژگی غنی برای استفاده منتشر کرد. با استفاده از کلیک بر روی Deploy to Azure استقرار را در چند دقیقه تضمین می کند.

پلت فرم Stratis ICO دارای:

 • طراحی قابل برنامه ریزی که به راحتی با مارک تجاری منحصر به فرد شما مطابقت دارد
 • استفاده از فیات ، BTC ، STRAT و سایر بیش از 50 آلت کوین اضافی
 • خدمات مشتری خود را بشناسید تا در برابر استفاده از پولشویی نظارت کند
 • کیف پول های تعیین کننده سلسله مراتبی (HD) برای اطمینان از جمع آوری وجوه
 • استفاده رایگان از پلت فرم ICO که باعث کاهش هزینه های بالای بودجه جمعیت می شود

این پلت فرم تجربه کاربر را برای صادرکنندگان و مشارکت کنندگان ICO به شدت بهبود می بخشد – کریس ترو ، مدیرعامل Stratis

بهره وری در Stratis ICO شاهد استفاده مشاغل از آن و در نتیجه ایجاد ترافیک بیشتر خواهد بود. بنابراین ، یک افزایش سودمندانه در ارزش STRAT سودمند است

زنجیره های جانبی

بلاک چین های اضافی که افراد در Stratis مستقر می کنند زنجیره های جانبی خصوصی هستند. آنها امکان شخصی سازی را با استفاده از خصوصیات blockchain والدین فراهم می کنند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید زنجیره جانبی خود را به روز کنید بدون اینکه بر دیگران تأثیر بگذارد.

در ژوئن 2018 ، Stratis آلفا Sidechains فدراسیون را منتشر کرد.

مشاغل توانایی استقرار زنجیره جانبی خود را خواهند داشت. ویژگی sidechain دارای موارد زیر است:

 • زنجیره های جانبی قابل تنظیم با عملکردهای انعطاف پذیر مانند اجماع ، اندازه بلوک و حریم خصوصی
 • بلاک چین مقیاس پذیر
 • معاملات بین زنجیره ای بین زنجیره والدین Stratis و زنجیره های جانبی

این تیم در حال کار بر روی نسخه بعدی برای فعال کردن قراردادهای هوشمند در شبکه های جانبی است.

این پروژه ویژگی فعلی را با یک محیط آزمایش مشخص کرده است. تیم محیط را Apex نامگذاری می کنند. این آزمایش نشان داده است که Apex به صورت یکپارچه با زنجیره اصلی تعامل دارد. و کاربران می توانند این کار را با معاملات سکه TSRAT و TAPEX امتحان کنند.

Sidechains ابزاری برای تهیه سریع ، جعبه ماسه و استقرار بلاک چین اختصاصی متناسب با فرایندهای خاص شرکت فراهم می کند – Chris Trew

ادغام دروازه فیات

این ویژگی از همان ابتدا در Stratis طراحی شده است. م institutionsسسات مالی ارزش را که به راحتی توسط مصرف کنندگان اصلی پذیرفته شود ، انتقال می دهند. مقدار منتقل شده در آن در معرض نوسانات مخرب خواهد بود.

در پایان ، مشاغل با رعایت سیاست ها می توانند از بهترین های هر دو جهان لذت ببرند. بنابراین ، مشاغل از سرعت معامله ، هزینه ، شفافیت و ثبات ارز برخوردار خواهند شد.

نسیم کیف پول

کیف پول Breeze با هدف افزایش حریم خصوصی مالی کاربران Stratis و Bitcoin است. کیف پول نوآوری های TumbleBit را به آن اضافه می کند.

همچنین ، برای پیشرفت های حریم خصوصی ، سیستم اعتبار سنجی پرداخت کامل بلوک وجود دارد.

تیم پروژه همچنین پروتکل رازداری مالی Stratis را تمدید می کند. این پروتکل یک پروتکل غیر قابل اعتماد و غیرمتمرکز در زنجیره بلوک و زنجیره های جانبی را تضمین می کند.

TumbleBit پس از چندین ملاحظه انتخاب شد زیرا:

 • معاملات غیرقابل پیوند و خصوصی هستند
 • امن: هیچ کس نمی تواند پرداخت ها را بدزدد – بنابراین مال غیرقابل اعتماد
 • با پروتکل بیت کوین سازگار است
 • مبادله بی اعتماد به عنوان مبادله امن جفت Bitcoin-STRAT

رابطه Stratis و Bitcoin شاهد هجوم استفاده از Stratis از جامعه بیت کوین خواهیم بود. این کیف پول را به کیف پول پیش فرض تبدیل می کند تا در دو جامعه رمزنگاری استفاده شود.

Masternodes

Stratis masternodes در یک نقطه اجتناب ناپذیر در صنعت. بلاکچین ضمن حفظ خدمات غیرمتمرکز و ضد دستکاری ، خدمات مفیدی را ارائه خواهد داد. اجرای اولیه پروتکل حریم خصوصی نسیم است. اما علاوه بر خدمات پیش بینی وجود دارد.

ویژگی masternode شامل موارد زیر است:

 • Masternode زنده در حال اجرا در Microsoft Azure است
 • پشتیبانی از پیکربندی پروتکل کشف سرویس برای اجرای پروتکل حریم خصوصی Breeze
 • ویژگی تأیید وثیقه که اپراتور را ملزم به داشتن 250000 STRAT در آدرس تماشا شده برای ایجاد انگیزه در تأمین منابع مناسب مورد نیاز شبکه می کند..

ویژگی masternode یک تغییر و تحول مقاوم در برابر تبلیغات و کشف را ارائه می دهد.

سگویت آماده

گرچه بحث برانگیز است اما این ویژگی را می توان با سهولت فعال کرد. توسعه دهندگان آن را در پایگاه کد Stratis ساخته اند.

این یک ویژگی قابل توجه در افزایش سرعت معاملات است. با تقسیم یک معامله به دو بخش به سرعت می رسد. و امضای باز کردن قفل را حذف می کند. این همچنین امضا را به عنوان یک ساختار جدید در پایان معامله ضمیمه می کند.

هویت Stratis

توسعه Stratis مدیریت هویت را متصور است. انگیزه ای برای تنظیم ارزهای رمزپایه انگیزه این مفهوم بوده است.

در پاسخ به این Stratis برنامه ای برای مدیریت هویت در KYC ساخته است. و این برنامه یک بار و بعداً هویت شما را تأیید می کند ، فقط به تأیید نیاز است. این برنامه همکاری بین Stratis و Escalate Group است.

این برنامه با استفاده از Proof-of-Concept روی Stratis اجرا می شود. در واقع ، هویت ها یک دفتر تغییرناپذیر هستند که می توانند با دیگران به اشتراک گذاشته شوند.

مراقب باشید هیچ داده شخصی بدون اجازه قبلی شما به اشتراک گذاشته نمی شود.

منحصر به فرد ، این برنامه از راه حل های تجاری مایکروسافت استفاده می کند. و اینها مزایای متحمل شده است:

 • از حساب های اجتماعی ، ایمیل ها و شناسه های سفارشی استفاده می شود
 • از استانداردهای باز و همه سیستم عامل ها پشتیبانی می شود
 • امنیت و مقیاس پذیری اطمینان حاصل می شود
 • تبلیغ برند شما با استفاده از محلول برچسب سفید
 • شما می توانید تجربه هویت را شخصی سازی کنید

آنها برنامه iOS و Android را دارند. اما برنامه اندروید به صورت بتا وجود دارد.

مسئولیت اجتماعی Stratis?

آکادمی استراتیس

مسئولیت اجتماعی جنبه ای است که استراتیس به آن می نگرد. به عبارت دیگر ، استراتیس می خواهد به جامعه فوری کمک کند.

استراتیس درهای آکادمی خود را گشود. هدف آکادمی مرکزی است که توسعه دهندگان در آن می آموزند. توسعه دهندگان مهارت های ارزشمندی را در رابطه با فناوری بلاکچین فرا خواهند گرفت.

مرکز در حال حاضر آنلاین است. این کتابخانه به عنوان کتابخانه ای از محتوا وجود دارد که پایه های بلاکچین را پوشش می دهد. علاوه بر این ، این همچنین دارای ماژول های یادگیری برای ویژگی های فردی در پلت فرم Stratis است.

مطالب یادگیری در قالب فصل برای هر یک از پیشنهادات محصول Stratis تنظیم شده است.

اشکال خرید Stratis Token

بازار Stratis

طبق CoinMarketCap ، هر STRAT ارزش 2.70 دلار دارد. در حال حاضر سرمایه بازار بیش از 250 میلیون دلار است.

با پتانسیل رشد بسیار زیاد ، ممکن است تمایل به دستیابی به آن داشته باشید. اما س questionsالات مربوط به استخراج و خرید آن در شما معلق خواهد ماند.

اکنون ، شما راه های دستیابی به آن را می آموزید.

آیا استخراج امکان پذیر است?

در مراحل اولیه ، استخراج در Stratis امکان پذیر بود. اما از الگوریتم POS استفاده شده است. از این رو ، شما نمی توانید مال من باشید. در عوض می توانید سکه های موجود خود را برای بدست آوردن بیشتر سهام کنید.

به یاد داشته باشید که لکه گیری شامل نگه داشتن سکه در کیف پول شما است. و بلاکچین به شما از نظر علاقه پاداش می دهد. از آنجا که شرط بندی به امنیت شبکه کمک می کند ، سیستم نرخ بهره را 0.5-1٪ در سال کاهش می دهد.

سکه های موجود مستعد شما هستند که آنها را از طریق خرید قبلی به دست آورید.

بنابراین ، چگونه می توان خرید کرد?

نحوه خرید Strats

شما می توانید STRAT را در مبادلات رمزنگاری مستقر خریداری کنید:

 • Bittrex
 • بینانس
 • پولونیکس
 • GDAX
 • جوزا

در صرافی ها ، لیست جفت مشترک با Ethereum و Bitcoin است. این بدان معناست که شما باید ارز فیات خود را با Ethereum یا Bitcoin بورس کنید.

اتر یا BTC اکتسابی سپس با STRAT مبادله می شود.

بعد از اینکه نشانه های Stratis خود را در اختیار گرفتید ، بسته به استراتژی خود باید از آنها استفاده یا ذخیره کنید. ذخیره سازی به اولویت شما بستگی دارد. در اینجا گزینه ها وجود دارد:

 • Electrum – کیف پول Stratis
 • Stratis-QT کیف پول برای staking
 • کیف پول نسیم
 • کیف پول Ledger Nano S (سخت افزار برای حداکثر امنیت)

نقشه راه Stratis

جاده استراتیس مملو از ویژگی های بلند پروازانه و عرضه محصولات است. برخی از ویژگی ها در حال انجام است در حالی که تیم دیگر موفق به انتشار نسخه های کامل شده است.

در اینجا لیست جزئیات نقشه راه آنها وجود دارد:

stratis چیست

اعتبار تصویر: Stratis

این تیم نسخه کامل این نسخه را منتشر کرده است:

 • پلت فرم ICO به طور کامل منتشر شده است
 • برنامه Stratis Identity iOS
 • آکادمی Stratis با بخش جامعه

این تیم در حال کار بر روی موارد زیر است:

 • Node کامل و رابط کاربری گرافیکی آن در نسخه بتا Mainnet
 • برنامه Stratis Identity Android در نسخه بتا
 • زنجیره های آزاد در انتشار آلفا
 • پروتکل حریم خصوصی Breeze در نسخه اصلی Mainnet Beta
 • قرارداد هوشمند در انتشار آلفا

آنها محدود به ویژگی های ذکر شده نیستند. این تیم می خواهد مطمئن شود که Stratis برجسته است و به عنوان برترین بلاکچین در دسترس است. بنابراین ، به دنبال ویژگی های جدید باشید زیرا نقشه راه آنها براساس فصل های سال است.

مشارکت های Stratis

در رمزنگاری ، پروژه های آیه برای افزایش نفوذ نیاز به مشارکت با دیگران دارند. Stratis مشارکت های بسیار ارزشمندی را در Escalate Group ، Gluon ، C # Corner ، Beyond Global Trade و Earth Twine مدیریت کرده است..

مشارکت Stratis- Earth Twine زنجیره بلوکی اختصاصی برای ردیابی داده ها در صنعت بین المللی غذاهای دریایی ایجاد می کند. این سیستم همچنین شامل SPARKL است. همچنین ، وسیله ای برای ردیابی داده ها برای انطباق با IUU فراهم می کند.

فراتر از تجارت جهانی معاملات در تولید. این شرکت در چین ، سنگاپور ، ایالات متحده آمریکا و تایوان حضور دارد. بنابراین ، تعامل با Stratis میزبان ICO آنها در این سیستم عامل بود.

همراه با Stratis ، می توانیم فرآیندها را بهینه سازی ، مبارزه با جعل و بهبود اعتماد در تجارت کنیم. – پیتر چین ، بنیانگذار ، و مدیرعامل فراتر از تجارت جهانی

رقبا Stratis

رقابت Stratis در Ethereum ، Ark ، Lisk و Rise وجود دارد.

بدون شک Lisk بزرگترین رقیب مستقیم Stratis در ارائه زنجیره های جانبی است. با این حال ، برخلاف Stratis ، Lisk با JavaScript نوشته شده است. بلاک چین ها نیز عمومی هستند و از Proof-of-Stake (DPOS) تفویض شده استفاده می کنند.

Ark و Rise نیز رقیبان Stratis هستند. آنها نه تنها از چندین زبان فراتر از C # بلکه از زنجیره های جانبی پشتیبانی می کنند. همچنین ، آنها از DPOS استفاده می کنند که بالقوه مرکزی و حملات است.

افکار نهایی

پلت فرم Stratis به خودی خود پتانسیل بالایی دارد.

STRAT به عنوان یک کل تاریخ در حدود 20 دلار رسیده است. این نشان می دهد تیم تلاش زیادی برای پیشرفت Stratis کرده است.

علاوه بر این ، دنیای واقعی از Stratis استفاده می کند. این برنامه ها شامل ارائه تحقیقات پزشکی ، تدارکات تجاری اینترنتی و راه حل های fintech می باشد.

در طاقچه BaaS ، Stratis چیزهای زیادی برای ارائه در آینده نزدیک ممکن است داشته باشد ، توسعه همچنان ادامه دارد.

جزئیات بیشتری درباره آنها پیدا کنید سایت اینترنتی و توییتر.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector