Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: Tron (TRX) چیست؟ فناوری Blockchain نسل 3

بازار رمزنگاری به سختی یک دهه قدمت دارد و از نظر تاریخی هیچ دارایی وجود ندارد که خالق ثروت طولانی مدت باشد به جز ارز رمزپایه!

از یک سرمایه گذاری حاشیه ای تا یک احساس جهانی ، ارز رمزنگاری شده توجه زیادی را به خود جلب کرده است. و اکنون به عنوان آینده تجارت در حال ظهور است. در حالی که بسیاری از ارزهای مجازی در حال حاضر در کانون توجه قرار دارند و با موفقیت راه خود را به بازار تجارت باز کرده اند. بعضی ها هنوز زیر کاپوت هستند. بعلاوه ، انفجار قیمت و ماهیت برجسته این ارزها همچنین منجر به رشد دهها ارز دیگر شده است که ترون یکی است. اما آیا می دانید ترون چیست?

Tron: بزرگترین شبکه عملیاتی مبتنی بر بلاکچین!

تاسیس شد توسط جاستین سان ، Tron یک پروتکل غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن ایجاد اکوسیستم سرگرمی دیجیتالی رایگان با استفاده از فناوری شبکه P2P و بلاکچین است..

با پشتیبانی از شبکه های مختلف بلاکچین مانند بیت کوین ، Ethereum ، Qtum ، EOS و موارد دیگر ، Tron به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات آزادانه و ایمن را در مورد بلاکچین منتشر ، ذخیره و مالک شوند..

علاوه بر این ، در فرم غیرمتمرکز و خودگردان ، Tron در مورد اشتراک و توزیع محتوا تصمیم خواهد گرفت. همچنین به تولیدکنندگان محتوا اجازه می دهد بدون ارائه هیچ گونه هزینه ای به واسطه ها ، تمام مطالب را منتشر و منتشر کنند.

علاوه بر این ، این دارایی دیجیتالی قصد دارد تا نحوه تعامل و تجارت جهانی جامعه نوظهور را از طریق اینترنت و بلاکچین در یک اکوسیستم غیرمتمرکز تغییر شکل دهد..

بنابراین ، چگونه از Tron استفاده خواهید کرد?

به صورت سکه ای به نام Tronix (TRX)!

ترونیکس چیست?

اکنون که دانستید Trox چیست ، از سکه آن ، Tronix ، مطلع شوید. Tronix یا TRX رمز یا سکه بومی Tron است که با مبادله ارزهایی مانند بیت کوین یا Ethereum به راحتی خریداری می شود.

TRX در بازار:

TRX در اواخر سپتامبر سال 2017 وجود دارد و از آن زمان به بعد قیمت قیمت سکه سر به فلک کشید. طبق هر آمار سقف بازار TRX 2.4 میلیارد دلار است.


معاملات TRX چگونه کار می کنند?

درست مثل سایر ارزهای دیجیتال ، معاملات سکه TRX از طریق دفتر عمومی کار می کنند. دفتر عمومی تاریخچه هر معامله را ذخیره می کند و دقیقاً هر معامله را ردیابی می کند.

همچنین ، مدل معاملاتی TRX مشابه نمونه ای است که بیت کوین از آن استفاده می کند با این تفاوت که Tron امنیت را از طریق UTXO بهبود داده است.

فناوری پشتیبان ترون:

فناوری Tron Blockchain

اعتبار Imag: ترون

شبکه بلاکچین TheTron در مدل UTXO (Unspent Transaction Output) که معمولاً توسط بیت کوین و سایر بلاک چین های معروف استفاده می شود ، کار خواهد کرد. UTXO برای بررسی قانونی بودن یا نبودن معامله از خروجی معامله هزینه نشده استفاده خواهد کرد.

اساساً ، ترون دو فناوری دارد:

بستر Tron:

Tron دارای یک رابط Blockchain Application ، رابط بین blockchain و برنامه است و از قراردادهای هوشمندی که در Javascript نوشته شده پشتیبانی می کند..

علاوه بر این ، این پلت فرم از یک پایگاه داده گرافیکی استفاده می کند که به Tron امکان ذخیره داده ها و ساختار شبکه را می دهد. انجام این کار مسیر یابی سریع ، پردازش سریع و افزایش قابلیت جستجو را تضمین می کند.

اکوسیستم تبادل محتوا:

اکوسیستم اشتراکی Tron مبتنی بر بلاک چین Tron است. این امکان را به کاربران می دهد تا محتوای قابل اشتراک را مستقیم بارگذاری کنند. و نیاز به واسطه ها (Google ، YouTube ، Spotify ، Apple و غیره) را برطرف می کند.

هر پاسخ (کلیک ، کف زدن ، مانند اشتراک گذاری و غیره) در قسمت به اشتراک گذاشته شده به صاحب محتوا در قالب رمز ارز Tron داده خواهد شد.

این پلتفرم همچنین کنترل سانسور و سایر نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را که مانع مسیر ارائه دهندگان محتوا می شود ، از بین خواهد برد.

کلید Fخوردن ترون:

ویژگی های کلیدی Tron

اعتبار تصویر: ترون

ترون برای چه کاری طراحی شده است؟ Tron این است که تمام قدرت محتوای آنلاین را در اختیار کاربران قرار دهد. برخی از مزایای استفاده از این سکه رمزنگاری عبارتند از:

آزاد سازی داده ها:

یکی از مهمترین مزایای Tron این است که داده های رایگان و کنترل نشده ای را به کاربران خود ارائه می دهد تا صاحب اصلی محتوای ایجاد شده آنها باشد..

نرخ معامله سریع:

از آنجا که ارز به طور بالقوه نسبت به ETH و سایر رقبای آن پیشرفته است ، نرخ معامله بالایی را در حدود 10000 TPS فراهم می کند. همچنین ، TRX می تواند بیش از 2000 تراکنش در ثانیه را به صورت شبانه روزی انجام دهد.

عملکرد بالا ترون

اعتبار تصویر: ترون

هزینه معامله صفر:

Tron برای انتقال ارز از یک منبع به منبع دیگر ، هزینه های معاملاتی صفر تا فوق العاده کم را دریافت می کند.

Coinburn سازگار:

اگر dApp جدیدی در سیستم عامل بلاکچین ثبت نام کند ، سکه سوزی ایجاد می شود و در نتیجه زنجیره تامین کلی را کاهش می دهد.

این بدان معنی است که ، محبوبیت بالاتر از سیستم عامل ، تعداد dApps بالاتر و سکه سوزی بالاتر است.

قابلیت انعطاف پذیری قوی:

با توجه به افزایش محبوبیت بنیانگذار Tron ، جاستین سان ، سکه قبل از عرضه ، در حال حاضر 100 میلیون کاربر دارد. بنابراین ، مطمئناً از بسیاری از dApp ها پشتیبانی محکم خواهد داشت و در نتیجه استفاده از آن را افزایش می دهد.

ICO شخصی:

با Tron ، کاربران می توانند ICO خود را با دادن ارزهای دیجیتالی خود شروع کنند.

پشتیبانی از جاوا:

برخلاف سایر ارزهای دیجیتال که از زبان های برنامه نویسی پیچیده استفاده می کنند ، پلت فرم باز Tron در JavaScript ساخته شده است. این بدان معنی است که نوشتن قراردادهای هوشمند و توسعه dApps بسیار آسان تر خواهد بود.

نحوه ذخیره سکه Tron:

از آنجا که TRX به عنوان رمز ERC-20 شروع به کار می کند ، می توانید آن را در هر کیف پول پشتیبانی کننده از نشانه های ERC-20 ذخیره کنید. برای ذخیره سازی Tronix می توانید از هر دستگاه سخت افزاری مانند کیف پول TREZOR یا Ledger Nano S استفاده کنید. برخی از کیف پول های نرم افزاری مانند Jaxx یا Exodus و MEW (MyEtherWallet) نیز برای ذخیره سازی Tronix هستند. هنگامی که Mainnet فعال شد ، روند مهاجرت سکه به وجود آمد ، پس از این مهاجرت ادامه دهید اینجا. از زمان مهاجرت ، شما باید TRX خود را در کیف پول Tron خود ذخیره کنید.

انتظارات از ترون!

در دوره ای که تمام تولید محتوا در اینترنت در دست مجامع بزرگی مانند اپل ، یوتیوب ، گوگل و غیره است ، Tron قدرت داشتن محتوا را به دست کاربران می دهد..

به عنوان مثال ، شما برای تولید محتوای خود در وبلاگ ، وب سایت یا هر چیزی در اینترنت ، مقداری پول به “مردان میانی” پرداخت می کنید. این شرکت ها نه تنها از این مطالب درآمد کسب می کنند بلکه از جریان ها ، پسندیدن ها و کلیک های دریافت شده روی محتوای شما نیز سود خواهند برد..

با این حال ، Tron به اکوسیستم سرگرمی رایگان در سراسر جهان تبدیل می شود که تمام سود را در اختیار سازنده قرار می دهد. این همچنین به این معنی است که اگر کاربر Tron محتوا را ایجاد می کند ، بگذارید بگوییم یک وبلاگ ، می تواند آن را مستقیماً در بلاک چین Tron بارگذاری کند و بدین ترتیب تمام سود را بگیرد.

برخی گمانه زنی ها همچنین بیان می کنند که این رمزنگاری به سومین وب تبدیل می شود که به مردم امکان می دهد از شبکه باز و غیرمتمرکز اینترنت استفاده کنند.

بعلاوه ، از آنجا که Trion با استفاده از یک زبان سطح بالا ساخته می شود ، به توسعه دهندگان آینده این امکان را می دهد تا از هر زبان برنامه نویسی برای طراحی هر چیزی در طراحی نرم افزار باز استفاده کنند..

چه بیشتر ، برای آمدن?

اکنون می دانید که Tron چیست ، موارد دیگری وجود دارد که باید بدانید. Tron یک پروژه بلند مدت است که شامل مجموعه ای از مراحل مختلف است ، با دامنه اجرای بسیاری از فن آوری های مختلف بلاکچین که هنوز تحت کنترل نیستند.

خروج:

Exodus بستری مطمئن و رایگان برای ذخیره و توزیع محتوای p2p در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادیسه:

در این مرحله ، انگیزه های اقتصادی برای محتوای قدرت و سازندگان آن معرفی می شوند. کاربران از محتوایی که ایجاد ، توزیع یا به اشتراک می گذارند سود کسب می کنند.

آپولو و سفر بزرگ:

مرحله 3 و 4 سعی در پرداختن به موضوعات مربوط به سود سهام و ارائه حرکت آزادانه ارزش برای کاربران دارد..

پیاده روی ستاره ای:

این یک پلت فرم بازی غیرمتمرکز و آنلاین ایجاد می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد آزادانه کار کنند. این عملکرد بازار را کنترل خواهد کرد ، از ترافیک کسب درآمد می کند و ساختار بازی مستقل را تسهیل می کند.

ابدیت:

آخرین مرحله ممکن است در سال 2027 باشد ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا کنترل کامل بازی خود را تنظیم و سرمایه گذاری گسترده کنند. کاربران در بازی هایی سرمایه گذاری می کنند که می خواهند بسازند و در آینده بازار بازی نیز تأثیر خواهند گذاشت.

نتیجه:

از بین همه ارزهای دیجیتال ، ترون یکی از سریعترین رشد و جاه طلبی است!

در حالی که جادوی Tron هنوز مخفی است ، مطمئناً چشم های زیادی منتظر خواهند بود تا ببینند که چقدر پیشرفت می کند.

اگر Tron وارد عمل شود ، به افرادی که به دنبال پروتکل غیرمتمرکز برای تجارت محتوا هستند کمک می کند.

بروزرسانی: شبکه اصلی TRON در 25 ژوئن 2018 رسماً مستقل خواهد شد. همچنین در حال حاضر 15 dApp در بالای سیستم عامل Tron وجود دارد. درباره TRON dApps بیشتر بدانید اینجا.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector