Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای مبتدیان: VeChain (VEN) چیست؟ تجارت ثور

بلاکچین در حین گفتگو در حال انقلابی در دنیای ما است. با توجه به همه این جنبه های مختلف در کانون توجه ، مطمئناً برای صنایع خود به یکی از آنها نیز احتیاج داریم! بلاکچین به ما کمک می کند تا با پرداخت هزینه ناچیز در هر مکان معاملات خود را انجام دهیم.

ما همچنین می توانیم از ویژگی قرارداد هوشمند آنها برای موفقیت بزرگ هر پروژه استفاده کنیم. با وجود همه این تغییرات ، یک پلتفرم که فقط برای مشاغل ما طراحی شده است ، اتفاق بدی نخواهد بود?

قطعا نه! فقط بستری را تصور کنید که در آن کل شبکه تجارت ما بدون هیچ گونه اختیارات متمرکز بالاتر با یکدیگر در ارتباط هستند.

چی؟ به نظر شما غیرممکنه؟ واضح است که نه!

در حین صحبت ، نام جدیدی به شدت بالا می رود. نام VeChain (VEN) است!

بنابراین ، VeChain (VEN) چیست?

خوب ، VeChain یک بستر جدید بلاکچین است که می تواند همه صنایع را در یک مکان جمع کند.

خیلی باحال ، فکر نمی کنی؟ بیایید ببینیم “VeChain (VEN) چیست؟” و نحوه کار سیستم.

VeChain چیست: نگاهی متفاوت به مشاغل

VeChain (VEN) از ساختار غیر متمرکز بلاکچین برای ایجاد بستر استفاده می کند. بنابراین ، مانند هر فناوری دیگر در زمینه بلاکچین ، VeChain نیز ساختار اصلی بستر اصلی بلاکچین را دارد.

اما توسعه دهندگان مقیاس ها را تا حد زیادی ارتقا داده اند. اکنون این سیستم عامل یک سیستم سازمانی مقیاس پذیر ، قابل اعتماد و توزیع شده است که بدون نیاز به هیچ مرجع مرکزی کار می کند.

همچنین می توانید به هرگونه اطلاعات مربوط به محصولی که اکنون با آن سرو کار دارید دسترسی پیدا کنید. اما شما باید سهامدار آن باشید. VeChain امکان مشاهده همه جانبه هر محصولی را فراهم می کند. این سطح از دسترسی ، فعالیتهای مختلف تجاری مانند مدیریت زنجیره تأمین را بهم پیوند می دهد.


دیجیتالی کردن جهان

اعتبار تصویر: VeChain WhitePaper

دقیقاً مانند نام آن VeChain ، تمام قسمت های یک تجارت را زنجیر می کند و نتیجه مثبتی را تضمین می کند. مدیریت زنجیره تأمین هرگز آسانتر از این نمی تواند.

استفاده از VeChain برای اجرای پروتکل ها به معنای 100٪ شفافیت بین مشتری و یک سازمان تجاری است. بنابراین ، دیگر جایی برای کلاهبرداری وجود ندارد!

خیلی عالی نیست?

من در این راهنمای نهایی مبتدیان شبکه و روند کار آنها را بیشتر مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهم: VeChain (VEN) چیست برای پاک کردن همه چیز.

VeChain’s History و صلاحیت های تیمی?

سفر VeChain در سال 2007 آغاز شد. این سکه اخیراً در سال 2014 راه اندازی شده است. در اوایل آن ، سعی در ایجاد شبکه بلاکچین برای IoT در سال 2016 بود. پس از آن ، با بسیاری از شرکت های پیشرو برای تجارت در تدارکات ، کالاهای لوکس همکاری کرد. ، غذا ، دارو و حتی کشاورزی.

اکنون VeChain دفاتر خود را در توکیو ، پاریس ، سنگاپور و شانگهای مالک است!

این اولین ارز رمزنگاری شده بود که تأثیر قابل توجهی در دنیای زندگی واقعی گذاشت و معامله آنها با دولت چین را تضمین کرد.

در عرض تنها پنج ماه در بین 16 ارز رمزنگاری شده در شانزدهم قرار گرفت که یک معامله بزرگ است. امروز با نام تجاری VeChain Thor (30 ژوئیه) تغییر نام یافت و سرانجام به عنوان بستری برای صنایع تجاری تاسیس شد.

میدونی چیه؟ VeChain اولین ارز رمزنگاری شده است که در سه ماه اول بازده منفی نداشته است. در مورد تأثیر صحبت کنید ، درست است?

به جای آن ، در آوریل 2018 بیش از 28 درصد سود کسب کرد.

VeChain به طور مداوم توسط تیم بهبود می یابد و دفتر مرکزی آنها در سنگاپور است. سانی لو ، مدیر عامل VeChain (VEN) شهرت زیادی در جامعه بلاکچین دارد.

قبل از VeChain ، وی شرکت دیگری به نام Qtum تاسیس کرد که یکی از بزرگترین کوسه ها در بازار رمزنگاری است. او با لویی ویتون چین درگیر بود.

تیم اصلی متشکل از 90+ کارمند است که تقریباً همه آنها توسعه دهنده هستند. مدیر CT گروه ، Gu Jianliang 18 سال تجربه در این مکان دارد. کوین فنگ COO ، طی 12 سال در بسیاری از پروژه های فنی دیگر به همراه VeChain کار کرد!

بنابراین ، می بینید که هر یک از اعضای برجسته این تیم برای رسیدن به این موفقیت بزرگ واجد شرایط هستند.

من همچنین در این راهنمای “VeChain چیست (VEN)” جزئیات بیشتری درباره راه اندازی VeChain Thor اخیر اضافه می کنم.

VeChain Thor’s Launch: آغاز یک دوره جدید

از امروز ، VeChain VeChain Thor’s MainNet خود را با موفقیت راه اندازی کرده است. اولین بلوک در ساعت 08:00:09 صبح با موفقیت استخراج شد. با استفاده از این بلوک ، سفر جدید VeChain آغاز می شود. سایر بلوک ها در حال حاضر توسط 101 گره اصلی مرجع ایجاد می شوند.

بنابراین ، برای چند روز ، VeChain Thor کمی زمان می برد تا کاملاً کاربردی باشد. اکنون MainNet به همه کاربران VeChain اجازه می دهد تا معاملات خود را انجام دهند و از برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی کنند.

سانی لو ، مدیر عامل VeChain ، پس از آزادی از Ethereum خداحافظی کرد. VeChain خروجی الهام از Ethereum است. این فناوری بلاکچین حتی یک ماشین مجازی Ethereum راه اندازی کرده است که با تمام پروژه های مبتنی بر Ethereum سازگار است.

اگرچه Ethereum از آن الهام گرفته است ، اما هنوز کدهای خاص خود را برای بهینه سازی کل صنعت و شامل مکانیزم های مختلف تجاری دارد.

برخی از ویژگی های اضافی نیز اضافه شد. اما اکنون ، سرانجام از Ethereum رایگان است و به عنوان یک موجودیت کاملا جدید شروع می شود.

حالا ببینیم آنها چه تغییراتی ایجاد کرده اند.

جدول زمانی VeChain lauch

اعتبار تصویر: VeChain WhitePaper

خلاصه جدید ارتقا Ve VeChain چیست?

  • بلوک های جدید VeChain Thor: MainNet فعال است و در حال حاضر هر پانزده ثانیه یک بلوک جدید تولید می کند.
  • مهاجرت: VeChain پس از راه اندازی اولیه در سال 2014 یک بلاک چین خصوصی بود. در حال حاضر ، با انتشار جدید دامنه عمومی ، شبکه می تواند در نهایت به یک بلاکچین عمومی مهاجرت کند. هر dApp موجود ، انتقال را به زودی شروع کرده و به کل سیستم ارزش افزوده می دهد.
  • حالت همگام سازی: ویندوز و MacOS به شما این امکان را می دهد تا وضعیت فعلی شبکه کلی Thor را بررسی کنید. از ورود به شبکه می توانید نشانه های VET و تعادل VTHO را مشاهده کنید. با این کار ، می توانید روند حساب خود را نیز پیگیری کنید!

مبادله Token

اگر می خواهید از VeChain Thor به طور کامل استفاده کنید ، باید رمز VEN موجود خود را با رمز VET عوض کنید. بنابراین ، بالاخره به جای رمزعبور مبتنی بر Ethereum ، ارز مبتنی بر VeChain دریافت خواهید کرد. رمز ERC20 VEN اکنون VET خواهد شد.

تعویض رمز از اواسط ماه جولای آغاز می شود ، اما تاریخ ممکن است متفاوت باشد. ابتدا صرافی ها VEN موجود خود را با VET عوض می کنند. جابجایی مبادله VEN 1: 100 خواهد بود. این بدان معناست که برای کل VEN شما 100 علامت VET در کل مراحل مبادله خواهید داشت.

چرا افزایش?

خوب ، این برای افزایش تعداد کل عرضه VeChain Thor در بازار است. دسترسی به آن را آسان تر می کند. برخی از صرافی های معروف مانند Kucoin ، Binance و Bithumb اظهار داشتند که به طور خودکار رمزها را برای کاربران خود تغییر می دهند. کاربران برای انجام مبادله مجبور به انجام کاری نیستند.

بنابراین ، اگر رمزهای VEN خود را از این صرافی ها خریداری کرده اید ، دیگر نگران مبادله نباشید.

مشتری VeChain Thor Sync چیست?

مشتری Thor Sync به شما امکان دسترسی به شبکه اصلی VeChain Thor را می دهد. به نوعی شبیه etherscan.io است. با سرویس گیرنده ، دسترسی آسان به اسکن آدرس ، انتقال و حتی بلوک های موجود در شبکه را خواهید داشت.

خوب ، در حال حاضر فقط در MacOS و Windows موجود است. همچنین می توانید آن را از صفحه Github Releases بارگیری کنید.

سیستم کیف پول جدید VeChain

اکنون که MainNet جداگانه خود را دارد ، تهیه یک کیف پول جداگانه برای آن منطقی است. VeChain Thor اکنون می تواند نشانه های VET و Thor Power Token را ارسال و دریافت کند. کیف پول جدید VET شما را ایمن نگه می دارد و برای دسترسی به آن باید عبارت کلیدی پشتیبان را نگه دارید.

تا اول آگوست ، پس از اتمام تعویض ، نظارت بر گره X ادامه خواهد یافت و تا پایان ماه اوت VeChain Thor در کیف پول های نوع سخت افزاری مانند Ledger Nano S ادغام می شود.

VeChain وضعیت واقعی را روشن می کند

آیا می خواهید بدانید که چگونه کار می کند؟ خوب ، بگذارید برای پاک کردن صحنه مثالی بزنم.

اکنون ، جهان بحران های بزرگی را پشت سر می گذارد. یکی از چالش های عظیم مقابله با داروهای نامرغوب و تقلبی است. تصور کنید که یک شرکت دارویی در آمریکا دارای حق ثبت اختراع منحصر به فرد یک دارو است.

این دارو فقط در ایالات متحده آمریکا و در هیچ جای دیگر تولید نمی شود. پس از تولید دارو ، به سراسر جهان حمل می شود. بگذارید بگوییم برخی در استرالیا به این دارو احتیاج دارند.

برای رساندن این دارو به بیمار ، باید مسافت زیادی را طی کند ، لازم به ذکر است که مراقبت های ویژه ای که ممکن است برای ایمن نگه داشتن آن لازم نباشد.

VeChain ساختار تجاری

اعتبار تصویر: VeChain WhitePaper

بیایید مشخصات این است که باید بیش از صفر درجه و زیر پنج درجه سانتیگراد ذخیره شود. همچنین نمی توانید دارو را از طریق هوا ارسال کنید ، زیرا فشار هوا در حمل و نقل هوا تغییر می کند. همچنین باید مطمئن شوید که دارو معتبر است و فقط از منبع معتبر تهیه می شود.

بنابراین ، چگونه همه این مشخصات را بر این اساس مدیریت می کنید؟ آیا می توانید 100٪ محصول خالص و معتبر و بدون خطاهای انسانی را تضمین کنید?

فکر نمی کنم.

این وضعیتی است که VeChain وارد عمل می شود.

VeChain’s Solve برای این مشکل چیست?

برای کنار آمدن با شرایط ، VeChain از روش دیگری استفاده می کند. تمام مراحل شروع از حمل و نقل تا رسیدن به بیمار در استرالیا را دیجیتالی می کند. VeChain به هر محصولی با شناسه منحصر به فرد خاص برچسب می زند که دیگر نمی توان در آن دستکاری کرد.

همچنین محصولات دارای سنسور و RFID را به آنها اختصاص می دهد. این سنسورها محصولات اطراف محیط و شرایط را ضبط و پخش می کنند. این اطلاعات به طور خودکار در شبکه بلاکچین وارد می شود.

از آنجا که شبکه یک زنجیره عمومی است ذینفعان با تولید کننده ، شرکای تأمین و حتی مشتری اطلاعات را از سیستم دریافت می کنند بدون هیچ مشکلی.

Vechain چگونه کار می کند

اعتبار تصویر: VeChain WhitePaper

بنابراین ، دفعه بعدی که محصول را از خارج از کشور یا هر مکان سفارش می دهید ، می توانید ببینید که کجا و چگونه محصول است!

به نظر من این فناوری یا روش جدید در واقع کاملاً جذاب است. فقط تصور کنید که در درازمدت چه مقدار وقت و هزینه صرفه جویی می شود و همچنین بدون هیچ مشکلی قادر به تهیه محصولات معتبر خواهید بود.

روند کار

تولیدکنندگان در حین فرآیند بسته بندی باید از شناسه منحصر به فرد سازگار با سیستم VeChain در هر یک از محصولات استفاده کنند. این به نوعی مانند یک دستگاه ردیابی است که اطلاعات دیگر را نیز وارد می کند.

اگر می خواهید بسته را ببینید ، به برنامه خواننده RFID VeChain نیاز دارید. این برنامه روی هر موبایل کار می کند ، بنابراین مصرف کنندگان فقط باید وارد سیستم شوند و ببینند کجاست یا اصل است یا خیر!

ترفند این است که برچسب ها را در یک زمان خاص قرار دهید. اگر تولیدکنندگان بتوانند آن را تنظیم کنند در صورت عدم امکان دستکاری ، دیگر نگران داروهای تقلبی نخواهند بود. به این ترتیب هیچ کس نمی تواند داروها را جایگزین کند و یا برای آسیب رساندن به محتوای آن کاری انجام دهد.

با این کار می توانید دما و فشار هوا را نیز کنترل کنید!

خیلی بیشتر از کجا آمده است.

VeChain Thor: ابرقهرمان برای تجارت

این فقط در مورد مواد مخدر نیست. برای ردیابی سایر محصولات می توانید از همین روش ها استفاده کنید. این یک انقلاب بزرگ برای تولیدکنندگان است ، زیرا آنها اکنون می توانند سرانجام در صلح باشند و کانال مناسب خود را بدست آورند.

Ethereum همچنین یک پلتفرم عالی دیگر است که از طیف گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز استفاده می کند. مانند آن ، VeChain از پلتفرم بلاکچین نیز استفاده می کند. برای انجام این کار ، از خدمات ابری با اینترنت اشیا (IoT) استفاده می کند و ساده سازی فعالیت های تجاری را تضمین می کند.

VeChain قبلاً با یک برند لوکس چرمی اروپایی همکاری کرده است. این شرکت تراشه های NFC را در محصولات چرمی آنها ادغام کرده و سپس برای مشتریانشان ارسال می کند. به این ترتیب مشتریان می توانند صحت را خودشان تأیید کنند.

همه تجملات با هم در VeChain Thor

اعتبار تصویر: VeChain WhitePaper

نه تنها این بلکه می توانند در صنعت خودرو نیز استفاده کنند. سازنده مشخصات خودرو را در شبکه بلاکچین شامل قطعات یدکی ، سرویس و اصالت آنها بارگذاری می کند.

آنها همچنین می توانند هرگونه سوابق سرقت یا بیمه نامه به همراه اتومبیل را در بر بگیرند. بنابراین ، با بارگذاری همه این اطلاعات ، هر طرف می تواند از آن مانند شرکت بیمه یا شرکای خدمات و موارد دیگر استفاده کند.

شما همچنین می توانید از VeChain در بخش کشاورزی استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تجهیزات نظارت و نظارت بر داده در زمان واقعی را فعال کنید. بنابراین ، بالاترین سطح تولیدی که مزرعه شما می تواند به شما بدهد را خواهید داشت.

بنابراین ، نه تنها از شر محصولات تقلبی خلاص می شود بلکه بهترین خروجی ممکن را نیز تضمین می کند.

پیش بینی و وضعیت قیمت VeChain

پس از انتشار اولیه ICO ، قیمت ها برخلاف دیگران افزایش یافت. اکنون قیمت ها ثابت هستند و از 9.45 تا 2.48 دلار متغیر هستند CoinMarketCap. حتی اگر کمی نسبت به هفته گذشته کاهش یابد ، اما همچنان در بازار ثابت قدم است.

نمودارها و وضعیت VeChain

اعتبار تصویر: CoinMarketCap

توکن در گردش در حال حاضر 550،061،872 VEN است و مقدار کل عرضه 873،378،637 VEN است.

با این حجم گسترده از عرضه ، صنعت در حال حاضر 1،364،477،980 USD سرمایه دارد! ارزش بازار برای یک شرکت بلاکچین معامله بزرگی است!

VeChain اکنون در رتبه 17 در میان ارزهای رمزنگاری شده 1597 قرار دارد. با رشد خود ، منصفانه است که تصور کنیم به زودی یکی از 10 ارز رمزپایه برتر جهان خواهد بود.

نشانه VEN / VET

به دنبال نشانه های VEN هستید یا می خواهید در VeChain سرمایه گذاری کنید?

معامله گران VeChain همه محبوب هستند. معامله گران VeChain هستند بینانس, HitBTC ، COSS و BIgOne. با این حال ، شما می توانید این رمزنگاری را فقط با ارزهای رمزپایه دیگری مانند Ethereum یا بیت کوین خریداری کنید.

خرید با پول مستقیم فیات هنوز امکان پذیر نیست. این شبکه تنها 111 گره در سراسر جهان دارد. با انتشار VET ، تعویض در اواسط ژوئیه اتفاق می افتد و پس از آن ، آنها در صرافی ها در دسترس خواهند بود.

معدن VeChain

قبل از اینکه نتوانید VEN را استخراج کنید. VEN فقط در توکن در دسترس بود و شما می توانید از صرافی های مختلف رمزها را خریداری کنید. همچنین می توانید از فروش سالانه توکن دست خود را بر روی علامت ها بگذارید. با راه اندازی دامنه عمومی جدید ، احتمالاً بر اساس الگوریتم اجماع با سکه های VET پاداش خواهید گرفت.

از امروز ، فقط 41 درصد از توکن ها در حال حاضر بین سهامداران توزیع شده است.

از آنجا که هیچ سکه ای نداشتند ، کیف پول تعیین شده خود را هنوز راه اندازی نکردند. اگرچه این شرکت اعلام کرد که آنها آن را در 9 ژوئیه 2018 آغاز خواهند کرد ، اما هنوز باید منتظر شروع آن بمانیم. تا آن زمان می توانید از کیف پول های مبتنی بر Ethereum برای ذخیره خود استفاده کنید نشانه های VEN مانند Mist ، MyEtherWallet و MetaMask و منتظر تعویض رمز هستند.

مشارکت VeChain

VeChain به آرامی تجارت خود را با سازمان های مختلف گسترش می دهد. یکی از شرکای برجسته آنها PWC است.

PWC یک بستر خدمات حرفه ای مشهور است. آنها با هم می خواهند یک پلت فرم خدمات شخص ثالث برای هر شرکت کننده راه اندازی کنند.

این لیست به DNV GL ، یک شرکت تضمین جهانی می رسد. این لیست همچنین شامل DIG (وارد کننده شراب) ، رنو (سازنده اتومبیل فرانسوی) ، الکترونیک چاپی جیانگسو و بسیاری دیگر است..

انگیزه VeChain برای همکاری در بسیاری از صنایع چیست؟?

سازمان رأی گیری جمع

اعتبار تصویر: VeChain WhitePaper

واقعاً ساده است. همراه با PWC VeChain بازار خود را با هر مشتری تقویت می کند. VeChain همچنین با دولت چین همکاری کرد. چین از آن برای اطمینان از شفافیت در برنامه های ساختمانی خود استفاده خواهد کرد.

آنها هنوز در حال توسعه بسیاری از شهرها هستند و می خواهند از خدمات VeChain برای آن استفاده کنند. BMW همچنین اعلامیه همکاری با VeChain را تأیید کرده است. برخی از مردم ادعا کردند که این ساختگی است ، اما BMW بیانیه را تأیید کرد.

رقبای VeChain

اگر فکر می کنید این تنها ارز رمزنگاری شده است که بلاکچین را با زنجیره تأمین متصل می کند ، پس اشتباه کرده اید. مسابقات دیگری نیز در بازار وجود دارد. Stratis and Request Network نیز نوید همان نوع سیستم استراتژیک را می دهد.

این فقط به دلیل همه مشارکت VeChain است که در مسابقه جلوتر است. با این وجود ، تقریباً در تمام صنایع ، زنجیره تأمین وجود دارد ، ارزهای رمزپایه جدیدی برای رقابت با VeChain وجود دارد.

از طرف دیگر ، چین هرگز ارزهای رمزپایه را قبول نکرد ، به همین دلیل است که بیشتر ارزهای رمزپایه نمی توانند وارد این بازار شوند. با این حال ، دسترسی VeChain در سطح ملی مطمئناً معامله بزرگی است.

بنابراین ، به راحتی می توان گفت اکنون حداقل آنها رقابت چندانی در بازار ندارند.

نقشه راه VeChain

VeChain در حال آماده سازی بسیاری از نقاط عطف در این سال است. همه چیز با راه اندازی نسخه v3.0 آنها شروع می شود. سیستم عامل آنها به روزرسانی گسترده ای می کند. همچنین ، آنها VeChain Thor را امروز (30 ژوئن) راه اندازی کرده اند.

این ارتقا همچنین به معنای ارتقا technological فن آوری است. پس از به روزرسانی ، ایجاد dApp برای مشاغل بسیار آسان خواهد بود.

پس از نهایی کردن همه اینها ، آنها دو نوع نشانه VET (VEN فعلی) و Thor Power Token به دست می گیرند. رمز اصلی همچنان VET خواهد بود (از VEN تغییر نام می یابد) ، اما کاربران رمز ثور Thor را به عنوان امتیاز پاداش دریافت می کنند..

برای اجرای یک قرارداد هوشمند یا سایر dApp ها در شبکه می توانید از این توکن های Thor Power شکایت کنید.

ارتقا next بعدی در Q2 سال 2018 خواهد بود که نسخه 4 است.

پینوشت

تا کنون شما می دانید “VeChain چیست (VEN)” و نحوه فعالیت بلاکچین آنها. اگر آن را با سایر سیستم عامل های اخیر مقایسه کنیم ، VeChain همیشه جام برنده را از آن خود می کند. با گذشت زمان ، مشارکت ها در حال رشد هستند و VeChain در حال تبدیل شدن به یکی از صنایع با نفوذ در جهان است.

تیم در حال توسعه سخت کار می کند ، و بالاخره نتیجه می دهد.

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector