راهنمای مبتدیان: Waves Blockchain چیست؟ نشانه های خود را طراحی کنید!

هر بلاک چین رمز جدیدی را برای ما معرفی می کند. طبق CoinMarketCap ، امروز بیش از 1600 ارز رمزپایه وجود دارد. با افزایش انقلاب جدید بلاکچین ، این نشانه ها مطمئناً زندگی آنلاین را بسیار قابل کنترل تر می کنند.

اکنون مردم می توانند از رمزها برای معاملات آنلاین استفاده کنند. حتی برخی می توانند از توکن برای خرید برنامه های غیرمتمرکز استفاده کنند!

بنابراین ، عموماً طبیعی است که مردم علاقه بیشتری به استفاده از نشانه به عنوان یک سرویس پرداخت برای مشاغل خود داشته باشند.

آیا شما یکی از آنها هستید؟ پس چرا سکوی امواج را بررسی نمی کنید?

نمی دانید “بلاکچین Waves چیست؟” خوب ، این یک پلت فرم بلاکچین است که به شما کمک می کند نشانه های سفارشی خود را بسازید!

خیلی باحاله ، درسته؟ اطلاعات بیشتر در مورد آن را در این راهنمای “blockchain Waves چیست” بخوانید.

 

Waves Blockchain چیست: سکویی پر از پتانسیل?

امواج مانند هر سیستم عامل دیگری نیستند. با این کار می توانید به سرعت و بدون هیچ زحمتی رمز سفارشی خود را ایجاد کنید. شاید شما می خواهید یک پروژه جدید راه اندازی کنید و برای آن به سرمایه گذاری گسترده نیاز داشته باشید ، یا یک نوع برنامه پاداش وفاداری بسازید.

در هر دو مورد ، شما می توانید به یک نوع توکن کاملا جدید نیاز داشته باشید تا افراد را به علاقه خود جلب کند. Waves platform مطمئناً به شما در اینجا کمک خواهد کرد. ایجاد یک سازمان درون برنامه ای بدون این فناوری فوق العاده هرگز راحت تر نخواهد بود.

بر اساس وب سایت و اظهارات تیم آنها ، فقط یک دقیقه طول می کشد تا رمز بسیار عالی خود را طراحی کنید! این یک خروجی پرسرعت برای یک بستر بلاکچین است.

اما مسئله این است که به اندازه زمان مورد نیاز خود صرف کنید و سپس بر اساس آن طراحی کنید. اجازه ندهید اینجا خیلی گیر بیفتیم!

این پلتفرم همچنین شامل تبادلات غیرمتمرکز بسیار اختصاصی آنهاست. می توانید از این صرافی برای خرید و فروش توکن که به تازگی طراحی شده اید در یک جفت معاملاتی با یک رمز موجود دیگر معامله کنید.

در این راهنمای “آنچه Waves Blockchain است” است ، من اکنون در مورد پلت فرم و نحوه کارکرد آن بیشتر صحبت خواهم کرد.


 

سکوی امواج چگونه کار می کند?

این فرایند کاملا متفاوت از سیستم عامل بلاکچین معمولی است. پلت فرم Waves در درجه اول این کار را به عنوان پیوست به کل شبکه انجام می دهد. مشکل اصلی این روند عجیب کاملاً شبیه به یک شبکه بلاکچین معمولی است.

اگر آنها از این روش معمولی برای ایجاد نشانه های جدید استفاده کنند ، مجبورند سیستم عامل شبکه مرکزی را با همه به روز کنند رمز جدید معرفی شده در سیستم.

به این روش هارد فورک گفته می شود و یکی از مشکلات ذاتی فناوری بلاکچین است. با این حال ، Waves با ساخت انواع جدید تراکنش به عنوان پلاگین برای شبکه ، از این مشکل جلوگیری کرد.

اعتبار تصویر: Waves WhitePaper

بنابراین ، کاربران می توانند از تراکنش های جدید به عنوان پسوند شبکه اصلی استفاده کنند. به این ترتیب آنها برای کار کل استراتژی به هیچ سخت فورکی احتیاج نخواهند داشت. همه مشتریها از نوع معامله دیگری استفاده نمی کنند.

مشتری های معمولی همچنان می توانند از طریق معامله سفارشی از طریق شبکه اصلی استفاده کنند.

سه نوع مختلف از نوع معاملات Waves وجود دارد که می توانند روی سیستم اجرا شوند. آنها عبارتند از:

 • مبادله غیرمتمرکز (DEX)
 • نشانه های برنامه های سفارشی (CAT)
 • ناشناس بودن کامل

 

1) مبادله غیرمتمرکز

مبادله غیرمتمرکز خطر سیستم متمرکز را کاهش می دهد. معمولاً بسیاری از مشکلات مربوط به مبادله متمرکز مانند مسائل امنیتی ، آزادی کاربر و غیره وجود دارد.

صرافی ها به کیف پول شما ارتباط مستقیم دارند و اگر غیرمتمرکز باشد ، دیگر هک نمی شود. در کنار این ، هیچ محدودیتی در برداشت و معاملات خود نخواهید داشت و هیچ فرصتی برای مسدود کردن حساب خود ندارید.

شما دقیقاً همانطور که شایسته شماست کنترل کامل حساب خود را بدست خواهید آورد.

برای جفت کردن ، خرید و فروش رمز ، DEX دارای یک سیستم خودکار است که در صورت توافق خاص می تواند سفارش را پردازش کند.

در بورس غیرمتمرکز مانند Bitcoin / USD ، Bitcoin / Litecoin ، Ethereum / Bitcoin و بسیاری گزینه های دیگر گزینه های زیادی دریافت خواهید کرد. با این حال ، اینها فقط 3٪ از کل توکن است.

بالاترین میزان صدا به طور طبیعی متعلق به جفت Waves / Bitcoin است و همچنین محبوب ترین است.

 

2) نشانه کاربردهای سفارشی (CATs)

این یکی هدف اصلی پلت فرم Waves است. با استفاده از این ، می توانید نشانه های سفارشی ایجاد کنید و همچنین آنها را به سیستم انتقال دهید. نیازهای رمز با مشتری lite طراحی می شود.

مشتری را در وب سایت او پیدا خواهید کرد و می توانید مستقیماً از آنجا استفاده کنید یا آن را برای iOS و Android بارگیری کنید.

هر نشانه ای که ایجاد می کنید می تواند هر کاری انجام دهد. می توانید آن را بخرید ، بفروشید ، با چیز دیگری معامله کنید و حتی بدون هیچ مرجع مرکزی معامله کنید. همانطور که سکه را سفارشی می کنید ، می توانید آن را به دلخواه خود بسازید.

اما برای ساختن رمز جدید به Waves نیاز دارید. نرخ معمول یک موج در هر نشانه است.

در حال حاضر ، بیش از 7000 نشانه سفارشی به عنوان پسوند در شبکه معرفی شده است. همراه با هر رمز جدید ، ارزش بازار Waves تا حد زیادی افزایش می یابد.

 

3) گمنامی کامل

اگرچه برای پردازش هر معامله فیات در شبکه مجبور به ارائه اطلاعات اضافی هستید ، اما باز هم رمزنگاری اصلی رمزنگاری به صورت ناشناس تکمیل می شود.

این بدان معناست که هیچ کس فقط با معاملات شما در بورس نمی تواند شما را ردیابی کند.

 

Waves Blockchain’s Architecture چیست?

ساختار معماری Waves نسبت به شبکه معمولی مبتنی بر بلاکچین متفاوت است. مسئله مقیاس بندی می تواند صدمات زیادی به امواج وارد کند ، به همین دلیل است که آنها با معماری دو لایه از آن جلوگیری می کنند.

این معماری شامل گره های کامل و گره های سبک برای حفظ سیستم کلی است. این با سیستم نظارت بر شبکه گره کامل معمولی مغایرت دارد.

اعتبار تصویر: وبلاگ موجها

معماری دو لایه

گره های سبک شبکه هرگز بلاکچین را به طور کامل بارگیری نمی کنند. در عوض فقط به گره های کامل بستگی دارند. گره های کامل تراکنش ها را تأیید می کنند و سایر تعاملات در شبکه و موارد سبک اطلاعات را از آنها دریافت می کنند.

این استراتژی تا حدودی شبیه SuperNET lite client است. SuperNET یک مشتری منحصر به فرد است که با موفقیت در پروژه NXT اجرا شد.

اما چگونه آنها اعتماد بین این دو نوع گره را حفظ می کنند?

ساده است. آنها از سیستم عامل دیگری به نام Scorex استفاده می کنند. این سیستم عامل گره های سبک را قادر می سازد تا فقط اطلاعات شبکه فعلی را از گره های کامل دریافت کنند. بنابراین ، در نتیجه ، آنها هرگز مجبور نیستند که کل تاریخ معاملات را بارگیری کنند.

این گره های سبک پس از دریافت وضعیت شبکه فعلی ، پردازش می کنند تا تأییدهای پرداخت دیگر را ایجاد کنند.

 

پیش بینی قیمت Waves و نشانه ها: اثبات سهام با اجاره (LPoS)

منبع گردش توکن های Waves 100000000 Waves است. اما شبکه چگونه فرآیند را تأیید می کند?

برای حفظ کامل سیستم از الگوریتم توافق اثبات سهام ویژه استفاده می کند. الگوریتم Leased Proof-of-Stake به شما امکان می دهد تا توکن ها را به گره های کامل اجاره دهید تا کل سیستم عامل را اجرا کنید.

برای اجرای یک گره کامل باید حداقل 10،000 موج را اجاره کنید. با این حال ، طبیعی است که دست خود را روی این بسیاری از نشانه ها نگذارید. بنابراین ، در عوض ، می توانید به یک استخر استخراج عمومی بپیوندید و سپس نشانه های خود را اجاره کنید.

مطابق با

CoinMarketCap ، قیمت Waves در حال حاضر 3.02 دلار است و می تواند تا 15 دلار افزایش یابد!

اعتبار تصویر: CoinMarketCap

اکنون بیایید برخی از پیشینه های تاریخی Waves را در این راهنمای “Waves Blockchain چیست” ببینیم.

 

تاریخچه و برنامه های آینده Waves Blockchain چیست?

تعداد زیادی از اعضای تیم قبلاً روی پروژه دیگری کار کرده بودند

NXT اما طبق گفته آنها ، NXT به اندازه کافی رضایت بخش نبود. فاقد مسائل توسعه ، توزیع سکه و موارد دیگر بود.

به همین دلیل آنها پروژه را ترک کردند و کار خود را شروع کردند و اکنون به عنوان امواج شناخته می شود.

با این حال ، آنها آن را از NXT چنگال نزدند. آنها تصمیم گرفتند سیستم را از ابتدا بسازند. مهمترین تفاوت بین این دو فناوری بلاکچین ادغام فیات در سیستم بلاک چین Waves است.

در سال 2016 ، سرانجام Waves سفر خود را آغاز کرد.

در حال حاضر ، این شرکت با Deloitte همکاری می کند. چرا؟ خوب ، آنها می خواستند کاربرانشان خدمات ICO را دریافت کنند. آنها همچنین با سپرده گذاری ملی تسویه حساب روسیه همکاری می کنند تا زمینه توزیع دارایی های دیجیتال را نیز فراهم کنند.

Waves همیشه در کلاس با رقبای قرارداد هوشمند که عمدتا با Ethereum هستند در کلاس است. Ethereum یکی از بزرگترین نام های صنعت بلاکچین است و پروژه های دیگری مانند NXT ، NEO و Lisk نیز در همین مسیر قرار دارند.

از طرف دیگر ، Waves رویکرد متفاوتی را خم می کند که استفاده از آن بسیار ساده است. هر نشانه ای که در سیستم ایجاد می کنید البته دارای محدودیت هایی است ، اما ساخت آنها بسیار آسان است!

برای سال 2018 ، آنها قراردادهای هوشمند ، پیام رسان بلاکچین ، blockchain v2.0 و موارد دیگر را به ارمغان می آورند.

اعتبار تصویر: وبلاگ موجها

نرخ تجارت

آنها در طی توزیع ICO خود در سال 2016 مبلغ زیادی 16 میلیون دلار جمع آوری کردند. پس از انتشار ICO ، نرخ ها به سرعت 80٪ بیشتر از ارزش اولیه سکه افزایش یافت. به نظر می رسد که این توکن در حدود 0.20 دلار نسبتاً تثبیت شده باشد.

قیمت تا ماه ژوئیه 2017 به طور قابل ملاحظه ای تثبیت شد. شروع به افزایش تا 15.15 دلار کرد. این به احتمال زیاد دلیل به اشتراک گذاشتن نقشه راه آنها و همکاری با مرکز ICO بود.

پس از آن ، آن شروع به سقوط کرد و دوباره به یک زمین پایدار می آید.

 

از کجا می توانید موج بخرید?

شاید بسیاری از شما این سوال را داشته باشید که چگونه می توانید دست خود را روی Waves برسانید. بگذارید آن را در راهنمای “What Waves Blockchain” توضیح دهم. بنابراین ، ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید.

گزینه های زیادی برای دستیابی به آنها خواهید داشت.

تعداد کمی از آنها عبارتند از:

 • مبادلات
 • شیر آب
 • DEX

 

مبادلات

چندین صرافی معروف Waves مانند Bittrex و Binance را تجارت می کنند. اما نمی توانید مستقیماً با پول فیات آن را بخرید. شما باید آن را با Ethereum یا Bitcoin عوض کنید. پس از خرید بیت کوین یا Ethereum ، می توانید آنها را به یکی از اینها منتقل کرده و با امواج عوض کنید.

همچنین می توانید برای خرید Waves از خدمات خاصی مانند Shapeshift یا Changelly استفاده کنید.

شیر آب

اگر بودجه کم دارید اما می خواهید چند ارز رمزنگاری شده Waves را بدست آورید ، می توانید برای این کار شیرآلات را امتحان کنید. آنها هر ساعت یک بخش کوچک می دهند ، اما سلام! کاملا رایگان است!

شما فقط باید آدرس عمومی شبکه Waves خود را ارائه دهید و ثابت کنید که ربات نیستید.

می توانید Wavesdrop را در این مورد بررسی کنید.

DEX

DEX پلت فرم Waves برای تجارت با Waves در دسترس است. این جفت های تجاری مختلفی را برای آن فراهم می کند. بنابراین ، می توانید بیت کوین ، دلار آمریکا و Ethereum برای Waves خریداری کنید. با این حال ، بیت کوین در اینجا موضوع بالاترین سطح را دارد.

 

نحوه ذخیره ارز رمزنگاری شده Waves

بهترین کیف پول برای Waves شما کیف پول lite است که توسط این شرکت تهیه شده است. منظور من بهتر از کیف پول خود شرکت است ، درست است?

اگر نشانه های خود را در حساب صرافی بگذارید ، ممکن است هک شود یا توسط مقامات دیگر کنترل شود.

از طرف دیگر ، کیف پول lite فقط به صورت آنلاین در دسترس است و شما می توانید از آن به عنوان برنامه افزودنی Google Chrome استفاده کنید. همچنین می توانید از کیف پول دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنید. کیف پول کاملاً ایمن و توسط خود شرکت تضمین شده است.

فراموش نکنید که نشانه های خود را هنگام ذخیره اجاره کنید. این به شما اطمینان می دهد که از سیستم پشتیبانی می کنید و همچنین پاداش می گیرید.

 

امواج صرف

شما می توانید از رمز ارزهای Waves مانند سایر ارزهای مبتنی بر بلاکچین موجود در بازار استفاده کنید.

همچنین می تواند هر پول فیات را به ارزهای رمزپایه تبدیل کند و پروسه نیز مجوز دارد. سپس پول فیات به رمز Waves تغییر می یابد و بعداً کسر می شود تا به ارزهای رمزپایه دیگر تبدیل شود.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس کیف پول خود را ارائه دهید و این کار انجام می شود. همچنین می توانید از آن برای شروع قراردادهای هوشمند درون شبکه استفاده کنید.

 

مزیت اصلی Waves Blockchain چیست?

اعتبار تصویر: وبلاگ موجها

وقتی صحبت از پلتفرم Waves می شود ، مزایای زیادی وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند ،?

 • سکه یا نشانه های بسیار اختصاصی: هر کاربری می تواند به راحتی یک توکن را سفارشی کند. آنها حتی نیازی به کدگذاری آن ندارند و می توانند آن را آزادانه توزیع کنند. می توانید از این فرآیند برای استفاده کنید

ICO ها.

 • این همه: برخلاف سایر شبکه های بلاکچین ، به نظر می رسد Waves همه اینها را دارد! این سیستم کیف پول بسیار خاص خود را دارد ، دارای تبادل غیرمتمرکز و همچنین یک پلتفرم منحصر به فرد برای ساخت نشانه است.
 • بدون محدودیت: بسیاری از صرافی ها هنگام معامله به نوعی محدودیت دارند. اما روی این یکی نیست! مبادله غیرمتمرکز به شما امکان تجارت آزاد و بدون محدودیت را می دهد.
 • دروازه های پول فیات: شما قادر خواهید بود از پول فیات برای خرید نشانه های بورس آنها استفاده کنید.
 • جفت شدن خوب DEX: جفت های تجاری در سیستم عامل فوق العاده پیشرفته هستند. برخی از گزینه های تجارت جامد را فراهم می کند.
 •  

  امواج استخراج

  هر کاربری می تواند از LPoS استفاده کند و یک گره کامل باشد. این فرآیند به شما امکان می دهد از قدرت استخراج دیگران استفاده کرده و معاملات را سریعتر پردازش کنید. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید قدرت استخراج خود را اجاره کرده و هزینه های معاملاتی را برای آن دریافت کنید.

  می توانید این کار را با رایانه یا تلفن انجام دهید. این نوع دیگری از استخراج است ، مانند سبک معمولی استخراج نیست.

   

  خلاصه

  ما به نقطه پایان راهنمای “What Waves Blockchain چیست” رسیده ایم. به نظر می رسد که Waves راهی ساده برای شخصی سازی توکن های شخصی شما و استفاده از قابلیت های ساده بلاکچین ارائه می دهد..

  اگر می خواهید سرمایه گسترده جمع کنید یا از یک رمز منحصر به فرد برای راه اندازی تجارت خود استفاده کنید ، این بستر برای شما مناسب است.

  حتی برای ایجاد آن زمان زیادی لازم نیست و هزینه آن نیز ارزان است. اگر به طور مناسب پرورش یابد ، این می تواند روزی به یک صنعت گسترده تبدیل شود.

  چشم انداز پشت این پلت فرم خلاقانه است و این می تواند بخشی از یک انقلاب جدید باشد.

  * سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map