Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

10 شغل برتر پردرآمد در بلاکچین در سال 2020

با معرفی بیت کوین در سال 2009 توسط Satoshi Nakamoto ، فناوری Blockchain بسیار مورد توجه قرار گرفت. دهه گذشته شاهد رشد مداوم این فناوری انقلابی بوده است. همین چند سال پیش مردم به این فناوری بی اعتماد بودند و نمی خواستند کاری با آن داشته باشند. اکنون مشاغل زنجیره بلوک در دنیای دیجیتال شهرت زیادی کسب کرده اند. تقاضا زیاد است و مهارتهای اساسی مورد نیاز باعث ایجاد شکاف قابل توجهی در بازار شده است. به همین ترتیب ، مقیاس پرداخت در حال حاضر بسیار رضایت بخش تر از سایر رشته ها است. 

در عصر امروز ، تخصص در فناوری blockchain در حال تبدیل شدن به یکی از مهارت های نوظهور است. با توجه به هر بخشی که مشتاق به عقب ماندن نیست ، نیاز به افراد ماهر در فناوری بلاکچین زیاد است. اگر به دنبال مشاغل سودآور بلاکچین هستید ، باید از انواع کارفرمایان نیز آگاه باشید. به طور عمده چهار نوع وجود دارد که می توان آنها را تشخیص داد. آنها عبارتند از: شرکت های نوپا ، دولت ها ، م bigسسات بزرگ و شرکت های فناوری. هر یک از این کارفرمایان مبلغ هنگفتی را برای دستیابی به بهترین خدمات ممکن سرمایه گذاری می کنند.

اکنون ثبت نام کنید: دوره رایگان Blockchain Fundamentals

محبوب ترین مشاغل Blockchain در سال 2020

اگر ایده توسعه شغلی در زمینه بلاکچین را شیفته خود کرده اید ، پس باید دانش بیشتری در مورد چشم انداز گسترده شغلی جمع کنید. فرصت ها و موقعیت های شغلی بی شماری وجود دارد که در زمینه این فناوری در حال رشد در انتظار شما هستند. بیایید نگاهی به مشاغل برتر blockchain در سال 2020 بیندازیم.

1. توسعه دهنده Blockchain

توسعه دهنده بلاکچین یکی از مشاغل محبوب بلاکچین در بازار است. اینها اصولاً برنامه نویسانی هستند که برای توسعه برنامه ها با استفاده از فناوری بلاک چین استخدام می شوند. محبوبیت و جایگاه رده بالا به این معنی است که آنها باید خدمات عالی ارائه دهند و از فنآوری صمیمی برخوردار باشند. دو نوع توسعه دهنده بلاکچین وجود دارد – توسعه دهندگان نرم افزار بلاکچین و توسعه دهندگان بلاکچین اصلی.

شرکت های برتر در بخش های مالی ، شرکت های فناوری و دولت ها برای استخدام بهترین توسعه دهندگان بلاکچین در حال رقابت هستند. طیف گسترده ای از مهارت های فنی وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده لازم است. اینها شامل درک کار و معماری بلاکچین ، رمزنگاری ، ساختار داده و توسعه وب است. همچنین ، تجربه کار با پایتون ، C ++ ، NET ، XML و غیره قدردانی می شود.

طبق Glassdoor ، میانگین حقوق توسعه دهنده بلاکچین 91،713 دلار در سال است.

2. معمار بلاکچین

معمار بلاکچین بودن به این معنی است که شما باید قسمتهای مختلف راه حل Blockchain را تعیین ، طراحی و بهم متصل کنید. شما باید این کار را با همکاری بخش های دیگر مانند مدیران شبکه ، IT IT ، توسعه دهندگان و طراحان UX انجام دهید.

همچنین بخوانید: چگونه می توان معمار بلاکچین شد?

شغل بلاکچین به داوطلبان علاقه مند نیاز دارد تا از آخرین پیشرفت های فناوری بلاکچین مطلع شوند. مهارت هایی که برای این شغل در نظر گرفته می شوند عبارتند از: React ، CSS ، HTML ، React ، Python ، Generic SQL و Node. همچنین ، تجربه یون DevOps ، علم داده و رمزنگاری ضروری است. علاوه بر این ، تجربه عملی در توسعه بلاکچین یک امتیاز است.


با توجه به در واقع ، متوسط ​​حقوق یک معمار راه حل blockchain 114،763 دلار در سال است.

3. مدیر Blockchain

مدیران بلاکچین وظیفه ایجاد ، توسعه و حفظ عملیات هماهنگ همه اجزای موجود در زیرساخت بلاکچین را دارند. در ابتدا ، مدیران بلاکچین باید با استفاده از بهترین توانایی های تیم های مختلف بلاکچین برای ارائه ارزش تجاری کار کنند. مدیران بلاکچین همچنین مسئولیت نظارت بر سلامت خدمات و ابزارهای مختلف پیاده سازی شده در زیرساخت بلاکچین را دارند.

مدیر بلاکچین یکی از مهمترین مشاغل سطح بالای بلاکچین است که نیاز به مهارتهای نویدبخش دارد. داوطلبانی که مشتاق نقش مدیر بلاکچین هستند باید تسلط کامل در کار پروتکل بیت کوین ، دانش زبانهای سطح بالای برنامه نویسی و مهارت در استفاده از Linux / UNIX به صورت هماهنگ داشته باشند. علاوه بر این ، مدیران بلاکچین به درک و تخصص عمیق در زیرساخت های شبکه ، مجازی سازی و سرویس ها و پروتکل های شبکه نیاز دارند.. 

طبق گزارش ITJobsWatch ، میانگین حقوق مدیر بلاکچین 67،500 پوند در سال است.

4. مدیر پروژه Blockchain

مدیران پروژه بلاکچین مسئول ایجاد ارتباط بین شرکت و کارشناسان بلاکچین هستند. آنها باید نیازهای یک شرکت را به تصویر بکشند و اطمینان حاصل کنند که متخصصان نیازها را درک می کنند. باز هم ، هنگامی که بلاکچین حرفه ای ارائه می شود ، آنها باید جنبه های فنی را به گونه ای تبدیل کنند که برای شرکت قابل درک باشد.

همچنین بررسی کنید: ارائه مبانی Blockchain

مهارت های مورد نیاز برای این نوع مشاغل زنجیره بلوکی بسیار فراتر از درک فناوری بلاکچین است. داوطلب همچنین باید مهارت های یک مدیر منظم پروژه را داشته باشد. جنبه حیاتی دیگری که ضروری است مهارت های ارتباطی است. بدون مهارت های ارتباطی م toثر ، درک کارگران غیرفنی برای کارهایی که باید انجام دهند تقریباً غیرممکن خواهد بود.

طبق گزارشی از واقعاً ، متوسط ​​شغل بلاکچین حقوق مدیر پروژه 106،891 دلار در سال است.

5. طراح Blockchain UX

این توسعه دهنده یک رابط کاربری منحصر به فرد اما کاربر پسند است که به عهده طراح UX blockchain است. طراح UX باید اطمینان حاصل کند که رابط کاربری جذاب ، ساده بوده و کاربران را خاموش نگه می دارد. اکثر شرکت های نوپا و همچنین شرکت های معروف ، راه اندازی فناوری بلاکچین را با تجربه کاربر ترجیح می دهند که موفقیت در فعالیت آنها را به دنبال داشته باشد..

افرادی که به دنبال این مشاغل بلاکچین هستند باید خلاقیت ، مهارت های فنی و دانش م aboutثر در مورد فناوری بلاکچین را به نمایش بگذارند. فقط در صورت آگاهی کامل از مزایا می توانند در جهت شناخته شدن آن برای همه تلاش کنند؟ علاوه بر این ، مهارت های ارتباطی کارآمد نیز مورد نیاز است. به این دلیل است که داوطلب باید از نزدیک با بخشهای عملیات ، محتوا و بازاریابی همکاری کند.

طبق گزارش مشاغل ارز رمزپایه ، پایه متوسط حقوق یک طراح UI / UX بلاکچین 107،500 دلار در سال است.

6. مهندس کیفیت بلاکچین

یک مهندس کیفیت بلاکچین باید اطمینان حاصل کند که بلاکچین و توسعه در مناطق مختلف از کیفیت بالایی برخوردار است. این مشاغل بلاکچین شامل تست دستی ، چارچوب اتوماسیون و تست ها و داشبورد است. برنامه ساخته شده همچنین باید از نظر اشکالات یا اشکالات آزمایش شود. در صورت یافتن موارد ، وظیفه فرد است که به ادارات مربوطه گزارش دهد و اطمینان حاصل کند که محصول نهایی بدون اشکال است.

برای داشتن یک شغل موفق در Blockchain ، کسب مهارت های مورد نیاز مهم است. این مهارت های برتر Blockchain که باید داشته باشید را بررسی کنید.

متقاضیان باید دانش گسترده ای در مورد کارکرد سیستم عامل های بلاکچین داشته باشند. علاوه بر این ، مهارت های حل مسئله ، ارتباطات و سریع اندیشی برای برتری در این موقعیت شغلی ضروری است. این شغل یکی از پردرآمدترین مشاغل بلاکچین است.

به گفته Glassdoor ، پایه متوسط حقوق مهندس کیفیت بلاکچین 107 هزار دلار – 117 هزار دلار در سال است.

7. مشاور بلاکچین

یکی از پردرآمدترین مشاغل بلاکچین مشاور بلاکچین است. مسئولیت های اصلی شامل تدوین استراتژی ها ، شکل گیری راه حل ها و ارائه دانش فنی است. ارزیابی و مدیریت خطرات نیز بخشی از شرح شغل است.

مشاغل بلاکچین در زمینه مشاور بلاکچین انواع مختلفی دارند. می توانید یکی را که بیشتر با مهارت شما مطابقت دارد انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که دانش ذاتی در مورد فناوری بلاکچین برای هر شغل مورد نیاز است.

طبق گزارش حقوق Glassdoor ، میانگین پایه حقوق مشاور بلاکچین 31،794 دلار در سال است.

8. مشاور حقوقی بلاکچین

با رشد فناوری بلاکچین ، آگاهی از اصطلاحات قانونی مرتبط با آن برای شرکت ها امری حیاتی شده است. این شامل تشکیل مشارکت حقوقی ، مشاوره شرکت ها در مورد ساختار پیشنهادهای ارزهای رمزپایه و چشم پوشی از قراردادها است. همچنین ، آنها باید اطمینان حاصل کنند که تاسیس مطابق با مقررات مالی تعیین شده توسط یک کشور خاص است.

شرایط لازم برای این مشاغل بلاکچین شامل دانش در مورد پیامدهای قانونی فناوری بلاکچین ، مقررات fintech کشور و مهارت های ارتباطی است. علاوه بر این ، دانش در مورد قراردادهای هوشمند ضروری است.

طبق گزارش ، میانگین پایه حقوق مشاور حقوقی بلاکچین 100000 تا 190،000 دلار در سال است.

9. مهندس بلاکچین

مسئولیت اصلی مهندس بلاکچین شامل ایجاد برنامه ای است که جنبه های فنی یک شرکت را منعکس کند. مطلوب ترین مهارتی که در این مشاغل بلاکچین جستجو می شود ، طرز فکر یادگیری مداوم و انطباق با موارد جدید است.

همچنین بررسی کنید: چگونه مهندس بلاکچین شویم

جدا از مهارت های برنامه نویسی فنی ، فرد باید در جنبه اقتصادی مهندسی بلاکچین نیز تبحر داشته باشد. این شامل درک مفاهیمی مانند عرضه و تقاضا ، انگیزه ، و غیره است.

طبق گزارش حقوق و دستمزد ، متوسط حقوق مهندس بلاکچین سالانه 70483 دلار است.

10. تحلیلگر بلاکچین

تحلیلگران بلاکچین دو نوع مشخص دارند – تحلیل گران تجارت و تحلیل گران ریسک. وظیفه تحلیلگر تجارت ایجاد استراتژی های تجاری موثر برای برنامه blockchain است. آنها همچنین مسئول شناسایی مناطقی هستند که نیاز به بهبود دارند. این مشاغل زنجیره بلوک دامنه وسیعی برای رشد دارند.

تحلیل گر ریسک باید عوامل خطر مرتبط با کاربرد بلاکچین را ارزیابی کند. آنها خطرات احتمالی را شناسایی می کنند و راه حل های موثری برای مقابله با آنها ارائه می دهند. مهارت های لازم برای موقعیت یک تحلیلگر بلاکچین شامل دانش جامع بلاکچین و مهارت در مهارت های فنی مرتبط است.

طبق نظرسنجی حقوق و دستمزد ، شغل بلاکچین است حقوق یک تحلیلگر ریسک 93،450 دلار در سال است.

مشاغل Blockchain: اکنون انتخاب کنید

این مشاغل برتر بلاکچین در سال 2020 هستند. با این حال ، موقعیت های بیشتری در صنعت بلاکچین وجود دارد که می توانید برای آنها درخواست دهید. این به صلاحیت آموزشی ، مهارت و تجربه شما در یک زمینه خاص بستگی دارد. همیشه جستجوی شغل در بازارهایی که به طور مداوم در حال رشد هستند ، همیشه سودمند است. اما ، شما همچنین باید جنبه های مختلف یک کار خاص را قبل از انتخاب آن ارزیابی کنید.

با مسحور بیشتر شدن دنیا با فناوری بلاکچین ، شما این شانس را دارید که با یک شغل بلاکچین یک حرفه عالی بسازید. گفتن کافی است؛ بلاکچین به این زودی از بین نخواهد رفت یا فروپاشی نخواهد شد. به همین ترتیب ، تقاضا برای مشاغل همراه با مقیاس مناسب دستمزد همچنان بالا خواهد بود. علاوه بر این ، اگر علاقه مند به فناوری بلاکچین هستید ، باید گواهینامه تخصصی بلاکچین خود را دریافت کنید و تلاش ها را حتی جالب تر بدانید. 

اگر تازه کار هستید ، باید سفر خود را از ابتدا شروع کنید. بنابراین ، ما یک دوره رایگان بلاکچین برای کمک به شما در شروع سفر شغلی بلاکچین ارائه می دهیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector