Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

20 شرکت برتر که فناوری Blockchain را اجرا می کنند

شرکت ها ، سازمان ها ، شرکت ها و همچنین افراد به طور فزاینده ای در حال استفاده از فناوری بلاکچین هستند که می خواهند از قابلیت های آن استفاده کنند. در این راهنما ، ما بر روی شرکت هایی تمرکز خواهیم کرد که راه حل های بلاکچین را اجرا می کنند.

فناوری بلاکچین همه چیز در مورد ارز رمزپایه نیست. در حقیقت ، فناوری اصلی دفتر مرکزی غیرمتمرکز همچنان به یافتن برنامه هایی در طیف متنوعی از صنایع می پردازد ، تلاش برای تغییر نحوه انجام کارها و بهبود زندگی مردم.

علاوه بر افزایش سیستم های پردازش پرداخت ، اجرای بلاکچین همچنان از صنایع مختلف از زنجیره تأمین تا دولت راه خود را به صنایع مختلف باز می کند. برخی از اشخاص و نهادها نیز از این فناوری برای تأمین انرژی برنامه های خرده فروشی و پاداش وفاداری و همچنین شناسه های دیجیتالی و پشتیبان گیری از داده های تغییرناپذیر.

بنابراین ، فناوری بلاکچین مجموعه جدیدی از ایده های تجاری و همچنین مدل هایی را به همراه آورده است که شرکت ها به طور فزاینده ای از آنها استفاده می کنند. شرکت ها از فناوری برای عرضه محصولات جدید و همچنین افزایش کارایی محصولات موجود و ارائه خدمات خود استفاده می کنند.

بنابراین ، در این راهنما ، نگاهی خواهیم انداخت به برترین شرکت های سازمانی که از بلاکچین برای پیشرفت خود استفاده می کنند.

اکنون ثبت نام کنید:دوره Blockchain رایگان

Contents

20 شرکت برتر پیاده سازی فناوری Blockchain

شرکت های پیاده سازی فناوری Blockchain

 1. Walmart: ردیابی محصول

غول خرده فروشی Walmart یکی از شرکت های چند ملیتی است که پیشتاز اجرای بلاکچین شده است. این شرکت در عملیات روزمره خود از فناوری دفتر دیجیتال استفاده می کند تا روند ردیابی و مدیریت داده ها را افزایش دهد. بیشتر از این ، Walmart در حال کار با IBM است که به عنوان یک نمونه کامل از اجرای بلاکچین در تجارت ردیابی محصولات گوشت و مرغ فروخته شده در بازارهای خود دیده می شود..

این نمونه کامل استفاده از بلاکچین توسط شرکت های مطرح است.

بیشتر از این ، این شرکت قبلاً یک سیستم بلاکچین پیاده سازی کرده است که قادر به ردیابی اطلاعات از کشاورز به کارگزار ، توزیع کننده و خرده فروش است..

به لطف ادغام فناوری بلاکچین ، کارمندان و مصرف کنندگان Walmart اکنون می توانند محصولات را به ریشه های خود بازگردانند.

 1. British Airways: سیستم نظارت بر بلاکچین

بزرگترین شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز بریتانیا نمونه دیگری از شرکتهای بلاکچین است. در حقیقت ، این فناوری همچنین فناوری بلاکچین را برای مدیریت اطلاعات پروازهای داده ای بین فرودگاه های مهم لندن ، ژنو و میامی پیاده سازی کرده است. بیشتر از این ، این شرکت هواپیمایی همچنین در حال آزمایش سرویس تأیید VChain مجهز به بلاکچین است که توانایی ایجاد انقلابی در روند ورود را دارد..


با استفاده از این سیستم جدید ، شرکت های هواپیمایی و فرودگاه می توانند هویت افرادی را که علیه یک پایگاه داده در بلاکچین نگهداری می شوند ، تأیید کنند. این سیستم بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی با اشخاص ثالث ، اعتبار مدارک سفر را بررسی می کند.

 1. Maersk: بستر حمل و نقل بلاکچین

مرسک ، نمونه دیگر شرکت هایی که از بلاکچین استفاده می کنند ، با غول فناوری IBM همکاری کرده و بستری را برای نظارت بر حمل و نقل کالا راه اندازی کرده اند. بنابراین ، TradeLens پلتفرم بلاکچین پیاده سازی شده ای است که برای ردیابی حمل و نقل هنگام انتقال از یک بندر به بندر دیگر استفاده می شود.

این پلتفرم در حال حاضر بیش از 175 شرکت کننده دارد. همچنین دفتر حمل و نقل الکترونیکی دیجیتال برای ثبت جزئیات حمل بار هنگام خروج از حیاط حمل و نقل تا رسیدن به مقصد نهایی خود طراحی شده است.

در طول فرآیند حمل و نقل ، طرفین درگیر در زنجیره تأمین قادر به ردیابی اطلاعاتی مانند زمان رسیدن حمل و نقل و اسنادی مانند ترخیص کالا از گمرک و فاکتورهای تجاری خواهند بود. به گفته غول حمل و نقل ، پیاده سازی بلاکچین این امکان را دارد که وقتی صحبت از حمل و نقل بین المللی است ، ساده سازی و تقویت امنیت کند.

آیا می خواهید بدانید که بلاکچین چگونه می تواند بخش زنجیره تامین را تغییر دهد؟ در حال حاضر راهنمای ما برای بلاکچین در زنجیره تامین را بررسی کنید!

 1. UPS Blockchain: سیستم لجستیک

United Parcel Services برای اجرای راه حل های بلاکچین برای صنعت حمل و نقل چند میلیارد دلاری به Blockchain in Trucking Alliance پیوسته است. این اتحادیه در حال برنامه ریزی برای توسعه استانداردهای صنعت حمل و نقل از طریق اجرای یک سیستم بلاکچین ایمن است.

تحت اتحاد ، آنها در حال برنامه ریزی برای توسعه نوآوری های جدید هستند که می تواند یک سیستم مدیریت لجستیک کارآمد و ارزان تر را ارائه دهد. تعداد زیادی از کارگزاران ، و همچنین اطلاعات پنهان در سراسر زنجیره های تأمین پیچیده ، برخی از چالش هایی است که فناوری بلاکچین به عنوان بخشی از آخرین فشارها در صنعت حل خواهد کرد..

 1. FedEx: Blockchain برای حل و فصل اختلافات

FedEx یکی دیگر از غول های حمل و نقل است که نمونه خوبی از اجرای بلاکچین را به نمایش گذاشته است. اجرای بلاکچین به شرکت اجازه داده است روند حل اختلافات مربوط به مشتریان را افزایش دهد

این شرکت در حال اجرای راه حل های بلاکچین برای شناسایی نوع داده های ذخیره شده در بلاکچین است که ایده آل برای حل و فصل مشکلات مشتری است. علاوه بر این ، این فناوری همچنین باید برای ذخیره سوابق برای مراجعات بعدی استفاده شود.

 1. BHP Billiton: Blockchain برای مدیریت زنجیره تأمین

غول معدنکاری BHP Billiton همچنین فناوری بلاکچین را اجرا می کند زیرا به دنبال بهبود فرآیندهای زنجیره تامین خود است. این شرکت در نظر دارد از فناوری دفتر کل توزیع شده برای ثبت و ردیابی حرکات نمونه های سنگ و مایع چاه استفاده کند. با استفاده از قابلیت های این فناوری ، شرکت باید بتواند داده های تولید شده در زمان واقعی هنگام تحویل را ایمن کند.

سیستم بلاکچین باید به شرکت اجازه دهد تا کارایی داخلی را افزایش دهد ، بنابراین به آن اجازه می دهد تا از نزدیک با شرکا همکاری کند. این شرکت همچنین از فروشندگان خواسته است تا از طریق blockchain از طریق راه حل های ارائه شده توسط BlockApps و ConsenSys برای جمع آوری داده های زنده ، از فناوری blockchain استفاده كنند..

علاوه بر این ، این شرکت گره هایی را در سیستم پرونده بین سیاره ای اجرا می کند ، که به عنوان یک پروتکل اشتراک فایل به نظیر در ارتباط با سیستم های زنجیره بلوک عمل می کند.

 1. علی بابا: ردیابی کالاهای لوکس

علی رغم اینکه یکی از بزرگترین منتقدان ارزهای رمزپایه است ، جک ما ، بنیانگذار Alibaba ، همچنان در مورد فناوری بلاکچین همچنان صعودی است. این شرکت میزبان بیشترین اختراعات بلاکچین در جهان است و تأکید دارد که چقدر در استفاده از آن برای افزایش فعالیت های خود متمرکز است.

در جلوی برنامه ، غول تجارت الکترونیکی رونمایی کرده است ، یک راه حل مبتنی بر بلاکچین که امکان ردیابی کالاهای لوکس فروخته شده در سایت های تجارت الکترونیکی خود مانند Tmall را فراهم می کند. تقویت زنجیره های تأمین مرزی یکی دیگر از نمونه های اجرای بلاکچین توسط غول تجارت الکترونیکی است.

واحد استرالیایی این شرکت همچنین یک بستر blockchain برای ردیابی حرکت غذا با شرکا ایجاد کرده است.

 1. Tencent: Blockchain برای صورتحساب قانونی و مالیات

Tencent در حال اجرای فناوری بلاکچین برای افزایش صورتحساب قانونی و مالیات در شهر شنژن چین است. در حقیقت ، این شرکت چند ملیتی در حال بررسی بلاکچین برای برنامه های سازمانی است که از این فناوری برای کمک به مبارزه با فاکتورهای جعلی و همچنین کاهش پرونده های مشاغل در شهر با استفاده از معایب مالیاتی استفاده می کند.

در همکاری با اداره امور مالیاتی شهر شنژن ، این شرکت امیدوار است که از فناوری در حال ظهور برای تأیید صحت فاکتورها استفاده کند. راه حل پیشنهادی بلاکچین باید در برنامه رسانه ای WeChat در مقیاس پیام رسانی شرکت گنجانده شود.

بیشتر بخوانید:6 ویژگی کلیدی Blockchain که باید درباره آنها بدانید

 1. بایدو: مدیریت حقوق معنوی

Baidu یکی دیگر از شرکت های چند ملیتی چینی است که نمونه خوبی در زمینه اجرای بلاکچین ارائه کرده است. غول جستجو یک سیستم مدیریت حقوق تصویر را راه اندازی کرده است که از فناوری بلاکچین پشتیبانی می کند.

در واقع ، این سیستم راهی را برای عكاسان و همچنین آژانس های عکس فراهم می كند تا پروفایل هایی ایجاد كنند و در موقعیتی باشند كه حق چاپ تصاویرشان را داشته باشند. به نظر می رسد comptECH برگه ای از سیستم ردیابی عکس KodakOne را وام گرفته است.

این شرکت همچنین نمونه خوبی از اجرای بلاکچین در بخش بازی را باز کرده است. Leci Gou بازی جدید پرورش حیوانات خانگی مجهز به بلاک چین است که به نوعی شبیه CryptoKitties است. این بازی به عنوان یک برنامه بازاریابی و وفاداری عمل می کند زیرا بازیکنان می توانند توله سگهای رمزنگاری شده و همچنین اعتبار بازی را برای خرید محصولات بایدو کسب کنند..

علاوه بر این ، بایدو یک پلتفرم باز را راه اندازی کرده است که به توسعه دهندگان سازمانی اجازه می دهد برنامه های مبتنی بر بلاکچین را با تمرکز بر زمینه های صورتحساب دیجیتال و مدیریت اعتبار بانکی ایجاد کنند..

 1. گروه AIA: بلاکچین Bancassurance فعال شده است

یکی از شرکت های مالی که از بلاکچین استفاده می کند ، گروه AIA است. در حقیقت ، آن فناوری بلاکچین را پیاده سازی کرده و در این فرآیند ، اولین Bancassurance مجهز به بلاکچین را راه اندازی کرده است. این راه حل برای شرکت و شرکای بانکی آن به اشتراک گذاشتن داده های سیاست و همچنین مستندات به صورت زمان واقعی امکان پذیر خواهد بود. این راه حل همچنین باید منجر به افزایش شفافیت و همچنین کاهش زمان پردازش شود

ادغام بیمه های سیستم های IT و سیستم های بانکی قدیمی همیشه یک مشکل بزرگ بوده است. با این حال ، با دیجیتالی شدن کانال bancassurance ، بانک ها باید بتوانند نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب و استفاده کنند.

تضمین مالی با استفاده از بلاکچین دارای درآمد قابل توجهی برای بیمه های زندگی است. همچنین باید به بیمه گران کمک کند تا ضمن بهبود زمان تحول ، با مصرف کنندگان ارتباط موثرتری برقرار کنند.

اکنون اهمیت بلاکچین در صنعت بیمه را بررسی کنید!

 1. Metlife: راه حل بیمه خودکار مبتنی بر بلاکچین

یکی دیگر از شرکت های مالی که از بلاکچین استفاده می کند ، Metlife است. با این حال ، آنها از طریق مرکز نوآوری آن در سنگاپور ، آزمایشگاه لومن ، استفاده می کنند. در حقیقت ، این یک نمونه پیاده سازی بلاکچین در صنعت بهداشت را کشف کرده است.

بنابراین ، این شرکت در حال آزمایش اولین راه حل بیمه خودکار مبتنی بر بلاکچین در جهان برای ارائه به زنان درگیر با حمایت مالی از دیابت حاملگی است.

ویتانا نمونه ای از یک سکوی پیاده سازی بلاکچین است که می خواهد نیازهای یک از پنج زن آینده را در سنگاپور برطرف کند. با اجرای یک راه حل بلاکچین ، Metlife می تواند سوابق پزشکی الکترونیکی مشتری را به صورت بلادرنگ بهم متصل کند و سیاست ها را ظرف چند دقیقه صادر کند.

این راه حل همچنین در صورت تشخیص بدون نیاز به افرادی که ادعا می کنند ، پرداخت خودکار را صادر می کند.

 1. فیس بوک: Blockchain برای پرداخت های دیجیتال

فیس بوک مجبور شده است در پاسخ به رسوایی کمبریج آنالیتیکا به روش های جدیدی برای اطمینان از محافظت بهتر از داده های افراد دست یابد. به نظر می رسد اجرای فناوری blockchain برای مراقبت از انبوه داده ها آخرین فشار این شرکت باشد.

یکی دیگر از پروژه های معروف که آنها روی آن کار می کنند ، پروژه رمز ارز Libra است. پیش از این ، این تمرکز بیشتر بر حمایت از رمزهای Libra بود. اما اکنون ، ارزهای موجود تحت حمایت دولت نیز در این سیستم عامل شامل خواهد شد.

در واقع ، این پروژه می تواند در واقع اولین پلتفرم معرفی دلار دیجیتال باشد. بنابراین ، این یک پیشرفت بزرگ برای جامعه جهانی است.

 1. والت دیزنی: بلاکچین برای ردیابی موجودی ها

اجرای بلاکچین در غول پارک تفریحی والت دیزنی نیز در حال شکل گیری است. بارزترین مورد استفاده از این فناوری در فعالیت های شرکت ، ردیابی موجودی کالا و همچنین فروش و محموله در پارک ها است..

این شرکت همچنین در حال استفاده از فناوری است که باعث می شود مردم بتوانند بدانند معامله مورد تایید است یا رد می شود. Dragonchain راه حل پیشنهادی بلاکچین است که این شرکت روی آن کار می کند ، زیرا در استفاده از توانایی های خود به شرکت های دیگر می پیوندد..

 1. Ford: Blockchain برای پشتیبانی از فناوری های تحرک

فورد به لیست در حال رشد شرکت های خودروسازی پیوست که از فناوری بلاکچین در صنعت استفاده می کنند. این شرکت در حال برنامه ریزی برای اجرای فناوری بلاکچین است که فناوری های تحرک را قادر می سازد تا از راه حل های Smart Mobility خود پشتیبانی کنند.

یک حق ثبت اختراع تازه اعطا شده نشان می دهد که این شرکت می تواند به زودی از فناوری بلاکچین استفاده کند تا ارتباط اتومبیل با یکدیگر را به عنوان راهی برای کاهش ترافیک آسان کند. حق ثبت اختراع خودرو به وسیله نقلیه جزئیات سیستمی است که به دنبال کاهش ازدحام ترافیک از طریق هماهنگی سرعت خودروها در جاده است..

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

 1. احتیاطی: بستر تجارت Blockchain

غول بیمه سنگاپور Prudential در زمینه اجرای بلاکچین با Starhub همکاری کرده است. این دو با هم در حال کار بر روی یک پلت فرم تجارت دیجیتال هستند که شرکت های کوچک و متوسط ​​را هدف قرار داده است.

Fast-track Trade یک بستر مبتنی بر بلاکچین است که تلاش می کند یافتن شرکا ، توزیع کنندگان و همچنین امکان پرداخت و پیگیری کالاها را برای مشاغل آسان کند. احتیاطی همچنین استفاده از بستر برای ارائه محصولات بیمه است.

 1. Nestle: بلاکچین در مدیریت تأمین

نستله در حال ردیابی محصولات غذایی بخصوص کالاهایی است که بچه ها از مزارع استفاده می کنند. این شرکت متناسب با آنچه در صنعت حمل و نقل اتفاق می افتد ، فناوری زنجیره بلوک را در زنجیره تأمین خود پیاده سازی می کند.

این واقعیت که غذای کودک بسیار حساس است ، استفاده از فناوری مقابله با فراخوان غذا را می طلبد. این پروژه آزمایشی که غذای کودک گربر را هدف قرار خواهد داد بخشی از همکاری مداوم با شرکت Unilever Walmart و IBM است.

 1. تویوتا: بلاکچین برای افزایش فناوری رانندگی خودکار

غول اتومبیل ژاپنی تویوتا در حال بررسی استفاده از فناوری blockchain برای تسریع در فناوری رانندگی خودکار است. واحد تحقیقاتی این شرکت با آزمایشگاه MIT همکاری کرده است تا یک فضای دیجیتالی را ایجاد کند که به موجب آن افراد و مشاغل بتوانند داده های خودکار خودرو را به اشتراک بگذارند و همچنین معاملات سهام و ماشین را نیز مدیریت کنند.

این دو با شرکای دیگر در حال توسعه برنامه ها و همچنین اثبات مفاهیم برای افزایش تحرک در صنعت خودرو هستند. طبق گفته های این شرکت ، بلاکچین به مردم کمک می کند تا با فناوری های خودمختار راحت تر شوند.

 1. UnitedHealthcare: بلاکچین برای بهبود راهنمای پزشکان

UnitedHealthcare ، Humana ، Optum و Quest Diagnostics با هم همکاری کرده اند تا چگونگی پیاده سازی فناوری بلاکچین را در تجارت بررسی کنند. در واقع ، آنها می خواهند از آن برای تجارت مراقبت های بهداشتی استفاده كنند كه در فهرست پزشكان تمركز خواهد كرد. بنابراین ، شرکت های مراقبت های بهداشتی قصد دارند از این فناوری برای ایمن سازی داده های مراقبت های بهداشتی و توزیع آن به روشی ایمن استفاده کنند.

اجرای بلاکچین باید به شرکت ها اجازه دهد علاوه بر کاهش هزینه های اداری ، کیفیت داده هایی که به شرکت های بیمه تحویل داده می شود را نیز بهبود ببخشند. استفاده از فناوری دفتر دیجیتال باید مشکل بسیار رایجی را که با ادعای بیمه گران در هنگام عدم تطابق اطلاعات ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات بهداشتی روبرو است ، ریشه کن کند..

همچنین بخوانید: چگونه بلاکچین می تواند سلامت را مختل کند?

 1. Samsung: Blockchain برای مدیریت زنجیره تأمین

غول سخت افزاری سامسونگ همچنین فناوری blockchain را پیاده سازی کرده است زیرا به نظر می رسد مدیریت زنجیره تامین و همچنین تدارکات را افزایش می دهد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم الکتریکی در جهان به شدت به سیستمی نیاز دارد که توانایی مدیریت زنجیره تأمین گسترده خود را داشته باشد..

این شرکت در حال برنامه ریزی برای استفاده از این فناوری برای ردیابی محموله های بیشمار خود است که از دستگاه ها و وسایل الکترونیکی در هر اندازه ساخته شده است. این شرکت انتظار دارد که بلاکچین از طریق افزایش کارایی عملیاتی ، به سوخت و ساز تحولات دیجیتال دامن بزند.

 1. Apple: Blockchain To Timestamp Data

برای طولانی ترین زمان ، اپل در مورد اینکه آیا بالقوه در فناوری بلاکچین بخشی از امپراتوری عظیم خود را می بیند ، مادر است. با این حال ، پر کردن حق ثبت اختراع جدید این بحث را متوقف کرد که این شرکت می تواند در حال برنامه ریزی برای استفاده از فناوری دفتر دیجیتال برای ایجاد و تأیید مهر زمان باشد.

بنابراین ، در حال حاضر ، آنها هنوز در حال بررسی چگونگی پیاده سازی بلاکچین در تجارت هستند.

 1. HSBC: سیستم عامل خرک غیرمتمرکز

HSBC در حال حاضر از یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین استفاده می کند. در حقیقت ، آنها در حال پیاده سازی بلاکچین برای دیجیتالی کردن سیستم خرک خود هستند. برای امنیت بیشتر و خصوصی بودن آن ، بانک از ثبت سوابق کاغذی فاصله می گیرد. بنابراین ، سرمایه گذاران آنها اکنون می توانند تمام پول خود را از طریق سیستم عامل ردیابی کنند.

 1. Anheuser Busch InBev: Blockchain برای زنجیره تأمین

این یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده آبجو در حال حاضر در جهان است. در حال حاضر آنها از زنجیره بلوک برای زنجیره تأمین خود استفاده می کنند. آنها همراه با BanQu می خواهند شفافیت کلی سیستم های خود را افزایش دهند. بیشتر از آن ، در واقع شفافیت زنجیره محصول کاساوا را ردیابی و افزایش می دهد. بنابراین ، بیش از 2000 کشاورز در زامبیا نیز توانمند خواهد شد.

 1. Pfizer: مدیریت موجودی دارویی

Pfizer همچنین در حال اجرای فناوری بلاکچین است. Biogen و Pfizer به تازگی اثبات مفهوم پروژه را تکمیل کردند. این پروژه برای ردیابی سوابق و مدیریت موجودی دیجیتال محصولات دارویی است.

در واقع ، این گروه همچنین با بازیکنان دیگری مانند GlaxoSmithKline ، Merck ، AstraZeneca و Deloitte همراه است..

 1. Shell: Blockchain برای تجارت نفت خام

Shell یکی از شرکتهای انرژی است که بلاکچین را برای بخش انرژی اجرا می کند. با استفاده از فناوری این شرکت همراه با Sinochem Energy Technology Co Ltd و Macquarie ، Shell قصد دارد از بلاکچین برای تجارت نفت خام استفاده کند.

همچنین ، آنها در صنعت فن آوری برای اهداف دیگر در صنعت نفت نیز کاوش می کنند. به هر حال ، آنها قصد دارند از این بستر برای ارتقا transp شفافیت و خلاص شدن از شر فساد استفاده کنند.

 1. JLL: ارزیابی املاک و مستغلات تجاری اسپانیا

JLL شرکت دیگری است که فناوری بلاکچین را کاشت. در حال حاضر ، آنها از این فناوری برای روند ارزیابی املاک و مستغلات تجاری اسپانیا استفاده می کنند. بیشتر ، آنها قصد دارند از این فناوری برای ساخت بخش املاک و مستغلات استفاده کنند. با استفاده از برنامه ، می توانید املاک را اجاره کنید یا حتی بفروشید. این ابتکار بیشتر به JLL ژاپن متمرکز است.

در مورد سیستم عامل های بلاکچین سازمانی بیشتر بدانید تا نحوه عملکرد هر یک از آنها را بفهمید.

لیست بنگاه های اقتصادی مجری

راه حل CompanySectorBlockchain
والمارت خرده فروشی استفاده از فناوری بلاکچین برای ردیابی حرکت محصول از کشاورزان به فروشگاه ها
هواپیمایی بریتانیا صنعت مسافرت پیاده سازی بلاکچین برای مدیریت داده های پرواز و همچنین تأیید هویت مسافر
مرسک حمل دریایی سیستم Blockchain برای ردیابی حرکت محموله ها بین بنادر
BHP Billiton معدن استفاده از فناوری بلاکچین برای مدیریت زنجیره تأمین
Tencent تجارت الکترونیکی / خرده فروشی راهکاری برای تأیید صحت فاکتور و اطمینان از انطباق مالیاتی
تویوتا صنعت خودرو برنامه ریزی برای استفاده از فناوری بلاکچین برای افزایش فناوری رانندگی خودکار
UnitedHealthcare مراقبت های بهداشتی استفاده از فناوری بلاکچین برای بهبود راهنمای پزشکان برای امکان پر کردن دقیق ادعاهای بیمه
یو پی اس حمل دریایی راه حل نظارت و مدیریت لجستیک با استفاده از بلاکچین
بایدو غول جستجو استفاده از بلاکچین برای افزایش مدیریت حقوق معنوی
سامسونگ فن آوری قصد دارد از فناوری بلاکچین برای افزایش مدیریت زنجیره تأمین در هنگام حمل و نقل الکترونیکی استفاده کند
FedEx حمل دریایی کار بر روی راه حل blockchain برای حل و فصل اختلافات مشتری
علی بابا تجارت الکترونیک استفاده از فناوری بلاکچین برای ردیابی کالاهای لوکس در سیستم عامل های تجارت الکترونیکی خود
گروه AIA بیمه اولین بستانکار در نوع خود برای به اشتراک گذاری داده های سیاست راه اندازی شد
Metlife مراقبت های بهداشتی استفاده از فناوری بلاکچین برای ذخیره سوابق پزشکی بیماران برای اهداف بیمه
فیس بوک فن آوری بررسی استفاده از بلاکچین برای افزایش امنیت داده ها و حریم خصوصی کاربران
آب کم عمق خودکار استفاده از فناوری بلاکچین برای افزایش فناوری های تحرک
احتیاطی بیمه از یک پلتفرم تجاری دارای بلاکچین برای شرکت های کوچک و متوسط ​​رونمایی می کند
سیب فن آوری فناوری بلاکچین ثبت شده برای داده های زمان سنج
نستله خرده فروشی استفاده از فناوری بلاکچین در مدیریت تأمین برای ردیابی محصولات غذایی کودک
گوگل فن آوری بررسی استفاده از فناوری بلاکچین برای افزایش امنیت سرویس ابری و محافظت از داده ها
HSBC بانک استفاده از فناوری بلاکچین برای ثبت دیجیتال و افزایش امنیت سیستم خرک کاملاً دیجیتالی می شود
Anheuser Busch InBev نوشیدنی استفاده از زنجیره بلوک برای زنجیره تامین نوشیدنی و افزایش شفافیت
فایزر دارویی ردیابی سوابق و مدیریت موجودی دیجیتال محصولات دارویی
پوسته روغن برنامه ریزی برای استفاده از بلاکچین برای تجارت نفت خام برای خلاص شدن از شر فساد
JLL مشاور املاک بررسی بلاکچین برای ارزیابی املاک و مستغلات تجاری اسپانیا

در پایان

ما 20 شرکت مورد استفاده در زمینه استفاده از فناوری های بلاکچین را به منظور افزایش ارائه خدمات و بهبود کارایی عملیاتی تحت پوشش قرار دادیم. افزایش سرمایه گذاری در این بخش باید منجر به نوآوری های بهتر شود که همگی در جهت ارتقا سبک زندگی مردم باشد. اگر علاقه مند به استفاده از بلاکچین برای صنعت خود هستید ، از قبل اطلاعاتی در مورد نحوه انجام فعالیت های دیگران دارید.

با این حال ، اگر می خواهید از ابتدا با این فناوری آشنا شوید ، می توانید دوره رایگان بلاکچین ما را بررسی کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector