Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

برترین شرکتهای سرمایه گذاری بلاکچین – 30 سرمایه گذار در بلاکچین

آیا شما یک بنیانگذار استارتاپ هستید که به دنبال جمع آوری پول است؟ اگر بله ، شما به جای درست آمده اید. در مقاله امروز ، 30 سرمایه گذار برتر بلاکچین را لیست خواهیم کرد.

ما آنها را با توجه به ارزش سرمایه گذاری آنها لیست خواهیم کرد. البته ، میزان سرمایه گذاری آنها تنها عاملی نیست که ارزش را تعیین می کند. به همین دلیل اولویت دوم را به آن خواهیم داد. همچنین ، اختلاف زیادی در میزان کل سرمایه گذاری انجام شده توسط این سرمایه گذاران برتر VC بلاکچین وجود دارد که توسط منابع مختلف آنلاین گزارش شده است.

به طور خلاصه ، فاکتورهای زیادی برای یک سرمایه گذار VC وجود دارد تا بتواند از نظر زمانی رتبه بندی کند. به همین دلیل است که ما ترتیب 30 شرکت برتر سرمایه گذاری خطرناک را بدون ترتیب خاصی لیست می کنیم. با این حال ، لیست سرمایه گذاران Blockchain ما با توجه به کل سرمایه گذاری انجام شده در چند سال گذشته تنظیم شده است.

همچنین ، اگر سرمایه گذار بلاکچینی را می شناسید که شایسته ذکر شدن در اینجا باشد ، فراموش نکنید که با ما تماس بگیرید و ما آنها را به لیست اضافه خواهیم کرد.

با این توضیح ، بیایید با لیست شروع کنیم.

بنگاه های برتر سرمایه گذاری بلاکچین که در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند 

لیست 30 سرمایه گذار برتر بلاکچین

1. گروه ارز دیجیتال

Digital Currency Group (DCG) سرمایه گذار شماره یک بلاکچین ما در نیویورک است. آنها در بسیاری از استارت آپ ها از جمله استارتاپ محبوب Ledger سرمایه گذاری کرده اند. نه تنها DCG همچنین در استارت آپ های آینده دار و شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است. آنها خود را به عنوان مرکز صنعت بلاکچین و بیت کوین به بازار عرضه می کنند.

مدیر عامل: باری سیلبرت

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Blockchain Inc. Ledger، Basic و Circle.

توییتر: https://twitter.com/DCGco

سایت اینترنتی: https://dcg.co/

سال تاسیس: 2015


2. سرمایه گذاری رمزنگاری بی حد و حصر

دومین سرمایه گذار برتر VC در بلاکچین ما شامل Limitless Crypto Investments است. آنها در هوستون ، TX مستقر هستند و بیش از هشت سرمایه در بلاک چین دارند. محبوب ترین سرمایه گذاری آنها شامل Binance ، Trezor ، Power Ledger و موارد دیگر است. سرمایه گذاری آنها نیز به صورت خرید رمز از طریق ICO انجام شده است.

مدیر عامل / بنیانگذار: متیو جوردن

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Power Ledger، Binance، 0x، Tezos، Republic Protocol، WanChain.

توییتر: هیچ یک

سایت اینترنتی: https://www.limitlesscryptos.com/

سال تاسیس: 2017

3. Blockchain Capital

سرمایه بلاکچین سومین انتخاب ما در لیست سی سرمایه گذار برتر بلاکچین است. آنها در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا واقع شده اند و کاملاً در صندوق های سرمایه گذاری بلاکچین متمرکز هستند. فقط در سال 2018 ، آنها در بیش از 9 استارت آپ از جمله SOFX ، Circle و دیگران سرمایه گذاری کرده اند. عمده سرمایه گذاری VC در بلاکچین آنها شامل Ripple ، Coinbase و Blockstream است.

مدیر عامل / بنیانگذار: بارت استیونز ، دبلیو برادفورد استیونز

سرمایه گذاری برتر Blockchain:  موج دار شدن,

توییتر: https://twitter.com/blockchaincap

سایت اینترنتی: http://blockchain.capital

سال تاسیس: 2013

4. تقویت VC

Boost VC یک سرمایه گذار محبوب در زمینه سرمایه گذاری خطرناک است و در سان ماتئو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده واقع شده است. آنها در استارتاپ های مختلفی سرمایه گذاری کرده اند که به فناوری قدرت می بخشند. این بدان معنی است که آنها در استارت آپ های غیر بلاکچین از جمله هوش مصنوعی و سایر موارد سرمایه گذاری کرده اند. با این حال ، آنها در بلاکچین نیز بسیار فعال هستند که آنها را به یکی از برترین سرمایه گذاران بلاکچین موجود تبدیل می کند. آنها همچنین به عنوان شتاب دهنده راه اندازی فعال هستند. سفر آنها به سمت سرمایه گذاری در بلاکچین از ریپیو آغاز شد. در سال 2018 ، آنها در بسیاری از استارت آپ های بلاکچین از جمله MyCrypto (آخرین سرمایه گذاری آنها) ، Ledger و غیره سرمایه گذاری کرده اند..

مدیر عامل / بنیانگذار: آدام دراپر ، برایتون ویلیامز

سرمایه گذاری برتر Blockchain VC: Coinbase ، Tezos ، BlockCyber.

توییتر: https://twitter.com/BoostVC

سایت اینترنتی: https://www.boost.vc/

سال تاسیس: 2012

5. پانترا پایتخت

Panthera Capital یکی از برترین سرمایه گذاران در بازار بلاکچین است. آنها در پارک منلو ، منطقه خلیج واقع شده اند. آنها در پروژه ها ، نشانه ها ، مشاغل مربوط به ارز دیجیتال و به طور کلی فناوری بلاکچین سرمایه گذاری می کنند. آنها در سال 2018 سرمایه گذاری های زیادی انجام داده اند از جمله سرمایه گذاری در استارتاپ هایی مانند آئودیوس ، پروتکل DIRT و دیگران. سرمایه گذاری عمده آنها شامل بندرگاه ، DMarket و غیره است.

مدیر عامل / بنیانگذار: دن مورهد

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Dmarket ، بندرگاه ، اساس,

توییتر: https://twitter.com/PanteraCapital

سایت اینترنتی: https://www.panteracapital.com/

سال تاسیس: 2003

6. آندرسن هوروویتس (a16z)

Andreessen Horowitz معروف به a16z سرمایه گذاری یکی از بهترین سرمایه گذاران بلاکچین VC است. با این حال ، آنها در پروژه های غیر بلاکچین نیز سرمایه گذاری می کنند. آنها 4 میلیون دلار دارایی دارند و سفر خود را در سال 2009 آغاز كردند. اولین سرمایه گذاری های آنها از جمله پروژه محبوب ریپل. آنها از آنجا روی ایده های زیادی سرمایه گذاری کرده اند. آنها در سرمایه گذاری بسیار فعال هستند و قبلاً در آگوست 2018 چهار سرمایه گذاری انجام داده اند که در ژوئیه 9 سرمایه گذاری انجام شده است. سرمایه گذاری محبوب آنها در زمینه بلاکچین شامل DFINITY و Coinbase است.

مدیر عامل / بنیانگذار: بن هوروویتز ، مارک آندرسن

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Coinbase ، Harbour ، Basis ، DFINITY

توییتر: https://twitter.com/a16z

سایت اینترنتی:https://www.a16z.com

سال تاسیس: 2009

7. FinLab AG

FinLab AG در مقایسه با سایر سرمایه گذاران بلاکچین VC در تعداد کمتری از مشاغل و راه اندازی های بزرگ سرمایه گذاری کرده است. با این حال ، مبلغ سرمایه گذاری بسیار زیاد است که باعث می شود آنها در لیست ما بالا باشند. آنها در فرانکفورت ، آلمان مستقر هستند و علاقه اصلی آنها به سرمایه گذاری شرکت های مالی است که در بخش بلاکچین کار می کنند. سرمایه گذاری محبوب آنها شامل EOS.io ، آزمایشگاه Iconiq ، Vaultoro و FastBill است.

مدیر عامل / بنیانگذار: مسیحی آنگرمایر

سرمایه گذاری برتر Blockchain: آزمایشگاه Iconiq ، FastBill ، Vaultoro.

توییتر: https://twitter.com/FinLab_DE

سایت اینترنتی:https://finlab.de/

سال تاسیس: 2005

8. کاتاگونیا

Catagonia یک شرکت مشاوره و سرمایه گذاری است. آنها سرمایه گذاران برجسته بلاکچین مستقر در برلین ، آلمان هستند. آنها در سالهای گذشته در بسیاری از پروژه های مرتبط با فناوری سرمایه گذاری کرده اند. با این حال ، آنها مرتباً سرمایه گذاری نمی کنند و این کاملاً مشهود از این واقعیت است که آنها فقط در یک پروژه بلاکچین در سال 2018 سرمایه گذاری کرده اند..

مدیر عامل / بنیانگذار: رالف اریک کنز.

سرمایه گذاری برتر Blockchain: AppCoins ، Envion ، Basis ، HydroMiner.

توییتر: https://twitter.com/catagoniaberlin

سایت اینترنتی:http://www.catagonia.com/

سال تاسیس: 2009

9. پولیچین سرمایه

وقتی صحبت از سرمایه گذاری VC می شود ، Polychain Capital علاقه های متنوعی دارد. آنها همچنین استارت آپ های hedge fund و blockchain و ارزهای رمزپایه را نیز انجام می دهند. دفتر اصلی آنها در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا واقع شده است. برخلاف کاتاگونیا ، آنها در سرمایه گذاری در بلاکچین بسیار فعال هستند. فقط در سال 2018 ، آنها تاکنون در 14 استارت آپ سرمایه گذاری کرده اند. همه آنها به بلاکچین مرتبط هستند. تعداد کمی از سرمایه گذاری های قابل توجه آنها شامل DFINITY ، Basis ، NuCyber ​​و Nervos است.

مدیر عامل / بنیانگذار: اولاف کارلسون وی

سرمایه گذاری برتر Blockchain: DFINITY ، CoinList ، NuCyber ​​، Basis.

توییتر: https://twitter.com/polychaincap

سایت اینترنتی:http://polychain.capital/

سال تاسیس: 2016

10. مشاغل Ceyuan

Ceyuan Ventures یک شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه است که در پکن مستقر است. علاقه اصلی آنها در شرکت های در حال رشد و شرکت های فناوری اطلاعات است. این همچنین شامل پروژه ها و استارت آپ های مرتبط با Blockchain است. آنها سفر خود را در سال 2004 آغاز کردند و از این رو یکی از قدیمی ترین شرکت های سرمایه دار خطرپذیر در لیست ما هستند. آنها با دو سرمایه گذاری در آوریل و ژوئن 2018 در صحنه سرمایه گذاری بسیار فعال هستند. سرمایه گذاری اصلی آنها شامل Trip.io ، Basis ، Mars Finance و دیگران است..

مدیر عامل / بنیانگذار: بو فنگ

سرمایه گذاری برتر Blockchain: اساس ، Trip.io ، امور مالی مریخ ، Nervos.

توییتر: هیچ یک

سایت اینترنتی:http://www.ceyuan.com/fa/index.html

سال تاسیس: 2004

11. سرمایه تالی

Tally Capital فرصتی عالی برای ایده های ظهور در بلاکچین فراهم می کند. آنها فقط روی بخش بلاکچین تمرکز کرده و در استارتاپ ها و شرکت های امیدوار کننده بلاکچین سرمایه گذاری کرده اند. آنها در شیکاگو ، ایالت IL واقع شده اند. با این حال ، اخیراً تعداد دفعات سرمایه گذاری آنها کند شده است. در ژوئن 2018 ، آنها در دو پروژه محبوب بلاکچین ، یعنی Civic و I-Mab Biopharma سرمایه گذاری کردند. سرمایه گذاری دیگری که قابل ذکر است Block.one است ، شرکتی که هم اکنون در حال ساخت بلاک چین EOS.IO است.

مدیر عامل / بنیانگذار: متیو روزاک

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Block.one ، Qtum ، BTC Media ، BlockStream ، I-Mab Bipharma

توییتر: https://twitter.com/TallyCapital

سایت اینترنتی:http://tallycapital.com/

سال تاسیس: 2013

12. مشاغل RRE

شرکت RRE Ventures در بخشهای مختلف از جمله دارایی ، رسانه و فناوری سرمایه سرمایه گذاری می کند. آنها در نیویورک واقع شده اند. آنها یکی از قدیمی ترین شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر هستند. آنها سفر خود را از سال 1994 آغاز کردند و تاکنون در تعداد زیادی پروژه سرمایه گذاری کرده اند. با بیش از 77 موجود ، می توانید اندازه بگیرید که چه مدت در بازار بوده اند و به کارآفرینان ، شرکت های نوپا و حتی شرکت ها کمک می کند تا به اهداف خود برسند.

مدیر عامل / بنیانگذار: جیم رابینسون ، استوارت المان

سرمایه گذاری برتر Blockchain: موج دار شدن ، ابرا ، گوهر.

توییتر: https://twitter.com/RRE

سایت اینترنتی: http://www.rre.com/

سال تاسیس: 1994

13. IDG Capital

IDG Capital یک شرکت سرمایه گذاری است که به استارتاپ ها و شرکت های فناوری کمک می کند. آنها در پکن ، چین واقع شده اند. آنها همچنین به مدت دو دهه فعالیت می کنند و تعداد زیادی کارمند زیر نظر خود کار می کنند. آنها همچنین در نیویورک دفتر مرکزی دارند و به عنوان سرمایه گذاران بلاکچین VC واجد شرایط هستند. آنها سابقه سرمایه گذاری غنی دارند و در حال حاضر در بازار بسیار فعال هستند. فقط در آگوست 2018 ، آنها در 13 استارت آپ سرمایه گذاری کردند و سری A ، B C ، D و Venture Round را انجام دادند. آنها هم در استارت آپ های بلاکچین و هم در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند.

مدیر عامل / بنیانگذار: جیم بریر

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Marks Finance ، imToken ، Circle ، Ripple.

توییتر: https://twitter.com/IDGCapital

سایت اینترنتی: http://en.idgcapital.com

سال تاسیس: 1993

14. FBG Capital

FBG Capital یک مدیر دارایی بلاکچین / رمزنگاری است که در شرکت های نوپا و بلاک چین سرمایه گذاری می کند. آنها یکی از برترین سرمایه گذاران بلاکچین هستند. دفتر اصلی آنها در پکن ، چین واقع شده است. در مقایسه با سایر سرمایه گذاران VC ، آنها جدید هستند و از سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرده اند. آنها به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری ، سری A ، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری بذر را انجام می دهند.

مدیر عامل / بنیانگذار: وینسنت ژو

سرمایه گذاری برتر Blockchain: لینو ، پروژه لامبدا ، ریپیو ، پروتکل مبدا.

توییتر: https://twitter.com/FBGCapital

سایت اینترنتی: https://www.fbg.capital/

سال تاسیس: 2015

15. مشاغل Liberty City

Liberty City Ventures یک شرکت خطرپذیر است که در استارت آپ های نوآور از فضاهای مختلف از جمله رسانه ها ، فناوری و تجارت سرمایه گذاری می کند. دفتر مرکزی آن در منطقه نیویورک واقع شده است. با دو سرمایه گذاری عمده در سال 2018 ، آنها متوسط ​​فعال هستند. آنها در Libra ، یک پروژه ارز رمزنگاری شده در دور بودجه Series-B سرمایه گذاری کردند. آنها همچنین در Libra در بودجه سری A در سال 2017 نیز سرمایه گذاری کرده اند. به غیر از این ، آنها در Paxos نیز سرمایه گذاری کرده اند.

مدیر عامل / بنیانگذار:

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Paxos ، Libra

توییتر: https://twitter.com/LCVentures

سایت اینترنتی: https://www.libertycityventures.com/

سال تاسیس: 2012

16. Union Square Ventures

Union Square Ventures سرمایه گذار بعدی VC بلاکچین ما در این لیست است. آنها در نیویورک ، نیویورک واقع شده اند. آنها دوست دارند در شروع کار اولیه ، سرمایه رشد و سایر موارد سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاری عمده آنها Polychain Capital ، CryptoKitties و Coinbase بود. آنها همچنین بسیار فعال هستند زیرا در ژوئیه 2018 سه سرمایه گذاری انجام داده اند.

مدیر عامل / بنیانگذار:

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Coinbase ، Polychain Capital ، CryptoKitties.

توییتر: https://twitter.com/usv

سایت اینترنتی: https://www.usv.com/

سال تاسیس: 2004

17. کاتالیست عمومی

General Catalyst سرمایه گذاری خوبی در استارت آپ های مبتنی بر بلاکچین دارد. این شرکت همچنین یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که خارج از کشور وجود دارد و همین امر باعث می شود بی نظیرتر باشد زیرا آنها در بلاکچین جدید پتانسیل می بینند. آنها در کمبریج ، ایالات متحده واقع شده اند. سرمایه گذاری قابل توجه آنها شامل Bluzelle و Bitwise است.

مدیر عامل / بنیانگذار: بیل فیتزجرالد ، دیوید فیالکو ، دیوید اورفائو ، جوئل کاتلر

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Bluzelle ، Circle ، Bitwise.

توییتر: https://twitter.com/gcvp

سایت اینترنتی: http://generalcatalyst.com

سال تاسیس: 2000

18. JAFCO

مرکز JAFCO در توکیو ژاپن مستقر است. آنها یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری هستند که هزاران دلار در بازار سرمایه گذاری کرده اند. سرمایه گذاری اخیر آنها شامل Tech Bureau و Nayuta است.

مدیر عامل / بنیانگذار:

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Paxos ، Libra

توییتر:

سایت اینترنتی: http://www.jafco.co.jp

سال تاسیس: 1980

19. مشاغل مشکی

Tusk Ventures سرمایه گذاران محبوب VC هستند که دوست دارند در استارتاپ های جالب و ابتکاری فن آوری با رشد بالا سرمایه گذاری کنند. مدیرعامل آنها بردلی توسک این سفر را از سال 2015 آغاز کرد و آنها به استارتاپ ها کمک می کنند تا این موضوع را بشناسند. آنها در نیویورک واقع شده اند.

مدیر عامل / بنیانگذار: بردلی توسک

سرمایه گذاری برتر بلاکچین: Coinbase

توییتر: https://twitter.com/tuskventures

سایت اینترنتی: http://tuskventures.com/

سال تاسیس: 2015

20. همکاران Draper

Draper Associated توسط تیم Draper ، یک سرمایه گذار افسانه ای سرمایه گذاری ، هدایت می شود. بیشتر اوقات ، Draper Associated در مراحل اولیه خود در استارت آپ سرمایه گذاری می کند. تمرکز آنها سرمایه گذاری در شرکت های مختلف است که توسط تولید ، فناوری و مراقبت های بهداشتی هدایت می شوند. البته ، آنها دوست دارند بودجه استارتاپ ها و شرکت های مبتنی بر بلاکچین را تأمین کنند. همکاران Draper احتمالاً یکی از قدیمی ترین سرمایه گذاران با چهار دهه فعالیت هستند.

مدیر عامل / بنیانگذار: تیم دراپر

سرمایه گذاری برتر Blockchain: لجر ، کوین بیس ، ریپیو.

توییتر: https://twitter.com/drapervc

سایت اینترنتی: http://www.draper.vc

سال تاسیس: 1969

21. شرکای Lightspeed Venture

Lightspeed Venture Partners بر سرمایه گذاری در بازاری متمرکز است که با فناوری ، مصرف کننده ، Cleantech و بازار سازمانی سروکار دارد. آنها در منلو پارک ، کالیفرنیا ، ایالات متحده مستقر هستند. آخرین سرمایه گذاری آنها در بلاکچین پروتکل DIRT است که در آن 3 میلیون دلار در مرحله بذر سرمایه گذاری کردند.

مدیر عامل / بنیانگذار: باری ایگرز ، کریستوفر شائپ ، پیتر نیه ، راوی محتر

سرمایه گذاری برتر Blockchain: BTCC ، Blockchain Inc. Basis ، Saga Foundation ، Dirt Protocol.

توییتر: https://twitter.com/lightspeedvp

سایت اینترنتی: http://lsvp.com

سال تاسیس: 2000

22. ماندرا پایتخت

Mandra Capital یک شرکت سرمایه گذاری بلاک چین در هنگ کنگ است. آنها در مرحله اولیه سرمایه گذار خطرپذیر با تمرکز بر دارایی های دیجیتال و بلاکچین سرمایه گذاری می کنند. آنها به طور قابل توجهی در OKCoin سرمایه گذاری کردند که مورد توجه سایر سرمایه گذاران برتر بلاکچین VC قرار گرفت. چند سرمایه گذاری اخیر آنها استارت آپ های غیر بلاکچین بود. سایر سرمایه های برتر بلاکچین شامل Overnest ، PINTEC و غیره است.

مدیر عامل / بنیانگذار: آهنگ یی ژانگ

سرمایه گذاری برتر Blockchain: OKCoin ، PINTEC ، Overnest.

توییتر:

سایت اینترنتی: http://www.mandracapital.com/

سال تاسیس: 2001

23. Galaxy Asset Management

Galaxy Asset Management یک بانک تاجر دارایی دیجیتال است که مدیریت دارایی و سرمایه گذاری اصلی را ارائه می دهد. بنابراین ، آنچه در تلاشند به دست آورند؟ آنها در تلاشند تا در استارت آپ های امیدوارکننده سرمایه گذاری کنند و به همین دلیل سرمایه گذاری خود را در مرحله بذر انجام می دهند. سرمایه گذاری قابل توجه آنها شامل NuCypher ، Templum ، StormX و Everpedia است.

مدیر عامل / بنیانگذار:

سرمایه گذاری برتر Blockchain:  NuCypher ، Templum ، StormX و Everpedia.

توییتر:

سایت اینترنتی

سال تاسیس:

24. مشاغل موزاییکی

Mosaic Ventures عمدتا بر روی سرمایه گذاری سری A در استارت آپ های مربوط به امور مالی تمرکز دارد. مقر آنها در لندن ، انگلستان است. دو سرمایه گذاری قابل توجه آنها از سال 2014 Blockchain Inc. و Blockstream است.

مدیر عامل / بنیانگذار: مایک چالفن ، سایمون لوون ، توبی کاپل

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Paxos ، Libra

توییتر: https://twitter.com/gcvp

سایت اینترنتی: http://generalcatalyst.com

سال تاسیس: 2012

25. گره سرمایه

Node Capital یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است که از سال 2017 فعالیت می کند. تمرکز اصلی آنها در صنعت بلاکچین است و از این رو تمام سرمایه گذاری آنها به شرکت های بلاکچین و شرکت های نوپا مربوط می شود. آخرین سرمایه گذاری آنها PalletOne است که یک شرکت نوپای بلاکچین است. آنها از بسیاری جهات از جمله ارائه اولیه سکه ، دور شرکت ، دور فرشته و دور دانه پروژه ها را تأمین می کنند. سرمایه گذاری عمده آنها شامل ChinaUp.com و Fengwo است. آنها همچنین فعال هستند و در دو ماه گذشته در هفت شرکت تازه تاسیس سرمایه گذاری کرده اند.

مدیر عامل / بنیانگذار: جون دو

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Hotnode ، شبکه Ankr ، مرکز ، ChinaUp.com

توییتر: https://twitter.com/Node_Capital

سایت اینترنتی: http://www.nodecap.com

سال تاسیس: 2017

26. DHVC (پایتخت دانهوا)

Danhua Capital (DHVC) یک صندوق سرمایه گذاری خطرناک شناخته شده است که با شرکت های فناوری در مراحل اولیه معامله می کند. آنها در کالیفرنیا ، ایالات متحده مستقر هستند. این بدان معناست که آنها هم در استارت آپ ها و شرکت های مرتبط با بلاکچین و هم غیر بلاکچین سرمایه گذاری می کنند. آخرین سرمایه گذاری آنها در بلاکچین SFOX است ، یک فروشنده اصلی ارز رمزنگاری شده. به غیر از این ، آنها در استارتاپ هایی مانند شبکه اعتباری Libra ، پروتکل Origin و سایر سرمایه گذاری کرده اند.

مدیر عامل / بنیانگذار: اندرو گو ، شوچنگ ژانگ

سرمایه گذاری برتر Blockchain: SFOX ، پروتکل مبدا ، شبکه اعتباری Libra.

توییتر:

سایت اینترنتی: http://www.danhuacap.com/

سال تاسیس: 2013

27. هاشده

هاشد یکی از شرکتهای پیشرو شتاب دهنده و سرمایه گذار مبتنی بر بلاکچین است. در سئول واقع شده است. این دفتر همچنین در سانفرانسیسکو دفاتر دارد. آنها سفر خود را از اواخر سال 2017 آغاز کردند و به طور فعال در استارت آپ های جدید سرمایه گذاری می کنند. آخرین سرمایه گذاری آنها به شکل Terra انجام شد. آنها 32 میلیون دلار در مرحله بذر خود سرمایه گذاری کردند. علاوه بر این ، آنها همچنین در پروژه هایی مانند Origin Protocol ، Bluzelle ، StormX و غیره سرمایه گذاری کردند.

مدیر عامل / بنیانگذار: الکس شین ، الکس شین ، سئوجون کیم

سرمایه گذاری برتر Blockchain: StormX ، پروتکل مبدا ، Terra ، StormX

توییتر:

سایت اینترنتی: https://www.hashed.com

سال تاسیس: 2017

28. InBlockchain

InBlockchain یک شرکت سرمایه گذاری سرمایه گذاری چینی است که فقط با شرکت ارز رمزنگاری شده معامله می کند. آنها نسبتاً جدید در صحنه هستند. با این حال ، این مانع از سرمایه گذاری در فضای بلاکچین نشد. با بیش از 8 سال سرمایه گذاری در سال 2018 ، آنها قوی تر می شوند. آخرین سرمایه گذاری آنها شبکه Logos است. سایر سرمایه های کلیدی شامل EximChain ، ONO Social و Trip.io است.

مدیر عامل / بنیانگذار:

سرمایه گذاری برتر Blockchain: AdRealm ، Stream Token ، Zhidian ، Logos Network ، Eximchain.

توییتر: https://twitter.com/InBlockchainCom

سایت اینترنتی: http://inblockchain.com

سال تاسیس:

29. مشاغل مهربان

Kindred Ventures در گروه سرمایه گذاری فرشته ها قرار می گیرد. آنها در استارت آپ های مرحله اولیه سرمایه گذاری می کنند و در سال 2014 توسط استیو جانگ تأسیس شده است. آنها با آخرین سرمایه گذاری خود رادار رله در صحنه سرمایه گذاری متوسط ​​فعال هستند. دفتر مرکزی آنها در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا است.

مدیر عامل / بنیانگذار: استیو جانگ

سرمایه گذاری برتر Blockchain: رله رادار ، تنظیم پروتکل ، CoinTracker ، Coinbase

توییتر: https://twitter.com/KindredVentures

سایت اینترنتی: https://kindredvc.com

سال تاسیس: 2012

30. سرمایه گذاری زودهنگام

آخرین سرمایه گذار VC در بلاکچین ما Earlybird Venture است. آنها حضوری جهانی با دفاتر در برلین ، استانبول و سایر مکانهای برجسته دارند. آنها در انواع شرکت های فناوری اروپایی از جمله بلاکچین سرمایه گذاری می کنند. آنها همچنین از دو دهه گذشته فعالیت می کنند.

مدیر عامل / بنیانگذار: کریستین ناگل ، هندریک برندیس ، رولند مانگر ، رولف ماتیس

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Paxos ، Libra

توییتر: https://twitter.com/EarlybirdVC

سایت اینترنتی: https://earlybird.com

سال تأسیس: 1997

31. zk Capital

zk Capital یک سرمایه بلاکچین متمرکز بر تحقیق است که در ایالات متحده و سوئیس مستقر است. این تیم متشکل از تیمی متشکل از کارشناسان فنی و صنعتی است. zk Capital روی سرمایه گذاری در پروتکل های غیرمتمرکز و برنامه های نسل بعدی متمرکز است و شرکت های سهام آنها شامل Filecoin ، Blockstack ، Origin Protocol ، Nervos ، Thundercore ، bloXroute ، Republic ، شبکه نقدینگی ، RightMesh و دیگران است..

شریک مدیریت: محمد الکستاوی

سرمایه گذاری برتر Blockchain: Filecoin ، Blockstack ، پروتکل مبدا ، bloXroute ، Nervos ، Thundercore

توییتر: https://twitter.com/zkcapital

سایت اینترنتی: zk. سرمایه

سال تاسیس: 2017

نتیجه

این ما را به پایان لیست Top blockchain VC سرمایه گذاران می رساند. ما فقط روی بهترین سرمایه گذاران بلاکچین موجود تمرکز کردیم. اگر فکر می کنید که ما یک سرمایه گذار بزرگ Blockahain را از دست داده ایم ، فراموش نکنید که در زیر نظر دهید و به ما اطلاع دهید. ما در حال گوش دادن.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector