30+ س Interال مصاحبه با توسعه دهنده Blockchain در سال 2020

آیا به دنبال س questionsالات متداول مصاحبه توسعه دهندگان بلاکچین هستید؟ اگر این کار را انجام دهید ، پس به جای درست آمده اید!

بلاکچین یکی از انقلابی ترین فن آوری های قرن بیست و یکم است. علاوه بر این ، اغلب به عنوان دومین آمدن اینترنت بیان می شود و پیش بینی می شود که نحوه تجارت ما در سراسر جهان را مختل و تغییر شکل دهد.

84٪ شرکتها در حال تلاش برای استفاده از فناوری بلاکچین در عملیات خود هستند. به همین ترتیب ، می توانید تقاضای روزافزون برای توسعه دهندگان بلاکچین را تصور کنید.

در واقع ، طبق گزارش سال 2019 ، تقاضای جهانی بتوسعه دهندگان Lockchain 517٪ بیشتر است تحلیلگران پیش بینی کرده اند که بازار بلاکچین از این رشد خواهد کرد 1.2 میلیارد دلار در سال 2018 به 23.3 میلیارد دلار در سال 2023.

با توجه به همه اینها ، امروز زمان مناسب برای دستیابی به کار رویایی خود به عنوان یک توسعه دهنده بلاکچین است. و برای کمک به آمادگی شما ، لیستی از سوالات مصاحبه با توسعه دهندگان بلاکچین را آماده کرده ایم.

این به شما کمک می کند دانش خود را افزایش داده و مصاحبه با توسعه دهنده بلاکچین را شکست دهید. اما ابتدا توصیه می کنیم برخی از این مطالب مطالعه را مرور کنید:

 • Blockchain برای مبتدیان: راهنمای شروع کار
 • چگونه می توان یک حرفه ای بلاکچین شد
 • دوره های Blockchain: تحول خود را شروع کنید!

Contents

آماده شدن برای مصاحبه با توسعه دهنده بلاکچین

همچنین ، در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد که باید برای تهیه اطمینان از انتخاب شدن برای پست ، به آماده سازی مصاحبه با توسعه دهنده بلاکچین خود اضافه کنید.

تحقیق در مورد شرکت:

تقریباً هر شرکتی به دنبال کاندیداهایی است که بتوانند در محیط کارشان متناسب باشند و اهداف و چشم اندازهای شرکت را با هم تقسیم کنند. به همین ترتیب ، برای درک شرکتی که متقاضی آن هستید ، باید کمی تحقیق کنید. این شامل اطلاعاتی در مورد:

 • تاریخ راه اندازی شرکت.
 • سفر شرکت.
 • اندازه شرکت.
 • گزارش های مطبوعات اخیر مربوط به شرکت شامل اطلاعات مربوط به مشارکت های مشترک ، عرضه محصولات ، اقدامات تبلیغاتی جدید و غیره.
 • فرهنگ شرکت.

بر مهارت های مربوط به پست مهم تمرکز کنید:

شما ممکن است سالها تجربه و چندین مجموعه مهارت منحصر به فرد داشته باشید. با این حال ، از آنجا که متقاضی مصاحبه با بلاکچین هستید ، مطمئن شوید که مهارت های مهم را ارائه می دهید.

بعلاوه ، اگر می خواهید سایر دستاوردهای خود را که غیر مرتبط هستند به نمایش بگذارید ، یا یک ستون جداگانه در CV خود ایجاد کنید یا منتظر مصاحبه شوید تا به طور خاص از شما بخواهد.


برای سوالات عمومی مصاحبه آماده شوید:

همه مصاحبه ها با چند س stال اصلی همراه است که همه ما انتظار داشته ایم از منابع انسانی بپردازیم. به همین ترتیب ، مطمئن شوید که پاسخ های خوبی به این سالات داده اید:

 • در مورد خودتان به من بگویید.
 • در پنج سال آتی خودت را در کجا میبینی?
 • چرا شغل خود را در بلاکچین انتخاب کردید?
 • نقاط قوت شما چیست?
 • نقاط ضعف شما چیستند?
 • چرا این شرکت را انتخاب کردید؟?
 • منبع انگیزه شما چیست?
 • از برنامه های شغلی بلند مدت خود بگویید.

بهترین خود را ارائه دهید:

همه ما این جمله را می دانیم – “اولین برداشت آخرین برداشت است.” به همین ترتیب ، مطمئن شوید که به اتاق مصاحبه می روید ، بهترین نسخه از خودتان هستید.

 • خوب لباس بپوشید ، نه اینکه حرفه ای لباس بپوشید.
 • به زبان بدن خود توجه کنید. صاف بنشینید و دستانتان برای مصاحبه کننده قابل مشاهده باشد.
 • کمی در مورد س questionsالات فکر کنید و سپس پاسخ های خود را بدهید.
 • منفی بیرون نزنید. منفی صحبت نکنید و از کارفرمایان قبلی انتقاد کنید

اکنون که آماده مصاحبه با توسعه دهندگان بلاکچین هستید ، بیایید 30+ سوال مصاحبه بلاکچین را بررسی کنیم.

مصاحبه توسعه دهنده Blockchain

بیش از 30 سوال متداول درباره مصاحبه برنامه نویس Blockchain

در اینجا لیستی از متداول ترین و برخی از س tالات پیچیده مصاحبه برای موقعیت توسعه دهنده بلاکچین وجود دارد. علاوه بر این ، ما توصیه می کنیم که آنها را فقط به خاطر بسپارید ، بلکه برای درک آنها از درک وقت و زمان کافی برای درک آنها وقت بگذارید.

شماره 1 بلاکچین چیست?

Blockchain یک فناوری دفتر دیجیتال غیرمتمرکز غیر قابل تغییر است که می تواند برای نگهداری سوابق معاملات با تمرکز بر شفافیت و همچنین امنیت برنامه ریزی شود..

از سوابق معاملاتی به عنوان “بلوک” یاد می شود که با استفاده از رمزنگاری بهم پیوسته یا “زنجیر” می شوند.

شماره 2 تفاوت بلاکچین بیت کوین با بلاک چین Ethereum چیست?

بیت کوین در اصل یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که می توانید از آن به عنوان وسیله مبادله معاملات مالی استفاده کنید. مثل دلار دیجیتال است.

از طرف دیگر ، Ethereum یک فناوری دفتر کل است که به کاربران امکان می دهد برنامه های جدیدی ایجاد کنند. با این حال ، ارزش سکه آن نیز معروف به Ether است که با بیت کوین قابل مقایسه است و می تواند برای تسهیل معاملات مالی مورد استفاده قرار گیرد..

شماره 3 انواع مختلف بلاکچین کدامند؟?

به طور کلی ، چهار نوع مختلف بلاکچین وجود دارد.

بلاک چین عمومی: بلاک چین های عمومی منبع باز هستند و به هر کسی اجازه می دهد تا به عنوان توسعه دهنده ، استخراج کننده و کاربر در آن شرکت کند. علاوه بر این ، اینها کاملاً شفاف است و به هر کسی امکان می دهد تمام اطلاعات معاملاتی ثبت شده را بررسی کند.

بلاکچین خصوصی یا مجاز: همانطور که از نامش پیداست ، بلاک چین های مجاز قوانین حریم خصوصی خاصی را اعمال می کنند. به عنوان مثال ، کاربران قبل از مشارکت در شبکه به رضایت نیاز دارند. بعلاوه ، کلیه معاملات در خارج از کشور خصوصی باقی مانده و فقط در اختیار افراد داخل اکوسیستم قرار دارد.

زنجیره بلوک کنسرسیوم: Blockchain کنسرسیوم را می توان به عنوان زیر مجموعه بلاکچین خصوصی در نظر گرفت. علاوه بر این ، با همان محاسن بلاکچین خصوصی همراه است با این شرط اضافه شده که اینها توسط یک گروه اداره می شوند تا یک نهاد واحد.

بلاک چین ترکیبی: بلاک چین های ترکیبی با استفاده از جنبه های بلاکچین خصوصی و عمومی ، ترکیبی کامل بین حریم خصوصی و شفافیت را ارائه می دهند. علاوه بر این ، این محبوبیت بیشتر در بین مشاغل است زیرا آنها می توانند داده هایی را که می خواهند عمومی کنند و داده هایی را که می خواهند خصوصی نگه دارند کنترل کنند.

توجه داشته باشید: این یکی از سوالات متداول مصاحبه سازندگان بلاکچین است.

شماره 4 اصلی که فناوری بلاکچین بر اساس آن بنا شده چیست؟?

در هسته اصلی ، اصل اصلی تمرکززدایی است. جدا از آن ، هدف آن نیز فراهم آوردن فرصت برابر برای همه افراد درون شبکه است. بیت کوین در این کار موفق شد. با این حال ، انواع دیگر فناوری بلاکچین ممکن است از نظر روش متفاوت باشند.

شماره 5 آنچه که فناوری لجر توزیع می شود?

دفتر توزیع شده یا فناوری دفتر توزیع شده ، اساساً یک پایگاه داده است که به طور همزمان در چندین مکان وجود دارد. علاوه بر این ، تمام داده ها در میان این مکان ها توزیع ، تکثیر و هماهنگ می شوند. فاقد یک مرکز ذخیره سازی داده یا مدیر متمرکز است.

شماره 6 چه تفاوتی بین فناوری دفتر کل توزیع شده و بلاکچین وجود دارد?

بلاکچین در واقع نوعی فناوری DLT یا دفتر کل دیجیتال است. یعنی همه زنجیره های بلوک DLT هستند اما همه DLT ها زنجیره بلوک نیستند.

بلاکچین اساساً مجموعه دیگری از ویژگی ها را به DLT اضافه می کند. علاوه بر این ، با استفاده از بلاکچین ، تمام داده ها بین همه شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته می شود و با استفاده از یک امضای رمزنگاری ، به نام هش ، امن می شود. این باعث می شود اطلاعات ذخیره شده در زنجیره بلوک غیر قابل تغییر شود ، بنابراین امنیت و یکپارچگی را افزایش می دهد.

شماره 7 چگونه بلاکچین می تواند منجر به اعتماد بیشتر شود?

بلاکچین به گونه ای طراحی شده است که هیچ یک از اطلاعات یا سوابق ذخیره شده قابل دستکاری یا حتی تخریب نیستند. علاوه بر این ، بلاکچین شفافیت را تسهیل می کند و یک نهاد نظارتی حاکم را از بین می برد.

این به کاربران امکان دسترسی برابر به اطلاعات را می دهد ، اما بدون نگرانی در مورد نقض امنیت زیرا همه افراد می توانند همه موارد را به دقت بررسی کنند.

توجه داشته باشید: این یکی از سوالات متداول مصاحبه سازندگان بلاکچین است.

شماره 8 چه نوع سوابقی در پایگاه داده blockchain وجود دارد?

دو نوع رکورد وجود دارد که می تواند در یک پایگاه داده blockchain ذخیره شود:

 • سوابق معاملاتی.
 • سوابق را مسدود کنید.

شماره 9 ویژگی های بلاکچین چیست?

ویژگی های اصلی که بلاکچین روی میز می آورد شامل موارد زیر است:

 • یک سیستم غیرمتمرکز.
 • دفتر توزیع شده.
 • اکوسیستم ایمن و ایمن.
 • ضرب کردن.

شماره 10 رمزگذاری چیست و چه نقشی در زنجیره بلوکی دارد?

در حقیقت ، رمزگذاری فرآیند رمزگذاری اطلاعات است ، جایی که اطلاعات اصلی تغییر می کند تا طرف های دیگر نتوانند آن را درک کنند. مالک همچنان می تواند با رمزگشایی اطلاعات با استفاده از یک کلید داده شده به اطلاعات دسترسی پیدا کند.

در مورد بلاکچین ، همه به همه داده ها و اطلاعات دسترسی دارند. اینجاست که می توانید از رمزگذاری استفاده کنید تا مطمئن شوید دیگران نمی توانند اطلاعات شخصی شخص را ببینند ، در نتیجه امنیت سیستم را افزایش می دهید.

شماره 11 “بلاک” در بلاکچین به چه چیزی اشاره دارد?

بلاک قطعه ای از سوابق معاملاتی یا داده هایی است که در پایگاه داده بلاکچین ذخیره می شود. سپس این بلوک ها به یکدیگر متصل می شوند و بدین ترتیب نام آن را می گذارند – بلاکچین.

شماره 12 آیا داده ها در زنجیره بلوک قابل تغییر نیستند?

بله ، داده های نوشته شده در زنجیره بلوکی عملاً غیرقابل تغییر هستند.

همانطور که می دانید ، داده های ذخیره شده در زنجیره بلوک به عنوان بلاک شناخته می شوند. هر بلوک با یک مقدار هش جفت می شود. حال هر بلوک نه تنها یک مقدار هش برای خود دارد بلکه مقدار هش بلوک قبلی نیز دارد. اگر در بلوک تغییری ایجاد شود ، مقدار هش تغییر می کند.

بنابراین ، اگر می خواهید داده های مربوط به یک بلوک را دستکاری کنید ، باید کل زنجیره بلوک را تغییر دهید ، که عملا غیرممکن است.

توجه داشته باشید: این یکی از سوالات متداول مصاحبه سازندگان بلاکچین است.

شماره 13 چه تفاوتی بین “اثبات سهام” و “اثبات کار” وجود دارد?

 • اثبات کار: اثبات کار فرایندی است که معدنچیان برای حل معماهای رمزنگاری پیچیده ، با سرمایه گذاری قدرت محاسباتی گسترده با استفاده از سخت افزار پیشرفته و مقدار مضحک مصرف انرژی ، با یکدیگر رقابت می کنند..

در عوض ، ماینری که مشکل را حل می کند با یک نشان پاداش می گیرد.

 • اثبات سهام: Proof of Stake یک جایگزین برای اثبات کار است ، جایی که هیچ رقابت مستقیمی بین استخراج کنندگان وجود ندارد و کسی به طور تصادفی برای “اعتبارسنجی” یک بلوک انتخاب می شود. احتمال اعتبارسنج شدن بسته به میزان سهام شما در بلاکچین افزایش می یابد ، یعنی چند نشانه از بلاکچین شما.

این به حداقل رساندن استفاده از منابع گران قیمت کمک می کند و بنابراین یک گزینه سازگار با محیط زیست است.

شماره 14 شناسه های بلوک چیست?

یک بلوک درون زنجیره بلوکی را می توان با استفاده از هش هدر بلوک و ارتفاع بلوک شناسایی کرد.

شماره 15 چگونه درختان مرکل در بلاکچین نقش مهمی دارند?

Merkle Tree یک ساختار داده ای مشابه یک درخت باینری است و برای حاشیه های رمزنگاری هر بلوک در یک بلاکچین استفاده می شود. در اینجا گره برگ یک هش از یک بلوک از داده های معاملاتی را نشان می دهد در حالی که گره غیر برگ یک هش از گره برگ حاوی را نشان می دهد.

مزیت استفاده از ساختار Merkle Tree به کاربران این امکان را می دهد که به جای بارگیری تک تک معاملات و بلاک ها ، به سادگی زنجیره عناوین بلوک را بارگیری کنند. به همین ترتیب ، بررسی وجود یک بلاک خاص در داخل بلاکچین بسیار آسان و راحت می شود.

شماره 16 انواع رایج لجر که در بلاکچین قابل استفاده هستند چیست؟?

رایج ترین انواع دفترهایی که می توانند در بلاکچین استفاده شوند عبارتند از:

 • شبکه های متمرکز.
 • شبکه های غیرمتمرکز.
 • شبکه های توزیع شده.

شماره 17 عملکرد trapdoor در توسعه زنجیره بلوک چیست و چه کاربردی دارد?

در حقیقت ، تابع trapdoor تابعی است که محاسبه آن در یک جهت آسان است اما در جهت مخالف آن محاسبه دشوار است مگر اینکه کاربر به اطلاعات ویژه دسترسی داشته باشد.

عملکرد trapdoor هنگام توسعه رمزگذاری های کلید عمومی بسیار مهم است و می توانید از آن برای ایجاد آدرس و کلیدهای خصوصی برای کاربران استفاده کنید..

شماره 18 چرا بلاکچین برای کار نیاز به رمز دارد?

می توانید از سکه ها یا نشانه ها در بلاکچین استفاده کنید تا تغییرات بین ایالات را اعمال کنید. به هر حال ، هر معامله در یک بلاکچین به تغییر وضعیتی اشاره دارد که می توانید نشانگر انتقال یک سکه از یک آدرس به آدرس دیگر باشد..

جدا از این ، سکه ها و نشانه ها همچنین معاملات در بلاکچین را تسهیل می کنند. هر معامله به معنای تغییر وضعیت است که با تغییر داده نشان داده می شود. در حال حاضر رمزها و سکه ها تنها راه تغییر وضعیت یک بلوک در یک بلاکچین غیرقابل تغییر هستند.

شماره 19 کشف همکار در یک شبکه P2P چگونه کار می کند?

وقتی گره جدید راه اندازی می شود ، هیچ اطلاعاتی در مورد شبکه ندارد زیرا بلاکچین فاقد سرور مرکزی است. به این ترتیب ، توسعه دهنده باید لیستی از گره های قابل اعتماد را که مستقیماً در کد گره نوشته شده اند ، ارائه دهد و سپس می تواند از آنها برای کشف اولیه همکار استفاده کند.

شماره 20 scriptPubKey چیست?

scriptPubKey یک اسکریپت قفل کننده است که در خروجی یک تراکنش قرار می گیرد. این شامل برخی شرایط خاص است که برای تحقق معامله باید رعایت شود.

شماره 21 RSA چیست?

RSA ، مخفف Rivest-Shamir-Adelman ، الگوریتمی برای امضای داده و رمزگذاری است. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از یک الگوریتم رمزنگاری نامتقارن که روی دو کلید مختلف کار می کند – یعنی یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی ، از آن برای امنیت داده ها استفاده کنید..

کلید عمومی را می توان با هر کسی به اشتراک گذاشت ، در حالی که کلید خصوصی باید مخفی نگه داشته شود.

توجه داشته باشید: این یکی از سوالات متداول مصاحبه سازندگان بلاکچین است.

شماره 22 SHA-256 چیست?

SHA-256 بخشی از SHA-2 (Secure Hash Algorithm Version 2) است که یک نام جمعی برای نسخه های مختلف عملکرد هش از جمله SHA-224 ، SHA-384 و SHA-512 است..

بنابراین ، در اصل یک تابع هش رمزنگاری یک جهته است که متنی را از هر طولی به یک رشته منحصر به فرد حاوی 256 بیت یا 32 بایت تبدیل می کند..

شماره 23 استخراج چیست?

استخراج فرآیندی است که طی آن اعتبار معامله در یک شبکه بلاکچین انجام می شود. علاوه بر این ، این فرآیند اساساً دو عملکرد را در اختیار شما قرار می دهد:

ابتدا استخراج ، سکه های جدیدی را در یک بلوک تولید شده ایجاد می کند.

ثانیا ، اثبات کار شبکه بلاکچین را تأیید می کند که معامله ای را در دفتر توزیع اعتبار می دهد.

شماره 24 هزینه دو برابر چیست؟ چطوری جلوشو می گیری?

خرج مضاعف به شرایطی گفته می شود که یک رمز دیجیتالی واحد چندین بار خرج شود. از آنجا که توکن ها در اصل دارایی های دیجیتال متشکل از پرونده های دیجیتالی هستند ، به راحتی می توانید آن را شبیه سازی کنید. بنابراین ، این می تواند منجر به مشکلات زیادی از جمله تورم برای سیستم شود.

همانطور که می توانید تصور کنید ، این یک مشکل بسیار بزرگ برای زیرساخت های بلاکچین است ، اما با هوشمندی می توان از آن جلوگیری کرد. با این حال ، بلاکچین قبل از نوشتن معامله در دفتر ، از چندین شخص برای تأیید معامله استفاده می کند. این امر باعث می شود هزینه های مضاعف از نظر محاسباتی غیر عملی باشد.

شماره 25 چند سیستم عامل محبوب برای توسعه برنامه های بلاکچین چیست?

برخی از سیستم عامل های محبوب برای توسعه برنامه های blockchain عبارتند از:

 • اتریوم.
 • هایپرلجر.
 • قتوم.
 • EOS.
 • IOTA.

شماره 26 از چه زبانی برای ایجاد قراردادهای هوشمند استفاده می شود?

در واقع ، قراردادهای هوشمندی که در Ethereum ایجاد می کنید با استفاده از آنها توسعه می یابد جامدادی. این یک زبان برنامه نویسی شی گرا با سطح بالا با نحوی مشابه JavaScript است. بیشتر ، می توان از آن برای نوشتن برنامه های ساده و پیچیده استفاده کرد.

شماره 27 حمله 51٪ چیست?

حمله 51 درصدی به بلاکچین زمانی اتفاق می افتد که یک گروه یا فرد در نهایت کنترل بیش از نیمی (یا > 51٪) میزان هش معدن یا توان محاسباتی. در این حالت ، آنها می توانند با رد و تأیید معاملات سیستم را کنترل کنند و حتی می توانند هزینه های مضاعف را نیز انجام دهند.

شماره 28 اشتراک مخفی چیست?

این یکی از اصلی ترین راه هایی است که برای کنترل امنیت داده در بلاکچین استفاده می شود. بعلاوه ، می توانید از آن برای تفکیک اطلاعات شخصی (یا هرگونه اطلاعات مخفی) در چندین واحد استفاده کنید. پس از آن ، می توانید آنها را برای کاربر ارسال کنید.

اطلاعات اصلی را فقط زمانی می توانید بازیابی کنید که مشارکت کننده ای که بخشی از راز را دارد توافق کند آن را با بقیه اعضای گروه ترکیب کند. این مزایای امنیتی زیادی را برای فناوری بلاکچین فراهم می کند.

شماره 29 حسابداری اجرایی چیست?

حسابداری اجرایی نوع خاصی از حسابداری است که به ویژه برای مشاغل طراحی شده برای خدمات به مشتری یا مشتری خود ارائه می شود. علاوه بر این ، محدودیت بالایی در خدمات وجود ندارد ، به کسب و کارها امکان می دهد تا تعداد خدمات لازم را ایجاد و مدیریت کنند.

شماره 30 چنگال سخت و چنگال نرم چیست?

 • چنگال سخت: یک هارد فورک تغییراتی را در پروتکل blockchain اعمال می کند که آن را با نسخه قبلی ناسازگار می کند. این بدان معنی است که گره های به روز نشده قادر به فشار دادن بلوک های جدید به بلاکچین نیستند.

شما می توانید از چنگال های سخت برای بهبود بلاکچین قدیمی موجود یا ایجاد بلاکچین جدید استفاده کنید.

 • چنگال نرم: نرم چنگال تغییر پروتکل بلاکچین است که با گذشته سازگار است. این بدان معناست که گره های به روز نشده همچنان قادر به پردازش معاملات نیستند و بلوک های جدیدی را به بلاکچین فشار می دهند ، البته به شرطی که پروتکل های جدید را نقض نکنند..

با این حال ، کاربران معمولاً می دانند که سیستم قدیمی منسوخ شده است و به سرعت به آخرین نسخه ارتقا می یابد.

شماره 31 الگوریتم های رمزنگاری پرکاربرد را نام ببرید.

برخی از پرکاربردترین الگوریتم های رمزنگاری عبارتند از:

 • RSA.
 • Triple DES.
 • Blowfish.
 • دو ماهی.
 • AES.

توجه داشته باشید: این یکی از سوالات متداول مصاحبه سازندگان بلاکچین است.

شماره 32 چگونه مدیریت ریسک مربوط به تأمین سوابق معاملات را کنترل خواهید کرد?

در حقیقت ، چندین روش برای مدیریت مدیریت ریسک مربوط به ایمن سازی سوابق معاملات وجود دارد. این شامل:

 • شناسایی تهدیدات و آسیب پذیری های مرتبط با سوابق مالی یک سازمان و سپس اقدامات متقابل مناسب برای کاهش این خطر.
 • در یک طرح پشتیبان سرمایه گذاری کنید.
 • استفاده از یک نرم افزار اختصاصی مدیریت ریسک.

شماره 33 BIP چیست?

BIP مخفف پروتکل بهبود Bitcoin است.

شماره 34 الگوریتم اجماع چیست؟ انواع مختلف الگوریتم های اجماع چیست؟?

الگوریتم اجماع اساساً روشی است برای اطمینان از اینکه همتایان شبکه بلاکچین در مورد وضعیت فعلی دفتر توزیع شده در یک صفحه هستند. علاوه بر این ، الگوریتم به ایجاد قابلیت اطمینان و اعتماد در میان دو همتا ناشناخته در محیط محاسبات توزیع شده کمک می کند.

در اینجا چند نمونه از الگوریتم های اجماع رایج آورده شده است:

 • اثبات کار (PoW)
 • اثبات ظرفیت (PoC)
 • اثبات فعالیت (PoA)
 • گواهی اثبات سهام (DPoS)
 • اثبات سهام (PoS)
 • اثبات اقتدار
 • اثبات سوختن
 • اثبات وزن
 • اثبات زمان سپری شده

نحوه مصاحبه با یک توسعه دهنده بلاکچین?

اگر شما یک متخصص منابع انسانی هستید یا شخصی که مسئولیت مصاحبه با توسعه دهنده بلاکچین را به شما داده شده است ، پس می توانید از پرسشنامه مصاحبه و پاسخ هایی که در اینجا بحث شده استفاده کنید..

به غیر از محتوا ، باید به دنبال ویژگی های دیگری مانند مهارت های رهبری ، توانایی مدیریت خود و اشتیاق به یادگیری چیزهای جدید در داوطلب باشید..

در واقع ، انجام مصاحبه با توسعه دهنده بلاکچین کار ساده ای نیست و باید وقت خود را صرف کنید و قبل از آن آماده شوید!

نتیجه

امیدواریم این لیست جامع از سوالات متداول مصاحبه مفید واقع شده باشد. در واقع ، این باید به شما کمک کند تا برای مصاحبه با توسعه دهنده بلاکچین آماده شوید. با این حال ، ما هنوز هم به شما توصیه می کنیم که اصول را زیر پا بگذارید ، زیرا داشتن یک درک صحیح از مفاهیم اصلی همیشه به شما رقیب خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map