Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

موارد استفاده از بلاکچین در دنیای واقعی – 46 برنامه Blockchain

بلاکچین دنیای اطراف ما را کاملا متحول کرده است. این کار با بیت کوین در سال 2009 شروع شد وقتی Satoshi Nakatomi بلاکچین را اختراع کرد و بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده بود که از آن استفاده کرد.

اگر استفاده فعلی از بلاکچین را ببینیم متعجب خواهید شد. در حال حاضر صدها مورد استفاده از بلاکچین وجود دارد که در دنیای واقعی اجرا می شوند. چرا که نه؟ این امر تقریباً از نظر هوش مصنوعی تا تولید ، هر صنعت خارج از آن را مختل کرده است.

اعداد نیز به نفع بلاکچین هستند. مجمع جهانی اقتصاد پیش بینی کرده است که تا سال 2025, 10٪ از تولید ناخالص داخلی تحت تأثیر قرار می گیرد یا در زنجیره بلوکی ذخیره می شود. این برای یک فناوری جدید که هنوز یک دهه از آن نمی گذرد بسیار است. از طرف دیگر ، رهبران باید سریع تمرکز خود را تغییر دهند و اطمینان حاصل کنند که تجارت آنها می تواند با تحولات بلاکچین سازگار باشد.

در این مقاله ، ما به موارد استفاده از بلاکچین در دنیای واقعی و کاربردهای بلاکچین خواهیم پرداخت. همه موارد واقعی در دنیای واقعی استفاده می شود که ما لیست خواهیم کرد وعده هایی برای پاسخگویی داریم. با این حال ، دشوار است تشخیص دهید کدام یک موفق یا شکست خواهد خورد.

Contents

اینفوگرافیک برنامه های واقعی Blockchain دنیای واقعی

ما موارد استفاده از بلاکچین را در دسته های خاصی دسته بندی کرده ایم. در زمان نوشتن مقاله ، ما 46 برنامه یا خدمات بلاکچین را از ژوئیه 2018 ذکر کرده ایم. این نمونه های بلاکچین با توجه به تأثیر آنها در گروه مربوطه انتخاب می شوند. همچنین این لیست را می توان امیدوار کننده ترین موارد استفاده در بلاک چین TOP در دنیای واقعی دانست. بیایید دسته های زیر را لیست کنیم.

 

 1. مدیریت / توزیع محتوا: PeerNova ، شجاع.
 2. مدیریت داده: Factom ، Essentia.one.
 3. امنیت سایبری: GuardTime ، Remme ، Blockverify ، PeerNova.
 4. سکو: گوهر.
 5. مراقبت های بهداشتی: SimplyVital Health ، MedRec.
 6. خدمات مالی: ابرا ، بارکلی ، ایترنیتی.
 7. تولیدی و صنعتی: Maersk ، Provenance ، SKUChain ، LO3 انرژی.
 8. ذخیره سازی: STORJ.io
 9. دولت: پروژه SouthKorea ، Govcoin ، Democracy.earth ، FollowMyVote.
 10. خرده فروشی: بازار آزاد ، وفادار.
 11. پلت فرم Blockchain: راه حل های IBM Blockchain ، شایسته.
 12. حمل و نقل و جهانگردی: شهر بازی.
 13. رسانه ها: KodakOne ، Ujomusic ، Civil.
 14. مشاور املاک: همه جا ، پیشگویی.
 15. ثبت زمین: ثبت احوال عمومی.
 16. شناسایی: وارد کردن.
 17. بیمه: AIG.
 18. شرکت، پروژه: لاجوردی.
 19. تبلیغات: نیویاکس.
 20. نویسندگی و مالکیت: Blinded، Stampery، Veisart، Po.et.
 21. شبکه اجتماعی: AKASHA ، مال شما.
 22. الماس: مستبدین.

بیایید شروع کنیم.

برنامه های Blockchain دسته: مدیریت / توزیع محتوا

1. شجاع

مورد استفاده کنید: نیاز به مرورگری که بتواند با مسدود کردن ردیاب ها و تبلیغات ، هزینه داده ها را کاهش دهد. این فقط با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد نیاز از حریم خصوصی کاربران محافظت می کند ، هم در وقت و هم در وقت صرفه جویی می شود.

راه حل:  Brave یک مرورگر مدرن است که مرورگری امن ، سریع و خصوصی را ارائه می دهد. این کار را با کمک بلاکچین انجام می دهد. برای این کار ، تمام تبلیغات را با مسدود کننده تبلیغات داخلی مسدود می کند. به لطف مسدود کردن ردیاب ، حریم خصوصی کاربر نیز حفظ شده است. همچنین ، به دلیل مسدود شدن تبلیغات و ردیاب ها ، مرورگر شجاع سریعتر از سایر مرورگرهای معروف از جمله Chrome و Mozilla کار می کند. آنها همچنین با استفاده از رمزهای سودمند خود در حال کسب درآمد برای مسدود کردن تبلیغات هستند. آنها همچنین در حال آزمایش تبلیغات با استفاده از فناوری بلاکچین هستند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://brave.com/

وبلاگ: https://brave.com/blog/


دسته بندی: مدیریت / توزیع محتوا

منبع تصویر: شجاع

2. زنجیره کاغذی

مورد استفاده کنید: نیاز به شرکتها ، سازندگان موسیقی ، سازمان خبری و غیره به داشتن یک بازار غیرمتمرکز مناسب که بتوانند دارایی های خود را تحت فشار قرار دهند و با دور زدن چرخه های طولانی مدت پرداخت صنعت ، از آنها درآمد کسب کنند..

راه حل: راه حل: Paperchain یک بازار غیرمتمرکز را ارائه می دهد که در آن هر شرکت رسانه ای می تواند از محتوای خود کسب درآمد کرده و با استفاده از بازار غیرمتمرکز آن را در دسترس یک شبکه سرمایه گذاری جهانی قرار دهد. این بزرگترین مشکل صنعت در دوره های طولانی پرداخت را حل می کند و به بازیکنان کوچک و بزرگ کمک می کند تا از نقدینگی استفاده کنند. از ویژگیهای مهم Paperchain می توان به ارائه یک شبکه سرمایه گذاری غیرمتمرکز رسانه ، بینش داخلی و یک لایه زیرساخت مالی قوی اشاره کرد که می تواند برای ایجاد توافقات مالی توسط شخص ثالث مورد استفاده قرار گیرد..

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.paperchain.io/

وبلاگ: https://blog.paperchain.io/

دسته بندی: مدیریت / توزیع محتوا

منبع تصویر: Paperchain

برنامه های Blockchain دسته: مدیریت داده ها

3. فاکتوم

مورد استفاده کنید: نیاز به محافظت از سیستم های مهم تجاری ، دولتی و غیرانتفاعی در برابر سرقت داده ها و همچنین ایجاد صداقت در همه سیستم عامل ها و سیستم ها.

راه حل: فاکتوم در مورد اعتماد ، صداقت و تغییرناپذیری است. آنها با فناوری می توانند سیستم جهانی را تضمین کنند که می تواند به محافظت از سیستم ها کمک کند و از رهایی مردم از فقر اطمینان حاصل کند. با استفاده از بلاکچین ، سیستم ها شفافیت ، صداقت ، صداقت و امنیت را کسب می کنند. همچنین ، نیاز به یک چارچوب قابل اعتماد که بتواند صداقت را به مهمانی منظره بزرگتر تبدیل کند. به طور خلاصه ، با استفاده از Factom ساخت محصولات داده و تصمیم گیری بر اساس آن آسان تر خواهد بود. نرم افزار Factom همچنین برای سیستم موجود قابل اتصال است و نیازی به ایجاد یا بازسازی سیستم از ابتدا نیست.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.factom.com/

وبلاگ: https://www.factom.com/blog

دسته بندی: مدیریت داده

منبع تصویر: Factom

4. Essentia.one

مورد استفاده کنید: نیاز به چارچوبی برای مدیریت داده ها که به کاربران کمک می کند تا داده ها را از هرجای دیگر به روشی ایمن و دسترسی داشته باشند.

راه حل: Essesntia.one یک چارچوب مدیریت داده است که در بالای بلاکچین ساخته شده است و یک مرکز غیر متمرکز و قابلیت همکاری را فراهم می کند. این شامل دو م importantلفه مهم است: هم افزایی و جوهرها. اسنس داده های آنها را دارد و از طریق سرویس های متعدد بهم پیوسته می شود در حالی که این هم افزایی ها به عنوان بافت همبند عملیات مانند اتصال سکوها ، منابع و غیره عمل می کنند. توسعه دهندگان می توانند از این معماری بهره ببرند و در بالای آن ساخته شده و امکان دسترسی به هر کس در سراسر جهان را فراهم کنند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://essentia.one/

وبلاگ: https://medium.com/@matteozago

دسته بندی: مدیریت داده

منبع تصویر: Essentia

برنامه های Blockchain دسته: امنیت سایبری

5. GuardTime

مورد استفاده کنید: نیاز به اثبات امنیتی بهتر و قابل تأییدتر که بر روی بلاکچین کار کند و از داده های کاربر بسیار بهتر از راه حل سنتی بلاکچین محافظت کند.

راه حل: GuardTime یک پروژه بلاکچین امنیت سایبری است که هدف آن استفاده از فناوری KSI Guartime است. این فناوری به طور خاص برای راه حل های سازمانی طراحی شده است. همچنین ، عملکرد نیز دست نخورده است.

آنها بر اساس آنچه بیت کوین تاکنون ارائه داده است ، یعنی شفافیت ، تغییرناپذیری و امنیت. در سال 2003 ، آنها اولین مدرک امنیتی رسمی را ارائه دادند که اثبات امنیتی قابل تأیید در سراسر شبکه است. در حال حاضر ، آنها با بسیاری از شرکت هایی که از فناوری KSI خود استفاده می کنند همکاری می کنند.

در ابتدا ، آنها با دولت استونی شروع به کار کردند و به آنها کمک کردند تا سوابق بهداشتی شهروندان استونی را تأمین کنند. در حال حاضر ، آنها با Verizon Enterprise Solutions و حتی دفاعی و هوافضا همکاری می کنند.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پشته فناوری آنها کسب کنید اینجا.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://guardtime.com

وبلاگ: https://guardtime.com/blog

دسته بندی: امنیت سایبری

منبع تصویر: GuardTime

6. رم

مورد استفاده کنید: احراز هویت ضد هک که از اطلاعات کاربر و شرکت در برابر حملات سایبری محافظت می کند.

راه حل: Remme یک پروژه بلاکچین امنیت سایبری است که هدف آن بهبود استانداردهای کنونی امنیتی برای کاربران و شرکتهایی است که سعی در محافظت از داده های خود از استفاده غیر مجاز دارند. همچنین برای کنترل حملات سایبری ساخته شده است. برای انجام این کار ، به سازمانهایی با زیرساختهای مهم ، medtech ، مبادلات رمزنگاری و موارد دیگر کمک می کند. همچنین ، با اتوماسیون همه چیز ، جنبه انسانی را کاملاً از بین می برد. حملات متداولی که Remme از آنها محافظت می کند شامل Brute Force ، Phishing ، Keylogging ، حملات استفاده مجدد از رمز عبور و موارد دیگر است.

وضعیت: اجرای پروژه های آزمایشی برای Infopulse و دیگران.

سایت اینترنتی: https://remme.io/

وبلاگ: https://medium.com/remme

دسته بندی: امنیت سایبری

منبع تصویر: Remme

7. بلوک بندی کنید

مورد استفاده کنید: نیاز به داشتن شفافیت برای تأمین زنجیره های با استفاده از بلاکچین است که نه تنها تقلبی ها را شناسایی می کند بلکه راه حلی جهانی نیز ارائه می دهد. زنجیره های تأمین مانند داروها ، الکترونیک ، الماس و اقلام لوکس برای کار صحیح به شفافیت احتیاج دارند.

راه حل: Blockverify یک راه حل ضد تقلبی مبتنی بر بلاک چین است. عملکرد آن شناسایی تقلبی است و یک محیط غیر تکراری را ارائه می دهد. همچنین ، این کاملاً برای شرکت ها قابل تنظیم است و آنها می توانند هنگام ثبت محصولات جدید ، زنجیره تأمین خود را مدیریت کنند. موارد استفاده زیادی از Blockverify وجود دارد. برخی از موارد استفاده برجسته شامل لوازم الکترونیکی ، دارویی ، الکترونیکی و اقلام لوکس است.

این کار با برچسب گذاری هر محصول با یک برچسب تأیید Block منحصر به فرد کار می کند عرضه نیز از نظر مصرف کننده و خرده فروشی تأیید می شود. این همچنین ضد فساد را ارائه می دهد و از این رو یکپارچگی لازم برای اجرای زنجیره های تأمین با شفافیت 100٪ را فراهم می کند.

وضعیت: در حال پیش رفت.

سایت اینترنتی: http://www.blockverify.io/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: امنیت سایبری

منبع تصویر: Blockverify

8. PeerNova

مورد استفاده کنید: نیاز به یکپارچگی داده ها در صنعت مالی که هم ذینفعان و هم نهادهای نظارتی به آن نیاز دارند.

راه حل: PeerNova با ارائه بهترین ها از هر دو فناوری Blockchain ، BigData و Cloud ، نحوه کار دنیای مالی را بهبود می بخشد. هدف از این کار ارائه راهی به موسسات مالی برای تأیید و ایمن سازی داده های آنها است. این همچنین به آنها امکان می دهد تا حسابرسی ، سازگاری و انطباق خود را بررسی کنند. سه ویژگی اصلی فناوری PeerNova Blockchain شامل تغییرناپذیری ، تغییر شکل و پخش منطقی است. این به این معنی است که داده ها ایمن ، قابل تأیید هستند و هر زمان که لازم باشد قابل بازیابی هستند.

وضعیت: درگیر پروژه های مختلفی از جمله دفتر تجارت پس از تجارت ، Lineage of Capital و فناوری میخی.

سایت اینترنتی: http://peernova.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: امنیت سایبری

منبع تصویر: Peer Nova

برنامه های Blockchain دسته: بستر های نرم افزاری

9. گوهر

مورد استفاده کنید: نیاز به سیستم عاملی که بتواند مشکل سیلو را شناسایی کند و تمام سیلوهای مختلف را به یک صرفه جویی در وقت ، تلاش و هزینه برای انواع مختلف تجاری مانند بهداشت ، رسانه ها ، بانک ها و موارد دیگر متصل کند..

راه حل: Gem یک سیستم عامل بلاکچین است که داده های مربوط به یک دارایی یا یک شخص را با ایجاد شناسه های جهانی به هم پیوند می دهد. این امر باعث از بین رفتن زمان و نیاز به سازش می شود. همچنین شفافیت ایجاد می کند و نتایج بهتری را با کاهش خطرات ارائه می دهد. به طور خلاصه ، همه چیز در مورد شناسایی نهادهای جهانی و سپس دادن بستری به آنها برای تبادل و ارتباط از طریق به اشتراک گذاری داده ها است. نه تنها همه چیز را می توان با گردش کار اتوماتیک کرد.

این راه حل ساده می تواند در بسیاری از عمودی های مختلف از جمله استفاده شود زنجیره تامین, مراقبت های بهداشتی, و خیلی بیشتر.

وضعیت: با چندین شریک از جمله فیلیپس و Xpansiv در حال انجام است.

سایت اینترنتی: https://enterprise.gem.co/

وبلاگ: http://blog.gem.co/

دسته بندی: سکو

منبع تصویر: GEM

برنامه های Blockchain دسته: مراقبت های بهداشتی

10. SimplyVital Health

مورد استفاده کنید: نیاز به یک راه حل بهداشتی مناسب که بتواند بستری را برای ارائه دهندگان ، مشتریان و متخصصان مراقبت های بهداشتی فراهم کند.

راه حل: SimplyVital Health یک راه حل بلاکچین است که بیماران و ارائه دهندگان خدمات را زیر یک سقف متصل می کند. این یک راه حل مدیریت داده های سلامت است و همچنین از یادگیری ماشین و الگوریتم های پیش بینی برای بهترین راه حل ممکن استفاده می کند. بینش های تحلیلی برای تجربه بیمار ارائه می شود. همچنین برای ارائه دهندگان خصوصی ، بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی به همان اندازه کار می کند. یکی از اصلی ترین اجزای آن Health Nexus است. این یک پروتکل سازگار با HIPAA است که در سراسر جهان پذیرفته می شود. پروتکلی که می تواند برای اتصال داده های مراقبت های بهداشتی و کنترل بیمار مورد استفاده قرار گیرد.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.simplyvitalhealth.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: مراقبت های بهداشتی

منبع تصویر: SimplyVital

11. MedRec

مورد استفاده کنید: نیاز بیماران به داشتن اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی خود در یک مکان واحد و باید از هر کجا قابل دسترسی باشد.

راه حل: MedRec یک بستر بلاکچین است که با ارائه یک راه حل بلاکچین که می تواند داده های بیماران را از طریق سازمان های مختلف ، افراد و متخصصان مراقبت های بهداشتی ذخیره و دسترسی پیدا کند ، مشکل سوابق الکترونیکی سلامت (EHR) را حل می کند. این یک اکوسیستم ایجاد می کند که برای بیماران کار می کند و توانایی آنها را برای ارائه گزارش پزشکی خود را در نوک انگشتان فراهم می کند. استفاده از بلاکچین همچنین شفافیت ایجاد می کند و یک اثر منحصر به فرد ایجاد می کند. این امر منجر به کاهش هزینه ها و پشتیبانی آسانتر مراقبت های بهداشتی از بیمار می شود.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://medrec.media.mit.edu/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: مراقبت های بهداشتی

منبع تصویر: Medrec

برنامه های Blockchain دسته: خدمات مالی

12. ابرا

مورد استفاده کنید: نیاز به یک برنامه تلفن همراه که به هر کسی اجازه دهد نه تنها در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کند بلکه باعث امنیت و ذخیره دارایی های خود شود بدون هیچ گونه نگرانی.

راه حل: Abra یک برنامه رمز ارز همراه است که به کاربران امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را ذخیره ، سرمایه گذاری و خریداری کنند. همچنین ایمن است و اطمینان می دهد که همه می توانند از آن استفاده کنند. در زمان نوشتن ، از 25 ارز رمزنگاری شده از جمله ارزهای رمزپایه معروف مانند بیت کوین ، litecoin ، dash و غیره پشتیبانی می کند. با استفاده از این برنامه ، هرکسی می تواند رمزنگاری کند یا خرید کند. همچنین ایمن است و قابلیت تحرک را فراهم می کند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.abra.com/

وبلاگ: https://www.abra.com/blog/

دسته بندیy: خدمات مالی

منبع تصویر: ابرا

13. بارکلی ها

مورد استفاده کنید: بانک ها از فناوری بلاکچین برای بهبود روند بانکداری داخلی و همچنین بهبود تجربه کاربر استفاده می کنند.

راه حل: بانک بارکلی ها بلاکچین و تأثیر آن را درک می کند. و به همین دلیل است که آنها در حال ساخت سیستم های خود برای پشتیبانی از بلاکچین هستند. این درهای جدیدی به روی کاربران خواهد گشود زیرا آنها می توانند از هر جایی که بخواهند با سیستم های بانکی تعامل داشته باشند. یک محیط دارای قابلیت بلاکچین به این معنی است که احراز هویت را می توان در سریعترین زمان ممکن انجام داد. همچنین ، به دلیل شفافیت و یکپارچگی ارائه شده توسط راه حل بلاکچین ، کلاهبرداری را می توان به طور کامل از سیستم حذف کرد. آنها همچنین در تلاشند تا یک انقلاب تجاری ایجاد کنند که در آن همه چیز برای اطمینان از شفافیت ردیابی شود.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.barclayscorporate.com

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: خدمات مالی

14. اترنت

مورد استفاده کنید: نیاز به قراردادهای هوشمند و سریع که سازمان ها را قادر می سازد تا مقیاس جهانی را با استفاده از بلاکچین در اختیار شما قرار دهند.

راه حل:  Aeternity یک رابط قرارداد هوشمند قابل توسعه است که به هر سازمانی کمک می کند تا با داده های دنیای واقعی کار کند. به گونه ای طراحی شده است که می تواند مقیاس پذیری بی نظیر و بی نظیر جهانی ، کارایی بی نظیر و حاکمیت شفاف را فراهم کند. جنبه نوآوری از قرارداد های هوشمند ناشی از کامل شدن تورینگ است. نه تنها این اجماع از طریق الگوریتم اجماع جدید انجام می شود که هم از Proof-of-Work (PoW) و هم از Proof-of-Stake (PoS) بهره می برد. مفهوم دیگری وجود دارد که Aeternity را منحصر به فرد می کند ، کانال های دولتی است. قراردادهای هوشمند را قادر می سازد خارج از زنجیره ای اجرا شوند. Oracles برای اتصال قراردادهای هوشمند به داده های واقعی و تعامل با آنها به عنوان اشیای واقعاً درجه یک استفاده می شود.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی:  https://www.aeternity.com/

وبلاگ: https://blog.aeternity.com/

دسته بندی: خدمات مالی

منبع تصویر: Aeternity

برنامه های Blockchain دسته: تولیدی و صنعتی

15. مرسک

مورد استفاده کنید: حرکت بار که می تواند به طور موثر و کارآمد ردیابی شود.

راه حل: مرسک در حال حاضر یک شرکت حمل و نقل تاسیس است که به حمل و نقل بار در کل دنیا می پردازد. اکنون ، آنها به آرامی به راه حل blockchain منتقل می شوند تا بتوانند از شفافیت ، صداقت و امنیت ارائه شده از آن استفاده کنند. با این کار شرکت ها یا بنادر حمل و نقل کنترل بهتری بر کالاها خواهند داشت. این همچنین بدان معناست که حمل و نقل غیرقانونی به طور کامل متوقف خواهد شد زیرا داده های یک بار ذخیره نمی شوند تغییر کنند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.maerskline.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی:  تولیدی و صنعتی

منبع تصویر: Maeslk

16. منشأ

مورد استفاده کنید: یک زنجیره تأمین که اعتماد را فراهم می کند و هم به کاربران و هم به مشاغل قدرت می بخشد.

راه حل: Provenance یک بستر بلاکچین است که زنجیره تامین را تأمین می کند و کسب و کارها را قادر می سازد اعتماد ایجاد کنند. همچنین به خریداران در انتخاب محصولات کمک می کند. به طور خلاصه ، این سوخت به کل زنجیره تأمین از جمله خرده فروشان ، تولیدکنندگان ، خریداران و شرکا دامن می زند. هدف آن فراهم آوردن یک محیط شفاف است که در آن خریداران می توانند منشا product محصول و سایر اطلاعات حیاتی را قبل از خرید پیدا کنند. خرده فروشی همچنین می تواند از این تغییر استفاده کرده و اطمینان حاصل کند که مشتریان قبل از خرید اطلاعات کامل را کسب می کنند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.provenance.org/

وبلاگ: https://www.provenance.org/case-studies

دسته بندی: تولیدی و صنعتی

منبع تصویر: Provenance

17. SKUChain

مورد استفاده کنید: یک راه حل بلاکچین که می تواند کل زنجیره های تأمین شرکت را تأمین کند و برای صنعتی که شرکت ها می توانند با هم کار کنند و رشد کنند ارزش ایجاد کند.

راه حل: SKUChain می خواهد با توانمندسازی هر شرکت کننده و ایجاد یک زنجیره ارزش جهانی ، نحوه کار در زنجیره تامین شرکت را تغییر دهد. هر بنگاه اقتصادی می تواند به زنجیره تأمین دسترسی داشته باشد که می تواند از طریق چندین روش برای باز کردن سود به دست آورد. به طور خلاصه ، همه چیز در مورد گردهم آوردن شرکت ها و ایجاد یک محیط مشترک است. این امر تصمیم گیری و کنترل بهتر بر زنجیره های تأمین را برای شرکت آسان می کند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: http://www.skuchain.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: تولیدی و صنعتی

منبع تصویر: SKUCHAIN

18. انرژی LO3

مورد استفاده کنید: نیاز به بستری که در آن کاربران بتوانند انرژی تولید شده خود را مدیریت کرده و عملیات بازار شامل خرید ، فروش ، ذخیره و غیره را در سطح محلی و جهانی انجام دهند..

راه حل: LO3 Energy یک بستر بلاکچین است که با فراهم آوردن توانایی تولید ، ذخیره ، خرید ، فروش و انرژی در سطح محلی ، به کاربران امکان می دهد تا مصرف انرژی و تولید خود را کنترل کنند. برای این کار ، آنها قصد دارند از Smart meter ، Blockchain ، API و Grid استفاده کنند. کنتور هوشمند بخشی از انرژی LO3 است که از مصرف انرژی مراقبت می کند و از برقراری ارتباط خوب با شبکه اطمینان حاصل می کند. API و Grid به ترتیب برای ایجاد همکاری و اتصال به سیستم های قدیمی شبکه هستند. این امر موجب تبادل انرژی نظیر به نظیر برای همه می شود.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://lo3energy.com/

وبلاگ: https://lo3energy.com/news/

دسته بندی: تولیدی و صنعتی

منبع تصویر: LO3Energy

برنامه های Blockchain دسته: ذخیره سازی

19. STORJ.io

مورد استفاده کنید: نیاز به فضای ذخیره سازی ابری توزیعی که در آن کاربران بتوانند به داده های خود در قالب رمزگذاری شده دسترسی داشته باشند.

راه حل: STORJ.io یک پلت فرم ذخیره سازی ابر توزیع شده است که تمرکز خود را بر کنترل دادن کاربران با ارائه فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده از انتها به انتها می گذارد. فقط کاربران می توانند به داده های خود دسترسی داشته باشند و پرداخت های بلاکچین قدرت آنها را فراهم می کند. بنابراین ، چگونه کار می کند؟ این کار با اجازه دادن به کاربران در اجاره فضای شبکه امکان پذیر است. با این کار ، کاربر می تواند با به اشتراک گذاری فضای HD درآمد کسب کند. همچنین منبع آزاد و رایگان است و هرکسی می تواند به توسعه راه حل کمک کند.

وضعیت: در دسترسی زودهنگام

سایت اینترنتی: https://storj.io/

وبلاگ: https://medium.com/@storjproject

دسته بندی: تولیدی و صنعتی

منبع تصویر: Storj

برنامه های Blockchain دسته: دولت

20. SDS سامسونگ

مورد استفاده کنید: لزوم بهبود شفافیت در خدمات دولتی از جمله ایمنی عمومی ، رفاه و حمل و نقل.

راه حل: سامسونگ SDS برای ایجاد خدمات شفاف تر دولتی كه می تواند به بهبود سه جز can اصلی جامعه از جمله ایمنی عمومی ، رفاه و حمل و نقل كمك كند ، با دولت كره جنوبی مشاركت كرد. در حال حاضر در مرحله نوپایی است و پیش بینی می شود تا سال 2020 به پایان برسد.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.samsungsds.com/us/fa/index.html

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: دولت

منبع تصویر: SDS SDS

21. Govcoin

مورد استفاده کنید: سکه ای دولتی که می تواند به کاربران در مدیریت پس انداز کمک کند ، به آنها کمک می کند تاخیر در پرداخت را نداشته باشند و همچنین دسترسی فوری به آنها می دهد و باعث بهبود سیستم رفاهی می شود..

راه حل: یک شرکت تازه تاسیس مستقر در لندن با هدف حل کردن استفاده از محیط سنتی با اجازه دادن به هر کسی برای بارگیری برنامه و ایجاد شیشه های مربا مجازی ، هدف آن است. با این کار ، هر کسی می تواند اجاره کرده و از طریق یک سیستم واحد خدمات را خریداری کند. همچنین به افرادی که نیاز به کمک مالی دارند کمک می کند و سریعتر از همیشه به آنها سود می رساند. این راه حل دارای یک سیستم تأمین رفاه است.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: هیچ یک

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: دولت

22. دموکراسی زمین

مورد استفاده کنید: نیاز به یک زنجیره بلوکی مجهز به دموکراسی که در آن هرکسی بتواند رأی خود را بدهد و یک پروتکل دولت دموکراتیک مستقل ایجاد کند.

راه حل: با Democracy Earth آشنا شوید ، یک پروژه منحصر به فرد که هدف آن ساختن یک پروتکل حاکمیت دموکراتیک حاکم است که منبع باز است و مبتنی بر ایده شبکه های همتا به همتا است. پروتکل می تواند در هر سازمانی که می تواند از مزایای آن استفاده کند استفاده شود. مزایای بسیاری از Democracy Earth از جمله دموکراسی مایع ، مالکیت داده ها و حاکمیت بدون مرز وجود دارد.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.democracy.earth/

وبلاگ: http://words.democracy.earth/

دسته بندی: دولت

منبع تصویر: Democracy Earth

23. Followmyvote.com

مورد استفاده کنید: نیاز به یک سکوی رای گیری در انتخابات که شفافیت کامل را ارائه دهد.

راه حل: Follow My Vote یک پلتفرم رای گیری نظیر به نظیر است که از بلاکچین استفاده می کند و شفافیت کل روند انتخابات را فراهم می کند. این به نتایج انتخابات منجر می شود که 100٪ دقیق هستند زیرا داده ها شفاف هستند و هر زمان که لازم باشد قابل ردیابی هستند. این یک روش منبع باز ، مقرون به صرفه ، راحت و 100٪ مطمئن برای اداره انتخابات است.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://followmyvote.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: دولت

منبع تصویر: FollowMyVote

برنامه های Blockchain دسته: خرده فروشی

24. بازار آزاد

مورد استفاده کنید: یک بازار آنلاین که در آن مرکزیت وجود ندارد و هیچ محدودیتی یا هزینه پلتفرم ارائه نمی دهد.

راه حل: OpenBazaar یک بازار آنلاین رایگان است که بدون هیچ گونه هزینه پلتفرم محدودیت های صفر را به کاربران خود ارائه می دهد و در عین حال ارز رمزپایه کسب می کند. کاربران می توانند فروشگاه خود را ایجاد کنند ، اقلام خود را بفروشند و مخاطبان جدیدی پیدا کنند. این سیستم عامل ها از ارز رمزپایه به عنوان واسطه ارز استفاده می کنند. این بدان معناست که دیگر نیازی به بانک و کارت اعتباری نیست. این پلتفرم همچنین سفارشی سازی کامل و شبکه نظیر به نظیر را ارائه می دهد. این یکی از بهترین بازارهای آنلاین است که توسط بلاکچین تأمین می شود.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.openbazaar.org/

وبلاگ: https://www.openbazaar.org/blog/

دسته بندی: خرده فروشی

منبع تصویر: OpenBazaar

25. وفادار

مورد استفاده کنید: یک بستر فناوری که پاداش وفاداری را به شما می دهد.

راه حل: Loyyal یک پلتفرم پاداش و وفاداری جهانی است که از فناوری های مدرن مانند قراردادهای هوشمند و بلاکچین استفاده می کند. با استفاده از این ، چندین صنعت ، مارک و شکل دیگری از سازمان می توانند ارتباط منحصر به فردی با مشتریان ایجاد کرده و یک سیستم وفاداری و پاداش ایجاد کنند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.loyyal.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: خرده فروشی

منبع تصویر: لویال

برنامه های Blockchain دسته بندی: بستر Blockchain

26. راه حل های IBM Blockchain

مورد استفاده کنید: نیاز به برنامه های بلاکچین که در سطح سازمانی کار می کنند.

راه حل: راه حل های IBM Blockchain که با استفاده از Hyperledger Composer و Hyperledger Fabric یک شبکه تولید کننده ارزش تولید می کند که منبع باز و بسیار امن است. می تواند با سایر ایده های بلاکچین مورد استفاده قرار گیرد و به آنها کمک کند تا به راحتی کار کنند. این برنامه های بلاکچین همچنین برای اداره و توسعه بسیار راحت تر می شوند. امنیت ابری IBM همچنین امنیت کل بلاکچین را تضمین می کند و از آن در برابر حملات داخلی و بدافزار محافظت می کند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.ibm.com/blockchain/solutions

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: بستر بلاکچین

منبع تصویر: IBM Blockchain

برنامه های Blockchain دسته: حمل و نقل و جهانگردی

27. شهر بازی

مورد استفاده کنید: نیاز به شبکه ای که بتواند با درایورهای غیرمتمرکز محلی به منطقه محلی خدمت کند.

راه حل: Arcade City یک سیستم مبتنی بر اصناف بلاکچین است که در آن رانندگان می توانند انجمن های محلی و سرور را به یک جامعه محلی تبدیل کنند. این بنا بر همکاری و خدمت به بهترین شکل ممکن ساخته شده است. از این طریق بهترین رانندگان بیشترین درآمد را دارند و همچنین به رانندگان دیگر کمک می کند تا از تجربه و اشتباهات خود یاد بگیرند. هرکسی می تواند صنفی ایجاد کند یا خود را ایجاد کند. از رمز عبور برای درآمدزایی از معاملات درون سیستم استفاده می شود.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://arcade.city/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: حمل و نقل و جهانگردی

منبع تصویر: Arcade City

برنامه های Blockchain دسته: رسانه ها

28. KodakOne

مورد استفاده کنید: یک بستر صدور مجوز که در آن رسانه ها و کارهای خلاقانه می توانند در سطح جهان ذخیره ، ایمن و به اشتراک گذاشته شوند.

راه حل: KodakOne یک پلت فرم مدیریت درست تصویر است که در بالای بلاکچین اجرا می شود و برای تأمین سوخت آن از رمز ارز KODAKCoin استفاده می کند. این سازندگان را قادر می سازد تا کارهای خود را با خیال راحت و ایمن مجوز دهند. هزینه های صدور مجوز نیز کم است و در صورت میزبانی در سیستم عامل Kodak One منجر به درآمد بیشتر می شود. این به طور کامل اقتصاد تصویر را دگرگون می کند و همچنین تضمین می کند که مالکیت از طریق چرخه حیات تصاویر حفظ می شود. KODAKCoin همچنین یک بستر صدور مجوز ایجاد می کند که از حقوق سازندگان تصویر محافظت می کند و همچنین یک بازار برای آنها فراهم می کند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://kodakone.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: رسانه ها

منبع تصویر: KodaKOne

29. اوجوموزیک

مورد استفاده کنید: نیاز به یک بستر حقوق و مالکیت که در آن سازندگان موسیقی بتوانند موسیقی خود را بارگذاری کنند و حقوق کاملی را برای آن حفظ کنند.

راه حل: Ujomusic یک بستر بلاکچین است که به موسیقی قدرت می بخشد. این برنامه برای سازندگان موسیقی ایجاد شده است تا بتوانند از حقوق کاملی در مورد موسیقی که ایجاد می کنند برخوردار شوند. این پلت فرم همچنین کاملاً غیرمتمرکز و شفاف است به این معنی که آنها می توانند همه چیز را ببینند و همچنین نیازی به اعتماد به یک نهاد متمرکز ندارند. این همچنین در مورد اتوماسیون پرداخت حق امتیاز هوشمند با استفاده از ارزهای رمزپایه و قراردادهای هوشمند است.

وضعیت: بتا موجود است

سایت اینترنتی: https://ujomusic.com/

وبلاگ: https://medium.com/@UjoMusic

دسته بندی: رسانه ها

منبع تصویر: UjoMusic

30. مدنی

مورد استفاده کنید: روزنامه نگاران به یک بازار غیرمتمرکز نیاز دارند تا روزنامه نگاری بتواند رشد کند بدون اینکه هیچ نهاد مرکزی آن را کنترل کند.

راه حل: Civil یک پروژه بلاکچین است که هدف آن روزنامه نگاران است. این بازاری است که روزنامه نگاری می تواند در مسیر درست پایدار و شکوفا شود. بسیاری از پروژه ها در حال اجرا هستند از جمله The Colorado Sun ، FAQ NYC ، Popula و غیره. هدف این پروژه رفع حفره های موجود در روزنامه نگاری فعلی و ایجاد انگیزه در رفتار مشاركتی نسبت به رقابت است.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://civil.co/

وبلاگ: https://blog.joincivil.com/

دسته بندی: رسانه ها

منبع تصویر: مدنی

برنامه های Blockchain دسته: املاک و مستغلات

31. کم کاری

مورد استفاده کنید: نیاز به یک بستر شفاف و در عین حال امن برای ثبت اسناد و املاک و مستغلات /

راه حل: Uniquity یکی از بهترین موارد استفاده از بلاکچین در صنعت املاک و مستغلات است. این یکی از اولین سیستم عامل های املاک و مستغلات است که نرم افزار را به عنوان سرویس در اختیار سازمان ها قرار می دهد و به آنها در ذخیره و ردیابی املاک ایمن کمک می کند. برنامه SaaS در بالای بلاکچین اجرا می شود که به این معنی است که شفافیت ، یکپارچگی و امنیت را ارائه می دهد. کاربران همچنین مالکیت کامل داده ها را دارند بدون هیچ گونه تمایل به مرجع مرکزی.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.ubitquity.io/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: مشاور املاک

منبع تصویر: Ubitquity

32. تبلیغ کنید

مورد استفاده کنید: معاملات ملکی شفاف ، ایمن و قابل پیگیری است.

راه حل: با Propy ، بهترین مورد استفاده از بلاکچین برای معاملات دارایی آشنا شوید. با استفاده از Propy ، هر کسی می تواند ملک را خریداری و بفروشد و با استفاده از بلاکچین از مزایای شفافیت و امنیت بهره مند شود. به این ترتیب هم فروشنده و هم خریداران از امنیت برخوردار هستند زیرا کلاهبرداری با استفاده از Propy غیرممکن است. این نیز فرامرزی کار می کند و راهی عالی برای جستجوی املاک فراهم می کند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://propy.com/

وبلاگ: https://blog.propy.com/

دسته بندی: مشاور املاک

منبع تصویر: Propy

برنامه های Blockchain دسته: ثبت زمین

33. ثبت احوال عمومی

مورد استفاده کنید: نیاز به یک پلت فرم غیرمتمرکز که در آن می توان املاک و دارایی های دیجیتالی را با کنترل کامل کاربر ذخیره کرد.

راه حل: ثبت عمومی یکی از کاربردهای منحصر به فرد بلاکچین است که شهروندان می توانند املاک خود را ثبت کرده و به عنوان دارایی دیجیتال ذخیره کنند. این مورد با اثبات رمزنگاری پشتیبانی می شود و در بلاکچین بیت کوین منتشر می شود. پروژه رجیستری عمومی ایجاد یک بستر ایمن برای ایمنی داده ها و همچنین شفافیت و فرایند کنترل را فراهم می کند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://exonum.com/napr

وبلاگ: https://exonum.com/blog/

دسته بندی: ثبت احوال

منبع تصویر: ثبت عمومی

برنامه های Blockchain دسته: شناسایی

34. اوپورت

مورد استفاده کنید: نیاز به یک سیستم هویت غیرمتمرکز که در وب کار می کند.

راه حل: Uport در حال ساخت یک سیستم هویت باز با بلاکچین است که در آن افراد می توانند به طور کامل از هویت خود استفاده کنند. هر شخصی می تواند هویت خود را در بلاکچین ذخیره کند. در حال حاضر ، آن را با استفاده از بلاکچین Ethereum اجرا می کند که به این معنی است که از قراردادهای هوشمند نیز بهره می برد. کاربران می توانند اقدامات زیادی را در مورد بلاکچین انجام دهند از جمله درخواست و ارسال اعتبار نامه ، کلیدهای امن ، داده ها و همچنین ثبت معاملات. این شامل پروتکل پیام رسانی و هویت است که با وب غیرمتمرکز کار می کند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.uport.me/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: شناسایی

منبع تصویر: Uport

برنامه های Blockchain دسته: بیمه

35. AIG

مورد استفاده کنید: نیاز به بیمه نامه “هوشمند” که از زنجیره بلوکی استفاده می کند که می تواند توسط شرکت ها استفاده شود.

راه حل: IBM و AIG هر دو یک برنامه آزمایشی را به اتمام رسانده اند که می توانند با استفاده از قراردادهای هوشمند یک سیاست چند ملیتی ایجاد کنند. این برای Standard Chartered Bank PLC ایجاد شده است. این امر ایجاد سیاست سریعتر و بدون نیاز به نزدیک بودن به یکدیگر را تسهیل می کند و ایجاد و اجرای سیاست بین مرزی را تسهیل می کند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: هیچ یک

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: بیمه

برنامه های Blockchain دسته: سازمانی

36. لاجوردی

مورد استفاده کنید: شرکت ها به ابزارها و چارچوب های توسعه نرم افزار blockchain ابر امن تر ، مقیاس پذیر و شفاف تر نیاز دارند.

راه حل: Azure میز کار Azure blockchain خود را فراهم می کند که به هر کسب و کار یا شرکتی امکان می دهد برنامه های زنجیره بلوکی خود را بسازند. این مسائل مربوط به عمودی های مختلف را حل می کند و همچنین به لطف قراردادهای هوشمند می تواند بیشتر کارها را به صورت خودکار انجام دهد. بلاکچین با توجه به نیاز خود به هر مشاغل قدرت می بخشد.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://azure.microsoft.com/en-in/solutions/blockchain/

وبلاگ: https://azure.microsoft.com/en-in/blog/

دسته بندی: شرکت، پروژه

منبع تصویر: لاجوردی

برنامه های Blockchain دسته: تبلیغات

37. NYIAX

مورد استفاده کنید: نیاز به بازار تبلیغاتی با استفاده از بلاکچین که در آن تبلیغ کنندگان می توانند خرید ، فروش و تبلیغات خود را کنترل کنند.

راه حل: NYIAX یک بازار بلاکچین است که به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد از طریق استفاده از موتور تطبیق مالی اختراع شده خود ، قراردادهای تبلیغاتی را معامله کنند. با استفاده از روش آینده / آینده می توان از آن برای خرید ، فروش و اجاره تبلیغات تبلیغاتی استفاده کرد. کل بازار قابل اعتماد و شفاف است و با کاهش هزینه در طول چرخه حیات معامله ، ROI بهتری برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند. هم برای ناشران و هم برای تبلیغ کنندگان مزایایی دارد.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://www.nyiax.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: تبلیغات

منبع تصویر: nyiax

برنامه های Blockchain دسته: نویسندگی و مالکیت

38. صحافی شده

مورد استفاده کنید: حق چاپ برای تصاویر سخت است و برای رسیدگی به مسائل مربوط به حق چاپ نیز تلاش زیادی لازم است.

راه حل: BInded یک پلتفرم حق چاپ است که در آن عکاسان می توانند از تصاویر خود بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای محافظت کنند. این ابزارها در اختیار عکاسان قرار می گیرند و آنها می توانند کل پروسه حق چاپ را خودشان انجام دهند. تصاویر را می توان در بلاک چین یا خرک آنلاین بارگذاری کرد و در آنجا ذخیره کرد. نظارت بر کار نیز می تواند انجام شود. علاوه بر این ، بلاکچین یک گواهی حق چاپ ایجاد می کند و اطمینان حاصل کنید که در صورت نقض حق چاپ حق اثبات را دارید.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://binded.com/

وبلاگ: https://blog.binded.com/

دسته بندی: نویسندگی و مالکیت

منبع تصویر: صحافی شده

39. تمبر

مورد استفاده کنید: نیاز به بستر صدور گواهینامه داده ها که یکپارچگی ، وجود و انتساب داده ها ، فرآیندها یا ارتباطات را تضمین می کند.

راه حل: Stampery یک پلتفرم صدور گواهینامه داده های بلاک چین است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند و یکپارچگی ، وجود و انتساب شکل دیگری از داده ها و فرایندها را تضمین می کند. این نهایت امنیت و پاسخگویی را فراهم می کند. Stampery می تواند برای ایجاد سوابق قابل تأیید در مورد هر چیزی در blockchain.er استفاده شود

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://stampery.com/

وبلاگ: https://blog.stampery.com/

دسته بندی: نویسندگی و مالکیت

منبع تصویر: Stampery

40. ویسارت

مورد استفاده کنید: روشی برای تأیید و تأیید آثار هنری و کالاهای قابل جمع آوری

راه حل: Veisart یک برنامه بلاکچین نویسندگی و مالکیت است. به شما اجازه می دهد تا کاربران در جایی که گواهینامه های دیجیتالی دریافت می کنند ، کار خود را به سوابق دیجیتال پیوند دهند. با رمزنگاری که در آن هرکسی می تواند سوابق خود را ایجاد کرده و مالکیت کار خود را بدست آورد کاملاً تأمین می شود. هر رکورد رمزگذاری شده و زمان آن مهر است و توسط هر کسی قابل تأیید است.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.verisart.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: نویسندگی و مالکیت

منبع تصویر: Verisart

41. Po.et

مورد استفاده کنید: تولیدکنندگان محتوا ، مصرف کنندگان و ناشران در بازارهای کنونی که سرقت محتوا ، مسائل مربوط به صدور مجوز رایج است ، با مشکلات روبرو می شوند..

راه حل: Po.et یک مورد استفاده از بلاکچین است که مشکل ناشران ، مصرف کنندگان و سازندگان محتوا را برطرف می کند. هر یک از کارها هنگام بارگذاری در بلاک چین تغییرناپذیر است. آنها همچنین دارای مهر زمان هستند تا در هر زمان که لازم باشد تأیید شوند. سازنده محتوا فقط باید کارهای خلاقانه خود را در شبکه ثبت کند و از مزایای شبکه غیرمتمرکز که داده ها غیر قابل تغییر و از این رو ایمن است بهره مند شود..

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.po.et/

وبلاگ: https://blog.po.et/

دسته بندی: نویسندگی و مالکیت

منبع تصویر: POET

برنامه های Blockchain دسته بندی: شبکه اجتماعی

42. AKASHA

مورد استفاده کنید: نیاز به یک شبکه رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز که حریم خصوصی ، حق دسترسی به اطلاعات و حمایت از حقوق اساسی بشر را ارائه می دهد.

راه حل: AKASHA یک شبکه رسانه ای اجتماعی غیرمتمرکز است که با ارائه حریم خصوصی ، دسترسی به اطلاعات و در بالای Ethereum از آزادی بیان کاربر محافظت می کند. این کار را با کمک کد و اطمینان از حفظ حریم خصوصی از هر طریق ممکن انجام می دهد. این اتصال انسانی را در خالص ترین شکل خود برآورده می کند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://akasha.world/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: شبکه اجتماعی

منبع تصویر: آکاشا

43. مال شما

مورد استفاده کنید: یک شبکه غیرمتمرکز که در آن به محتواسازان برای محتوای آنها پول پرداخت می شود.

راه حل: Yours یک شبکه اجتماعی است که در آن اعضا می توانند مطالب خود را ارسال کرده و در Bitcoin Cash پول دریافت کنند. این برای افرادی است که دوست دارند دانش و ایده های خود را به اشتراک بگذارند و هنوز هم می خواهند برای آن پول دریافت کنند.

وضعیت: در دسترس

سایت اینترنتی: https://www.yours.org/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: شبکه اجتماعی

منبع تصویر: مال شما

برنامه های Blockchain دسته بندی: بستر Blockchain

44. شایسته

مورد استفاده کنید: نیاز به یک اکوسیستم که بتواند به توسعه دهندگان در ساخت برنامه های غیرمتمرکز کمک کند.

راه حل: Decent یک برنامه Blockchain پیشرفته است که به هر کسی اجازه می دهد تا برنامه های غیر متمرکز زنجیره بلوکی ایجاد کند. این کلیه فناوری ها و ابزارهایی را که برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز مورد نیاز است فراهم می کند. بهترین حالت برای سرگرمی و رسانه های دیجیتال است و کاملاً از هسته قابل تنظیم است. با استفاده از Decent ، سازمان ها می توانند آینده ای امن تر و شفاف تر را بسازند.

وضعیت: در حال پیش رفت

سایت اینترنتی: https://decent.ch/

وبلاگ: https://medium.com/@decentplatform

دسته بندی: بستر بلاکچین

منبع تصویر: شایسته

برنامه های Blockchain دسته: الماس

45. دی بیرز

مورد استفاده کنید: ردیابی الماس با استفاده از زنجیره تأمین که توسط بلاکچین تأمین شده است.

راه حل: De Beers بزرگترین تولید کننده الماس در جهان است که از زنجیره بلوک برای ردیابی و تأیید الماس های موجود در زنجیره تامین استفاده می کند. این منجر به اصالت الماس ها می شود که الماس از معادن الماس خارج می شوند. همچنین از درگیری محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که همه چیز از ابتدا قابل تأیید است.

وضعیت: اجرا شده

سایت اینترنتی: https://www.debeers.co.uk/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: الماس

منبع تصویر: Debbers

برنامه های Blockchain دسته: پرداخت های موبایل

46. ​​ریپل

مورد استفاده کنید: نیاز به بهبود سیستم های پرداخت هم در سطح کاربر و هم در سطح شرکت.

راه حل: Ripple یک راه حل بلاکچین در سطح شرکت است که با ارائه ویژگی هایی مانند پرداخت های جهانی ، سرعت انتقال ، اطمینان ، ردیابی در زمان واقعی و غیره ، هم به کاربران و هم به بانک ها قدرت می بخشد. این از RippleNet استفاده می کند که آنها براساس ویژگی های ارائه شده توسط بلاکچین به طور کلی ساخته شده اند. Ripple در حال تکثیر با بیش از 100 مشتری و بسیاری از پروژه ها است که هنوز به صورت تجاری در حال اجرا است.

وضعیت: در دسترس.

سایت اینترنتی: https://ripple.com/

وبلاگ: هیچ یک

دسته بندی: پرداخت های تلفن همراه

منبع تصویر: Ripple

نتیجه

این ما را به انتهای موارد استفاده در دنیای واقعی Blockchain هدایت می کند. ما تقریباً هر مثال زنجیره بلوکی ممکن را پیدا کردیم. فناوری Blockchain برای ماندن در اینجا قرار دارد و نحوه درک محیط پیرامونی و استفاده از آن را برای ساختن دنیای بهتر تغییر خواهد داد. بنابراین ، کدام پروژه ذکر شده در اینجا مورد علاقه شماست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector