Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

5 مورد برتر Blockchain SEC برای تماشای در سال 2018

با توجه به الف گزارش منتشر شده در 28 فوریه 2018, در وال استریت ژورنال گزارش شد که SEC (کمیسیون امنیت و مبادله) از نزدیک نگاهی به همه شرکت هایی که در Blockchain سر و کار دارند.

این کمیسیون در 7 مارس 2018 دستورات قضایی زیادی صادر کرد. همچنین درخواست اطلاعات از افراد مختلفی را که در دنیای رمزنگاری همیشه در حال تغییر بودند درگیر کرد. این جابجایی اطلاعاتی تمام توجه خود را به ICO ، بلاکچین ، معاملات بازار دوم و ارزهای رمزپایه معطوف داشت.

به طور خاص ، آنها ساختار فروش رمز و جزئیات عناصر پیش فروش خود را با خود می خواستند.

 

اعتبار تصویر: SEC

آیا می دانید به محض انتشار گزارش توسط WSJ ، قیمت BTC حدود 3 درصد پایین بود؟ AS ICO یک بازار چند میلیارد دلاری است, بیش از 5.6 میلیارد دلار توسط آنها جمع شده و 1 دلار نیز تا شروع تحقیقات اضافه شده است.

SEC اعلام کرد که ادامه خواهد داد تمرکز بر روی سیستم عامل که تجارت دارایی های دیجیتال را ارائه می دهند ، همانطور که در قوانین فدرال تعریف شده است ، به عنوان “مبادله” عمل می کنند. آنها به فروش مربوط به SAFT پرداختند كه قول توزيع توكن ها را در ازاي وجوه داد.

در طی یک سخنرانی توسط رئیس SEC SEC ، جی کلایتون ، وی گفت که: – من شک دارم کسی که فکر می کند برای یک شرکت بدون سابقه در ادامه دفتر توزیع ، تغییر نام و ارائه اوراق بهادار بدون ارائه اطلاعات کافی به سرمایه گذاران ، قابل قبول است.

پس از تمام جابجایی اطلاعات انجام شده ، در اینجا پنج تحقیق برتر SEC در مورد Blockchain در سال 2018 آورده شده است.

5 تحقیق برتر Blockchain SEC

1. SEC احضاریه مربوط به Riot Blockchain را صادر کرد

اعتبار تصویر: RiotBlockchain

SEC در مورد این احضاريه احضار كرد Riot Blockchain که سهامش پس از ایجاد تغییر در نام خود به سادگی سر به فلک کشید. تا ماه اکتبر ، نام آن Bioptix بود و به عنوان حق ثبت اختراع محصول دامپزشکی شناخته می شد.

گزارش سالانه 10k این شرکت بلاکچین فاش کرد که احضاریه SEC را در تاریخ آوریل 9 ، 2018 دریافت کرده است که برخی اطلاعات را از این شرکت درخواست کرده است. در این گزارش همچنین آمده است که آنها همچنین قصد دارند با همه درخواست های SEC همکاری کنند.


اگرچه رئیس شورش ، جان اورورک بلافاصله پاسخ نداد ، اما در یک بیانیه مطبوعاتی, وی گفت – ما در حال تمرکز بر گسترش استخراج ارز رمزنگاری شده و تحقیقات برای شروع مبادله در ایالات متحده هستیم. وی افزود: این شرکت فرصتی را برای تقاضا و عرضه بین عملیات استخراج و مبادله می بیند.

اما جی كلیتون هشدار داد كه شروع كار با بلاكچین ، تغییر نام آنها و ارائه اوراق بهادار بدون شركت در مورد خطرات موجود ، برای شركت ها قابل قبول نیست..

و از آنجا که Riot مدت طولانی در این تجارت نبوده است ، این شرکت گفت که هیچ سود ندارد و انتظار دارد در آینده ضرر ببیند. Riot همچنین اظهار داشت که ممکن است هرگز سودآور نباشد و حتی اگر این شرکت در آینده به سودآوری برسد ، ممکن است در دوره های بعدی نتواند آن را حفظ کند.

منبع

2. SEC متوقف می شود تقلب ICO از تیتانیوم بلاکچین که 21 میلیون دلار درآمد کسب کرده است

اعتبار تصویر: Titanuim Blockchain

در تاریخ 29 مه 2018, SEC اعلام کرد که برای جلوگیری از کلاهبرداری مداوم که شامل یک ICO بود ، 21 میلیون دلار از سرمایه گذاران در ایالات متحده و خارج از آن جمع شد.

طبق شکایت SEC ، مدیرعامل Titanuim Blockchain ، مایکل استولار ، در مورد روابط تجاری با چندین شرکت برجسته دروغ گفت. ICO همچنین روابط خود را با ذخایر فدرال و شرکتهایی مانند Verizon ، PayPal ، The Walt Disney Company و Boeing ارتقا داد. در این شکایت آمده است که وب سایت این زنجیره بلوک نیز دارای گواهی نامه های نادرست از مشتریان است.

رابرت A. کوهن ، رئیس بخش سایبر اجرای بخش سایبر گفت که ICO بر اساس بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. آنها سعی کردند سرمایه گذاران را با ادعاهای خیالی در مورد چشم انداز تجاری خود فریب دهند.

این شکایت شرکت تیتانیوم و استولار را به نقض قوانین فدرال متهم کرد. تحقیقات توسط دیوید اس براون انجام می شود و توسط نظارت بر نظارت بر آقای کوهن توسط واحد سوuse استفاده از بازار SEC انجام می شود.

منبع

3. SEC اضطراری 27 میلیون دلار از شرکت رمزنگاری Longfin را مسدود می کند

بر 6 آوریل 2018, SEC همچنین حکم دادگاه دیگری را برای مسدود کردن بیش از 27 میلیون دلار از تجارت و توزیع غیرقانونی سهام محدود سهام Longfin Corp بدست آورده است..

این سایت همچنین Ziddu.com را که یک شرکت بلاک چین است و خود را به عنوان یک راه حل برای صنعت انبارداری جهانی معرفی می کند ، خریداری کرد.

طبق شکایت SEC – در تاریخ 13 دسامبر 2017, Longfin معاملات NASDAQ را آغاز کرد ، قیمت سهام آن در یک روز تا 230 درصد ، طی دو روز 2000 درصد افزایش یافت و سرمایه بازار به 3 میلیارد دلار رسید. این افزایش قیمت توجه همگان را جلب کرد و اندکی پس از افزایش قیمت. SEC در 4 آوریل 2018 بررسی موضوع را آغاز کرد.

SEC می گوید که افرادی هستند که Longfin محدود را به مردم فروخته اند. و از این رو بیش از 27 میلیون دلار سود کسب کرد.

در این شکایت آمده است که مدیرعامل این شرکت ارز رمزنگاری شده ، Venkata Meenavali بیش از دو میلیون سهام ثبت نشده به دبیر شرکت شرکت صادر کرده است.

کوهن ، رئیس واحد اجرای بخش SEC ، کوهن گفت که ما برای جلوگیری از انتقال آن 27 میلیون دلار به خارج از کشور اقدامی انجام دادیم. نتیجه این تحقیقات مشخص نیست زیرا تیمی از SEC در حال تحقیق درباره این پرونده است.

4. چای یخی لانگ آیلند پس از تغییر نام آن به بلاک چین طولانی 280٪ افزایش می یابد

اعتبار تصویر: بلاکچین طولانی

Long Island Iced Tea یک شرکت آمریکایی است که متعلق به شرکت تابعه شرکت Long Lover Island Beverages است. این سهام همچنین سهام است که با تغییر نام آن به Long Island Blockchain Corp تا 280٪ افزایش یافت. سهام یک روز قبل با 2.46 دلار بسته شد و با انتشار نام آن به سادگی سر به فلک کشید و به 7.45 دلار رسید. ارزش معاملات نیز بیش از 12.5 میلیون سهم داشت ، در حالی که نرخ روزانه 170،220 سهم بود.

Long Island Iced Tea به دلیل تغییر شرکت ها و فرصت های جدید سرمایه گذاری که می تواند از مزایای فناوری بلاکچین بهترین بهره را ببرد ، نام تجاری خود را تغییر داد. همچنین در حال ارزیابی سایر چشم اندازها و فرصت هایی است که شامل خدمات مختلف زیرساختی برای صنعت مالی و بلاکچین است.

در بیانیه مطبوعاتی NASDAQ همچنین آمده است: با توجه به عملی شدن توافق قطعی ، اطمینان حاصل نمی شود. به عبارت دیگر ، همانطور که Long Island Iced Tea صنعت بلاکچین را ارزیابی می کند ، همچنان به تولید نوشیدنی ادامه خواهد داد.

در سپتامبر 2017 ، این شرکت همچنین توافق نامه ای را برای افزایش تجارت خود در اروپا و استرالیا امضا کرده است.

اما در 10 آوریل 2018, این شرکت بلاکچین نامه ای دریافت کرد که سهام آن توسط بورس سهام NASDAQ قابل اجرا نخواهد بود.

اکنون سهام این شرکت فقط مجاز به انجام معاملات خارج از بورس خواهد بود. و این شرکت همچنین برنامه های خود را برای خرید تجهیزات استخراج بیت کوین کنار گذاشته است.

5. SEC معاملات سهام بیت کوین را متوقف کرده است

اعتبار تصویر: شرکت Crypto

کمیسیون بورس و اوراق بهادار حقوق معاملات این شرکت را به حالت تعلیق درآورد شرکت رمزنگاری در دسامبر 2017. کمیسیون نگرانی های جدی در مورد اطلاعات آنها داشت. به خصوص صحت داده ها در مورد مبلغ پرداخت شده برای تبلیغ شرکت برای فروش.

شرکت Crypto اولین شرکت عمومی در بخش بلاکچین است که از تمام استانداردهای حاکمیت و پاسخگویی پیروی می کند.

اما همانطور که سهام او در این شرکت به 160 درصد افزایش یافت ، معامله گران پیشنهادات بالایی برای قیمت بیت کوین ارائه دادند.

و سپس این شرکت قصد داشت سهام را به نسبت 10: 1 تقسیم کند تا برای سرمایه گذاران متوسط ​​نیز مقرون به صرفه شود.

بر اساس تقسیم 10-1 ، ممکن است 10 افزایش داشته باشد و 57.50 دلار کاهش قیمت داشته باشد. مدیر عامل شرکت گفت که این شرکت می خواهد فعالیت سهام را ببیند و همچنین می خواهد مردم به تجارت خود توجه کنند.

افکار نهایی:

بعد از این همه کلاهبرداری و کلاهبرداری تغییر نام در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، SEC برای دستیابی به علت اصلی خود اقدامات و تحقیقات عظیمی را انجام داده است. تحقیقات SEC در مورد بلاکچین های مختلف و ICO هنوز ادامه دارد و قطعاً امیدواریم که بهترین نتیجه را بگیریم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector