لیست 50 شرکت برتر با استفاده از فناوری Blockchain

با محبوبیت بلاکچین ، بسیاری از شرکت ها استفاده از فناوری بلاکچین را آغاز کرده اند. و چرا آنها نمی کنند؟ بلاکچین این توانایی را دارد که چیزهای زیادی را روی میز بیاورد. علاوه بر این ، شما می توانید از بلاکچین در موارد مختلف استفاده مانند زنجیره تأمین ، بهداشت ، دولت ، بیمه ، بانک ، املاک و مستغلات و موارد دیگر استفاده کنید..

حتی اگر بلاکچین در ابتدا فقط برای بخش های بانکی مناسب به نظر می رسید ، شروع به اخلال در سایر صنایع نیز کرده است. بنابراین ، در حال حاضر ما راه حل های زیادی داریم که در مرحله آزمایشی هستند یا قبلاً در شرکت استفاده شده اند.

اکنون ثبت نام کنید: دوره Blockchain رایگان

Contents

50 شرکت برتر با استفاده از فناوری Blockchain

آیا تعجب می کنید که کدام شرکت ها از بلاکچین استفاده می کنند؟ نیازی به جستجوی بیشتر نیست زیرا ما لیستی از 50 شرکتی داریم که از بسیاری جهات از بلاکچین استفاده می کنند. بنابراین ، بیایید ببینیم این شرکت ها چیستند!

بانک و دارایی

 • BBVA

BBVA یکی از شرکتهای دارای فناوری بلاکچین است که از آن برای بخش بانکی استفاده می کند. شرکت Red Electrica و BBVA اخیراً با استفاده از این فناوری فوق العاده وام مشترک را تکمیل کردند. ظاهراً MUFG ، BNP Paribas و BBVA معامله 150 میلیون یورویی را اعطا کردند. بیشتر از این ، وام با سرعت رکورد از پلت فرم blockchain BBVA دریافت شد.

در حال حاضر ، این شرکت بیش از حد در مورد استفاده از فناوری برای پروژه های آینده نیز خوش بین است.

 • اینتسا سانپائولو

Banca Intesa Sanpaolo – یک مجتمع بانکی ایتالیایی از فناوری بلاکچین برای تأیید اعتبار داده های تجاری استفاده می کند. Deloitte ، Eternity Wall و بانک اخیراً شروع به آزمایش این فناوری کردند. بیشتر ، آنها از پروتکل OpenTimestamps استفاده می کنند که از Bitcoin برای تأمین انرژی سیستم استفاده می کند.

به هر حال ، عامل اصلی پیتر تاد از بیت کوین ، پشت این فناوری است. بیایید در قسمت بعدی به سراغ شرکت های دارای فناوری بلاکچین برویم.

 • بارکلی

دومین بانک بزرگ انگلیس Barclays و یکی از شرکت های دارای فناوری بلاکچین است. در حقیقت ، آنها از فناوری بلاکچین برای ساده سازی انتقال وجوه و فرآیندهای KYC (مشتری خود را بشناسید) استفاده می کنند. علاوه بر این ، آنها حتی برای این دو ویژگی ثبت اختراع کردند ، بنابراین می توان به راحتی گفت که آنها در حال کار بر روی این فناوری هستند.

 • HSBC

بانک HSBC در حال برنامه ریزی برای بستر مبتنی بر بلاکچین تا پایان مارس 2020 است. علاوه بر این ، آنها از سوابق کاغذی سنتی خود به پلت فرم کاملاً دیجیتالی و غیرمتمرکز Vault روی خواهند آورد. بنابراین ، سرمایه گذاران آنها اکنون می توانند سرانجام پول خود را در زمان واقعی ردیابی کنند. علاوه بر این ، از ویژگی های خصوصی نیز برخوردار خواهد بود.

بیایید در قسمت بعدی به سراغ شرکت های دارای فناوری بلاکچین برویم.

 • ویزا

ویزا یکی از شرکتهایی است که دارای فناوری بلاکچین است و جای زیادی در طاقچه قرار داده است. پیش از این در سال 2016 ، آنها یک پلتفرم بلاکچین را معرفی کردند که با خدمات پرداخت از طریق تجارت به کسب و کار دیگر سروکار دارد.

با این حال ، اجرای زنده پروژه به آنها زمان برد. در پایان سال 2019 ، آنها می خواستند 90 بازار را تحت پوشش قرار دهند که مشاغل می توانند به آنها پرداخت کنند.


نمی دانید که این شرکتها چگونه از بلاکچین استفاده می کنند؟ استراتژی تجاری Blockchain را دنبال کنید و برای شروع کار با Blockchain آماده شوید.

زنجیره تامین

 • De Beers

DE Beers یکی دیگر از شرکتهایی است که از زنجیره تامین در زنجیره تأمین استفاده می کند. برای کمک به تنظیم سیستم مدیریت زنجیره تأمین خود ، آنها با یک سیستم عامل بلاکچین به نام Tracr روبرو شدند. بیشتر ، در این سیستم عامل ، می توانید هر اندازه الماس را از سایت استخراج تا فروشگاه خرده فروشی ردیابی کنید.

در حقیقت این یک روش عالی برای اثبات واقعی بودن 100٪ الماس های DeBeers است.

 • Unilever

Unilever همچنین در شرکتهایی است که از بلاکچین در لیست زنجیره تأمین استفاده می کنند. در حقیقت ، یونیلور در حال حاضر از فناوری برای مدیریت صنعت چای خود استفاده می کند. آنها با کمک فناوری تمام معاملات خود را در زنجیره تأمین پیگیری می کنند.

بیشتر ، آنها همچنین می توانند تامین کنندگان را ردیابی کنند تا کیفیت را در هر مرحله حفظ کنند.

 • والمارت

Walmart مدت هاست که یکی از علاقه مندان زنجیره بلوک است. در حقیقت ، این شرکت از فناوری زنجیره تأمین IBM – پلت فرم Hyperledger Fabric برای پشتیبان گیری از روند زنجیره تأمین خود استفاده می کند. علاوه بر این ، آنها همچنین قصد دارند غذای خود را مستقیماً از کشاورزان خود ردیابی کنند و به مشتریان خود پیشنهاد دهند قبل از خرید یک مورد ، منشا را بررسی کنند.

 • Anheuser Busch InBev

Anheuser Busch InBev یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدکننده آبجو است که از زنجیره بلوک در زنجیره تأمین استفاده می کند. همراه با BanQu ، آنها می خواهند شفافیت کلی سیستم های خود را افزایش دهند. به هر حال ، در واقع شفافیت زنجیره محصول کاساوا را ردیابی و افزایش خواهد داد. بنابراین ، بیش از 2000 کشاورز در زامبیا نیز توانمند خواهد شد.

 • آب کم عمق

فورد یکی دیگر از شرکت های محبوب است که از فناوری منحصر به فرد استفاده می کند. در واقع ، IBM با آنها همکاری می کند و آنها با هم قصد دارند مواد اولیه آن مانند کبالت را از تامین کنندگان ردیابی کنند. آنها می خواهند مطمئن شوند كه برای حفظ كیفیت خود محصولی معتبر تهیه می كنند. به محض استخراج کبالت ، آنها به دفتر می رسند و فورد می تواند از آنجا به کجا برسد.

همچنین بخوانید: Private vs Public Blockchain: کدام یک بهتر است?

مراقبت های بهداشتی

 • بهداشت و درمان را تغییر دهید

Change Healthcare یکی از شرکت های بزرگی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. در واقع ، آنها در حال کار بر روی شبکه بهداشت و درمان هوشمند هستند که از Hyperledger Fabric برای تأمین انرژی آن استفاده می کند. به هر حال ، این پلتفرم به آنها کمک خواهد کرد ادعاهای بیمار و وضعیت ادعا را در زمان واقعی مدیریت کنند. بنابراین ، سیستم می تواند به راحتی بین کاربران حسابرسی ، توسعه و ارتقا یابد.

 • FDA

FDA همچنین در حال کار بر روی راه حل های مراقبت های بهداشتی با استفاده از فناوری blockchain است. در نتیجه ، آنها در حال حاضر از Hyperledger برای تأمین امنیت بستری استفاده می کنند که داده های مراقبت های بهداشتی را ایمن می کند. اما چرا ، هر چند؟ خوب ، بیماران در مورد اطلاعات محرمانه خود کنترل بسیار کمی دارند. اما با این سیستم عامل ، آنها می توانند از آزمایشات بالینی ، داده های ژنومی و حتی پرونده های الکترونیکی پزشکی (EMR) محافظت کنند.

همچنین بخوانید: از موارد و برنامه های Blockchain برای بهداشت و درمان استفاده کنید

 • DHL

DHL یکی دیگر از شرکتهای بزرگی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. همراه با Accenture ، آنها در حال اثبات مفهومی هستند که می تواند داروها را از مبدا به مصرف کننده برساند. در نتیجه ، شرکت ها می توانند سرانجام از شر هرگونه دستکاری یا داروی تقلبی که هر روز با آن روبرو هستند خلاص شوند.

 • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

شرکت های کنترل و پیشگیری از بیماری ها اینجا هستند تا از فناوری های جدید برای بهبود سلامت کلی شهروندان آمریکایی استفاده کنند. به همین دلیل است که آنها در حال کار با IBM برای ایجاد یک سیستم دفتر رمزگذاری شده هستند که به آنها کمک می کند تمام سوابق الکترونیکی سلامت (EHR) را ضبط کنند ، بدون اینکه هرگز امنیت ایجاد کند..

 • فایزر

Pfizer یکی دیگر از شرکت های بزرگ است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. Biogen و Pfizer به رهبری سازمان کارگروه تأمین کلینیکی Blockchain (CSBWG) ، فقط اثبات مفهوم ردیابی سوابق و مدیریت موجودی دیجیتال محصولات دارویی را تکمیل کردند.

در واقع ، این گروه همچنین با بازیکنان دیگری مانند GlaxoSmithKline ، Merck ، AstraZeneca و Deloitte همراه است..

اکنون بخوانید: تفاوت Blockchain و Ledger توزیع شده چیست?

بیمه

 • گروه AIA

گروه AIA همچنین یکی از شرکتهای بزرگی است که از بلاکچین برای اهداف بیمه استفاده می کند. در واقع ، این شرکت پروژه ای را برای راه حل های تضمین اطمینان با سایر بانک های همکار راه اندازی کرد. این بستر از قدرت بلاکچین استفاده می کند و به شما کمک می کند تا اسناد و مدارک و داده های سیاست در زمان واقعی در یک کانال امن به اشتراک گذاشته شود.

به گفته آنها ، این یکی از راه حل های خوب در بازار است.

 • MetLife

یکی دیگر از شرکت های بزرگی که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند MetLife است. در واقع ، LumenLab یک شرکت جوجه کشی مستقر در MetLife در سنگاپور است و آنها برای ایجاد Lifechain با NTUC Income و Singapore Press Holdings (SPH) همکاری می کنند..

با استفاده از این بستر ، می توانید به عزیزان خود کمک کنید تا تشخیص دهند که متوفی بیمه داشته است یا خیر ، و در صورت نیاز ، به طور خودکار درخواست ادعای بیمه می کند.

 • احتیاطی مالی

Prudential Financial یکی از شرکت های عمومی است که از فناوری بلاکچین برای بیمه استفاده می کند. این شرکت قصد دارد از فناوری برای اطمینان از عدم فعالیت تقلبی در بیمه ها استفاده کند و همه مشتریان خدمات بهتری دریافت می کنند و می توانند مستندات خود را بدون هیچ زحمتی اثبات کنند.

به هر حال ، این شرکت با سایر شرکت های بیمه نیز همکاری خواهد کرد تا راه حل را توسعه دهد. به هر حال ، در حال کار بر روی پلتفرمی است که می تواند خرید و فروش کالا را ارائه دهد ، همراه با ثبت نام برای بیمه از همان سیستم.

 • AIG

شرکت American International Group یا AIG یکی از شرکت های عمومی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. در حال حاضر ، آنها برای توسعه یک پلت فرم بیمه هوشمند با International Business Machines Corp شریک هستند. با کمک پلت فرم ، آنها در نهایت می توانند تمام مشکلات پیچیده بیمه بین المللی را پوشش دهند.

 • ایگون

Aegon همچنین در لیست شرکت های عمومی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند. در واقع ، آنها بخشی از ابتکار B3i هستند که از R3 بستر Corda برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم بیمه خود. علاوه بر این ، چهارده بیمه و بیمه نیز در این گروه وجود دارد.

به هر حال ، این راه حل قادر به کنترل تمام حجم کار بیمه یا بیمه اتکایی از یک مکان است.

برای یادگیری نحوه پیاده سازی بلاکچین ، وبلاگ قبلی ما را بخوانید.

انرژی

 • پوسته

Shell یکی از شرکتهای انرژی است که از فناوری بلاکچین برای بخش انرژی استفاده می کند. همراه با Sinochem Energy Technology Co Ltd و Macquarie ، شل قصد دارد از بلاکچین برای تجارت نفت خام استفاده کند..

بیشتر ، آنها قبلاً در صنعت نفت در زمینه فناوری تحقیق کرده اند. به هر حال ، ردیابی محصولات همراه با ارتقاarency شفافیت و جلوگیری از تقلب آسان است.

 • زیمنس

زیمنس همچنین شرکت دیگری است که در زمینه بلاک چین برای انرژی سرمایه گذاری می کند. بیشتر از این ، این شرکت اخیراً اعلام کرده است که آنها می خواهند نوآوری در بخش انرژی ایجاد کنند. به هر حال ، آنها همچنین قصد دارند راه حل خدمات تولید برق را نیز گسترش دهند.

با این کار آنها قصد دارند سیستم های انرژی پایدارتری ایجاد کنند.

 • TenneT

تقاضا برای برق در حال افزایش است ، اما میزان عرضه هنوز بسیار کم است. در نتیجه ، تأمین برق به طور مداوم به مصرف کنندگان دشوار است. TenneT یکی از شرکت های تولید کننده انرژی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. این شرکت قصد دارد از آن استفاده کند پارچه هایپرلجر برای پیگیری استفاده از برق.

همچنین با استفاده از انرژی ذخیره شده راه حلی برای پشتیبان گیری از کمبود تقاضا ارائه می دهد.

 • شرکت ملی نفت ابوظبی

ADNOC یا شرکت ملی نفت ابوظبی یکی دیگر از موارد اضافه شده به شرکت های انرژی است که از لیست فناوری بلاکچین استفاده می کنند. در حقیقت ، آنها از این فناوری برای افزایش شفافیت در شرکت های خود استفاده می کنند و در نهایت به مدیریت زنجیره تامین نیز گسترش خواهند یافت.

 • کمیسیون ملی انرژی شیلی

کمیسیون ملی انرژی شیلی قصد دارد از یک شبکه مبتنی بر Ethereum برای ثبت تمام داده های بخش انرژی خود استفاده کند. از آنجا که اختلافات زیادی در بخش انرژی وجود دارد ، داشتن یک سابقه تغییرناپذیر که هیچ کس نمی تواند تغییر دهد ، عاقلانه تر خواهد بود..

با این حال ، آنها بیش از حد مشتاق استفاده از بستر عمومی Ethereum برای این کار هستند.

تجارت

 • میزوهو

Mizuho در شرکت های بزرگی است که از لیست فناوری blockchain برای بخش تجارت استفاده می کنند. در واقع ، این بانک اولین معامله مالی تجارت خود را با دقت بیشتری انجام داد. به گفته آنها ، آنها هیچ مشکلی برای به اشتراک گذاشتن داده ها و اسناد محرمانه در سیستم عامل با طرف های دیگر ندارند.

به هر حال ، آنها قصد دارند تا در آینده نیز از این پلتفرم استفاده کنند.

 • ANZ

ANZ یکی از شرکت های بزرگی است که از فناوری بلاکچین نیز استفاده می کند. این شرکت به همراه 6 عضو دیگر کنسرسیومی برای بخشهای تجاری تشکیل داد. به هر حال ، اداره پولی هنگ کنگ تاکنون پروژه را رهبری می کند و هدف این است که تک تک اسناد را پردازش و دیجیتالی کند. بیشتر از این ، این پلتفرم همچنین قصد دارد از شر هرگونه داده تکراری خلاص شود و فقط یک داده واقعی برای هر سندی ارائه دهد.

 • اسکوشیابانک

Scotiabank از سیستم عامل Alphapoint برای بخش تجارت استفاده می کند. اگرچه آنها قبلاً اسناد معاملاتی آزمایشی را برای آزمایش نحوه کارکرد پلتفرم ارسال می کنند. در حال حاضر ، آنها همچنان ادامه دارند ، بنابراین می توان گفت که این پروژه کار خوبی انجام داده است. این پروژه به شما کمک می کند دارایی های خود را دیجیتالی کنید ، مدارک تجاری را مدیریت کنید و موارد دیگر.

 • SEB

SEB همچنین با بلاکچین در تجارت است. بیشتر ، آنها از پلت فرم CGI’s Trade360 برای رسیدگی به تمام مقررات و معاملات خود استفاده می کنند. بهترین قسمت این است که این پلتفرم کاملاً قادر به مدیریت جنبه های مالی تجارت است و همچنین معماری قوی ارائه می دهد.

 • بانک مردم چین

بانک مردم چین به دنبال تجارت تجارت به دنبال راه حل های بلاکچین است. به هر حال ، پلتفرمی که آنها روی آن کار می کنند دارای یک اکوسیستم است که در آن شرکت ها می توانند با خیالی آسوده در هنگ کنگ ، منطقه خلیج ماکائو و گوانگدونگ در تجارت مرزی شرکت کنند..

اینترنت اشیا

 • مرسک

همراه با IBM ، Maersk با فناوری blockchain کار می کند تا مدیریت زنجیره تأمین خود را ساده کند. اما برای انجام این کار ، آنها از سیستم های IoT مبتنی بر بلاکچین استفاده می کنند تا شفافیت سیستم عامل را بدست آورند. با استفاده از دستگاه های اینترنت اشیا، ، هر فرایند بصورت آنلاین بوده و به سیستم عامل متصل می شود. بنابراین پیگیری شرایط آنها آسان خواهد بود.

 • بانک مشترک المنافع

مثال جالب دیگر در بخش بلاک چین اینترنت اشیا ، بانک مشترک المنافع است. آنها با استفاده از دفتر توزیع شده از شر دو موضوع عمده تجارت جهانی و تقسیم دارایی خلاص می شوند. به هر حال ، اینترنت اشیا با یکپارچه سازی در سیستم بلاکچین به آنها کمک می کند تا تمام مراحل تجارت جهانی را در زمان واقعی ردیابی کنند.

بیایید بررسی کنیم چه کسی از بلاکچین در قسمت بعدی استفاده می کند!

 • ون دورپ

وان دورپ همچنین از فناوری مربوط به بخش اینترنت اشیا استفاده می کند. در واقع ، آنها در حال همکاری با Timeseries برای شروع یک پروژه خانه هوشمند هستند که در آن هر دستگاه خانه هوشمند به بستر بلاکچین متصل خواهد شد.

با امنیت بلاکچین ، دستگاه های خانه هوشمند هنگام برقراری ارتباط با یکدیگر از امنیت کامل برخوردار می شوند.

 • اتحاد برق قدرت هوشمند

راه حل عالی دیگر در صنعت اینترنت اشیا پروژه ای است که SEPA روی آن کار می کند. آنها با استفاده از دستگاه های اینترنت اشیا و بلاکچین قصد دارند از برق خرد کن مطمئن شوند و انرژی خالصی را برای آموزش ، تحقیقات و موارد دیگر ارائه دهند. اساساً ، چون دستگاه های اینترنت اشیا are آسیب پذیر هستند ، از این فناوری برای ایمن سازی آن استفاده می کنند.

 • مک کسون

این پروژه مبتنی بر اینترنت اشیا برای بخش بهداشت و درمان نیز هست. راه حل MediLedger شامل بسیاری از شرکت های دارویی ، به همراه عمده فروشان نیز می باشد. در این میان ، McKesson ، AmerisourceBergen و Pfizer بیشتر از همه برجسته هستند. از آنجا که دستگاه های اینترنت اشیا محصولات را ردیابی می کنند ، آن ها آن را با بلاکچین مرتبط می کنند تا امنیت بالایی داشته باشند.

بیایید بررسی کنیم چه کسی از بلاکچین در قسمت بعدی استفاده می کند!

همچنین بررسی کنید: موارد استفاده عملی از بلاکچین

مسافرت رفتن

 • خطوط هوایی سنگاپور

بلاکچین صنعت مسافرت را نیز در دست گرفته است. شرکت هواپیمایی سنگاپور در حال حاضر از این فناوری برای ارائه پیشنهادات مبتنی بر وفاداری برای مشتریان خود استفاده می کند. به هر حال ، آنها از KrisPay برای ارائه تبلیغات برای مشتریان وفادار خود استفاده می کنند. بنابراین ، مشتریان می توانند در برنامه ثبت نام کنند و برنامه خود را از فروشگاه Play بارگیری کنند.

 • خط هوایی ملی امارات

شرکت هواپیمایی ملی امارات ، اتحاد ایرویز ، با Winding Tree شریک است. Winding Tree در واقع یک سکوی مسافرتی است که ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد و از فناوری دفتر کل توزیع شده برای تأمین انرژی سیستم استفاده می کند.

به هر حال ، شرکت هواپیمایی می خواهد از این پلتفرم برای کشف فرصتهایی استفاده کند که می تواند دسترسی مشتری آنها را افزایش دهد و ابوظبی را به یک مقصد عجیب تبدیل کند.

 • لوفت هانزا

Lufthansa Industry Solutions یکی از بازیگران اصلی در صنعت مسافرت است. و برای استفاده از پتانسیل واقعی بلاکچین ، ابتکار Blockchain for Aviation (BC4A) را شروع کردند. در اینجا ، آنها در نظر دارند شرکت کنندگانی مانند تولید کنندگان هواپیما ، ارائه دهندگان تدارکات ، ارائه دهندگان خدمات MRO ، توسعه دهندگان نرم افزار و بسیاری دیگر.

بیایید در این شرکتهایی که از راهنمای فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، به شرکت بعدی برویم.

 • خطوط هوایی دلتا

شرکت هواپیمایی دلتا در رقابت بلاکچین بسیار عقب است. اخیراً ، آنها اظهار داشتند که در حال کار بر روی چت بات های پشتیبانی شده از فناوری بلاک چین هستند که می تواند مزایای مورد نظر آنها را به مصرف کنندگان ارائه دهد. بیشتر از این ، با استفاده از این چت ربات ، این شرکت می تواند نمایندگان خدمات مشتری خود را آزاد کند و بیشتر روی مسائل پیشرفته مشتریان خود تمرکز کند.

 • هواپیمایی بریتانیا

هواپیمایی بریتیش ایرویز در حال کار با VChain استارت آپ برای ساده سازی فرایندهای بررسی امنیتی خود است. در واقع ، فرآیندهای بررسی امنیتی وقت و منابع زیادی را می گیرند. حتی گاهی اوقات می تواند پروازها را به تأخیر بیندازد که این یک دردسر بزرگ هم برای هواپیمایی و هم برای مشتریان است.

بنابراین ، با استفاده از فن آوری ، آنها می توانند خروجی سریعتر را تضمین کنند.

بیایید در این شرکتهایی که از راهنمای فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، به شرکت بعدی برویم.

اکنون بخوانید: بلاکچین خصوصی چیست؟?

مشاور املاک

 • Brookfield Asset Management

این یکی از شرکت های بزرگی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. Brookfield Asset Management یکی از شرکتهای بسیار شناخته شده در جهان است. در واقع ، آنها علاقه بیشتری به بلاکچین دارند و قصد دارند آن را به عنوان بخشی از سیستم های خود ادغام کنند. آنها با استفاده از این فناوری قصد دارند هزینه های معامله را کاهش داده و مخاطبین را خودکار کنند.

 • پیوند REIT ، هنگ کنگ

Allinfra و Link REIT ، Hongkong برای کار در یک پروژه بلاکچین برای بخش های املاک و مستغلات همکاری می کند. اساساً ، آنها روی پروژه آزمایشی کار خواهند کرد تا ببینند چگونه بلاکچین می تواند به بخش املاک و مستغلات کمک کند. به هر حال ، آنها قصد دارند زیرساخت پایداری را پشتیبانی کنند که توسط بلاکچین پشتیبانی می شود.

 • JLL

JLL یکی دیگر از شرکتهای بزرگی است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند. آنها در حال حاضر از آن در ارزیابی املاک و مستغلات تجاری اسپانیا استفاده می کنند. به گفته آنها ، آنها می توانند از این ابزار در ساخت و ساز و تأمین مالی بخش املاک و مستغلات و حتی فروش و اجاره املاک استفاده کنند. عمدتاً ابتکار عمل از جانب JLL ژاپن بود.

 • وستفیلد

وستفیلد از بلاکچین برای ضمانت های بانکی املاک و مستغلات استفاده می کند. این عمدتا برای افرادی است که در بازارهای خرده فروشی اجاره دارند. به هر حال ، پروژه زنده وستفیلد هشت هفته به طول خواهد انجامید و آنها تعیین می کنند که آیا این فناوری برای آنها مفید است یا خیر. با این حال ، آنها بیش از حد خوشبین هستند که به آنها کمک می کند تا به راحتی اجاره نامه های تجاری را صادر کنند.

 • Coldwell Banker

یکی دیگر از شرکت های بزرگی که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، Coldwell Banker است. در حال حاضر ، آنها مشتری فعال شرکت Propy هستند. اساساً ، Coldwell از این پلتفرم برای لیست فروشندگان و نمایندگان ، همراه با ارائه معاملات نیز استفاده می کند. بیشتر اینکه ، با این سیستم عامل ، آنها می توانند تمام معاملات و قراردادهای خود را بدون هیچ مشکلی تأمین کنند.

در مورد انواع مختلف فناوری Blockchain آگاهی ندارید؟ در اینجا یک راهنمای کامل در مورد انواع بلاکچین آورده شده است.

دولت

 • دولت دبی

دولت دبی در تلاش است تا اولین شهر هوشمند جهان تا سال 2021 انجام شود. برای این منظور ، آنها دفتر دولتی Smart Dubai را تشکیل دادند و با یک سری از شرکت های فناوری برای ساده سازی برنامه آینده شهر هوشمند خود همکاری کردند. و برای انجام این کار ، آنها همچنین از بلاکچین استفاده می کنند.

بیشتر ، آنها در حال حاضر بخش های کمی با استفاده از فناوری دارند و قصد دارند آن را در بخش های دیگر نیز گنجانده باشند.

 • دولت کلانشهر سئول

دولت کلانشهر سئول قصد دارد سیستم اداری مبتنی بر بلاکچین خود را ایجاد کند. بیشتر از این ، همراه با پروژه ، ساکنان شهر سکه S دارند که می توانند از آنها برای خدمات عمومی استفاده کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند از این سکه ها برای جوایز نیز استفاده کنند. آنها همچنین می توانند مالیات پرداخت کنند و از طریق این بستر در افکار عمومی شرکت کنند.

 • Lantmäteriet

Lantmäteriet مرجع ثبت زمینی سوئد است و اکنون با همکاری بانک ها و مشاغل برای یک پروژه آزمایشی بلاکچین کار می کند. به گفته آنها ، خرید ملک بسیار وقت گیر است و با استفاده از بلاکچین می تواند باعث صرفه جویی در منابع و وقت هر دو شود. بیشتر از این ، تمام اسناد در قالب دیجیتال هستند و هیچ جای کاغذی ندارند.

 • سازمان ملی مواد مخدر اوگاندا

سازمان ملی مبارزه با مواد مخدر اوگاندا با MediConnect همکاری می کند تا با مشکلات دارویی تقلبی در کشورشان مقابله کند. به گفته آنها ، این پروژه همه داروها را از شرکت های دارویی ردیابی می کند تا اطمینان حاصل شود که کسی نمی تواند آنها را بدزدد یا آنها را جایگزین کند.

 • سازمان پولی سنگاپور

اداره پول سنگاپور یک پروژه مبتنی بر بلاکچین را هدایت می کند که پرداخت هایی را با ارزهای مختلف از طریق یک شبکه ارائه می دهد. با همکاری Temasek و J.P. Morgan ، MAS قصد دارد کارایی کلی هزینه های تجاری را در کل کشور بهبود بخشد. در حال حاضر ، آنها هنوز در حال آزمایش آن برای کاربردهای صنعتی هستند.

همچنین ارائه فناوری Blockchain را بررسی کرده و مروری دقیق درباره فناوری Blockchain داشته باشید

پیچ در پیچ

بلاکچین واقعاً یک نیروی مخل است که هیچ کس نمی تواند آن را رام کند. این در حال حاضر بسیاری از صنایع را مختل می کند و به زودی تک تک بازارهای جهان را مختل خواهد کرد. در حال حاضر ، شرکتهایی که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند در واقع جایگاه خود را در اکوسیستم در حال تغییر تأمین می کنند.

در حقیقت ، بدیهی است که اگر شرکت ها از سرمایه گذاری در فناوری جلوگیری کنند ، هنوز با مسئله بالاتری روبرو هستند. بنابراین ، اگر تاکنون راه حل بلاکچین برای شرکت خود استفاده نکرده اید ، زمان آن فرا رسیده است که به دنبال زنجیره بلوک باشید.

اگر مبتدی هستید و قصد دارید کار خود را در بلاکچین آغاز کنید ، فرصت های زیادی در این صنعت برای شما وجود دارد. بنابراین ، در دوره Enterprise Blockchain Fundamentals Free Enterprise ثبت نام کنید و پایه و اساس حرفه ای روشن را پایه گذاری کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map