Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

AWS vs AZURE vs Oracle Blockchain Solution پیشنهادات: مقایسه BaaS

از آنجا که فناوری بلاکچین به عنوان یکی از سریعترین رشد و تغییر بازی های جدید در صنعت فناوری ظاهر شد ، بسیاری از غول های فناوری در چند ماه گذشته برای مشتریان خود راه حل های بلاکچین ارائه دادند. BaaS (بلاکچین به عنوان سرویس) بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

این غول های فناوری عبارتند از:

 • آمازون یا AWS (سرویس وب آمازون)
 • Microsoft’s AZURE
 • اوراکل

در یک سال گذشته ، تقریباً همه غول های بزرگ فناوری همانطور که در بالا ذکر شد به همراه IBM ، HP ، SAP و Huawei چینی راه حل های بلاکچین خود را یکی پس از دیگری یا تقریباً همزمان اعلام کردند. گوگل نیز سرمایه گذاری زیادی کرده است و انتظار می رود در ماه های آینده با راه حل خاص خود ارائه شود.  

این یعنی چی?

این نشان می دهد که غول های فناوری با یکدیگر رقابت می کنند و سرمایه گذاری زیادی در فناوری بلاکچین انجام می دهند و متقاعد می شوند که بلاکچین راه پیشرفت است. همچنین نشان دهنده اضطرار بازیکنان بزرگ برای مسابقه پیش رو در بازی است.

این علاقه عمدتا به این دلیل است که انتظار می رود در سه سال آینده بازار بلاکچین 61.5 درصد در سال رشد کند. تقریباً همه شرکت های بزرگ می خواهند از تقاضای فزاینده استفاده کنند.

در یک مقاله اخیر, مشخص شد که تقریباً همه غول های بزرگ فناوری که شامل IBM ، Google ، Oracle ، Microsoft و Amazon هستند ، سرمایه گذاری زیادی در شرکت های بلاکچین و راه حل های بلاک چین انجام می دهند.

در این مقاله ، ما به جزئیات AWS vs Azure vs Oracle Blockchain Solution با مقایسه دقیق بین این سه نگاه خواهیم کرد.

لاجوردی در مقابل AWS vs Oracle Blockchain راه حل ارائه شده:

AWS Blockchain Solution

بیایید با AWS شروع کنیم ، همچنین به عنوان خدمات وب آمازون شناخته می شود. آنها اعلام کردند الگوهای Blockchain بعنوان BaaS (بلاکچین به عنوان سرویس) در آوریل 2018. این راه اندازی به دنبال اعلامیه های مشابه Microsoft’s Azure ، Oracle و IBM انجام شد. این باعث می شود Microsoft Azure آخرین موردی باشد که راه حل blockchain خود را در مقایسه با Oracle و Azure ارائه می دهد.

بنابراین BaaS به توسعه دهندگان و شرکت ها چه پیشنهادی می دهد?

محبوب ترین محصول آنها الگوهای Blockchain AWS است که به کاربران AWZ که در حال کار بر روی برنامه های بلاکچین هستند اجازه می دهد شبکه های Hyperledger Fabric یا Ethereum را با روشی سریعتر راه اندازی کنند..


AWS همچنین به کاربران خود امکان دسترسی به منابع مقرون به صرفه را می دهد که می تواند به آنها در استقرار سریع شبکه های بلاکچین کمک کند.

خصوصیات برجسته

در اینجا برخی از ویژگی های مهم راه حل Blockchain AWS آورده شده است.

 • ارائه می دهد امنیت به شرکتها اضافه می شود زیرا کاربران می توانند مجوزهایی را برای کنترل دسترسی به منابع AWS اضافه کنند. شرکت ها همچنین می توانند در هر زمان که در AWS CloudTrail وارد سیستم شده باشید به فعالیت منابع دسترسی پیدا کنند.
 • این سرویس بصورت a ارائه می شود پرداخت به عنوان شما بروید خدمات ، بنابراین فقط هزینه خدمات مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها را پرداخت می کنید. این باعث می شود منابع AWS مقرون به صرفه باشد. همچنین لازم نیست هیچ هزینه فسخ یا هزینه پیش پرداخت کنید زیرا هیچ قرارداد طولانی مدت بین AWS و کاربر وجود ندارد.
 • AWS همچنین به شما پیشنهاد می دهد طیف گسترده ای از گزینه ها وقتی نوبت به چارچوب های بلاکچین می رسد. شما می توانید از میان Corda ، Hyperledger Fabric و Ethereum و همچنین راه حل های شریک برای صنعت خود انتخاب کنید.
 • با الگوهای Blockchain AWS, کاربران می توانند به سرعت شبکه های امن بلاکچین را مستقر کنند.

محصولات

AWS دو گزینه مختلف را تحت راه حل های blockchain خود ارائه می دهد که شامل AWS Blockchain Templates و AWS Partner Solutions است که در بازار آنها موجود است.

الگوهای Blockchain AWS

الگوی Blockchain AWS محصول اصلی آنها است که به کاربران اجازه می دهد بین Hyperledger Fabric یا Ethereum چارچوب های منبع باز یکی را انتخاب کنند تا شبکه های بلاکچین امن را به روش سریع مستقر کنند.

با استفاده از این الگوها ، شما مجبور نیستید زمان خود را برای تنظیم دستی شبکه بلاکچین خود صرف کنید ، زیرا می توانید به سادگی الگوهای AWS CloudFormation را مستقر کنید و فقط بر ساخت برنامه Blockchain خود تمرکز کنید..

این الگوها چارچوب بلاکچین مورد نظر شما را در ECS مستقر می کنند که به آن سرویس ظروف الاستیک آمازون نیز می گویند. بهترین چیز این است که ، شما مجبور نیستید هزینه اضافی برای این الگوها بپردازید. در واقع ، شما فقط باید هزینه منابعی را که برای اجرای شبکه بلاکچین استفاده می کنید پرداخت کنید.

 • فواید

به غیر از ویژگی pay-as-you-go، AWS Blockchain Templates علاوه بر سرویس کانتینر ECS ، استقرار سریع شبکه بلاکچین در سرورهای مجازی Amazon EC2 و Amazon EC3 را نیز ارائه می دهد. همچنین شما می توانید بین Hyperledger Fabric یا Ethereum چارچوب را انتخاب کنید ، که در حال حاضر محبوب ترین و معمولترین چارچوب های blockchain هستند.

فرقی نمی کند کدام چارچوب را انتخاب کنید ، به ویژگی هایی مانند قابلیت قرارداد هوشمند ، الگوریتم های توافق توزیع شده ، کنترل دسترسی و سایر ویژگی های اصلی بلاکچین دسترسی دارید..   

این الگوها همچنین دارای ابزارهای مدیریتی مخصوص به خود هستند که به شما امکان می دهد بلاکچین های خود را کنترل ، مرور و مدیریت کنید.

کدام یک از چارچوب های Blockchain را انتخاب کنید: Ethereum یا Hyperledger Fabric

در اینجا یک مقایسه سریع وجود دارد که به شما کمک می کند بر اساس نیاز خود یکی از این دو را انتخاب کنید.

اتریوم
پارچه هایپرلجر
Ethereum در حال حاضر محبوب ترین چارچوب بلاکچین است که توسط بنیاد Ethereum ایجاد شده است. این برای کسانی ترجیح داده می شود که می خواهند یک شبکه عمومی جدید ایجاد کنند ، قصد استفاده از زبان قرارداد هوشمند Ethereum Solidity را دارند یا می خواهند با افراد مشابه در شبکه عمومی Ethereum معامله کنند. بنیاد لینوکس Hyperledger Fabric را توسعه داد. این برای کسانی که ویژگی های امنیتی بیشتری می خواهند ، می خواهند معاملات کاربران را مشاهده کنند یا می خواهند یک شبکه بلاکچین خصوصی ایجاد کنند ، توصیه می شود..

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Ethereum یا Hyperledger Fabric در جزئیات پست های قبلی وبلاگ ما کسب کنید. همچنین می توانید Hyperledger vs Corda R3 vs Ethereum: The Ultimate Guide را مطالعه کنید.

هنگامی که در مورد چارچوبی که می خواهید با آن کار کنید تصمیم گرفتید ، به سادگی شبکه بلاکچین خود را بر روی آن بسازید و برنامه های غیرمتمرکز را به کار گیرید.

چارچوب را انتخاب کنیدنرم افزار Blockchain را پیکربندی کنیدنصب dApps

ساده و مقرون به صرفه نیست ، اینطور نیست?

راه حل های شریک AWS

به غیر از استفاده از الگوهای Blockchain AWS ، AWS به کاربران خود این امکان را می دهد تا طیف وسیعی از راه حل های شریک AWS را برای استقرار بلاکچین انتخاب کنند. این به کاربران امکان می دهد یکی از آنها را متناسب با نیازهای آنها انتخاب کنند زیرا بسیاری از شرکای ذکر شده در زیر راه حل های بلاکچین ویژه ای برای صنعت خاص ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، Corda R3 برای بازار مالی طراحی شده است ، در حالی که GuildOne برای بخشهایی خارج از بازار مالی طراحی شده است.

شرکا

AWS برای ارائه بهترین خدمات بلاکچین به مشتریان خود ، با چندین شریک همکاری می کند که در زیر ذکر شده است.

 • کالیدو

AWS اعلام کرد مشارکت آن با ConsenSys ، شرکت مادر کالدیو, اواسط ماه مه. این یک Cloud Business Blockchain است که به عنوان یک پلت فرم SaaS سازمانی همه در یک شرکت برای مشاغل عمل می کند. Kaleido به این منظور طراحی شده است که استقرار زنجیره های خصوصی ایمن را برای سازمان ها ساده تر کند.

می توانید درباره آنچه Kaleido به توسعه دهندگان ارائه می دهد بیشتر بیاموزید اینجا.

 • BlockApps

AWS با BlockApps همکاری کرد تا راه حل های توسعه بلاکچین Ethereum را به مشتریان خود ارائه دهد. BlockApps یکی از سریع ترین راه ها را برای استقرار شبکه بلاک چین مقیاس پذیر و ساخت برنامه های بلاکچین فراهم می کند..

 • فن آوری منیفولد

مشارکت جدید با Manifold Technology به کاربران AWS این امکان را می دهد تا به شبکه بلاکچین مقرون به صرفه ، مقیاس پذیر و بسیار آسان ادغام شوند.

 • سیسکو

Cisco Blockchain به کاربران AWS اجازه می دهد تا برنامه های Blockchain را در سطح Enterprise ایجاد کنند. راه حل بلاکچین توسط سیسکو مقیاس پذیر ، ایمن و سرراست است.

 • Corda R3

Corda R3 نام شناخته شده ای در صنعت بلاکچین است زیرا اولین شرکتی بود که با بیش از 100 موسسه مالی بزرگترین گروه همکاری در بازار مالی را ایجاد کرد.

این پلت فرم تخصصی بلاکچین است که برای بازار مالی طراحی شده است. به زبان ساده ، این یک دفتر کلاس مالی است که از بالاترین استانداردهای اعمال شده در صنعت مالی برخوردار است. این کدها و API ها را برای ساخت برنامه های بلاکچین ارائه می دهد تا کارایی بیشتری را در معاملات تجاری ایجاد کند.

 • GuildOne

برای چندین دهه ، GuildOne خدمات تخصصی پایگاه داده و فناوری را به صنعت نفت و گاز ارائه می دهد ، و هم اکنون فناوری بلاکچین طراحی شده برای شرکت های خارج از ارز رمزنگاری شده و صنعت مالی را هدایت می کند..  

سایر شرکای فناوری شامل این موارد هستند اینتل, در حالی که شرکای مشاور AWS شامل می شوند لهجه, بلوکی, لوکسافت, PWC, و Trek10.

مشتری ها

طبق AWS ، چندین مشتری اصلی از خدمات خود برای ساختن راه حل های بلاکچین استفاده می کنند. این شامل مشتریانی مانند T Mobile و Guidewire است.

خلاصه: راه حل Blockchain AWS

حتی اگر AWS کمی دیر وارد مسابقه شد ، اما محصولات آنها نشان می دهد که آنها تکالیف خود را درست انجام داده اند. محبوب ترین محصول آنها ، AWS Blockchain Templates شروع کار را برای کسب و کارها آسان تر می کند ، زیرا آنها می توانند الگوها را مستقر کرده و بدون هیچ گونه تأخیری روی برنامه های غیرمتمرکز خود کار کنند…

در واقع ، الگوهای Blockchain AWS ویژگی است که آنها را از سایر ارائه دهندگان BaaS متفاوت می کند.

علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند راه حل های شریک زندگی خود را انتخاب کنند. این قیمت همچنین مقرون به صرفه است زیرا کاربران AWS می توانند به جای استفاده از قرارداد سالانه ، بسته به نوع استفاده پرداخت کنند. فقط برای ویژگی هایی که برای مدت زمان استفاده استفاده می کنید پرداخت کنید. در واقع ، شما در واقع هزینه سرور و ابزارهایی را که استفاده می کنید پرداخت می کنید ، نه سرویس بلاکچین.

راه حل های ارائه شده می تواند در طیف وسیعی از صنایع شامل بازار مالی و تجارت (معاملات مالی) ، زنجیره تأمین ، بیمه ، مراقبت های بهداشتی و هویت و انطباق مورد استفاده قرار گیرد..

تنها اشکال این است که هیچ میز کار بلاکچینی اختصاصی مانند آنچه توسط Azure ارائه شده ارائه نمی دهد. برای مدیریت و توسعه برنامه های بلاکچین ، باید به سرویس های متداول AWS یا تعادل دهنده های بار اعتماد کنید.

Microsoft Azure

Microsoft Azure اولین شرکت بزرگ فناوری بود که عملکرد BaaS را به شرکت ها و توسعه دهندگان اعلام کرد. همچنین با همکاری بنیاد هویت غیرمتمرکز اولین تلاش برای حفظ ایمن هویت های دیجیتالی در بلاکچین انجام شد..

بنابراین ، وقتی نوبت به جدول زمانی می رسد ، Azure پیشگام صنعت BaaS است. Microsoft Azure همچنین دارای بزرگترین نمونه کارها در صنعت است. این شرکت ادعا می کند که راه حل بلاکچین کم خطر ، کم هزینه ، سریع و بدون شکست را به عنوان BaaS (بلاکچین به عنوان سرویس) ارائه می دهد. میزبان بلاکچین در سرورهای لینوکس است.

خصوصیات برجسته

در اینجا برخی از ویژگی های مهم راه حل Azure Blockchain آورده شده است.

 • Azure با ارائه به کاربران ، زمان توسعه را کاهش می دهد شبکه ها و زیرساخت های از قبل پیکربندی شده. این به کاربران اجازه می دهد تا بلافاصله با توسعه برنامه های غیرمتمرکز شروع کنند.
 • با کمک اتصالات داخلی با ابزارهای Azure, کاربران می توانند سریعتر و آسان تر پیشرفت های بلاکچین را تأیید و تکرار کنند.
 • با کمک یک سیستم عامل ابری در سطح جهانی در دسترس ، می توانید داده های خود را حفظ کنید امن است. راه حل ها نیز هستند مقیاس پذیر که به شما امکان می دهد هر زمان که خواستید گسترش دهید.

محصولات

درست مانند AWS ، Azure نیز بر اساس چارچوبی که می خواهید با آن کار کنید راه حل های مختلفی ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها همچنین راه حل های شریک شخصی تری را ارائه می دهند که در زیر به طور مفصل در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

راه حل های Azure Marketplace

شما می توانید از بین چندین محصول و همچنین چارچوب هایی در Azure انتخاب کنید. در اینجا لیست کامل وجود دارد.

 • Ethereum on Azure

Azure به شما امکان می دهد که در شبکه بلاکچین که معمولاً استفاده می شود کار کنید. با این وجود ، با استفاده از انواع توپولوژی شبکه از پیش پیکربندی شده ، می توانید در عرض چند دقیقه شبکه را مستقر کنید. این راه حل همچنین دارای مزایای منحصر به فردی مانند مجموعه های آسان مقیاس VM ، توانایی مدیریت گره ها با استقرار در منطقه و ابزارهای نظارت است..

 • پارچه هایپرلجر

چهارچوب محبوب بعدی توسط بنیاد لینوکس در Azure نیز موجود است. این یکی برای کسانی که می خواهند سرویس هایی را برای تأیید اعتبار همسالان و سفارشات در فروشگاه های عضو ایجاد کنند ، بهترین است. باز هم ، استقرار آسان و سریع است.

 • کوردا

برای کسانی که می خواهند روی برنامه های غیرمتمرکز در بخش های مالی کار کنند ، Azure پلت فرم دفتر توزیع شده Corda را ارائه می دهد. این به کاربران اجازه می دهد تا شبکه های چند شبکه ای و چند شرکت کننده را با سهولت استقرار دهند. کاربران همچنین می توانند با دفاتر اسناد رسمی ، همتایان و نقشه شبکه کار کنند.

اگر می خواهید بیشتر بدانید که کدام یک از تکنولوژی دفتر بالا توزیع شده برای نیاز شما بهتر است ، می توانید مقایسه دقیق ما با فن آوری های فوق را اینجا بخوانید.

 • میز کار Azure Blockchain

این یک راه حل کامل Workbench برای توسعه سریع برنامه های بلاکچین است. Azure Blockchain Workbench یک رابط وب با کاربرد آسان است که استفاده از آن را در مقایسه با AWS نیز آسان می کند..  

 • آزمایشگاه های DevTest برای Blockchain به عنوان یک سرویس

با استفاده از این سرویس ، می توانید آزمایشگاهی را برای یک تیم ایجاد کنید که شامل همه سیاست ها و الگوهای تیمی باشد.

شرکا

همچنین می توانید از میان شرکای مختلف 23 راه حل را در بازار انتخاب کنید. در اینجا چند راه حل مهم ارائه شده توسط شرکای آنها ارائه شده است.

 • BlockApps

BlockApps اجازه می دهد تا پلت فرم بلاکچین خصوصی Ethereum تک گره ای و چند گره ای هم برای توسعه دهندگان و هم برای شرکت ها. پلت فرم Ethereum با RESTful API و سایر ابزارهای توسعه دهنده مانند تجزیه و تحلیل ، جستجو و کاوشگر ارائه می شود. در کل می توانید از بین سه راه حل BlockApps یکی را انتخاب کنید.

 • GoChain

برای کسانی که می خواهند روی معاملات سریع در بخش مالی تمرکز کنند ، GoChain یک بلاکچین سازگار با Ethereum را به عنوان نسخه توسعه دهنده ارائه می دهد.

شرکای دیگر با راه حل های موجود در بازار لاجورد شامل Guildkraft ، تجارت مالی ، معتبر ، Chain Core Developer Edition ، RekoChain ، Quorum Demo ، RSK Notary Solution و بسیاری دیگر.

مشتری ها

Azure کاربرانی از صنایع مختلف دارد که از Azure Blockchain Solution برای دستیابی به موارد کاملاً متفاوت استفاده می کنند. به عنوان مثال ، Insurwave اخیراً یک راه حل برای بلاکچین بیمه ایجاد کرده است. مشتریان دیگر شامل Xbox ، 3M ، انجمن بانک ها در سنگاپور و webjet.com.au هستند.

خلاصه: راه حل Azure Blockchain

Azure Blockchain Solution مزایای متعددی نسبت به رقبا دارد. اول ، زیرا شما یک گزینه برای انتخاب از طیف گسترده ای از گزینه های پلت فرم blockchain دارید که شامل Ethereum ، Chain ، Corda ، Hyperledger Fabric ، Quorum و موارد دیگر است..

همه این چارچوب های بلاکچین در توپولوژی های تک گره ، چند گره و چند عضو موجود است. قوی ترین این گزینه ها توپولوژی چند عضو است که به کاربران اجازه می دهد تا یک شبکه بزرگ شامل چندین سازمان ایجاد کنند در حالی که هر سازمانی کنترل اداری خود را نیز حفظ می کند.

در بازار می توانید از طریق 23 شریک راه حل پیدا کنید که به شما امکان انتخاب راه حلی را بدهد که برای نیازهای منحصر به فرد شما شخصی تر باشد.

راه حل اوراکل بلاکچین

اوراكل گام های مایکروسافت را دنبال كرد و مدل B2B blockchain خود را در سپتامبر 2017 راه اندازی كرد. این طرح به عنوان سرویس ابری بلاکچین Enterprise-Grade شناخته می شود زیرا هدف آن شرکت ها و مشاغل است. این سرویس به مشتریان سازمانی رویکردی کاملاً مدیریت شده ارائه می دهد که می خواهند با بلاکچین درگیر شوند.

به گفته معاون ارشد رئیس جمهور ، زاوری ، اوراکل این سرویس را معرفی کرد تا شرکت ها بتوانند روی پروژه بلاکچین منبع باز کار کنند و آن را با توجه به نیاز خود با اضافه کردن مجوزهای محرمانه ، امنیت و API ها شخصی سازی کنند.

سرویس بلاکچین بر روی منبع باز ساخته شده است پروژه پارچه هایپرلجر فقط ، بر خلاف AWS و Azure که به شما امکان می دهد از بین چندین چارچوب بلاکچین یکی را انتخاب کنید.

خصوصیات برجسته

در اینجا لیستی از برخی ویژگی های اصلی ارائه شده توسط سرویس ابری Blockchain خودمختار Oracle ارائه شده است.

 • بلاکچین اوراکل نیز به صورت کامل سریع و سریع اجرا می شود مدیریت و مونتاژ سرویس بلاکچین.
 • به شما امکان می دهد شبکه و برنامه های کاربردی Blockchain را توسعه دهید متن باز چارچوب پارچه هایپرلجر.
 • شما می توانید استفاده کنید ابر ادغام اوراکل برای ادغام سریع برنامه های داخلی ، Oracle SaaS و برنامه های شخص ثالث.
 • راه حل Enterprise Grade Blockchain برای ارائه ویژگی های سطح سازمانی مانند پشتیبان گیری داخلی ، امنیت بیشتر ، مدیریت هویت مبتنی بر نقش و مدیریت لغو گواهی طراحی شده است.
 • ارائه می دهد خود مختار راه حلی که خودران باشد ، خود ایمن شود و خود را ترمیم کند.  

محصولات

Oracle راه حل بلاکچین خود را تحت عنوان Solutions Blockchain خودمختار ارائه می دهد که با قیمت 0.75 دلار در ازای پرداخت همزمان با خرید در دسترس است. راه حل بلاکچین به 500 معامله بلاکچین در هر ساعت اجازه می دهد.  

راه حل blockchain به شما امکان می دهد برنامه های غیر متمرکز blockchain را روی محلول Hyperledger Fabric بسازید. با قراردادهای هوشمند ، که به آنها Chaincodes نیز گفته می شود ، می توانید معاملات خود را به راحتی خودکار کنید.

همچنین گزینه خوبی برای ساخت شبکه های تجاری قابل اعتماد است. راه حل blockchain همچنین به شما امکان می دهد شبکه های ترکیبی ایجاد کنید ، به این معنی که می توانید با شرکای خارج از Oracle Cloud همراه شوید مشروط بر اینکه آنها از پلت فرم Hyperledger Fabric نیز استفاده می کنند.   

ابزارها

راه حل blockchain مدیریت و نظارت بر گزینه های جامعی را به شما ارائه می دهد. شما به یک کنسول سرور بصری دسترسی دارید که یک داشبورد با کاربرد آسان است. به همین دلیل می توانید به راحتی از طریق شبکه ها ، کانال ها ، گره ها و کدهای ناوبری پیمایش کنید. همچنین به شما امکان می دهد به راحتی شبکه را مدیریت کرده و اجزای بلاکچین را مشاهده کنید.

همچنین می توانید کانال های شبکه را پیکربندی کرده و خط مشی ها را به صورت بلادرنگ تنظیم کنید. علاوه بر این ، اوراکل همچنین فراهم می کند منابع عمیق به توسعه دهندگانی که می توانند در ایجاد قراردادهای هوشمند به هرکسی کمک کنند.

خلاصه: Oracle Blockchain Solution

اگر اوراکل با AWS و Azure مقایسه شود ، به وضوح عقب است اما به سختی تلاش می کند تا کاربران بیشتری را به راه حل blockchain خود بکشاند. اول ، شما را به استفاده از پلت فرم Hyperledger Fabric ، بدون Ethereum یا گزینه چارچوب دیگر محدود می کند.

دوم ، این محصول فقط یک راه حل Enterprise Grade است ، و هیچ راه حل دیگری مانند AWS یا Azure از طرف شرکا در دسترس نیست. قیمت گذاری مشابه Azure و AWS است که با رفتن شما پرداخت می شود.

با این حال ، برای شرکتهایی که به دنبال راه حل امن و خودمختار بلاکچین هستند ، با توانایی پشتیبان گیری خودکار از تمام معاملات شما ، اوراکل گزینه خوبی است.

این برنامه ها همچنین گسترده هستند زیرا می توان از راه حل blockchain در بخش مالی استفاده کرد, مراقبت های بهداشتی, و چندین صنعت دیگر.  

AWS vs Azure vs Oracle Blockchain Solution پیشنهادات: جدول مقایسه

در اینجا یک جدول مقایسه سریع بر اساس تحقیقات دقیق ما و ویژگی های ذکر شده در بالا آورده شده است. درباره جدول AWS vs Azure vs Oracle Blockchain بیشتر بدانید.

دسته بندی ها
AWS
لاجوردی
اوراکل
چارچوب Ethereum ، Hyperledger Fabric ، Corda و Quorum Ethereum ، Hyperledger Fabric ، Quorum ، Chain و Corda پارچه هایپرلجر
قیمت به ازای استفاده پرداخت کنید طبق برنامه متفاوت است ، هزینه را طبق هر بار استفاده پرداخت کنید. 0.75 دلار همینطور پرداخت کنید
شرکای اصلی سیسکو ، BlockApps ، GuildOne ، Intel ، Kaleido ، Manifold Technology ، Corda R3 با چندین شریک مشاور دیگر. Corda ، BlockApps ، GoChain با مجموع 23 راه حل شریک در دسترس است.
مشتریان عمده T Mobile و Guidewire Xbox ، 3M و Insurwave

 

کلمات نهایی

اکنون بیش از آشکار است که بازار بلاکچین طی چند سال آینده رشد چشمگیری خواهد داشت. این امر همچنین از نژاد در بین شرکت های بزرگ فناوری قابل مشاهده است که برای ارائه بهترین راه حل BaaS (بلاکچین به عنوان سرویس) به مشتریان خود رقابت می کنند..

پذیرش انبوه فناوری بلاکچین به عنوان یک سرویس همچنین این فناوری را به جدیدترین انقلابی در صنعت fintech تبدیل کرده است. با این وجود ، با وجود گزینه های بسیار خوب ، ممکن است بخواهید یاد بگیرید که کدام یک برای شما بهترین است. به همین دلیل است که من یک تحلیل دقیق AWS vs Azure vs Oracle Blockchain Solution برای شما فراهم کردم که می تواند به شما کمک کند بین بهترین خدمات را برای نیازهای منحصر به فرد خود انتخاب کنید.

منابع:

https://aws.amazon.com/blogs/apn/ How-aws-blockchain-partners- امکان-راه اندازی-جدید-راه-های-انجام-تجارت /

https://www.fxstreet.com/cryptocurrencies/news/ چگونه-از-بزرگترین-شرکتهای-فناوری-در-سرمایه گذاری-در-بلاکچین -201804162009

https://techcrunch.com/2018/04/22/amazons-new-blockchain-service-compes- با-محصولات-مشابه-از-معجزه-و-آیبام /

https://techcrunch.com/2017/10/02/oracle-climbs-on-blockchain-bandwagon-with-new-cloud-service/

https://aws.amazon.com/partners/blockchain/solutions/

https://www.computerworld.com/article/3278088/blockchain/amazon-joins-list-of-blockchain-as-a-service-providers.html

https://www.ethnews.com/amazon-web-services-consensys- مشارکت-برای-ارائه-kaleido-blockchain-platform

https://www.crn.com/news/cloud/300103791/ شرکای-آماده-رفتن-عمیق تر-فرو رفتن-در-بلاک چین-با-آه. htm

https://www.businessinsider.com/ibm-azure-aws-blockchain-service-2017-10

https://www.ledgerinsights.com/how-to-blockchain-as-a-service-baas/

https://developer.oracle.com/blockchain

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector