Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ارزش صدور گواهینامه Blockchain

با محبوبیت مداوم فناوری بلاکچین ، تعجب در مورد امکاناتی که دارای مجوز بلاکچین هستند اجتناب ناپذیر است. آیا یک متخصص بلاکچین مجاز می تواند مزیت بهتری را برای شغل خود تأمین کند؟ از طرف دیگر ، شما ممکن است نگران این باشید که گواهینامه یک تمرین بیهوده باشد.

از آنجا که بلاکچین یک افزودنی نسبتاً جدید به فضای مدرن فناوری است ، یافتن بحث های مختلف پیرامون جنبه های مثبت و منفی پیگیری گواهینامه های بلاکچین ضروری است. به طور کلی ، شما با نظرات در مورد گواهینامه های بلاکچین بر اساس مزایای شغلی و حقوق مربوط به آنها روبرو خواهید شد.

با این حال ، اگر شما می خواهید از قابلیت های بلاکچین برای شرکت خود استفاده کنید ، عوامل ذکر شده هیچ هدف مشخصی ندارند. مهم است که از ارزش دریافت شده توسط گواهینامه بلاکچین برای کسب و کار خود مطلع شوید. متعاقباً ، یافتن دلایلی برای سرمایه گذاری در آموزش و صدور گواهینامه بلاکچین نیز مهم است.

کتاب الکترونیکی زیر دلایل مهم پیگیری گواهینامه های برتر بلاکچین را با توجه به اهداف شغلی شما کشف می کند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید در پر کاربردترین دلایل انتخاب گواهینامه در تخصص بلاکچین مورد نظر خود تأمل کنید.

تازه وارد بلاکچین شدید؟ کار خود را در Blockchain با دوره رایگان Blockchain Fundamentals آغاز کنید و پایه و اساس شغل Blockchain را روشن کنید.

صدور مجوز Blockchain دقیقاً چیست?

قبل از اینکه به سمت بحث در مورد گزینه های آزمون صدور گواهینامه بلاکچین بروید ، مهم است که بدانید دقیقاً چیست؟ اجازه دهید با در نظر گرفتن توضیحات عمومی صدور گواهینامه ، در تعریف صدور گواهینامه بلاکچین به معنای اساسی آن تأمل کنیم. گواهینامه های بلاکچین اثبات محسوسی از توانایی افراد در استفاده از فناوری های بلاکچین برای دستیابی به اهداف تجاری است.

علاوه بر این ، گواهینامه های بلاکچین همچنین می تواند به عنوان شواهد امیدوار کننده ای در مورد تسلط متخصصان در مهارت های مورد نیاز برای نقش های شغلی خاص مبتنی بر بلاکچین باشد. گواهینامه ها در فناوری بلاکچین می تواند به اثبات توانایی های تحول تجاری با فناوری بلاکچین کمک کند. بنابراین ، گواهینامه بلاکچین اساساً اثبات سطح خاصی از مهارت ها و دانش در بلاکچین است.

از همه مهمتر ، بدانید که گواهینامه تضمین جایگاه در مشاغل پردرآمد را ارائه نمی دهد. با این حال ، مهارت ها و دانش اثبات شده در صدور گواهینامه می تواند ارزش امیدوار کننده ای را برای مشاغل با اندازه های مختلف تضمین کند.

از کجا می توان مهارت های Blockchain را پیدا کرد?

شرکت ها می توانند آموزش و توسعه مهارت های بلاکچین کارمندان فعلی را انتخاب کنند یا کارمندان جدیدی را با استعداد مطلوب به کار گیرند. در مورد بلاکچین ، شرکت ها در ایجاد یا خرید استعدادهای بلاکچین شک دارند. با این حال ، اکثر شرکت ها خرید تیزهوشان بلاکچین را برای اطمینان از انتخاب کاندید مناسب برای اهداف تجاری خود ترجیح می دهند.

مهمترین دلایل پیگیری مهارتهای بلاکچین تنها به افزایش کاربردهای فناوری بلاکچین برمی گردد. در بازه زمانی بین 2017 و 2020 ، تقاضای بلاکچین تقریباً 2000٪ به شدت افزایش یافت. کشورهایی مانند انگلستان ، استرالیا ، فرانسه و آلمان از مهمترین مکانهایی هستند که بلاکچین یکی از مهارتهای مورد تقاضا است.

طبق آخرین گزارش بررسی مشاغل توسط LinkedIn برای سال 2020 ، بلاکچین به عنوان یکی از مهارت های برتر در تقاضا ظاهر شد.


علاوه بر این ، تقاضا برای مهارت های بلاکچین فراتر از محدوده نقش های متداول مانند توسعه دهنده ، معمار و امنیت در حال گسترش است. اکنون ، صنعت متمرکز بر معرفی محصولات به بازار در کنار سودآوری است. در نتیجه ، گرایش تقاضا برای مهارت های بلاکچین تا حد زیادی به سمت طراحی ، فروش و نقش های بازاریابی معطوف شده است.

صرافی های رمزنگاری در حال حاضر غالب ترین کارفرمایان در فضای بلاکچین هستند. تقریباً 42٪ از کارکنان بازار کار بلاکچین برای مبادلات ارزهای رمزپایه کار می کنند. از طرف دیگر ، 10 درصد باقیمانده در حال حاضر با تولیدکنندگان سخت افزار و در استخراج کار می کنند. مهمتر از همه ، مهم است که به دنبال صدور گواهینامه بلاکچین به عنوان راهی برای ورود به غول های بزرگ شرکتی مانند مایکروسافت ، آمریکن اکسپرس ، IBM ، JP مورگان چیس ، آمازون و اوراکل باشید..

علاوه بر این ، گواهینامه های برتر بلاکچین همچنین می توانند فرصت های امیدوار کننده ای برای به دست آوردن شغل در صنایع مختلف را بیان کنند. برخی از صنایع قابل توجه که به دنبال استعداد بلاکچین هستند شامل بازی ، کشاورزی ، بهداشت و درمان ، سرگرمی ، حمل و نقل و ایمنی مواد غذایی است..

بنابراین ، پویایی در حال تکامل مداوم اکوسیستم بلاکچین قطعاً چالش های زیادی را در انتخاب استعدادها برای شرکت ها ایجاد می کند. بلاکچین یک فناوری نه چندان قدیمی است و کوچکترین اشتباهی می تواند منجر به یک اثر آبشار و در نتیجه شکست شود. بنابراین ، شرکت ها باید در انتخاب متخصصان بلاکچین برای اهداف تجاری خود دقیق باشند.

دلایل انتخاب مجوزهای Blockchain

بدون شک ، گواهینامه بلاکچین مزیت بیشتری به شما می دهد تا در شغل خود در بلاکچین پیشرفت کنید. بیایید دلایل رایج برای گرفتن مجوزهای بلاکچین را بررسی کنیم.

 • گواهینامه های Blockchain جذابیت شما را بهبود می بخشد

گواهینامه بلاکچین می تواند به شما کمک کند مهارت های خود را در فن آوری در حال ظهور تأیید کنید. از همه مهمتر ، بلاکچین در حال حاضر مورد علاقه شرکتهایی با اندازه های مختلف است. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر از بلاکچین برای اطمینان از ارتباطات و معاملات تجاری با امنیت و شفافیت بهتر استفاده می کنند. در نتیجه ، صدور گواهینامه بلاکچین می تواند به شما کمک کند از نقشهای مختلف شغلی مورد تقاضا استفاده کنید.

نقش های شغلی قابل توجهی که می توانید با برترین گواهینامه های بلاکچین دنبال کنید شامل توسعه دهنده بلاکچین کامل ، مهندس سیستم ، معامله گر ارز رمزپایه و سایر موارد است. علاوه بر این ، مجوزهای بلاکچین همچنین مجموعه حرفه ای متخصصان را در نقش مدیران پایگاه داده ، معماران راه حل ها و مدیران سیستم بهبود می بخشد..

فناوری Blockchain با روندهای جدید و جدید خود محبوب شده است. در اینجا بهترین روند Blockchain برای سال 2021 است.

 • مجوزهای Blockchain فرصت های شما را محدود نمی کند

از آنجا که با گواهینامه های برتر بلاکچین می توانید به طیف وسیعی از نقش های شغلی مبتنی بر بلاکچین دسترسی پیدا کنید ، با داشتن گواهینامه هایی در فناوری بلاکچین از مزایای مثبت شغلی اطمینان خواهید داشت. از سوی دیگر ، آموزش و صدور گواهینامه بلاکچین تسلط داوطلبان در فناوری توزیع شده لجر یا DLT را نیز تقویت می کند. گواهینامه های بلاکچین ثابت می کند که داوطلبان توانایی پیاده سازی زیرساخت بلاکچین را در فرآیندها و سیستم های موجود در یک سازمان دارند.

 • بلاکچین برای آینده آماده شده است

عامل مهم بعدی که داوطلبان را به سمت صدور گواهینامه بلاکچین می کشاند ، مستقیماً به پتانسیل آینده نگرانه بلاکچین اشاره دارد. بلاکچین فناوری آینده است. سهم مشخصی از تخمین ها حاکی از آن است که حدود 0.5٪ از جمعیت جهان از بلاکچین استفاده می کنند. با این حال ، آمار استفاده از اینترنت نشان می دهد که تقریبا 3.77 میلیارد نفر در سراسر جهان در این شبکه حضور دارند.

در نتیجه ، گواهینامه ها ابزارهای اساسی برای غلبه بر رقابت در کنار یادگیری بلاکچین را فراهم می کنند. از همه مهمتر ، گواهینامه های بلاکچین دسترسی انعطاف پذیر به منابع قابل توجه مرتبط با توسعه بلاکچین را نیز فراهم می کند. علاوه بر این ، می توانید با یادگیری استفاده کارآمد از منابع مربوطه ، بلاکچین را یاد بگیرید و تخصص خود را ارتقا دهید. بنابراین ، گواهینامه ها قطعاً می توانند فرصت مطلوبی را برای همه افراد حرفه ای برای شرکت در تغییر فناوری انقلابی فراهم کنند.

 • بلاکچین به طور موثری با سایر فناوری ها ترکیب می شود

انعطاف پذیری برای ادغام بلاکچین با فناوری های مدرن مانند اینترنت اشیا also نیز دلیل امیدوار کننده دیگری برای انتخاب گواهینامه ها است. صدور گواهینامه بلاکچین می تواند به متخصصان در کشف چشم انداز استفاده از بلاکچین در تجارت کالاها ، املاک و مستغلات و سیستم های رأی گیری کمک کند..

با این حال ، سازمان هایی که درگیر اقداماتی برای پذیرش انبوه بلاکچین در کنار اینترنت اشیا هستند ، موارد برجسته ای را ارائه کرده اند. نامزدها می توانند فرصت های مطلوبی را در نقش هایی که بر توسعه زیرساخت های ایمن با ویژگی های همکاری مستقل متمرکز است ، کشف کنند.

 • گواهینامه ها به شما کمک می کنند تا به روز باشید

همانطور که قبلاً بحث شد ، شما می توانید برای اثبات مهارت و دانش خود برای نقش های خاص شغلی ، مجوز بلاکچین را دنبال کنید. با این حال ، اکوسیستم بلاکچین در حال تغییر اساسی است. بنابراین ، هر روز مفاهیم و ویژگیهای جدیدی در حال ظهور است. بنابراین ، برای همه داوطلبان بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنند که آنها با آخرین مهارت ها و دانش لازم برای پرداختن به مسئولیت های حرفه ای خود ، به روز شده اند.

قابلیت های ارائه دهندگان صدور گواهینامه بلاکچین مشهور در به روزرسانی اهداف آزمون خود مطابق با آخرین روند صنعت می تواند به متخصصان بلاکچین در حفظ اهمیت در بازار کار کمک کند. در عین حال ، شرایط تأیید مجدد برای گواهینامه های بلاکچین همچنین فرصت های روشنی را برای شرکت ها فراهم می کند تا از ابتکارات موثر تحول استعداد اطمینان حاصل کنند.

 • در ایجاد استعداد بلاکچین سرمایه گذاری کنید

“گواهینامه ها فقط شاخص های ارزش هستند. مردم به آن دست می یابند. “

همیشه مهم است که توجه داشته باشید که گذراندن یک آزمون صدور گواهینامه بلاکچین ، داوطلبان واجد شرایط را برای مشاغل پردرآمد مجاز نمی کند. در واقع ، گواهینامه ها به عنوان یک پروکسی برای مهارت های blockchain شما عمل می کنند. بنابراین ، مجوز بلاکچین به خودی خود توانایی ارائه هیچ ارزشی به شرکت را ندارد. افرادی که گواهینامه دارند مسئول ایجاد ارزش مورد نظر یک شرکت هستند.

گواهینامه ها روش دیگری برای اندازه گیری ارزش مهارت های بلاکچین یک فرد حرفه ای در زمینه بلاکچین است. در نتیجه ، گواهینامه های بلاکچین می توانند به عنوان ابزاری قابل اعتماد برای تعیین اهداف ، ارزیابی مهارت ها در بین تیم ها و ردیابی پیشرفت عمل کنند. با این حال ، در نظر گرفتن بهترین گواهینامه های بلاکچین به عنوان تنها معیار تخصصی بلاکچین کارمندان ، پایه قابل اعتمادی را ارائه نمی دهد..

بنابراین ، منطقی است که به گواهینامه بلاکچین به عنوان یکی از خروجی های آموزش و آموزش بلاکچین نگاه کنیم. برنامه های تحول استعداد بلاکچین همچنین باید معیارهای دیگری مانند زمان بازاریابی یا زمان نوآوری را برای اندازه گیری نتایج توسعه مهارت بلاکچین در نظر بگیرند. این عوامل می تواند برداشت واضحی از توانایی های متخصصان بلاکچین در ارائه ارزش مورد نظر برای شرکت ها داشته باشد.

هزینه صدور گواهینامه Blockchain

عامل مهم بعدی برای ایجاد ابتکارات موثر در تبدیل استعداد بلاکچین به هزینه صدور گواهینامه بلاکچین اشاره دارد. شما باید تصور شفاف و کاملی از هزینه هایی که برای تأیید کارمندان یا نامزدها در محل کار شما انجام می شود داشته باشید. کل هزینه آموزش و صدور گواهینامه بلاکچین می تواند در شرکت ها و صنایع مختلف متفاوت باشد.

با این حال ، وقتی به آموزش بلاکچین و صدور گواهینامه می پردازید ، هزینه های مهم دیگری وجود دارد که به تصویر می کشد. اول از همه ، شما باید هزینه اساسی صدور گواهینامه بلاکچین مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، می توانید Certified Enterprise Blockchain Professional (گواهینامه CEBP) را با قیمت 397 دلار دریافت کنید که شامل هزینه آموزش ، ثبت نام امتحان و همچنین گواهینامه است. علاوه بر این ، شرکت ها همچنین باید قیمت دوره هایی را که می خواهند در ابتکارات آموزش بلاک چین و آموزش قرار دهند ، یادداشت کنند.

 • اگرچه می توانید مواد آموزشی و پشتیبانی را با گواهینامه CEBP با قیمت ثابت پیدا کنید ، اما ممکن است مجبور باشید سایر هزینه های بالقوه را بررسی کنید. اگر می خواهید آموزش بلاکچین در محل را انتخاب کنید ، پس باید هزینه های پذیرایی و مکان را در کنار هزینه های سفر بپردازید. با این حال ، می توانید با استفاده از سیستم عامل های آموزش آنلاین و صدور گواهینامه در بلاکچین ، از هزینه های تدارکات جلوگیری کنید.
 • هزینه بعدی احتمالاً حساس ترین و قابل توجه ترین جنبه در بودجه بندی برای آموزش بلاکچین و رشد استعدادها است. آموزش کارمندان برای صدور گواهینامه بلاکچین همچنین منجر به خرابی می شود زیرا کارمندان نمی توانند هنگام یادگیری کار کنند. بنابراین ، بنگاه های اقتصادی باید آماده پذیرش هزینه های کلان با امید دستیابی به اهداف تجاری با تخصص بلاکچین باشند.
 • جنبه مهم دیگر عامل هزینه برای صدور گواهینامه بلاکچین به هزینه های اداری اشاره دارد. شرکت ها باید در سازماندهی ابتکارات توسعه و آموزش استعدادهای بلاکچین سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاری های هدایت شده در تحقیق برای راه حل های آموزشی همراه با تخصیص کارکنان می تواند به حفظ یک روال توسعه استعداد یکپارچه کمک کند.

اکنون بررسی کنید:راهنمای تخصصی برای دریافت مجوز Blockchain

گرایش های شغلی برتر Blockchain

بلاکچین با چشم اندازهای بهبود یافته برای انعطاف پذیری و امنیت ، به آرامی وارد هر بخش تجاری می شود. با این حال ، بسیاری از شرکت ها به دلایل مختلف می توانند از اهمیت آموزش بلاکچین و صدور گواهینامه چشم پوشی کنند. از طرف دیگر ، هیاهوی محو شده در مورد ارزهای رمزپایه نیز یکی از دلایل برجسته شک و تردید در مورد امکان آموزش آموزش بلاکچین است. در دنیای واقعی ، تقاضا برای توسعه دهندگان بلاکچین و وضعیت کلی بازار کار بلاکچین خلاف این را نشان می دهد. در اینجا برخی از روندهای شغلی قابل توجه وجود دارد که در حال حاضر در فضای بلاکچین مشهود است.

 • صرف نظر از کاهش بازار در سال 2018 ، تقاضا برای توسعه دهندگان بلاکچین تمام وقت در ژوئن 2019 13 درصد نسبت به سال دیگر بهبود یافته است.
 • حدود 80٪ از ضرر برنامه نویس از توسعه دهندگان یک بار در ماه و نیمه وقت ناشی شده است ، در نتیجه اهمیت آموزش و صدور گواهینامه نشان داده شده است.
 • صدور گواهینامه و آموزش بلاکچین همچنین به عنوان یک گزینه برتر برای استفاده از مزایای مفاهیمی مانند زیرساخت ها ، اکوسیستم های DeFi و قراردادهای هوشمند تلقی می شود..
 • صرف نظر از سازگاری در میزان تعهد کد ، کل سهم توسعه دهندگان فعال بلاکچین هر ماه 10٪ سال به سال کاهش می یابد.
 • از آنجا که اکوسیستم های رمزنگاری به آرامی در حال گسترش هستند به اندازه پروژه های مشهور منبع باز مانند Apache ، فرصت های آموزش و آموزش بسیار بیشتر می شود.

همچنین بررسی کنید:آینده مشاغل Blockchain گزارش 2020 توسط Worlds Economy

آموزش نیروی کار فراتر از اهداف تجاری

به طور کلی ، شرکت ها به دلایل مختلف قادر به استفاده از مزایای صدور مجوز و آموزش بلاکچین نیستند. بسیاری از بنگاه های اقتصادی به طور کلی با ابتکارات آموزش و توسعه دچار ترس از تغییر می شوند. با این حال ، فرصت های آموزش و توسعه کارکنان در مفاهیم و تخصص های بلاکچین می تواند اعتماد به کارفرمایان را افزایش دهد.

در میان دلایل بسیاری که کارمندان شرکت را ترک می کنند ، رشد شغلی ، آموزش و توسعه از مهمترین موارد ذکر شده است. علاوه بر این ، کارکنان با دسترسی به ابتکارات توسعه شغلی ، چشم انداز بهتری را برای ماندن در کنار کارفرمای فعلی خود درک می کنند. بنابراین ، بنگاه های اقتصادی می توانند از مزایای بازده کل سرمایه های خود در آموزش و توسعه کارمندان بهره مند شوند.

جلوگیری از سرمایه گذاری در آموزش و توسعه تخصص بلاکچین کارکنان می تواند احساس عدم تعهد را تحریک کند. متعاقباً ، عدم علاقه قابل توجه کارفرمایان می تواند منجر به کاهش تدریجی نرخ ماندگاری شود.

از کجا می دانید که موفق هستید?

گواهینامه های بلاکچین و آموزش مرتبط با هر یک از آنها محرک ارزش برجسته برای شرکت ها هستند. گواهینامه بلاکچین نشان می دهد که فردی قادر به استفاده از بلاکچین برای حل مسائل تجاری است. در عین حال ، آنها همچنین می توانند اطمینان حاصل کنند که متخصصان به سمت دستیابی به سودآوری و بهره وری متمایل هستند.

متعاقباً ، آموزش جامع که با مسئولیتهای شغلی متخصصان ادامه داشته باشد نیز می تواند مزایای امیدوار کننده ای داشته باشد. به جای اینکه به گواهینامه بلاکچین به عنوان تنها شاخص تخصص در بلاکچین فکر کنید ، بسیاری از معیارهای دیگر وجود دارد.

فقط یادگیری و هیچ کاری انجام دادن کاری است که به عنوان یک سد راه عمل می کند و با این موفقیت هرگز موفق نخواهید شد. اگر می خواهید در شغل Blockchain خود موفق باشید ، باید تخصص خود را با این معیارهای عملکرد بررسی کنید. در اینجا برخی از ایده هایی وجود دارد که می توانید برای اندازه گیری نتایج ابتکارات توسعه استعدادهای بلاکچین مفید باشید.

 • بنگاه ها باید درخواست های پشتیبانی در سازمان ، به ویژه موارد مرتبط با بلاکچین را مشاهده کنند. توسعه تخصص در بلاکچین در سراسر سازمان می تواند به اطمینان از درخواست های کمتر برای پشتیبانی کمک کند.
 • معیارها همچنین می توانند به عنوان شاخص های قابل اعتماد موفقیت ، با آزمایشات عینی برای تعیین تسلط کارکنان در مفاهیم بلاکچین ، عمل کنند. چی بهتره؟ می توانید نتایج احتمالی را پیش بینی کرده و سپس میزان موفقیت خود را ارزیابی کنید.
 • زمان همچنین یک شاخص قابل اعتماد برای اثربخشی برنامه صدور گواهینامه بلاکچین و آموزش است. اگر کارمندان در مدت زمان مشخص قادر به حل و فصل مسائل مربوط به محصول یا ویژگی های تخصصی بلاکچین باشند ، در این صورت قادر به استفاده از بلاکچین برای اهداف تجاری هستند.
 • عامل مهم بعدی که می تواند در تعیین موفقیت برنامه های آموزش صدور گواهینامه بلاکچین و آموزش کمک کند ، زمان متوسط ​​برای حل مشکلات است. باید بدانید که پیچیده ترین زیرساخت های بلاکچین می تواند با شکست های چشمگیری روبرو شود. بنابراین ، برای متخصصان آموزش دیده و دارای گواهینامه مهم است که برای حل مسائل میانگین کمتری داشته باشند. متوسط ​​زمان پایین نشانه روشنی از تسلط در مهارت های بلاکچین است. در عین حال ، برداشت مفصلی از توانایی فرد در ایجاد ارزش تجاری فراهم می کند.

تمام این معیارها می توانند در اندازه گیری نتایج آموزش های بلاکچین و اقدامات صدور گواهینامه به شما کمک زیادی کنند. تعریف معیارهای موفقیت را می توان به راحتی برتر از خرید گواهینامه ها دانست.

برای مصاحبه Blockchain آماده می شوید؟ این سوالات برتر مصاحبه Blockchain را مرور کرده و برای آینده آماده شوید.

کلمات نهایی

در یک یادداشت نهایی ، شما می توانید نیاز به صدور گواهینامه بلاکچین را در فضای مدرن فناوری اطلاعات به وضوح مشاهده کنید. بسیاری از سازمان ها ، به ویژه غول های برجسته فناوری ، در حال برنامه های آموزش و صدور گواهینامه بلاکچین هستند. بنابراین ، شما می توانید با استفاده از بهترین گواهینامه های بلاکچین از قدرت بلاکچین برای شرکت خود استفاده کنید.

با پشتیبانی جامع و تخصص صنعت در آموزش ، می توانید از سه گواهینامه برتر بلاکچین در 101 بلاکچین بهره مند شوید. همزمان می توانید دوره های دیگری را برای آموزش بلاکچین در 101 بلاکچین جستجو کنید. بیایید و همین حالا فرصت های خود را در بلاکچین بررسی کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector