Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ابزارهای Blockchain که سازندگان آن را دوست دارند

هنگام ایجاد راه حل های بلاکچین ، ابزارهای بلاکچین یک نعمت است. در حال حاضر ، محبوبیت بلاکچین به شدت در حال افزایش است. بنابراین ، در همه جا هجوم توسعه بلاکچین وجود دارد. شکی نیست که تقریباً همه شرکت ها دوست دارند از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

و این دقیقاً همان مکانی است که در آن قرار می گیرید. اگر شما توسعه دهنده بلاکچین هستید ، اکنون بالاترین ارزش را در بازار دارید. اما از آنجا که این فناوری کاملاً جدید است و همچنان از ویژگی های بیشتری برخوردار است ، باید در این زمینه مرتبط باشید. بنابراین ، استفاده از ابزارهای بلاکچین مطمئناً می تواند زندگی شما را بسیار آسان کند.

ابزارهای Blockchain که سازندگان آن را دوست دارند

ابزارهای بلاکچین

ابزارهای بلاکچین زیادی برای توسعه دهنده وجود دارد ، اما باید بدانید که کدام یک از ابزارهای برتر بلاکچین هستند که همه توسعه دهندگان آنها را دوست دارند. بیایید لیست را بررسی کنیم ،?

18 ابزار توسعه Blockchain که سازندگان آن را دوست دارند

گت

بیا شروع کنیم با گت. Geth یک ابزار خط فرمان است که به طور کامل نیز اجرا می شود اتریوم گره در زبان برنامه نویسی Go. اساساً ، با سه رابط همراه است –

 • یک کنسول تعاملی
 • یک سرور JSON-RPC
 • گزینه های خط فرمان و subcommand

شما می توانید از گت برای انجام بسیاری از کارها در بلاکچین استفاده کنید. این ابزارهای توسعه بلاکچین می توانند –

 • نشانه ها را بین دو آدرس انتقال دهید.
 • رمز مین اتر در شبکه.
 • تاریخچه مختلف بلوک ها را در دفتر کاوش کنید.
 • قراردادهای هوشمند ایجاد کنید و بعداً می توانید آنها را روی دستگاه مجازی Ethereum اجرا کنید.

چه نوع سیستم هایی از گت پشتیبانی می کنند?

هنگام کار با این ابزارهای توسعه بلاکچین سازمانی ، می توانید از سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، لینوکس و مک استفاده کنید. همه آنها از این ابزار خط فرمان پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، Binary و Scripted نیز از نصب آن پشتیبانی می کنند.

اول از همه ، هنگام راه اندازی آن ، می توانید آن را به یک شبکه بلاکچین زنده متصل کنید ، یا می توانید یک شبکه جدید ایجاد کنید و سپس به آن متصل شوید. اما باید به یاد داشته باشید که گزینه دوم کاملاً به تنظیمات آن بستگی دارد.

به هر دلیلی ، اگر از مقادیر پیش فرض استفاده نکردید ، این ابزار به طور خودکار شما را به شبکه اصلی Ethereum متصل می کند.


علاوه بر این ، با کمک این ابزارهای blockchain برای توسعه دهنده ، می توانید آن را به عنوان یک کنسول عمل کرده و دستورات خاصی را بارگیری کرده و اهداف مختلفی را اجرا کنید.

به هر حال ، به یاد داشته باشید که وقتی Geth را اجرا می کنید ، به طور خودکار دفتر توزیع شده Ethereum را بارگیری می کند و پردازش آن ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد. بنابراین ، ممکن است مجبور باشید چندین ساعت تا چند روز صبر کنید. به همین دلیل بهتر است از یک هارد اکسترنال برای ذخیره تمام اطلاعات استفاده کنید.

باران ریز و نمناک

بیایید به مورد بعدی در راهنمای ابزار blockchain برویم. دریزل با ارائه مجموعه ای از کتابخانه های جلویی ، نوشتن برنامه غیرمتمرکز جلویی را ساده می کند. همچنین کتابخانه Redux برای اتصال جلویی به بلاکچین ارائه می دهد. بنابراین ، داده های زنجیره ای تازه ای برای پیشرفت برنامه های جلویی دریافت خواهید کرد.

ویژگی های دریزل

 • واکنش داده ذخیره اطلاعات Ethereum

یک کتابخانه Redux در واقع هسته اصلی Drizzle است. با استفاده از این ، می توانید داده های معامله ، داده های قرارداد و بسیاری موارد دیگر را همگام سازی کنید.

 • فروشگاه های موجود را ایجاد کنید یا از آنها استفاده کنید

در واقع ، شما می توانید از این ابزارهای زنجیره بلوکی برای توسعه دهنده برای تولید فروشگاه استفاده کنید ، یا می توانید از فروشگاه های موجود خود استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ساگاها و کاهنده ها را وارد کنید و شما آماده هستید!

 • توابع اساسی را ارائه می دهد

بهترین چیز در مورد این ابزار این است که قراردادهای web3 1.0 را گسترش می دهد. بنابراین ، به هر روش و ویژگی وب 3 دسترسی خواهید داشت.

 • کتابخانه قطعات

در حقیقت ، آنها کتابخانه ای از اجزای React را ارائه می دهند که معمولاً در توابع dApp استفاده می کنید. بنابراین ، کارهایی مانند تولید فرم ورودی برای قراردادهای هوشمند کار ساده ای است.

 • معماری مدولار

معماری کلی این ابزار مدولار است. بنابراین ، می توانید هر نوع ویژگی را اضافه کنید و یا هر نوع عملکردی را که می خواهید خلاص شوید. علاوه بر این ، این شامل دو بسته برای استفاده از React است. با این حال ، توابع اصلی در ماژول Drizzle هستند. بیشتر ، اگر می دانید چگونه با Redux کار کنید ، می توانید به سرعت یک کتابخانه Angular ایجاد کنید.

سه جز main اصلی دریزل عبارتند از:

باران ریز و نمناک – این کتابخانه اصلی برای وب 3 ، قرارداد و نمونه سازی حساب است. همچنین ، می تواند هماهنگ سازی های لازم را همراه با ارائه ویژگی های قرارداد اضافه شده ، سیم کشی کند.

نم نم باران – واکنش – این م componentلفه یک راهنمای DrizzleConnect و مrizلفه DrizzleProvider را برای اتصال به Drizzle با برنامه React ارائه می دهد..

قطره قطره-واکنش-واکنش – علاوه بر این ، شما یک کتابخانه پر از بسیاری از اجزای مفید خواهید داشت که به عنوان یک تابع dApp کار می کنند. به طور عمده شامل ContractForm ، ContractData و LoadingContainer است.

Solc

وقتی نوبت به توسعه در Ethereum می رسد ، همه توسعه دهندگان ثبات را انتخاب می کنند. در واقع ، توسعه دهندگان همیشه باید آن را انتخاب کنند ، به خصوص وقتی صحبت از ادغام قرارداد هوشمند است. جامدادی اتفاقاً هسته اصلی هر قرارداد هوشمند در Ethereum است.

Solidity در اصل یک زبان اصلاح شده و شی گرا است و از نحوی استفاده می کند که بیشتر شبیه ECMAScript است. کاری که ابزار Solc می تواند در این زمینه انجام دهد این است که آن را به فرمت قابل خواندن ماشین تبدیل کند تا EVM بتواند آن را بخواند و اجرا کند. شما می توانید آن را به عنوان یک کامپایلر جامدادی تصور کنید که حول دو اصل اصلی می چرخد ​​-

 • C ++ با کد انفرادی.
 • Solc-j هایی که از Emscripten برای جمع آوری solc C ++ مستقیم به JavaScript استفاده می کنند.

حتی اگر دو نوع کامپایلر جامدادی از یک فایل منبع منشا گرفته باشند ، باز هم هردو می توانند نتیجه متفاوتی ایجاد کنند. علاوه بر این ، هر دو رابط خط فرمان آنها با یکدیگر متفاوت است. با این حال ، در مقایسه ، solc-js کمی کندتر از solc است.

بهترین قسمت این است که گره های Ethereum تمایل دارند با اجرای solc همراه شوند. با این حال ، بسته solc در واقع یک ماژول مستقل است و می توانید از آن به صورت آفلاین نیز استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید از solc.compile () نیز استفاده کنید زیرا این مورد برای عملکرد صحیح به هیچ گره خارجی احتیاج ندارد.

ریمیکس

این یک Solid IDE است. می توانید از آن برای نوشتن کدها و بررسی خطاهای مرورگر خود استفاده کنید. در حقیقت ، این یکی از ابزارهای توسعه زنجیره بلوک است که در JavaScript نوشته شده است. بیشتر ، شما می توانید از این ابزار مانند یک کامپایلر استفاده کنید ، عمدتا برای قراردادهای کوچک هوشمند. همچنین ، اگر تازه شروع به یادگیری در مورد Solidid کرده اید ، قطعاً باید به این ابزار ضربه بزنید.

پس از ورود به صفحه پیش فرض وب سایت ، یک صفحه جانبی دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد همانجا در مرورگر کد بنویسید! در صفحه دیگر ، می توانید به راحتی کد خود را در بستر بلاکچین مستقر کنید.

علاوه بر این ، صفحه دوم به شما کمک می کند تا با هر عملکردی که نوشته اید ارتباط برقرار کنید. این برنامه همچنین از پشتیبانی به صورت محلی یا مرورگر پشتیبانی می کند. به هر حال ، شما همچنین می توانید تست ، اشکال زدایی ، توزیع قراردادهای هوشمند و غیره را انجام دهید.

همچنین ، تجزیه و تحلیل کد به شما کمک می کند تا کدهای خود را کامل کنید و از خطاها خلاص شوید. بنابراین ، می تواند یکی از بزرگترین ابزارهای بلاکچین برای توسعه دهنده باشد ، اگر یک مبتدی باشد.

Ganache CLI

در واقع یک مشتری بسیار سریع Ethereum RPC برای توسعه و آزمایش است. باید بگویم ، این یکی دیگر از ابزارهای خوب توسعه بلاکچین است. قبلاً با نام Testrpc شناخته می شد اما بعداً با نام GanacheCLI شناخته شد. در واقع ، این یک بسته NodeJS است که می توانید آن را نیز شخصی سازی کنید.

در واقع ، این می تواند یک شبکه Ethereum کامل را در رایانه شما تکرار کند. همچنین ، بدون اینکه گره های Ethereum روی رایانه شما اجرا شود ، می توانید از طریق blockchain یک عملکرد را فراخوانی کنید.

علاوه بر این ، این ویژگی ها را برای آزمایش شما فراهم می کند –

 • تقریبا استخراج فوری معاملات.
 • بدون هزینه معامله.
 • سفارشی کردن سرعت استخراج یا قیمت بنزین به دلخواه و هر چند بار که بخواهید.
 • بازیابی ، فوری یا تنظیم مجدد تمام حساب های موجود در testnet برای مقدار مشخص شده اتر.
 • رابط کاربری گرافیکی بسیار آسان و ساده که از طریق آن می توانید تمام وقایع موجود در زنجیره تست را مرور کنید.

ویژگی های دیگر

 • می توانید وضعیت همه حساب ها ، از جمله کلیدهای خصوصی ، آدرس ها ، مانده ها و معاملات آنها را مشاهده کنید.
 • از خروجی ورود به سیستم blockchain Ganache به همراه پاسخ و اطلاعات اشکال زدایی نظارت کنید.
 • فقط با یک کلیک ، ساعت های استخراج را تغییر دهید.
 • یک بلوک اکسپلورر بگیرید تا در مورد نحوه کار سیستم شما وضوح بیشتری داشته باشد.

ترافل

یکی دیگر از ابزارهای blockchain برای توسعه دهندگان ، محیط توسعه است که در آن می توانید چارچوب ها و خط لوله دارایی را برای Ethereum – Truffle آزمایش کنید. ظاهراً این ابزار در بین توسعه دهندگان کاملاً محبوب است زیرا می تواند توسعه چارچوب Ethereum را به یک کار ساده تبدیل کند.

امکانات

 • مدیریت چرخه زندگی قراردادهای هوشمند

ظاهراً ، این ابزار می تواند مصنوعات قرارداد شما را مدیریت کند و همچنین شامل پشتیبانی از استقرارهای سفارشی ، برنامه های پیچیده Ethereum و پیوند کتابخانه است..

 • تست قرارداد

شما می توانید قراردادهای خود را به طور خودکار آزمایش کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به سرعت پیشرفت می کنند.

 • مهاجرت و استقرار قابل نوشتن

شما می توانید از این ابزار بلاکچین برای نوشتن اسکریپت های استقرار ساده و قابل کنترل استفاده کنید تا با گذشت زمان پیش بینی کند که قرارداد شما تغییر کند. این برنامه به شما امکان می دهد حتی در آینده نیز تکامل یابد و مرتبط باشد.

 • مدیریت شبکه

به محض شروع به استفاده از ترافل ، دیگر نیازی به مدیریت مصنوعات شبکه نیست. علاوه بر این ، در حالی که شما تمرکز خود را بر توسعه dApp متمرکز می کنید ، از این افراد مراقبت خواهد کرد.

 • کنسول تعاملی بسیار قدرتمند

خوب ، تعامل با قراردادها هرگز آسانتر نبوده است. در واقع ، Truffle به شما امکان می دهد با یک رابط کاربری ساده که می تواند وقت شما را بگذارد و به شما امکان می دهد با قراردادهای خود تعامل کنید.

 • دونده اسکریپت خارجی

می توانید از این ابزار بلاکچین برای بوت استرپ کردن تمام قراردادهای خود استفاده کنید و بدون هیچ مشکلی در شبکه اجرا شوید.

EtherScribrid

اگر شما تازه واردی در توسعه بلاکچین هستید ، برنامه نویسی Ether می تواند یک کار دشوار برای شما باشد. اما با استفاده از این نوع ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاکچین ، می توانید قراردادهای اساسی را به راحتی رمزگذاری کنید. در حقیقت ، این ابزار بلاکچین یک رابط بسیار تعاملی و سرگرم کننده برای نوشتن همه کدهای شما به شما ارائه می دهد.

علاوه بر این ، شما می توانید به راحتی همه توابع را برای هوشمند سازی هوشمند بکشید و رها کنید. استفاده از آن کاملاً ساده است. با این حال ، در این لحظه ، فقط می توانید از زبان برنامه نویسی Serpent در این نوع ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاکچین استفاده کنید.

MetaMask

یکی دیگر از ابزارهای عالی مدیریت بلاکچین MetaMask است. با استفاده از MetaMask نه تنها می توانید از Ether یا سایر نشانه های ERC-20 در شبکه استفاده کنید ، بلکه می توانید با برنامه های غیرمتمرکز خود نیز تعامل داشته باشید. بیشتر ، همچنین به شما امکان می دهد آن را از طریق مرورگر خود اجرا کنید!

بعلاوه ، افزودن MetaMask به عنوان افزونه Firefox یا Google Chrome و شروع به استفاده از آن از مرورگر بسیار آسان است. پس از نصب برنامه ، کیف پول Ethereum به مرورگر خود اضافه خواهید کرد. همه نشانه های ERC-20 را برای شما ذخیره می کند.

برای توسعه دهندگان ، این نوع ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاکچین برای اجرای به هیچ گره Ethereum زنده احتیاج ندارند. بنابراین ، تعامل با فضای شبکه Ethereum یک کار ساده است.

سوار شوید

اگر می خواهید یک چارچوب توسعه بلاکچین برای برنامه های غیرمتمرکز خود داشته باشید ، Embark واقعاً می تواند به شما کمک کند. در حقیقت ، این نوع ابزارهای مدیریت بلاکچین به شما امکان می دهد dApps خود را مدیریت کنید ، همراه با اینکه همه ابزارهای لازم را برای ایجاد و استقرار ابزار جدید در اختیار شما قرار می دهد..

علاوه بر این ، می توانید یک برنامه html5 مستقل ایجاد کنید که از ویژگی های غیرمتمرکز استفاده کند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید قراردادهای هوشمند جدیدی در اینجا ایجاد کرده و آنها را در کد JS راه اندازی کنید. بهترین قسمت در مورد این نوع ابزارهای مدیریت بلاکچین این است که آنها به دنبال هر تغییری در قراردادها هستند. در این صورت ، به طور خودکار قراردادها را اصلاح می کند و سپس برنامه های غیرمتمرکز مرتبط با آنها را به روز می کند.

مهاجرت های قرارداد هوشمند نیز نکته مثبت این ابزار بلاکچین است. در واقع ، برای کار بر روی سیستم عامل ، می توانید از هر زبان سنتی مانند Meteor ، Angular ، React و بسیاری دیگر استفاده کنید.

Gorli Testnet

شما می دانید که بهترین روش برای آزمایش کامل شبکه بدون استفاده مستقیم ، استفاده از هر شبکه آزمایشی است. و این جایی است که این نوع ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاکچین وارد بازار می شود. Gorli Testnet یکی از محبوب ترین های موجود است در اینجا ، می توانید dApps خود را مستقر کنید و با قراردادهای هوشمند آزمایش کنید.

علاوه بر این ، می توانید از آن در سرتاسر پیاده سازی های blockchain مشتری استفاده کرده و از قابلیت اطمینان و در دسترس بودن بالایی برخوردار شوید. به هر حال ، Gorli در واقع یک شبکه آزمایشی متقابل مشتری است که با Parity ، Pantheon ، Geth ، EthereumJS و Nethermind کار می کند.

با این حال ، این منبع آزاد است و یک پروژه مبتنی بر جامعه است.

برابری

Parity یکی دیگر از ابزارهای مدیریت بلاکچین است که برای کاربردهای مهم ماموریت ساخته شده است. این یک مشتری برای Ethereum است که از زبان برنامه نویسی Rust استفاده می کند. بیشتر از این ، این ابزار بلاکچین زیرساخت اصلی مورد نیاز برای خدمات قابل اعتماد و سریع را ارائه می دهد.

همچنین می توانید بلاک چین های قابل شخصی سازی خود را برای شرکت ها ، استفاده های خصوصی یا اهداف تحقیقاتی بسازید. شما دریافت می کنید –

 • پایه کد سفارشی و مدولار
 • حداقل فضای ذخیره سازی و حافظه
 • برای همگام سازی در چند ساعت از Warp Sync استفاده کنید
 • مشتری بسیار پیشرفته مبتنی بر CLI
 • پروتکل های اجماع مختلف و قابل جابجایی
 • سطح بالای کنترل دسترسی و ویژگی های حریم خصوصی
 • معاملات سریع

بهترین قسمت در مورد این ابزار بلاکچین این است که 100٪ مورد بازبینی قرار گرفته است و توسعه دهندگان برای خلاص شدن از شر هر گونه اشکال یا مشکلی ، بررسی های معمول کد کد را انجام می دهند.

کولیس هایپرلجر

این یک ابزار ارزیابی بلاکچین است. به شما امکان می دهد راه حل بلاکچین خود را با استفاده از استانداردهای از پیش تعیین شده محک بزنید. در حقیقت ، با استفاده از این نوع ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاکچین ، می توان فهمید که آیا سیستم عامل های بلاکچین شما مطابق با استانداردها هستند یا نه.

هنگامی که مجموعه موارد استفاده خود را از قبل تعریف کنید ، می تواند جادوی خود را شروع کند. در واقع ، شما همچنین گزارشاتی درباره تأخیر معاملات ، معاملات در هر ثانیه ، استفاده از منابع و موارد دیگر دریافت خواهید کرد.

با این حال ، شما باید برای دانستن کولیس برای کمک به شما شما باید راه حل blockchain خود را در Hyperledger ایجاد کنید.

اما همانطور که مشاهده می کنید ، هیچ استاندارد تنظیم شده پیش فرض ندارد. اما چرا اینطور است؟ خوب ، فناوری بلاکچین کاملاً متنوع است و هر پلتفرم متفاوت است. تجزیه و تحلیل همه سیستم عامل ها تحت همان مجموعه از پیش تعریف شده کاملاً دشوار است.

بنابراین ، در عوض ، می توانید استانداردها را بر اساس صنعت خود تنظیم کنید و سپس این ابزار را اجرا کنید تا عملکرد آن را ببینید. به همین دلیل یکی از مفیدترین ابزارهای مدیریت بلاکچین برای توسعه دهندگان است.

تیریون

این محیطی را فراهم می کند که می توانید بلاکچین خود را به یک بستر جهانی تبدیل کرده و پرونده ها ، داده ها و فرآیندهای تجاری را تأیید کنید. این نوع ابزارها برای بلاکچین به شما کمک می کند یک بانک اطلاعاتی معتبر بسازید و به شما کمک می کند تا این داده ها را به دفتر توزیع کنید.

علاوه بر این ، این ابزار blockchain همچنین ChainPoint را ارائه می دهد که می تواند رسیدها را تولید کند و داده ها را ثبت کند. بنابراین ، برای تأیید اطلاعات به هیچ واسطه ای نیاز ندارید. به هر حال ، با کمک این ابزار بلاکچین ، می توانید Tierion API و ChainPoint را با هم ترکیب کنید تا هر داده را تایپ کنید تا روند تأیید نهایی شود..

این توانایی تولید میلیون ها اثبات در هر ثانیه را دارد. علاوه بر این ، این نوع ابزارهای فناوری بلاکچین دقت ارائه شده توسط –

 • دریافت تمام داده ها از سرورهای پروتکل زمان شبکه
 • با استفاده از داده های موجود از موسسه ملی استاندارد و فناوری
 • اتصال گره های لنگر به بلاکچین Ethereum یا Bitcoin

اتی فیدل

اگر شما یک توسعه دهنده هستید که با Solidity شروع به کار کرده اید ، ممکن است بدانید که ابزارهای فناوری بلاکچین زیادی برای کار با این زبان وجود ندارد. با این حال ، شبکه Loom برای کمک به شما و ارائه ابزارهای مشابه مانند JSFiddle یا Go Playground ، EthFiddle را معرفی کرد.

EthFiddle یکی از ابزارهای توسعه بلاکچین است که آزمایش سریع و نمونه سازی را ارائه می دهد. در واقع یک Solid IDE در مرورگر شما است. در حقیقت ، این ابزار بلاکچین قادر به آزمایش ، ایجاد ، اشکال زدایی کدهای Solidid برای قراردادهای هوشمند شما است.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید پیوند ثابت کد خود را فقط با یک کلیک به اشتراک بگذارید. بنابراین ، می بینید که اگر در محیط Solidity تازه وارد هستید ، شاید بخواهید EthFiddle را امتحان کنید.

Web3.js

Web3.js یکی از ابزارهای توسعه بلاکچین است که به شما کمک می کند مشتری هایی را برای تعامل با بلاک چین Ethereum توسعه دهید. اصولاً ، این کتابخانه ای است که با JavaScript API سازگار با Ethereum است. و مشخصات عمومی JSON RPC را برای تعامل با گره Ethereum از راه دور یا محلی پیاده سازی می کند.

بنابراین ، با این کار می توانید کارهایی مانند ارسال اتر بین آدرس ، نوشتن و خواندن داده های قرارداد هوشمند ، توسعه قراردادهای هوشمند و موارد دیگر را انجام دهید..

از آنجا که ابزار blockchain با زبان JavaScript اجرا می شود ، می توانید از آن در هر نوع مرورگر وب استفاده کنید. اما شما برای استفاده از این نوع ابزارهای فناوری بلاکچین به گره Ethereum نیاز دارید که بتواند از طریق HTTP به شبکه Ethereum دسترسی پیدا کند. من می توانم برای اتصال به شبکه Ethereum از پسوند MetaMask با Web3.js استفاده کنم.

وضعیت

این یکی دیگر از ابزارهای توسعه زنجیره بلوک است. در حقیقت ، این یک ابزار ارتباطی چند منظوره است که همراه با یک کیف پول رمزنگاری غیرمتمرکز ، پیام رسان نظیر به نظیر و مرورگر Web3 ارائه می شود. اساساً ، این یک مشتری Ethereum تلفن همراه است که به شما امکان می دهد از هر مکان به اکوسیستم دسترسی پیدا کنید.

در مورد پیام رسان ، می توانید به هر کانال عمومی بپیوندید و از کاربر دیگری پیام ارسال و دریافت کنید. همچنین ، سطح بالای رمزگذاری دسترسی به پیام های شما را برای هر کسی غیرممکن می کند.

علاوه بر این ، با کمک ابزار blockchain می توانید با برنامه های غیرمتمرکز خود تعامل داشته باشید و از کیف پول یکپارچه استفاده کنید.

از طریق مرورگر ، می توانید مستقیماً به شبکه ها ، بازارها و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. همچنین ، با ابزار توسعه می توانید ویژگی هایی را به این سرویس گیرنده تلفن همراه اضافه کنید.

Infura

Infura نقطه پایانی خوشه ای و API توزیع شده در سطح جهان برای IPFS ، Ethereum و سایر زیرساخت های مبتنی بر استاندارد است. در حقیقت ، این نوع ابزارها برای توسعه بلاکچین فقط برای توسعه دهندگان ساخته می شوند. بنابراین ، می توانید به سرعت از این ابزار برای اتصال برنامه خود به API های دسترسی سریع آنها استفاده کنید.

ظاهراً ، این ابزار بلاکچین از JSON-RPC از طریق رابط های WebSocket و HTTPS پشتیبانی مشترک و درخواست را پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، فقط با یک URL می توانید از Infura استفاده کنید. تیم پشتیبان این ابزار مراقبت از تمام به روزرسانی ها و تغییرات شبکه را انجام می دهد تا بتوانید روی ایجاد خود تمرکز کنید.

افسانه

تقاضای زیادی برای توسعه قرارداد هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز وجود دارد. با این حال ، بسیاری از ابزارهای فناوری blockchain وجود ندارد که یک مجموعه کامل را ارائه دهند. در اینجا MythX وارد می شود. اساساً ، این یک ابزار تجزیه و تحلیل امنیتی برای قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum است. بیشتر ، با استفاده از این ابزار بلاکچین ، تجزیه و تحلیل پویا و ایستا را در یک مجموعه ابزار خواهید داشت.

محصولات زیادی برای آزمایش وجود دارد ، مانند Tuffffle ، Amberdata ، Alethio ، Visual Studio Code ، Remix ، و Embark. بنابراین ، شما به راحتی می توانید این ابزار blockchain را با سایر ابزارها مرتبط کنید.

علاوه بر این ، می تواند مسائل امنیتی را کاملاً کارآمد تشخیص دهد و بسیار مقیاس پذیر است.

نتیجه

ابزارهای فناوری بلاکچین واقعاً می توانند در وقت شما صرفه جویی کرده و روند توسعه بلاکچین شما را آسان کنند. به عنوان کارآمد یک توسعه دهنده در پذیرش بلاکچین یک امر ضروری است و درک عمیق از ابزارهای محبوب توسعه بلاکچین می تواند کمک زیادی کند.

در این راهنما ، من تمام ابزاری را که این روزها توسعه دهندگان دوست دارند ، آورده ام. بنابراین ، اکنون که دانستید این ابزارهای مختلف blockchains چیست ، وقت آن است که شما در آن غواصی کنید و شروع به توسعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector