Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

شغل Blockchain: چرخ فرصت ها -> کدام یک برای شما مناسب است؟

شغل بلاکچین درست مثل محبوبیت فناوری بلاکچین در حال افزایش است. به آرامی شروع به حرکت در زمینه های مختلف می کند و وقت آن است که شما این جایگاه را بپذیرید.

هر صنعتی از امور مالی گرفته تا مراقبت های بهداشتی و حتی آموزشی از این فناوری شگفت انگیز بهره می برند. پرورش شغل بلاکچین هنوز کار ساده ای نیست. چرا؟ زیرا استفاده و تلفیق فناوری هنوز در مراحل اولیه است.

با این حال ، تعداد انگشت شماری از م institutionsسسات وجود دارد که برای این نوع مشاغل آموزش لازم را ارائه می دهند. اما این باعث نشد سازمان ها ، م institutionsسسات و شرکت ها با ارسال مهارت های خاص فناوری بلاکچین ، مشاغل زنجیره بلوکی را ارسال کنند.

تقاضا برای افراد با مهارت بلاکچین بیشتر از میزان عرضه کل است. و به این ترتیب فرصت های شغلی Blockchain روز به روز ادامه می یابد. بسیاری از شرکت های اصلی و همچنین استارتاپ ها در حال کشف این فناوری هستند. بنابراین ، شما باید انتظار داشته باشید که آن برای سالهای زیادی ادامه داشته باشد.

گفته می شود ، در این زمینه چه فرصت هایی می توانید کسب کنید؟ بیایید اکنون برخی از مهارت های blockchain را بررسی کنیم!

Contents

فرصت های شغلی Blockchain

تقاضا برای افراد با تخصص در پروتکل های امنیتی و ساختار داده ها در حال افزایش است. بیشتر مشاغل زنجیره بلوک تاکنون متمرکز بر افرادی بوده اند که می توانند برنامه های مالی ارائه دهند. اما چشم انداز به آرامی تغییر می کند.

پذیرش این فناوری در حال انجام همه این تغییرات جدید در سراسر جهان است. برای مبتدیان ، تقاضای افرادی وجود دارد که می توانند از فناوری بلاکچین استفاده کنند و برنامه هایی برای ذخیره امن داده های حساس در بخش مراقبت های بهداشتی ارائه دهند..

شرکت ها همچنین به دنبال افرادی هستند که بتوانند از فناوری های بلاکچین برای مدیریت زنجیره تامین و تدارکات استفاده کنند.

چندین شغل بلاکچین “خاص” در حال حاضر با سرعت بالا فعال و در حال اجرا هستند.

اینفوگرافیک فرصت های شغلی Blockchain

چرخ فرصت های شغلی Blockchain


بلاکچین عمومی

این بیشتر یک نوع طاقچه “خودتان انجام دهید” است. اگر زمان مناسبی را در اینترنت سپری کنید و با مطالب مربوطه آشنا شوید ، می توانید درک بهتری از این فناوری داشته باشید. این ظاهراً شامل مفاهیم و کاربردهای اساسی است. با انجام این کار ، شما باید قادر به درک موارد مختلف استفاده و برنامه های کاربردی در چندین اکوسیستم باشید.

توسعه دهنده قرارداد هوشمند

قراردادهای هوشمند یکی از ویژگی های مفید بلاکچین است. بسیاری از شرکت ها از این موضوع دیوانه شده اند و به دنبال توسعه دهندگان قرارداد هوشمند هستند. روش های زیادی وجود دارد که می توانید در مورد تمام مهارت های اساسی مورد نیاز برای توسعه بلاکچین دارای قراردادهای هوشمند بیاموزید.

قراردادهای هوشمند جنبه اساسی فناوری نوظهور است. در حال حاضر به عنوان یک توسعه دهنده قرارداد هوشمند ، مطمئناً شما را در کمترین زمان به یک سوپراستار تبدیل خواهد کرد.

توسعه دهنده Blockchain

مسلماً با توجه به تعداد مهارتهای مورد نیاز ، یکی از برترین مشاغل blockchain است. اما بعداً در مقاله به این جایگاه خواهیم رسید.

متخصص بلاکچین

برای توسعه شغل بلاکچین ، باید زبان برنامه نویسی فناوری هایی مانند بیت کوین و اتریوم را بدانید. این یک شروع است. اما می تواند به شما در تغذیه مهارت های رمزگذاری اساسی کمک کند. توانایی تهیه پروتکل ها نیز یکی از جذابیت هاست.

چگونه می توان یک شغل Blockchain را شروع کرد

در زمینه مشاغل بلاکچین سه زمینه مهم وجود دارد.

توسعه نرم افزار

فناوری Blockchain مهارت های اساسی برنامه نویسی نرم افزار را می طلبد. بنابراین ، یک توسعه دهنده نرم افزار برای حرفه ای شدن در این فناوری یک نیاز است. برای مبتدیان ، شما باید درک اساسی از نحوه کار بلاکچین ها داشته باشید. همچنین ، شما به زبان های برنامه نویسی مختلفی نیاز خواهید داشت.

داشتن درک خوب از نحوه کار سیستم های غیرمتمرکز و شبکه های نظیر به نظیر یکی دیگر از نیازهای دیگر است. اگر شما یک توسعه دهنده نرم افزار بسیار ماهر هستید ، می تواند به شما در کار مستقل کمک کند. از این طریق می توانید برنامه های مختلفی را پیدا کنید که از فناوری بلاکچین پشتیبانی می کنند.

مدیریت تولید

دستیابی به حرفه Blockchain در مورد مدیریت محصول دشوار است زیرا بیشتر مشاغل موجود در این زمینه استارتاپهایی با یک محصول واحد هستند. با این حال ، به همین دلیل شما باید برای ایجاد مدیر محصول ، کار خود را در زمینه بلاکچین شروع کنید.

اگر سابقه مدیر محصول دارید ، باید شخص دیگری را پیدا کنید که از مهارت های یکسانی برخوردار باشد. ترکیب تلاش ها با یک توسعه دهنده نرم افزار باید در اینجا بسیار کمک کند. شما قادر خواهید بود تا یک محصول بلاکچین مناسب داشته باشید.

کارآفرینی

درست مثل هر فناوری در حال ظهور دیگر ، بلاکچین یک فرصت جدید در بازار ایجاد می کند. در مقایسه با درخواست برای مشاغل بلاکچین ، تهیه مشاغل مبتنی بر بلاکچین کاملاً آسان است.

اگر تصمیم دارید شغل بلاکچین را به عنوان یک کارآفرین پرورش دهید ، باید کمی خلاق باشید. تمرکز بیشتر بر روی مشکلات و نیازهای جامعه بلاکچین در اینجا کمک خواهد کرد.

برای مبتدیان ، شما می توانید تصمیم بگیرید که به عنوان یک کارآفرین ، قابلیت استفاده از برنامه های غیرمتمرکز را افزایش دهید.

حال بیایید برخی از مشاغل سودآور زنجیره بلوکی را بررسی کنیم که به آرامی فضا را اشغال می کنند.

13 شغل Blockchain که باید به آن نگاه کنید

در زیر برخی از داغترین موقعیت ها و مشاغل ایده آل Blockchain برای شما آورده شده است.

توسعه دهنده Blockchain

توسعه دهندگان بلاکچین احتمالاً بیشترین متخصصان مورد نیاز در زمینه اشتغال جدید هستند. بنابراین ، اکثر مشاغل زنجیره بلوک به افرادی نیاز دارند که بتوانند با استفاده از برنامه هایی برای افزایش ارائه خدمات در بخشهای مختلف برنامه هایی ارائه دهند.

مسلماً یک توسعه دهنده بلاکچین یک فرصت شغلی مناسب خواهد داشت. چرا؟ زیرا او می تواند در صنایع مختلف از مالی ، تولیدی و همچنین در بخش بهداشت کار کند.

به همین ترتیب ، رهبران صنعت با تمام فرصت های فناوری بلاکچین شیفته می شوند. و این بدان معنی است که مشاغل بیشتری برای توسعه دهندگان بلاکچین پیش می رود.

توسعه بلاکچین باید به ارائه مشاغل مستحکم برای سودآوری بیشتر ادامه دهد. با این حال ، شما در موقعیتی کاملاً فنی خواهید بود. بنابراین ، اگر می خواهید در اینجا بدرخشید ، به توجه و مهارت فوق العاده ای نیاز دارد.

برای رشد تقاضای شدید به برخی مهارت های فنی نیاز دارید. مهارت هایی مانند درک Microsoft SQL Server ، Visual Studio و همچنین JavaScript ، شبکه های عصبی ، شبکه های چابک و بسیاری دیگر.

مهندس بلاکچین

مهندسان بلاکچین دومین موقعیت مشهور در حال حاضر در بازار هستند. بسیاری از سازمان ها به دنبال افرادی هستند که به آنها کمک کند تا در زمینه تکنولوژی شروع به کار کنند. استفاده از مهارت به عنوان مهندس بلاکچین راهی مطمئن برای ایجاد حرفه در این فناوری است.

مهندسان بلاکچین اینجا هستند تا بسته به نیاز راه حل های دیجیتالی مختلفی را برای شرکت ها ایجاد و پیاده سازی کنند. شما باید نیازهای فناوری شرکتی را که در آن کار می کنید مطالعه کرده و برنامه های مربوطه را توسعه دهید.

برای دستیابی به حرفه بلاکچین در این زمینه ، شما به مهارت های بالایی در جاوا ، Solidity ، C # ، APL ، Python و غیره نیاز دارید. دانش در سایر فناوری های بلاکچین می تواند یک نکته مثبت در اینجا باشد. شما قادر خواهید بود برنامه های جدید بلاکچین را متناسب با نیازهای سازمان ابداع کنید.

تحلیلگر امنیت اطلاعات Blockchain

برای موفقیت در توسعه ، امنیت یکی از الزامات اساسی است. گفته می شود ، افراد دارای مهارت و تجربه امنیت اطلاعات در بخش بلاکچین نقش دارند.

تحلیلگران امنیت اطلاعات می توانند در اینجا پول کلانی کسب کنند. با اثبات شبکه محافظ بلاکچین و همچنین کاربرد ، تقاضا برای این کار بسیار زیاد است.

مدیران پروژه Blockchain

بسیاری از شرکت ها به دنبال مدیران پروژه بلاکچین برای تبدیل نیاز شرکت به زبان فنی هستند. در جای جای blockchain ، شما باید مفهوم را درک کنید و سپس آن را برای مصرف کنندگان ساده کنید.

متخصصان پس از انجام تمام تحولات اولیه ، بر کل روند پروژه های بلاکچین برنامه ریزی و نظارت می کنند.

مشاغل Blockchain در این زمینه به افرادی نیاز دارد که در کار در صنایع دیگر تخصص سنتی دارند. تجربه مهم است زیرا این تنها راهی است که می توانید محصولی را از توسعه دهندگان به مشتری منتقل کرده و تأثیر مطلوبی را داشته باشید.

مهندس کیفیت بلاکچین

مهندسان کیفیت بلاکچین کار مهندسین بلاکچین را انجام می دهند یا مکمل آن هستند. بنابراین ، این یک حرفه بلاکچین ایده آل برای مهندسان با کیفیت است. برای اطمینان از عملکرد صحیح ، پیشرفت ها به گواهینامه نیاز دارند.

مهندسین کیفیت برای آزمایش چارچوبهای مختلف بلاکچین قبل از استفاده در یک سازمان مورد نیاز هستند. آنها همچنین فرایند آزمایش توسعه بلاکچین و همچنین استانداردهای کیفیت برتر را حفظ می کنند.

یک شغل مهندسی با کیفیت نیاز به تحقیق و مشاوره در مورد ابزارهای جدید بلاکچین و اتوماسیون آزمون دارد. همچنین ممکن است مجبور شوید استانداردهای آزمون خودکار QA را تدوین ، اعمال و حفظ کنید. از دیگر وظایف اضافه شده می توان به ارائه راهنمایی فنی و راهنمایی برای مهندسان آزمایش پایه اشاره کرد.

وکیل یا مشاور حقوقی بلاکچین

Blockchain به عنوان یک فناوری جدید ، بسیاری از مسائل حقوقی را با خود به همراه دارد. به همین دلیل است که بسیاری از سازمان ها یک مشاور حقوقی در بین تیم خود می خواهند. قبل از راه اندازی یک فناوری جدید ، باید مراحل قانونی بسیاری را در نظر بگیرید. به همین دلیل است که شرکت ها در مورد فناوری دفتر کل دیجیتال به طور فزاینده ای به دنبال افرادی با تخصص حقوقی می گردند.

شما باید به کلیه اصول و سیاست های قانونی این فناوری تسلط داشته باشید. این تنها راهی است که می توانید قبل از راه اندازی یک برنامه جدید به یک شرکت بلاکچین مشاوره دهید. با این حال ، بهتر است قبلاً به کارهایی که آنها می توانند انجام دهند و آنچه که نمی توانند انجام دهند ، پرداخته شود.

وکلای دادگستری از شرکت های مختلف و استارت آپ های آینده در حال تماس هستند و به دنبال مشاوره در مورد بلاکچین هستند. عمدتا در مورد چگونگی ساختار و اداره پیشنهادهای اولیه سکه ، برای دستیابی به برخی از مقررات. اگر بتوانید با تمام نیازهای بلاکچین آشنا شوید ، می تواند یک فرصت شغلی در حال رشد باشد.

طراح بلاکچین

استارت آپ های جدید بلاکچین و همچنین مشاغلی که به دنبال استفاده از ارزهای رمزپایه هستند ، می خواهند در وب سایت ها سرمایه گذاری کنند. این یک استراتژی عالی است که به مشتریان اجازه می دهد بدانند که در چه وضعیتی قرار دارند. این امر تقاضای خوبی را برای طراحانی که می توانند وب سایت ها و محصولات متمرکز بر بلاک چین ایجاد کنند تضمین می کند.

این یک روش عالی برای دسترسی به توده مردم با یک صفحه وب جذاب است.

با این وجود ، سادگی در اینجا کلید اصلی است. اکثر شرکت ها خواهان حضور وب زیبا و در عین حال چشم نواز هستند. این صفحات باید مشتریان و مشتریانی را که شرکت در بلاک چین ارائه می دهد ، آگاه سازند.

در این حالت ، به یک طراح رابط کاربری نیاز دارد. آنها یک طراحی رابط کاربری (UX / UI) با Sketch ، PS و Figma ایجاد می کنند که در تلفن همراه نیز کار می کند. این پست های شغلی همچنین خواستار توسعه دهندگان با مهارت های ارتباطی عالی هستند. همچنین نیاز به توانایی رابط موثر با تیم های بازاریابی در زمینه عملکرد محتوا دارد.

متخصصان بازاریابی بلاکچین

شرکت های تازه تاسیس و شرکت هایی که از قبل دارای برنامه های زنجیره بلوکی هستند ، شروع به ادغام فرایندهای بازاریابی در فعالیت های خود می کنند. چنین مشاغل زنجیره بلوکی به افرادی نیاز دارد که بتوانند برای ارتباط با مخاطبان مورد نظر برنامه های بازاریابی ایجاد کنند.

حرفه بلاکچین به عنوان یک متخصص بازاریابی شما را ملزم می کند که در مورد بازارهای بالقوه پروژه ها یا محصولات بلاکچین آینده تحقیق کنید. همچنین برای توسعه و حفظ حضور اجتماعی در بازار به این مهارت احتیاج دارید. بدون یک استراتژی بازاریابی اجتماعی و مناسب ، هیچ شرکتی نمی تواند انتظار موفقیت داشته باشد.

کارآموز بلاکچین

مشاغل Blockchain برای کارآموزان نیز به آرامی کاهش می یابند و هزینه های خوبی را نیز پرداخت می کنند. وظایف کارآموزان بسیار متفاوت است. این متخصصان آینده به دنبال تکمیل کارهای مهندسان و توسعه دهندگان بلاکچین هستند.

کارآموزان بلاکچین ، بسته به سازمان ، می توانند دفترچه های بلاکچین را در سیستم عامل های منبع باز مانند لینوکس طراحی و توسعه دهند. ارائه ایده های بالقوه و اثبات مفهوم داستان دیگری در اینجا است. عمدتا شما از حرفه ای ها یاد می گیرید و سپس احتمالاً به تیم می پیوندید.

برای شروع شغل بلاکچین به عنوان کارآموز ، باید درک اساسی از فناوری دفتر دیجیتال داشته باشید. مهارت های فنی در زبان های برنامه نویسی مختلف مانند C ++ ، Java و Nodes امتیاز مثبت خواهد بود.

استخدام کننده فنی بلاکچین

تقاضا برای استخدام کنندگانی که می توانند استعدادهای برتر را با مهارت های مورد نیاز بلاکچین پیدا کنند ، یک موقعیت طلبکارانه است. علاوه بر این ، اکنون بازار بسیار عظیم است زیرا این روزها بسیاری از شرکت ها به گسترش زیادی نیاز دارند. در حال حاضر ، حتی با ظهور مشاغل زنجیره بلوک بیشتر ، کمبود نسبی کارگران واجد شرایط وجود دارد.

با این حال ، با توجه به این نکته که مردم به این نکته توجه می کنند که فناوری بلاکچین برای ماندگاری در اینجا وجود دارد ، اوضاع تغییر خواهد کرد. ادامه کار بلاکچین برای اکثر افرادی که قصد دارند با این نوع مهارت ها امرار معاش کنند ، اولویت اصلی است.

گفته شد ، بسیاری از سازمان ها به دنبال استخدام کنندگان فنی هستند که بتوانند بهترین استخدام های بلاکچین را کشف کنند. آنها می توانند شامل توسعه دهندگان بلاکچین ، مهندسان و همچنین طراحانی با سطح مهارت بالاتر باشند.

شما باید متقاضیان کار را با مهارت های مربوطه فریب دهید. برای دستیابی به حرفه بلاکچین به عنوان یک استخدام کننده فنی در این مورد بسیار مهم است. بنابراین ، استخدام کننده فنی باید یکی از ساده ترین کارها در حرفه بلاکچین باشد. اما برای بازی در نقش های منابع انسانی باید در مورد فن آوری اطلاعات کسب کنید.

نماینده توسعه تجارت

بلاکچین که یک زمینه در حال رشد است ، ظهور فرصت های جدید تجاری در صنایع مختلف را دیده است. حتی بیشتر نیاز به افرادی که می توانند پروژه ها یا محصولات بلاکچین را به بازار هدایت کنند افزایش می یابد. و همچنین آنها را به یک شرکت بزرگتر تبدیل کنید.

فعالیت حرفه ای بلاکچین به عنوان نماینده تجارت همچنین نیاز به فشار برای مشارکت در زمینه محصول دارد. از طرف دیگر ، بستن معاملات به توسعه بیشتر پروژه اساسی کمک می کند. برای اینکه کار را به خوبی انجام دهید لازم است که درک روشنی از هدف شرکت داشته باشید. استفاده از برنامه های کاربردی برای به ثمر رساندن شرکت ، نقش دیگر این شغل است.

همچنین باید مقداری تجربه فروش داشته باشید. و مهارتهای ارتباطی عالی برای اینکه بتوانید به مخاطبان هدف دسترسی پیدا کنید. بسته به نیاز سازمان ، ممکن است مدرک کارشناسی در تجارت و ارتباطات مالی ارائه شود.

دانشمند Blockchain Data

بلاکچین بودن یک فناوری دفتری مترادف با حجم گسترده ای از داده ها است. بنابراین جمع آوری ، تفسیر ، تجزیه و تحلیل و مدیریت داده ها با استفاده از آمار ، کار دانشمندان داده های بلاکچین است. دانشمندان داده اکنون در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از تکامل این فناوری هستند.

دانشمندان داده ، در این مورد ، مجبورند تعداد زیادی از داده های معاملات را تجزیه و تحلیل کنند. آنها همچنین برای کمک به مهندسان ، توسعه دهندگان برای ارائه محصول نهایی بلاکچین مورد نیاز هستند. و حتی ، انجام به روز رسانی و به روز رسانی.

داشتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته داده و علوم کامپیوتر در هنگام درخواست برای این مشاغل حرف اول را می زند.

تحلیلگر تحقیق

تحلیل گران تحقیقاتی همچنین می توانند با جایگزینی کارهای توسعه دهندگان و مهندسان بلاکچین ، از مهارت های خود در این زمینه استفاده کنند. به طور مشابه ، تحلیلگر تحقیق حرفه ای می تواند تجزیه و تحلیل عمیق در زمینه های کاربرد بالقوه را انجام دهد. از این طریق آنها می توانند در توسعه فن آوری های جدید کمک کنند.

کارها و عملیات آنها کار توسعه دهندگان و مهندسان را ساده می کند. همچنین خلاقیت را تضمین می کند.

برای یک تحلیلگر تحقیق ، شما باید مهارت های تجزیه و تحلیل داده های عمیق داشته باشید. اگر به طور استراتژیک فکر می کنید ، بدون هیچ زحمتی می توانید از سیستم دفتر استفاده کنید.

تحلیلگران تحقیقاتی که چشم به مشاغل بلاکچین می دوزند باید درک عمیقی از فناوری بلاکچین و صنعت ارزهای رمزنگاری شده داشته باشند..

مقایسه تمام مشاغل Blockchain

شغل Blockchain شرح شغل مهارت های مورد نظر
توسعه دهنده Blockchain
 • طراحی تحقیق فناوری های Blockchain را توسعه می دهد
 • برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند را توسعه می دهد

 • لیسانس علوم کامپیوتر یا ریاضیات
 • مهارت در زبان های مختلف برنامه نویسی ، یعنی ، جاوا ، Node JS و پایتون
مهندس بلاکچین

مسئول طراحی راه حل های Blockchain

پیشینه علوم کامپیوتر یا مهندسی نرم افزار
مهندس کیفیت
 • شبکه های بلاکچین را نظارت و مدیریت می کند
 • قبل از راه اندازی شبکه را تأیید می کند
 • ارتقا و به روزرسانی های شبکه را حمل می کند
 • لیسانس مهندسی نرم افزار یا هر رشته مرتبط.
 • امکان اعمال ، مستند سازی و تأیید سیاست ها ، استانداردها و رویه ها.
تحلیلگر امنیت اطلاعات Blockchain
 • تحقیق و برنامه ریزی اقدامات امنیتی شبکه
 • نصب دیوار آتش برای محافظت از شبکه های رایانه ای
 • لیسانس علوم کامپیوتر
 • لیسانس سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات.
مدیران پروژه Blockchain
 • مسئول سازماندهی و مدیریت چندین پروژه و قابل تحویل
 • وظیفه ایجاد برنامه کاری برای تکمیل پروژه ها را دارد
 • لیسانس در مدیریت بازرگانی یا زمینه های مرتبط.
 • تجربه در فناوری بلاکچین.
وکیل Blockchain /مشاور حقوقی

 • تهیه و بررسی جنبه های حقوقی مستندات ICO
 • رعایت مقررات قانونی خاص قبل از راه اندازی.

 • یک درجه حقوق.
 • ورود به نوار دولت.
 • تجربه در بلاکچین.

طراح بلاکچین
 • طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت های متمرکز بر بلاکچین.
 • طراحی رابط کاربری Blockchain در اطراف مدل های خاص تجاری
 • زمینه توسعه نرم افزار قوی.
 • مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر.
 • مهارت و تجربه کدگذاری.
 • تخصص در بسیاری از زبان های برنامه نویسی.
 • با شبکه های P2P آشنا هستید
متخصصان بازاریابی بلاکچین

 • نظارت و توسعه کمپین های بازاریابی
 • تحقیق برای شناسایی مخاطبان هدف
 • ابداع ایده ها و استراتژی ها
 • لیسانس فروش و بازاریابی
 • مهارتهای برتر نوشتاری و گفتاری
 • دانش محصولات Blockchain
استخدام کننده فنی بلاکچین
 • کاندیداهای پروژه بلاکچین بالقوه را شناسایی و غربال کنید
 • متقاضیان را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که حداقل شرایط پروژه Blockchain را دارند
 • در مورد فن آوری های جدید تحقیق کنید

 • لیسانس در منابع انسانی
 • توانایی یادگیری اطلاعات فنی
 • توانایی ایجاد روابط قوی
 • بسیاری از عملکرد منابع انسانی و درک قوانین کار.
کارآموز بلاکچین

 • انجام وظایف محوله مربوطه مانند کدگذاری ، بازاریابی و غیره.
 • ایده پردازی برای ایده های جدید.
 • مهارتهای پایه.
 • درک فناوری دفتر دیجیتال.
 • مدرک کارشناسی در رشته های مربوطه
نماینده توسعه تجارت

 • مشارکت محصول خاصی را تحت فشار قرار دهید.
 • بستن معاملات جدید.
 • مذاکره و ارائه شرکت.
 • مدرک کارشناسی در بازاریابی ، مدیریت بازرگانی یا رشته مربوطه.
 • سطح بالاتری از تخصص در مذاکره و ارتباطات.
 • قابلیت ارائه سخنرانی های جذاب.
دانشمند Blockchain Data

درباره داده های Blockchain تحقیق و تجزیه و تحلیل کنید لیسانس در آمار یا ریاضیات
تحلیل گران تحقیق
از روشهای داده کاوی در تجزیه و تحلیل آماری استفاده کنید

 • درک عالی از فناوری Blockchain
 • دانش برنامه نویسی

چه کسی استخدام می کند?

شغل بلاکچین بدون داشتن ایده روشنی در مورد جستجوی شغل در بخش گسترده کامل نخواهد شد. بازیگران اصلی در مورد مشاغل بلاکچین شامل شرکت های نوپا ، شرکت های فناوری و همچنین دولت هستند.

استارتاپ ها

استارت آپ ها به آرامی به دنبال استفاده از بلاکچین و حوزه ارزهای رمزپایه هستند. این شرکت ها توسط مشاغل و همچنین بازرگانان اداره می شوند به دنبال افرادی هستند که بتوانند سیستم عامل ایجاد کنند. توسعه سایت های جدید ، کیف پول های دیجیتال ، Vlogs و ابزارهای آموزشی یکی از نیازهای اساسی در حال حاضر است.

به گذشته قدیم ، استارت آپ ها قادر به پرداخت چنین هزینه ای نبودند. اما اکنون صحنه ها تغییر کرده اند. اکنون استارت آپ ها برای مهارت های خوب مبلغی کاملاً پرداخت می کنند.

شرکت های تاسیس شده

فناوری بلاکچین در بخش مالی شهرت فراوانی پیدا می کند ، جایی که شرکت های بانکی در تلاشند خود را برای بهبود ویژگی های خود با این فناوری جدید سازگار کنند. تعجب آور نیست که این شرکت ها به دنبال افراد ماهر مبتنی بر بلاکچین هستند. توسعه دهندگان یا مهندسان بلاکچین از اولویت های اصلی آنها هستند.

بیشتر میراث ها استخدام تیم های بلاکچین متشکل از توسعه دهندگان ، مهندسان ، وکلا ، تحلیلگران داده و تحلیلگران امنیتی هستند. این یک روش عالی برای مطابقت با خواسته های فن آوری است.

شرکت های فناوری

شرکت های فناوری اکنون در حال سرمایه گذاری در این فناوری جدید هستند. آنها به دنبال تقویت سبد محصولات خود و همچنین ارائه خدمات هستند. مانند فیس بوک ، مایکروسافت و IBM قبلاً بخش های بلاکچین را ایجاد کرده اند. آنها به طور فزاینده ای به دنبال افرادی با مهارت های گسترده بلاکچین برای کشف این آب ها هستند. دانستن چگونگی ادغام فناوری در عملیات آنها در اینجا امتیاز بزرگی خواهد بود.

توسعه بلاکچین از آن زمان به اولویت بالایی برای چنین شرکت هایی تبدیل شده است. این واقعیت را تضمین می کند که مشاغل زنجیره بلوک در اینجا حضور دارند تا در طولانی مدت بمانند.

دولت ها

چین یکی از کشورهایی است که به نظر می رسد علاقه زیادی به فناوری در حال ظهور داشته است. دولت میلیون ها دلار در نوآوری هایی سرمایه گذاری می کند که به افزایش کارایی در بخش های مختلف کمک می کند.

پتانسیل کاهش هزینه های این فناوری یکی از ویژگی هایی است که توسط چین مورد استفاده قرار می گیرد. این سرمایه گذاری ها اساساً منجر به افزایش مشاغل بلاکچین شده است که افراد با مهارت مناسب می توانند از آنها استفاده کنند.

خط پایین

فناوری Blockchain علمی است که با گذشت زمان تغییر می کند. انواع مختلفی از افراد در استخدام در بخشهای مختلف اقتصادی هستند. بنابراین ، همزمان با پیشرفت فناوری ، مشاغل زنجیره بلوکی ایجاد کنید.

این واقعیت که این فناوری تهدید به انقلابی در نحوه فعالیت صنایع مختلف است به این معنی است که همیشه فرصت های شغلی بلاکچین برای افراد با مهارت مناسب وجود دارد. مشاغل Blockchain برای ماندن در اینجا هستند. بنابراین ، شما می توانید این جایگاه را به عنوان یک حرفه بدون هیچ نگرانی مرور کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector