راهنمای تخصصی: چگونه می توان مجوز Blockchain گرفت؟

آیا می خواهید یکی از بهترین گواهینامه های Blockchain را پیش ببرید؟ بیایید از متخصصان بیاموزیم که چگونه می توانید مجوز Blockchain را دریافت کنید.

فناوری Blockchain بدون شک انقلابی جدید در رویکردهای مدیریت داده ها و عملیات تجاری در دنیای دیجیتال ایجاد کرده است. در مدت زمان حدود یک دهه از زمان معرفی ، بلاکچین خیلی دورتر از آنچه انتظار می رفت رسیده است. اکنون ، بلاکچین محدود به بیت کوین نیست و صنایع بسیاری هستند که از بلاکچین برای کاربردهای مختلف استفاده می کنند.

از همه مهمتر ، دولت ها همچنین با افزایش گسترده تعداد پروژه های دولتی مبتنی بر بلاکچین ، ارزش بلاکچین را تشخیص می دهند. بنابراین ، گواهینامه های بلاکچین برای بسیاری از نامزدهای مشتاق که می خواهند به مشاغل خود در بلاکچین بروند ، نیاز ساعت است..

با این حال ، بسیاری از نامزدها هیچ راهنمایی خاصی در مورد آماده سازی برای دریافت گواهینامه ها در بلاکچین ندارند. در عین حال ، ارائه دهندگان زیادی وجود دارند که ادعا می کنند امکان صدور گواهینامه های برتر بلاکچین را در سیستم عامل های خود دارند. بحث زیر با هدف ارائه تصویری دقیق از اشاره گرهای مفید برای تازه فروشان برای واجد شرایط بودن صلاحیت بلاکچین مورد نظر است.

اکنون ثبت نام کنید:دوره رایگان بلاکچین Enterprise Enterprise

چرا مجوز Blockchain مهم است?

قبل از حرکت به سمت آماده سازی برای دریافت مجوزهای بلاکچین ، درک اهمیت گواهینامه مهم است. فناوری Blockchain پتانسیل برجسته ای برای تحول در دنیای فناوری دارد که ما آن را می شناسیم. به عنوان مثال ، بلاکچین امنیت کافی را برای انتقال اطلاعات فراهم کرده و در عین حال شفافیت در مورد معاملات را نیز بهبود می بخشد.

در حال حاضر ، بلاکچین در خدمت پایه های سیستم های حاکمیت و برنامه های مالی و همچنین مراقبت های بهداشتی است. بنابراین ، بهترین گواهینامه های بلاکچین می تواند در استفاده از فرصت های شغلی که به طور مداوم در فناوری بلاکچین ظاهر می شوند ، کمک کند. شکاف مهارت در بازار بلاکچین همچنین افزایش چشمگیری برای برآورد حقوق در کنار مشوق های مالی ایجاد می کند. علاوه بر این ، تخصص بلاکچین به شما این فرصت را می دهد تا در یک انقلاب فناوری آینده نگرانه شرکت کنید.

با رشد پیوسته پذیرش بلاکچین ، متخصصان دارای مجوز بلاکچین می توانند از سطح امنیت شغلی بهتری برخوردار شوند. دلیل برجسته دیگر برای انتخاب گواهینامه بلاکچین تنوع نقش شغلی در بلاکچین است. نامزدها می توانند نقش توسعه دهندگان بلاکچین ، مدیر پروژه بلاکچین ، معمار راه حل بلاکچین ، مشاور بلاکچین ، مهندس کیفیت بلاکچین و مهندس بلاکچین UX را دنبال کنند..

بنابراین ، شکی نیست که برترین گواهینامه های بلاکچین می تواند به راحتی به شما کمک کند تا یک حرفه امن در بلاکچین ایجاد کنید. با امکان امنیت شغلی ، دسترسی به چندین نقش شغلی ، فرصت شرکت در یک انقلاب تکنولوژیک مدرن و گزینه های متنوع برای پیشرفت شغلی ، منطقی است که شروع به آماده سازی برای صدور گواهینامه بلاکچین مورد نظر خود کنید..

وعده های ارائه شده با گواهینامه های بلاکچین قطعاً می توانند شدت آماده سازی مورد نیاز برای آن را کم اهمیت جلوه دهند. با این حال ، مهم است که از روشهای ایده آل برای گرفتن مجوز بلاکچین برای اطمینان از عقب ماندگی های محدود مطلع شوید. در اینجا برخی از نشانگرهای مهم ذکر شده است که شما باید برای ادامه کار خود در مورد صلاحیت صدور گواهینامه بلاکچین موردنظر خود به خاطر بسپارید.

آرزو دارید که یک حرفه Blockchain شوید؟ بهترین نکات برای شروع کار Blockchain توسط متخصصان را بررسی کنید.

صدور گواهینامه Blockchain مناسب را انتخاب کنید


یکی از اولین عواملی که می تواند به عنوان یک متخصص بلاک چین معتبر شناخته شود ، انتخاب گواهینامه است. داوطلبان باید قبل از شروع مقدمات ، گواهینامه ایده آل بلاکچین را انتخاب کنند. اولین گام در سفر شما ممکن است یک مرحله دشوار باشد ، به خصوص با ارائه بسیاری از ارائه دهندگان برنامه های مختلف صدور گواهینامه بلاکچین.

از منظر گسترده تر ، شما می توانید احساس کنید که تمام گواهینامه ها برای حرفه شما مناسب است. با این حال ، شما باید یک گواهینامه خاص را با توجه به نقش شغلی که می خواهید در بلاکچین دنبال کنید ، جمع آوری کنید. جالب اینجاست که شما می توانید به انواع مختلف صدور گواهینامه بلاکچین متمرکز بر نقشهای خاص مانند توسعه دهنده بلاکچین ، معمار بلاکچین یا متخصص امنیت بلاکچین دسترسی داشته باشید. هنگامی که درک روشنی از اهداف شغلی خود در بلاکچین داشتید ، می توانید به راحتی گواهینامه بلاکچین ایده آل را انتخاب کنید.

پس از آن ، شما باید کمی تأکید کنید بر روی سیستم عامل ارائه دهنده گواهینامه. اگرچه ممکن است صدور گواهینامه کاملاً قانونی به نظر برسد ، اما همیشه در مورد آن می توان موارد بیشتری را جستجو کرد. بررسی های ارائه دهنده گواهینامه را در کنار تجربه و سابقه آنها در ارائه گواهینامه های بلاکچین بررسی کنید.

 • به هر حال دوره مبانی Blockchain را انتخاب کنید

پس از انتخاب بهترین گواهینامه های بلاکچین با توجه به تنظیمات شغلی خود ، می توانید به راحتی به مراحل بعدی بروید. با این حال ، بسیاری از داوطلبان در مورد امتحانات صدور گواهینامه وضوح ندارند ، به خصوص اگر مبتدی باشند. بنابراین ، برای چنین نامزدهایی بسیار مهم است که دوره های اساسی رایگان در بلاکچین را انتخاب کنند. حتی اگر برای پیگیری مجوز بلاکچین را نهایی کرده اید ، می توانید برای یادگیری به دوره های رایگان مبانی بلاکچین اعتماد کنید.

دوره اساسی بلاکچین رایگان به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را در فناوری بلاکچین بهبود ببخشید. در عین حال ، می توانید فرصت های بهتری را برای درک اصطلاحات اساسی و سایر مفاهیم اساسی در بلاکچین پیدا کنید. دانش و مهارت های اساسی در فناوری بلاکچین می تواند به داوطلبان در انتخاب مسیر ایده آل شغلی در بلاکچین کمک کند. در همان زمان ، دوره های اساسی در مورد بلاکچین به شما کمک می کنند تا بنیان مناسبی برای سفر خود در بلاکچین ایجاد کنید.

 • با بسترهای نرم افزاری Blockchain آشنا شوید

پس از تسلط در اصول بلاکچین ، باید دانش خود را در مورد سیستم عامل های مختلف بلاکچین افزایش دهید. گواهینامه های بلاکچین به طور برجسته ای بر سیستم عامل های بلاکچین سازمانی مانند Corda ، Ethereum و Hyperledger Fabric متمرکز هستند. جالب اینجاست که داوطلبان باید توانایی تفکیک عملکرد این سیستم عامل ها را نیز داشته باشند.

حتی نقش های شغلی بلاکچین غیر فنی نیز به دانش کارکرد سیستم عامل های بلاکچین سازمانی نیاز دارند. تخصص یک نامزد مشتاق در سیستم عامل های بلاکچین سازمانی اطمینان از توانایی آنها در به دست آوردن ارزش تجاری را فراهم می کند. علاوه بر این ، دانش در مورد سیستم عامل های بلاکچین سازمانی به کاندیداها کمک می کند تا راه حل بلاکچین را به طور م efficientثر به مشتریان منتقل کنند.

 • کتاب های مناسب را پیدا کنید

مرحله مهم بعدی در آماده سازی نامزدهای دریافت مجوزهای بلاکچین به کتاب ها اشاره دارد. اگرچه دامنه بلاکچین نسبتاً جدید است ، بسیاری از نویسندگان در کتاب های خود به مفاهیم مختلف بلاکچین پرداخته اند. کتاب ها اساساً مبانی نظری گسترده ای برای ایجاد تخصص در زمینه بلاکچین مفهومی شما فراهم می کنند.

با داشتن مجموعه ای مناسب از کتاب ها با توجه به موضوعات ارائه شده در گواهینامه مورد نظر خود ، در ایجاد یک شروع قوی برای سفر خود با مشکلات محدودی روبرو خواهید شد. همچنین کتابها اطمینان از اعتبار ارائه شده توسط نویسندگان کتابها را به دلیل درگیری آنها با بلاکچین فراهم می کنند. بنابراین ، داوطلبان همیشه می توانند در هر زمان از سفر آماده سازی خود ، یک مرجع معتبر برای مراجعه داشته باشند.

اکنون بررسی کنید:5 کتاب برتر Blockchain و Cryptocurrency

 • مباحث آزمون را با دقت ارزیابی کنید

اکنون ، داوطلبان باید تمرکز خود را بر روی آماده سازی برای دریافت گواهینامه های بلاکچین مورد نظر خود قرار دهند. اولین مرحله در آماده سازی ، بررسی دقیق مباحث آزمون گواهینامه است. مروری جامع در مورد موضوعات مورد بحث در آزمون گواهینامه ، چارچوبی اساسی را ارائه می دهد که داوطلبان می توانند بر اساس آن برنامه های آمادگی خود را ایجاد کنند. مهارت های اندازه گیری شده در آزمون صدور گواهینامه نیز تصویری کلی از محتوای مطالعه برای آزمون ارائه می دهد.

جدا از طرح مهارت های امتحانی ، داوطلبان باید به تقسیم بندی موضوعات به صورت دامنه ای همراه با وزن هر دامنه نیز توجه کنند. پس از آن ، می توانید به جزئیات زیرمجموعه های تحت پوشش در هر دامنه بروید. همه این تمرینات به شما کمک می کند تا درک رسمی آزمون و انواع س questionsالاتی را که می توانید در آزمون انتظار داشته باشید ، بدست آورید.

 • یک برنامه مطالعه مناسب را دنبال کنید

اکنون که برداشت مفصلی از مباحث موردنظر برای تأیید صلاحیت خبره بلاکچین مورد نظر خود دارید ، می توانید یک برنامه مطالعاتی منطقی بسازید. برنامه مطالعه ابزاری مهم در آماده سازی داوطلبان برای امتحانات تأیید بلاکچین است. داوطلبان می توانند با استفاده از طرح مطالعه ، نقاط عطف مشخصی را برای هر حوزه در آزمون صدور گواهینامه اختصاص دهند.

بعلاوه ، داوطلبان همچنین می توانند در برنامه آماده سازی ، فاصله های زمانی مناسب را برای تطبیق تمرینات عملی برطرف کنند. طرح مطالعه نه تنها به سازماندهی آمادگی نامزدهای دریافت مجوزهای بلاکچین کمک می کند بلکه قابلیت های مدیریت برنامه آنها را نیز بهبود می بخشد. در نتیجه ، شما می توانید سایر مسئولیت های خود را به طور موثر مدیریت کنید بدون اینکه در آماده سازی خود مصالحه کنید.

با این حال ، حفظ اهمیت پاسخگویی غیرمستقیم نسبت به برنامه مطالعه برای دستیابی به بهترین نتیجه نیز مهم است. اگر به درستی آن را دنبال نکنید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که برنامه مطالعاتی نتایج مورد نظر شما را ارائه دهد. بنابراین منطقی است که از خانواده یا دوستان خود بخواهید تا در پیروی از برنامه مطالعه به شما در حفظ یک روال مناسب کمک کنند.

آرزو دارید سطح شغلی Blockchain خود را با یکی از بهترین گواهینامه های Blockchain ارتقا دهید؟ بررسی کنید که چگونه می توانید یک خبره Blockchain خبره شوید.

 • دوره های آموزشی برای موفقیت

در میان بسیاری از عواملی که در آماده سازی برای تبدیل شدن به یک متخصص بلاک چین معتبر بسیار مهم است ، آموزش همیشه سهم شیر را دارد. آموزش ، کلاس درس یا آنلاین برای صلاحیت در آزمون صدور گواهینامه بلاکچین به انتخاب شما بسیار مهم است. خودآموزی بدون شک ابزاری نیرومند برای تقویت آمادگی های اولیه شما است. با این حال ، این فقط می تواند تا حدی باشد که سوالات اساسی را در آزمون های صدور گواهینامه بلاکچین پوشش دهد. دوره های آموزش حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا دیدگاه حرفه ایی را در مورد آزمون های صدور گواهینامه بلاکچین کسب کنید.

از همه مهمتر ، داوطلبان می توانند با بهترین روش ها برای نزدیک شدن به هر مبحث در آزمون گواهینامه آشنا شوند. متعاقباً ، تخصص موضوع مربیان و مدرسان در دوره های آموزش آنلاین صدور گواهینامه حرفه ای برای داوطلبان مفید است. تخصص مدرسان می تواند به داوطلبان کمک کند تا جنبه های عملی فن آوری ها یا مفاهیمی را که یاد می گیرند ، درک کنند. علاوه بر این ، دوره های آموزش حرفه ای همچنین به داوطلبان در به دست آوردن مزیت آموزش شخصی کمک می کند. با امکان پشتیبانی متخصص پاسخگو در اختیارشان ، داوطلبان می توانند به راحتی برای دوره های آمادگی یکپارچه به دوره های آموزشی آنلاین اعتماد کنند.

با این وجود ، انتخاب دوره های آموزشی برای گواهینامه های بلاکچین با در نظر گرفتن مناسب نیز منطقی است. مناسب ترین گزینه برای داوطلبان برای انتخاب دوره های آموزش صدور گواهینامه بلاکچین ، خود ارائه دهنده گواهینامه است. اگر یک ارائه دهنده صدور گواهینامه بلاکچین با دوره های آموزشی اختصاصی برای گواهینامه ها پیدا کردید ، پس شما انتخاب درستی دارید. تسهیلات دوره های آموزش صدور گواهینامه دقیقاً مطابق با تاییدیه بلاکچین که انتخاب کرده اید ، بسیاری از مشکلات را از بین می برد. به عنوان مثال ، داوطلبان مجبور نیستند برای یافتن دوره آموزشی متناسب با گواهینامه مورد نظر خود ، زمان یا منابع خود را سرمایه گذاری کنند. علاوه بر این ، دوره های آموزش صدور گواهینامه توسط ارائه دهنده گواهینامه اطمینان از اعتبار مواد یادگیری در دوره را فراهم می کند.

اکنون بررسی کنید:دوره های آموزش صدور گواهینامه Blockchain

 • تجربه عملی را توسعه دهید

همچنین برای احراز صلاحیت بلاکچین مورد نظر ، تمرین یک نیاز اجتناب ناپذیر است. بسیاری از داوطلبان اهمیت تمرین های عملی در آماده سازی برای دریافت گواهینامه ها را درک نمی کنند. اگر تمام مفاهیم نظری را در یک آزمون صدور گواهینامه بلاکچین جمع کرده باشید کافی نیست. برعکس ، شما باید راه خود را در اطراف ابزارها و سیستم عامل های مختلف بلاکچین بشناسید. تجربه عملی کارآمد عملی می تواند به داوطلبان کمک کند تا از فناوری بلاکچین برای سوالات مختلف در آزمون گواهینامه به طور کارآمد استفاده کنند. علاوه بر این ، تجربه عملی برای پرداختن به وظایف مبتنی بر سناریو در امتحانات صدور گواهینامه بلاکچین بسیار آسان است.

 • بر مهارت های تجاری تمرکز کنید

بسیاری از راهنماهای مربوط به آماده سازی برای دریافت مجوزهای بلاکچین ، نیاز به مهارت های اضافی فراتر از گواهینامه ها را متمرکز نمی کنند. اگر می خواهید به یک خبره خبره بلاکچین تبدیل شوید ، پس باید مهارت های تجاری را نیز ارتقا دهید. همانطور که ملاحظه می کنید ، فناوری بلاکچین در صنایع مختلف در حال کسب اعتبار است.

بنابراین ، شما این فرصت را دارید که از فرصت های شغلی بلاکچین در صنایع مختلف استفاده کنید. داوطلبان به عنوان یک متخصص معتبر در حوزه بلاکچین باید توانایی استفاده از بلاکچین را برای حل مسائل تجاری داشته باشند.

بنابراین ، برخی از مهارت های مهم تجاری مانند ارتباطات ، کار گروهی و رهبری برای نامزدهای مشتاق به حرفه ای شدن در بلاکچین بسیار مهم است. متخصصان بلاکچین باید بر کار بسیاری از متخصصان دیگر نظارت کنند و از این طریق نیاز به مدیریت موثر را القا می کنند. بنابراین ، یک متخصص بلاکچین که فقط دارای گواهینامه است ، همیشه اولین گزینه برای کارفرما نیست.

کسب مهارت های قابل توجه Blockchain برای آماده شدن در آینده بسیار مهم است. مهارت های برتر Blockchain که باید داشته باشید را بررسی کنید.

 • از مزایای انجمن بیشترین استفاده را ببرید

پیشنهاد نهایی برای داوطلبانی که تمایل به صدور گواهینامه بلاکچین و تبدیل شدن به یک حرفه ای برتر بلاکچین دارند ، مشارکت جامعه است. از آنجا که بلاکچین یک فناوری نسبتاً جدید است ، داوطلبان ممکن است در یافتن منابع آموزش ایده آل با مشکل روبرو شوند. بهترین قسمت در مورد انجمن های بلاکچین فرصت تعامل با افراد همفکر است. شما می توانید بسیاری از متخصصان موضوع و همچنین مبتدیان را در حوزه بلاکچین در این جوامع پیدا کنید. جوامع بلاکچین با به دست آوردن و همچنین به اشتراک گذاری ، مزیت مهمی در توسعه دانش بلاکچین شما ایجاد می کنند.

همچنین بخوانید:

 • چگونه می توان یک حرفه ای بلاکچین تصدیق شده را تصدیق کرد?
 • چگونه می توان یک معمار بلاکچین سازمانی مجاز را کسب کرد?
 • چگونه می توان به یک خبره امنیتی Blockchain خبره رسید?

خط پایین

در یک یادداشت نهایی ، کاملاً مشهود است که شما می توانید با داشتن یک گواهینامه صحیح ، به یک متخصص بلاکچین معتبر تبدیل شوید. با این حال ، برای داوطلبان نیز مهم است که توجه داشته باشند که گواهینامه تضمینی برای استخدام نیست. از طرف دیگر ، گواهینامه ها اثبات مطلق تخصص یک متخصص بلاکچین نیستند.

بنابراین ، تمرکز بر تجربه عملی در پروژه های واقعی از طریق نقش های مختلف شغلی برای توسعه حرفه ای ضروری است. داوطلبانی که مشتاق دریافت گواهینامه های بلاکچین هستند می توانند از موارد مختلف استفاده و تمرینات آزمایشگاهی عملی برای آزمایش دست خود با فناوری های مختلف بلاکچین استفاده کنند. 101 Blockchains منابع قابل اعتماد و معتبری برای آموزش و تحقیقات بلاکچین ارائه می دهد.

داوطلبان علاقه مند می توانند به سه نوع گواهینامه مختلف مانند Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) ، Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA) و Certified Blockchain Security Expert (CBSE) دسترسی پیدا کنند. با اعتماد بسیاری از نام های برتر در زمینه فناوری مرتبط با 101 بلاکچین ، می تواند دروازه شما برای یک حرفه بلاکچین پربار باشد. بنابراین ، اگر می خواهید به یک متخصص بلاکچین تبدیل شوید ، در حال حاضر اولین تصمیم را بگیرید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map