Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین جوایز Blockchain برای تقویت شغلی شما

بهترین گواهینامه های بلاکچین را جستجو می کنید تا حرفه خود در بلاکچین را به مرحله بعدی برسانید؟ شما در جای مناسب هستید!

تقاضای مداوم برای مهارت های جدید و نوظهور یکی از روندهای چشمگیر در بازار کار فناوری اطلاعات است. از دسامبر 2017 ، به رسمیت شناختن اهمیت فناوری Blockchain و ارز رمزنگاری شده ، گرچه دیرهنگام بود ، اما پدیده ای در انتظار وقوع بود. سال 2009 اصطلاح “ارز رمزپایه” را تقریباً مورد توجه هر فرد در دنیای فناوری قرار داد.

به ویژه صنعت مالی ، غرق در پیش بینی فرصت ها و چالش هایی بود که سازمان ها برای انطباق با ارزهای رمزپایه مجبور به مواجهه بودند. سریع به 2020 جهان مشغول یادگیری بیشتر در مورد بلاکچین است – پایه ارز رمزنگاری شده و اینکه چگونه می تواند الگوی محاسبات معمولی را تغییر دهد.

بنابراین ، تقاضای بهترین گواهینامه های بلاکچین به یک مشاهده صریح برای هر متخصص IT مشتاق تبدیل شده است. با این حال ، افراد مبتدی غالباً در انتخاب گواهینامه ایده آل بلاکچین با توجه به اهداف شغلی خود دچار تردیدهای مختلف می شوند. بحث زیر به سه گواهینامه قابل توجه در بلاکچین موجود در آکادمی 101 بلاکچین می پردازد که می تواند به پیشرفت شغلی بلاکچین شما کمک کند.

اکنون ثبت نام کنید:دوره آموزشی رایگان Enterprise Blockchain Fundamentals

یافتن گواهینامه های Blockchain مناسب

بنابراین ، بستر اثبات شده برای یافتن بهترین گواهینامه بلاکچین برای حرفه شما کجاست؟ با فناوری جدید بلاکچین ، یافتن بسترهای معتبر برای دستیابی به گواهینامه های بلاکچین برای داوطلبان دشوار است. اجازه دهید نگاهی به گواهینامه های مختلف بلاکچین موجود در 101 بلاکچین بیندازیم. مروری دقیق بر اهداف هر یک از گواهینامه ها و مخاطبان هدف برای هر یک از گواهینامه ها می تواند به شما در انتخاب گواهینامه ایده آل با توجه به شرایط شغلی کمک کند.

1. Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

CEBP

Certified Enterprise Blockchain صدور گواهینامه حرفه ای یک انتخاب موثر برای متخصصانی است که آرزو دارند فاصله بین آموزش رسمی و تبدیل شدن به یک متخصص بلاکچین سازمانی مشهور را کاهش دهند. هویت CEBP به عنوان یکی از بهترین گواهینامه های بلاکچین به درستی در ساختار و اهداف آن تأیید شده است.

گواهینامه CEBP برای دستیابی به درک قوی و بینش جامع در مورد تأثیر فناوری بلاکچین برای مدیران ارشد ، متخصصان صنعت و رهبران تجاری مناسب است. بنابراین ، گواهینامه CEBP برای افرادی که آرزو دارند نقش های زیر را داشته باشند ایده آل است,

 1. رهبری ارشد و تصمیم گیرندگان در بلاکچین سازمانی
 2. مدیران نوآوری
 3. راه حل Blockchain و مدیران برنامه
 4. تحلیلگران و مشاوران تجاری
 5. کارآفرینان فناوری بلاکچین

CEBP برترین گواهینامه بلاکچین در 101 بلاکچین است زیرا مزایای اثبات شده ای در ایجاد فاصله بین تئوری و عمل بلاکچین برای پزشکان بلاکچین سازمانی را به همراه دارد. ما در 101 Blockchains یک دوره آموزشی جامع و کاملاً مفصل را به مدت چهار هفته ارائه می دهیم.

مشتاقان می توانند هر هفته سه تا چهار ساعت وقت بگذارند تا با دوره آموزشی 101 Blockchains به طور موثر برای صدور گواهینامه CEBP آماده شوند. از همه مهمتر ، پشتیبانی متخصصان صنعت در دوره آموزشی برای صدور گواهینامه CEBP یک مزیت اضافی به همراه دارد. اکنون ، اجازه دهید در مورد دامنه های اساسی تحت پوشش گواهینامه CEBP تأمل کنیم تا ارتباط آن را برای مشاغل بلاکچین درک کنیم..


گواهینامه CEBP به دلیل جامع بودن به راحتی یکی از بهترین گواهینامه های بلاکچین است. این گواهینامه نه تنها جنبه های مختلف فناوری بلاکچین را پوشش می دهد بلکه بر تأثیر آنها بر اهداف تجاری شرکت های مختلف نیز متمرکز است. نامزدها این فرصت را دارند که توانایی های خود را برای تعامل عملی با مدیران شرکت اثبات کنند.

اکنون ثبت نام کنید: گواهینامه تصدیق بلاکچین سازمانی تصدی (CEBP)

علاوه بر این ، داوطلبان همچنین می توانند از گواهینامه CEBP برای اثبات توانایی های خود در جهت همسان سازی نیازهای مدیران شرکت با راه حل های بلاکچین منطقی و بسیار موثر استفاده کنند. گواهینامه CEBP از طریق پوشش دامنه های آزمون زیر تضمین می کند که داوطلبان برای چنین مسئولیت هایی آماده می شوند:

ماژول 1: مبانی فناوری Blockchain

اولین ماژول در یکی از بهترین گواهینامه های بلاکچین توسط 101 Blockchains نشان دهنده کارکرد فناوری بلاکچین و ویژگی های کلیدی آن است. در اینجا فصل هایی که در اولین دامنه صدور گواهینامه CEBP پوشش داده شده است ، آورده شده است.

 1. اصول Blockchain
 2. اثبات کار
 3. ایجاد زنجیره بلوک
 4. بلاکچین خصوصی و عمومی
 5. قراردادهای هوشمند

ماژول 2: بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی

واحد دوم صدور گواهینامه CEBP بر اهمیت بلاکچین فراتر از محدوده ارزهای رمزپایه تمرکز دارد. فصل های قابل توجه در این دامنه به شرح زیر است,

 1. مبانی Ethereum
 2. مبانی پارچه هایپرلجر
 3. مبانی Corda

ماژول 3: بلاکچین در امور مالی تجارت

CEBP هویت خود را در میان بهترین گواهینامه های بلاکچین در 101 بلاکچین با دامنه سوم تقویت می کند. این دامنه به طور خاص بر اهمیت دارایی های رمزنگاری در عملیات مالی تجارت در مورد بلاکچین تمرکز دارد. فصل های مهم در حوزه سوم صدور گواهینامه CEBP شامل موارد زیر است,

 1. ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزنگاری شده
 2. مبانی ریپل
 3. عملیات مالی تجارت مربوط به بلاکچین

ماژول 4: برنامه های Blockchain

چهارمین ماژول در صدور گواهینامه CEBP به طور برجسته ای بر درک تأثیرات بنیادی بلاکچین در عملیات مدیریت زنجیره تأمین متمرکز است. داوطلبان باید برای فصل های زیر در این حوزه از گواهینامه CEBP آموزش ببینند,

 1. اصول مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین
 2. از موارد مربوط به مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین استفاده کنید
 3. تحول دیجیتال با استفاده از فناوری بلاکچین

ماژول 5: موارد استفاده از بلاکچین

دامنه نهایی در صدور گواهینامه CEBP توسط 101 بلاکچین بر نمونه های مختلفی از پیاده سازی های عملی فناوری بلاکچین تأکید دارد. داوطلبان باید توانایی های خود را برای استفاده از ابزارهای مختلف در سناریوهای خاص زندگی واقعی ثابت کنند.

آرزو دارید که یک حرفه Blockchain شوید؟ بهترین نکات برای شروع کار Blockchain توسط متخصصان را بررسی کنید

2. مجوز Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

CEBA

مجوز Certified Enterprise Blockchain Architect همچنین یکی از برترین گواهینامه های Blockchain در 101 Blockchains است. هدف از صدور گواهینامه CEBA اثبات توانایی افراد حرفه ای در استفاده از مجموعه مهارتهای عملی مورد نیاز برای توسعه دهندگان بلاکچین ، پزشکان فناوری اطلاعات و مهندسان بلاکچین است. اگر آرزوی نقش های زیر را دارید ، گواهینامه CEBA اولین انتخاب در میان بهترین گواهینامه های بلاکچین موجود است.

 1. معماران و مهندسان راه حل Blockchain
 2. توسعه دهندگان بلاکچین و مدیران فناوری اطلاعات
 3. پزشکان بلاکچین و معماران ابر
 4. مدیران فناوری اطلاعات و مدیران ارشد اطلاعات
 5. مهندسان پیش فروش و مدیران فروش فناوری اطلاعات

اهمیت CEBA به عنوان یکی از بهترین گواهینامه های بلاکچین در زمان های فعلی به درستی در تصویب تدریجی فناوری بلاکچین مشهود است. بنگاه های اقتصادی ، با تأکید بر نیاز آشکار به تخصص بلاکچین ، به آرامی از اثبات مفهوم به تولید در حال انتقال هستند.

گواهینامه CEBA توسط 101Blockchain همراه با یک دوره آموزشی طراحی شده برای بهبود مهارت داوطلبان در حوزه های مختلف آن است. توسعه دهندگان برنامه ها ، مهندسان متمرکز بر بلاکچین و مدیران فناوری اطلاعات باید از گواهینامه CEBA برای تقویت رشد شغلی خود استفاده کنند. حال ، اجازه دهید نگاهی به ماهیت ماژول های مختلف تحت پوشش گواهینامه CEBA به شرح زیر بیاندازیم,

 1. مفاهیم اساسی و پیشرفته مربوط به معماری بلاکچین مانند توسعه
 2. انتخاب سیستم های بلاکچین ایده آل برای موارد مختلف استفاده
 3. تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری و ارزیابی رویکردهای ایده آل برای استفاده از درخت تصمیم بلاک چین
 4. کار موثر با مردم و همچنین مجوز سیستم های بلاکچین مانند Hyperledger و Ethereum

اکنون ثبت نام کنید: مجوز Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

گواهینامه CEBA یکی از برترین گواهینامه های بلاکچین در 101 Blockchains با پوشش گسترده دامنه های زیر است,

ماژول 1: مبانی Blockchain

اولین ماژول صدور گواهینامه CEBA بر مفاهیم اساسی فناوری بلاکچین مربوط به معماران بلاکچین تأکید دارد. فصل های مهم در این ماژول به شرح زیر است,

 1. تعریف بلاکچین
 2. مقایسه بلاکچین ، رمزها و ارز رمزنگاری شده
 3. اجزای اصلی در بلاکچین
 4. مسئله کلیات بیزانس
 5. سازوکارهای اجماع
 6. نوشتن بلوک در بلاکچین
 7. هش کردن
 8. الزامات استخراج معدن
 9. قراردادهای هوشمند
 10. چنگال و segwits
 11. انواع بلاکچین
 12. از موارد استفاده کنید

ماژول 2: بلاک چین های سازمانی

ماژول دوم صدور گواهینامه CEBA بر برنامه های سازمانی بلاکچین تمرکز دارد. داوطلبان باید برای فصل های زیر آماده شوند تا یکی از بهترین گواهینامه های بلاکچین در 101 بلاکچین را کسب کنند,

 1. تعریف بلاکچین سازمانی
 2. ایجاد ارزش در بلاکچین سازمانی
 3. مدل سازی هزینه در بلاکچین سازمانی
 4. ملاحظات هزینه در بلاکچین سازمانی
 5. جنبه های عملکرد در بلاکچین سازمانی
 6. معماری بلاکچین سازمانی
 7. موارد استفاده عمومی در بلاکچین سازمانی
 8. فروش راه حل های بلاکچین سازمانی
 9. نگرانی های فناوری بلاکچین سازمانی
 10. بلاکچین به عنوان یک مدل سرویس
 11. توسعه بلاکچین سازمانی
 12. امنیت بلاکچین سازمانی

ماژول 3: بررسی اجمالی Ethereum

ماژول سوم در صدور گواهینامه CEBA بر روی فناوری Ethereum متمرکز است. داوطلبان برای اثبات تخصص خود برای گواهینامه CEBA باید توانایی های خود را در زمینه های زیر ثابت کنند.

 1. بررسی اجمالی از Ethereum
 2. توسعه اتریوم
 3. استقرار Ethereum
 4. Ethereum از یک کیس در بستر رمز استفاده می کند

ماژول 4: نمای کلی پارچه هایپرلجر

این ماژول در گواهینامه CEBA بر Hyperledger Fabric تأکید دارد و فصل های مهم زیر را پوشش می دهد,

 1. بررسی اجمالی پروژه هایپرلجر و هایپرلجر پارچه
 2. از موارد پارچه هایپرلجر استفاده کنید
 3. توسعه در پارچه هایپرلجر
 4. موارد استفاده از پارچه هایپرلجر تدارکات

ماژول 5: بررسی اجمالی R3 Corda

ماژول نهایی یکی از بهترین گواهینامه های بلاکچین در 101 Blockchains ، فصل های زیر را پوشش می دهد,

 1. موارد اساسی و موارد استفاده از R3 Corda
 2. توسعه Corda

آیا در مورد ارزش گواهینامه های Blockchain شک دارید؟ در اینجا مهمترین دلایل دریافت مجوز Enterprise Blockchain شماست.

3. تأیید مجوز Blockchain Security Architect (CBSE)

CBSE

مجوز Certified Blockchain Security Architect یکی از بهترین مجوزهای blockchain است. این به طور خاص برای نقش های امنیتی بلاکچین طراحی شده و باعث افزایش امیدوارکننده ای در سبد شغلی معماران و توسعه دهندگان بلاکچین سازمانی می شود. گواهینامه CBSE برای نقش های زیر ایده آل است,

 1. معماران و مهندسان بلاکچین سازمانی
 2. مدیران فناوری اطلاعات
 3. CIO ها
 4. توسعه دهندگان بلاکچین

گواهینامه CBSE بهترین گواهینامه های بلاکچین را برای تقویت مبانی مفهومی و عملی شما در امنیت بلاکچین ارائه می دهد. امنیت بلاکچین یک الزام اجباری برای مراحل مختلف برنامه ریزی کسب و کار ، توسعه نرم افزار و طراحی معماری مربوط به فناوری بلاکچین است.

مشتاقان حرفه ای بلاکچین می توانند با استفاده از گواهینامه CBSE مهارت و دانش خود را در مورد ملاحظات مختلف طراحی بلاکچین و تهدیدهای امنیتی ایجاد کنند. داوطلبان باید توانایی های خود را در حوزه های زیر گواهینامه CBSE اثبات کنند,

ماژول 1: معرفی بلاکچین

اولین واحد صدور گواهینامه CBSE در بخشهای مهم به شرح زیر تمرکز دارد,

 1. مبانی بلاکچین
 2. ساختار بلاکچین
 3. مسدود شدن بلاکچین
 4. زنجیر در بلاکچین

ماژول 2: مدل سازی تهدید Blockchain

ماژول دوم در صدور گواهینامه CBSE بر روی مدل سازی تهدید ، مهمترین ابزار برای طبقه بندی و بحث در مورد تهدیدهای امنیت سایبری تمرکز دارد. ماژول فصل های زیر را پوشش می دهد,

 1. مزایای مدل سازی تهدید
 2. اکوسیستم بلاکچین چند طبقه
 3. مبانی چارچوب مدل سازی تهدید STRIDE
 4. توسعه مدل تهدید بلاکچین

ماژول 3: مبانی رمزنگاری بلاکچین

ماژول سوم در صدور گواهینامه CBSE در 101 زنجیره بلوک ، فصل های زیر را پوشش می دهد,

 1. مبانی رمزنگاری بلاکچین
 2. اصول رمزنگاری کلید عمومی
 3. رمزنگاری کلید عمومی مربوط به بلاکچین
 4. رمزنگاری کلید عمومی و جنبه های امنیتی
 5. توابع هش در بلاکچین
 6. امنیت در توابع هش

ماژول 4: امنیت الگوریتم اجماع

این ماژول در بهترین گواهینامه های بلاکچین در 101 بلاکچین ، یعنی گواهینامه CBSE به طور جامع بر موضوعات زیر تمرکز دارد,

 1. مبانی الگوریتم های اجماع بلاکچین
 2. مبانی اثبات کار
 3. حمله به اثبات کار
 4. مقدمه ای برای اثبات سهام
 5. حمله به اثبات سهام

ماژول 5: گره Blockchain و امنیت شبکه

عناوین مهم تحت این دامنه به شرح زیر است,

 1. پیاده سازی های بلاکچین
 2. حملات گره بلاکچین
 3. حملات شبکه بلاکچین

ماژول 6: امنیت قرارداد هوشمند

موضوعات قابل توجهی که در این دامنه صدور گواهینامه CBSE مطرح شده است به شرح زیر است,

 1. اصول امنیتی قرارداد هوشمند
 2. آسیب پذیری های رایج برنامه نویسی
 3. آسیب پذیری های مرتبط با بلاکچین
 4. آسیب پذیری های مربوط به سیستم عامل

ماژول 7: ارزیابی سیستم های Blockchain

موضوعات قابل توجه در این دامنه به شرح زیر است,

 1. معرفی آزمایش بلاکچین
 2. ملاحظات مربوط به معماری بلاکچین
 3. ملاحظه طراحی
 4. خطاهایی در اجرای بلاکچین

ماژول 8: امنیت بلاکچین سازمانی

دامنه نهایی در گواهینامه CBSE موضوعات زیر را پوشش می دهد,

 1. معرفی سیستم عامل های بلاکچین سازمانی
 2. معرفی کوردا
 3. ملاحظات امنیتی Corda
 4. معرفی هایپرلجر
 5. ملاحظات امنیتی در هایپرلجر

اکنون ثبت نام کنید: مجوز Certified Blockchain Security Architect (CBSE)

تقاضا برای شغل Blockchain

قبل از تأمل در مورد بهترین گواهینامه بلاکچین با توجه به مهارت شما ، منطقی است که در حال حاضر بر تقاضای گواهینامه بلاکچین تمرکز کنید. مهمترین عاملی که باعث ایجاد فرصتهای نویدبخش در حرفه بلاکچین می شود ، به ماهیت جدید فناوری بلاکچین اشاره دارد.

تقریباً در هر بخش مشاغل برای ایجاد ارزش اضافی سعی در استفاده از بلاکچین دارند. بسیاری از رسانه ها و شرکت های تحقیقاتی رشد بنیادی سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین را پیش بینی می کنند. برخی تخمین ها نشان می دهد که هزینه های جهانی برای راه حل های بلاکچین از 1.5 میلیارد دلار در سال 2018 تقریبا به 15.9 میلیارد دلار رسیده است.

نظرسنجی جهانی بلاکچین 2020 Deloitte اشاره کرد که حدود 39٪ از مدیران ارشد و پزشکان بلاکچین از ادغام بلاکچین در تولید در مشاغل خود تأیید کرده اند. از همه مهمتر ، پلتفرم مشهور شبکه های حرفه ای ، LinkedIn ، در گزارش اخیر blockchain را به عنوان یکی از مهارت های سخت در تقاضا برای سال 2020 شمرده است.

علاوه بر این ، نام های قابل توجهی در دنیای شرکت ها مانند اوراکل ، مایکروسافت ، IBM ، آمازون و JP Morgan Chase از فناوری بلاکچین استفاده کرده اند. در عین حال ، فناوری بلاکچین در صنایع مختلف مانند سرگرمی ، کشاورزی ، حمل و نقل ، بازی و مراقبت های بهداشتی در حال کسب است. تقاضا برای بهترین گواهینامه های بلاکچین همچنین از روندهای شغلی پیش بینی شده مربوط به بازار بلاکچین سوخت می گیرد.

طبق گزارش مشاغل نوظهور 2020 توسط LinkedIn ، توسعه دهنده بلاکچین یکی از پر تقاضا ترین نقش های شغلی در سال 2021 است. علاوه بر این ، داده های جمع آوری شده توسط یک سیستم یادگیری آنلاین ، Simplilearn ، به وضوح نشان می دهد که متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه یک توسعه دهنده بلاکچین در ایالات متحده حدود 157،893 دلار است. این روندها و اعداد اهمیت بهترین گواهینامه های بلاکچین را در بازار کار IT موجود نشان می دهند.

آرزو دارید سطح شغلی Blockchain خود را با یکی از بهترین گواهینامه های Blockchain ارتقا دهید؟ بررسی کنید که چگونه می توانید یک خبره Blockchain خبره شوید.

مزایای دریافت مجوز Blockchain

تقاضای دریافت گواهینامه های بلاکچین آشکار است زیرا مدارک ملموس مربوط به تخصص بلاکچین یک حرفه ای را ارائه می دهد. کارفرمایان می توانند روند استخدام خود را برای استعداد بلاکچین با استفاده از گواهینامه ها برای تأیید مهارت و دانش متقاضیان نقش های شغلی خاص مبتنی بر بلاکچین ساده کنند.

متخصصان بلاکچین می توانند از گواهینامه ها به عنوان ابزاری برای توسعه شغلی و دستیابی به شناخت در جوامع حرفه ای بلاکچین استفاده کنند. اگر به دنبال یک سیستم عامل قابل اعتماد برای گرفتن بهترین گواهینامه بلاکچین هستید ، 101 Blockchains گزینه امیدوار کننده ای است.

خط پایین

در یک یادداشت نهایی ، 101 بلاکچین به طور حتم بهترین گواهینامه های بلاکچین را ارائه می دهد. مشتاقان حرفه ای بلاکچین می توانند با توجه به مهارت و اهداف شغلی خود ، گواهینامه ایده آل را انتخاب کنند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در زمینه امنیت بلاکچین شغلی را دنبال کنید ، پس گواهینامه CBSE انتخاب ایده آل است.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید شغل خود را به عنوان یک متخصص بلاک چین یا حرفه ای تثبیت کنید ، گواهینامه CEBP جایگزین مناسبی است. 101 بلاکچین با کیفیت استثنایی منابع آموزشی خود سزاوار نشان اعتبار در فناوری و تحقیقات بلاکچین است. تصمیم بگیرید ، گواهینامه برتر Blockchain را دریافت کنید و همین حالا نام خود را در اکوسیستم بلاکچین علامت گذاری کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector