تحول دیجیتال Blockchain – ارائه پاورپوینت

در این مقاله ، ما چشم انداز و تجزیه و تحلیل خود را در مورد پذیرش بلاکچین های سازمانی و نحوه دستیابی به 3 تریلیون دلار ارزش افزوده با استفاده از پاورپوینت بلاکچین بررسی خواهیم کرد..

101 Blockchains یک شرکت تحقیق و مشاوره استراتژیک بلاکچین است. ما بر آموزش فناوری بلاکچین و جابجایی مرزهای درک عمومی و درک فناوری بلاکچین متمرکز هستیم.

سازمان تجارت جهانی الف گزارش تأثیر فناوری بلاکچین در مورد تجارت بین الملل براساس این گزارش ، ارزش افزوده اقتصادی Blockchains در مقیاس جهانی می تواند تا سال 2030 به تقریبا 3 تریلیون دلار برسد.

این ارائه بلاکچین ایده روشنی از ریشه های بلاکچین و مکانی که به آن می رویم را به شما ارائه می دهد. اگر دوست دارید مقاله را بخوانید ، پیشنهاد می کنیم مقاله را نیز بارگیری کنید بلاک چین PowerPoint ppt /زنجیره بلوک pptx و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از این به عنوان یک الگوی پاورپوینت بلاکچین رایگان در سایر پروژه های مرتبط با بلاکچین یا معرفی معرفی بلاکچین خود استفاده کنید (با توجه به شرایط استفاده).

اکنون ثبت نام کنید: دوره مبانی Blockchains سازمانی

ما برای اطمینان از همسو بودن ما با بلاکچین کسب و کار با چند اسلاید اولیه بلاکچین شروع خواهیم کرد:

پیوندها برای بارگیری: Blockchain pptx | بلاکچین pdf | پاورپوینت بلاکچین

اسلاید -2: عمومی در مقابل شبکه خصوصی

تا پیش از این ، تمرکز صنعت در درجه اول استفاده از شبکه های بلاکچین عمومی بود. با تشکر از بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده نسل اول که ایده Blockchain را برای ما خریداری کرد. سپس توسط نسل دوم Ethereum که قراردادهای هوشمند و dApps را معرفی می کند ، بهبود می یابد. بعداً ، سایر شبکه های عمومی مانند EOS ، NEO و غیره نیز با اجرای بهتر و گاهی رویکردهای مختلف به بازار راه یافتند..

در طرف دیگر ، ما یک ساختار بلاکچین خصوصی داریم. در چند سال گذشته ، صدها شرکت در حال ساخت شبکه های خصوصی یا شبکه های مجاز بودند که در آن هر کاربر شناسایی ، تأیید شده و داده ها را با توجه به مجوزهای تعریف شده خود دریافت می کند. اینگونه است که شرکتها از فناوری بلاکچین استفاده می کنند. یکی از چارچوب های برجسته ای که شبکه مجاز را ارائه می دهد ، شامل Hyperledger Blockchain است. بعداً درمورد آن صحبت خواهیم کرد.

اما ، آیا ما نیاز به استفاده از فناوری بلاکچین داریم؟ بیایید آن را در ارائه فناوری blockchain بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: بلاکچین عمومی و خصوصی


اسلاید -3: ویژگی های اصلی Blockchain

بنابراین ، چه چیزی فناوری بلاکچین را منحصر به فرد می کند؟ چرا بسیاری از شرکت ها در حال حاضر برنامه های مبتنی بر بلاکچین خود را توسعه می دهند?

اگر بنگاه های اقتصادی و نحوه استفاده آنها از فناوری بلاکچین را مطالعه کنیم ، می توانیم ویژگی های زنجیره بلوک زیر را مشاهده کنیم که توسط آنها استفاده می شود.

 • غیر متمرکز و توزیع شده: بلاکچین یک ثبت دیجیتالی غیرمتمرکز و توزیع شده معاملات (Ledger) است که با استفاده از تکنیک های رمزنگاری مختلف ایمن می شود.
 • امنیت و تغییرناپذیری پیشرفته: هر معامله ابتدا قبل از اضافه شدن به بلاکچین تأیید می شود. با اضافه شدن ، به هیچ وجه نمی توان آنها را اصلاح کرد. ردیابی معاملات و تأیید آنها از طریق الگوریتم اجماع نظیر به نظیر نیز آسان است.
 • دفترهای توزیع شده: همه اعضای شبکه به “نسخه حقیقت” یکسان دسترسی دارند ، اما هیچ کاربر واحدی نمی تواند آن را کنترل کند.
 • اجماع محور: برای افزودن یک معامله جدید ، باید به توافق شبکه برسیم. این یک محیط بی اعتماد ایجاد می کند. بدون سازوکار اجماع کارآمد ، یک پایگاه داده کند و گران قیمت خواهیم داشت.
 • سریعتر: با تشکر از سازوکار اجماع ، ما اعتماد داریم و می توانیم معاملات را خیلی سریعتر تصویب کنیم.

توجه داشته باشید: اگر شما در حال ساخت ارائه بلاکچین های سازمانی خود هستید ، بنابراین توصیه می کنیم از ویژگی های اصلی Blockchain استفاده کنید زیرا این می تواند درک اساسی از خوانندگان Blockchain به شما ارائه دهد..

عاشق آنچه می خوانید هستید؟ اگر بله ، این بهترین ارائه بلاکچین را به اشتراک بگذارید (بارگیری کنید زنجیره بلوک pptx) با همسالان خود!

اسلاید -4: تاریخچه فناوری Blockchain

آیا Blockchain بیش از حد سفارش شده است؟ پاسخ بله است. حتی اگر Blockchain بیش از حد به نظر برسد ، در حقیقت ، Blockchain در چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است. بیایید تاریخچه فناوری بلاکچین را بررسی کنیم.

همچنین باید با مقاله سفید Satoshi که 10 سال پیش منتشر شده است آشنا باشید. یک رویداد مهم دیگر ، انتشار بلاکچین Ethereum است که دو مفهوم مهم را معرفی می کند ، یعنی قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (dApps). با این حال ، دو رویداد مهم دیگر بر دنیای بلاکچین های سازمانی تأثیر گذاشت. آنها به شرح زیر است.

R3: در سال 2014 ، Blockchain Technology R3 شکل گرفت. کنسرسیوم فرم با بیش از 40 شرکت مالی قدیمی برای اجرای فناوری بلاکچین ایجاد شده است. پلتفرم R3 بلاکچین به نام Corda حضور پررنگی در بخش امور مالی دارد که نشان دهنده موفقیت پروژه است.

هایپرلجر: در سال 2015 ، بنیاد لینوکس از یک پروژه بلاکچین منبع باز چتر به نام Hyperledger رونمایی کرد. تحت هدایت برایان بهلندورف ، از Hyperledger تقریباً در همه پروژه های بلاکچین سازمانی استفاده می شود.

این 2 رویداد رویدادهای بزرگی هستند که اکوسیستم فعلی بلاکچین را شکل می دهند. به جای داشتن یک شبکه بزرگ ، با توجه به نیازهای هر سازمان ، شبکه های اختصاصی اختصاصی زیادی داریم.

ما مطمئن نیستیم که Blockchain در آینده چگونه عمل خواهد کرد ، اما 2019-2020 سالهای سخت افزاری سازمانی است. این جایی است که ما شاهد شبکه های بیشتر و اختصاصی خواهیم بود که به موارد خاص استفاده می شوند. به طور خلاصه ، نمونه های بیشتری از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) را که در سازمانهای متمرکز استفاده می شود ، خواهیم دید.

Slide-5: انواع Blockchains

اصولاً سه نوع شبکه بلاکچین وجود دارد: عمومی ، خصوصی ، فدراسیون

در یک شبکه بلاک چین عمومی ، هر کسی مجاز به عضویت و مشارکت است. نه تنها این ، بلکه همه مجاز به گذر از لجر و شرکت در اجماع شبکه هستند.

در زنجیره های بلوکی خصوصی ، یک سازمان واحد اختیار شبکه را دارد ، جایی که آنها می توانند افرادی را که می توانند به شبکه بپیوندند و به آنها دسترسی پیدا کنند تعیین کنند.

به عنوان یک شبکه متمرکز و غیرمتمرکز فکر کنید.

اما با Blockchain فدراسیون ، یک فضای خصوصی غیرمتمرکز به دست می آورید.

گیج کننده به نظر می رسد؟ نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار دادیم. در Blockchain فدراسیون ، به جای اینکه یک سازمان شبکه را حفظ کند ، چندین سازمان وجود دارند که نقش تصمیم گیری را بر عهده دارند.

حضور چندین طرف در شبکه ساختار غیر متمرکز Blockchain فدراسیون را ایجاد می کند.

همچنین دو نوع Blockchain غیر مجاز وجود دارد.

Permissionless برای پیوستن ، مشاهده و رسوب برای همه آزاد است.

از طرف دیگر ، بلاکچین سازمانی مجاز لزوماً نیازی به داشتن رمز یا دارایی بومی برای سیستم عامل خود ندارد. آنها همچنین به ماینرها احتیاج ندارند و همچنین به نشانه ها نیز نیاز دارند. آنها مجاز هستند ، این بدان معنی است که صاحبان آنها به شدت آن را کنترل می کنند و آن را متناسب با نیازهای خود تنظیم می کنند.

آیا می خواهید در مورد تحول Blockchain بیشتر بدانید؟ اکنون در دوره Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) ما ثبت نام کنید!

اسلاید -6: از مقدار Cases استفاده کنید > چالش های اجرا

موارد مختلفی برای استفاده از بلاکچین سازمانی وجود دارد. با این حال ، چالش های پیاده سازی و همچنین مربوط به هر مورد استفاده وجود دارد. اعتماد Blockchain ارزش کاملاً جدیدی ایجاد می کند زیرا سازمان ها را قادر می سازد تا با تقلبی و فساد اداری به روشی بهتر عمل کنند. این همچنین زنجیره تأمین را بهبود می بخشد ، فرآیندها را خودکار می کند و ذخیره و دسترسی به داده ها را بهبود می بخشد.

با استفاده از فناوری بلاکچین ، بانک ها می توانند کاربران خود را مرکز تجربه کاربری خود قرار دهند. در حال حاضر ، اکثر بانک های بزرگ در حال بررسی و استفاده از فناوری بلاکچین هستند ، حتی اگر بیت کوین یافت نشود.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، با توجه به اینکه هنوز یک فناوری نوظهور است ، چالش های پذیرش بلاکچین وجود دارد. با این وجود ، این ارزش همچنان در حال رشد است ، همانطور که از اکوسیستم بلاکچین فعلی اطراف خود می بینیم. با گذشت زمان ، ما می توانیم چالش های بیشتری را حل کنیم و فناوری بلاکچین را بهتر وارد کنیم.

دو مورد اصلی استفاده از فناوری بلاکچین شامل ردیابی محصولات و مدیریت زنجیره های تأمین است. یکی از عمودی هایی که فوق العاده سود می برد شامل روغن است & عمودی گاز Shell در حال حاضر در Blockchain سرمایه گذاری می کند زیرا گزارش های Accenture حاکی از آن است که Blockchain می تواند 5 درصد صرفه جویی کند فقط با بهبود دقت.

بیشتر اوقات ، وقتی مردم به بلاکچین فکر می کنند ، به بیت کوین فکر می کنند. بیت کوین یک ارز رمزپایه بلاکچین نسل اول است اما بلاکچین چیزی فراتر از ارز رمزپایه است.

اسلاید 7: شرکتهای غیرمالی

همانطور که مشاهده می کنید ، 20 شرکت پیشرو در حال پیاده سازی فناوری بلاکچین هستند.

 • غول های خودروسازی مانند فورد & تویوتا Blockchain را در راه حل های تحرک هوشمند خود پیاده سازی می کند.
 • غول های خرده فروشی مانند Walmart و Nestle Blockchain را برای ردیابی محصولات غذایی اجرا می کنند. Walmart از IBM Food Trust برای کارهای روزمره استفاده می کند. از Blockchain برای ردیابی و مدیریت کلیه کالاهای خرده فروشی خود استفاده می کند.
 • غول های بیمه مانند Metlife & احتیاطی در حال آزمایش Blockchain برای بیمه با مطالبات بیمه خودکار و راه حل های تجاری است
 • غول های حمل و نقل مانند FedEx & Maersk در حال ایجاد بسترهایی است که توسط Blockchain طراحی شده است و حمل و نقل کالا را کنترل می کند.
 • حتی فیس بوک در حال کار بر روی تیم بلاک چین خود برای بررسی ارزش افزوده فناوری بلاکچین است.

اما این فقط نوک کوه یخ است. بیایید پروژه های جالب تری را بررسی کنیم ، به ویژه مربوط به شبکه های فدراسیون.

اسلاید -8: شبکه های Blockchain فدراسیون

در طول سه سال گذشته ، تلاش های گسترده ای در ایجاد شبکه های فدراسیون انجام شده است. بیش از ده ها پروژه از Hyperledger یا R3 Corda استفاده می کنند ، همانطور که در اینفوگرافیک مشاهده می کنیم! اکنون ما یک محیط قابل اعتماد بین گروه های بانک ، ارائه دهندگان بیمه و زنجیره های تأمین داریم.

شبکه فدراسیون گام بعدی در پیشرفت فناوری بلاکچین است. مرحله بعدی آن استقرار یک برنامه (ها) با ارزش افزوده است که در بالای این شبکه ها اجرا می شود.

یک مثال B3i است که از فناوری بلاکچین R3 برای دیجیتالی کردن کلیه اسناد رسمی بیمه استفاده می کند. این شرکت ها را قادر می سازد تا خدمات خود را ساده کرده و رضایت بیشتری را از مصرف کنندگان خود کسب کنند.

برخی از فروشندگان عمده نرم افزار نیز وجود دارند که از قبل در این اکوسیستم جدید سهم فعال دارند. بیایید آنها را کشف کنیم.

اسلاید -9: اکوسیستم Blockchains سازمانی

اکوسیستم Enterprise Blockchains با فروشندگانی که Blockchain را به عنوان سرویس ارائه می دهند بسیار سریع در حال پیشرفت است. ما همچنین سیستم عامل های مختلف بلاکچین سازمانی مانند Corda ، Hyperledger خواهیم داشت & اتریوم.

در اینجا راهنمای Hyperledger vs Corda r3 vs Ethereum وجود دارد که می توانید بررسی کنید

این فروشندگان در حال حاضر فعال هستند و در توسعه فناوری و جنبه فروش و بازاریابی تلاش می کنند. از 2019-2020 ، ما می خواهیم بیشتر و بیشتر شاهد سرمایه گذاری توسط این فروشندگان باشیم.

همچنین اخیراً اوراکل اعلام کرد که بیش از ده پروژه در حال تولید در Blockchain آنها به عنوان یک بستر خدمات است.

اوراکل ، مانند اکثر بقیه ، پلتفرم بلاکچین خود را در بالای چارچوب هایپرلجر توسعه داده است. هایپرلجر اولین کسی بود که روی شبکه های اختصاصی تمرکز کرد و از این رو اولین مزیت حرکت دهنده را داشت.

بیایید بیشتر به اکوسیستم Hyperledger بپردازیم.

پیوندها برای بارگیری: ppt معماری Blockchain | بلاکچین pdf | پاورپوینت بلاکچین

اسلاید -10: اکوسیستم Blockchain هایپرلجر

هایپرلجر به دلیل اکوسیستم خود شناخته شده است و از این رو یکی از محبوب ترین بلاک چین های سازمانی است. به طور فعال توسط زنجیره های تأمین عمده مانند Food Trust با Walmart استفاده می شود.

Hyperledger با همه فروشندگان همکاری می کند و همانطور که می توانیم نتایج حاصل از بلاکچین Oracle ، AWS ، Microsoft AZURE را ببینیم ، حتی سامسونگ با استفاده از Hyperledger در حال توسعه برنامه blockchain خود است.

از دید Hyperledger ، “دنیای زیادی وجود خواهد داشت ، برخی شبکه های عمومی مانند Bitcoin و Ethereum ، برخی از شبکه های خصوصی ، برخی مجاز ، برخی بدون. هر جامعه ای می تواند نوع شبکه خود را داشته باشد. “

به همین ترتیب ، وب سرور Apache به مردم این ابزار را داد تا وب سایت خود را بسازند تا اینکه از یک سایت بزرگ استفاده کند.

 • گروه بورس اوراق بهادار لندن: گروه بورس اوراق بهادار لندن از Fabric برای ایجاد یک شبکه تجاری مالی استفاده می کند. آنها قصد دارند برای دستیابی به قابلیت همکاری با سیستم های موجود خود از شبکه استفاده کنند و بنابراین کارایی خود را ارتقا دهند.
 • تی موبایل: T-Mobile با استفاده از Hyperledger Sawtooth برای ارائه راه حل های مدیریت دسترسی و شناسایی ، Sawtooth Hyper Directory را ایجاد کرد.

بهداشت و درمان همچنین یکی از شرکت های پیشرو در زمینه بهداشت و درمان است که از Hyperledger استفاده می کند. بیایید به عمودی بهداشت شیرجه برویم.

اسلاید -11: بهداشت و درمان

فناوری Ledger توزیع شده می تواند در واقع یک زندگی را نجات دهد! چگونه?

 • با ردیابی زنجیره های تأمین ، تقلبی در خلیج انجام می شود – با حدود 10 تا 30 درصد تقلبی از داروها ، تقلبی بودن دارو یک مشکل بزرگ برای کل صنعت بهداشت است زیرا سالانه 200 میلیارد دلار است..

  برای جلوگیری از تقلب مواد مخدر ، همه داروها قبل از ترک کارخانه تولید در Blockchain ثبت می شوند. این بدان معنی است که اگر پرونده دارویی در Blockchain یافت نشود ، به راحتی می توان آن را جعلی تشخیص داد.

 • ما می توانیم به سیلوهای داده پایان دهیم و با استفاده از شبکه اعتماد. ما می توانیم شفافیت را سریعتر و به روشی بهتر فعال کنیم. آزمایشات بالینی تعداد زیادی داده تولید می کند و Blockchain برای مراقبت های بهداشتی می تواند به آنها کمک کند تا در یک شبکه توزیع شده ذخیره شوند و به راحتی برای همه قابل دسترسی باشد. داده ها شامل آمار ، گزارش ها ، نظرسنجی ها ، تصاویر پزشکی ، آزمایش خون و غیره است.
 • روند ادعا با به اشتراک گذاری ایمن داده بهبود می یابد. صورتحساب و ادعاهای بهداشت و درمان از فعالیت های متقلبانه رنج می برند. بلاکچین می تواند با ارائه یک شبکه مطمئن ، روند ادعا را تغییر دهد.

تأثیر Blockchain بر روی خدمات دولتی نیز دیده شده است. بگذارید در ادامه آنها را بررسی کنیم.

اکنون ثبت نام کنید: دوره مدیریت بلاکچین سازمانی و زنجیره تأمین

Slide-12: Blockchain برای خدمات دولتی

Blockchain برای دولت لایه ای از شبکه مورد اعتماد را ارائه می دهد که در آن اسناد بدون کاغذ وجود دارد. نکته کلیدی در اینجا اسناد بدون کاغذ است ، زیرا همه ما می دانیم که چگونه مقاله می تواند باعث عدم اعتماد شود زیرا این بدان معناست که داده ها دستکاری می شوند یا خطا از بین می رود.

ناگفته نماند ، سیستم بدون کاغذ می تواند حجم عظیمی از داده ها را همزمان پردازش کند ، مانند پرداخت قبض ، برنامه های ویزا و موارد دیگر.

در اینجا فقط لیست کوتاهی از کشورهایی است که قبلاً بلاکچین را برای بهبود خدمات خود ، افزایش شفافیت و مبارزه با فساد اتخاذ کرده اند.

 • سوئیس: شهر Zug بستر جدیدی به نام ZugID ایجاد کرد. این برنامه به همه شهروندان زوگ اجازه می دهد تا به شیوه ای ایمن به دولت الکترونیکی دسترسی داشته باشند.
 • برزیل: دولت با uPort برای شناسنامه و مستندات همکاری کرد.
 • استونی یک مثال عالی است. آنها قبلاً Blockchain را در ثبت زمین خود در سال 2014 پیاده سازی کردند.

همچنین رای گیری یکی از بهترین نمونه هایی است که نشان می دهد دولت ها چگونه می توانند بلاکچین را انتخاب کنند.

اعتماد یک توانایی اصلی است که بلاکچین را وارد فرآیندهای دولت می کند. در هر یک از نهادهای دولتی ، اعتماد نقش مهمی دارد. از آنجا که هر سیستم پیچیده است و سهامداران کمی درگیر می شوند ، دفتر توزیع می شود & به نظر می رسد بلاک چین فناوری درستی برای تغییر نحوه تعامل و عملکرد ما است.

اسلاید -13: اینترنت متمرکز در مقابل اینترنت غیر متمرکز

حال بیایید لحظه ای وقت بگذاریم تا بفهمیم چرا Blockchain یک فناوری اساسی است. بی اعتماد است. علاوه بر این ، این یک ساختار شبکه کاملاً جدید است که به جای داشتن یک مجوز مجزا ، شبکه ای داریم که هر گره می تواند در روش اجماع شرکت کند. این همچنین به معنای جریان داده جدید است که هر گره متصل است. ناگفته نماند ، این همچنین به معنای مدل های جدید تجاری است.

بلاکچین فرصت های شغلی زیادی را به شرکت های فعلی ارائه می دهد. اوبر & Airbnb یک مدل تجاری عالی از وب 2.0 است. Airbnb و Uber به ترتیب در سال 2008 و 2009 تاسیس شده اند ، در حالی که اینترنت برای اولین بار در اوایل دهه 90 عمومی شد. این بدان معناست که هنگام نوآوری باید صبورتر باشیم.

بیایید تاریخچه وب را عمیق تر بررسی کنیم.

در اینجا راهنمای اینترنت متمرکز و غیرمتمرکز است که می توانید آن را بررسی کنید.

Slide-14: وب 3.0 توسط Blockchain تأمین می شود

بیایید نگاهی به تاریخچه وب بیندازیم. همه ما با وب 1.0 آشنا هستیم ، جایی که نامه های ایمیل معمول است. اما در آن زمان ، ما شکایت کردیم که چگونه نمی توانیم عکس ارسال کنیم. با این حال ، به لطف مهندسانی که برای بهبود آن تلاش می کنند ، آرام آرام مقیاس بندی شد.

پیشرفت فناوری هرگز متوقف نشد زیرا وب 2.0 به زودی اینترنت اطراف ما را دگرگون کرد. این اینترنت اطلاعاتی با سرویس هایی مانند ویکی پدیا ، یوتیوب و فیس بوک را ایجاد کرد. از هم اکنون ، این شرکت های بزرگ اینترنت و کاربران آن را کنترل می کنند.

به همین ترتیب ، وب 3.0 آینده خواهد بود زیرا قرار است دنیای اطراف ما را به طور کامل متحول کند. وب 3.0 به دو دلیل منحصر به فرد است.

 • Blockchain همه چیز در مورد اعتماد است
 • بلاکچین باعث ارزش گذاری مجدد مردم خواهد شد

Ledger توزیع شده به عنوان لایه اصلی زیرساخت در یک اینترنت اعتماد جدید عمل می کند که در آن دستگاه های مختلف از جمله اتومبیل های هوشمند می توانند با یکدیگر تعامل داشته و با استفاده از روش توافق به توافق برسند. حریم خصوصی کاربر نیز در جایی بهبود می یابد که کاربران همزمان احساس امنیت و اتصال کنند.

بنابراین ، آیا وب 3.0 امکان پذیر است؟ البته ، این چنین است ، اما چالش های واضحی وجود دارد که ابتدا باید برطرف شود. بیایید چالش های زیر را بررسی کنیم.

پیوندها برای بارگیری: پاورپوینت فناوری Blockchain ppt | ارائه بلاکچین pdf | پاورپوینت بلاکچین

Slide-15: چالش های برتر پذیرش Blockchain

ما می توانیم چالش های برتر اجرای بلاکچین سازمانی را به دو دسته اصلی تقسیم کنیم: عوامل انسانی ، عوامل فنی.

ما می توانیم در مورد مقررات ، درک عمومی و مجموعه مهارت ها صحبت کنیم ، اما همه اینها به دلیل کمبود دانش در پایان روز است. و این دقیقاً همان کاری است که ما در 101 Blockchains انجام می دهیم و اطلاعات ارزشمندی را به خوانندگان آنها ارائه می دهیم.

عوامل انسانی:

 • آئین نامه
 • ارتباط جنایی
 • ادراک عمومی
 • مجموعه مهارت
 • طراحی فناوری

عوامل فنی:

 • مقیاس پذیری
 • کارایی
 • مصرف انرژی
 • حریم خصوصی
 • امنیت

Slide-16: دفترچه تحول Blockchain

اجرای Blockchain در مقایسه با نصب برنامه عمومی بسیار پیچیده تر است. این بدان معناست که شما نمی توانید از تیم خود بخواهید Blockchain را نصب کنید درست مانند کاری که برای نصب یک وب سرور انجام می دهید. بلاکچین یک شبکه قوی را فراهم می کند که هر فرآیند می تواند با یکدیگر تعامل داشته باشد و سطح بالایی از اعتماد و شفافیت را حفظ کند.

از تجربه ما ، شما در کتاب تغییر شکل blockchain خواهید دید ، پنج مرحله برای دستیابی به برتری در بلاکچین در سازمان شما شامل موارد زیر است:

 1. کوچک را شروع کنید
 2. یک گروه ویژه بسازید
 3. قطار – تعلیم دادن & آموزش
 4. تدوین استراتژی
 5. ارتباطات

اسلاید -17: آیا شما یک DOER هستید?

101 Blockchains چیزی فراتر از یک تحقیق است & شرکت مشاوره ما اینفوگرافیک ، راهنما و بررسی ارائه می دهیم و از جامعه ای از DOERS تشکیل شده است. مردم فقط من را دوست دارند & شما که در مورد اهمیت آموزش بلاکچین دیدگاه یکسانی دارید می توانید در 101 بلاکچین رشد کنید.

بنابراین ، چگونه می توانید از 101 بلاکچین بهره مند شوید?

به عنوان یک فرد می توانید دانش خود را گسترش دهید ، در پست های مهمان مشارکت کنید و حتی به برنامه سفیر ما بپیوندید.

به عنوان یک شرکت ، شما می توانید به برنامه مشارکت ما بپیوندید یا به طور مستقیم در پروژه های خود با ما کار کنید.

اسلاید 18: متشکرم

با تشکر از شما برای خواندن ما در حال پذیرش هستیم که بلاک چین های سازمانی بیشتری در سراسر صنعت پذیرفته می شوند! همچنین می توانید یادگیری Blockchain را شروع کنید و هرگز برای شروع یادگیری دیر نیست.

فراموش نکنید که بر روی لینک blockchain PowerPoint ppt کلیک کنید دانلود. ppt ارائه بلاکچین شامل موارد مناسب استفاده از بلاکچین است.

همچنین می توان آن را به صورت بارگیری کرد زنجیره بلوک پاورپوینت pdf یا قالب پاورپوینت بلاکچین برای ساخت ppt بلاکچین خود. (با توجه به شرایط استفاده).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری بلاکچین و درک دقیق تر عناصر ، می توانید با دوره رایگان بلاکچین ما شروع کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map