حقوق شغلی Blockchain: شغل رویایی خود را دریافت کنید!

حقوق شغل بلاکچین بسته به نوع موقعیت آن بسیار متفاوت است. علاوه بر این ، متغیرهای دیگری نیز وجود دارند که می توانند به طور مستقیم دامنه حقوق مشاغل blockchain را تغییر دهند ، مانند مکان ، تقاضا ، کمبود ، کشور ، مشخصات شرکت و غیره.

در هر صورت ، طبیعی است که هر حرفه ای در زمینه بلاکچین کمی بالاتر از حد انتظار حقوق دریافت کند. ولی چرا؟ خوب ، به این دلیل است که بلاکچین یک موضوع بسیار پیچیده است و همه انواع شغل باید نوعی دانش در مورد آن داشته باشند.

به عنوان مثال ، یک توسعه دهنده بلاکچین باید بداند چگونه چنین فناوری را بدون هیچ مشکلی توسعه دهد ، اما یک استخدام کننده فنی بلاکچین مجبور نیست که از آن سطح دانش دانش برخوردار باشد..

بنابراین ، می بینید که حتی ممکن است استخدام کننده نمی داند چگونه برنامه نویسی کند ، اما با این حال ، او باید نحوه عملکرد آن را بفهمد و در مورد شایستگی ها داوطلبان را قضاوت کند.

در هر صورت ، دستمزد شغل بلاکچین در حال حاضر بالاترین رقم خود را دارد. بنابراین ، بهتر است همین حالا برای کارهای blockchain اقدام کنید! اما چگونه می توان در بلاکچین شغل گرفت?

خوب ، برای کمک به شما ، من در این راهنما تمام مواردی را که باید بدانید را پوشش خواهم داد.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

Contents

Blockchain Technology Job and The حقوق

قبل از اینکه به چگونگی استخدام در بلاکچین بپردازم ، بیایید فرصت های مختلف شغلی و دامنه حقوق آنها را بررسی کنیم. بیا شروع کنیم!

Blockchain Professional

عملاً ، متخصصان بلاکچین تمایل دارند که حقوق شغلی بلاکچین بیشتری در مقایسه با سایر همتایان خود داشته باشند. در واقع ، تقاضای شغلی برای متخصصان بلاکچین بیشتر است. بیشتر به این دلیل است که افراد زیادی با مهارت کافی در ایجاد سیستم عامل های بلاکچین بدون هیچ خطایی وجود ندارند.

همچنین ، در اینجا ، شما اساساً به عنوان یک توسعه دهنده تمام پشته کار خواهید کرد. بنابراین ، شما باید بدانید که چگونه کدگذاری کنید. به هر حال شما باید در C ، C ++ ، SDL ، .NET ، MVC ، SOAP ، FTP ، REST ، XCOD ، AJAX ، Python ، Solidity ، JavaScript و غیره مهارت داشته باشید..


به هر حال ، در اینجا ، شما به طور عمده گره ایجاد می کنید ، شبکه ها را راه اندازی می کنید ، قراردادهای هوشمند ایجاد می کنید و غیره.

محدوده حقوق و دستمزد

حقوق شغل فناوری blockchain برای این موقعیت شغلی خاص زیاد است و از 68 هزار دلار تا 200 هزار دلار در هر سال متغیر است! این مقدار کل حقوق برای موقعیتی است که هر کسی می تواند رویای آن را بدست آورد.

به هر حال ، متوسط ​​متوسط ​​حقوق و دستمزد حرفه ای بلاکچین بین $ 150k – $ 175k است. بنابراین ، می بینید که دامنه ممکن است بسیار متفاوت باشد.

برای مقایسه ، به نظر می رسد موقعیت های شغلی مهندس نرم افزار معمولی هر سال 137 هزار دلار درآمد دارد. بنابراین ، می بینید که چگونه فقط توسعه دهندگان بسیار بالاتر از متخصصان نرم افزار معمولی در هر زمینه دیگر هستند.

اما شما باید ماهر باشید و برای این کار می توانید در ازای آن از یک شرکت 200 هزار دلار حقوق بگیرید.

با توجه به الف نظر سنجی فرم استخدام شده ، دامنه حقوق حرفه ای های بلاکچین بسته به موقعیت مکانی نیز متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسئله ، جدول زیر را بررسی کنید –

محل

حقوق حرفه ای Blockchain

آستین

140817 دلار

دنور

142،615 دلار

لس آنجلس

147،541 دلار

منطقه خلیج SF

167،975 دلار

بوستون

149144 دلار

لندن

79،048 پوند

نیویورک

158451 دلار

شیکاگو

134161 دلار

دالاس

135000 دلار

فرانسه

60،495 یورو

ایالت واشنگتن.

136،541 دلار

تورنتو

124459 دلار کانادا

سیاتل

154144 دلار

سن دیگو

152،500 دلار

بنابراین ، همانطور که می بینید ، حقوق و دستمزد در مناطق خلیج سانفرانسیسکو بالاترین نسبت به سایر مکانهای جهان است..

حقوق شغل زنجیره بلوک

مشاور بلاکچین

مشاور / مشاور بلاک چین بعدی است که دارای حقوق شغلی بلاکچین بالا است. اما در حال حاضر مشاوران واقعاً چه کاری انجام می دهند؟ خوب ، آنها در واقع برای شرکت های سازمانی که به دنبال استفاده از بلاکچین برای افزایش درآمد خود هستند ، استراتژی های مناسب و نقشه راه را ارائه می دهند.

به هر حال ، برای این کار ، شما باید شرکت را تجزیه و تحلیل کنید و نحوه کار آنها را بفهمید. بیشتر از این ، شما باید بدانید که فناوری بلاکچین چیست و چگونه کار می کند تا یک استراتژی مناسب تجاری را برای همه زمان ها ارائه دهد.

من پیشنهاد می کنم از یک برنامه صدور گواهینامه بلاکچین برای مهار مهارت های خود در این مورد استفاده کنید.

محدوده حقوق و دستمزد

روز پرداخت مشاوران بلاکچین نیز خیلی عقب نیست. می توانید انتظار داشته باشید هر ساله چیزی بین 69 تا 179 هزار دلار به دست آورید. به هر حال ، همانطور که می بینید ، درجه پایین تر عمدتا از مکان هایی ناشی می شود که هنوز فناوری بلاکچین به اندازه کافی شناخته نشده است.

اما اگر می توانید از همه موانع عبور کنید یا می توانید سریعتر مهارت خود را بالا ببرید ، از همان ابتدا می توانید مقدار بالایی کسب کنید.

معمار بلاکچین

بنگاه های اقتصادی بیش از این مشتاق استخدام معماران بلاکچین برای شبکه های اینترنتی خود هستند. منظورم این است که ، چگونه یک شرکت دیگر بدون استفاده از یک وب سایت جذاب و غیره بر حضور کاربر خود تمرکز می کند؟ به غیر از ساخت وب سایت های پردرآمد ، شما همچنین برای هر راه حل شرکت خود رابط کاربری را طراحی خواهید کرد.

بنابراین ، جذاب ساختن آن انتخاب اصلی شما است زیرا راهی عالی برای جلب نظر مصرف کنندگان برای یافتن راه حل است. به غیر از این ، شما همچنین می توانید زیرساخت اصلی راه حل بلاکچین را طراحی کنید.

همچنین ، من اضافه می کنم که شما در اینجا در مقایسه با طراحان معمولی ، حقوق شغلی blockchain بالا خواهید گرفت.

محدوده حقوق و دستمزد

در حقیقت ، محدوده حقوق و دستمزد برای یک معمار بلاکچین به دلیل تخصص بلاکچین تغییرات زیادی می کند. با این حال ، ممکن است براساس شرکت نیز بسیار متفاوت باشد. شرکت های زیادی وجود دارند که مایلند حقوق خوبی را برای استخدام طراحان زیرساخت مخصوصاً برای راه حل های بلاک چین پرداخت کنند.

بنابراین ، می توانید انتظار داشته باشید که هر ساله از 31k تا 140k $ باشد. این مبلغ زیادی برای این موقعیت پرداخت می شود. بیشتر از این ، اگر معمار ارشد باشید می توانید انتظار داشته باشید که چیزهای بیشتری بدست آورید.

مدیر پروژه Blockchain

به عنوان یک مدیر پروژه ، باید سطح بالایی از مهارت های تحلیلی ، مهارت های ارتباطی و مهارت حل مسئله را نیز داشته باشید. اگر استخدام شوید ، باید کل پروژه را از ابتدا تا انتها اجرا کنید.

در بسیاری از موارد ، ممکن است به مهارت های اضافی مانند مهارت های پیشرفته کد نویسی یا هر روش دیگر نیاز داشته باشید. ولی چرا؟ خوب ، زیرا مسئولیت این موقعیت بسیار بالا است.

بیشتر ، شما رابط مستقیم بین تیم غیر فنی و تیم فنی خواهید بود. بنابراین ، گرفتن حقوق شغلی بلاکچین بالاتر کاملاً طبیعی است.

محدوده حقوق و دستمزد

شما خیلی دوست دارید که در مورد محدوده حقوق مدیران پروژه های بلاکچین بشنوید. به طور معمول از 38 تا 111 هزار دلار است.

با این حال ، دقیقاً مانند توسعه دهندگان بلاکچین ، می تواند براساس شرکت یا مکان تغییر کند. در حقیقت ، نقطه شروع یک مدیر پروژه بلاکچین می تواند به 50 هزار دلار کاهش یابد.

همچنین ، اگر شما یک توسعه دهنده ارشد بلاکچین یا کسی هستید که کالیبرش بیشتر از بقیه اعضای تیم است ، پرداخت 200 هزار دلار کار ساده ای است.

اما اگر بتوانید نشان دهید که واقعاً توانایی انجام همه مسئولیت ها را دارید بیش از آنکه مطمئناً انتظار داشته باشید حقوق بیشتری از هر شرکت رده بالا دریافت کنید.

با این حال ، شروع کار ممکن است اینقدر سخاوتمندانه نباشد.

مهندس بلاکچین

موقعیت شغلی عالی دیگر برای این جایگاه مهندس بلاکچین است. حقوق این شغل زنجیره بلوک نیز در سطح بالاتری است. در حقیقت ، این فرصت خوبی است که می توانید با استفاده از آن روز خوبی را برای خود تضمین کنید.

بیشتر از این ، در حال حاضر تقاضای زیادی برای جذب مهندسین بلاکچین نیز وجود دارد.

در اینجا ، شما باید معماری راه حل ها را طراحی کنید ، زیرساخت ها را تنظیم کنید و غیره. علاوه بر این ، شما باید بدانید که Hyperledger ، Corda ، Ethereum چگونه کار می کند و از Python ، Oracle و Java اطلاعاتی دارید..

محدوده حقوق و دستمزد

شما بسیار دوست دارید که در مورد محدوده حقوق مهندسان بلاکچین بشنوید. به طور معمول از 104 تا 186 دلار است. با این حال ، دقیقاً مانند توسعه دهندگان بلاکچین ، می تواند براساس شرکت یا مکان تغییر کند. در حقیقت ، نقطه شروع یک مهندس بلاکچین می تواند تا 50 هزار دلار کاهش یابد.

اما اگر بتوانید نشان دهید که واقعاً توانایی انجام همه مسئولیت ها را دارید بیش از آنکه مطمئناً انتظار داشته باشید حقوق بیشتری از هر شرکت رده بالا دریافت کنید.

با این حال ، شروع کار ممکن است اینقدر سخاوتمندانه نباشد.

متخصص بازاریابی بلاکچین

اگر نمی دانید این فناوری چگونه کار می کند ، چگونه می توان هرگز سعی کرد که یک متخصص بازاریابی بلاکچین باشید؟ در حقیقت ، به نظر می رسد متخصصان بازاریابی بلاکچین همچنین دارای مهارت شغلی بلاکچین برای مهارت های خود هستند.

در اینجا ، شما باید بدانید که چگونه از فن آوری شرکت استفاده کنید و مصرف کنندگان احتمالی را برای آن جذب کنید. بیشتر از این ، ممکن است مجبور باشید به مصرف کنندگان یاد دهید که این فن آوری نیز چیست.

اما این موقعیت شغلی عمدتاً برای آن دسته از شرکتهایی است که می خواهند راه حلهای گسترده ای را برای هدف کاربر تولید کنند و نه به عنوان سیستم شبکه داخلی آنها.

محدوده حقوق و دستمزد

متوسط ​​دستمزد معمول که انتظار دارید از این موقعیت شغلی دریافت کنید بین 34 تا 72 هزار دلار است. در واقع مبلغی بسیار سخاوتمندانه برای استخدام یک متخصص بازاریابی است. در واقع ، فقط شرکت های سطح بالا می توانند انتظار داشته باشند که این رتبه عالی را به شما پرداخت کنند.

با این حال ، بر اساس مهارت خود ، اگر بتوانید به طور کامل توانایی بالقوه خود را نشان دهید ، ممکن است درخواست بیشتری کنید.

به هر حال ، بیایید به نکته بعدی خود بپردازیم در این مقاله نحوه دستیابی به یک راهنمای کار برای بلاکچین است.

مهندس کیفیت بلاکچین

مهندسان با کیفیت بلاکچین باید زیر نظر مهندس بلاکچین کار کنند یا فقط در موقعیتی مشابه آنها کار کنند. عملاً ، شما باید کیفیت یک محلول را قبل از آزاد شدن تجزیه و تحلیل کنید.

در اینجا ، هنگامی که یک توسعه دهنده یا مهندس کدگذاری را به پایان می رسانید ، مجبور خواهید شد خط به خط آن را مرور کنید تا اختلافات را پیدا کنید. بنابراین ، هدف اصلی شما آزمایش راه حل جدید است تا زمانی که بتوانید هر نوع اشکال یا هر چیز دیگری را پیدا کنید.

بنابراین ، شما باید بسیاری از معماری ها و چارچوب های بلاکچین را برای آن درک کنید. همچنین ، شما می توانید انتظار یک شغل بزرگ بلاکچین را نیز داشته باشید.

محدوده حقوق و دستمزد

روز پرداخت مهندس کیفیت بلاکچین نیز خیلی عقب نیست. شما می توانید انتظار داشته باشید که هر ساله چیزی بین 51 تا 94 هزار دلار به دست آورید. به هر حال ، همانطور که می بینید ، درجه پایین تر عمدتا از مکان هایی ناشی می شود که هنوز فناوری بلاکچین به اندازه کافی شناخته نشده است.

اما اگر می توانید از همه موانع عبور کنید یا می توانید مهارت خود را سریعتر از آنچه انتظار دارید از همان ابتدا بدست آورید ، تجربه کنید.

اما حتماً برای این مورد نیز گواهینامه بگیرید.

مشاور حقوقی بلاکچین

خوب ، بلاکچین نسبتاً جدید است و به دلیل ساختار آن ، داشتن مسائل حقوقی کاملاً طبیعی است. در حقیقت ، این غیرمتمرکز است ، چندین بار ممکن است با قوانین سنتی 100٪ مطابقت نداشته باشد. اینجاست که شما به عنوان یک مشاور حقوقی بلاکچین وارد می شوید.

بنابراین ، شرکت ها از تخصص شما برای پیروی از مقررات به درستی استفاده می کنند یا حتی مطالعات موردی را ارائه می دهند که بر روی شرکت آنها تأثیر بدی نخواهد گذاشت.

بنابراین ، این یک مسئولیت بزرگ است. بدیهی است که شما باید یک وکیل باشید و از فن آوری برای درک هر گونه اختلاف در آنها نیز آگاهی داشته باشید.

به هر حال مشاوران حقوقی بلاکچین از حقوق شغلی بلاکچین بالایی نیز برخوردار هستند.

محدوده حقوق و دستمزد

متوسط ​​دستمزد معمول که انتظار دارید از این موقعیت شغلی دریافت کنید بین 23 تا 176 هزار دلار است. در واقع مبلغی بسیار سخاوتمندانه برای استخدام یک مشاور حقوقی است. در واقع ، فقط شرکت های سطح بالا می توانند انتظار داشته باشند که این رتبه عالی را به شما پرداخت کنند.

با این حال ، بر اساس مهارت خود ، اگر بتوانید به طور کامل توانایی بالقوه خود را نشان دهید ، ممکن است درخواست بیشتری کنید.

استخدام کننده فنی بلاکچین

استخدام بلاکچین بالقوه ، کارمند ماهر ، یک کار بزرگ است. اگر نمی توانید فرد مناسبی را استخدام کنید ، سرنوشت شرکت مخدوش می شود. در بسیاری از موارد ، استخدام کنندگان فنی نیازی به استفاده از هیچ دانش فنی اصلی ندارند.

اما در بلاکچین شما باید در مورد فناوری اطلاعات کسب کنید. بدون درک فن آوری ، استخدام افرادی که می توانند آن را کنار بگذارند کار سختی خواهد بود.

بنابراین ، حتی اگر در موقعیت HR باشید ، باید دانش بالاتری داشته باشید. بدون آن ، شما نمی توانید افراد مناسب را شناسایی کنید.

به هر حال ، این یک فرصت عالی برای گرفتن حقوق شغلی بالای بلاکچین است.

محدوده حقوق و دستمزد

در واقع ، محدوده حقوق برای استخدام کنندگان فنی بلاکچین بسیار زیاد است. چرا؟ خوب ، زیرا شما باید بفهمید که بلاکچین چگونه کار می کند. بنابراین ، برای این کار ، باید زمان و منابع بیشتری سرمایه گذاری کنید.

همچنین ، استخدام یک کاندیدای بالقوه خوب در میان سایر داوطلبانی که صلاحیت ندارند بسیار دشوار است. بنابراین ، شما می توانید هر ساله چیزی بین 37 تا 98 هزار دلار انتظار داشته باشید!

دانشمند Blockchain Data

یکی دیگر از حقوق های بالای شغل زنجیره بلوک ، موقعیت دانشمند داده است. شاید از خود بپرسید که در ابتدا دانشمند داده چه کاری در اینجا انجام می دهد؟ خوب ، در واقعیت ، بلاکچین یک سیستم دفتر بزرگ است که هر از چند گاهی به کمک بیشتری نیاز دارد.

این جایی است که دانشمندان داده بازی می کنند. آنها باید تمام داده ها را مرور کرده و آنها را تجزیه و تحلیل کنند ، و اختلافات را کشف کنند.

بدیهی است که داده های خصوصی از این امر در امان هستند ، اما داده های مهم دیگری نیز وجود دارد که باید مرتباً مورد بازرسی قرار گیرند.

محدوده حقوق و دستمزد

در حقیقت ، محدوده حقوق و دستمزد یک دانشمند داده بلاکچین به دلیل تخصص بلاکچین تغییر چندانی نمی کند. با این حال ، ممکن است بر اساس شرکت نیز بسیار متفاوت باشد. بسیاری از شرکت ها هستند که مایل به پرداخت حقوق خوب برای استخدام دانشمندان داده به ویژه برای راه حل های بلاکچین هستند.

بنابراین ، می توانید انتظار داشته باشید که هر ساله از 65 تا 154 هزار دلار باشد. این مبلغ زیادی برای این موقعیت پرداخت می شود. بیشتر از این ، اگر در دانشمند ارشد داده باشید ، می توانید انتظار داشته باشید که چیزهای بیشتری بدست آورید.

به هر حال ، بیایید قسمت بعدی را در این مقاله ببینیم که چگونه می توان راهنمای کار بلاکچین را دریافت کرد.

برای دریافت حقوق شغلی با بلاکچین بالا به چه مهارت هایی نیاز دارید?

اگر می خواهید برای هر موقعیت شغلی حقوق مناسبی بگیرید ، مهارت هایی وجود دارد که باید به آنها تسلط داشته باشید. بیایید بررسی کنیم که چه هستند –

درباره اصول و اصول بدانید

این یکی از مهارت های مهم برای حقوق بالای شغل بلاکچین است. در واقع ، در اینجا ، شما باید با اصول فناوری بلاکچین آشنا شوید و مطمئن شوید که تک تک جنبه ها را به درستی درک می کنید.

شروع به توسعه مهارت های گسترده بین رشته ای کنید

مهارت مهم دیگر استفاده از مهارت های تخته بین رشته ای شماست. چرا؟ خوب ، شما به آن نیاز خواهید داشت تا مهارت های استراتژیک خود را از بین ببرید. بیشتر این مهارت ها برای پیاده سازی راه حل بلاکچین ضروری است. بنابراین ، داشتن آنها مطمئناً به شما کمک می کند حقوق دلخواه مشاغل زنجیره بلوکی خود را بدست آورید.

درک کنید که پلت فرم Blockchain چگونه کار می کند؟

این واقعاً یک فاکتور مهم برای حقوق بالای شما برای کار در بلاکچین است. بدون دانستن اینکه سیستم عامل ها چگونه کار می کنند ، نمی توانید انتظار داشته باشید که کارهای زیادی انجام دهید. در حقیقت ، هرچه بیشتر بفهمید که آنها کار می کنند ، فرصت شغلی بیشتری خواهید داشت.

یک ذکاوت فناوری و تجارت باشید

سعی کنید به شخصی تبدیل شوید که بتواند به طور کلی هم در تجارت و هم در بلاک چین ادغام شود. در حقیقت ، هرچه بیشتر بتوانید این دو را با هم مرتبط کنید ، انتظار بیشتری برای دریافت حقوق خوب مشاغل بلاکچین خواهید داشت. به هر حال ، پیشنهاد می کنم یک دوره بلاکچین را بررسی کنید تا جزئیات مربوط به بنگاه اقتصادی و بلاکچین را بیاموزید.

دانش دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده را کسب کنید

یادگیری دفترس مختلف غیرمتمرکز و توزیع شده برای دریافت دستمزد بالای شغل بلاکچین کاملاً ضروری است. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که چگونه تک تک فناوری های بلاکچین کاملاً کار می کند.

درباره فرایندهای تجاری سازمانی اطلاعات کسب کنید

شما می دانید که فقط داشتن یک دانش دانش فنی در دریافت حقوق خوب مشاغل بلاکچین کمکی نخواهد کرد. اگر می توانید نحوه کار فرآیندهای تجاری شرکت خود را درک کنید ، پس برای موقعیت مناسب خواهید بود.

شما باید ارزش خود را نشان دهید و سپس در ازای ارزش خود انتظار حقوق خوبی داشته باشید.

به هر حال ، بیایید مهارت بعدی را در این زمینه ببینیم که چگونه می توان یک راهنمای کار برای بلاکچین گرفت.

ساده سازی را بیاموزید

ساده سازی راه حل لازم است. اگر آن را بیش از حد پیچیده کنید ، ممکن است باعث بسیاری از مسائل شود. بیشتر از آن ، همچنین می تواند ارزش برند شرکت های شما را کاهش دهد. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که ساده سازی هر نوع راه حل بلاکچین را یاد بگیرید.

اگر بتوانید پتانسیل آن را نشان دهید ، می توانید برای یک کار بلاکچین انتظار حقوق بالایی داشته باشید.

به یک انجمن Blockchain بپیوندید

سعی کنید به شخصی تبدیل شوید که بتواند در یک انجمن بلاکچین ارزش ارائه دهد. در حقیقت ، جوامع بلاکچین برای یادگیری فناوری بلاکچین بسیار مناسب هستند. بنابراین ، شما می توانید انتظار داشته باشید که مهارت های خود را بسیار سریعتر جلا دهید.

به طور کلی هم تجارت و هم زنجیره بلوک را ادغام کنید. در واقع ، شما می توانید انتظار داشته باشید که برای مهارت های سریع تر نیز حقوق خوبی دریافت کنید. به هر حال ، پیشنهاد می کنم یک دوره بلاکچین را بررسی کنید تا جزئیات مربوط به بنگاه اقتصادی و بلاکچین را بیاموزید.

الگوها ، اکوسیستم ها و استانداردهای معماری Blockchain را درک کنید

این واقعاً یک فاکتور مهم برای حقوق بالای شغلی شما در فناوری بلاکچین است. بدون اطلاع از الگوهای مختلف معماری و اکوسیستم بلاکچین ها ، نمی توانید بلاکچین را توسعه دهید. در حقیقت ، هرچه بیشتر بفهمید که آنها کار می کنند ، فرصت شغلی بیشتری خواهید داشت.

برقراری ارتباط با ارزش را بیاموزید

مهارت مهم دیگر یادگیری برقراری ارتباط با ارزش است. در واقع ، این به شما کمک زیادی می کند زیرا می توانید ایده های خود را با سهولت بیشتری به همکاران و مشتریان خود منتقل کنید.

چرا؟ خوب ، شما به آن نیاز خواهید داشت تا مهارت های استراتژیک خود را از بین ببرید. بیشتر این مهارت ها برای پیاده سازی راه حل بلاکچین ضروری است. بنابراین ، داشتن آنها مطمئناً به شما کمک می کند حقوق دلخواه مشاغل زنجیره بلوکی خود را بدست آورید.

یک برنامه صدور مجوز Blockchain را کامل کنید

این یکی از مهارت های مهم برای حقوق بالای شغل فناوری بلاکچین است. در واقع ، در اینجا ، شما باید در مورد فرآیند مختلف توسعه فناوری بلاکچین دانش کسب کنید و مطمئن شوید که تک تک جنبه ها را به درستی درک می کنید.

بیشتر از این ، شما باید یک برنامه صدور گواهینامه را برای یک حقوق شغلی بیشتر با موفقیت به پایان برسانید. بنابراین ، برای کمک به شما دوره حرفه ای Blockchain را با شرکت تصدیق کرده ایم. بنابراین ، حتماً آن را بررسی کنید!

برای آشنایی با فناوری Blockchain ، دوره Blockchain را بگذرانید

در واقع ، گرفتن گواهینامه از یک دوره بلاکچین می تواند بهترین معامله شما برای دستیابی به یک شغل مناسب فناوری بلاکچین باشد. برای کمک به شما ، ما دوره های زیادی در زمینه بلاکچین داریم که سرشار از اطلاعات هستند و براساس خواسته شما تاسیس شده اند.

دوره های Blockchain که می توانند به شما در مهارت های سریعتر کمک کنند

ما مجموعه خوبی از دوره های بلاکچین را داریم که به شما کمک می کند یک شغل با حقوق بالا را بدست آورید. اگر می خواهید بدانید که چگونه در بلاکچین شغل پیدا کنید ، همین حالا دوره ما را بررسی کنید!

خبره تصدی بلاکچین حرفه ای

خوب ، پاسخ سوال شما “چگونه در فناوری بلاکچین شغل پیدا کنیم” دوره های ما است. در واقع ، این دوره برای هر نوع مشاغل مرتبط با بلاکچین بسیار مناسب است.

چه چیزی یاد خواهید گرفت?

موارد ضروری فناوری بلاکچین

 • عناصر اساسی بلاکچین
 • بلاکچین خصوصی و عمومی
 • چگونه بلاکچین بلوک ایجاد می کند
 • قرارداد هوشمند

تجزیه و تحلیل دقیق از سیستم عامل های مختلف Blockchain سازمانی

 • اتریوم
 • پارچه هایپرلجر
 • کوردا

Blockchain در صنایع مالی تجارت

 • راه حل های بلاکچین در امور مالی تجارت
 • مبانی ریپل
 • مبانی ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزپایه

برنامه های مبتنی بر صنعت مبتنی بر بلاکچین

 • روند زنجیره تامین و بلاکچین
 • تحول دیجیتال بلاکچین
 • موارد استفاده واقعی از زنجیره تامین بلاکچین

موارد ضروری استفاده از بلاکچین

 • شرکت های دنیای واقعی از بلاکچین استفاده می کنند

Blockchains سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین

این یکی دیگر از بخشهای محبوب ما است. با استفاده از این دوره ، شما می دانید که چگونه در فناوری بلاکچین شغل پیدا کنید و همچنین چگونه می توانید حقوق بیشتری دریافت کنید.

چه چیزی یاد خواهید گرفت?

فرآیند مدیریت زنجیره تأمین

 • روند زنجیره تامین توضیح داده شده است
 • مسئولیت های یک مدیر زنجیره تامین

ایجاد ارزش در SCM

 • نگاشت سرمایه در گردش خود در برابر ارزش شرکت
 • تجزیه و تحلیل مدل های SCM خود با مدل ارزش افزوده اقتصادی (EVA)
 • فرآیند مدیریت زنجیره تأمین و سرمایه در گردش

موارد استفاده از زنجیره تأمین زنجیره تامین

 • برنامه های زنجیره تامین با استفاده از بلاکچین
 • سیستم عامل های زنجیره تامین چگونه با بلاکچین کار می کنند

اجرای پروژه زنجیره تامین رویای خود

 • چگونه چنین پروژه ای را توسعه خواهید داد?

بیایید دوره بعدی را در این راهنمای “نحوه استخدام در زنجیره بلوک” بررسی کنیم.

Blockchains سازمانی و تجارت مالی

این دوره به طور خاص برای صنایع مالی تجارت است. بنابراین ، اگر به یک شغل بخش مالی تجارت علاقه مند هستید ، همین حالا این دوره را بررسی کنید!

چه چیزی یاد خواهید گرفت?

مالیات تجارت چگونه کار می کند?

 • عناصر اساسی مالی تجارت
 • موضوعاتی در صنعت مالی تجارت

تأثیر Blockchains در روند مالی تجارت

 • مزایای بلاکچین مالی مالی
 • بینش در مورد ابتکارات مالی تجارت بلاکچین
 • درک اصول سیستم عامل های مختلف بلاکچین در امور مالی تجارت

نمونه های واقعی بلاکچین برای امور مالی تجارت

 • پرداخت های مرزی
 • اعتبار نامه (LC)
 • بارنامه (BoL)

بسترهای نرم افزاری مختلف مالی مبتنی بر بلاکچین

 • TradeLens
 • کانتور
 • تجارت
 • مارکو پولو

پیشرفت های Blockchain در امور مالی تجارت

 • TradeTrust
 • ابتکار استاندارد دیجیتال

الگوهای Blockchains سازمانی

این یکی از دوره های مهم بلاکچین در راهنمای “نحوه کار در فناوری بلاکچین” است. با استفاده از این الگوها ، به راحتی می توانید راه حل های بلاکچین خود را بدون هیچ مشکلی طراحی کنید.

محدوده الگو –

 • آیا به زنجیره بلوکی نیاز دارید؟?
 • آمادگی پروژه بلاکچین
 • ارائه یک پروژه بلاکچین سازمانی
 • نقشه برداری از تجارت زنجیره تامین در مقابل. بلاکچین سازمانی

نتیجه

اگر نمی دانید چطور این کار را انجام دهید ، دریافت حقوق شغلی با فناوری بلاکچین بالا ممکن است دشوار باشد. در واقع ، فقط تسلط بر مهارت های بسیار خاص می تواند شما را به این کار سوق دهد. بنابراین ، حتماً لیست توصیه ها را دنبال کنید.

همچنین ، در مورد موقعیت شغلی ، می بینید که هر فرصت شغلی حقوق خوبی را ارائه می دهد. بنابراین ، مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید ، می توانید از قبل برنامه های آینده خود را ایمن کنید.

به هر حال ، فراموش نکنید که دوره های ما را نیز بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map