پیش نیازهای صدور گواهینامه Blockchain چیست؟

مشتاق این است که با صدور گواهینامه Blockchain حرفه Blockchain خود را به مرحله بعدی برسانید. نگاهی به این پیش شرط های برتر برای صدور مجوز Blockchain بیندازید.

در دهه گذشته ، فناوری بلاکچین توانایی خود را به عنوان یک فناوری انقلابی ثابت کرده است. رشد به رسمیت شناختن فناوری بلاکچین در سطوح سازمانی و فردی عامل افزایش تقاضا برای تخصص بلاکچین بوده است. بنابراین ، بسیاری از داوطلبان علاقه مند می خواهند از مزایای گواهینامه های بلاکچین برای جهت دهی به مشاغل خود در بلاکچین استفاده کنند..

با این حال ، آنها همچنین باید قبل از اینکه به سمت صدور مجوزهای بلاکچین بروند ، با پیش شرط های فناوری بلاکچین آشنا شوند. بسیاری از نامزدها معمولاً اهمیت دانش بنیادی را در آماده سازی برای دریافت مجوزهای بلاکچین تضعیف می کنند. با این حال ، پیش نیازهای اساسی صدور گواهینامه بلاکچین می تواند به داوطلبان کمک کند تا با خیالی آسوده به گواهینامه های بلاکچین مورد نظر خود نزدیک شوند. بحث زیر موارد مهمی است که شما باید قبل از یادگیری فناوری بلاکچین انجام دهید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره بنیادی بلاکچین سازمانی رایگان

پیش نیازهای برتر برای صدور مجوز Blockchain

بسیاری از شرکت ها پذیرش فناوری بلاکچین در برنامه های مختلف ، از جمله اشتراک موسیقی ، ردیابی معاملات مالی و انجام پرداخت های جهانی را در نظر گرفته اند. افزایش چشمگیر تقاضا برای تخصص بلاکچین مستقیماً بر انعطاف پذیری متخصصان در ایجاد برنامه هایی برای اهداف مختلف شرکت متمرکز است. بنابراین ، هیچ دلیلی برای نگرانی نامزدها در مورد نتایج طولانی مدت دنبال کردن حرفه در بلاکچین وجود ندارد. با این وضوح ، اکنون اجازه دهید بحث در مورد پیش نیازهای مهم سفر یادگیری بلاکچین را شروع کنیم.

پیش نیازهای مهارت فنی

مهمترین شرط قبل از شروع یادگیری در مورد فناوری بلاکچین به اصول اساسی اشاره دارد. داوطلبان باید بدانند که درک فناوری بلاکچین با پشتیبانی از دانش مفهومی بهتر درک می شود. قبل از یادگیری در مورد بلاکچین ، داوطلبان باید در مورد ساختار داده ها ، سیستم های توزیع شده ، رمزنگاری ، شبکه و ارتباط بین رمزنگاری و اقتصاد اطلاعات داشته باشند. در اینجا خلاصه ای از این پیش نیازهای اساسی مهم برای تهیه گواهینامه بلاکچین آورده شده است.

  • ساختارهای داده

مهمترین تفاوت بین شبکه های بلاکچین و شبکه های محاسباتی سنتی ، ذخیره داده ها به صورت بلاک است. پایگاه های داده در شبکه بلاکچین در سراسر شبکه تکثیر می شوند و بدین ترتیب دفتر توزیع شده ایجاد می شوند. بنابراین ، داوطلبان به دانش ساختار داده به عنوان پیش نیاز آموزش بلاکچین نیاز دارند. شما باید در مورد مفاهیم ساختار داده مانند درخت جستجو ، لیست های پیوند داده شده ، نقشه های هش ، نمودارها و موارد دیگر اطلاعات داشته باشید. علاوه بر این ، داوطلبان مشتاق یادگیری فناوری بلاکچین باید با زبان های برنامه نویسی مانند پایتون ، C ++ ، C ، جاوا ، اسکالا و سی شارپ آشنایی داشته باشند..

  • سیستم های توزیع شده

عملکرد بلاکچین اساساً به دفتر توزیع شده ای که در سراسر شبکه کار می کند ، متکی است. بنابراین ، داوطلبان باید در مورد کار شبکه و دفتر توزیع اطلاعات داشته باشند. شما باید درک خوبی از مفاهیم شبکه رایانه ای مانند توپولوژی شبکه و مسیریابی داشته باشید. علاوه بر این ، برای داوطلبان نیز مهم است که در مورد مکانیزم های اجماع استفاده شده در بلاکچین ها استفاده کنند. کار با سازوکارهای اجماع عنصری مهم برای مبتدیان برای درک عملکردهای فناوری بلاکچین است.

  • رمزنگاری

شکی نیست که کاندیداها باید به عنوان یکی از پیش نیازهای اساسی آموزش بلاکچین روی رمزنگاری متمرکز شوند. آگاهی اساسی از مفاهیم رمزنگاری مانند استفاده از رمزنگاری کلید عمومی یا یکپارچگی پیام برای همه مشتاقان صدور گواهینامه بلاکچین ضروری است. اگر بنیان امیدوار کننده ای در ریاضیات دارید ، می توانید به راحتی از مفاهیم رمزنگاری استفاده کنید. علاوه بر این ، نامزدها همچنین باید درک درستی از مفاهیمی مانند رمزگذاری تأیید شده و رمزگذاری بلوک داشته باشند.    

نگران دریافت اولین گواهینامه Blockchain خود نیستید؟ راهنمای تخصصی ما را در مورد نحوه دریافت گواهینامه تخصصی Blockchain بخوانید.

  • معادله رمزنگاری و اقتصاد

داوطلبانی که در دنیای آموزش بلاکچین غواصی می کنند نیز باید درک متقابل اقتصاد و ارز رمزنگاری شده را داشته باشند. ارزهای رمزنگاری شده به دلیل ارزیابی ارز و سیاست های مختلف پولی از نوسانات متنوعی برخوردار هستند. درک معادله اقتصاد رمزنگاری شده ، بینشی در مورد نحوه کنترل ارزهای رمزنگاری شده ارائه می دهد.

دانش برنامه های غیرمتمرکز


دومین پیش نیاز مهم آموزش بلاکچین به کاربردهای غیرمتمرکز اشاره دارد. داوطلبان باید دانش اساسی در مورد راه حل های مختلف برنامه غیرمتمرکز موجود داشته باشند. درک برنامه های غیرمتمرکز یا dApp ها می تواند به داوطلبان کمک کند تا بدانند سایر برنامه های غیرمتمرکز چگونه هستند یا می توانند توسعه یابند. برخی از پلتفرم های قابل توجه برنامه توسعه غیرمتمرکز شامل,

  • اتریوم

در حال حاضر Ethereum مطلوب ترین بستر برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز است. عنصر اصلی در عملیات Ethereum اتر ، ارز رمزنگاری شده است. Ethereum از زبان متمرکز بر قرارداد هوشمند ، جامدادی استفاده می کند. در عین حال ، از انعطاف پذیری بهتری در امتداد C ++ و JavaScript نیز برخوردار است.

  • هایپرلجر

یکی دیگر از پیش نیازهای مهم یادگیری بلاکچین Hyperledger است. این برنامه با استفاده از یک پلت فرم منبع باز با همکاری ، امکان توسعه فناوری در صنعت عمودی را فراهم می کند.

  • کوردا

Corda یکی دیگر از پیش نیازهای یادگیری بلاکچین است. این توسعه فن آوری بلاکچین را در عمودی های بین صنعت تضمین می کند. با این حال ، بیشتر برای صنایع مالی مناسب است زیرا آنها می توانند از پروتکل های اساسی در کاهش هزینه های معامله و ثبت استفاده کنند.

همچنین بخوانید: چگونه می توان یک متخصص بلاکچین شد?

تمرکززدایی

تمرکززدایی نیز یکی از پیش نیازهای قابل توجه در یادگیری بلاکچین است زیرا نامزدها باید ساختار اساسی آن را درک کنند. اصولاً دانش آموزان می توانند برای درک معماری غیرمتمرکز بلاکچین با مدل شبکه همتا به همتا شروع کنند.

در شبکه های نظیر به نظیر ، کار به طور مساوی در تمام گره ها تخصیص داده می شود و همه گره ها اختیارات یکسانی دارند. شما نمی توانید یک سرور متمرکز در blockchain پیدا کنید زیرا گره ها به طور همزمان به عنوان مشتری و سرور کار می کنند. از همه مهمتر ، توجه به این نکته مهم است که شبکه های نظیر به نظیر یک نقطه مالکیت ، کنترل یا اختیار ندارند. آنها دارای سلسله مراتب مسطح هستند و شبکه های بلاک چین عمومی می توانند به راحتی فرصت عضویت در شبکه را فراهم کنند.

مهارت های همکاری

در میان بسیاری از پیش نیازهای آموزش و آموزش بلاکچین ، قطعاً قابلیت همکاری ظاهر خواهد شد. به عنوان یک متخصص بلاکچین در آینده ، دانشجویان متقاضی شغل در فناوری بلاکچین باید توانایی کار در یکپارچه با فناوری های مختلف را داشته باشند.

در نقش های شغلی حرفه ای بلاکچین ، داوطلبان ممکن است مجبور به استفاده از سیستم عامل های مختلف فناوری با دفترهای اتصال متصل شوند. در همان زمان ، متخصصان بلاکچین همچنین باید سیستم های موجود سازمانی را مقایسه کرده و آنها را برای ارزش تجاری در یکپارچه سازی با سیستم های موجود ارزیابی کنند..

مهارت در خلاقیت و ساده سازی

اهمیت خلاقیت در یادگیری فناوری بلاکچین و آماده شدن برای دریافت گواهینامه های بلاکچین جای هیچ شکی نیست. متخصصان بلاکچین باید توانایی ساده سازی روند تجارت برای حل یک مسئله خاص را داشته باشند. تخصص اساسی در روش تفکر طراحی می تواند برای نامزدها بسیار مهم باشد زیرا در یافتن راه حل در موارد مختلف استفاده از بلاکچین کمک می کند.

شما به عنوان یک علاقه مند به بلاکچین باید متداول ترین اصطلاحات و تعاریف بلاکچین را یاد بگیرید تا بهتر یاد بگیرید. در اینجا بهترین تعاریف Blockchain وجود دارد که باید بررسی کنید.

معادله بلاکچین و تجارت

لیست پیش نیازهای آموزش بلاکچین همچنین شامل درک جنبه های تجاری بلاکچین است. در یک نقش بلاکچین حرفه ای ، شما باید راه حل خود را به یک مشتری بالقوه بفروشید. بنابراین ، شما باید در مورد ارزش تجاری که راه حل های بلاکچین می تواند ارائه دهد ، تصور واضحی دارید. نامزدها همچنین می توانند فرصت های مختلف ممکن برای استفاده از بلاکچین را برای بهبود راه حل های خود شناسایی کنند.

در عین حال ، داوطلبان همچنین باید مهارت های روزمره را در محیط شرکت توسعه دهند. جدا از مهارت های فنی ، داوطلبان باید توانایی دستیابی به مزایای تجارت بلاکچین را نیز داشته باشند. داوطلبان باید تصور دقیقی برای حفظ موازی بودن بین نتایج مورد انتظار تجاری و قابلیت های راه حل داشته باشند. این مهارت ها می توانند به داوطلبان کمک کنند تا برداشت دقیقی از اجرای بلاکچین در موارد استفاده تجاری داشته باشند.

صلاحیت های علمی لازم است

گرچه صریحاً صلاحیت آکادمیک به عنوان پیش نیاز آموزش بلاکچین وجود ندارد ، اما می تواند کمک زیادی کند. مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر ، ریاضیات یا فناوری اطلاعات می تواند برای ایجاد پایه مفهومی مناسب برای یادگیری در مورد فناوری بلاکچین بسیار مفید باشد.

مدارک تحصیلی پیش نیازهای مناسب برای یادگیری فناوری بلاکچین هستند زیرا به شما کمک می کنند با یک نکته مثبت شروع کنید. لازم نیست همه چیز را از زمین صفر یاد بگیرید و همچنین می توانید به راحتی درباره مفاهیم جدید دانش کسب کنید.

تقدیم به میدان

سرانجام ، یکی از مهمترین پیش نیازهای یادگیری بلاکچین قطعاً به تعهد اشاره دارد. حوزه فناوری بلاکچین و کاربردهای آن بسیار جامع است. بنابراین ، هنگام حرکت در مسیر یادگیری ، باید با مفاهیم جدیدی آشنا شوید. علاوه بر این ، گواهینامه های بلاکچین نیاز به کاندیداها در موضوعات خاصی دارد که برای یادگیری به زمان قابل توجهی نیاز دارند.

بنابراین ، همه داوطلبان باید با فداکاری کامل به سفر یادگیری در مورد بلاکچین بپردازند. داوطلبان باید این توانایی را داشته باشند که بتوانند مسئولیت فعالیت های خود را برای یادگیری بلاکچین حفظ کنند. از آنجا که بلاکچین یک فناوری جدید است ، بسیاری از نامزدها همچنین می توانند در مورد امکان شغلی در بلاکچین شک و تردید کنند. با این حال ، شما باید موضع قابل توجهی در اهداف خود برای یادگیری در مورد بلاکچین حفظ کنید. در واقع ، نگرش “هرگز تسلیم نشو” برای یادگیری در مورد بلاکچین بسیار ضروری است.

برای مشاهده و درک فرآیندهای تجاری Enterprise ، توصیه می شود که به دنبال مجوز Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) باشید. اکنون ثبت نام کنید و شروع به یادگیری گواهینامه CEBP کنید.

کلمات نهایی

در یادداشت نهایی ، واضح است که پیش نیازهای یادگیری فناوری بلاکچین شامل مهارت های فنی و همچنین مهارت های نرم است. پیش نیازهای آموزش بلاکچین در نیاز به درک م componentsلفه های اساسی بلاکچین منعکس می شود.

درک دقیق مفاهیم اساسی بلاکچین ، شروع خوبی برای نامزدها در سفر یادگیری آنها است. متعاقباً ، بحث همچنین نیاز به مهارتهای نرم مانند قابلیت همکاری ، ارتباطات ، سازگاری و مهارتهای همکاری را برجسته می کند..

نکته قابل توجه دیگر در مورد نیازهای یادگیری در مورد بلاکچین ، درک رابطه بین بلاکچین و ارزش تجاری است. بنابراین ، مطمئن شوید که قبل از حرکت به سمت برنامه های آموزش بلاکچین یا صدور گواهینامه ، همه این کادرها را علامت گذاری کرده اید!             

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map