اهمیت Blockchain در برنامه های کاربردی برای انرژی پاک

از آنجا که اقتصاد تقاضای بیشتری را در صنعت خدمات پیش بینی می کند ، با مشکلات زیادی نیز روبرو می شود. این راهنما تمام مشکلات را برطرف می کند و پیوندی را بین بلاکچین و مدیریت ابزار برای درک اینکه چگونه این فناوری می تواند همه مشکلات را حل کند ایجاد می کند..

این ابزار طیف بزرگی برای کار است. این شامل تمام عناصری است که ما برای عملکرد روزانه نیاز داریم – گاز ، برق و آب. اینها برخی از عناصر اساسی سودمندی هستند ، اما طیف این موارد بسیار گسترده است.

مسئله این است که مصرف ما از این آب و برق یا انرژی به اندازه کافی کارآمد نیست. در نتیجه ، ما به تدریج از طریق ذخیره خود می سوزیم و همچنین کربن زیادی در جو خود منتشر می کنیم. به دلیل سو mis مدیریت و فساد مختلف ، شرکت های این صنعت نیز هر ساله با خسارات زیادی روبرو می شوند.

استفاده از بلاکچین در برنامه می تواند سناریو را تغییر دهد. اگرچه بلاکچین تنها درمان همه مشکلات موجود در این بخش نیست. اما توانایی کاهش بخش خوبی از آن را دارد. بنابراین ، خواهیم دید که این فناوری چگونه می تواند بر این صنعت و زندگی روزمره ما تأثیر بگذارد.

اکنون ثبت نام کنید: دوره Blockchain رایگان

Blockchain in Utility: این بخش چه موضوعاتی را ارائه می دهد?

در واقع ، این بخش دارای مسائل زیادی است و بیشتر آنها نیاز به یک راه حل فوری دارند. به همین دلیل است که استفاده از بلاکچین در صنعت ابزار از نظر رسیدگی و کاهش همه مشکلات به شما کمک می کند.

رضایت مشتری پایین

یکی از مهمترین موضوعات این صنعت کاهش رضایت مشتری است. در حقیقت ، زیرساخت های این صنعت هنوز با یک مدل بسیار قدیمی اجرا می شود. در نتیجه ، نمی تواند با تغییر رفتار مشتریان همراه شود. بنابراین ، مصرف کنندگان از آنچه می گیرند راضی نیستند.

به عنوان مثال ، به نظر نمی رسد که یک چهارم مردم ایالات متحده آب شیر می نوشند. اما چرا ، هر چند؟ این دقیقاً به دلیل بوی بد است که مربوط به ترس از ایمنی آب است. بنابراین ، اگر جمعیت از نوشیدن آن احساس امنیت نکنند ، بخش خدمات در این زمینه به شدت شکست خورده است.

افزایش هزینه های نگهداری

هزینه های نگهداری این بخشها بسیار زیاد است. به گفته کارشناسان ، زیرساخت های توزیع و انتقال آن چندان قابل توجه نبوده و سرمایه گذاری بسیار کمی داشته است. از طرف دیگر ، به دلیل عدم سرمایه گذاری کافی ، هزینه نگهداری این بخش در حال افزایش است. در نتیجه ، عملکرد خدمات در حد قابل توجهی نیست و باعث کاهش قابلیت اطمینان زیرساخت ها می شود.

آیا میدانید چه معنایی میدهد؟ این بدان معنی است که زیرساخت های قابل اطمینان کمتر باعث هزینه بیشتر در نگهداری می شوند و کیفیت را کاهش می دهند این یک روزنه پایان ناپذیر است که هم هزینه آن بالا می رود و هم کیفیت پایین می آید.


مدیریت دارایی بی اثر

دارایی اساس صنعت برق و برق است. عملا ، اینها خطوط لوله ، ترانسفورماتور ، کابل های الکتریکی و موارد دیگر هستند. اما در واقع ، سازمان ها دیدگاه جامع و کاملی از دارایی های خود در یک مکان ندارند. در نتیجه ، پیگیری کلیه دارایی ها و مدیریت آنها بر این اساس کاملاً دشوار است. اما بدون مدیریت مناسب ، عملکرد به شدت کاهش می یابد و بنابراین هزینه نگهداری آنها افزایش می یابد. همچنین ، از آنجا که اکثر این شرکت ها هنوز از اسناد مبتنی بر کاغذ استفاده می کنند ، در دراز مدت این کار حتی برای آنها سخت تر است. بنابراین ، هنگامی که صحبت از خدمات تاسیساتی می شود ، مدیریت دارایی فاکتور مهمی است.

هماهنگی در تولید برق توزیع شده

تولید برق کاملاً متمرکز است و مدتهاست که به همین روش ادامه دارد. با این حال ، به دلیل ظهور فناوری های جدید و بهتر ، این مدل اکنون بیش از هر زمان دیگری با چالش هایی روبرو شده است. مسئله مدل توزیع شده این است که زیرساخت کافی برای هماهنگی بین آنها وجود ندارد.

اکنون دولت یا سایر مقامات از صنعت برق می خواهند تا هم منابع متمرکز و هم توزیع برق را در خود جای دهد. این بدان معناست که شرکت ها باید ایمنی و اطمینان را از هر دو جهت و مشتری ارائه دهند. اما این یک کار ساده نیست و صنعت برای مدیریت مشکلات کاملاً مجهز نیست.

همچنین بخوانید: تعریف Blockchain: معنای واقعی فناوری Blockchain

امنیت سایبری ضعیف

ممکن است به نظر برسد که این صنعت با حملات سایبری مقابله نمی کند ، اما در حقیقت ، این صنعت نیز مجبور است با این نوع حملات مقابله کند. در واقع ، خواه به دلیل مالی یا هر نوع دلیل سیاسی باشد ، اما بخش خدمات به شدت توسط بازیگران بد هدف قرار می گیرد. بیشتر از این ، تلاش برای نقض سیستم فقط در حال رشد است و قطعاً زیرساخت ها برای مدیریت آن مناسب نیستند.

از آنجایی که این سیستم ها دارای یک نقطه خرابی هستند ، بازیگران بد می توانند از این آسیب پذیری استفاده کرده و حمله کنند. بنابراین ، به همین دلیل است که این بخش به یک سیستم شبکه قوی نیاز دارد که بتواند از تمام داده های بازیگران بد محافظت کند.

مسئولیت محیطی

در کل صنایع موجود در بخش خدمات ، سرمایه گذاری در مسئولیت زیست محیطی در آینده حتی بیشتر خواهد شد. در حال حاضر ، هیچ یک از این بخش ها به هیچ وجه توانایی ارائه انرژی پاک را ندارند. بیشتر از این ، خدمات برق و گاز بیشترین تأثیر را در این زمینه دارند. در حقیقت ، مسئله این است که این بخش مقدار زیادی کربن در محیط آزاد می کند. بنابراین ، کاهش آنها یک چالش اساسی است.

از آنجا که آنها هیچ راهی برای ردیابی میزان انتشار خود ندارند ، نمی توانند پروتکل های خاصی را برای حفظ یا کاهش آنها به هر روشی پیاده سازی کنند.

قیمت گذاری پویا

تغییر قیمت خدمات ، یک نگرانی عمده برای مصرف کنندگان است. در واقع ، قیمت ها می تواند به شدت به اقتصاد یک کشور یا جهان بستگی داشته باشد. بنابراین ، هر تغییری در اقتصاد جهانی ممکن است قیمت گذاری را تغییر دهد. اما این مسئله زمانی مطرح می شود که مصرف کنندگان مجبور به همراهی با تغییر قیمت باشند.

بیشتر از آن ، این نگرانی بیشتر برای مشتریان تجاری و صنعتی است زیرا آنها مجبورند هزینه های زیادی را از نظر دریافت خدمات پرداخت کنند. حتی در این لحظه ، این شرکت ها برنامه دسک تاپ یا برنامه موبایلی خاصی برای آگاهی از تغییرات مشتریان ندارند. بنابراین ، واقعاً رضایت مشتری را کاهش می دهد و تنش را در صنعت افزایش می دهد.

آیا می خواهید بدانید که بلاکچین چگونه می تواند بر صنعت پرداخت تأثیر بگذارد؟ در حال حاضر راهنمای جامع ما در مورد بلاکچین در صنایع پرداخت را بررسی کنید!

ذخیره انرژی ناکارآمد

مسئله عظیم دیگر مسئله ذخیره انرژی است. نه تنها انرژی ، بلکه هر نوع تاسیساتی نیز بر اساس نیاز خود از ذخیره سازی کافی برخوردار نیست. به دلیل عدم مدیریت صحیح ، شرکتها در پاسخگویی به خواسته های مشتریان در این مورد کوتاهی می کنند.

به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت ها گزینه ذخیره و برق مناسب و مطمئن را ندارند. بنابراین ، در چندین مرحله ، برق تولید شده از بین می رود و جهان با خاموشی های جدی روبرو می شود.

در دنیایی که مردم بیشتر به لوازم الکترونیکی و محصولات مختلفی که به برق نیاز دارند اعتماد می کنند ، خاموشی می تواند به راحتی آن سبک زندگی را مختل کند.

صورتحساب جعلی

مشکل اصلی افزایش فساد در این بخش است. به عنوان مثال ، بسیاری از مصرف کنندگان مجبورند با صورتحساب های نادرست یا مستند آب و برق روبرو شوند ، حتی اگر آنها به وضوح می دانند که آنقدر انرژی مصرف نکرده اند. با این وجود ، بدلیل عدم وجود امنیت مناسب در محل ، بازیکن بد در سیستم از آن سوits استفاده می کند.

در برخی موارد ، اشخاص دارای مقامات عالیه حتی در طرح صورتحساب تقلبی قرار دارند. بنابراین ، شکایت یا برداشتن هر قدمی علیه این لوایح نتیجه ای ندارد. در حال حاضر اوضاع به شدت از کنترل خارج شده است و مصرف کنندگان به دلیل آن رنج می برند.

عدم شفافیت

تمام فرآیندهای صنعت سودمند هیچ شفافیتی ندارند. بنابراین ، بسیاری می توانند از آن برای منافع شخصی خود بهره برداری کنند. این ممکن است در حال بهره برداری از خود شرکت یا حتی بهره برداری از مشتریان باشد. با توجه به این مسئله ، بسیاری از اسناد دستکاری می شود و شرکت باید خیلی دیر وقت با اوضاع کنار بیاید.

بیشتر از این ، اگر شرکت اجازه دهد شرایط را تشدید کند ، این به اعتبار شرکت ها نیز لطمه می زند.

عنوان مشابه را بخوانید: Blockchain For Logistics: انقلابی در صنعت

مزایای Blockchain در بخش سودمندی

اکنون که از مسئله احتمالی این بخش مطلع شدید ، باید یاد بگیرید که چگونه بلاکچین می تواند مزایایی را برای این بخش فراهم کند.

بلاکچین برخی از ویژگی های اساسی را ارائه می دهد که می تواند در این زمینه به کار شما بیاید. به عنوان مثال ، بلاکچین شفافیت ارائه می دهد و این می تواند به این بخش در مبارزه با فساد کمک کند. بنابراین ، استفاده از بلاکچین در بخش خدمات برای افزایش شفافیت در هر مرحله یک امتیاز مثبت بزرگ است.

باز هم می گویم ، میزان امنیتی که با استفاده از بلاکچین در صنعت ابزار کسب خواهید کرد حیرت انگیز است. در حال حاضر بسیاری از برنامه های محبوب در بازار وجود دارد که امنیت را ارائه می دهند ، اما هیچ یک از آنها حتی به زنجیره بلوک نزدیک نیستند.

در حقیقت ، استفاده از رمزنگاری و سایر پروتکل ها برای حفاظت و تأیید هر یک از داده ها ، از یکپارچگی این بخش اطمینان می یابد. بنابراین ، هر چقدر بازیکنان بد سعی در نفوذ به شبکه داشته باشند ، نمی توانند این کار را انجام دهند.

ماهیت توزیع شده این فناوری همچنین به شما کمک می کند تا اعتماد مشتری را حفظ کنید. همانطور که قبلاً می دانید ، به دلیل افزایش نفوذ مقامات متمرکز ، مصرف کنندگان به تدریج اعتماد خود را از دست می دهند. اما از آنجا که بلاکچین می تواند به حفظ یک رویکرد غیرمتمرکز کمک کند ، اعتماد به سیستم آسان تر خواهد بود زیرا قدرت متمرکز قدرت بسیار کمی بر شبکه خواهد داشت.

به همین دلیل است که قطعاً باید از بلاکچین در نرم افزار استفاده کنید تا بهترین گزینه را برای تجارت خود کسب کنید.

بلاکچین برای افزایش کارایی شرکت شما مناسب است. اکنون در مورد استراتژی اجرای بلاکچین اطلاعات کسب کنید!

از موارد Blockchain در برنامه های کاربردی استفاده کنید

موارد استفاده متداول بسیاری در این بخش وجود دارد. در اینجا ، برخی از موثرترین مواردی را که در حال حاضر در بازار استفاده می شود ، مرور خواهیم کرد. بنابراین ، بیایید ببینیم آنها چه هستند –

نرم افزارهای توکن سازی

یکی از اولین موارد استفاده از بلاکچین در بخش برق ، علامت گذاری خدمات است. در واقع ، بیشتر کشورها کم و بیش انرژی را هدر می دهند. اما به نظر می رسد ایالات متحده در جایگاه شماره 1 قرار دارد. آیا می دانید تقریباً 71٪ انرژی در حمل و نقل از بین می رود?

بیشتر از این ، بیش از 20٪ از خدمات در بخش تولید حتی استفاده نمی شود! وقتی منابع بسیار محدودی در رابطه با خدمات شهری داریم ، مطمئناً این روش م toثری برای رسیدگی به تمام نیازهای ما نیست.

با این حال ، استفاده از بلاکچین برای علامت گذاری این ابزارها در کاهش مقدار زیادی از هدر رفت کمک می کند. بیشتر از این ، علامت گذاری این ابزارها به شما کمک می کند تا انرژی روزانه را ردیابی کنید.

نگهداری مناسب میکرو شبکه

یکی دیگر از موارد مشهور استفاده از بلاکچین در معاملات نرم افزاری ، نگهداری ریز شبکه است. پیش از این ، شبکه برق متمرکز منبع خوبی از انرژی در نظر گرفته می شد ، اما با گذشت زمان باعث اتلاف انرژی بیشتر و ناکارآمد شد. برای کمک به مقابله با این موضوع ، میکرو شبکه ها معرفی می شوند. در واقع شبکه های الکتریکی را محلی می کند و به ادامه برق کمک می کند.

اما آنها همچنین به یک سیستم شبکه نظارت مناسب نیاز دارند. در اینجا ، بلاکچین می تواند وارد عمل شود و به نظارت بر کلیه معاملات انرژی کمک کند. بیشتر از آن ، همچنین می تواند در نظارت بر مصرف برق برای پیش بینی تقاضاها از قبل کمک کند.

معاملات همتا به همتا انرژی

یکی دیگر از کاربردهای عالی زنجیره بلوک در بخش برق ، تجارت انرژی همتا به همتا است. در واقع ، یکی از اصلی ترین ابزارهای ما برق است. با این حال ، صنعت ابزار بسیار ناکارآمد است تا بتواند پاسخگوی تمام خواسته های مصرف کنندگان باشد. در نتیجه ، بسیاری از کشورها هر روز جریان مداوم برق ندارند.

اما با استفاده از بلاکچین ، مصرف کنندگان می توانند از منبع برق استفاده نشده خود استفاده کنند. به عنوان مثال ، آنها می توانند ذخیره خمیر یا هر نوع انرژی خورشیدی را مستقیماً به همتای دیگری که به آن نیاز دارد بفروشند. بنابراین ، نه تنها مسئله را حل می کند ، بلکه نوع جدیدی از فرصت تجاری را برای افراد ایجاد می کند.

انگیزه خودکار برای فرزندخواندگی تجدیدپذیر

محبوبیت ابزارهای تجدید پذیر در حال افزایش است. در حقیقت ، فرآیند استخراج بسیاری از عناصر مفید از طرق مختلف به محیط زیست آسیب می رساند. بنابراین ، فشار برای شرکت ها برای استفاده از منابع انرژی جدید و بهبود یافته در بالاترین حد خود قرار دارد. با این حال ، بسیاری از شرکت ها هنوز مشتاق شروع اجرای زیرساخت های لازم برای آن نیستند.

بیشتر از این ، در بسیاری از موارد ، مصرف کنندگان نمی خواهند از قوانین خاصی پیروی کنند که چگونه مطلوبیت خود را دریافت می کنند. اما با بلاکچین ، دولت ها یا مقامات مناسب می توانند مشوق های خودکار برای افراد یا شرکت هایی که زیرساخت های تجدیدپذیر را اتخاذ می کنند ، ارائه دهند..

این استفاده از بلاکچین در بخش برق به تدریج علاقه ای برای استفاده مجدد از خدمات برق ایجاد می کند.

آیا می خواهید موارد بیشتری را برای استفاده از بلاکچین بررسی کنید؟ در حال حاضر 20 مورد برتر استفاده از بلاکچین را بررسی کنید!

تسریع در تصویب وسایل نقلیه الکتریکی

وسایل نقلیه الکتریکی بیش از هر زمان دیگر به خدمات تاسیساتی وابسته هستند. از آنجا که آنها از طریق برق کار می کنند و برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارند ، این یکی دیگر از عناصر اصلی است که انرژی زیادی را مصرف می کند.

اگرچه مفهوم اتومبیل های الکتریکی حتی در دهه گذشته مفهومی خارجی بود ، اما در حال حاضر همه چیز واقعی است. هر چه بیشتر شرکت ها نوع خودروی الکتریکی خود را برای ساده سازی پروتکل انرژی پاک ارائه می دهند.

بنابراین ، یکی از برجسته ترین موارد استفاده از بلاکچین در تاسیسات ، تسریع در تصویب وسایل نقلیه الکتریکی است. با استفاده از بلاکچین ، شرکت ها می توانند یک سیستم شبکه مناسب برقرار کرده و یک سیستم تجارت بین درایورها ارائه دهند.

کاهش انتشار کربن

مسئله عظیم دیگر این بخش ، افزایش میزان انتشار کربن است که به دلیل تولید این برنامه های آب و برق اتفاق می افتد. این مقدار زیاد کربن باعث آسیب رساندن عظیم به محیط زیست می شود. با این حال ، از آنجا که این شرکت ها گزینه ردیابی مناسبی ندارند ، نمی توانند آنها را ردیابی و از نظر استراتژیک میزان انتشار را کاهش دهند.

اما با استفاده از موارد استفاده از زنجیره بلوک ، می توان میزان انتشار کربن را برای همیشه کاهش داد. در حقیقت ، بلاکچین در صنعت ابزار یک روش ردیابی را ارائه می دهد. این روش به سرعت مناطق خطرناک را مشخص کرده و به کاهش استراتژیک انتشار کمک می کند. بنابراین ، شرکت ها می توانند سرانجام این مشکل را برای همیشه ردیابی و از بین ببرند.

هزینه های نگهداری کاهش یافته است

یکی دیگر از موارد استفاده از زنجیره بلوک در شرکت های بزرگ ، کاهش هزینه های نگهداری صنعت است. همانطور که قبلاً می دانید ، هزینه های نگهداری این بخشها بسیار زیاد است. از طرف دیگر ، به دلیل عدم سرمایه گذاری کافی ، هزینه نگهداری این بخش در حال افزایش است. در نتیجه ، عملکرد خدمات در حد قابل توجهی نیست و باعث کاهش قابلیت اطمینان زیرساخت ها می شود.

اینجاست که بلاکچین می تواند بازی کند. در حقیقت ، بلاکچین می تواند به کارآمدتر شدن کل زنجیره تأمین کمک کند. به این ترتیب ، شرکت ها می دانند در چه مرحله ای چه خبر است. این امر باعث کاهش هزینه های نگهداری و جلوگیری از هرگونه شرایط بد می شود.

خدمات عمده فروشی ارائه دهید

یکی دیگر از کاربردهای شگفت انگیز بلاکچین در تجارت سودمند است. در اینجا ، شرکت ها می توانند بر توزیع خدمات عمده فروشی به کاربران نهایی متمرکز شوند. بنابراین ، با ترکیب بلاکچین با دستگاه های اینترنت اشیا ، آنها می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی استفاده را ردیابی و تجارت کنند. از این طریق ، به این ترتیب ، مصرف کنندگان می توانند به جای مراجعه به خرده فروشان ، مستقیماً این برنامه را از منبع خریداری کنند. فرآیند صورتحساب و اندازه گیری تاسیسات از یک نقطه واحد انجام می شود. بنابراین ، برای بسیاری از مردم راحت تر است. همچنین ، سیستم عامل های بلاکچین عمومی برای این نوع پروژه ها مناسب هستند.

بهتر مدیریت داده های ابزار

بلاکچین در معاملات نرم افزاری می تواند سیستم مدیریت داده بهتری ارائه دهد. در واقع ، تمام فرآیندهای صنعت سودمند هیچ شفافیتی ندارند. بنابراین ، بسیاری می توانند از آن برای منافع شخصی خود بهره برداری کنند. این ممکن است در حال بهره برداری از خود شرکت یا حتی بهره برداری از مشتریان باشد. بنابراین ، بدون وجود مدیریت مناسب داده ها و امنیت ، وضعیت فقط بدتر خواهد شد.

اما با استفاده از بلاکچین ، این صنعت سیستم شفاف مورد نیاز خود را بدست می آورد. بیشتر از این ، بلاکچین می تواند مدیریت داده های ضد دستکاری را ارائه دهد ، که نه تنها به مرتب سازی داده ها بلکه به ایمن سازی آنها کمک می کند.

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

شرکتهایی که از بلاکچین در صنایع سودمند استفاده می کنند

گروه Enel

گروه Enel از بلاکچین در بخش خدمات برای تجارت ابزار استفاده می کند. طبق گفته این شرکت ، روند کار بسیار روان بود و برای انجام آن نیازی به هیچ کارگزار مرکزی نبود. بیشتر از این ، آنها مجبور بودند سرمایه کمتری در خرید برق سرمایه کنند زیرا هیچ واسطه ای وجود نداشت.

انجین

Engie شرکت دیگری است که از بلاکچین در صنعت ابزار برای ساده سازی اجرای بلاکچین داخلی استفاده می کند. در واقع ، آنها قبلاً اثبات مفهوم پروژه خود را آزمایش کرده و 2 محصول – Rockside و Dojo را روانه بازار کرده اند. تا کنون ، آنها از Ethereum به عنوان پایه پروژه استفاده می کنند.

TEPCO

TEPCO همچنین از شرکت بلاکچین در شرکت برق خود استفاده می کند. آنها به همراه شرکت Itochu در حال کار بر روی یک سیستم عامل برای تجارت برق مازاد هستند. بیشتر از این ، این شرکت به زودی یک پروژه اثبات مفهوم را در نیمه اول سال 2021 آینده آغاز خواهد کرد.

E.ON

E.ON همچنین از بلاکچین برای صنعت برق استفاده می کند. در حقیقت ، آنها قبلاً بستری را ایجاد کرده اند که به مشتریان آنها کمک می کند شفافیت کامل و کنترل مصرف انرژی خود را بدست آورند. بیشتر از این ، آنها همچنین درخواست ثبت اختراع در این فرم جدید سیستم را دادند.

KEPCO

شرکت KEPCO یا Korea Electric Power Corporation نیز از توزیع برق در زنجیره بلوک استفاده می کند. در حال حاضر ، آنها قراردادی را با دو تامین کننده محلی برای معامله گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر (REC) منعقد کردند. آنها معتقدند بلاکچین می تواند در طولانی مدت امکانات جدیدی را برای آنها ایجاد کند.

ایبردرولا

Iberdrola یکی از شرکت های بزرگ برق اسپانیایی است. در واقع ، این شرکت همچنین از زنجیره بلوک در توزیع برق استفاده می کند. بیشتر از این ، آنها اخیراً یک آزمایش مبتنی بر بلاکچین را به اتمام رسانده اند تا ببینند آیا منبع تغذیه و انرژی مصرفی کاملاً قابل تمدید است و آنها خوشحال هستند که اعلام می کنند این پروژه موفقیت چشمگیری داشته است. اکنون آنها از بلاکچین برای تسریع در استفاده از انرژی های تجدیدپذیر استفاده خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: بلاکچین در کشاورزی: ​​از موارد و مواردی استفاده کنید

Exelon

Exelon همچنین یکی از شرکت هایی است که از بلاکچین در ابزار استفاده می کند. خوب ، در واقع ، یکی از زیرمجموعه های آنها ComEd یکی است که از فناوری در این بخش برای افزایش کارایی از هر لحاظ استفاده می کند. آنها همچنین قصد دارند بیش از سه سال این فناوری را آزمایش کنند تا کاملاً مفهوم را درک کنند.

نیروی برق کانسای

Kansai Electric Power از بلاکچین در برنامه های تجاری برای اهداف تجاری استفاده می کند. بیشتر ، آنها قصد دارند از انرژی خورشیدی به عنوان ابزار تجاری استفاده کنند. با این حال ، آنها هنوز در حال آزمایش این فناوری هستند و ما هنوز هیچ ایده ای درباره هیچ پلتفرم قطعی نداریم.

سانتریکا

Centrica همچنین از بلاکچین در ابزار برای تجارت ابزارهای نظیر به نظیر استفاده می کند. در حال حاضر ، آنها با Verv کار می کنند و در میانه یک آزمایش در مورد چگونگی تجارت انرژی P2P در جامعه است. بیشتر از این ، این آزمایش با جوامع محلی کار می کند تا ببیند سیستم آموزش در واقع چگونه پیش خواهد رفت.

TenneT

TenneT شرکت عظیم دیگری است که از بلاکچین برای ارائه روشی منحصر به فرد برای توزیع برق استفاده می کند. این پروژه به طور عمده شامل مصرف برق از باتری های مصرف کننده ، صفحات خورشیدی و وسایل نقلیه الکتریکی برای حفظ منبع تغذیه و تقاضای برق است. در اینجا ، بلاکچین می تواند مخلوط کاملی از عرضه را ارائه دهد و می تواند کل روند را کاملاً ساده کند.

تعداد بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان شروع به استفاده از فناوری بلاکچین برای تجارت خود کرده اند. 50 شرکت برتر با استفاده از فناوری بلاکچین را بررسی کنید تا درباره نحوه استفاده از آن بیشتر بدانید.

یادداشت پایان

صنعت تاسیسات واقعاً یک صنعت گسترده است که برای مطابقت با دنیای سریع ، باید در زیرساخت ها تغییرات خاصی ایجاد کند. ما در این راهنما به موارد زیادی در این بخش اشاره کردیم. همه این مسائل بسیار حیاتی هستند و باید در اسرع وقت حل شوند.

به همین دلیل استفاده از بلاکچین در برنامه می تواند به از بین رفتن صنعت کمک کند. با استفاده از این فناوری اعتماد مجدد مصرف کنندگان به شرکت ها تضمین می شود و همچنین از شر هرگونه فساد خلاص می شود. ما اعتقاد داریم این یک فرصت در طول زندگی است که صنعت ابزار از بلاکچین استفاده کرده و سیستم های خود را برای بهتر ارتقا می دهد..

بنابراین ، هر مبتدی که می خواهد این فناوری را کمی بهتر درک کند و می خواهد پروژه های بلاکچین را در این صنعت پیاده کند ، باید با دوره رایگان بلاکچین ما شروع کند. همچنین می توانید در دوره های بلاکچین ثبت نام کنید تا یک متخصص ماهر شوید. چرا صبر کنید؟ در حال حاضر اولین قدم را به سمت هدف خود بردارید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map