بازار کار Blockchain چگونه رونق می گیرد!

در اواخر مارس 2010 ، ارزش بیت کوین حتی کمتر از یک پنی بود. ده سال سریع جلو بروید ، ارزش بیت کوین در سال 2020 به 20 هزار دلار رسید و افرادی که زودتر سرمایه گذاری می کردند سوار ماشین های لوکس می شدند. هوس پیرامون بیت کوین همیشه رابطه ذاتی با قیمت آن خواهد داشت. جهانی بودن بازار کار Blockchain را به کانون توجهات کشاند.

بین سالهای 2017 و 2020 تقاضا برای Blockchain تقریباً 2000 درصد افزایش یافت و این یکی از مهارتهای بسیار ارزشمند در صنعت شد. تا سال 2024 ، ارزش خالص بازار بلاکچین پیش بینی می شود حدود 20 میلیارد دلار باشد. امروز ، 69٪ از بانک ها از فناوری Blockchain استفاده می کنند برای ایجاد لایه های امنیتی بیشتر و ایجاد خدمات بدون دردسر.

وضعیت فعلی بازار کار Blockchain

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از LinkedIn ، Blockchain در لیست مهارتهایی که تقاضای زیادی در سال 2020 دارند ، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. مهارت افرادي كه بيشتر استخدام مي شوند ، دليل روشني بر تقاضاي روزافزون Blockchain است.

  • شرکت ها به استعداد بلاکچین بیشتری نیاز دارند

رتبه بالای مشاغل Blockchain نشانه روشنی از میزان نفوذ آن در دنیای تجارت است. فقط یک سال قبل ، Blockchain در لیست مهارت های مورد تقاضا قرار نگرفته بود. Blockchain بیشترین تقاضای مهارت در حال حاضر در استرالیا ، آلمان ، فرانسه و انگلستان است. این فناوری در حال شکست دادن سایر فناوری های معروف مانند هوش مصنوعی و رایانش ابری است.

بلاکچین زمانی در اعماق سایه دار حوزه رمز ارز پنهان شده بود. اما اکنون به عنوان یک راه حل مناسب تجاری برای چندین مشکل ظاهر شده است. بنابراین ، استخدام کنندگان برای جستجوی استخدام های جدید برای مشاغل Blockchain نیازی به داشتن خدمات مالی ندارند.

با تمرکز مجدد در آوردن محصولات به بازار و سودآوری ، تعداد فروش بلاکچین ، بازاریابی و نقش های طراحی افزایش یافته است. صرافی های رمزنگاری عمده کارفرمایان این بخش هستند. حدود 42٪ از کارکنان صنعت بلاکچین برای این صرافی ها کار می کنند ، در حالی که 10٪ برای تولید کنندگان معدن و سخت افزار کار می کنند.

همه نام های بزرگ دنیای شرکت ها مانند American Express ، Amazon ، Microsoft ، JP Morgan Chase ، Oracle و IBM Blockchain را به عنوان یک خط تجارت برگزیده اند. بازار کار Blockchain اکنون در چندین صنعت از مراقبت های بهداشتی تا حمل و نقل ، از بازی و سرگرمی گرفته تا ایمنی مواد غذایی و کشاورزی گسترش یافته است..

طبق هر Linkedin Report ، Blockchain یکی از مهارت های برتر در سال 2020 است.

  • حقوق بالا برای بلاکچین حرفه ای

اکنون بسیاری از سازمان ها از بلاکچین برای حل مسائل پیچیده استفاده می کنند و این نیز رونق بزرگی در بازار کار بلاکچین ایجاد می کند. داده های کافی وجود دارد که شواهدی برای رشد تقاضا و حقوق بالا برای برنامه نویسان Blockchain است. در سال 2019 ، تعداد مشاغل مربوط به بلاکچین نسبت به سال 2018 300 درصد افزایش یافت. 

سان خوزه ، سانفرانسیسکو و نیویورک بیشترین تعداد دهانه را داشتند. این افزایش تقاضا برای مشاغل در حوزه Blockchain همچنین منجر به رشد حقوق شغلی Blockchain شده است. طبق گفته Hired ، سایت مشاغل آنلاین ، متوسط ​​حقوق برای یک توسعه دهنده Blockchain چیزی در حدود 150،000 تا 175،000 $ است. این در مقایسه با آنچه یک مهندس نرم افزار متوسط ​​کسب می کند ، به طور قابل توجهی بالاتر است.

محدوده حقوق شغلی Blockchain برای توسعه دهندگان Blockchain تا حدی با کسانی که با یک فناوری تقاضای دیگر ، Artificial Intelligence کار می کنند ، نیست. Blockchain ترکیبی غنی از مفاهیم و فن آوری های برنامه نویسی است ، مانند اقتصاد دفتر و برنامه نویسی شی گرا ، با پایه ای محکم از رمزنگاری. این بدان معنی است که تقاضای زیادی برای متخصصان مورد نیاز و مدیران محصولات در صنعت وجود دارد.

همچنین بخوانید: چگونه می توان مهندس بلاکچین شد?


  • شرکت های بیشتری از فناوری Blockchain استفاده می کنند

از آنجا که میزان عرضه برای توسعه دهندگان Blockchain بسیار کم است ، تقاضا نیز بسیار زیاد است و این دلیل رشد بازار کار Blockchain است. در حالی که مزایای Blockchain هنوز تحت بررسی است ، این روزها همه به دلیل پوشش گسترده رسانه ها از این فناوری اطلاع دارند.

چندین سازمان تاسیس شده Blockchain را پذیرفته اند و حتی ابتکارات منحصراً مربوط به این فناوری را نیز در پیش گرفته اند. مایکروسافت یکی از این سازمان هاست که این کار را با Azure انجام داد و یک بستر Blockchain را در آن معرفی کرد. IBM همچنین دارای یک بخش Blockchain اختصاصی است که مبتنی بر Hyperledger است.

غول های شبکه های اجتماعی فیس بوک یک تیم اختصاصی برای تعیین نحوه استفاده از تجارتشان از بلاکچین دارد. شرکت ها اقدامات مختلفی را برای حل مشکل تأمین توسعه دهندگان مشغول به کار در بازار کار Blockchain انجام می دهند. اینها شامل برنامه های فضل است که از توسعه دهندگان دعوت می شود اشکالات موجود در مشتری و پروتکل هایی را که برای آنها پاداش می گیرند ، شناسایی کنند.

بسیاری از سازمان ها اردوهای بوت برگزار می کنند تا این فناوری جدید را به برنامه نویسان تازه وارد معرفی کنند. دانشگاه ها نیز در حال ورود به این زمینه و راه اندازی دوره های آنلاین مرتبط با بلاکچین هستند.

همچنین بررسی کنید: لیست شرکتهایی که از فناوری Blockchain استفاده می کنند

  • رشد بازار بلاکچین

تا سال 2025 شاهد افزایش ارزش بازار بین المللی بلاکچین از 3 میلیارد دلار در سال 2020 به 39.7 میلیارد دلار خواهیم بود. این باعث می شود نرخ رشد ترکیبی سالیانه بین این 5 سال به 67.3 درصد برسد. از عواملی که در بازار جهانی بلاکچین تأثیر می گذارد ، نیاز به ادغام بلاکچین در برنامه های مدیریت زنجیره تأمین و نیاز به ایجاد یکپارچه و ساده فرآیندهای تجاری است..

در سال 2020 ، بلاکچین خصوصی را می بینیم که بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد. Blockchain خصوصی یک دفتر یا پایگاه داده مشترک است که از تکنیک های امنیتی سنتی مانند حقوق کاربر استفاده می کند. این سازمان به برخی از کلیدهای خصوصی که از آنها برای تأمین امنیت بلاکچین خصوصی استفاده می کند ، دسترسی انحصاری دارد.

در اینجا ، فقط یک سازمان مجبور است مجوزها را بنویسد ، و بر اساس قابلیت استفاده است. آنها همچنین می توانند اجازه خواندن را محدود کنند. برای موارد استفاده از B2B ، مشاغل می توانند به راحتی از فناوری Blockchain با استفاده از Blockchain خصوصی استفاده کنند.

سازمان ها به دنبال ساده سازی فرآیندهای تجاری خود با روشی مقرون به صرفه با استفاده از SME هستند. بنابراین می توان انتظار داشت که CAGR برای بخش SME بین سال های 2020 و 2025 به طور قابل توجهی بالاتر باشد. بیشتر SME ها تازه آزمایش بلاکچین را آغاز کرده اند. با این حال ، در سال های آینده ، شرکت های بیشتری شروع به پذیرش SME ها می کنند. این روند شغلی Blockchain را تحت تأثیر قرار می دهد. به این دلیل که آنها شفافیت و هزینه های زیرساختی پایینی را ارائه می دهند,

از نظر حوزه کاربرد ، خدمات بانکی و مالی بیشترین سهم را در سال 2020 به خود اختصاص خواهند داد. به همین ترتیب ، شرکت ها اخیراً متوجه شده اند که می توانند با استفاده از فناوری Blockchain معاملات مشتری را ایمن کنند..

بازار کار Blockchain در این زمینه کاربرد خاص ، شاهد رشد سریع بین المللی است. این امر به دلیل کاهش هزینه مالکیت ، معاملات سریع ، پیشنهادات اولیه سکه و افزایش ارزهای رمزپایه خواهد بود.

  • Blockchain Trends 2020

دولت ها و آژانس های دولتی از سال 2020 صنعت بلاکچین را کاملاً زیر نظر دارند. معاملات بلاکچین قابل کنترل و شفاف هستند. این می تواند در مبارزه با فساد ، پولشویی و جرایم مرزی بسیار مهم باشد. بنابراین در سال 2020 ، روند شغلی Blockchain شامل دولتهایی است که کارشناسان را در این حوزه استخدام می کنند.

مشاغل بزرگ با گسترش فعالیت های مرتبط با بلاکچین همگام خواهند شد. بخش های مالی و خدمات از قبل با Blockchain درگیر شده اند. علاوه بر این ، در سال 2020 ، شرکت های بزرگ حمل و نقل و حمل و نقل خواهیم دید که راه آنها را دنبال می کنند.

در سال 2020 ، کارآمدترین و کارآمدترین شرکت های نوپا در بازار کار Blockchain کسانی خواهند بود که از طریق سرمایه گذاری گسترده از رکود اقتصادی رمزگشایی جان سالم به در بردند. این شرکت ها خدمات ارزشمندی را شروع می کنند و توجیه سرمایه گذاری های خود را شروع می کنند.

همچنین بخوانید: آینده Blockchain Trends 2020

بازار کار Blockchain در حال رونق است

صنعت بلاکچین که از چندین هک و حمله جان سالم به در برده است ، اثر خود را در سال 2020 ثابت می کند و حتی ممکن است از بخش سرمایه گذاری خطرناک در این بخش پیشی بگیرد.

بلاکچین مهمترین چیز بعدی است و این توانایی را دارد که کل جهان را متحول کند و دیدن اینکه چه چیزی در آینده به همراه خواهد داشت جالب خواهد بود. در حال حاضر ، اینترنت پر از تبلیغات مورد جستجو برای توسعه دهندگان بلاکچین است و این روند برای سالهای آینده ادامه خواهد داشت.

آیا شما آرزو دارید که حرفه خود را با بیشترین تقاضای فناوری بسازید؟ شما باید اکنون با Blockchain Course سفر Blockchain خود را آغاز کنید. در حال حاضر اولین قدم را بردارید تا بنیان آینده ای روشن را بنیان بگذارید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map