دوره نهایی Blockchain و زنجیره تامین!

این مقاله ارتباط بین بلاکچین و زنجیره تأمین را ارائه می دهد و در مورد اهمیت و ماندگاری دوره بلاکچین و زنجیره تامین در 101 بلاکچین صحبت می کند.

تقاضا برای بلاکچین و دوره های زنجیره تامین طی سالهای گذشته سر به فلک کشید. بلاکچین که یک فناوری انقلابی است ، نشان می دهد که ارزش آن را دارد. در حقیقت ، به نظر می رسد صنعت زنجیره تأمین مناسب ترین گزینه برای کشف راه حل های مبتنی بر بلاکچین است.

بلاکچین اتفاقاً خیلی کارآمد از شر همه مسائل مدیریت زنجیره تامین خلاص می شود. بنابراین ، شرکتهای بزرگ در شناخت بیشتر در مورد آن در بن بست قرار دارند. در نتیجه ، بسیاری از متخصصان به دنبال صدور گواهینامه زنجیره تأمین بلاکچین هستند تا بدانند که این فناوری چگونه کار می کند و چگونه می تواند بر زنجیره تأمین تأثیر بگذارد..

بنابراین ، اگر بیش از حد در جستجوی بلاکچین برای آموزش زنجیره تأمین هستید ، به جای مناسب رسیده اید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره مدیریت بلاکچین سازمانی و زنجیره تأمین

Contents

آیا صنعت زنجیره تامین عالی است?

قبل از شروع ، ممکن است فکر کنید ، چرا در وهله اول حتی باید به فکر تغییر مدل های تجاری زنجیره تامین باشید. افراد زیادی هستند که حتی از مسائل فزاینده این صنعت هر ساله اطلاع ندارند. به همین دلیل است که پرونده بلاکچین برای زنجیره تامین فقط روز به روز در حال افزایش است.

بنابراین ، بدون خلاص شدن از شر این موضوعات ، حتی درآمدزایی با سرعت مداوم نیز بسیار دشوار است.

اما موضوعات اصلی چیست در زنجیره تأمین که امروز با آن روبرو هستیم?

جهانی شدن

جهانی سازی باعث برون سپاری منابع از چندین کشور می شود. در نتیجه ، نگهداری زنجیره تأمین پیچیده تر می شود. درج یا پیگیری هر زیرشاخه به همان اندازه که باید کارآمد نیست. بنابراین ، خطاهای زیادی در روند کار وجود دارد.

تغییرات سریع در بازار

افزودن ویژگی ها به ویژگی های موجود و پیش بینی آنچه مصرف کننده می خواهد یک کار شلوغ است. با تغییر سریع بازار ، پیش بینی هر چیزی دشوارتر می شود. همچنین ، مدل معمولی ما برای پیش بینی برخی از تحلیل های بازار نیز مجهز نیست.

انطباق و کیفیت


در فرآیند زنجیره تامین ، مصرف کنندگان همیشه محصولات با کیفیت بالا و در قیمت های پایین تر را می خواهند. بنابراین ، بنگاه های اقتصادی برای حفظ کیفیت خود در یک قیمت پایین تر فشار مستمری را احساس می کنند. اما بار کار با افزایش تقاضا به زودی سنگین می شود و در نتیجه کیفیت محصولات کاهش می یابد.

عدم شفافیت

در واقع ، هیچ مشتری در واقع اصالت کالاهایی که هر روز خریداری می کنند را نمی داند. بیشتر از این ، حتی راهی وجود ندارد که با خیال راحت بفهمید محصول معتبر است یا خیر. بنابراین باعث تولید محصولات تقلبی و عدم رضایت مشتری می شود.

درباره چگونگی عدم شفافیت یکی از مشکلاتی که بلاک چین حل می کند بیشتر بدانید.

فساد

فساد یکی از موضوعات اصلی است که زنجیره تأمین نمی تواند به تنهایی از پس آن برآید. اساساً این امر مستلزم تک تک افراد است که وظایف خود را صادقانه انجام دهند. اما سناریوی واقعی چیز دیگری می گوید.

از آنجا که مردم می توانند به راحتی مقادیر موجود در شبکه های قدیمی را تغییر دهند ، یک تغییر کوچک ضرر بیشتر شرکت ها را افزایش می دهد.

هزینه های بالا

شرکت ها در هر چرخه زنجیره تأمین با مشکلات هزینه بالایی روبرو هستند. چهار نوع هزینه می تواند در دراز مدت ضرر بزرگی برای یک شرکت به همراه داشته باشد. اساساً هزینه های موجودی کالا ، هزینه های کیفی ، هزینه های حمل و نقل و هزینه های خرید می تواند هر روز صدمه ای به شرکت جدید وارد کند.

نسبتاً آهسته

کل فرآیند یا سیستم مدیریت زنجیره تأمین هنوز هم مبتنی بر شبکه های قدیمی است که نسبتاً کند است. بنابراین ، بیشتر مستعد مسائل است و باعث از دست دادن درآمد به دلیل خطا می شود.

بیشتر از این ، نهایی کردن یک معامله از طریق کانال های معمولی 3-5 روز کاری طول می کشد. به طور خلاصه ، کل روند را به تأخیر می اندازد و آن را بی اثر می کند. این یکی از ایده های اصلی استفاده از بلاکچین در زنجیره تأمین است.

خدمات مشتری ضعیف

روند زنجیره تأمین شامل خدمات مشتری نیز هست. این فقط مربوط به محصولات نیست. بنابراین ، بدون خدمات مناسب مشتری در نقطه پایانی ، ایجاد ارزش نام تجاری در بازار دشوارتر می شود.

اساساً امروزه شرکت ها در جلب رضایت مصرف کنندگان خود موفق نیستند. بنابراین ، به آرامی حضور نام تجاری خود را در بازار از دست می دهد.

راه حل این است – بلاکچین!

بلاکچین راه حل اصلی این آشفتگی گسترده است. همانطور که قبلاً مشاهده کردید ، صنایع زنجیره تأمین برای مقابله با این مشکلات به یک سیستم پیشرفته نیاز دارند. و این جایی است که بلاکچین ورود می کند.

بلاکچین واقعاً می تواند از مزایای این صنعت بهره مند شود و از شر آن خلاص شود. این می تواند روندها را همراه با شفافیت ساده کند. همچنین می تواند همه چیز را در زمان واقعی ردیابی کند ، معاملات را سریعتر پردازش کند.

بنابراین ، همانطور که می بینید ، بلاکچین راه حل اصلی برای همه مشکلات شما است.

اما شما نمی توانید بلاکچین را در سیستم خود استفاده کنید تا زمانی که کاملاً بفهمید چگونه این صنعت تأثیر می گذارد.

بنابراین ، برای کسب اطلاعات در مورد آن ، باید دوره صدور گواهینامه زنجیره تأمین بلاکچین را بگذرانید. در واقع ، یک دوره صدور گواهینامه زنجیره تأمین بلاکچین به شما کمک می کند تا ارزش واقعی بلاکچین را در زنجیره تأمین ارزیابی کنید.

بیشتر ، بیشتر این دوره ها دارای بلاکچین برای آموزش زنجیره تأمین نیز هستند.

بیشتر بخوانید: لیست 50 شرکت برتر با استفاده از فناوری Blockchain

چرا در دوره صدور گواهینامه Blockchain و Supply Chain شرکت کنید?

دوره صدور گواهینامه بلاکچین و زنجیره تامین به شما کمک می کند تا با معماری زیربنایی فناوری بلاکچین آشنا شوید. بدون دانستن اینکه این فناوری جدید چیست و چگونه کار می کند ، نمی توانید آن را در سیستم خود بگنجانید.

اما نگران نباشید ، ما برای همه نگرانی های شما راه حل مناسبی داریم. در اینجا در 101Blockchains ، ما فقط به خاطر شما یک دوره بلاکچین و زنجیره تامین را ارائه می دهیم. دوره ما مقدار مناسب بلاکچین را برای آموزش زنجیره تأمین مورد نیاز شما فراهم می کند.

بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که در حال حاضر چه ارزشی ارائه می دهیم.

دوره مدیریت بلاکچین سازمانی و زنجیره تأمین ما

طول دوره

101 دوره Blockchains Enterprise Blockchain and Supply Chain Management بصورت کارآمد و به روشی طراحی شده است که به شما کمک می کند تا به روش ساده در مورد زنجیره تامین در زنجیره تأمین بیاموزید. دوره ما فقط یک ماه طول می کشد تا در مورد آن بیاموزید.

اساساً ، ما دوره کامل مدیریت بلاکچین و زنجیره تامین را به 4 هفته تقسیم کرده ایم.

در هر هفته ، تنها 3-4 ساعت از وقت خود را می خواهید. بدیهی است که همه چیز آنلاین است. بنابراین ، می توانید هر زمان که بخواهید در آن ثبت نام کنید!

ویژگی جالب دیگر این است که ما یک برنامه یادگیری انعطاف پذیر ارائه می دهیم. این بدان معنی است که شما می توانید با سرعت خود یاد بگیرید. حتی اگر هر هفته 3-4 ساعت وقت آزاد ندارید ، هر لحظه می توانید دوره را متوقف کنید.

دوره مدیریت بلاکچین و مدیریت زنجیره تامین قطعاً می تواند شما را در یادگیری فرآیند زنجیره تأمین زنجیره تامین کمک کند.

اگر خود را در دوره های زنجیره تامین و بلاکچین ثبت نام کنید –

 • آیا عملیات شرکت را هدایت می کنند
 • می خواهید بلاکچین را در فرآیندهای تجاری شرکت وارد کنید
 • می خواهید مهارت های حرفه ای بلاکچین خود را افزایش دهید
 • مشتاق کسب درآمد در مورد بلاکچین تحول در زنجیره تأمین هستند

همانطور که مشاهده می کنید ، پیشنهادات این دوره می تواند به شما در استراتژی تجارت بلاکچین شرکت شما کمک کند.

بررسی اجمالی دوره Blockchain In Supply Chain

دوره مدیریت بلاکچین و زنجیره تامین به طور خاص برای متخصصانی طراحی شده است که می خواهند با دیدگاه عملی بلاکچین در زنجیره تأمین آشنا شوند.

بیشتر از آن ، این دوره همچنین بیشتر به چگونگی تأثیرپذیری از زنجیره تأمین سازمانی توسط بلاکچین می پردازد.

همانطور که قبلاً می دانید ، بلاکچین در حال حاضر اخلال در مدلهای معمول زنجیره تأمین را ایجاد می کند. همچنین ، با قضاوت بر اساس نحوه ظهور ، بدون ادغام بلاکچین ، نمی توانید انتظار داشته باشید که از این اختلال جان سالم به در ببرید.

بنابراین ، یادگیری در مورد تحول دیجیتال در این دوره مدیریت بلاکچین و زنجیره تامین بسیار مهم است.

به هر حال ، دوره بلاکچین و SCM ما شما را با روند زنجیره تامین آشنا می کند. اما برای توسعه کامل یک راه حل موفقیت آمیز برای بلاکچین به دوره های ما نیاز به راهنمایی دارید.

به همین ترتیب ، فروشندگان و مشاوران نرم افزار نیز از دوره های بلاکچین و زنجیره تأمین ما بسیار سود خواهند برد. این دوره به شما کمک می کند تا مهارت کافی را در درک معماری اصلی بلاکچین کسب کنید. علاوه بر این ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه ویژگی های متناسب با نیازهای هر مشتری را شناسایی کنید.

هنوز آماده تعهد نیستید؟ شما همیشه می توانید دوره Free Enterprise Blockchain Fundamentals ما را امتحان کنید.

آنچه در دوره Blockchain و زنجیره تامین ما خواهید دید

دوره بلاکچین و زنجیره تامین ما به کلیه مشاوران ، مدیران شرکت ها ، توسعه دهندگان نرم افزار و ابزار لازم برای درک بهتر مفهوم کلی ارائه می دهد..

علاوه بر این ، شما می توانید تشخیص دهید که کدام قسمت از زنجیره تأمین می تواند از برنامه های موجود بلاکچین سازمانی بهره مند شود.

دوره Blockchain و زنجیره تامین موضوعات زیر را پوشش می دهد –

 • اصول مدیریت زنجیره تامین
 • چگونه می توانید با استفاده از مدیریت زنجیره تأمین ارزش ایجاد کنید
 • راه حل های فعلی بلاکچین سازمانی در زنجیره تأمین
 • موارد استفاده از زنجیره تامین بلاکچین در دنیای واقعی و احتمالی
 • چگونه می توانید برنامه بلاکچین سازمانی را در مدل زنجیره تأمین خود ادغام کنید

بیشتر بخوانید: نحوه پیاده سازی بلاکچین برای توانمند سازی تجارت خود?

101Blockchains برای تجهیز شما به کلیه دانش فنی موجود در بلاکچین شما برای آموزش زنجیره تأمین کافی است. علاوه بر این ، ما همچنین شما را برای رسیدگی به تمام مسائل دنیای واقعی این صنعت نیز آماده خواهیم کرد.

این ترکیب برای احراز صلاحیت شما برای تحول دیجیتال بلاکچین سازمانی بسیار کارآمد است.

بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم همین الان در دوره ما ثبت نام کنید و هرچه زودتر خود را برای انقلاب آماده کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

آنچه دوره زنجیره تأمین و بلاکچین شامل آن است?

ما دوره کامل خود را به 4 ماژول مختلف تفکیک کردیم ، جایی که هر ماژول شامل فصل هایی با موضوع است. همچنین ، هنگامی که ماژول ها را یک به یک مرور می کنید ، درک می کنید که فناوری دفتر کل توزیع می شود.

بنابراین ، حتماً ترتیب صحیح را دنبال کنید و از هیچ ماژول یا درسی صرف نظر نکنید. در حقیقت ، اگر به جای گذراندن اولین واحدها ، به آخرین ماژول ها بروید ، درک آن دشوار خواهد بود.

به هر حال ، بیایید مواد این دوره زنجیره تامین و بلاکچین را بررسی کنیم.

ماژول 1: مبانی مدیریت زنجیره تأمین

اولین ماژول دوره زنجیره تأمین و بلاک چین شما را با رویه های تجاری زنجیره تأمین آشنا می کند. علاوه بر این ، این نمونه های صنعت را برای کمک به شما در درک مسئولیت ها و نقش هایی که ممکن است مجبور باشید به عنوان مدیر بازی کنید ، پوشش می دهد.

در واقع ، این ماژول برای هر کسی که به دنبال یک فرصت شغلی در این صنعت است بسیار مهم است. از آنجا که به شما کمک می کند از مسئولیت ها مطلع شوید ، ممکن است مجبور باشید در یک محیط شرکتی بازی کنید.

پس از اتمام اولین ماژول دوره زنجیره تأمین و بلاک چین ، آماده درک ماژول بعدی خواهید بود.

این خواهد داشت –

 • فصل 1: زنجیره تأمین چیست?
 • فصل 2: ​​مسئولیت های شغلی مدیر زنجیره تامین

ماژول 2: مدیریت زنجیره تأمین چگونه مسئول ایجاد ارزش است

پس از اتمام این ماژول ، در نهایت می توانید از روند خلق ارزش در فرایندهای تجاری شرکت با استفاده از زنجیره تأمین قدردانی کنید. بعلاوه ، این ماژول همچنین شامل لیستهای اضافی SCM شامل مقادیر کلیدی خواهد بود.

علاوه بر این ، شما همچنین یک ابزار عملی برای ارزیابی چگونگی اندازه گیری ارزش مدیریت عرضه چین در شرکت خود خواهید گرفت.

اساساً ، ماژول این دوره زنجیره تأمین در زنجیره تأمین پوشش خواهد داد –

 • فصل 1: سرمایه در گردش و ارزش شرکت
 • فصل 2: ​​چگونه می توان راه حل SCM خود را با کمک ارزش افزوده اقتصادی یا مدل EVA اندازه گیری کرد
 • فصل سوم: مدیریت زنجیره تأمین که بر سرمایه در گردش تأثیر می گذارد

ماژول 3: نمونه های واقعی زنجیره بلوک برای موارد استفاده از زنجیره تأمین

ماژول سوم در دوره زنجیره تأمین زنجیره تامین ما با مروری بر پویایی جریان SCM آغاز می شود. با استفاده از این ، می توانید برنامه blockchain سازمانی را به طور کارآمد دسته بندی کنید.

بهترین بخش در مورد این ماژول این است که شما در بسیاری از بخشهای زنجیره تأمین و بلاکچین بسیاری از مثالهای مورد استفاده در دنیای واقعی را خواهید دید.

بنابراین ، مطمئناً به شما کمک می کند ایده های پروژه خود را با کارآیی بیشتری ترسیم کنید.

در 101Blockchains ، ما به طور مداوم در مورد نمونه های واقعی تحقیق می کنیم که ممکن است به شما در پذیرش بلاکچین شرکت کمک کند. بنابراین ، همیشه و در هر زمان محتوای به روز شده را از ما دریافت خواهید کرد.

ماژول موجود در دوره زنجیره تامین بلاکچین ما را پوشش خواهد داد –

 • فصل 1: تأثیر زنجیره بلوک در جریان های زنجیره تامین
 • فصل 2: ​​نمونه های واقعی بلاکچین سازمانی برای موارد استفاده از زنجیره تأمین

ماژول -4: بلاکچین در اجرای زنجیره تامین

این آخرین ماژول بلاکچین ما در دوره زنجیره تأمین است. در این مورد ، الگویی دریافت خواهید کرد که روند زنجیره تامین در بلاکچین را ارزیابی می کند. علاوه بر این ، این ابزار برای اولویت بندی برخی ویژگی ها در راه حل های بلاکچین سازمانی شما مفید است.

بنابراین ، هنگامی که این ابزار را دریافت کردید و استفاده از آن را یاد گرفتید ، آسان تر خواهید بود که استراتژی خود را برای تحول دیجیتال بلاکچین ترسیم کنید.

مواد جایزه

الگوی نقشه برداری از فرآیند زنجیره تامین در مقابل بلاکچین سازمانی. این یک الگوی عملی است که ارزیابی کاملی را برای اینکه کدام فرآیند باید از یکپارچه سازی بلاکچین سازمانی در پروژه زنجیره تأمین شما استفاده کند ، ارائه می دهد.

شما گزینه هایی برای انتخاب و دادن ورودی های خود خواهید داشت. پس از آن ، مدل تأثیر تجاری راه حل تحول شما را به شما نشان می دهد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یاد بگیرید که اجرای آن در سناریوی شرکت فعلی شما چقدر دشوار است.

بنابراین ، بر اساس این نتایج ، شما می توانید یک برنامه عالی را ارائه دهید.

شامل مواد جایزه

مصاحبه های اختصاصی

به مصاحبه های اختصاصی متخصصان و کارشناسان برجسته بلاکچین سازمانی دنیا دسترسی پیدا کنید.

الگوی قابل اجرا

از الگوی قابل استفاده برای برتری در راه حل خود از بسیاری جهات استفاده کنید.

راهنمایی شخصی

پس از ثبت نام در دوره ، از حق بیمه حق بیمه ، راهنمایی ایمیل و صفحه گسترده آموزش هفتگی ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: راهنمای اجرای بلاکچین: تجارت خود را توانمند کنید

چه کسی برای شرکت در دوره ما مناسب است?

این دوره به طور خاص برای کمک به یادگیری بلاکچین زنجیره تامین برای متخصصان صنعت ، مشاوران ، مدیران ارشد ، رهبران تجارت و غیره طراحی شده است. با استفاده از این دوره می توانید انتظار داشته باشید که فناوری بلاکچین و تأثیر آن بر زنجیره تأمین را درک کنید.

اگر شما –

 • تحلیلگر کسب و کار
 • رهبر تجارت
 • مشاور
 • تصمیم گیرنده
 • متخصص بازاریابی
 • مدیر نوآوری
 • مدیر برنامه و محصول
 • صنعت حرفه ای
 • کارآفرین

پس شما برای گذراندن دوره ما مناسب هستید. اصولاً هرکسی که علاقه زیادی به فناوری بلاکچین در زنجیره تأمین داشته باشد واجد شرایط شرکت در دوره ما است. بیشتر از این ، اطمینان حاصل کردیم که اگر در این مسیر حرفه ای را دنبال می کنید مهارت خواهید داشت.

 اکنون ثبت نام کنید: دوره مدیریت بلاکچین سازمانی و زنجیره تأمین

آیا شامل گواهینامه می شود?

متأسفانه ، ما از هم اکنون مجوز تأمین زنجیره تامین بلاکچین را ارائه نمی دهیم. با این حال ، ما در حال کار بر روی آن هستیم. اگر دریافت گواهینامه در این موضوع هدف اصلی شماست ، پس پیشنهاد می کنیم حتما دوره Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) را بررسی کنید.

در این دوره ، ما مدیریت زنجیره تأمین و بلاکچین را نیز تحت پوشش قرار دادیم. علاوه بر این ، این دوره به شما یک گواهینامه نیز ارائه می دهد.

این لزوماً یک گواهینامه زنجیره تأمین بلاکچین نخواهد بود. با این حال ، شما می توانید این گواهینامه را به شرکت خود نشان دهید و از تخصص خود در این زمینه پشتیبان تهیه کنید.

به هر حال ، امیدواریم در آینده یک بلاکچین و زنجیره تأمین را معرفی کنیم. بنابراین ، تا آن زمان ما به شما توصیه می کنیم همه دوره های ما را بررسی کنید.

سوالات متداول درباره دوره ما

FAQ-1: آیا کسی می تواند در این دوره ثبت نام کند?

این یک بله بزرگ است! دوره ما برای هر نوع متخصص یا متخصص خارج از کشور که می خواهد روند بلاکچین سازمانی و نحوه تأثیر آن بر بخشهای زنجیره تامین را درک کند ، باز است..

این دوره به طور خاص برای کمک به یادگیری بلاکچین زنجیره تامین برای متخصصان صنعت ، مشاوران ، مدیران ارشد ، رهبران تجارت و غیره طراحی شده است..

FAQ-2: آیا با تیم ارتباط برقرار خواهم کرد?

بله کاملا! ما معتقدیم یک دانش آموز در صورت تعامل با تیم ما می تواند بسیار سودمند باشد و س questionsالاتی را که در ذهن دارد پاک کند. بنابراین ، ما اطمینان حاصل می کنیم که تیم ما در اینجا است تا شما را پشتیبانی کامل کند و با خوشحالی به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

این چیزی است که بقیه دوره های خارج از آن به شدت فاقد آن هستند. بیشتر از این ، بهترین قسمت این است که شما می توانید به انجمن های یادگیری ما دسترسی پیدا کنید و با دانشجویان دیگر نیز تعامل داشته باشید.

FAQ-3: دوره چگونه ساخته می شود?

ما این دوره را به مدت 4 هفته طراحی کردیم. در هر جلسه ، باید 3-4 ساعت سرمایه گذاری کنید! بنابراین ، در مدت 16 ساعت می توانید دوره ما را به پایان برسانید. با این حال ، اگر نتوانید 3-4 ساعت در هفته وقت بگذارید ، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد.

FAQ-4: چرا باید این دوره را از 101Blockchains بگذرانم?

در واقع ، دوره های ما با بقیه دوره های مختلف متفاوت است. اول از همه ، ما تمایل داریم که دوره های خود را صرفاً به جفت شدن بلاکچین با فرآیندهای تجاری سازمانی متمرکز کنیم ، زیرا حوزه های بلاکچین برای سناریوی سازمانی چشمگیر است. متأسفانه دوره های زیادی در خارج از کشور این کار را انجام نمی دهند.

در نتیجه ، شما می توانید از جنبه فنی مهارت پیدا کنید ، اما وقتی صحبت از دیدگاه کسب و کار می شود ، وقت زیادی نخواهید داشت. بنابراین ، هنگامی که در یک محیط سازمانی هستید ، هدایت یک پروژه از نظر تجاری برای شما دشوار است.

اما اگر در دوره های ما ثبت نام کنید ، به راحتی می توانید ارتباطی بین این دو صنعت ایجاد کنید – بلاکچین و زنجیره تامین.

ثانیاً ، ما دوره های خود را به طور مكرر به روز می كنیم و مطمئن می شویم كه تمام اطلاعات دروس مربوط به سناریوهای فعلی است.

در آخر ، دوره های ما فقط برای کارمندان نیست بلکه برای کارفرمایان نیز است. با راهنمایی های خوب ما ، شما نیز می توانید در کمترین زمان به یک متخصص بلاکچین تبدیل شوید.

در پایان

بخش مدیریت زنجیره تأمین با بسیاری از مسائل ، اما با راه حل های بسیار محدود سروکار دارد. در اینجا ، زنجیره بلوک در زنجیره تأمین می تواند سنگ قدم بعدی بشر باشد. در حقیقت ، بلاکچین مدتی است که وجود دارد و در حال حاضر صنایع زنجیره تأمین را به میزان گسترده ای تحت تأثیر قرار داده است.

بنابراین ، راه حل ممکن برای شما ثبت نام در دوره صدور گواهینامه بلاکچین و زنجیره تامین است ، قبل از اینکه شرکت شما را نیز مختل کند. زمان آن فرا رسیده است که شما مدل های شغلی خود را تغییر داده و بلاکچین را برای آموزش زنجیره تأمین دریافت کنید. و با دوره ما ، اکنون می توانید این کار را با زحمت بیشتری انجام دهید.

بنابراین ، مطمئن شوید که جامع ترین دوره بلاکچین و زنجیره تامین را به صورت آنلاین بررسی می کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map