دوره های Blockchain: تحول خود را شروع کنید!

امروزه دوره های زیادی در زمینه بلاکچین در اینترنت وجود دارد. اما آیا همه آنها ارزش یکسانی را ارائه می دهند؟ یا اصلاً ارزشی ارائه می دهند؟ در بسیاری از موارد ، دوره های آنلاین که پیدا خواهید کرد چندان مفید نیستند. آنها ممکن است وقت و پول شما را بگیرند اما در ازای آن ارزش بسیار کمی به شما ارائه می دهند.

اما با مجموعه گسترده ما از دوره های بلاکچین ، قطعاً بسته ارزش زندگی خود را دریافت خواهید کرد. هدف اصلی ما تجهیز شما به تمام دانش لازم برای پروژه مبتنی بر بلاکچین شماست.

بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که چه چیزی برای آینده درخشان شما ارائه می دهیم!

Contents

لیست نهایی ما دروس

 

دوره های Blockchain: آنچه ما ارائه می دهیم

مجوز تصدی بلاکچین حرفه ای

بررسی اجمالی دوره

دوره های بلاکچین برای راهنمایی شما و کمک به شما در درک چگونگی عملکرد واقعی بلاکچین طراحی شده است. مسئله این است که ، در واقع ، بسیاری از مردم نمی دانند که بلاکچین چگونه می تواند بر کسب و کارهای شرکتی تأثیر واقعی بگذارد.

بنابراین ، ادغام کامل آن در هر مدل تجاری موجود بسیار دشوارتر می شود. با استفاده از این دوره ، خواهید آموخت که چگونه باید با مدیران شرکت تعامل داشته باشید.

بیشتر ، شما خواهید آموخت که چگونه نیازهای آنها را در نظر گرفته و از آن برای پیاده سازی راه حل استفاده کنید.

در هر صورت ، دوره های بلاکچین همیشه در اینجا هستند تا پشت شما را حفظ کنند. این دوره به طور خاص برای شما طراحی شده است تا به شما کمک کند فرصت های شغلی خود را افزایش دهید.

به هر حال ، مسئله این است که افراد زیادی هستند که از بلاکچین اطلاع دارند اما فاقد تأثیر بلاکچین بر کسب و کار هستند. بنابراین ، دوره های blockchain ما این دو را با هم جفت می کند و اطمینان حاصل می کند که شما بهترین ارزش را در هر زمان دریافت می کنید.

 

دوره را پوشش می دهد?

ماژول 1: مبانی فناوری Blockchain


ماژول دوره های بلاکچین ما توضیح خواهد داد که این فناوری چیست و در وهله اول واقعاً چگونه کار می کند. بیشتر ، شما همچنین در مورد عناصر مختلف این فن آوری و انواع مختلف این فناوری اطلاعات خواهید گرفت.

 

ماژول 2: بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی

ماژول بعدی در دوره های ما در مورد بلاکچین شامل تمام مواردی است که می توان در مورد سیستم عامل های بلاکچین سازمانی دانست.

در حقیقت ، سیستم عامل های بلاکچین سازمانی به ویژه برای محیط های سازمانی مناسب هستند ، زیرا اینها بیشتر از انواع خصوصی بلاکچین خصوصی یا کنسرسیوم هستند.

بنابراین ، تلفیق این موارد در راه حل موجود بسیار راحت تر است. به هر حال ، این بخش سیستم عاملهای پیشرو در این بخش را پوشش می دهد.

 

ماژول 3: بلاکچین در امور مالی تجارت

بعد ، در دوره های راهنمای بلاکچین ، ماژول 3 داریم که در آن در مورد صنایع مالی تجارت صحبت خواهیم کرد. امور مالی تجارت یکی از موارد رایج استفاده از بلاکچین است و در حال حاضر به طور گسترده از آن استفاده می شود.

بنابراین ، یادگیری در مورد تأثیر این فناوری در امور مالی تجارت به شما کمک می کند تا بازده را حتی بیشتر درک کنید. به هر حال ، ما اصول ارزهای رمزپایه و دارایی ها را نیز پوشش خواهیم داد.

 

ماژول 4: برنامه های زنجیره تامین زنجیره تامین

زنجیره تأمین یکی از محبوب ترین بازارهای فناوری بلاکچین است. بنابراین ، لازم است که شما به عنوان یک حرفه ای ، کاملاً در مورد آن بیاموزید.

به همین دلیل این دوره سپس کلیه موارد اساسی را پوشش داده و موارد استفاده را در این بخش مورد استفاده قرار خواهد داد.

بیشتر ، ما همچنین در مورد چگونگی تحول دیجیتال بلاکچین با نتایج مثبت بحث خواهیم کرد.

 

ماژول 5: موارد استفاده از بلاکچین

این آخرین ماژول در دوره های بلاکچین است. بنابراین ، این دوره فقط به موارد استفاده از بلاکچین می پردازد.

 

شامل مواد

 • گواهینامه محترم
 • مصاحبه با کارشناسان بلاکچین
 • راهنمایی شخصی

آیا می خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید؟ اینجا کلیک کنید!

 

Blockchains سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین

بررسی اجمالی دوره

به دلیل ماهیت این فناوری ، دوره های مربوط به بلاکچین باید دارای درس های خاص صنعت محور نیز باشد. بنابراین ، دوره Blockchains سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین صرفاً بر تأثیر blockchains بر زنجیره تأمین تمرکز دارد..

فروشندگان و مشاوران نرم افزار از دوره های ما در زمینه فناوری بلاکچین بسیار بهره مند خواهند شد. بنابراین ، شما در حال دریافت هستید –

 • اصول زنجیره تامین توضیح داده شد
 • چگونه زنجیره تأمین ارزش ایجاد خواهد کرد
 • سناریوهای مختلف استفاده از زنجیره بلوک در زنجیره تامین در دنیای واقعی
 • چگونه می توانید راه حل هایی را برای مشتریان زنجیره تأمین خود پیاده سازی کنید

 

دوره را پوشش می دهد?

ماژول 1: مبانی مدیریت زنجیره تامین

اولین ماژول در دوره ما اطمینان حاصل می کند که همه دانش آموزان ما ابتدا با موضوع آشنا می شوند. اگر شما تازه واردی در این صنعت هستید ، این ماژول می تواند به شما کمک زیادی کند. به طور کلی ، دوره های ما در مورد راهنمای بلاکچین مسئولیت هایی را که باید به عنوان مدیر زنجیره تأمین نیز داشته باشید ، بررسی می کند.

 

ماژول 2: ایجاد ارزش مدیریت زنجیره تأمین

در مرحله بعدی ، این دوره شامل تحول بنیادی در مورد چگونگی ارتقا value ارزش زنجیره تأمین در محیط شرکت است. اگر می دانید چگونه این شمشیر را به درستی به دست بگیرید ، می توانید به سرعت درآمد خود را بدست آورید.

بنابراین ، شما یک مدل اقتصادی با ارزش افزوده دریافت خواهید کرد و با استفاده از آن ، می توانید ارزش SCM خود را اندازه گیری کنید.

علاوه بر این ، دوره های مربوط به فناوری بلاکچین همچنین شامل تأثیر واقعی SCM بر سرمایه در گردش است.

 

ماژول 3: موارد استفاده از زنجیره تامین بلاکچین

اکنون که از روند SCM مطلع هستید ، ما به سمت سناریوهای احتمالی استفاده در بخش زنجیره تامین بلاکچین خواهیم رفت. بیشتر از این ، این شرکت ها را بر اساس کاربردهای بلاکچین آنها در این بخش طبقه بندی می کند.

 

ماژول -4: پیاده سازی بلاکچین در زنجیره تأمین شما

در آخرین ماژول ، شما به طور کامل نحوه پیاده سازی بلاکچین در مدل های زنجیره تأمین شخصی خود را درک خواهید کرد. ما یک ابزار ارزیابی به شما پیشنهاد می دهیم که به شما کمک می کند تاثیری که بر شرکت شما خواهد گذاشت را محاسبه کنید.

 

پاداش: الگوی عملی

اساساً ، این شامل نقشه برداری از فرآیند زنجیره تأمین و فرایندهای تجاری شرکت است. و ما به شما نحوه استفاده از الگو را آموزش خواهیم داد.

 

شامل مواد

 • گواهینامه محترم
 • مصاحبه با کارشناسان بلاکچین
 • راهنمایی شخصی

آیا می خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید؟ اینجا کلیک کنید!

 

Blockchains سازمانی و تجارت مالی

بررسی اجمالی دوره

بلاکچین های سازمانی و تجارت مالی یکی از برترین دوره های بلاکچین ما است. در حقیقت ، صنایع مالی تجارت در رقابت تحول دیجیتال بسیار عقب هستند. بنابراین ، کل روند کاملا دست و پا گیر و پر از خطا است.

بنابراین ، بلاکچین با ویژگی های سودآور خود به آرامی شروع به تأثیرگذاری می کند. در حال حاضر ، این یکی از بزرگترین واژه ها در امور مالی تجارت است.

دوره ما در اینجا بر روی تصویر بزرگتر متمرکز خواهد بود ، اینکه شما چگونه می توانید از بلاکچین در راه حل مالی تجارت خود استفاده کنید.

بیشتر ، شما با عناصر مالی تجارت آشنا خواهید شد و می تواند به شما در سفر بلاکچین شما کمک کند.

بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که یکی از بهترین دوره های ما برای بلاکچین چیست؟!

 

دوره را پوشش می دهد?

ماژول 1: فرآیندهای مالی فعلی تجارت

از آنجا که این یکی از دوره های برتر بلاکچین ما است ، با کمک به شما در شناسایی ماهیت صنعت مالی تجارت آغاز می شود. همچنین ، بدون کسب اطلاعات در مورد موضوعات اصلی ، نمی توانید درک کنید که بلاکچین چگونه بر این صنعت نیز تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

بنابراین ، شما در مورد آنها نیز یاد خواهید گرفت.

 

ماژول 2: چگونه بلاکچین می تواند فرآیندهای تجارت را بهبود بخشد

ماژول دوم در یکی از بهترین دوره های ما برای بلاکچین نحوه تأثیر بلاکچین بر امور مالی تجارت را پوشش می دهد. بیشتر ، آن را بر روی چگونگی آن را در واقع می تواند آن را بهبود بخشد و خلاص شدن از شر تمام مسائل متمرکز است.

بعداً ، ابتکارات اخیر را در این بخش و نحوه کار این مدل ها و تغییر روش های معمول تجارت جهانی دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این ، این دوره همچنین سیستم عامل های فعلی مناسب برای راه حل های مالی تجارت را پوشش می دهد.

 

ماژول 3: بلاکچین در موارد استفاده از امور مالی تجارت

ماژول بعدی شامل دروس مربوط به عناصر مختلف مالی تجارت ، از قبیل بارنامه ، اعتبار نامه و غیره خواهد بود. علاوه بر این ، این موضوع که بلاکچین به طور جداگانه و به طور جمعی بر آنها تأثیر می گذارد را پوشش می دهد. بنابراین ، شما ایده کلی در مورد کشیدن استراتژی خود را دریافت می کنید.

 

ماژول -4: سیستم عامل های بلاکچین در امور مالی تجارت

پس از آخرین ماژول ، شما آماده هستید تا با سیستم عامل های موجود در این مکان آشنا شوید. عملاً ، اینها برنامه های کاربردی بلاکچین یا سیستم عامل هایی برای صنایع مالی تجارت هستند. در واقع ، بسیاری از شرکت های سازمانی در حال حاضر از آنها استفاده می کنند و شاهد پیشرفت های گسترده ای هستند.

 

ماژول 5: تحولات اخیر در امور مالی تجارت و بلاکچین

در بخش آخر یکی از بهترین دوره های ما برای بلاکچین ، ما بر ابتکاراتی تمرکز خواهیم کرد که معماری های مختلف بلاکچین را برای اداره صنایع مالی تجارت هماهنگ می کند. در واقع ، این امکانات وظیفه اقدامات اساسی در دیجیتالی کردن سیستم کلی را دارند.

آیا می خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید؟ اینجا کلیک کنید!

 

الگوهای Blockchain سازمانی

بررسی اجمالی الگوها

ما همیشه مشتاق کمک به دانشجویان خود هستیم تا در بازارهای متغیر بدرخشند. با ادامه تغییر صحنه ، ادامه کار بدون ایجاد مزاحمت برای همیشه بسیار دشوار است. اما با استفاده از بلاکچین ، اکنون این امکان وجود دارد.

بنابراین ، ما الگوهای سودآوری را برای آزمایش شما ارائه می دهیم. در واقع ، ما همه الگوها را بر اساس حجم زیادی از تحقیقات بازار و با تیم های متخصص داخلی ساخته ایم.

بنابراین ، الگوهای ما همیشه از همه قالب های رایگان بازار پیشی می گیرند.

 

چه چیزی را پوشش می دهد?

آیا به Blockchain نیاز دارید؟?

این الگویی است که به شما کمک می کند بفهمید به فناوری بلاکچین نیاز دارید یا خیر. اساساً ، متخصصان شرکت در تصمیم گیری درمورد اینکه آیا باید تماس بگیرند یا خیر مشکل دارند. بنابراین ، با استفاده از ابزار ساده ما می توانید به راحتی بفهمید که آیا شرکت شما به بلاکچین نیاز دارد یا خیر.

اگر نیازی به آن نباشد ، ابزار ما به شما نیز در این باره اطلاع می دهد.

 

آمادگی پروژه بلاکچین

الگوی بعدی اساساً برای اطلاع دادن به شما است که آیا راه حل شما برای راه اندازی آماده است. اساساً ، راه حل ها یا پروژه های بلاکچین قبل از آماده شدن باید چندین مرحله از توسعه را طی کنند. اما اگر محصول را بدون برآورده کردن همه نیازها رول کنید ، آنچنان فایده ای برای شما نخواهد داشت.

ابزار ما ، در این حالت ، گزینه های ورودی انتخابی را به شما ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آنها ببینید که آیا پروژه ما برای پخش رسمی آماده است.

 

ارائه یک پروژه بلاکچین سازمانی

اگر ایده ابتکاری بسیار خوبی در مورد پروژه بلاکچین دارید ، اما مهارت کافی در ارائه ندارید ، قطعاً باید الگوی ما را امتحان کنید. در واقع ، این الگو کاملاً مناسب است یا آن دسته از شما که می خواهید با همسالان یا مشتریان خود ارزش قائل شوید.

با استفاده از مطالب ساده ما می توانید از شر همه اصطلاحات فنی خلاص شوید و پیام خود را بسیار ماهرانه ارسال کنید.

 

فرآیندهای بلاکچین سازمانی در مقابل زنجیره تأمین

این ابزار به طور خاص برای بخش مدیریت زنجیره تامین است. اگر در آن بخش هستید یا می خواهید در آن بخش ها کار کنید ، باید از ابزار ما استفاده کنید. در واقع ، با استفاده از ابزار ما ، می توانید ببینید که کدام بخش از زنجیره تامین شرکت شما می تواند از عناصر بلاکچین سازمانی بهره مند شود.

آیا می خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید؟ اینجا کلیک کنید!

 

اصول Blockchains سازمانی

بررسی اجمالی دوره

این یکی از دوره های رایگان بلاکچین ما است که تشبیه اولیه تری از بلاکچین را پوشش می دهد. در واقع ، این دوره بیشتر راهنمای شروع کار است. بنابراین ، اگر عملاً در مورد بلاکچین دانش صفر دارید ، باید آن را امتحان کنید.

این دوره کاملاً رایگان است و پس از اتمام آن ، مواد پاداش دریافت خواهید کرد.

 

دوره را پوشش می دهد?

درس 1: فناوری Blockchain دقیقاً چیست?

در اولین دوره های رایگان بلاکچین ، ما با پوشش هر جنبه از فن آوری خود شروع خواهیم کرد. به زبان ساده ، این بدان معناست که ما در مورد نحوه کار این فناوری با استفاده از نمودارها و توضیحات ساده صحبت خواهیم کرد تا به شما در درک بهتر مفهوم کمک کنیم..

 

درس 2: باید شرایط Blockchain را بدانید

اساساً ، در این دوره ، دوره های رایگان بلاکچین ما بر روی اصطلاحات مهمی تمرکز می کنند که باید برای حرفه خود در بلاکچین به یاد داشته باشید. بیشتر از این ، این اصطلاحات در محیط شرکت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین ، شناختن آنها مطمئناً به شما انگیزه می دهد.

در اینجا ، ما بلاکچین مجاز ، اعتبار سنج ها ، هزینه های مضاعف ، گره ها و غیره را پوشش خواهیم داد.

 

درس 3: مبانی قراردادهای هوشمند

این درس جالب دیگری در دوره ما است که صرفاً به قراردادهای هوشمند تمرکز خواهد کرد. قراردادهای هوشمند یک منطق تجاری خودکار است که از مجموعه ای از قوانین پیروی می کند و در صورت تحقق قرارداد ، قرارداد را اجرا می کند.

بنابراین ، آنها برای اهداف تجاری سازمانی کاملاً مهم هستند. در اینجا ، ما به مزایای این ویژگی نیز خواهیم پرداخت.

 

درس 4: تحول دیجیتال بلاکچین

آخرین بخش در دوره های رایگان بلاکچین بسیار مهم است زیرا اطمینان حاصل خواهد کرد که می توانید به یک راه حل کامل برسید.

در واقع ، بدون دانستن بخشهای اصلی یا عمودی تحول بلاکچین ، تهیه POC بسیار دشوار است.

بنابراین ، در اینجا ، ما همه بخشهای پیشرو را برای کمک به شما پوشش خواهیم داد.

 

درس پاداش

از آنجا که ما همیشه دانش آموزان خود را دوست داریم و می خواهیم از آنها برای استفاده از دوره های خود قدردانی کنیم ، در پایان یک درس پاداش ویژه برای شما ارائه خواهیم داد.

 

شامل مواد

 • ارائه دوره
 • به رویدادهای آنلاین بپیوندید
 • سخنرانی های اضافی

آیا می خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید؟ اینجا کلیک کنید!

 

مقدمه ای بر بلاکچین سازمانی

بررسی اجمالی دوره

این یکی دیگر از راهنماهای رایگان دوره های بلاکچین است که می توانید از آن استفاده کنید تا با اصول بلاکچین آشنا شوید. کاملاً مشابه دوره قبلی بلاکچین ما است. با این حال ، این یکی بیشتر جزئیات گرا است.

در این راهنمای رایگان دوره های بلاکچین ، ما تمام جزئیات فناوری بلاکچین و نحوه استفاده از آن را برای تحول دیجیتال به شما ارائه می دهیم..

بنابراین ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که همین حالا به دوره خود ضربه بزنید!

 

دوره را پوشش می دهد?

ماژول 1: فناوری بلاکچین دقیقاً چیست?

اولین ماژول راهنمای رایگان دوره های بلاکچین با اطلاع رسانی در مورد فناوری بلاکچین شروع می شود. بنابراین ، هنگامی که شما یک ایده محکم در مورد آن داشته باشید ، ما به سمت تاریخ ، انواع مختلف ، مزایا و موارد دیگر حرکت خواهیم کرد.

 

ماژول 2: شرایط مهم Blockchain

اساساً ، در این مقاله ، راهنمای رایگان دوره های بلاکچین بر روی اصطلاحات مهمی تمرکز می کند که باید برای شغل خود در بلاکچین به یاد داشته باشید. بیشتر از این ، این اصطلاحات در محیط سازمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

بدون کسب اطلاعات در مورد این اصطلاحات ، یافتن شغل مناسب در این مکان دشوار خواهد بود.

در اینجا ، ما بلاکچین مجاز ، اعتبار سنج ها ، هزینه های مضاعف ، گره ها و غیره را پوشش خواهیم داد.

 

ماژول 3: همه چیز درباره قراردادهای هوشمند

ماژول بعدی شامل اصول قرارداد هوشمند است. قراردادهای هوشمند یک منطق تجاری خودکار است که از مجموعه ای از قوانین پیروی می کند و در صورت تحقق قرارداد ، قرارداد را اجرا می کند. بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، شرکت های سازمانی می توانند از آنها برای اهداف مختلف استفاده کنند.

با سهم مناسب آنها ، می توانید انتظار داشته باشید که این قراردادها خیلی زود از قراردادهای دستی پیشی بگیرند.

بنابراین ، آنها برای اهداف تجاری سازمانی کاملاً مهم هستند. در اینجا ، ما به مزایا ، معایب ، موارد استفاده و موارد دیگر خواهیم پرداخت.

 

ماژول -4: تحول دیجیتال بلاکچین

این ماژول بر عمودی محبوب و بخشهای برجسته فناوری بلاکچین تمرکز دارد. بنابراین ، پس از یادگیری در مورد آنها ، شما ایده گسترده تری در مورد چگونگی تحول در کسب و کار ما خواهید داشت.

 

ماژول 5: بلاکچین دنیای ما را تغییر می دهد

در آخرین ماژول ، دوره ما روی این موضوع متمرکز خواهد شد که چگونه دنیا را کاملاً مختل نمی کند بلکه به بخشی یکپارچه از آن تبدیل می شود. در این قسمت از دوره می توانید موضوعاتی مانند اینترنت غیرمتمرکز و متمرکز ، زنجیره بلوک فدراسیون و … را انتظار داشته باشید.

 

شامل مواد

 • ارائه دوره
 • به رویدادهای آنلاین بپیوندید
 • سخنرانی های اضافی

آیا می خواهید در مورد این دوره بیشتر بدانید؟ اینجا کلیک کنید!

 

بلاکچین سازمانی و اینترنت اشیا

بررسی اجمالی دوره

در حال حاضر این یکی از بهترین دوره ها برای بلاکچین در مجموعه ما است. در این دوره ، ما بر چگونگی تأثیر بلاکچین در اینترنت با سرعت بالا تمرکز خواهیم کرد. پس از اتمام دوره های ما در زمینه فناوری بلاکچین ، مطمئناً نتیجه آن را تحسین خواهید کرد.

در دوره ما ، شما همچنین تشخیص خواهید داد که چگونه این دو فناوری می توانند در کنار هم قرار بگیرند و به یک دوتایی کامل تبدیل شوند!

در آخر ، دوره ما تمام موارد استفاده موجود را پوشش می دهد و به شما در برقراری تماس صحیح کمک می کند.

 

دوره را پوشش می دهد?

درس 1: اینترنت اشیا چیست (اینترنت اشیا)?

در این دوره ، دوره ما شما را با اصول اینترنت اشیا آشنا می کند. بنابراین ، اگر تازه وارد هستید ، این درس برای شما بسیار مهم است.

 

درس 2: اجزای اینترنت اشیا چیست?

در درس دوم ، اجزای اینترنت اشیا را شرح خواهیم داد. اصولاً ، شما خواهید فهمید که هر م componentلفه چگونه کار می کند و ساختار کلی آن را تشکیل می دهد.

 

درس 3: مسائل اینترنت اشیا چیست؟?

اکنون که از اینترنت اشیا مطلع شدید ، ما سعی خواهیم کرد تمام مواردی را که این فناوری با آن روبرو است برجسته کنیم. در واقع ، موضوعات اساسی این فناوری هستند که در برابر حملات آسیب پذیر هستند.

 

درس 4: بلاکچین چگونه می تواند به اینترنت اشیا کمک کند

درس 4 نحوه بلاکچین را تحت تأثیر قرار می دهد و بعداً به بهبود صنایع اینترنت اشیا کمک می کند. علاوه بر این ، حاوی مزایایی نیز خواهد بود.

 

درس 5: نمونه هایی از IoT Blockchain در محل کار

در مورد آخر ، ما لیستی از بلاکچین و اینترنت اشیا را که با هم در سناریوهای واقعی کار می کنند ، به شما ارائه می دهیم.

 

مجوز سازمانی Blockchain Architect

بررسی اجمالی دوره

اگر می خواهید یک معمار بلاکچین معتبر شوید ، دوره ما برای شما مناسب است. این یکی از دوره های برتر بلاکچین است که پس از اتمام دوره کامل ، مجوز بلاکچین را ارائه می دهد.

در واقع ، با کمک دوره های ما در زمینه فناوری بلاکچین ، شما واقعاً می توانید در یک محیط سازمانی بدرخشید. از آنجا که دوره ما شما را از طریق دانش بنیان راهنمایی می کند ، شما باید یک معمار بلاکچین شوید ، مطمئناً یک فرصت شغلی موفق در زندگی خواهید یافت.

 

دوره را پوشش می دهد?

ماژول 1: مبانی Blockchain

در این ماژول ، دوره در زمینه اصول فناوری بلاکچین تمرکز خواهد کرد. در واقع ، شما با تمام اجزای بلاکچین همراه با بلاکچین به عنوان یک سرویس آشنا خواهید شد.

 

ماژول 2: بلاک چین های سازمانی

این ماژول برنامه های بلاکچین سازمانی ، توسعه ، امنیت ، معماری ، موارد استفاده و موارد دیگر را پوشش خواهد داد.

 

ماژول -3: بررسی اجمالی Ethereum

این ماژول بر روی تحلیل دقیق پلتفرم بلاکچین Ethereum متمرکز خواهد شد. علاوه بر این ، ما همچنین برنامه های مبتنی بر Ethereum را پوشش خواهیم داد.

 

ماژول -4: نمای کلی پارچه هایپرلجر

این ماژول بر روی تحلیل دقیق پلت فرم بلاک چین Hyperledger Fabric متمرکز خواهد شد. علاوه بر این ، ما همچنین برنامه ها را پوشش خواهیم داد و موارد مبتنی بر Hyperledger Fabric را نیز استفاده خواهیم کرد.

 

ماژول 5: بررسی اجمالی حد نصاب

این ماژول بر روی تجزیه و تحلیل دقیق پلت فرم بلاک چین Quorum و موارد استفاده محبوب متمرکز خواهد شد. بعلاوه ، ما Quorum را با Ethereum خصوصی مقایسه خواهیم کرد تا به تفاوتهای اصلی این دو اشاره کنیم.

 

ماژول -6: بررسی اجمالی R3 Corda

این ماژول همه موارد مربوط به بستر بلاکچین R3 Corda را پوشش می دهد. علاوه بر این ، ما موارد استفاده عامه پسند و تأثیر آنها بر بخشهای مالی را نیز پوشش خواهیم داد.

 

شامل مواد

 • گواهینامه محترم
 • مصاحبه با کارشناسان بلاکچین
 • راهنمایی شخصی

 

بلاکچین و امنیت سازمانی

بررسی اجمالی دوره

این یکی دیگر از بهترین دوره های ما برای بلاکچین است. هنگام کار در یک پروژه بلاکچین ، بسیاری از شما از اهمیت امنیت چشم پوشی می کنیم. بنابراین ، دوره های ما در زمینه فناوری بلاکچین به شما کمک می کند تا اهمیت آن را درک کنید.

بیشتر ، شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه سیستم عامل خود را از هرگونه آسیب پذیری ایمن کنید.

 

دوره را پوشش می دهد?

ماژول 1: مقدمه ای بر امنیت بلاکچین

ماژول اول با معرفی شما به امنیت بلاکچین شروع می شود. در اینجا ، ما در مورد چگونگی کارکرد امنیت بلاکچین و اینکه چگونه می تواند به نفع کل اکوسیستم باشد ، بحث خواهیم کرد.

 

ماژول 2: اجزای امنیتی Blockchain و ساختارهای داده

در این مورد ، ما تمام عناصر امنیت بلاکچین را پوشش خواهیم داد. بیشتر ، ما همچنین در مورد چگونگی تأثیر ساختارهای داده بر امنیت یک بستر بلاکچین بحث خواهیم کرد.

 

ماژول 3: مبانی رمزنگاری Blockchain

توابع هش ، رمزنگاری کلید عمومی برخی از فاکتورهای مهمی هستند که تصمیم می گیرند چگونه فناوری امنیت را درک کند. بنابراین ، برای توسعه امنیت پروژه های خود بدون خطا ، باید در مورد آنها بیاموزید.

 

ماژول -4: امنیت قرارداد هوشمند

در اینجا ، ما درباره برخی از آسیب پذیری های قراردادهای هوشمند صحبت خواهیم کرد. بیشتر ، ما همچنین تست نفوذ قراردادهای هوشمند را برای کمک به شما در یافتن هرگونه آسیب پذیری اساسی پوشش خواهیم داد.

 

ماژول -5: بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی

در آخر ، این دوره سیستم عامل های بلاکچین سازمانی مناسب برای ارائه بالاترین سطح امنیت برای شرکت شما را پوشش می دهد.

 

چه کسی باید این دوره ها را بگذراند?

حتماً از خود می پرسید چه کسانی باید دوره های برتر بلاکچین ما را بگذرانند. در واقع ، دوره های ما برای هر شخصی که علاقه مند به یادگیری در مورد بلاکچین است. علاوه بر این ، هر کسی که در یک محیط سازمانی کار می کند نیز باید دوره های ما را بگذراند.

در واقع ، اگر شما هستید –

 • متخصص بازاریابی
 • کارآفرین
 • مدیر نوآوری
 • رهبر تجارت
 • تحلیلگر کسب و کار
 • تصمیم گیرنده
 • مدیر برنامه و محصول
 • صنعت حرفه ای
 • مشاور

پس مطمئناً باید دوره های ما را بررسی کنید. مجموعه گسترده دوره های ما بیش از اندازه کافی برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما است.

 

در پایان

Blockchain کلمه ای است که در حین صحبت همه چیز را در اطراف ما مختل می کند. بنابراین ، وقتی همه دنیا را تسخیر می کند ، چرا عقب می مانید؟ شروع به استفاده از تمام ویژگی های آن کنید و همچنین شرکت خود را دیجیتالی کنید.

برای کمک به تلاش شما در زمینه بلاکچین ، ما در اینجا با مجموعه گسترده ای از دوره های مربوط به بلاکچین برای شما هستیم. بنابراین ، آنها را بررسی کنید و همین حالا تغییر شکل بلاکچین خود را شروع کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map