Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Blockchain برای آموزش مدیران

اگر یک مدیر هستید ، پس باید بدانید که یادگیری در مورد بلاکچین چقدر مهم است.

در این مقاله با بلاکچین آشنا خواهید شد. این یک دوره مقدماتی با هدف مدیران ، “بلاکچین برای آموزش مدیران” است.

در بازار رقابتی فعلی ، یادگیری بلاکچین مهم است. برای کمک به شما در تلاش ، بیایید آموزش بلاکچین ما را برای برنامه های اجرایی دنبال کنیم.

چرا باید در مورد بلاکچین بدانید?

بلاکچین بحث شهر است. اگر در یک سمت مدیریتی ارشد باشید ، موضوع بلاکچین را که اغلب در آن بحث می شود ، خواهید یافت.

شما به عنوان یک مدیر اجرایی باید با مفاهیم اساسی بلاکچین کاملاً آشنا باشید. این کار باعث اطمینان شما در مکالمات می شود و همچنین به تصمیم گیری بر اساس آن کمک می کند. این هدف اصلی دوره اجرایی بلاکچین است.

اگر در حال حاضر یکی از اعضای مدیریت ارشد بلاکچین هستید ، تازه سازی اصول شما می تواند اطمینان لازم را برای تصمیم گیری های سخت که به دانش و تخصص نیاز دارد ، ایجاد کند..

چه موضوعاتی را باید در دوره آموزش بلاکچین برای مدیران پوشش داد؟ و چرا?

بیایید مباحثی را که در بلاکچین ما برای آموزش مدیران بحث خواهد شد مرور کنیم.

 1. معرفی بلاکچین – تا درک درستی از بلاکچین داشته باشید
 2. تأثیر Blockchain مشابه اینترنت است – بدانید که بلاکچین از لحاظ تأثیر و عملکرد با اینترنت یکسان است
 3. تأثیر Blockchain در صنایع مختلف – آشنایی با موارد استفاده کنونی
 1. بانک و امور مالی
 2. زنجیره تامین
 3. اتومبیل
 4. خدمات دولتی
 • اعتماد دیجیتال: نهایت سود درک اهمیت اعتماد دیجیتالی و چگونگی بهبود بلاکچین اعتماد دیجیتالی در بین کاربران
 • چگونه بلاک چین کار می کند؟ – یادگیری نحوه کار بلاکچین
  1. دفتر سفارشی
  2. توانایی ذخیره هر چیزی
  3. یادگیری درباره ارزهای رمزپایه: Cryptoeconomics 101 – بیاموزید که رمزنگاری ها چگونه کار می کنند تا اقتصاد اطراف بلاکچین را داشته باشید
  4. مدیریت ریسک – یاد بگیرید چگونه مدیریت ریسک بلاکچین را انجام دهید
  5. چارچوب های سازمانی برای دانستن در مورد – در مورد چارچوب های سازمانی اطلاعات کسب کنید تا بتوانید از آن در سازمان خود استفاده کنید
  6. نتیجه
  7. چرا مباحث برای بلاکچین برای دوره اجرایی انتخاب شده است?

   بلاکچین برای آموزش مدیران به سمت مدیرانی است که با بلاکچین آشنایی ندارند. سرفصل ها برای درستی مقدمات انتخاب شده اند تا بتوانید دوره های اجرایی بلاکچین را با شدت بیشتری طی کنید.

   دوره مقدماتی شما را با ایده بلاکچین ، موارد استفاده از آن و سایر موارد مهم آشنا می کند. با پایان دوره ، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

   • بلاکچین را توضیح دهید
   • تأثیر بلاکچین را در صنایع فعلی ما توضیح دهید
   • موارد استفاده مربوط به زنجیره تأمین ، بانک و امور مالی ، خدمات دولتی و اتومبیل را بفهمید
   • اهمیت اعتماد دیجیتال و چگونگی تأمین اعتبار بلاکچین را درک کنید.
   • با نحوه کارکرد داخلی بلاکچین آشنا شوید
   • درباره اقتصاد پیرامون بلاکچین ، یعنی ارزهای رمزپایه و توکن اطلاعات کسب کنید
   • مدیریت ریسک بلاکچین را درک کنید

   دوره پیشنهادی ما برای Blockchain برای آموزش مدیران

   مقدمه: بلاکچین


   بلاکچین دنیا را تغییر داده است. رویکرد غیرمتمرکز آن هیچ چیزی ندارد. با استفاده از آن ، همتایان می توانند بدون نیاز به مرجع مرکزی ، اطلاعات را از طریق شبکه انتقال دهند.

   از نظر فنی ، می توانید بلاکچین را به عنوان یک زنجیره بلوک در نظر بگیرید. هر بلوک حاوی اطلاعات معاملاتی است که با استفاده از روش های رمزنگاری قوی ذخیره و ایمن می شود. بنابراین ، اگر یک همکار تصمیم به ارسال اطلاعات برای همتای دیگر خود دارد ، می تواند اطلاعات را برای همه همسالان پخش کند. این باید در بلوک گنجانده شود و سپس با استفاده از یک روش اجماع تأیید شود.

   Blockchain یک فناوری دفتر توزیع شده (DLT) است که به این معنی است که هر کاربر هم نسخه ای از دفتر یا پایگاه داده را ذخیره می کند. با این کار نیاز به مرکزیت کاملاً برطرف می شود.

   این رویکرد DLT راه های جدیدی را برای کشف شرکت ها باز می کند. آنها اکنون می توانند سیستم های خود را از هر زمان دیگر تثبیت کنند – با معرفی یک سیستم غیرمتمرکز امن تر و خصوصی تر. همچنین باعث ایجاد شفافیت ، تغییر ناپذیری و مقیاس پذیری برای کل سیستم عامل می شود.

   این یک شروع خوب برای بلاکچین برای آموزش مدیران است.

   تأثیر Blockchain مشابه اینترنت است

   برای درک بهتر بلاکچین ، بیایید شباهت غیررسمی بلاکچین و اینترنت را درک کنیم

   اینترنت یک فناوری انقلابی بود. این زندگی ما را تغییر داد. این بسیاری از نوآوری ها را به همراه آورده است ، و هم اکنون نیز بر زندگی ما تأثیر می گذارد. با استفاده از بلاکچین ، دیجیتال سازی ما جریان اصلی تری پیدا می کند.

   فواید بلاکچین بسیار است. برای دیدن یک نگاه اجمالی ، اجازه دهید مزایای زیر را مرور کنیم:

   • اکنون اطلاعات می توانند بیشتر از گذشته در دسترس باشند. با استفاده از بلاکچین ، نیازی به یک مرجع متمرکز برای ذخیره ، تبادل و توزیع سوابق نخواهد بود.
   • هزینه مدیریت کل راه حل بلاکچین در مقایسه با اختیارات متمرکز بهتر خواهد بود. با این حال ، انتخاب روش اجماع هزینه را تعیین می کند. در بیشتر موارد ، استفاده از بلاکچین در هنگام هزینه مفید است.
   • صنایعی که در اینترنت اختلال ایجاد نکنند نیز شاهد تغییر خواهند بود. این به دلیل چگونگی ایجاد ، ذخیره و بازیابی داده ها است.
   • سرویس هایی که در دوره اینترنت آسیب پذیر بودند ، تغییر خواهند کرد. به عنوان مثال ، با حذف سیستم عامل های متمرکز ، به اشتراک گذاری موسیقی می تواند شفاف تر از همیشه شود. نوازندگان جدید شانس بیشتری برای دسترسی به شنوندگان بیش از هر زمان دیگری خواهند داشت.
   • نیاز به سیلوها در زمینه پزشکی به آرامی برطرف می شود – بهبود روش ذخیره اطلاعات پزشکی بیمار. این روش پزشکان را بهبود می بخشد و همچنین نحوه تحقیق را با استفاده از داده های پزشکی ذخیره شده در عمومی تغییر می دهد.

   وب 3.0 به سادگی توضیح داده شده است

   تأثیر Blockchain در صنایع مختلف

   موارد استفاده در دنیای واقعی برای بلاکچین زیاد است. Blockchain برای آموزش مدیران همچنین یک نگاه اجمالی از موارد استفاده را پوشش می دهد تا بتوانید در مورد تأثیر واقعی بلاکچین ایده بگیرید. بیایید چند مورد از آنها را ذکر کنیم:

   بانکداری و امور مالی: از ابتدا ، بزرگترین بخشی که تأثیر آن را مشاهده خواهید کرد ، بانکی و مالی است. بسیاری از چارچوبهای مربوط به شرکتها از جمله حد نصاب در دسترس هستند. این چارچوب ابزارها ، ویژگی ها و قابلیت های شما را برای تبدیل خدمات بانکی و مالی برای استفاده از بلاکچین فراهم می کند.

   بسیاری از بازیکنان بزرگ ، از جمله Visa ، JPMorgan ، American Express و غیره ، قبلاً فتح خود را برای اجرای بلاکچین آغاز کرده اند. بسیاری از آنها اثبات مفهوم (POC) هستند ، در حالی که برخی از آنها برنامه های آزمایشی را اجرا می کنند.

   زنجیره تامین: زنجیره تامین حوزه دیگری است که بلاکچین بیشترین تأثیر را در آن خواهد داشت. این تضمین می کند که زنجیره تأمین ساده تر می شود – با تقلب کم یا زیاد. شرکت های زنجیره تأمین اکنون می توانند هر دارایی منتقل شده از طریق آن را ردیابی کنند. تقریباً تمام اطلاعات را می توان ردیابی کرد ، اطمینان حاصل کرد که هیچ تقلبی اتفاق نمی افتد. همچنین اطمینان حاصل می کند که محصولات بد یا مواردی که تاریخ انقضا را از دست داده اند ، کنار گذاشته می شوند.

   اجرای زنجیره تأمین زنجیره تامین همچنین باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. IBM برای تولید زنجیره تأمین مواد غذایی خود با Walmart همکاری کرد.

   اتومبیل: صنعت خودرو همچنین می تواند از زنجیره بلوک بهره مند شود. در حال حاضر ، بیشتر بازیکنان در حال آزمایش بلاکچین هستند و در مرحله PoC هستند. بازیکنانی مانند خدمات مالی فولکس واگن و رنو بازیگران اصلی هستند. فورد و تسلا همچنین در حال توسعه زنجیره بلوکی خود هستند که به آنها کمک می کند ردیابی telematics را آزمایش کنند.

   با انجام ردیابی ، آنها می توانند مراقبت خودکار را بهبود بخشند ، به مالکان کمک می کنند تا بیمه مطالبات و مزایای دیگر از جمله نگهداری و غیره را دریافت کنند.

   خدمات دولتی: موارد استفاده از خدمات دولتی یک مورد خاص است زیرا تأثیر بلاکچین و نه ارزهای رمزپایه را به تصویر می کشد. ارزهای رمزپایه در میان دولت های سراسر جهان موفقیت وحشیانه ای را تجربه کرده اند – بسیاری آن را کاملاً ممنوع اعلام کرده اند. از طرف دیگر بلاکچین به دولت این توانایی را داده است که سیستم های آنها را به طور موثرتری اداره کند.

   استفاده از بلاکچین همچنین به معنای اعتماد بیشتر به سیستم ها خواهد بود. دولت می تواند از بلاکچین در ساخت شهرهای هوشمند ، آموزش مناسب ، پیگیری واکسیناسیون ، دادن وام و حقوق و دستمزد استفاده کند. امکانات بی پایان وجود دارد و بلاکچین می تواند به تغییر نحوه کار و عملکرد دولت کمک کند.

   بخشها و موارد استفاده دیگری وجود دارد که بلاکچین می درخشد. برای داشتن دید بهتر ، بیایید چند مورد دیگر را در زیر لیست کنیم:

   • ایمنی غذا
   • خرده فروشی
   • مراقبت های بهداشتی
   • بیمه
   • مشاور املاک
   • تجارت و کالاهای بین المللی
   • ورزش ها

   و خیلی بیشتر!

   اعتماد دیجیتال: نهایت سود

   شما به عنوان یک مدیر اجرایی باید اهمیت اعتماد دیجیتال را درک کنید. تمام فناوری های منتشر شده تاکنون قادر به حل مشکل اعتماد دیجیتال نبودند.

   مرکزیت مفهوم کلیدی است که توسط سازمان های خارج از کشور استفاده می شود. هر شرکتی را انتخاب کنید ، خواهید فهمید که این بخش بزرگی از چگونگی کار کردن است. تمرکز بد نیست ، اما وقتی صحبت از اعتماد دیجیتالی می شود یک شکست است.

   در حال حاضر ، اعتماد دیجیتال گرانترین دارایی فعلی است. با استفاده از بلاکچین می تواند در دسترس همه قرار گیرد. بدون داشتن هیچ مرجع مرکزی ، شما مطمئناً اعتماد بهتری را از همتایانی که در این شبکه شرکت می کنند جلب کنید. خدمات و کالاها می توانند مستقیماً مبادله شوند. به دلیل فقدان یک حزب کنترل کننده ، هیچ اطلاعات یا کلاهبرداری صورت نمی گیرد.

   بلاکچین ها به دلیل امنیت عالی نیز شناخته می شوند. علاوه بر این ، سوابق تغییرناپذیر خواهند بود ، به این معنی که داده های یک بار نوشتن قابل اصلاح نیستند. این برای سیستمهایی که به اثبات معامله بین دو طرف متکی هستند بسیار عالی عمل می کند.

   اصطکاک معاملات نیز کاهش می یابد ، و باعث بهبود مالی کل تجارت می شود.

   چگونه بلاک چین کار می کند?

   ایده اصلی Blockchain تمرکززدایی است.

   برای دستیابی به ایده اصلی ، از بلوک های زنجیره ای استفاده می کند.

   شما می توانید آن را مانند قطاری تصور کنید که هر محفظه به عنوان یک بلوک ساخته شده است. این یک لیست یک طرفه است و از این رو می توانید فقط یک بلوک جدید به انتهای لیست اضافه کنید.

   Blockchain از یک پایگاه داده سنتی استفاده نمی کند اما به ساختارهای داده غیرمتمرکز متکی است. این داده ها را در پایگاه داده غیرمتمرکز سازماندهی می کند. در مورد پایگاه داده سنتی ، می توانید استفاده از جداول را مشاهده کنید. در این حالت ، ساختارهای داده به عنوان منبع ذخیره اطلاعات عمل می کنند. برای اطمینان از عملکرد داخلی آن ، ارز رمزنگاری شده به روش اجماع برسد.

   روش اجماع در اینجا مهمترین مفهوم است.

   روش اجماع به تصمیم گیری یا اجماع در شبکه کمک می کند. به عنوان مثال ، اگر معامله ای انجام شود ، همتایان مختلف در اجماع گنجانده می شوند و سپس آن را مطابق روش استفاده شده اعتبار سنجی می کنند. روشهای اجماع رایج بسیاری وجود دارد.

   تعداد کمی از آنها شامل می شود

   • اثبات کار (PoW)
   • اثبات سهام (PoS)
   • اثبات سهام برجسته (DPOS)
   • اثبات ظرفیت

   با توجه به این رویکرد ، هیچ مرجعی متمرکز وجود ندارد که سیستم را کنترل کند. به عنوان مثال Paypal از یک رویکرد متمرکز استفاده می کند. به همین دلیل ، آنها می توانند هنگام انتقال مبلغ گفته شده ، از حاشیه خوبی استفاده کنند. در مقایسه ، بلاکچین فقط کسری هزینه دارد.

   دفترهای سفارشی

   به عنوان یک مدیر اجرایی ، باید بدانید که هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد. بلاکچین برای مدیران به معنای درک این نکته است که به طور واقعی امکان سفارشی سازی بلاکچین با توجه به نیاز شرکت یا تجارت وجود دارد..

   دفتر از عناصر مختلفی تشکیل شده است که می تواند همزمان سفارشی و ساده نگه داشته شود. اشیا complex پیچیده با یکدیگر تعامل دارند – آنها طبق رفتاری که برای آنها تعیین شده است تعریف می شوند.

   در هسته اصلی ، سه مجمع اصلی وجود دارد. آنها شامل می شوند

   • معاملات
   • بلوک می کند
   • قراردادهای هوشمند

   معاملات زمانی انجام می شوند که همتایان اطلاعات یا دارایی ارزشمندی را برای همتای دیگر خود ارسال کنند. این ابتدایی ترین شکل محاسبات است که در بلاکچین اتفاق می افتد. دفتر کل ، متشکل از بلوک ها ، اطلاعات را دریافت کرده و به آن اضافه می کند. با این حال ، این بلوک باید از طریق بررسی دقیق شبکه با استفاده از روشهای اجماع انجام شود.

   هنگامی که معاملات پخش شد ، به بلوک ها اضافه می شود. سپس بلوک ها را می توان با روش اجماع یا قراردادهای هوشمندی که در شبکه بلاکچین استفاده می شود ، اداره کرد.

   بنابراین ، قراردادهای هوشمند چیست؟?

   قراردادهای هوشمند کد حقوقی است که در صورت تحقق یک شرط خاص اجرا می شود. آنها مطابق با الزامات کدگذاری شده و به عنوان روشی برای خودکارسازی کارها عمل می کنند.

   به عنوان مثال ، بیایید دو طرف را که با املاک و مستغلات سروکار دارند ، در نظر بگیریم.

   یک طرف می پذیرد که اموال خود را به دیگری بفروشد. برای شروع روند ، یک طرف مبلغ مشخصی را برای رزرو ملک می فرستد. قرارداد هوشمند درخواست ها را ثبت می کند و ملک را به نام خریدار ثبت می کند. سپس ، اسناد با استفاده از قراردادهای هوشمند و داده های ثبت شده در راه حل ویژه بلاکچین ساخته می شوند. با آماده شدن اسناد ، قرارداد هوشمند اکنون می تواند منتظر بقیه مبلغ منتقل شود. به محض انتقال مابقی مبلغ ، قراردادهای هوشمند با دادن حقوق مناسب از املاک دوباره اجرا می شوند.

   به این ترتیب ، قراردادهای هوشمند موارد مختلفی را از جمله خودکار می کنند

   • رزرو ملک
   • آماده سازی اسناد از جمله تأیید
   • ثبت ملک
   • نهایی کردن ملک از جمله تأیید

   اگر آن را با یک سناریوی واقعی مقایسه کنید ، تکمیل این فرآیند ماه ها به طول می انجامد.

   یکپارچگی داده ها نیز نقشی اساسی دارد. از آنجا که داده های ذخیره شده در زنجیره بلوک غیرقابل تغییر هستند ، از قبل قابل اعتماد هستند. این ارتباط و توافق را بهبود می بخشد.

   برای تأیید اطلاعات ، مراحل دو مرحله ای برداشته می شود. اولین مورد ارتباطات است ، جایی که اطلاعات جدید از یک همتا به دیگری منتشر می شود. مرحله دوم انجام اعتبار سنجی شبکه با استفاده از اجماع است.

   • مرحله 1: ارتباط بین همسالان
   • مرحله 2: اعتبارسنجی شبکه از طریق اجماع

   پروتکل های مورد استفاده در یک شبکه بلاکچین می توانند متفاوت باشند و این می تواند زمان ، هزینه و روش معامله را تعیین کند. دفتر سفارشی استفاده از پروتکل ها را کاملاً بستگی به مجری دارد.

   توانایی ذخیره هر چیزی

   بلاکچین فروشگاه های با ارزشی را ارائه می دهد. شما می توانید هر چیزی را در بلاکچین ذخیره کنید ، که شامل هویت ، اطلاعات خام ، ارزش معامله و غیره است. این همچنین به این معنی است که می تواند برای گواهینامه ها ، محاکمه دادرسی ، ردیابی دارایی ، هویت پیوندی ، دادگاه ، زنجیره تأمین ، نشان ها و غیره استفاده شود.!

   یادگیری در مورد ارزهای رمزپایه: اقتصاد رمزنگاری 101

   ارزهای رمزپایه بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم بلاکچین است. این به شما کمک می کند اقتصاد پیرامون بلاکچین را درک کنید.

   ارزهای رمزپایه ارزهای غیرمتمرکز هستند که به هیچ مرجع مرکزی برای ارزیابی نیاز ندارند. هر کسی در استفاده از ارزهای رمزپایه یا تجارت در آن آزاد است.

   بیت کوین یک نمونه عالی از ارزهای رمزپایه است. همچنین ، ارز رمزنگاری شده یک مورد استفاده واقعی از بلاکچین است. این اولین مورد استفاده از بلاکچین است.

   وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه می شود ، باید در مورد موارد زیر اطلاعات کسب کنید:

   • از امضاها برای شناسایی پیام فرستنده استفاده می شود.
   • هاش به پیام های نظمی توپولوژیک عادت دارد
   • پروتکل اجماع نحوه تأیید معاملات را تعیین می کند

   وقتی صحبت از جنبه اقتصادی رمزنگاری می شود ، باید با موارد زیر آشنا شوید:

   • نشانه هایی که به عنوان مشوقی برای همتایان برای کار در زمینه مدیریت بلاکچین یا ارز رمزپایه استفاده می شوند
   • امتیازاتی که برای تصمیم گیری به بازیگران اختصاص داده شده است

   مدیریت ریسک

   خطرات بخشی از هر فناوری است. بلاکچین ریسک خاص خود را دارد. به عنوان یک مدیر اجرایی ، باید در مورد خطرات مرتبط با بلاکچین اطلاعات کسب کنید.

   خطرات کلی که بلاکچین را محاصره می کند شامل موارد زیر است

   • یکپارچه سازی پروتکل های بلاکچین سخت است
   • عدم استاندارد سازی
   • ارزیابی ضعیف ارزهای رمزپایه

   این خطرات تقریباً در بین همه پروژه های بلاکچین وجود دارد. با یادگیری این خطرات ، اکنون آماده مقابله با آنها هستید.

   اگر در تیم توسعه هستید ، انواع دیگری از خطرات مرتبط است. خطرات توسعه بلاکچین شامل موارد زیر است

   • استانداردهای توسعه نیافته
   • تقاضای زیاد انرژی
   • قانون حریم خصوصی داده ها
   • به توسعه دهندگان و مدیران بلاکچین اعتماد کنید
   • سرعت معامله
   • نقش کاربر
   • کاربران بدخواه

   اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخاطرات بلاکچین هستید ، مقاله کامل درباره خطرات بلاکچین را بررسی کنید

   خطرات بلاکچین

   چارچوب های سازمانی برای دانستن

   ساخت بلاکچین شخصی خود از ابتدا عملی نیست. به همین دلیل شما باید از چارچوب های بلاکچین سازمانی استفاده کنید.

   استفاده از سیستم عامل های بلاکچین مزایای بسیاری دارد. برای مبتدیان ، اصول اولیه را درست بیرون می آورید. بلاکچین اصلی از قبل ارائه شده است که می توانید با توجه به نیاز خود سفارشی کنید.

   از دیگر مزایا می توان به بهبود کارایی ، قراردادهای هوشمند ، جلوگیری از تقلب ، شفافیت ، بررسی عملکرد و قابلیت شنیدن اشاره کرد.

   می توانید از سیستم عامل های محبوب بلاکچین دیدن کنید:

   • Hyperledger – بهترین پلتفرم بلاکچین موجود. این یک پروژه چتر است و چندین پروژه چارچوب در زیر آن دارد.
   • R3 Corda – R3 Corda یک پلتفرم بلاکچین منبع باز است که در حل مشکلات مربوط به بلاکچین رویکرد متفاوتی دارد..
   • Ethereum – یک بلاکچین منبع باز محبوب است که می توانید برای راه اندازی بلاکچین خود از آن استفاده کنید
   • Enterprise Ethereum – بلاکچین Enterprise Ethereum یک راه حل سازمانی است
   • حد نصاب – حد نصاب یک راه حل بلاکچین سازمانی است که متمرکز بر موسسات مالی است.

   علاوه بر این ، سیستم عامل های بلاکچین نیز وجود دارد که می توانید به شما در مدیریت بلاکچین خود کمک کنند. آنها به شرح زیر است

   • IBM
   • AWS
   • اوراکل

   می توانید یک راهنمای کامل در مورد چارچوب سازمانی را در اینجا بخوانید: https: //101blockchains.com/blockchain-platforms/

   آموزش حضوری و چرا باید به آن توجه کنید؟

   اگر در یادگیری بلاکچین جدی هستید ، می توانید جلسه آموزش حضوری را نیز ببینید.

   با گذراندن آموزش حضوری ، این فرصت را خواهید یافت که بلاکچین را خیلی بهتر درک کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید سوالات خود را بپرسید و شک و تردید خود را در بلاکچین کامل برای آموزش اجرایی پاک کنید.

   نتیجه

   آموزش بلاکچین برای مدیران موضوعی داغ است و اگر تاکنون آن را جبران کرده اید ، باید آموزش حضوری ارائه شده در 101Blockchains.com را بررسی کنید. همچنین کارگاه BlockchainEnterprise را بررسی کنید تا شما و تیم خود بتوانید در این زمینه شرکت کرده و دانش خود را در مورد اجرای بلاکچین واقعی افزایش دهید. همچنین یک شخص حضوری / مربی وجود خواهد داشت تا بتوانید شک خود را برطرف کرده و یادگیری خود را به حداکثر برسانید.

   بنابراین ، نظر شما در مورد بلاکچین برای آموزش مدیران چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
   Adblock
   detector