مهارت های Blockchain: شغل خود را در شرکت ها کسب کنید

بلاکچین در حال حاضر سریعتر از هر فناوری دیگری در حال بالا رفتن است. استانداردهای معمول بازار ما به زودی مختل می شود و با مدلهای غیرمتمرکز جایگزین می شود. در حقیقت ، بسیاری از شرکت ها اکنون به دنبال راهی برای تضمین جایگاه خود در بازار هستند. بنابراین ، جستجوی مهارت های بلاکچین هنوز حاکم است.

مسئله این است که حتی اگر تقاضای زیادی در مهارت های بلاکچین وجود دارد ، هنوز تعداد کافی از افراد با مهارت های مورد نیاز وجود ندارد. با این حال ، برای اتخاذ بلاکچین انبوه ، صنایع بدون نیاز به اتلاف وقت بیشتر ، باید تیم مناسب را در حال حاضر استخدام کنند.

بنابراین ، می تواند فرصتی عالی برای شما باشد که بتوانید به این مناسبت قیام کنید و شغل شیک خود را در این شرکت ها تضمین کنید. بنابراین ، اگر هنوز به این صحنه تازه وارد نیستید ، قطعاً این راهنما را بررسی کنید. امروز ، من به شما اجازه می دهم که به کدام مهارت ها و عادت های بلاکچین برای تبدیل شدن به یک استعداد بلاکچین نیاز دارید.

تقاضا برای مهارت های بلوک زنجیره ای

 

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

 

مهارت های Blockchain برای توسعه شما چیست؟?

تقاضا برای مهارت های بلاکچین با سرعت بالایی در حال افزایش است. به همین دلیل شما باید لیست مهارت های برتر فناوری blockchain ما را بررسی کنید تا بفهمید که اکنون شرکت ها به چه مواردی نیاز دارند. بیایید ببینیم آنها چه هستند –

 • صاحب تجارت و تیزهوش فنی

بیایید با یکی از مهمترین مهارتهای فناوری blockchain در حال حاضر شروع کنیم. در حقیقت ، مهارت های اساسی بیشتر از چشم انداز تجارت بر معماری فناوری بلاکچین تمرکز دارند. با این حال ، شرکت ها نیز باید از یک معماری به رهبری تجارت برخوردار باشند. شما باید بفهمید که وقتی در یک محیط بلاک چین شرکت هستید ، نتیجه کسب و کار چگونه خواهد بود.

علاوه بر این ، شما همچنین باید نحوه ایجاد ارتباط و کاوش در جریان داده های مختلف در شرکای تجاری یا مشتریان و محصولات را بدانید. بنابراین ، منطقی سازی معماری تجارت خیره کننده هسته اصلی اکوسیستم یا زنجیره ارزش باید اولین اولویت شما باشد.

بهترین راه برای انجام این کار تعیین تعادل کامل بین فناوری و نتایج تجاری است. بعلاوه ، فقط در بعضی از بخشهای فنی باید از فناوری استفاده کنید ، البته فقط به این دلیل که شرکتهای دیگر این کار را انجام می دهند.

به عنوان یک حرفه ای ، شما همچنین باید در مورد تفاوت پروتکل ها ، شبکه ها ، فناوری ها ، API ها و موارد دیگر بدانید.


در واقع ، این به شما اطلاع می دهد که چگونه باید راه حل های بلاکچین را طراحی کنید و چگونه بر شرکت ها نیز تأثیر می گذارد. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها اکنون خواهان توسعه دهندگان بلاکچین با مهارت تبحر در کسب و کار هستند.

 

 • دانش فنی در مورد قابلیت همکاری داشته باشید

قابلیت همکاری مهمترین مورد بعدی در دنیای بلاکچین است. در حال حاضر ، فناوری بلاکچین هنوز در حال رشد است ، اما فاقد ضربه خاصی برای آن است – بدون قابلیت همکاری. بدون قابلیت همکاری مناسب ، بسیاری از سیستم عامل ها نمی توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و بیشتر به یک راه حل siled تبدیل شوند.

به عنوان مثال ، یک شرکت بیمه ارائه دهنده راه حلی بر اساس برخی استانداردهای بلاکچین ، نمی تواند مستقیماً به یک محیط بلاکچین دیگر که از مجموعه دیگری از استانداردها استفاده می کند دسترسی پیدا کند یا با آنها کار کند. بنابراین ، وقتی می خواهید این سیستم عامل های مختلف را بهم متصل کنید ، آنها خلا loهای امنیتی بر جای می گذارند.

به همین دلیل این یکی از مهارت های مورد نیاز بلاکچین است.

بنابراین ، شما باید دانش فنی در مورد قابلیت همکاری داشته باشید. این یکی از مهارت های بلاکچین است که قطعاً به شما کمک می کند در این مکان شغلی محکم داشته باشید.

بیشتر ، ذهن خود را در سیستم عامل های منبع باز نگه دارید زیرا آنها عمدتا از استانداردهای مشترک استفاده می کنند. به غیر از این ، شرکتها باید مشکلات تأخیر را کاهش دهند و پس از انجام این کار ، تجارت بیشتری آغاز خواهد شد. بنابراین ، سعی کنید به هسته اصلی قابلیت همکاری بپردازید و مهارت های فناوری بلاکچین خود را فعال کنید.

 

 • دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده را درک کنید

 

به عنوان یکی از مهارت های فناوری بلاکچین ، اگر یک توسعه دهنده هستید ، تخصص دفتر توزیع شده ضروری است. چارچوبهای بلاکچین زیادی وجود دارد که نتایج متفاوتی را ارائه می دهند. حداقل داشتن یک متخصص در افراد مشهور ، مطمئناً شما را در این شرکت ها حرفه ای خواهد کرد.

بیشتر از این ، بسیاری از شرکت ها در حال حاضر به دنبال توسعه دهندگانی هستند که دانش چگونگی تهیه دفتر توزیع شده را گسترش داده اند. در بسیاری از موارد ، ممکن است مجبور شوید چارچوب بلاکچین خود را کاملاً توسط خودتان ایجاد کنید.

بنابراین ، شروع به یادگیری بیشتر در مورد API های اصلی ، پروتکل ها ، سیستم شبکه درون سیستم می کنید. بیشتر ، در مورد چگونگی ایجاد قراردادهای هوشمند یا افزودن ویژگی های بیشتر بدون هیچ گونه خلأ امنیتی ، بیاموزید.

هنگامی که متخصص می شوید ، هنگام کار در بنگاه های اقتصادی ، باید انتظار یک دستمزد زیبا را داشته باشید.

 

 • مهارت های گسترده میان رشته ای را توسعه دهید

امروزه ، بسیاری از شرکت های بلاکچین به دنبال شخصی با مهارت های گسترده میان رشته ای هستند. بنابراین ، اگر فکر می کنید فقط داشتن دانش در مورد نحوه ایجاد بلاکچین تنها چیزی است که لازم دارید ، دوباره فکر کنید.

در حقیقت ، همیشه قابل درک است که یک متخصص بلاکچین باید مهارت های دیگری مانند تفکر انتقادی ، DevOps ، چابک بودن ، طراحی تفکر ، خود مدیریتی ، سازگاری ، تجزیه و تحلیل مهارت ها و بسیاری دیگر را داشته باشد..

علاوه بر این ، این مهارت ها ، همراه با مهارت های فناوری بلاکچین ، به شما کمک می کند دیدگاه خود را گسترش دهید و ببینید که راه حل زاویه دیگری دارد.

منظور من این است که نوآوری ها از همین ابتدا شروع می شوند. فقط داشتن فناوری یا تجربه تجاری دیگر کافی نیست. تقاضا برای مهارت های بلاکچین بیش از این نیز در حال افزایش است. بنابراین ، تجربه چرخه پایان به پایان زندگی برای توسعه ، طراحی ، آزمایش یا استقرار نیز دارای شایستگی های آن خواهد بود.

به همین دلیل است که به طور حتم باید در کنار مهارت های بلاکچین روی مهارت های میان رشته ای خود نیز کار کنید.

 

 • درک عمیق از سیستم عامل های مختلف Blockchain

هنگامی که شرکت ها شروع به کار بر روی پروژه های بلاکچین خود می کنند ، آنها باید بستر کامل بلاکچین را برای راه حل خود انتخاب کنند. ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما موفقیت یک راه حل برای شرکت چالش بزرگی است.

در واقع ، چارچوب های مختلف این روند را بسیار پیچیده می کند. درک عمیق از نحوه کارکرد سیستم عامل های مختلف مانند Ethereum ، Hyperledger ، Corda ، Ripple ، Quorum و غیره می تواند یک امتیاز مثبت بزرگ برای شما باشد.

بنابراین ، می توانید انتخاب کنید که کدام پلتفرم برای راه حل شرکت شما بهترین باشد و چگونه می توانید از آن بستر برای منافع خود استفاده کنید.

همچنین ، شما باید تفاوت های اساسی بین همه این سیستم عامل ها را نیز شناسایی کنید. نکته مهم دیگر این است که سیستم عامل ها را بر اساس نوع آنها انتخاب کنید. بدیهی است که یک بستر خصوصی در یک راه حل عمومی گرا بهترین انتخاب نیست.

همچنین ، از آنجا که اکثر این شرکت ها اغلب به دنبال شرکت های خصوصی یا فدراتیو هستند ، بهتر است مهارت های بلاکچین در این دو نوع بلاکچین را داشته باشید.

 

 • در فرآیندهای تجاری سازمانی تبحر داشته باشید

اگر می خواهید در یک محیط سازمانی کار کنید ، باید در مورد روندهای مختلف کسب و کار آنها بیاموزید. این یک عامل عظیم است زیرا این مهارت ها به شما کمک می کند تا چگونگی ادغام بلاک چین و بهره مندی شرکت از آن را توسعه دهید.

بدون شناخت مناسب از فرایندهای تجاری ، تهیه یک پرونده جذاب تجاری دشوار است.

تقاضا برای مهارت های بلاکچین در این مکان بسیار زیاد است و شرکت ها مایل به پرداخت حقوق سنگین برای آن هستند.

بنابراین ، می تواند فرصت مهمی برای درخشش باشد. به همین دلیل است که شما باید درک بالاتری از خرید ، تدارکات ، توزیع ، عملیات خزانه داری و غیره داشته باشید. در واقع ، این مهارت ها به شما کمک می کند “با همان زبان حرفه ای های تجارت صحبت کنید”.

بنابراین ، روی این موارد کار کنید زیرا مطمئناً تقاضای مهارت در بلاکچین کار خوبی برای شما به وجود می آورد.

 

 • بدانید چگونه ساده کنیم

حتی اگر بلاکچین از پیچیدگی شبکه های قدیمی خلاص شود ، هنوز هم کاملاً پیچیده است. خوب ، قطعاً یک سیستم ERP یا ابزار جایگزینی نیست ، اما می توانید از آن برای ساده سازی مشاغل خود استفاده کنید.

با این حال ، شما باید بدانید که چگونه با استفاده از این فن آوری ساده کنید. در واقع ، بسیاری از ویژگی ها به راحتی می توانند راه حل شما را پیچیده کنند. اما طبق یکی از قوانین اثبات مفهوم ، ساده سازی نکته اصلی است. به جای اضافه کردن ویژگی های جدید در راه حل ، شما باید یک روش طراحی ساده را انتخاب کنید که می تواند به شما در نوآوری نیز کمک کند.

داشتن تجربه قبلی در سایر بلاک چین های سازمانی یا بلاک چین به عنوان یک ارائه دهنده خدمات می تواند نامزدی شما را در بازار شرکت افزایش دهد.

اکنون بسیاری از شرکت ها جلسات آموزشی ویژه ای برای کمک به شما در توسعه این مهارت های مورد نیاز بلاکچین ارائه می دهند. بنابراین ، می توانید در یکی از آن ها ثبت نام کنید و رزومه خود را غنی کنید.

 

 • قادر به تجزیه و تحلیل الگوهای معماری Blockchain باشید

تشریح معماری های بلاکچین قبل از طراحی راه حل برای شروع یک مهارت عظیم است. در حقیقت ، بدون مطالعه موردی مناسب ، نمی توانید راه حل بلاکچین خود را بسازید.

علاوه بر این ، شرکت ها استعدادهایی را می خواهند که نه تنها بتوانند راه حل را توسعه دهند یا طراحی کنند بلکه می توانند فن آوری اساسی هر نوع معماری را نیز کالبدشکافی کنند..

باید بگویم ، برای این منظور ، شما باید معماری های موجود در بلاکچین را به شدت مطالعه کنید. در حال حاضر بسیاری از فناوری های منبع باز در بازار وجود دارد و قطعاً می توانید کد منبع آنها را به راحتی از GitHub دریافت کنید.

همچنین ، وقتی دانستید که چگونه هر شرکت راه حل خود را ارائه می دهد ، می توانید یکی را که طراحی کرده اید برای مقرون به صرفه تر و کارآمدتر مقایسه کنید.

در حقیقت ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان یا مهندسان بلاکچین با این مهارت وجود ندارند. بنابراین ، تقاضا برای مهارت های بلاکچین بطور مداوم در بازار افزایش می یابد.

 • دانش فنی در مورد اکوسیستم و استانداردهای بلاکچین

وقتی صحبت از مهارت های بلاکچین می شود ، ضروری است. در حقیقت ، شما باید دانش فنی در مورد اکوسیستم ها و استانداردهای مختلف بلاکچین داشته باشید. برای بهبود این مهارت ، می توانید در بسیاری از گروه های کاری شرکت کنید که روی مفاهیم تمرکز کرده و استانداردها را تدوین می کنند.

شما می توانید با کنسرسیوم های بلاکچین شریک شوید و حتی در موسسات دانشگاهی ثبت نام کنید که به شما کمک می کند تا با اکوسیستم به طور دقیق تری یاد بگیرید.

علاوه بر این ، بلاکچین فقط یک پایگاه داده نیست ، شما در هنگام توسعه مهارت های خود به عمق بیشتری نیاز خواهید داشت. همچنین ، برای موفقیت ، باید درک کنید که اصول بلاکچین در محیط های مختلف چگونه کار می کند و چگونه می توانید آنها را در محیط شرکت خود نیز اعمال کنید.

 

 • بدانید چگونه ارزش را برقرار کنید

این ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد. اما بسیاری از شرکت ها هنگام استخدام کارمندان ، این مهارت های بلاکچین را می خواهند. در حقیقت ، اگر شما شرکت هایی در زمینه توسعه بلاکچین هستید ، باید بدانید که چگونه ارزش را برقرار کنید.

در این حالت ، این ارتباط به مهارت حل مسئله اشاره دارد و به همكارانتان كمك می كند آنچه را كه شما پیشنهاد می كنید ، بدانند. هنگام کار در یک محیط مشترک ، مشتریان می توانند مسئله ای را ارائه دهند. بنابراین ، شما باید مهارت این را داشته باشید که خارج از چارچوب فکر کنید و در صورت بروز مشکل ، راه حل خود را حل کنید.

کاری که انجام می دهد این است که به شما توانایی حل مشکلات را در مدت زمان کوتاه می دهد.

با این حال ، باید اضافه کنم که این یک تقاضای نسبتاً جدید به تقاضای شرکت ها برای لیست مهارت های بلاکچین است. بیشتر از این ، مشاغل پردرآمد مانند توسعه دهنده بلاکچین ، مهندس ، طراح ، مشاوره حقوقی با مهارت کافی برخوردار هستند ، اما همه آنها مهارت کمک به مشتریان را در درک مزایای پیشنهادی شما ندارند..

بنابراین ، سعی کنید این مهارت را نیز توسعه دهید.

 

 • دانش جامع در مورد ابزارهای توسعه

اکنون ابزارهای توسعه بسیاری فقط برای بلاکچین در بازار موجود است. هنگام کار در یک محیط سازمانی ، باید در هر زمینه ای که مشغول کار هستید همه کاره باشید. فرض کنید شما یک توسعه دهنده یا مهندس هستید. خوب ، در این صورت ، مطمئناً هنگام کار روی یک راه حل جدید ، یک عضو تیم فعال خواهید بود.

در این صورت ، شما باید بدانید که چگونه از این ابزارهای خاص برای ایجاد پروژه خود در مدت زمان کوتاه و کارآمدتر برای آن استفاده کنید.

 

چگونه شرکت ها پایه استعدادهای بلاکچین خود را توسعه می دهند?

با توجه به الف نظرسنجی اخیر در سال 2019, در 1386 شرکت کننده ، شرکتها از روشهای مختلفی برای توسعه تیم بلاکچین داخلی خود استفاده می کنند. بیایید ببینیم این شرکت ها از کدام روش ها استفاده می کنند. با این حال ، باید اضافه کنم که ممکن است اعداد واقعی متفاوت باشند زیرا هر شرکت کننده ای پاسخ نداده است.

برنامه ها

درصد شرکتهایی که از این روش استفاده می کنند

دوره های داخلی

54٪

استخدام

52٪

جلسات آموزش آنلاین

51٪

جلسات آموزش خارجی

49٪

تحصیل

39٪

راهنمایی

34٪

آزمایشگاه

20٪

دیگر

 

بنابراین ، می بینید ، شرکت ها همچنین برنامه های زیادی را ارائه می دهند که در آنها می توانید مهارت های مهندس بلاکچین خود را به راحتی توسعه دهید. بنابراین ، اگر استعدادی قابل اجرا دارید ، می توانید با استخدام در این شرکت هایی که این برنامه ها را ارائه می دهند ، آن را کامل کنید.

 

مشاغل محبوب فعلی در بازار کدامند?

برخی از مشاغل محبوب در بازار وجود دارد که می توانید با مهارت های شغلی زنجیره بلوکی خود آنها را بدست آورید. بیایید ببینیم اینها چیست –

 

 • توسعه دهنده Blockchain

به نظر می رسد که توسعه دهنده Blockchain در حال حاضر بیشترین مشاغل مورد نیاز در حوزه blockchain است. شما به راحتی می توانید به عنوان یک توسعه دهنده تمام پشته در بلاکچین حرفه ای شوید. اگر مهارت مهندس بلاکچین مانند برنامه نویسی سمت سرور با جنبه های تحلیلی را دارید ، این کار می تواند به عهده شما باشد.

با این حال ، برای این حرفه ، باید درک بهتری از نحوه کار سیستم های پایان کار داشته باشید. بیشتر از این ، مسئولیت های شغلی شما فرآیندهای معامله ، راه اندازی گره ها یا ایجاد قراردادهای هوشمند است.

علاوه بر این ، شما همچنین به مهارت در JQuery ، سرورهای SQL ، AJAX ، MVC ، .NET ، SDL ، C ++ ، C ، JavaScript ، REST ، XCOD ، XML ، FTP ، SOAP و بسیاری دیگر نیاز دارید..

در واقع ، این می تواند یک فرصت عالی باشد زیرا شما می توانید در هر نوع صنعتی کار کنید.

 

 • مهندس بلاکچین

مهارت های مهندس بلاک چین در حال حاضر دومین مشاغل مورد نیاز بلاکچین است. با این کار ، قطعاً می توانید با کار زیاد ، هزینه خوبی را برای خود تأمین کنید. به هر حال ، مسئولیت های شغلی شما شامل پیاده سازی بلاکچین و ایجاد راه حل برای شرکت هایی است که از بلاکچین استفاده می کنند.

بنابراین ، برای این منظور ، شما باید مهارت های مهندس بلاکچین را که شرکت شما به دنبال آن است مطالعه کنید و برنامه های مورد نظر خود را توسعه دهید. علاوه بر این ، شما همچنین باید روی شتاب دهنده ها یا دارایی ها کار کنید و زیرساخت های سازمانی را بر اساس مدل های دفتر توزیع شده تنظیم کنید.

بیشتر ، مهارت در Python ، Oracle ، Java ، Ripple ، Ethereum ، Hyperledger و غیره قطعاً به شما کمک می کند.

 

 • مشاور بلاکچین

اکنون بسیاری از شرکتهایی که در حال ورود به بازار بلاکچین هستند به متخصصانی نیاز دارند که بتوانند اهداف آنها را ارزیابی کرده و کاربرد بلاکچینها را به تصویر بکشند.

اگر به دنبال شغلی به عنوان مشاور بلاکچین هستید ، باید بدانید که چگونه مشخصات شرکت را تجزیه و تحلیل کنید و استراتژی های کاملی برای رشد آنها پیدا کنید. در واقع ، شما باید تعریف کنید که چگونه شرکت می تواند از بلاکچین برای ایجاد ارزش افزوده و ایجاد یک پرونده تجاری در اطراف خود استفاده کند.

بیشتر ، مهارت های ارتباطی خوب یا مهارت های گسترده میان رشته ای به شما در انجام این نوع مشاغل کمک می کند. علاوه بر این ، دانش کامل در مورد نحوه کار واقعی بلاکچین یا تأثیر آن بر صنایع مختلف می تواند به درخشش شما در این شغل کمک کند..

 

 • متخصص بازاریابی

بسیاری از شرکت هایی که از برنامه های زنجیره بلوکی استفاده می کنند ، اکنون به دنبال یک متخصص بازاریابی برای مدیریت استراتژی های بازاریابی خود هستند. ممکن است در ابتدا کار بزرگی به نظر نرسد. حتی اگر بلاکچین یک فناوری پردرآمد است و خود را به فروش می رساند ، اکثر مصرف کنندگان درکی از بلاکچین ندارند.

مسئولیت متخصصان بازاریابی شامل تحقیق در مورد مصرف کنندگان ، محصولات مختلف ، بازاریابی موثر آنها و آموزش مصرف کنندگان بلاکچین است. بدون قرار گرفتن در معرض مناسب ، هر چقدر هم که یک راه حل سودآور باشد ، فروش نخواهد داشت.

بنابراین ، متخصصان بازاریابی با پایگاه دانش بلاکچین می توانند شغل بسیار خوبی در این شرکت ها بدست آورند.

 

 • مدیر پروژه

شما قبلاً با عنوان می دانید که مدیر پروژه در واقع می تواند در یک شرکت انجام دهد. یک مدیر پروژه بلاکچین در هنگام مدیریت یک راه حل کامل بلاکچین کارهای زیادی باید انجام دهد. مهمتر از همه ، این افراد به عنوان یک ارتباط بین یک فرد تجاری و توسعه دهندگان بلاکچین کار می کنند و همچنین بهترین استراتژی را با استفاده از حداقل منابع ترسیم می کنند.

ذهنیت یک هکر در این نوع نقش شغلی مفید خواهد بود. به عنوان یک مهارت شغلی بلاکچین ، شما باید یک نقش مدیریتی قوی داشته باشید و پلی بین دیدگاه های فنی و تجاری باشید.

 

 • مهندس کیفیت بلاکچین

اساساً ، به عنوان مهارت های مهندس بلاکچین ، مهندسی کیفیت در زیر مجموعه آن قرار می گیرد. در حقیقت ، این مهندسین به عنوان مهندس بلاکچین کار می کنند یا کار آنها را تکمیل می کنند. در هر صورت ، قبل از اجرای یک پروژه ، باید کاملاً آزمایش شود.

و این جایی است که مهارت های شغلی بلاکچین به کار می رود. اگر به دنبال شغل مهندسی کیفیت هستید ، باید قبل از استفاده از آن در سازمان ، چارچوب های مختلف را امتحان کنید. بیشتر اینکه ، پس از تولید یک محصول کامل ، اطمینان حاصل کنید که محصول مطابق با استاندارد است.

در حقیقت ، شما می توانید از بسیاری از ابزارهای توسعه برای آزمایش چارچوب های بلاکچین استفاده کنید. بنابراین ، دانش ابزارهای توسعه به عنوان مهارت های شغلی بلاکچین در اینجا نیز کمک خواهد کرد.

 

 • مشاور حقوقی بلاکچین

یکی دیگر از مهارت های مورد نیاز بلاکچین شما را به عنوان یک مشاور حقوقی شغل می دهد. در حقیقت ، بلاکچین در آستانه توسعه است و هنوز کامل نیست. به دلیل ساختار غیرمتمرکز ، بسیاری از شرکت ها با مشکلات قانونی روبرو هستند. بیشتر از این ، ارزهای رمزپایه سهم نسبتاً خوبی از نتایج بد داشتند.

بنابراین ، بسیاری راه حل بلاکچین را 100٪ قانونی نمی دانند. بیشتر در مورد ICO. بنابراین ، مشاور حقوقی بلاکچین باید اطمینان حاصل کند که راه حل های آنها به طور مستقیم با هیچ یک از قوانین موجود مغایرت ندارد.

در حال حاضر ، این مهارت های مورد نیاز بلاکچین بیش از سقف هستند. اما برای احراز صلاحیت ، باید سابقه قانونی و همچنین درک عمیقی از خود فناوری بلاکچین داشته باشید.

 

در پایان

در پایان ، باید بدانید که برای شروع کار در بلاکچین کاری پردرآمد است. شما باید از بهترین بهترین مزایا بیاموزید و در یک نوع فناوری کاملا جدید کار کنید. در حقیقت ، پرداخت این مهارت های شغلی زنجیره ای نیز جذابیت اصلی است.

بیشتر از این ، بسیاری از مشاغل حتی 140k دلار + به عنوان حقوق ماهانه ارائه می دهند ، چیزی که قطعاً باید بدنبال آن باشید. به هر حال ، من مهارت های شغلی بلاکچین را که برای تأمین شغل خود در این بازار نیاز دارید ، شرح دادم.

بنابراین ، می توانید لیست را دنبال کنید و مهارت های مورد نیاز بلاکچین خود را دنبال کنید تا رویاهای خود را دنبال کنید و زندگی حرفه ای خود را بدست آورید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map