Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای رایگان آموزش Blockchain Ultimate

آیا از فناوری بلاکچین چیزی نمی دانید؟ برای کمک به شما ، ما دوره آموزش Blockchain خود را به صورت رایگان ارائه می دهیم که از آنجا همه چیزهایی را که لازم است بدانید فرا خواهید گرفت.

بسیاری از شما به فناوری بلاکچین علاقه مند هستید اما در واقع ایده یا ایده بسیار کمی در مورد موضوع ندارید. کنجکاو بودن عملی است وقتی همه اطرافیان از آن صحبت می کنند. علاوه بر این ، شرکت ها نیز با سرعت بالایی به تیم بلاکچین می پیوندند. در این حالت ، اگر به خودتان آموزش ندهید یا آموزش صحیح بلاکچین نبینید ، ممکن است عقب بیفتید.

بنابراین ، اکنون دوره کامل آموزش بلاکچین را برای مبتدیان بررسی کنید!

اکنون ثبت نام کنید: دوره Blockchain رایگان

Contents

دوره آموزش رایگان Blockchain رایگان

من کل دوره آموزش بلاکچین را برای مبتدیان به هفت مرحله آسان تقسیم کرده ام. برای اینکه درک کاملی از فناوری Blockchain داشته باشید ، باید یکی یکی مراحل را بررسی کنید.

با اصول فناوری Blockchain شروع کنید

قبل از اینکه وارد زنجیره های سازمانی شوید ، همیشه باید در مورد ساختار اصلی خود فناوری بلاکچین بدانید. اما اگر هیچ تصوری از نحوه کار شبکه ندارید ، ادامه کار برای شما دشوار است. بنابراین ، مراحل را فراموش نکنید و از مبانی زنجیره بلوک شروع کنید.

فناوری Blockchain یک سیستم دفتر غیرمتمرکز است که سطح بالایی از شفافیت ، تغییرناپذیری ، امنیت و موارد دیگر را ارائه می دهد. علاوه بر این ، از ساختار متمرکز معمولی خلاص می شود و ساختار جدیدی ارائه می دهد که همه چیز منصفانه باشد. برای تسلط بر همه مهارت ها و دریافت گواهینامه بلاکچین باید برخی از بهترین دوره های Blockchain ما را نیز بررسی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش آموزش رایگان فناوری بلاک چین ، به راهنمای تعریف Blockchain مراجعه کنید!

اما چگونه بلاکچین شکل گرفت?

برای تکمیل دوره آنلاین بلاکچین ، تاریخچه فناوری بلاکچین را بررسی کنید. (نکته: بیت کوین اولین فناوری بلاکچین نبود!)

ویژگی های Blockchain


معمولاً هر پلتفرم بلاکچین حداقل شش ویژگی را ارائه می دهد. اینها هستند –

 • خراب نمی شود
 • فناوری غیرمتمرکز
 • امنیت پیشرفته
 • دفترهای توزیع شده
 • اجماع، وفاق
 • تسویه سریع

بیشتر بخوانید: 6 ویژگی کلیدی Blockchain که باید درباره آنها بدانید

در مرحله بعدی ، برای یادگیری بلاکچین به صورت رایگان ، باید در مورد انواع مختلف شبکه های بلاکچین بدانید. بله ، انواع مختلفی وجود دارد و هر یک از آنها ویژگی های خاص خود را دارند. با این حال ، اگر از تفاوت بین سیستم عامل ها اطلاع نداشته باشید ، کاملاً متوجه نخواهید شد که برای کدام سیستم عامل اقدام کنید.

معمولاً سه نوع بلاکچین وجود دارد که می توانید در تحولات دیجیتالی مانند شبکه های عمومی ، خصوصی و فدراسیون استفاده کنید. بعلاوه ، دو نوع مجوز – مجاز و غیرمجاز. برای تسلط بر همه مهارت ها و دریافت گواهینامه بلاکچین باید برخی از بهترین دوره های Blockchain ما را نیز بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: انواع مختلف فناوری Blockchain کدامند؟?

بیایید به مرحله بعدی در دوره رایگان آموزش Blockchain برویم.

درباره قراردادهای هوشمند و الگوریتم های اجماع بدانید

فناوری بلاکچین پیچ و تاب های زیادی به همراه دارد و حتماً در مورد قراردادهای هوشمند و الگوریتم های اجماع چیزهایی شنیده اید. علاوه بر این ، هر دوی اینها به همان اندازه اجزای حیاتی اکوسیستم بلاکچین هستند.

قراردادهای هوشمند نوعی قرارداد دیجیتالی است که در آن طرفین می توانند با قوانین از پیش تعیین شده قراردادی ایجاد کنند و پس از اجرای این قوانین ، هر طرف سهم عادلانه خود را از پرداخت می گیرد. به عنوان یک فرایند خودکار فکر کنید. اگر از قوانین مشخص شده قرارداد هوشمند خود پیروی کنید ، روند پرداخت به طور خودکار آغاز می شود.

بسیاری از سازمان ها می توانند از این ویژگی برای تسهیل توافق خود با سایر شرکت ها استفاده کنند. Ethereum برای اولین بار سازوکار قرارداد هوشمند را در زیرساخت های بلاکچین توسعه داد.

اطلاعات بیشتر در مورد قراردادهای هوشمند دوره رایگان بلاکچین را ببینید!

الگوریتم اجماع

در مرحله بعدی ، در راهنمای رایگان آموزش بلاکچین ، در مورد الگوریتم های اجماع صحبت خواهیم کرد. الگوریتم های اجماع ریشه فناوری بلاکچین است. بدون آن ، سیستم شفافیت یا بدون خطا هرگز اتفاق نمی افتد. عمدتا این الگوریتم ها به کاربران موجود در سیستم عامل کمک می کند تا برای اعتبار سنجی معاملات به توافق برسند.

الگوریتم های اجماع رایج بسیاری وجود دارد. برای تکمیل دوره توسعه آنلاین آنلاین بلاکچین ، قطعاً باید در مورد این الگوریتم های مختلف بدانید. اینها هستند –

 • اثبات کار
 • اثبات سهام
 • اثبات اجاره سهام
 • اثبات سهام واگذار شده
 • نمودارهای چرخشی کارگردانی شده
 • تحمل گسل بیزانس
 • تحمل گسل بیزانس ساده شده
 • تحمل عملی خطای بیزانس
 • اثبات زمان سپری شده
 • اثبات وزن
 • اثبات سوختن
 • اثبات ظرفیت
 • اثبات اهمیت
 • اثبات فعالیت

آیا می خواهید در مورد الگوریتم های اجماع بدانید؟ برای تکمیل آموزش رایگان فناوری بلاکچین ، راهنمای کامل الگوریتمهای اجماع را بخوانید!

بیایید به مرحله بعدی راهنمای رایگان آموزش blockchain برویم.

Blockchains سازمانی: فروشندگان و سیستم عامل های BAAS را بررسی کنید

اکنون در دوره رایگان آموزش بلاکچین ، در مورد بلاکچین سازمانی صحبت خواهیم کرد. بنابراین ، بلاکچین های سازمانی چیست?

اینها شکلی از شبکه های بلاکچین ویژه است که فقط برای راه حل های سازمانی بهینه می شوند. فناوری های بلاکچین سازمانی بطور ویژه طراحی شده اند تا بار سنگین یک سازمان بزرگ را که هر روز نیازهای آنها را برآورده می کنند ، بر عهده بگیرند.

سیستم عامل های بلاکچین سازمانی برای پذیرش بلاکچین بسیار مهم است. اکنون درباره Enterprise Blockchain Platforms بیشتر بیاموزید!

در مرحله بعدی ، برای رقابت در دوره رایگان آموزش بلاکچین ، باید در مورد سیستم عامل های محبوب بلاکچین سازمانی بدانید. علاوه بر این ، این سیستم عامل ها راه حل های بلاکچین را ارائه می دهند و پروژه ها را از ابتدا توسعه می دهند. به طور عمده پنج بازیکن اصلی وجود دارد –

هایپرلجر

Hyperledger یکی از سیستم عامل های معروف بلاکچین سازمانی در بازار است. آنها پروژه های بلاکچین زیادی را در زیر بال خود دارند. علاوه بر این ، بسیاری از شرکت ها از راه حل Hyperledger برای پیاده سازی فناوری بلاک چین درجه یک خود شکایت کرده اند.

برای شما لازم است که همه چیز را در مورد Hyperledger بدانید تا آموزش رایگان فناوری بلاکچین را انجام دهید

هایپرلجر یکی از بازیگران برجسته بلاکچین در بازار است. اکنون از راهنمای Hyperledger اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید!

اتحاد سازمانی Ethereum

EEA یا Ethereum Enterprise Alliance یکی دیگر از سیستم های محبوب شبکه بلاک چین است. علاوه بر این ، آنها عملکرد و قابلیت استفاده بیشتری را ارائه می دهند. در حال حاضر ، آنها بیش از 250 عضو دارند که با هم کار می کنند.

کوردا

R3’s Corda blockchain برای هر دوره آنلاین رایگان بلاکچین ضروری است. بعلاوه ، فناوری بلاکچین کاملاً منطبق با بخشهای مالی است.

 موج دار شدن

Ripple یکی دیگر از پلتفرم های شگفت انگیز بلاکچین سازمانی است که دارای دو ویژگی قوی – پروتکل های امنیتی و مسائل ایمنی است. علاوه بر این ، شبکه RippleNet آنها می تواند معاملات تقریبا رایگان را ارائه دهد.

حد نصاب

حد نصاب کمی شبیه به اتریوم است. تنها تفاوت در این است که اتریوم عمومی است و حد نصاب خصوصی است. علاوه بر این ، بیشتر مناسب ادغام های سازمانی است.

بیشتر بخوانید: Enterprise Ethereum: Blockchain خصوصی برای شرکت ها

شرکت های ارائه دهنده BAAS

هم اکنون چند ارائه دهنده محبوب BAAS در بازار وجود دارد. علاوه بر این ، این شرکت ها بلاکچین را به عنوان یک سرویس ارائه می دهند و آنها عمدتاً سیستم عامل های محبوب سازمانی را پوشش می دهند.

علاوه بر این ، دریافت راه حل blockchain از آن زمان می تواند یک معامله بزرگ باشد زیرا این روش ها راه حل های مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند. همچنین ، آنها ابزارهایی را ارائه می دهند و می توانند در عرض چند دقیقه راه حل هایی را به کار گیرند! ارائه دهندگان BAAS را در دوره رایگان بلاکچین بررسی کنید –

 1. اوراکل
 2. IBM
 3. آمازون
 4. مایکروسافت
 5. علی بابا
 6. بایدو
 7. هواوی
 8. لهجه

درباره پروژه های مختلف سازمانی در شرکت های غیر مالی اطلاعات کسب کنید

اکنون ما در مورد صنایع مختلفی که در دوره رایگان آموزش بلاکچین فناوری بلاکچین را اجرا می کنند صحبت خواهیم کرد. بعلاوه ، اینها عمدتاً موسسات غیرمالی هستند. این 20 نمونه از شرکت ها را بررسی کنید –

 1. والمارت: آنها محصولات همکاری با IBM را ردیابی می کنند.
 2. Metlife: آنها می خواهند راه حل بیمه را از نظر مراقبت های بهداشتی با استفاده از راه حل های بلاکچین سازمانی به طور خودکار انجام دهند.
 3. UPS: این شرکت از زنجیره بلوک برای تأمین انرژی سیستم های لجستیکی استفاده می کند.
 4. تویوتا: با استفاده از بلاکچین نرم افزار رانندگی مستقل خود را ارائه می دهد.
 5. گروه AIA: آنها با استفاده از راه حل های بلاکچین امکانات Bancassurance را ارائه می دهند.
 6. BHP Billiton: برای مدیریت زنجیره تأمین خود از بلاکچین استفاده می کند.
 7. علی بابا: استفاده از پذیرش بلاکچین برای ردیابی کالاهای لوکس.
 8. Tencent: آنها از بلاکچین برای صدور صورتحساب قانونی و مالیات استفاده می کنند.
 9. بایدو: این شرکت از زنجیره بلوک برای مدیریت حقوق معنوی استفاده می کند.
 10. آب کم عمق: برای پشتیبانی از فناوری های تحرک از بلاکچین استفاده می کند.
 11. هواپیمایی بریتانیا: فناوری بلاکچین در سیستم نظارت.
 12. فیس بوک: آنها از زنجیره بلوک برای مدیریت و محافظت از داده ها استفاده می کنند.
 13. والت دیزنی: این شرکت برای ردیابی موجودی کالا از بلاکچین استفاده می کند.
 14. مرسک: از زنجیره بلوک برای بستر حمل و نقل استفاده می کند.
 15. احتیاطی: فناوری Blockchain برای سیستم عامل تجارت.
 16. سیب: آنها از زنجیره بلوکی برای داده های زمان سنج استفاده می کنند.
 17. نستله: این شرکت از زنجیره بلوک برای مدیریت زنجیره تأمین خود استفاده می کند.
 18. UnitedHealthcare / Quest Diagnostics / Optum / Humana: فناوری Blockchain برای بهبود فهرست پزشکان در بین بیمارستان ها.
 19. سامسونگ: از زنجیره بلوک برای مدیریت زنجیره تأمین استفاده می کند.
 20. FedEx: آنها از زنجیره بلوک برای حل و فصل اختلافات استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: استفاده از بلاکچین: لیست موارد استفاده از فناوری Blockchain 20+ 

از موارد در مقابل استفاده کنید چالش های اجرا

راهنمای رایگان آموزش blockchain ما کامل نخواهد شد اگر اکنون موارد استفاده را کنار بگذاریم ، درست است؟ با این حال ، برآورد ارزشی که بلاکچین برای ما به ارمغان می آورد نسبتاً دشوار است. علاوه بر این ، ممکن است فکر کنید که بلاکچین به اندازه یک بار سنگین استفاده نخواهد شد ، اما حقیقت این است که حقیقت دارد?

طی سالها ، بسیاری از شرکتها پروژه های بلاکچین سازمانی را اجرا کرده اند. علاوه بر این ، متعجب خواهید شد اگر بدانید که موارد زیادی برای فناوری بلاکچین فقط برای شرکت ها وجود دارد.

بنابراین ، تصور کنید که از نظر کاشت جهانی چه کاری می تواند انجام دهد! موارد استفاده رایج زیادی وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند –

معاملات جهانی

 • پردازش سریعتر پرداخت مرزی
 • کاهش هزینه
 • کارایی بیشتر در معاملات

 تجارت

 • بهبود شفافیت و اعتماد برای امور مالی تجارت
 • کنترل بیشتر برای تولید کنندگان
 • کاغذبازی و هزینه را کاهش داد

درباره چگونگی تبدیل بلاکچین در تجارت مالی اکنون بخوانید!

 ایمنی مواد غذایی

 • پاسخگویی در مورد ایمنی مواد غذایی
 • هدر رفتن غذا را کاهش دهید
 • از تقلب در مواد غذایی خلاص می شود

 زنجیره تامین

 • سیستم دفتر امن با قابلیت مشاهده برای زنجیره تامین
 • همه محصولات را ردیابی می کند
 • به سرعت اطلاعات شخصی را که خراب شده است شناسایی می کند

 خرده فروشی

 • به مبارزه با محصولات تقلبی کمک می کند
 • کلیه کالاهای لوکس را ردیابی می کند
 • با مسائل سرقت سرو کار دارد

در مورد تأثیر بلاکچین در صنعت خرده فروشی کنجکاو هستید؟ راهنمای ما در مورد بلاکچین را در خرده فروشی بررسی کنید!

خدمات دولتی

 • راهی امن برای حفظ کلیه حقوق شهروندی
 • رشد نمایی اقتصاد را ارائه می دهد
 • دیجیتالی کردن شناسه شهروند

در مورد تأثیر بلاکچین در دولت کنجکاو هستید؟ در حال حاضر راهنمای ما در مورد بلاکچین را برای دولت ببینید!

مالکیت معنوی

 • ویژگی های فکری مارک تجاری و ثبت اختراع را تضمین می کند
 • پرداخت هزینه کار ثبت شده را ارائه می دهد
 • کاهش سو abuse استفاده از مالکیت معنوی

 مراقبت های بهداشتی

 • از تقلبی های دارویی خلاص می شود
 • اطلاعات بیمار را ردیابی می کند
 • نتایج آزمونهای مختلف را به طور همزمان ساده می کند

در مورد تأثیر بلاکچین در مراقبت های بهداشتی کنجکاو هستید؟ در حال حاضر راهنمای ما در مورد بلاکچین در مراقبت های بهداشتی را بررسی کنید!

نفت و گاز

 • پرداخت بار و حسابرسی امن.
 • با محاسبه مسیرهای حمل و نقل ، کارایی را بهبود می بخشد
 • با دقت 5٪ صرفه جویی می کند

 مشاور املاک

 • هزینه تمام شده ملک را کاهش می دهد
 • مالکیت جزئی را ارتقا می دهد
 • مقیاس پذیری را افزایش می دهد

در مورد تأثیر بلاکچین در املاک و مستغلات کنجکاو هستید؟ در حال حاضر راهنمای ما در مورد بلاکچین را برای املاک و مستغلات بررسی کنید!

 انسان دوستی

 • اطمینان حاصل می کند که کمک مالی به مکان مناسب می رود
 • برای شهروندان اهدا کننده شفافیت ارائه می دهد
 • انصاف و اعتماد را ارتقا دهید

 بیمه

 • تعداد مسیرهای کاغذی را کاهش می دهد
 • مطالبات بیمه سریعتر
 • دیگر از مصرف کنندگان سو explo استفاده نمی شود

 رسانه و سرگرمی

 • ارزش بهتر هنرمند
 • هنرمند را با فیش حقوقی بهتری متصل می کند
 • بازاریابی کارآمد در شبکه های اجتماعی

 مسافرت رفتن

 • ساده پردازش مسافر
 • شناسایی مرزی را ارتقا می بخشد
 • همه پروازها را با دقت بیشتری برنامه ریزی می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این 50 شرکت برتر با استفاده از فناوری بلاکچین را بررسی کنید.

چالش های اجرا

بیایید چالش های پیاده سازی را در دوره رایگان آموزش بلاکچین بررسی کنیم. بعلاوه ، این به شما کمک می کند تا درک کنید که آیا چالش ها در موارد استفاده بیش از حد سنگین هستند. گواهینامه های برتر بلاکچین به شما کمک می کند تا مفهوم را بیشتر بفهمید و درک کنید.

 • قابلیت همکاری: فناوری های فعلی بلاکچین سازمانی فاقد قابلیت همکاری لازم بین همه شبکه ها هستند.
 • شبکه های قدیمی: در حقیقت ، تبدیل تمام شبکه های قدیمی با بلاکچین ممکن است به زمان و هزینه زیادی نیاز داشته باشد.
 • مهارت: نیروی کار کافی با مهارت برای توسعه فن آوری جدید درجه شرکت وجود ندارد.
 • روش: فقدان روش مناسب ، نوآوری های جدید را پر از نقص می کند.
 • فرزندخواندگی جمعی: در واقعیت ، پذیرش انبوه هنوز امکان پذیر نیست زیرا شبکه با سرعت کمتری کار می کند.
 • چالش های هزینه: حفظ چارچوب و توسعه آن به مقدار زیادی پول نیاز دارد.

بیایید به مرحله بعدی خود در راهنمای رایگان آموزش بلاکچین برویم.

 اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

درباره اینترنت و وب 3.0 غیرمتمرکز اطلاعات کسب کنید

بلاکچین نه تنها در حال تغییر روش های کسب و کار شما است ، بلکه بر ساختار اینترنت نیز تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، ساختار داخلی امروز قبل از دستیابی به کلیه امکانات فناوری مدرن ، مسیری طولانی را طی کرده است. همه رسانه های اجتماعی یا گزینه های جستجوی Google در روزهای گذشته در دسترس نبودند.

علاوه بر این ، ساختار وب اکنون متمرکز شده است ، اما با اضافه شدن جدید تمرکززدایی ، تغییرات مشهود است.

اما قبل از اینکه وارد حوزه وب 3.0 شوید ، از اینجا اطلاعات بیشتری در مورد اینترنت متمرکز و غیرمتمرکز کسب کنید.

وب 3.0: ارزش بیشتری برای شما ایجاد می کند

وب 3.0 نسل جدید اینترنت است. این یک ساختار غیرمتمرکز است. در اینجا نه تنها قادر به خواندن و نوشتن خواهید بود ، بلکه اکنون می توانید کارهای بیشتری نیز انجام دهید. علاوه بر این ، استفاده از قابلیت جستجوی معنایی نتایج جستجوی دقیق تری به شما می دهد. علاوه بر این ، اینها تنها برخی از ویژگیهای بالقوه ای است که وب 3.0 برای شما ایجاد می کند.

درباره چالش های برتر پذیرش بلاکچین بدانید

اکنون تقریباً در مورد همه جنبه های فناوری بلاکچین می دانید. اما قبل از شروع به کار و شروع به کار بر روی راه حل بلاکچین سازمانی خود ، باید بدانید که ایده روشنی در مورد چالش های مقابله با آن داشته باشید. گواهینامه های برتر بلاکچین به شما کمک می کند تا مفهوم را بیشتر بفهمید و درک کنید.

علاوه بر این ، قبلاً ما چند مورد از چالش هایی را که می توانید از نظر بلاک چین های سازمانی با آن روبرو شوید ، ارائه دادیم. اما اکنون ، شما باید در مورد چالش های برتر پذیرش بلاکچین برای فناوری عمومی بلاکچین بدانید. بیایید ببینیم این چالش ها چیست –

عوامل انسانی:

 • طراحی فناوری
 • مجموعه مهارت
 • ادراک عمومی
 • ارتباط جنایی
 • آئین نامه

عوامل فنی:

 • کارایی
 • مصرف انرژی
 • حریم خصوصی
 • امنیت
 • مقیاس پذیری

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این نکات را در راهنمای برتر چالش های پذیرش بلاکچین مطالعه کنید!

کتاب تغییر شکل ما را بخوانید

آیا می خواهید شبکه قدیمی خود را به یک شبکه بلاکچین تبدیل کنید؟ یا می خواهید راه حل مبتنی بر بلاکچین خود را توسعه دهید؟ خوب ، ما دانش کاملی از هر آنچه تاکنون در مورد این فناوری نیاز دارید را به شما ارائه دادیم. با این حال ، وقت آن است که شما اجرای خود را استراتژیک کنید.

علاوه بر این ، اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، کتاب تغییر شکل ما برای شما راه حل مناسبی است. علاوه بر این ، در کتاب تغییر شکل ، ما عمدتا در مورد پنج مرحله صحبت می کنیم –

 • همزمان با پروژه های کوچک شروع کنید
 • گروه ویژه ای بسازید که بتواند از پروژه های شما پشتیبانی کند
 • قطار – تعلیم دادن & گروه ویژه خود را برای تولید حرفه ای آموزش دهید
 • برای استفاده از راه حل خود استراتژی تدوین کنید
 • برای تقویت فروش خود با مقامات مناسب ارتباط برقرار کنید

ما برای راهنمایی در مورد چگونگی پیاده سازی بلاکچین همه چیز را در راهنمای کتاب تغییر شکل توضیح داده ایم.

کلمات نهایی

براساس Gartner Trend Insights ، فناوری Blockchain در طی سال 2022 10 میلیون دلار بازار ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این ، تا سال 2030 ، این بازار به ارزش 3.1 تریلیون دلار خواهد بود. در واقع ، اگر می خواهید جایگاه خود را در آن بازار ادعا کنید ، اکنون زمان غواصی در این فناوری است.

امیدوارم دوره آموزشی رایگان بلاکچین ما در این مورد به شما کمک کند. اگر شما تازه کار هستید و می خواهید در مورد این فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید ، پس توصیه می کنیم از دوره رایگان بلاکچین ما استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector