Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه معمار بلاکچین سازمانی معتبر (CEBA) شویم؟

بازار کار IT موجود توجه خود را به توسعه دانش جامع در مورد نوآوری های فناوری معطوف کرده است. داوطلبان باید دانش کاملی از فناوری بلاکچین داشته باشند تا از فرصت های مختلف شغلی نوظهور استفاده کنند. بسیاری از مشتاقان حرفه ای بلاکچین به دلیل چشم اندازهای استثنایی برای پیشرفت شغلی خود در این نقش ، مایل به معماری Blockchain سازگار با اعتبار هستند..

بلاکچین می تواند انقلابی در تجارت ایجاد کند که ما آن را می شناسیم. با این حال ، توجه به این نکته نیز مهم است که بلاکچین یک فناوری مخل نیست. برعکس ، این یک فناوری بنیادی است و برای تحقق بخشیدن به پتانسیل واقعی آن نیاز به تخصص جامع در زمینه پذیرش بلاکچین دارد. اگرچه بسیاری از متخصصان آرزو دارند که به معماران بلاکچین معتبر تبدیل شوند ، اما کمتر می توانند راهنمایی های مناسب برای آن پیدا کنند.

اکنون ثبت نام کنید: مجوز Certified Enterprise Blockchain Architect

بحث زیر به شما کمک می کند تقاضا برای معماران بلاکچین در بازار کار موجود و جزئیات گواهینامه معماری Blockchain Enterprise Certified Enterprise توسط 101 Blockchains را دریابید. از همه مهمتر ، نامزدهای مشتاق می توانند از بحث زیر برای یافتن بهترین روش ها برای اطمینان از موفقیت در گرفتن گواهینامه CEBA استفاده کنند.

تقاضا برای مشاغل معماری Blockchain

یکی از مهمترین جنبه های توجه شما قبل از شیرجه رفتن در شرایط لازم برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Architect ، ارزیابی تقاضا برای مشاغل بلاکچین است. منطقی است که هر مبتدی در فناوری اطلاعات یا یک متخصص فعلی در مورد امکان انتخاب بلاکچین به عنوان گزینه شغلی تعجب کند.

با این حال ، هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد زیرا زنجیره بلوک همچنان به عنوان یکی از بیشترین تقاضاهای مهارت به طور مداوم در حال پیشرفت است. بر اساس گزارش شغلی LinkedIn برای سال 2020 ، نقش توسعه دهنده بلاکچین بالاترین شغل در حال ظهور در سال 2020 است. شرکت استخدام ، Hired ، گزارشی را در فوریه 2019 ارائه داد که نشان می دهد سالانه 517 درصد افزایش تقاضا برای مهندسان بلاکچین در سراسر جهان وجود دارد.

علاوه بر این ، گزارش توسط Hired همچنین نشان داد که مهندس بلاکچین یکی از پردرآمدترین مشاغل مهندسی نرم افزار است. آمار جهانی در مورد دستمزد مهندسان بلاکچین به طور متوسط ​​از 150،000 تا 175،000 $ سالانه متغیر است. تقاضا برای دریافت گواهینامه CEBA تا حد زیادی بر اساس تقاضای بالقوه افزایش یافته برای مشاغل معماری بلاک چین تأیید می شود.

آرزو دارید که یک حرفه Blockchain شوید؟ بهترین نکات برای شروع کار Blockchain توسط متخصصان را بررسی کنید.

متوسط ​​حقوق سالانه معماران فنی بلاکچین برای مبتدیان تقریباً 90،000 دلار است. طبق نظرسنجی Gartner 2019 ، متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه برای یک معمار باتجربه بلاکچین می تواند تا 250،000 دلار باشد. در عین حال ، برای داوطلبان نیز مهم است که به دنبال شرکت های مختلفی باشند که متخصصان بلاکچین را استخدام می کنند.

شرکت های مشاوره حرفه ای EY ، Deloitte ، PWC و KPMG از بهترین گزینه ها برای ارسال آگهی های استخدام بلاکچین هستند. حتی شرکت های برتر مانند IBM ، آمازون و مایکروسافت نیز برای افزایش ارزش تجاری به سمت روند بلاک چین رفته اند. اکنون ، هر شخصی می تواند امکان پذیر شدن برای دستیابی به مهندس معمار بلاکچین مجاز را درک کند.

بنابراین ، از کجا باید حرفه خود را به عنوان یک معمار بلاکچین سازمانی مجاز تأسیس کنید؟ عملی ترین پاسخ به این سوال مستقیماً به سمت 101 بلاکچین است. بگذارید بفهمیم چگونه 101 Blockchains یک مزیت رقابتی برای آینده شغلی یک معمار بلاکچین مشتاق ارائه می دهد.

چرا باید 101 بلاکچین را انتخاب کنم?

101 Blockchains اشاره جدید و در عین حال نیرومندی در حوزه آموزش و آموزش بلاکچین است. تخصص تیم زیربنای 101 Blockchains از مهمترین نقاط قوت آن است که می تواند دانشجویان را پشتیبانی کند. نامزدها می توانند با کمک صدور گواهینامه CEBA توسط 101 بلاکچین به معماری Blockchain Enterprise Certified تبدیل شوند. چطور؟ ما اندکی پس از اطلاع از میزان اعتبار 101 بلاکچین ، به جزئیات گواهینامه CEBA خواهیم پرداخت.


101 Blockchains برای کیفیت گواهینامه های خود به سه اصل مهم اعتماد می کند. سه اصل اعتماد ، استراتژی و تجربه عملی است. 101 بلاکچین از طریق پشتیبانی از متخصصان صنعت و متخصصان بلاکچین به همه منابع یادگیری خود اعتماد می کند. هر منبع آموزشی و گواهینامه 101 بلاکچین با چشم انداز استراتژیک در صنعت بلاکچین طراحی شده است.

از همه مهمتر ، تمرکز بر جنبه های عملی آموزش و آموزش بلاکچین توسط 101 بلاکچین ، تقویت چشمگیری برای برتری حرفه ای 101 نامزد معتبر بلاکچین است. با کمک چشمگیر در آموزش و کیفیت آموزش بلاکچین در 101 بلاکچین ، متخصصان می توانند پایه ای محکم برای حرفه خود در بلاکچین در طولانی مدت تضمین کنند.

اکنون با دوره بنیادین بلاکچین رایگان شروع کنید!

چگونه معمار بلاکچین سازمانی معتبر (CEBA) شوید 

101 Blockchains گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Architect را به همراه دو گواهینامه blockchain مبتنی بر نقش ارائه می دهد. نامزدها می توانند با اثبات توانایی های خود برای پرداختن به مسئولیت های حرفه ای در نقش یک معمار بلاکچین سازمانی ، به خبره بلاکچین خبره با گواهینامه CEBA تبدیل شوند.

گواهینامه CEBA توسط 101 Blockchains به طور خاص برای کمک به متخصصان مشتاق در زمینه مهارت های لازم برای موقعیت معمار بلاکچین سازمانی طراحی شده است. گواهینامه CEBA همچنین در بهبود مهارت ها ، دانش و توانایی ها برای مهندسان و فعالان بلاکچین کمک می کند.

گواهینامه CEBA به طور اساسی در اصول بلاکچین مانند اجزای سازنده ، اصطلاحات مرتبط ، فروش راه حل ، ایجاد ارزش و معماری بلاکچین فرو می رود. از همه مهمتر ، داوطلبان اطمینان دارند که گواهینامه CEBA را با پوشش تمرینات تعاملی ، نمایش های نمایشی و تصاویر وایت برد دریافت می کنند..

در عین حال ، تسهیلات بینش جامع در مورد فناوری بلاکچین ، تقویت قابل اعتمادی را به توانایی های حرفه ای معماران مشتاق بلاکچین ارائه می دهد. گواهینامه CEBA همچنین بر درک تأثیر بلاکچین در ایجاد انقلابی در چشم انداز مشاغل و دولت ها برای دستیابی به کارایی بهتر در پذیرش بلاکچین متمرکز است..

جالب اینجاست که داوطلبان نگران تهیه شدن برای گواهینامه CEBA نیستند زیرا 101 Blockchains یک دوره آموزشی برای همان دوره ارائه می دهد. دوره آموزش خودآزمایی در 101 Blockchains به مدت 5 هفته و با 3 تا 4 ساعت مطالعه اختصاص یافته در هر هفته برگزار می شود. داوطلبان می توانند از دوره آموزشی صدور گواهینامه 101 Blockchains CEBA برای مزایای یادگیری انعطاف پذیر استفاده کنند.

اگر مبتدی هستید ، پس باید کار خود را با این کار شروع کنید راهنمای Blockchain برای مبتدیان.

مخاطبان هدف برای صدور گواهینامه CEBA

یکی از مهمترین جنبه هایی که باید درک کنید اگر می خواهید Certified Enterprise Blockchain Architect شوید ، مخاطبان هدف این آزمون است. نقش معمار بلاکچین تقریباً برای هر متخصص IT بسیار سودآور و جذاب است. با این حال ، داوطلبان باید نقش های مختلف مبتنی بر بلاکچین را که می توانند با گواهینامه CEBA دنبال کنند ، بررسی کنند.

فناوری های Blockchain بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارند زیرا از اثبات مفهوم به مراحل تولید با سهولت می رسند. بنابراین ، اگرچه گواهینامه CEBA برای نقش معمار بلاکچین مناسب است ، داوطلبان می توانند فرصت های شغلی را در بسیاری از نقش های دیگر کشف کنند. در اینجا خلاصه ای از مخاطبان ایده آل برای صدور گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA) آورده شده است,

 1. مهندسان فناوری گرا بلاکچین
 2. مدیران فناوری اطلاعات
 3. توسعه دهندگان راه حل Blockchain
 4. افسران ارشد اطلاعات
 5. مهندسین راه حل بلاکچین
 6. مشتری مدار مشتری محور Blockchain گرا
 7. معماران ابر
 8. مدیران فروش فناوری اطلاعات
 9. مهندسان پیش فروش فناوری بلاکچین
 10. مدیران فناوری بلاکچین

اهداف گواهینامه CEBA

اکنون ، برای همه داوطلبانی که مشتاق به اخذ مجوز بلاکچین معماری هستند ، یافتن اهداف صدور گواهینامه مهم است. اهداف گواهینامه CEBA به شرح زیر است,

 1. توسعه درک جامعی از مفاهیم پیشرفته در معماری و توسعه بلاکچین
 2. بهبود دانش نامزدها در مورد موارد مختلف استفاده از بلاکچین و رویکردهای انتخاب سیستم ایده آل بلاکچین برای نیازهای مختلف مشتری
 3. اعتبار سنجی برای دانش نامزدهای واجد شرایط برای مسئولیت های معماری بلاکچین سازمانی حرفه ای از طریق صدور گواهینامه معماری بلاکچین پیشرو در صنعت

ماژول های تحت پوشش گواهینامه CEBA

بنابراین ، یک نامزد مشتاق می تواند به توانایی گواهینامه CEBA برای ایجاد شغل خود به عنوان یک معمار بلاکچین سازمانی توجه کند. موفقیت یک داوطلب بستگی به درک آنها از مباحث ارائه شده در گواهینامه دارد. داوطلبان می توانند با برداشت جامع از تمام ماژول ها و موضوعات تحت پوشش گواهینامه CEBA ، استراتژی های ایده آل آمادگی را ایجاد کنند.

از همه مهمتر ، داوطلبان با عناوین مختلفی که باید برای اطمینان از موفقیت خود آماده کنند ، آشنا می شوند. آگاهی در مورد ماژول های صدور گواهینامه CEBA می تواند مزایای امیدوار کننده ای را برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Architect با سهولت فراهم کند. در اینجا خلاصه دامنه ها یا ماژول های مختلف صدور گواهینامه 101 Blockchains CEBA و عناوین پوشش داده شده در آنها آورده شده است..

 • مبانی Blockchain

اولین دامنه یا ماژول در گواهینامه CEBA عمدتاً بر جنبه های مختلف مختلف فناوری بلاکچین تمرکز دارد. این ماژول بنیاد دانش نامزدها را در مفاهیم پایه و همچنین پیشرفته فناوری بلاکچین ایجاد می کند. داوطلبان باید در اولین ماژول صدور گواهینامه CEBA نکات مهم مربوط به زمینه های زیر را پوشش دهند.

 1. تعریف بلاکچین
 2. تفاوت بین بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده و رمزها
 3. اجزای اصلی در فناوری بلاکچین
 4. مسئله کلیات بیزانس
 5. مبانی سازوکارهای اجماع                      
 6. روش های نوشتن بلوک در بلاکچین
 7. تعریف و کاربردهای عملی هش
 8. الزامات استخراج بلاکچین
 9. مبانی قراردادهای هوشمند
 10. سگویتس & چنگال
 11. انواع زنجیره بلوک و موارد استفاده
 • بلاک چین های سازمانی

ماژول دوم در صدور گواهینامه CEBA نقش مهمی در حمایت از آرزوهای نامزدها برای تبدیل شدن به معمار بلاکچین سازمانی مجاز دارد. این ماژول عمیقاً به مفاهیم مختلف مربوط به پذیرش فناوری بلاکچین در سطح شرکت می پردازد. نامزدها می توانند موضوعات پیچیده مربوط به معماری بلاکچین سازمانی را در این ماژول پیدا کنند. زمینه های مهمی که در آن داوطلبان باید مهارت ، دانش و توانایی خود را برای تسلط بر این ماژول ثابت کنند شامل موارد زیر است,

 1. تعریف بلاکچین سازمانی
 2. ایجاد ارزش در بلاکچین سازمانی
 3. جنبه های مدل سازی هزینه بلاک چین های سازمانی
 4. ملاحظات هزینه مربوط به بلاک چین های سازمانی
 5. عملکرد بلاک چین های سازمانی از نظر معاملات در ثانیه
 6. مبانی معماری بلاکچین سازمانی
 7. موارد استفاده عمومی در بلاک چین های سازمانی
 8. راه حل های فروش برای بلاکچین های سازمانی
 9. ملاحظات فناوری برای راه حل های بلاکچین سازمانی
 10. مبانی Blockchain به عنوان یک سرویس یا مدل BaaS و مثالهای عملی
 11. اصول توسعه بلاکچین سازمانی
 12. نگرانی های امنیتی برای راه حل های بلاکچین سازمانی
 • بررسی اجمالی از Ethereum

این ماژول صدور گواهینامه CEBA مهارت عملی دانشجویان را برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Architect تقویت می کند. نکته برجسته این گواهینامه بر Ethereum ، یکی از سیستم عامل های معمول استفاده شده برای معماری و توسعه بلاکچین تمرکز دارد. داوطلبان باید مهارت ها ، توانایی ها و دانش خود را در فصل های بعدی گواهینامه CEBA این ماژول اثبات کنند.

 1. بررسی اجمالی اصول Ethereum
 2. مفاهیمی برای توسعه Ethereum
 3. نمایش عملی استفاده از Ethereum Etherscan
 4. درک عملی استقرار Ethereum
 5. مفاهیم عملی Metamask
 6. بینش های عملی روی سکوی رمز از مورد Ethereum استفاده می کنند
 • نمای کلی پارچه هایپرلجر

چهارمین ماژول Certified Enterprise Blockchain Architect یا گواهینامه CEBA ، همچنین توجه را به سمت یکی دیگر از مialلفه های مهم برای معماری بلاکچین جلب می کند. داوطلبان باید مهارت ها ، دانش و توانایی های خود را در فصل های زیر به اثبات برسانند تا معماری بلاک چین معتبر شوند..

 1. بررسی اجمالی پروژه هایپرلجر
 2. مبانی پارچه هایپرلجر
 3. از موارد مربوط به Hyperledger Fabric استفاده کنید
 4. نمایش عملی برای استقرار پارچه هایپرلجر در AWS
 5. بینش در مورد توسعه پارچه هایپرلجر
 6. درک عملی موارد استفاده از Hyperledger Fabric در تدارکات
 • بررسی اجمالی R3 Corda

ماژول نهایی در گواهینامه CEBA به شما کمک می کند تا با مهارت های عملی همه جانبه خبره بلاکچین در نقش های معمار شوید. داوطلبان برای اطمینان از شانس بیشتری برای کسب صلاحیت گواهینامه CEBA ، باید در این بخش فصل های زیر را پوشش دهند.

 1. بررسی اجمالی اصول R3 Corda
 2. از موارد Corda استفاده کنید
 3. درک عملی از موارد مالی از موارد Corda استفاده می کند
 4. توسعه Corda
 5. دانش عملی در مورد اجرای CordaBench

مزایای 101 Blockchains برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Architect در پشتیبانی از صدور گواهینامه نیز مشهود است. 101 Blockchains پشتیبانی معتبری را برای درک مراحل صدور گواهینامه از داوطلبان ارائه می دهد. جالب توجه است که 101 Blockchains همچنین در مورد نقش های بالقوه blockchain که می توانید با صدور گواهینامه CEBA دنبال کنید ، بینش معتبری ارائه می دهد. علاوه بر این ، داوطلبان همچنین می توانند با ارزیابی عملکرد خود در دوره آموزشی CEBA قبل از امتحان نهایی ، به گزارش های جامع دست یابند.

صدور گواهینامه اعتبار شما را تأیید می کند و حرفه Blockchain شما را به سطح بالاتری می رساند. بنابراین ، گواهینامه تخصصی Blockchain خود را دریافت کنید و حرفه Blockchain خود را پیش ببرید.

روشهای پیشنهادی برای تهیه موفق گواهینامه CEBA

بنابراین ، می توانید متوجه شوید که 101 Blockchains نه تنها گواهینامه Certified Enterprise Blockchain Architect را ارائه می دهد بلکه پشتیبانی قابل توجهی را برای واجد شرایط بودن گواهینامه ارائه می دهد. بنابراین ، هر آرزو معمار بلاکچین سازمانی می تواند به راحتی فرصت های صحیح برای دریافت گواهینامه CEBA را درک کند. از طرف دیگر ، داوطلبان باید قبل از تصور مزایای گواهینامه ، این س askال را بپرسند: “آیا این آسان است؟”.

اگرچه 101 Blockchains پشتیبانی جامعی را برای واجد شرایط بودن گواهینامه CEBA برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Architect ارائه می دهد ، یافتن استراتژی ایده آل برای آماده سازی کارآمد برای آزمون بسیار مهم است. بهترین پاسخ به مشکلات آماده سازی گواهینامه CEBA شما می تواند چیست؟ اجازه دهید ما به اشاره گرهای توصیه شده توسط متخصصان واجد شرایط و متخصصان صنعت برای تهیه گواهینامه CEBA نگاهی بیندازیم.

 • با اصول شروع کنید

یکی از اصلی ترین توصیه ها برای آماده سازی برای تبدیل شدن به Certified Enterprise Blockchain Architect با مبانی اساسی است. برنامه درسی برای صدور گواهینامه CEBA دارای ساختار و سازمانی ساده است. با این حال ، داوطلبان باید بدانند که مباحث زیادی در ماژول های صدور گواهینامه CEBA وجود دارد. بدون آگاهی روشن از مباحث امتحان ، داوطلبان راحت تر می توانند از آمادگی خود خارج شوند.

علاوه بر این ، عدم اطمینان در مورد موضوعاتی که باید در گواهینامه CEBA با آن روبرو شوید ، می تواند اعتماد به نفس را برای آماده سازی مختل کند. بنابراین ، اولین مرحله آماده سازی خود را برای صدور گواهینامه CEBA با ارزیابی دقیق مباحث آزمون گواهینامه شروع کنید. مروری بر تمام مباحث امتحانات نیز نقشی اساسی در پیمایش راهنماهای مختلف مطالعه برای یافتن منابع معتبر دارد.

 • بستر آموزش معتبر را انتخاب کنید

گام بعدی در آماده سازی شما برای رسیدن به Certified Enterprise Blockchain Architect به انتخاب بسترهای آموزشی معتبر اشاره دارد. در این مورد چه چیزی بهتر از 101 بلاکچین است؟ دوره آموزشی 101 Blockchains برای گواهینامه CEBA ارائه مطالب آموزشی عمیق و بینش عملی است.

در نتیجه ، دوره آموزشی نه تنها داوطلبان را برای سوالات نظری بلکه سوالات عملی در آزمون را نیز آماده می کند. از همه مهمتر ، تظاهرات عملی نیز نقشی اساسی در آماده سازی نامزدها برای نقش های معماری بلاکچین سازمانی حرفه ای دارد. 101 Blockchains همچنین راهنمایی مفیدی را برای داوطلبان جهت دستیابی به مراحل صدور گواهینامه فراهم می کند.

 • به اهداف آماده سازی خود پایبند باشید

آماده سازی نامزدهای دریافت گواهینامه CEBA فقط به اندازه پاسخگویی نامزدها در برابر آماده سازی آنها است. بسیاری از نامزدها معمولاً مقدمات خود را با توجه به نتایجی مثبت شروع می کنند تا در نهایت به دلیل تعهدات دیگر از آن دور شوند. در این حالت ، یک برنامه آماده سازی مبتنی بر نقطه عطف همراه با یک شریک مطالعه یا کسی که شما را نسبت به آمادگی های خود پاسخگو کند ، می تواند معجزه کند. از دوستان و اعضای خانواده خود بخواهید تا در سفر به Certified Enterprise Blockchain Architect از شما حمایت کنند. با حمایت یک شریک در سفر آماده سازی خود ، می توانید به راحتی به اهداف مطالعه خود برسید.

 • کسب تجربه عملی

یکی دیگر از جنبه های حیاتی دیگری که داوطلبان در آماده سازی خود برای صدور گواهینامه CEBA اغلب تضعیف می کنند ، یک تجربه عملی است. جمع بندی مفاهیم نظری معماری و توسعه بلاکچین فقط می تواند شما را تا این حد آماده کند. فقدان تجربه عملی در مفاهیم مختلف فناوری بلاکچین و معماری می تواند برای عملکرد کلی شما در آزمون مضر باشد.

بنابراین ، از هر فرصتی برای توسعه تجربه عملی خود در فناوری و ابزارهای بلاکچین نهایت استفاده را ببرید. 101 Blockchains چندین نمایش عملی ، تمرینات تعاملی و موارد استفاده را برای افزایش تجربه عملی فراهم می کند. مفاهیمی را که در طول آماده سازی خود برای دریافت گواهینامه CEBA در پروژه های دنیای واقعی یاد می گیرید ، امتحان کنید. با آزمایش های عملی کم شروع کنید و یک پیشرفت امیدوار کننده در مهارت های عملی خود پیدا کنید.

کلمات نهایی

در یک یادداشت نهایی ، می توانید مشاهده کنید که با 101 بلاکچین به راحتی می توان به Certified Enterprise Blockchain Architect تبدیل شد. با این حال ، داوطلبان همچنین باید درک کنند که سفر به گواهینامه CEBA چالش های بزرگی را به وجود می آورد. هر داوطلب باید این چالش ها را بپذیرد و درک کند که چگونه می تواند در مهارت های حرفه ای خود سهیم باشد.

معماران بلاکچین سازمانی می توانند طیف وسیعی از فرصتهای شغلی گسترده را در اکوسیستم بلاکچین با گواهینامه CEBA در سطح جهانی به دست آورند. به طور همزمان ، داوطلبان همچنین می توانند از گواهینامه CEBA خود استفاده کنند تا شهرت برجسته ای در محافل حرفه ای کسب کنند. در طولانی مدت ، گواهینامه CEBA می تواند داوطلبان را به طور مداوم انگیزه دهد تا مهارت و دانش خود را به عنوان معماران بلاکچین به روز کنند. از هم اکنون برای یک حرفه موفقیت آمیز در بلاکچین آماده شوید!     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector