EOS VS Ethereum: یک قاتل احتمالی Ethereum!

از EOS (EOS) بعضاً به عنوان قاتل Ethereum (ETH) نام برده می شود زیرا انتظار می رود نسل بعدی سیستم عامل های قرارداد هوشمند ، با سرعت معاملات بالاتر و ویژگی های بهتر را پشتیبانی کند. با راه اندازی شبکه اصلی EOS.io ، نبرد EOS در مقابل Ethereum به عنوان دو پروژه blockchain برای توجه توسعه دهندگان به ایجاد برنامه های غیرمتمرکز آغاز شده است..

انتظار می رود رقابت بین دو سیستم عامل بلاکچین باعث ایجاد نوآوری شود که باید منجر به ایجاد سیستم عامل های هوشمند شود که بتوانند مرزهای مقیاس پذیری را افزایش دهند.

در حالی که این دو بر تسهیل تولید برنامه های غیرمتمرکز تمرکز دارند ، اما در مورد جنبه های اصلی عملیات تفاوت زیادی دارند.

Ethereum vs EOS: قدرت برنامه های غیرمتمرکز

Ethereum به عنوان یک پلت فرم ترجیحی برای اجرای قراردادهای هوشمند نام خود را به ثبت رسانده است. مشاغل به طور فزاینده ای از زنجیره بلوک پروژه ها برای مدیریت بسیاری از وظایف از ثبت اطلاعات گرفته تا انجام معاملات استفاده می کنند.

EOS اکنون در حال تلاش برای شکستن وضعیت موجود است زیرا در تلاش است تا مقدار قابل توجهی از سهم بازار را در توسعه DApps منحنی کند. EOS در نحوه کار با توسعه DApps تعداد زیادی شباهت با Ethereum دارد.

با این حال ، با توجه به اینکه این یک پروژه جدید است ، از آنجا که به نظر می رسد یک مزیت رقابتی به دست می آورد ، یک درجه بالاتر رفته و از پیشرفت های اخیر تکنولوژی استفاده کرده است. این فناوری جدید باید به EOS اجازه دهد حجم بالاتری از معاملات را در مقایسه با Ethereum و با سرعتی بسیار سریعتر پردازش کند.

EOS همچنین از ویژگی های جدیدی که انتظار می رود انعطاف پذیری ذاتی پلتفرم را در هنگام ارتباط برقرار کند استفاده خواهد کرد.

اتریوم در مقابل EOS: زبان برنامه نویسی

Ethereum به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با استفاده از زبان برنامه نویسی بومی Solid برنامه های خود را ایجاد کنند. با توجه به اینکه همه توسعه دهندگان به زبان برنامه نویسی علاقه مند نیستند ، این نیاز اتریوم را به طور قابل توجهی خفه کرده است.

با توجه به اینکه EOS محدودیتی در نوع زبان برنامه نویسی که افراد می توانند از آن برای توسعه برنامه ها استفاده کنند ، باید مقصد مورد نظر توسعه دهندگان باشد..

Ethereum vs EOS: بازار هدف

Ethereum برای خودش خمیده است بازار توسعه برنامه های غیرمتمرکز. بحث این است که این پلت فرم به زودی می تواند به یک پلت فرم قرارداد هوشمند پیشرو برای سازمان هایی تبدیل شود که قصد دارند DApps در صنعت مالی بسازند.


دلیل اینکه EOS به عنوان قاتل Ethereum شناخته می شود ، به این واقعیت مربوط می شود که با استفاده از پروتکل اجماع اثبات شرط عمل می کند. پروتکل باعث می شود پلت فرم کمتر متمرکز باشد و این مزیتی است که به آن امکان می دهد کارآمدتر کار کنید از اتریوم.

معنی این امر این است که EOS برای میزبانی از موقعیت خوبی برخوردار است طیف متنوعی از DApps مخصوصاً آنهایی که به منابع زیادی نیاز دارند. این واقعیت که EOS هیچ هزینه معامله ای ندارد همچنین به این معنی است که می تواند علاقه شدید افرادی را که سعی در جلوگیری از هزینه های بلاکچین Etherum دارند ایجاد کند.

Ethereum در مقابل EOS: تفاوت های فنی.

Ethereum از پروتکل اجماع اثبات کار استفاده می کند که به بلاکچین خود امکان پردازش 15 معامله در ثانیه را می دهد. علاوه بر این ، این پروتکل برای Ethereum مشکل در رفع برنامه های غیرمتمرکز خراب در شبکه را دشوار می کند.

در مقابل ، EOS از پروتکل اثبات خطر استفاده می کند که قسمت عمده ای از کمبودهای Ethereum را برطرف می کند. برای مبتدیان ، پروتکل این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا هر زمان که یک برنامه خراب شناسایی شد ، شبکه را مسدود کنند. این عمل را می توان بدون تأثیرگذاری بر حساب های دیگر در شبکه انجام داد.

سرعت معاملات سریع یکی دیگر از ویژگی های مرتبط با پروتکل DPOS است که به گفته توسعه دهندگان به بلاکچین EOS اجازه می دهد تا به طور متوسط ​​1000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند..

علاوه بر این ، EOS با اجازه دادن به بلاکچین خود برای پردازش معاملات و اجرای تراکنش ها ، به دنبال شکست Ethereum است

مقایسه های دیگر ما:

  • بیت کوین در مقابل اتریوم؟ تفاوت در چیست?

  • Ethereum vs Litecoin: چرا LTC برای معاملات و ETH برای قراردادهای هوشمند است?

  • Ardor vs Ethereum: مزایا و معایب آن چیست?

  • NEO vs Ethereum: کدام یک بهتر است?

  • Ethereum در مقابل Ripple: مقایسه در عمق

خط پایین

اگر EOS راهی برای پیاده سازی تمام ویژگی های قابل توجه پیدا کند ، EOS آنچه را که برای استفاده از Ethereum لازم است در اختیار دارد. حتی اگر Ethereum یک مزیت تحرک اولیه داشته باشد ، ممکن است زمان طولانی باشد که EOS به عنوان یک پلت فرم ترجیحی برای قراردادهای هوشمند و DApp ها به پایان برسد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map