Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

رمز امنیتی: روندی نوظهور به عنوان جایگزین ICO

سرمایه گذاران عادی همیشه از سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین می ترسیدند. دلیل آن کاملاً ساده و قابل درک است – نوسانات. حتی برخی از سرمایه گذاران احساس می کنند که دنیای سرمایه گذاری در بلاکچین خیلی غیرقابل پیش بینی و نامطمئن است. قسمت جالب این است – آنها کاملا اشتباه نیستند! شاید این دلیل اصلی کاهش شدید سرمایه گذاری ICO در سه ماهه آخر 2018 باشد. بنابراین ، راه حل این مشکل پیچیده چه می تواند باشد؟ خوب ، یک راه حل جدید در چشم انداز وجود دارد – Security Token.

ایده بستر امنیتی رمزها کاملاً جدید است. با توجه به اینکه کمیسیون های امنیتی مانند SEC بیش از حد در مورد حوادث اخیر نگران هستند ، ما به نوعی پیش بینی می کنیم که فناوری مدرن تری در بازی وارد شود. اصولاً رمزهای امنیتی برخی از مشکلات اساسی ICO های سنتی را مرتب می کنند.

همه ما به خوبی از حوادث DAO آگاه هستیم و برخی دیگر از ICO با اکتان بالا نیز شکست می خورند. سرمایه گذاران به دلیل تقلب در ICO های زیادی ضرر کرده اند. اکنون ، SEC در مورد اجازه دادن به ICO بسیار سختگیرانه عمل می کند. به تدریج ، لیست رمزهای رمزهای امنیتی ، شرکت های صادر کننده و مبادلات امنیتی به وجود آمد.

ما اعتقاد داریم که رمزهای امنیتی در سناریوی بلاکچین نقش زیادی دارند و به زودی حتی شاهد گرادیان مثبت در سرمایه گذاری ها خواهیم بود.

از آنجا که کل مفهوم پلت فرم رمز امنیتی برای مردم توده کاملاً جدید است ، ما فکر کردیم که می توانیم روی یک راهنمای قطعی کار کنیم تا به شما در درک کامل مفهوم.

بنابراین ، یک فنجان قهوه بگیرید ، آرام بنشینید و از این راهنما لذت ببرید.

 

Contents

فصل 1: SEC در مقابل بلاکچین
فصل 2: ​​رمز امنیتی چیست?
فصل سوم: آنچه باعث می شود رمزهای امنیتی بسیار مطلوب باشند?
فصل چهارم: نشانه های امنیتی: تغییر ماهیت بازار
فصل 5: سیستم عامل های صدور رمز امنیتی
فصل 6: 4 مورد برتر اوراق بهادار موجود
فصل هفتم: مبادلات محبوب رمزهای امنیتی و پروژه های آینده
فصل هشتم: محدودیت های نشانه های امنیتی: آیا مواردی وجود دارد?
فصل 9: نتیجه گیری

 

اینفوگرافیک ایمنی

فصل 1: SEC در مقابل بلاکچین

قبل از اینکه به لیست رمزهای رمزهای امنیتی برویم ، بیایید کمی درباره آنچه SEC است و در مورد وظایف آنها صحبت کنیم. SEC همچنین می داند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یکی از آژانس های مستقلی است که تحت دولت فدرال ایالات متحده کار می کند.

مسئولیت های اصلی آنها عبارتند از: – اجرای قوانین و اوراق بهادار فدرال ، مقررات امنیت صنعتی ، پیشنهاد قوانین امنیتی مختلف ، حفظ بورس و سایر سازمان ها. آنها همچنین اوراق بهادار الکترونیکی را ارائه می دهند.


با این حال ، نگرانی اصلی آنها ایجاد حمایت از سرمایه گذاران ، حفظ بازار کارآمد و منصفانه است.

با ادغام فناوری بلاکچین و اقتصاد رمزها در همه جا ، جای تعجب است که چرا SEC ها این نشانه ها را قبلاً به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی نکرده اند. در سال 2016 ، به نظر نمی رسید SEC به دنبال ICO و اجرای مقررات باشد.

با این حال ، اواخر همان سال با فروپاشی اتریوم ، این سناریو کاملاً تغییر کرد.

 

سقوط DAO

DAO در آن زمان شروع به کار کرد ، بیشترین پروژه تأمین سرمایه در تاریخ بلاکچین بود. آنها تقریباً هر ماه رکورد می زدند و 150 میلیون دلار جمع کردند که بسیار تعجب آور است. به این دلیل که بسیاری از افراد نگران سیستم بودند و فکر می کردند این سیستم قابل هک است. اما هنوز ، سرمایه گذاران پول خود را یکی پس از دیگری در ICO خود می ریزند.

در آن زمان ، بنیانگذاران چندین بار به منتقدان اطمینان دادند و گفتند ، آنها همه چیز را تحت کنترل دارند و هر صندوق جمع آوری شده بسیار بی خطر است. متأسفانه ، هکر یک روزنه الگوریتمی پیدا کرد و 50 میلیون دلار از پول سرمایه گذاری شده را به سرقت برد و Ethereum یک ضربه بزرگ را به 50٪ کاهش داد.

بسیاری از سرمایه گذاران کاملا ناامید شده و با SEC تماس گرفتند. در آن زمان بود که SEC برای اولین بار مشغول نگرانی از رمزنگاری و بلاکچین شد. آنها گزارشی را برای کاربرد ارزهای رمزپایه با اصول اساسی تحت الگوی جدید منتشر کردند. استاندارد جدید آنها را به عنوان سازمان های دیجیتالی تعریف می کند که از هر نوع فناوری بلاکچین یا دفتر توزیع دفتر برای جمع آوری پول یا سرمایه استفاده می کنند.

با اجرایی شدن این قانون جدید ، دیگر ارزهای رمزپایه مانند ارزهای دیجیتال کنترل نشده مانند گذشته نیستند. اگر آنها می خواهند وجود داشته باشند ، باید به عنوان یک بستر رمز امنیتی تعریف شوند. بعد از حادثه DAO, این برنامه به سرعت به عنوان یک پلت فرم رمز امنیتی در لیست قرار گرفت. بنابراین ، ممکن است در آینده تعداد زیادی از بازیکنان جدید با لیست رمزهای رمزهای امنیتی را مشاهده کنیم.

 

چگونه مقررات می توانند رمزنگاری را تحت تأثیر قرار دهند?

پس از درگیر شدن SEC ، بسیاری از ICO ها (پیشنهادات اولیه سکه) تمام تلاش خود را می کنند تا با اوراق بهادار ارتباط برقرار نکنند. علاوه بر این ، نوع دیگری از مشاغل در حال رشد را پیدا خواهید کرد که به شما می گوید چگونه از امنیت جلوگیری کنید و آنرا حفظ کنید.

اما چرا شرکت ها اینقدر ناامیدانه سعی می کنند از یک سیستم عامل رمز امنیتی جلوگیری کنند؟ آیا محدودیت ها واقعا می توانند از راه بد بر رمزنگاری تأثیر بگذارند?

خوب ، برخی از دلایل ممکن است محدودیت ها و قوانین SEC باشد. اگر به طور پیش فرض یک توکن عادی به یک پلت فرم رمز امنیتی تبدیل شود ، شرکت باید با تمام قوانین برخورد کند. این همچنین شامل پرداخت هزینه برای جبران خسارت به سرمایه گذاران است ، در صورتی که اوضاع آنطور که باید پیش نمی رود.

به همین دلیل – برای جلوگیری از عواقب قانونی – بسیاری از شرکت ها سعی در فرار از آن دارند. و در موارد دیگر ، موضوع کمی زیاد است. آنها مشارکت دولت را تحقیر می کنند. این یکی از موارد مهم تنظیم با رمزنگاری است.

ماهیت ارزهای رمزنگاری شده به یک سیستم عامل غیرمتمرکز و بدون دخالت دولت نیاز دارد. اما اگر SEC درگیر شود ، تمرکززدایی خاصی امکان پذیر نیست و این مغایر با فلسفه مرکزی بلاکچین است.

شبکه بلاکچین تا حدودی ماهیت وحشی بازار دارد و بسیاری از سرمایه گذاران سازگار می توانند در مدت زمان کوتاهی کل سود کسب کنند. به همین دلیل است که این نوع سرمایه گذاران سعی می کنند شبکه را به همین شکل حفظ کنند تا بتوانند به هر روشی سود خود را حفظ کنند.

 

هر نشانه ای نمی تواند یک امنیت باشد

از طرف دیگر ، SEC نشانه های امنیتی را کمی متفاوت تعریف می کند. از آنجا که هر نشانه ای با ماهیتی متفاوت ارائه می شود ، همه نشانه ها قادر به کنار هم رفتن قوانین نیستند. برای این ، بسیاری از نشانه ها هرگز نمی توانند به عنوان نشانه های امنیتی تعریف شوند.

تفاوت تاکتیکی بین این دو رقیب دلیل اصلی شیفتگی رمزنگارها به این مقررات نیست.

بیایید بیت کوین را به عنوان مثال در نظر بگیریم. بیت کوین با یک تیم توسعه همراه نیست و همچنین به سرمایه گذاران قول سود نمی دهد. از طرف دیگر ، Ethereum بسیار پیچیده تر است. با این حال ، این یک رمز سودمند است. اما دارندگان Ethereum در واقع انتظار چیزی از تیم ندارند. آنها به سود گروه توسعه امیدوار نیستند و مردم با آن مشکلی ندارند ، پس باید اینگونه حفظ شود.

برای سایر نشانه ها ، نتایج به گونه ای گیج کننده است. اگر یک پلت فرم ذخیره سازی ابری جدید ICO را با قول تقسیم سود در میان سرمایه گذاران و همچنین فضای ذخیره سازی برای آنها فراهم کند ، چه می شود؟ آیا فضا در این سرویس یا مزایایی که قول داده اند لحاظ خواهد شد؟ چگونه آنها بین این دو امکانات تفاوت قائل می شوند?

بنابراین ، تا آنجا که پیش می رود ، اوضاع هنوز کاملاً پیچیده است و ما باید به اندازه توجه دقیق به SEC و نتیجه آن توجه کنیم. با این حال ، همه چیز در حال تغییر است ، و بازار به جای چسبیدن به ICO های معمولی ، به سمت سیستم عامل رمز امنیتی تغییر مسیر می دهد. بیایید ببینیم که آمار در اینجا به ما چه می گوید.

 

آیا Security Token جایگزینی ICO را ارائه می دهد؟ – آمار

بگذارید با بازگشت به همان جایی که اولین دیوانگی برای ICO شروع شد شروع کنم. این کار در ماه می سال 2017 آغاز شد که ICO ها حدود 200 میلیون دلار سرمایه جمع کردند و این رشد و رشد داشت. طی دو ماه آینده ، ICO ها بیش از دو برابر مبلغ جمع آوری کردند – 650 میلیون دلار! با این حال ، در ماه اوت ، بازار کمی پایین آمد. اما پس از آگوست ، رشد مجدد آن شروع شد و تا دسامبر بیش از 1.7 میلیارد دلار درآمد کسب کرد.

در سه ماهه اول سال 2018 ، ICO ها حدود 7 میلیارد دلار سرمایه جمع کردند و هیاهوی تبلیغاتی بسیار شدید بود. با این حال ، در دو سه ماهه بعدی ، پایتخت ها ضربه بزرگی را متحمل شدند و از آن زمان سقوط کرده بودند. اما باز هم موفق به جمع آوری پول شد و مبلغ کل آن به 12.3 میلیارد دلار رسید.

بنابراین ، حتی اگر ICO ها در سال 2017 5.6 میلیون دلار جمع کنند ، اما این هجوم آنها را در سال 2018 به اوج دیگری رساند. اگر میانگین سرمایه هر رمز را محاسبه کنیم ، 29.7 میلیون دلار دریافت خواهیم کرد..

اما در سال 2018 ، تقریبا 58٪ از سرمایه گذاری جمعی توکن انجام نشد و تنها 42٪ موفق به جمع آوری پول شدند.

 

بنابراین ، چرا ICO ها از بین رفتند یا تمام علاقه خود را از دست دادند?

خوب ، چندین مسئله وجود دارد که چرا آنها شکست خورده اند. مسئله اصلی باید کمبود ارزش محصول باشد. بله ، محصولات هیجان انگیز زیادی در هر فروش رمز معرفی شده بود. با این حال ، فقط تعداد کمی می توانند آنچه را که به سرمایه گذاران خود ارائه داده اند حفظ کنند.

ثانیا ، اکثر ICO ها هزینه زیادی را برای فعالیتهای بازاریابی خود صرف نکردند و در آخر عدم آن محصول آنها را محکوم کرد.

مسئله مهم دیگر افزایش ICO کلاهبرداری است. چندین گزارش در مورد کلاهبرداری های ICO در طول دوره ICO گزارش شده است و بسیاری از سرمایه گذاران پول خود را از دست داده اند زیرا ICO هیچ گونه پشتیبان قانونی برای آنها ارائه نمی دهد. از طرف دیگر ، بسیاری از سرمایه گذاران از تیم توسعه یافته تازه وارد یا غیرتجربه برای سرمایه گذاری در فروش توکن خود مطمئن نبودند.

در نتیجه ، SEC وارد عمل شد و اوضاع را کنترل کرد. اطمینان خاطر از مقررات و اقدامات ایمنی سرمایه گذاران را به خود جلب کرد و لیست رمزهای رمز امنیتی محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

بنابراین, در پایان سال 2018, ICO مخاطبان خود را از دست می دهد ، جایی که از طرف دیگر ، پلت فرم رمز امنیتی آنها را جذب می کند.

 

فصل 2: ​​رمز امنیتی چیست?

رمز امنیتی یک توکن است که تحت مقررات و اوراق بهادار قرار می گیرد. به زبان ساده ، این نشانه ها در بلاکچین ارزش خود را از منابع خارجی و قابل معامله دریافت می کنند. به همین دلیل این قوانین همیشه دارای مقررات فدرال بوده و آن را به گزینه ایمن تری تبدیل می کنند.

از دیدگاه دیگر ، رمز امنیتی نوعی دارایی قابل معامله است مانند سهام ، اوراق قرضه ، اسکناس ، حق رأی ، اختیارات ، بدهی ها و ضمانت نامه ها. اگر به سهام فکر کنید ، می توانید این ایده را با وضوح بیشتری بدست آورید.

برای داشتن سهام یا سهام ، شما می توانید بخشی از یک شرکت را داشته باشید بدون اینکه واقعاً از آن مالکیت واقعی داشته باشید.

بسیاری از شرکت ها و دولت ها در حال حاضر از این روش برای جمع آوری پول از انواع سرمایه گذاران برای بهبود یا تأمین سوخت پروژه ها استفاده می کنند. اما سرمایه گذاران در این باره چه می گیرند؟ آنها در هر نوع فرم وعده بهره یا سهمی در سودآوری شرکت خواهند داشت.

هنگامی که با این سناریوها به صورت رمزنگاری روبرو هستید ، به عنوان رمز امنیتی شناخته می شود.

 

کارها را راحت تر می کند

عمدتا ، در مقایسه با ICO معمولی یا نشانه های سودمند در اینجا ، سرمایه گذاران همیشه یک قول مطمئن برای سود دارند. در حالی که برای ICO سود یک نوع قمار است. این رمز امنیتی برای تأمین سود ارائه شده در هر نوع دارایی یا رمز سرمایه گذاری خواهد کرد. و این امر به مسئله نقدینگی رسیدگی می کند.

به روزهای گذشته ، جایی که مردم برای سهام یا اوراق مشارکت خود پشتیبان کاغذ می گرفتند ، نقدینگی به یک نگرانی بزرگ تبدیل می شود ، اما اکنون با ادغام رمزنگاری در این مسئله ، دیگر مجبور نیستید با این مشکل کنار بیایید.

فقط یک سناریو را تصور کنید که در آن شما برای دریافت هرگونه قانون یا شرایط خاصی به طور خودکار با استفاده از قراردادهای هوشمند موجود در بستر بلاک چین به شما پرداخت می شود. آیا این کار همه چیز را آسان تر می کند?

بنابراین ، تمام توانایی برنامه نویسی این اکوسیستم رمز امنیتی می تواند روند کار را سریع تر کرده و از یک فرم معمولی به بسیاری از موارد دیگر تبدیل شود. همانطور که شرکت رشد خواهد کرد ، سود شما نیز افزایش خواهد یافت و ویژگی ها برای هر نشانه افزایش می یابد.

اگر یکی از شرکت ها نتواند ویژگی هایی را که ادعا می کردند به شما می دهند ارائه دهد یا نتواند آن را ارائه دهد. آنها باید با مسائل حقوقی روبرو شوند. بنابراین ، شما را در هوا آویزان نخواهند کرد.

 

تفاوت در چیست?

در موارد عملی می توانید آن را با ICO مقایسه کنید. مانند ICO ، اینها نیز با سرمایه گذاران همراه است. اما نوع تشابهات در اینجا به پایان می رسد. برای یک ICO ، اگر روی آن سرمایه گذاری کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که از نرخ موفقیت رمز بهره مند شوید یا از پلتفرم خود به صورت آزادانه استفاده کنید. برای ارائه ICO ، برای نگهداری یا استفاده صحیح از شبکه به رمز نیاز دارید. با این حال ، خود این سیستم عامل می تواند موفقیت آمیز باشد و قیمت توکن ها افزایش یابد. اما این یک قمار است.

از طرف دیگر ، سرمایه گذاران در اکوسیستم رمزهای امنیتی در انتظار دریافت در آینده حقوق یا پول نقد یا اوراق قرضه ای هستند که ارتباط مستقیمی با رمزها دارند.

علاوه بر این ، اکوسیستم رمز امنیتی با قوانین و مقررات سازگار است ، بنابراین اگر موفق به پیروی از قوانین شوند ، سرمایه گذاران از سراسر جهان می توانند در آن شرکت کنند. این می تواند گزینه های زیادی را باز کند که در آن قوانین نسبتاً سختگیرانه مانند U.S.A هستند.

علاوه بر این ، با کمک اکوسیستم رمز امنیتی ، همه شرکت ها می توانند لیست های سیاه و لیست های سفید ایجاد کنند. این لیست ها مطابق با گزارش های AML (مبارزه با پولشویی) و KYC (مشتری خود را بشناسید) است. این شرکت ها با شفافیت بیشتری فعالیت خواهند کرد و توجه بیشتری به بودجه جمع شده و شکست شرکت خواهند داشت.

بنابراین ، در مواردی که ICO ها هیچ تأمین مالی برای وجوه شما ندارند ، در رمز امنیتی وجوه شما از هر زمان دیگری ایمن تر هستند.

 

چگونه کار می کند?

بسیار خوب ، اکنون که همه چیز را در مورد اکوسیستم رمزهای امنیتی دانستید ، بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه عملکرد آن بیندازیم. این قانون از همان قانونی پیروی می کند که تمام شرکت های توکن سازی از آن پیروی می کنند. در ابتدا ، یک ناشر یک رمز امنیتی صادر می کند که نماینده هر بخش یا سهم از بقیه شرکت ها خواهد بود. پس از آن ، صادر کننده لیست سفید ایجاد می کند و در آن لیست آدرس کیف پول سرمایه گذاران را که می توانند در فروش توکن شرکت کنند ، در اختیار شما قرار می دهد. عمدتا آدرس کیف پول در حال حاضر معمولاً Ethereum است.

سرمایه گذاران ذکر شده در لیست سفید باید مطابقت خود را با قوانین و مقررات تعیین شده توسط صادر کننده ثابت کنند. این قوانین با هر اکوسیستم رمز امنیتی متفاوت است ، بنابراین اگر در بسیاری از نشانه های برتر امنیتی سرمایه گذاری کنید ، ممکن است تغییرات زیادی داشته باشید.

این ارتباط نزدیک با مقررات AML و KYC همراه با اثبات شناسایی شما با منابع معتبر است. نه اینکه هر رمز امنیتی با صدها قانون پشتیبانی شود. با این حال ، صادر کننده می تواند آن را با تعداد زیادی مطابقت دهد تا سرمایه گذاران را به راحتی فیلتر کند.

شاید در برخی موارد ، برای شرکت در آن نیاز به سابقه یا موقعیت شغلی خاصی داشته باشید.

 

برون سپاری برای سرمایه گذاران

صادرکننده همچنین می تواند سرمایه گذاران را برای برقراری تماس نهایی برون سپاری کند. آنها می توانند این کار را با استفاده از خدمات شخص ثالث مانند صرافی های متمرکز انجام دهند تا بدانند که نوع سرمایه گذاران به طور معمول در شرکت ها سرمایه گذاری می کنند. سپس این لیست ها به گروه نقدینگی تبدیل می شوند. در اینجا ، هرکسی که در این لیست باشد ، در صورت تمایل می تواند رمز امنیتی را با یکدیگر معامله کند.

اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که شخص دیگری در لیست اول قرار نگرفت ، می خواهد وارد لیست سفید شود?

خوب ، در این صورت ، صادر کننده به شما کمک خواهد کرد. این شرکت می تواند به شخص ثالث اجازه دهد تا قانون KYC / AML را دنبال کند و همزمان سرمایه گذاران جدیدی را در لیست سفید جمع کند. به این ترتیب ، شخص ثالث مجبور نیست هر وقت کسی بخواهد در یک رمز امنیتی سرمایه گذاری کند ، به ناشر مراجعه کند.

در طولانی مدت ، این طرح واقعا نقدینگی سیستم را افزایش می دهد و باعث ارزشمندتر شدن آنها در آینده می شود.

در مورد چگونگی معامله رمز امنیتی خود هیچ محدودیتی وجود ندارد ، اما شما باید در لیست سفید باشید. اکنون بسیاری از مبادلات مانند Open Finance یا tZERO به شما امکان می دهند اوراق بهادار موجود در سیستم عامل آنها را مانند مبادلات رمزنگاری معمولی معامله کنید..

اگر صادرکننده نسبتاً جدید است و نمی داند چگونه فروش رمز امنیتی را شروع کند ، شرکت هایی وجود دارند که به آنها کمک می کنند. برخی از شبکه ها مانند شبکه هاربر یا شبکه Polymath بسیار محبوب هستند. این شرکت ها به شرکت های صادر کننده کمک می کنند تا دارایی های امنیتی را به دست آورند. آنها مقادیر واقعی را می گیرند و آنها را به نشانه قابل برنامه ریزی در بلاکچین تبدیل می کنند.

 

هک نمی شود

یک واقعیت جالب دیگر در مورد اکوسیستم رمز امنیتی این است که آنها برخی از ابزارهایی نیستند که کسی بتواند به راحتی از شما سرقت کند. در موارد معمول ، اگر شخصی در زنجیره بلوک کلید خصوصی شما را بدست آورد ، می تواند ارزهای رمزپایه شما را خرج کند بدون اینکه شما کاری در این زمینه انجام دهید..

مثل اینکه شما 100 دلار ضرر کرده اید و سپس کسی می تواند آن را برداشته و خرج کند. در واقع شما قادر نخواهید بود در این مورد کاری انجام دهید ، درست است؟ اما برای امنیت ، آنها نمی توانند به راحتی رمز استفاده شما را روی کیف پول خود منتقل کنند تا از آن استفاده کنند.

آنها همچنین باید از KYC / AML پیروی کنند تا در لیست سفید قرار بگیرند. بنابراین ، اگر کسی وارد شود و راه خود را به کیف پول شما هک کند ، می توانید آن را به کیف پول سفید خود ردیابی کنید و سپس اقدامات قانونی علیه او انجام دهید.

بنابراین ، در پایان ، لیست رمزهای رمز امنیتی بسیاری از اوراق بهادار را درست مانند نام آنها ارائه می دهد.

 

STO در مقابل ICO: چگونه می توان تعیین کرد که آیا رمز امنیتی است?

برای سرمایه گذاری در امنیت ، باید بدانید که چه چیزی آن را از ICO متفاوت می کند. اگر می خواهید بدانید که آیا توکن امنیت مربوط به بحث STO در مقابل ICO است یا خیر ، باید در مورد تست Howey اطلاعات بیشتری کسب کنید..

بنابراین ، بیایید ببینیم تست Howey چیست و چگونه این آزمون به شما امکان می دهد رمزها را قضاوت کنید.

 

تست هووی

بگذارید ابتدا با بیان چگونگی شروع آزمون هووی شروع کنم. در سال 1946 ، دادگاه عالی مجبور شد برای یک پرونده با شرایط عجیبی روبرو شود. این پرونده بین Howey vs. SEC بود و در آن زمان بود که بنیان تست Howey ایجاد شد.

این پرونده منجر به نتیجه ای شد که دادگاه عالی برگزاری آزمون را رد کرد. در این آزمون می توان تعیین کرد که آیا پروژه خاصی توافق نامه سرمایه گذاری محسوب می شود یا خیر.

به طور خلاصه ، داستان به نوعی شبیه این است؛ دو متهم مستقر در فلوریدا سهام املاک و مستغلات را در زمین باغ های مرکبات تهیه کردند. خریداران به سرمایه گذاران این فرصت را دادند که بخشی از زمین را از آنها بگیرند. و آنها املاک را حفظ کرده و مرکبات را برداشت و به بازار عرضه می کردند و از این طریق سود می بردند.

بیشتر سرمایه گذاران کشاورز نبودند ، بنابراین در واقع هیچ دانش کشاورزی نداشتند. اما این پیشنهاد به اندازه کافی خوب بود که آنها را وادار به سرمایه گذاری در این زمینه کند.

با این حال ، SEC با بیان اینکه آنها هیچ گونه پشتیبان امنیتی ارائه نداده اند ، سعی در غیر قانونی جلوه دادن پروژه متهمان داشت. پس از آن ، آنها به خاطر آن شکایت شدند.

SEC معتقد بود که متهمان پروژه خود را به عنوان بیانیه امنیتی ثبت نکردند ، بنابراین قانون را نقض کردند. با این حال ، پس از تحقیقات و اجاره اسناد ، دیوان عالی کشور دریافت که این پروژه در واقع امنیتی بوده و آنها هیچ قانونی را نقض نکرده اند.

 

یک پیشنهاد جدید

برای اطمینان ، این وضعیت دوباره رخ نمی دهد. دادگاه آزمایشی را برای تعیین اینکه آیا پروژه یا تجارت جدیدی تحت شرایط ثبت امنیت قرار دارد صادر کرد.

بنابراین ، برای دانستن اینکه آیا این یک قرارداد سرمایه گذاری است یا نه ، باید سه معیار اصلی را برآورده کند –

 • شما باید با پول سرمایه گذاری کنید.
 • سرمایه گذاری فقط در یک شرکت مشترک انجام خواهد شد و نه در چندین شرکت.
 • تمام سرمایه گذاران از نتایج پروژه یا شرکت سود می برند.

در اینجا “شرکت مشترک” می تواند چیزهای زیادی باشد. اما بیشتر دادگاه های فدرال آن را به عنوان فضایی در بنگاه اقتصادی تعریف می کنند که در آن سرمایه گذاران می توانند همه پول خود را همزمان جمع کنند و مستقیماً در پروژه سرمایه گذاری کنند..

پس از سالها ، اصطلاح “پول” بیشتر گسترش یافت و مردم اکنون می توانند با دارایی یا روش های دیگر سرمایه گذاری کنند.

جنبه دیگر این است که ، آیا سرمایه گذاران سود را کنترل می کنند یا نه. اگر کنترل به دست سرمایه گذاران نباشد ، پروژه در حال حاضر یک امنیت است.

بنابراین ، در اینجا ، اگر توکن از سه قانون آزمون هووی پیروی کند ، رمزهای دیجیتالی امنیت خواهند داشت. اگر نتواند یکی از قوانین را حفظ کند ، یک ICO امنیتی نخواهد بود.

 

مقررات رمزهای امنیتی

برخی از مقررات خاص وجود دارد که هر اکوسیستم رمز امنیتی باید در این ژانر باقی بماند. قوانین فدرال از همان روز اول آغاز می شود. با این حال ، طبق قوانین فدرال آنها ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد.

در ایالات متحده آمریکا ، یک رمز امنیتی باید از برخی قوانین خاص پیروی کند –

 • آئین نامه
 • آیین نامه A+
 • آیین نامه-D

 

 • آیین نامه D

این آیین نامه به یک شرکت امکان ارائه پیشنهادات خاص را می دهد اما آنها باید پس از فروش کلیه امنیت خود “فرم D” را ارائه دهند. شرکت یا شخصی که رمز امنیتی ICO را ارائه می دهد می تواند از سرمایه گذاران بخواهد در صورت سازگاری شرکت با ماده 506C در آنها سرمایه گذاری کنند.

اما بخش 506C چیست?

بخش 506C نیاز به تأیید تمام سرمایه گذاران دارد و خود را در هنگام درخواست ارائه می دهد. این بدان معنی است که هر گزاره ارائه شده توسط شرکت معتبر است و هیچ اطلاعات گمراه کننده ای در این مورد وجود ندارد.

 

 • مقررات A+

این نوع مقررات به شرکت اجازه می دهد تا امنیت مورد تأیید SEC را برای سرمایه گذاران تأیید نشده تأمین کند. اما آنها باید از طریق کانال های عمومی درخواست کنند و می توانند به هر سرمایه گذار اجازه دهند تا 50 میلیون دلار سرمایه گذاری کند.

با این حال ، برای این آیین نامه ، صدور می تواند زمان بسیار بیشتری نسبت به بقیه طول بکشد و به همین دلیل ، گران تر است.

 

 • آئین نامه

این نوع مقررات زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت لیست ارائه رمزهای امنیتی خود را در یک کشور دیگر و نه ایالات متحده اجرا کند. به همین دلیل در معرض الزام ثبت نامی که تحت بند 5 قانون 1993 قرار دارد ، نخواهد بود. با این حال ، این شرکت هنوز باید قوانین کشوری را که در آن فروش رمز امنیتی ICO خود را اجرا می کنند ، دنبال کند.

توجه داشته باشید: باید بگویم ، مقررات فوق فقط تفسیر است. شما نباید این را به عنوان مشاوره حقوقی در نظر بگیرید. بنابراین ، همیشه قبل از شروع لیست ارائه رمزهای امنیتی ، با وکیل خود مشورت کنید تا در مورد آن بیشتر تحقیق کنید.

 

فصل سوم: آنچه باعث می شود رمزهای امنیتی بسیار مطلوب باشند?

 • ارزشهای اساسی

لیست رمزهای رمزهای امنیتی ، مقادیر اساسی مانند حق رأی ، سهام سود ، کنترل بدهی ، امنیت قانونی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. قانونی شدن اصلی ترین سود اساسی این سیستم رمز است.

این را در نشانه های نرم افزاری معمولی پیدا نخواهید کرد. در Utility token ، شما فقط می توانید مقادیر کمتری را به نشانه های خود متصل کنید ، از جمله ، با رمز شما می توانید به سرویس یا محصول دسترسی داشته باشید. اما با رمز امنیتی ، ارزشهای زیادی خواهید داشت که مستقیماً با رمز امنیتی در دست شما گره خورده است. و شما از آن بهره مند خواهید شد.

رمز امنیتی یک حق قانونی برای شما فراهم می کند ، از این طریق ارزش ذاتی شرکت صادر کننده را خواهید داشت. اینها از نظر ارزش بالاتری خواهند داشت و بنابراین خطر را به طور گسترده کاهش می دهند. شما می توانید ارزش اساسی را از طریق روش های مختلف محاسبه کنید.

برای محاسبه آن می توانید از جریان نقدی تخفیف یافته ، معماری درآمد باقیمانده و روش تخفیف تقسیم شده استفاده کنید. به زبان ساده ، یک رمز امنیتی با ارزش اساسی از روزی که در آن سرمایه گذاری کرده اید دارای یک ارزش است.

بعداً ممکن است افزایش یابد یا ثابت بماند ، اما شما از همان ابتدا مزایای رمز امنیتی را می گیرید.

به علاوه ، رمز امنیتی یک فرم معتبر سرمایه گذاری است زیرا آنها معماری ساده و ابتدایی دارند. به عنوان مثال ، tZERO 10٪ از سود را به سرمایه گذاران خود ارائه می دهد و شما از همان ابتدا آن را به درستی دریافت خواهید کرد.

 

 • سیستم شفاف

این چارچوب یک لایه شفافیت اضافی را به کاربران خود ارائه می دهد. به این ترتیب ، کاربران می توانند بدون شک به راحتی به سیستم اعتماد کنند.

رمز امنیتی به همه سرمایه گذاران اجازه می دهد تا اعتبار پیشنهادهای خود را بررسی کنند. قبل از سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران می توانند بدون هیچ چیز مخفی اطلاعاتی را جمع آوری کنند. بنابراین ، همه لیست رمزهای رمز امنیتی صادر شده ، ارائه شده و توزیع شده برای همه باز است.

اولویت های اصلی رمز امنیتی پیروی از سه معیار اساسی است –

یک روش سالم برای تشکیل پایتخت.

سرمایه گذاران را از خطا محافظت کرده و از آنها در برابر فعالیت های کلاهبرداری خارجی محافظت کنید.

استخدام یک کانال مناسب برای حفظ انصاف در سیستم و اطمینان از نظم در بازار.

معماری رمز امنیتی ICO برای همه قابل مشاهده است. با این حال ، شبکه خود تغییرناپذیر است. بنابراین ، حتی اگر فوق العاده شفاف باشد ، هیچ کس نمی تواند با این اطلاعات سیستم را هک کند. به همین دلیل رمز امنیتی ICO می تواند هر سه هدف را حفظ کند و فضای بهتری را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

 

 • آئین نامه

مقررات موجود در شبکه برای هر سرمایه گذار که می خواهد در سیستم رمز دیجیتالی سرمایه گذاری کند سودآورتر است. این کارایی و بیمه بالاتر را برای کاربران تضمین می کند.

لیستی از رمزهای رمزهای امنیتی که بیشتر با توافق با قانون مطابقت دارد ، محبوبیت بیشتری در بین سرمایه گذاران پیچیده به دست می آورد. اینها از کارآیی بیشتری برخوردارند ، در مقایسه با ارزهای رمزپایه معمولی سرعت ثابت و شفافیتی را ارائه می دهند.

ICO ها در سال 2017 و بیشتر سال 2018 تسلط داشتند. اما پس از ورود SEC به صحنه ، آنها بسیاری از ICO را به عنوان رمزهای امنیتی اعلام کردند. با این حال ، طبقه بندی ICO را محکوم کرد ، زیرا اکثر شرکت ها اوراق بهادار هستند اما ثبت نام نکرده اند یا نمی توانند مقررات همراه آن را حفظ کنند.

به همین دلیل SEC اقدامات قانونی زیادی علیه این ICO ها انجام داد و کاهش فروش ICO اتفاق افتاد. بنابراین ، برای اینکه با چنین مشکلی روبرو نشوید ، رمز امنیتی باید از ابتدا ثبت شود.

اگر آنها از ابتدا شروع کنند ، ترسیم خط قانون و بلاکچین با هم بسیار آسان تر می شود. با این کار ، بسیاری از رمزهای امنیتی نسبت به سایر شرکت هایی که به دنبال آنها آمده اند ، برتری خواهند داشت.

 

 • املاک بازیابی

دارایی های مجازی همیشه با ترس از دست دادن همه دارایی ها همراه هستند. با این حال ، این توکن ها دارای پروتکل های بازیابی هستند که ایمنی دارایی های شما را تضمین می کنند. اگر به نوعی آن را گم کنید ، می تواند مجدداً برای شما صادر شود.

من فکر می کنم همه ما می دانیم که چگونه هر سرمایه گذار دارایی های دیجیتال از دست دادن ارز مجازی خود می ترسد. منظور من این است که از دست دادن آن بسیار آسان تر از دارایی های فیزیکی است. با این وجود ، با افزایش ارزهای رمزپایه ، کمبود پروتکل های بازیابی یکی از اصلی ترین اشکالات این بازار جدید است.

از طرف دیگر ، اگر یک رمز امنیتی به درستی ساخته شود ، می توانید از ویژگی reissuance لذت ببرید. با این حال ، برای داشتن این ویژگی ، شما باید شواهدی را در مورد واقعی بودن رمز امنیتی از ابتدا ارائه کنید.

چندین روش برای تأیید یا ارائه شواهد وجود دارد. این به طور عمده از قبل از شرکت مشخص شده است.

 

 • نکات برجسته KYC / AML

مشتری خود را بشناسید (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) همیشه در اولویت اول رمزهای امنیتی برتر هستند. این ساختار قابلیت اطمینان بیشتری به کاربران می دهد.

این دو پروتکل در هسته اصلی رایانه های برتر امنیتی هستند. با این حال ، نیاز دائمی حسابرسی و ارائه گزارش می تواند به یک بار تبدیل شود. هنوز ، رمز امنیتی باید با این مسئله کنار بیاید.

ادغام AML در صرافی های معمولی که با سیستم بانکی عادی سروکار دارید بسیار آسان است. اما وقتی صحبت از دفتر توزیع می شود ، بسیار پیچیده تر می شود. از آنجا که آدرس ها سرمایه گذاران ناشناسی هستند ، حسابرسی آنها کمی چالش برانگیز است.

اما در رمز امنیتی ، شرکت می تواند معاملات را ردیابی و نظارت کند تا اطمینان حاصل کند که همه از قوانین پیروی می کنند. همچنین به سازندگان این امکان را می دهد تا بر اساس میزان تولید ، مقادیر بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند.

مرکز اصلی همچنین به هیچ کس اجازه تجارت خارج از آدرس های لیست سفید را نمی دهد. این یک کارآیی بهتر برای اجرای قانون است زیرا هر سرمایه گذار در صورت تلاش برای دستکاری در حسابهای دیگر می تواند مستقیماً علیه آدرس دیگری اقدام قانونی کند.

 

فصل چهارم: نشانه های امنیتی: تغییر ماهیت بازار

 • باز کردن نقدینگی

رمزهای امنیتی برتر می توانند میزان نقدینگی بسیار خوبی برای سیستم های مالی سنتی ارائه دهند.

در زمان های قدیم ، سیستم های بانکی معمول برای پردازش یک معامله زمان زیادی را می گرفتند. اما این روند طی سالها سریعتر انجام شد. هنوز هم به سوخت بیشتری احتیاج دارد. قبل از این پنج روز پس از تاریخ معامله طول می کشید و اکنون فقط دو روز طول می کشد.

اما با تعطیلات آخر هفته ، بسیاری از آنها نمی توانند بلافاصله با استفاده از پول در مواقع ضروری پول ارسال کنند. با این معامله بسیار زیاد هر روز ، روند پاکسازی هر پرداخت در هر روز قویتر می شود. و این نوع صحنه نقدینگی بخشهای مالی را لغو می کند.

از طرف دیگر ، اگر بتوانید از مرزهای معمول سیستم بانکی معمولی خلاص شوید ، به راحتی قادر خواهید بود روند کار را تسریع کنید. فقط یک سناریو را تصور کنید که در آن شما قادر خواهید بود بدون انتظار برای زمان پردازش ، بلافاصله برای دیگری پول ارسال کنید.

نمونه هایی از رمزهای امنیتی 2018 به راحتی می توانند این کار را انجام دهند و معاملات بسیار سریعتر و ایمن تر می شوند. به همین دلیل رمز امنیتی می تواند بخشهای مالی معمولی را شکل داده و به شکل جدیدی درآورد.

 

 • در حال گسترش به بازارهای جهانی

توکن های قانونی می توانند زمینه های جدیدی را در بازار جهانی ایجاد کنند. این معمولاً به انواع مختلف رمز امنیتی یا چگونگی اجازه شرکت برای سرمایه گذاری کاربران در آن بستگی دارد. به عنوان مثال ، شخصی که در ایالات متحده آمریکا زندگی می کند می تواند مالکیت یک باریستای کوچک را در چین یا سایر کشورها خریداری کند. و این می تواند برعکس باشد.

اما در واقع بازار جهانی چقدر می تواند تولید کند؟ برخی موارد خاص وجود دارد که رمز پایدار کوین سرمایه گذاران بیش از 50 کشور و بیشتر را به خود جلب می کند. بنابراین ، این می تواند بهترین گزینه برای سایر کشورها برای به دست آوردن سهمی باشد که درک آن واقعاً دشوار است.

این امر به جای ایجاد تمایز ، تمام جهان را با هم متحد می کند و می تواند در سطح جهانی با کارآیی بیشتری رشد کند.

 

 • تجارت بدون وقفه (24/7/365)

در مبادلات سنتی معمول ، آنها را می بینید که 6-7 ساعت در روز کار می کنند و فقط در روزهای هفته باز هستند. این برای سرمایه گذاران معمول تا حدودی مخل است زیرا آنها نمی توانند سهام خود را چک کنند یا هنگام پایین آمدن قیمت آنها را بفروشند.

با این حال ، توکن امنیتی برخلاف بورس های سهام سنتی در طول سال 24/7 معامله می کند. سرمایه گذاران می توانند از آن بسیار سود ببرند. به این ترتیب هیچ شرکتی نمی تواند علیه سرمایه گذاران توطئه کند یا از آن برای بالا رفتن قیمت خود استفاده کند.

همه افراد قادر خواهند بود رمزهای امنیتی خود را به راحتی هر روز و هر ثانیه معامله و نظارت کنند.

 

 • ادغام دارایی ها

در آینده نزدیک ، این نوع از رمزها می تواند رمزگذاری تقریباً هر دارایی را تضمین کند. رمزهای امنیتی برتر نوع جدیدی از بازار را در آینده باز می کنند. با کمک آن می توان همه چیز را از زندگی روزمره ما رمزگذاری کرد. فقط با استفاده از این ، کاربران می توانند از داشته های خود دارایی کسب کنند و سود یا سایر مزایا را به سرمایه گذاران یا سهامداران ارائه دهند.

به این ترتیب کاربران در سطح جهانی از محدودیت های معمول گسترش می یابند. این می تواند به این معنی باشد که اکوسیستم ممکن است کاملا بر اساس رمز امنیتی تغییر مکان یابد. یک سرمایه گذار ممکن است بتواند در رمزهای امنیتی مختلف سرمایه گذاری کند و آنها را در همان آدرس کیف پول با هم نگه دارد.

نه تنها مدیریت همزمان آنها بسیار آسان تر خواهد بود ، بلکه مطمئناً بسیاری از فرایندهای خودکار نیز انجام خواهد شد. با این کار ، حجم نقدینگی جهانی به تدریج افزایش می یابد.

 

 • مطابق با Marketplaces

گاهی اوقات این یک مانع برای دارایی های معمولی است که باید در هر سناریوی بازار گنجانده شوند. بازارهای مختلف مجموعه ای از قوانین و مقررات خاص خود را دارند. و از آنجا که دارایی های حقوقی معمولی باید با هر قانونی ادغام شوند ، کاملاً پیچیده می شود.

با انبوهی از مدارک و تغییر خصوصیات دارایی ، عمل به روشی خاص نیاز به سرمایه گذاری بیشتر از سود دارد. با این حال ، تلفیق نشانه های امنیتی با بازارهای مختلف بسیار آسان است. اینها توانایی پیروی از مقررات مختلف را برای شبکه های مختلف دارند.

از آنجا که فقط می توانید یک ICO امنیتی را برنامه ریزی کنید تا به روشی خاص عمل کند ، زمان کمتری و حداقل مدارک لازم است. بسیاری بر این باورند که رمزهای امنیتی برتر در آینده نزدیک اوراق بهادار معمول را به دست می گیرند.

 

 • اعدامهای امنیتی قابل برنامه ریزی

از آنجا که این رمزها قابل برنامه ریزی هستند ، اتصال آن با مقررات یا افزودن امنیت بیشتر کاملاً آسان تر است.

ارائه سود سهام

ارائه سود سهام در روزهای گذشته قدری عادی و غیرعادلانه بود. به دلیل کمبود اسناد و مدارک یا فرایند اتوماسیون ، بسیاری از شرکت ها سود اضافی به افرادی که سهام خود را برای مدت طولانی نگه داشته اند نمی دهند.

به عنوان مثال ، تصور کنید سهام شما و مایک یکسان است. با این حال ، شما از سه سال گذشته مالک آن بودید و مایک از چند روز پیش شروع به سرمایه گذاری در آنها کرد. اگر این شرکت سود سهام ارائه دهد ، منصفانه نخواهد بود اگر هم شما و هم مایک یک چیز مشابه را بدست آوریم ، درست است?

از آنجایی که می توان رمزهای امنیتی را به گونه ای برنامه ریزی کرد که طبق آن عمل کنند ، این شرکت می تواند از یک الگوریتم برای ردیابی سرمایه گذاران وفادار و ارائه راه حل بهتر به آنها استفاده کند..

اگر سرمایه گذاران سود بیشتری برای نگه داشتن سهام برای مدت طولانی دریافت کنند ، مردم مشتاق بیشتری برای سرمایه گذاری در این شرکت ها هستند.

 

حق رای

این نوعی شبیه به این است که چگونه ICO امنیت می تواند سود سهام را برای توزیع موثرتر سود برنامه ریزی کند. اما به جای سود سهام ، آنها می توانند از حق رأی دادن برای ایجاد تنوع بیشتر در پیشنهاد سود استفاده کنند. اگر سه سال سهام این سهام را داشته باشید ، بدیهی است که هر نوع حق رأی یا حکمرانی خواهید داشت.

اگرچه موضوع جدید نیست ، بسیاری از شرکت های زنجیره بلوکی از قبل این ویژگی را ارائه داده اند. با این حال ، با کمک اوراق بهادار توکن شده می توانید به راحتی این روند را ساده کنید. این امر همچنین یک سیستم معماری بهتر دولتی را در داخل شبکه تضمین می کند.

 

امتیازات منحصر به فرد

تصور کنید تبلیغات ویژه ای برای محصولات این شرکت یا تخفیف ویژه برای نگهداری سهام آنها برای مدت زمان طولانی دریافت می کنید. اگر این شرکت تخفیف بیشتری را برای مدت زمان بیشتری ارائه دهد ، سرمایه گذاران مشتاق ترند که خود را حفظ کنند و قیمت ها را افزایش دهند.

شما می توانید این کار را با تلفیق روش شناسایی انجام دهید ، و این می تواند سناریوی جدید وابسته باشد. با این حال ، بسیاری از شرکت ها این کار را انجام می دهند تا محبوبیت خود را افزایش دهند و حقیقت را بگویند.

 

 • نمای جدید بازار و سرمایه گذاری های کسری

یک روش هیجان انگیزتر ، اوراق بهادار توکن شده می تواند بر بازار تأثیر بگذارد. این می تواند مالکیت جزئی هر محصول را معرفی کند. فقط تصور کنید که می خواهید در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید ، اما قیمت ها برای سرمایه گذاری شما بسیار بالاست. همچنین با صرف این همه پول در یک ملک نمی خواهید ریسک بزرگی کنید. صادقانه بگویم ، کل مفهوم سرمایه گذاری یک قمار است.

بنابراین ، از آن جنبه چه کاری می توانید انجام دهید؟ خوب ، اوراق بهادار توکنی شده می تواند به کاربر اجازه دهد بخشی از دارایی را در اختیار داشته باشد. این امر چشم انداز جدیدی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. بنابراین ، وقتی نوبت به یک ملک خاص می رسد ، می توانید قسمت کوچکی را بخرید که می توانید در کنار افراد دیگر از پس آن برآیید.

بنابراین ، هنگامی که ملک فروخته می شود و سود کسب می کنید ، به طور خودکار بر اساس وضعیت مالکیت شما تقسیم می شود. در هر زمان می توانید هر کالایی را رزرو یا خریداری کنید. شما می توانید در هر نوع رمز امنیتی سرمایه گذاری کنید.

این شرکت می تواند از طریق کمک قراردادهای هوشمند فرایند اتوماسیون را اجرا کند و همه سهم عادلانه سود خود را بدست خواهند آورد. هیچ کس مجبور نیست که با کارهای اداری سر و کار داشته باشد یا به دنبال خریدار بگردد یا خانه را به مردم نشان دهد تا آن را بفروشد. اکنون بسیار آسان است.

 

فصل 5: سیستم عامل های صدور رمز امنیتی

 • چندشکلی

این یک پلت فرم بلاکچین فوق العاده است که خدمات صدور هر نوع اوراق بهادار توکنیزه همراه با ادغام مقررات SEC را ارائه می دهد. به این معنی که اگر می خواهید رمز امنیتی خود را راه اندازی کنید ، شبکه Polymath مطمئناً در صدور رمز و مطابقت با مقررات قبلی به شما کمک خواهد کرد.

پروتکل شبکه Polymath هر فرآیند راه اندازی هر محصول مالی در بستر بلاکچین را با صورت های مالی جاسازی شده ساده می کند.

شبکه Polymath همچنین به یک پلتفرم پیشنهاد می دهد که سرمایه گذاران می توانند برای رمز امنیت تجاری احراز هویت شوند ، شرکت شما را با مشاوران حقوقی متصل کرده و به بازار توسعه دهندگان دسترسی پیدا کنند. برای استفاده از سیستم عامل شما باید از رمز “Poly” آنها که یک رمز ERC20 است استفاده کنید.

شبکه Polymath در بین صادرکنندگان جدید کاملاً محبوب است و آنها تاکنون با رمزهای امنیتی مختلفی کار کرده اند.

 

 • بندرگاه

این بستر دیگری برای شرکت هایی است که می خواهند بدون هیچ زحمتی وارد خط اوراق بهادار توکن شوند. Harbour امروزه یکی از سیستم عامل های محبوب صدور است و بسیاری از شرکت ها از خدمات خود برای شروع رمز امنیتی خود استفاده می کنند.

این شکایت اطمینان خواهد داد که هر شرکتی که دارایی های خود را به چارچوب بلاکچین منتقل می کند ، با مقررات مناسب شکایت می کند.

این پلت فرم دسترسی به ICO را با استفاده از Reg D فراهم می کند تا فروش توکن را رعایت کند. سایر ویژگی های آنها شامل پروتکل های استاندارد مانند گزارشات ، بازرسی ها ، صدور گواهینامه ، قوانین مالیاتی و ادغام KYC / AML با هر رمز جدیدی است که از سیستم عامل آنها استفاده می کند. بنابراین ، هاربر می تواند یک راه حل شگفت انگیز برای شرکت هایی باشد که می خواهند اوراق بهادار توکن خود را شروع کنند اما در این زمینه به کمک نیاز دارند.

 

 • ایمن سازی کنید

این یکی دیگر از گزینه های محبوب امروزه برای صدور رمز امنیتی است. آنها یک راه حل ابر سازگار با مقررات ارائه می دهند. با این حال ، آنها بیشتر متخصص در تهیه وجوه مختلف ، شرکت ها و نهادهای دیگر هستند که می خواهند پروژه رمز امنیتی خود را از ابتدا شروع کنند.

Securitize خدمات گسترده ای را برای شرکت صادر کننده ارائه می دهد. اول از همه ، آنها اطمینان حاصل می کنند که صادر کننده و تیم توسعه کاملاً با مقررات هماهنگ هستند. آنها همچنین می توانند روندهای لیست سفید را با استفاده از احراز هویت KYC / AML ساده کنند. به غیر از این دو ، آنها همچنین می توانند قراردادهای هوشمند را متناسب با طرح صادر کننده تنظیم کنند.

Securitize قبلاً خدمات خود را به بسیاری از شرکتهای مشهور ارائه داده است که برنامه لیست توکن امنیتی خود را تا 500 میلیون دلار اجرا می کنند. این پروژه ها عبارتند از – Lottery.com ، 22X Fund و بسیاری دیگر.

 

 • صندوق ازدحام

با استفاده از پروتکل SR20 ، Swarm Fund یکی دیگر از سیستم عامل های برتر صدور در بازار است. این یک استاندارد پروتکل رمزنگاری فقط برای رمزهای امنیتی است و به این شرکت اجازه می دهد تا هر دارایی از زندگی واقعی را در بلاکچین رمزگذاری کند.

پس از علامت گذاری دارایی در زندگی واقعی ، لیست ارائه رمز امنیتی به یک رمز کنترل شده ، مدیریت شده و معاملاتی در سیستم ازدحام تبدیل می شود. می توانید رمز ارز SR20 را با استفاده از ارزهای رمزپایه دیگری مانند بیت کوین ، اتریوم به جای پول در اختیار خود قرار دهید. برای سرمایه گذارانی که نماد SR20 دریافت می کنند می توانند حقوق دولتی اضافی داشته باشند ، می توانند رمز امنیتی را به صورت قانونی معامله کنند و سودهایی از خود توکن کسب می کنند.

بهترین قسمت در مورد این بستر صدور این است که آنها طیف گسترده ای از زمینه ها مانند املاک و مستغلات ، کشاورزی ، جایگاه فناوری ، صندوق های سرمایه گذاری ، منابع تجدید پذیر ، سرمایه گذاری های تأثیرگذار و موارد دیگر را پوشش می دهند.

 

فصل 6: 4 مورد برتر اوراق بهادار موجود

در اوایل رمزهای امنیتی برتر ، در حال حاضر تعداد انگشت شماری از شرکت های صادر کننده را پیدا خواهید کرد. پروژه های دیگری نیز در راه است ، اما برای تبدیل شدن به مرز سرمایه گذاری های مالی نیاز به مدتی زمان دارد. بیایید ببینیم نمونه های جذاب و جذاب توکن های امنیتی 2018 چیست.

 

 • Blockchain Capital یا BCap

این اولین شرکتی است که رمزهای امنیتی را با پیشنهاد عمومی برای سرمایه گذاران خود ارائه می دهد. آنها با فروش بلاکچین STO خود می خواستند سناریوی معمولی فروش توکن را بهبود بخشند. آنها می خواستند به جای ارائه همان مزایای محدود ، راهی مطمئن برای سرمایه گذاری در مالكیت به سرمایه گذاران ارائه دهند.

این پیشنهاد به نقشه اصلی رمز امنیتی امروز تبدیل شد. BCap در ICO های بالقوه دیگر سرمایه گذاری کرد و فقط از سرمایه گذاران در لیست سفید سرمایه گذاری کرد. آنها فقط در مدت شش ساعت از اکران سرمایه ای 10 میلیون دلاری کسب کردند.

هر سود حاصل از شرکت مستقیماً به صندوق های آنها می رسد. از آنجا مدیران سرگرمی 2.5٪ برای مدیریت و 25٪ دیگر برای هزینه عملکرد می گیرند. سود باقیمانده به همه دارندگان بلاکچین STO توزیع می شود.

 

 • بلاکچین علمی

این یک نوع متفاوت از صدور رمز امنیتی است. بلاکچین علمی به نوعی مانند یک جوجه کشی برای سرمایه گذاری های جدید بلاکچین است و چندین پروژه بلاکچین را به یکدیگر متصل می کند. آنها اعتقاد دارند که بلاکچین آینده است و می خواهند به مردم این گزینه را بدهند تا از جریان توکن های جدیدی که معرفی می کنند سود ببرند..

کاری که آنها انجام می دهند این است که آنها سرمایه خود را در شرکت های دیگر بلاکچین سرمایه گذاری می کنند و به سرمایه گذاران دیگر اجازه می دهند از طریق آنها سرمایه گذاری کنند. به این ترتیب سودی که شرکت های جوجه کشی تولید می کنند به نفع سرمایه گذاران نیز خواهد بود.

آنها در ابتدا از طریق لیست ارائه توکن امنیتی برای پروژه خود پول جمع کردند و یک توکن SCI برای سرمایه گذاران ارائه دادند. رمز SCI ارتباط مستقیمی با سود سایر شرکت هایی دارد که زیر نظر آنها کار می کنند. از طریق سود ، سرمایه گذاران تا 70٪ بدست می آورند. اما بهترین قسمت این است که این باعث می شود نقدینگی زیادی در سیستم عامل بهبود یابد.

فروش بلاکچین STO آنها پایان یافت و آنها 12.3 میلیون دلار جمع کردند.

 

 • بخت آزمایی. کام

اگر عاشق موسسات خیریه هستید و می خواهید در یک سرویس انسانی سازی سرمایه گذاری کنید ، Lottery.com شما را متحیر خواهد کرد. این شرکت یک بستر بازی قرعه کشی موبایل است. هدف اصلی لاتاری گسترش شفافیت ، شکستن سد جهانی و ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در بازار است.

با این حال ، آنها می خواهند کمی از جاده ای متفاوت از بقیه عبور کنند. این شرکت در حال جمع آوری پول برای کمک به حل نیازهای بشردوستانه است. فروش بلاکچین STO این شرکت خصوصی است و شایعات حاکی از برد نه رقمی است.

چشم انداز Lottery.com کاملا امیدوار کننده به نظر می رسد و بسیاری از سرمایه گذاران کاملاً از آنها هیجان زده شده اند. شرکت های دیگری مانند Cashbet یا Securitize شریک STO آنها هستند و می خواهند به محبوبیت بیشتر آن در بازار کمک کنند.

آنها هنوز در حال فروش لیست ارائه رمزهای امنیتی در حال انجام هستند ، بنابراین در حال حاضر کل مبلغ جمع آوری شده مشخص نیست.

 

 • SPiCE VC

با جمع آوری 40 میلیون دلار از فروش بلاک چین STO ، SPiCE VC یکی از نیروهای برجسته در بخش زنجیره بلوک STO است. سرمایه های خطرپذیر یکی دیگر از اشکال محبوب سرمایه گذاری در زندگی واقعی است و SPiCE VC تمایل دارد به سطح بعدی برسد.

آنها با کمک فناوری بلاکچین معتقدند که می توان تریلیون دارایی را رمزگذاری و برای بهبود بخشهای مالی استفاده کرد. از طریق SPiCE VC شما می توانید در صندوق های توزیع شده VC سرمایه گذاری کنید و از ویژگی نقدینگی فوری در هر زمان لذت ببرید.

چرا محبوب هستند؟ خوب ، در VC Fund معمولی ، برای دسترسی به وجوه خود باید حداقل هفت تا دوازده سال صبر کنید. اما در SPiCE VC بلافاصله دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید با سایر سرمایه گذاران در لیست سفید تجارت کنید.

 

فصل هفتم: مبادلات رمز محبوب امنیتی و پروژه های آینده STO

مبادلات:

حال بیایید ببینیم که همه مبادلات رمزهای امنیتی معروف که می توانید برای تجارت استفاده کنید ، به راحتی همه نمونه های رمزهای امنیتی 2018 است.

tZERO

حتماً نام tZERO را شنیده اید. این شرکت بیشتر به دلیل پشتیبانی از بسیاری از راه حل های بلاکچین برای رسیدن به بازار شناخته شده است. با این حال ، در حال حاضر ، این شرکت خدمات زیادی را ارائه می دهد که بیشتر روی پلت فرم مبادلات رمزهای امنیتی متمرکز شده اند. برخی از خدمات اصلی آنها شامل سیستم های مدیریت موجودی سهام ، خدمات کارگزاری ، راه حل مسیریابی هوشمند است که بیش از 100 کارگزاری واجد شرایط ارائه می دهند.

به غیر از اینها ، یک بستر معاملاتی نیز خواهید داشت که هر روز 24/7 باز است. tZERO هنوز در حال جمع آوری پول از طریق لیست فروش توکن امنیتی خود است و می خواهد بستر خود را برای جای دادن سایر اوراق بهادار گسترش دهد. سرمایه گذاران برای بدست آوردن سهمی از شرکت باید رمز tZERO خود را خریداری کنند و با این رمز سود دریافت می کنند.

در حال حاضر ، آنها بیش از 114 میلیون دلار سرمایه جمع کردند و هنوز در حال انجام است. کارشناسان معتقدند که این یکی از مبادلات رایج رمزهای امنیتی در آینده است.

 

سفارش کتاب

یکی دیگر از مبادلات محبوب رمزهای امنیتی ، Orderbook است. این مورد با نمونه های معروف رمزهای امنیتی 2018 در سیستم عامل آنها سروکار دارد. با استفاده از این سیستم عامل قادر خواهید بود رمز امنیتی را با سایر سرمایه گذاران مبادله کنید. با این حال ، Orderbook با استفاده از رمز امنیتی ویژه خود به نام RAP سیستم عامل را مدیریت می کند. این رمز اطمینان حاصل می کند که سرمایه گذاران در سیستم عامل تأیید شده اند و همچنین قبل از انجام معامله ، هر سرمایه گذار را چک می کند.

به زبان ساده ، اگر کاربری فقط اجازه تجارت رمز امنیتی دیگری را داشته باشد ، RAP تبادل را پردازش می کند. اما اگر سرمایه گذاران در لیست سفید سایر علائم امنیتی قرار نگیرند ، او نمی تواند معامله کند.

این نوع مقررات در مورد سیستم می تواند مسیر جدیدی را برای سرمایه گذاران رمز امنیتی ایجاد کند و به حفظ قوانین SEC همراه با آن کمک کند. بسیاری از سرمایه گذاران بیش از این مشتاق استفاده از مبادلات رمزهای امنیتی هستند.

 

شبکه OpenFinance

OFN یا OpenFinance Network یک پلتفرم منبع باز است که با بازار توکن سازی جایگزین دارایی سروکار دارد. این بستر مبادله ای از سال 2014 موجود است و از آن زمان آنها خدمات تجاری همراه با فرآیندهای تسویه حساب را اثبات می کردند.

با این حال ، اخیراً این شرکت سیستم عامل خود را ارتقا داده و اکنون با نمونه هایی از رمزهای امنیتی 2018 نیز سروکار دارد. با کمک آنها می توانید رمز امنیتی را در سیستم عامل مبادله کنید و همچنین می توانید یک رمز صادر کنید. بنابراین ، آنها تا حدودی همه خدمات را برای شما دارند. OFN اولین معامله رمز تأیید شده امنیتی خود را انجام داد و اکنون منتظر پذیرش صادرکنندگان رمز امنیتی است.

آنها از فروش توکن “A” خود موفق به جمع آوری 2.2 میلیون دلار شدند.

 

پروژه های STO آینده:

سکه املاک

پروژه های سودآور آینده STO در گوشه و کنار واقع شده اند و سکه املاک یکی از آنهاست. اما این سکه چه چیزی را به دنیا می آورد?

خوب ، آنها بزرگترین بازارها را پوشش می دهند – املاک و مستغلات. به گفته آنها ، آنها پیشنهادات رمز امنیتی را ارائه می دهند که 100٪ از تجارت املاک و مستغلات را پیشنهاد می دهند. اگر می خواهید در بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید ، این می تواند بهترین شانس شما باشد. پیشنهادات رمز امنیتی توسط Aperture اداره می شود و آنها می خواهند تجارت را به دو نیم تقسیم کنند.

 • برای تلنگر کردن املاک مسکونی.
 • به سرمایه گذاران املاک وام دهید.

هر سرمایه گذار در شبکه خود 50٪ از سود کل را از طریق سرمایه گذاری خود بدست خواهد آورد. دیافراگم معتقد است که بیش از 50 میلیون دلار از طریق رمز امنیتی Property Coin خود جمع می کند. این یکی از نمونه های معروف رمزهای امنیتی 2018 است.

 

صندوق 22X

جمع آوری سرمایه برای شرکتهای نوپا بسیار سخت است زیرا سرمایه گذاران دوست دارند قبل از اینکه در هر کاری سرمایه گذاری کنند چهره های آشنا را ببینند. و به همین دلیل گروه بزرگی از استارت آپ ها گرد هم آمدند و پروژه معروف 22X Fund را تشکیل دادند.

در اینجا ، با انتخاب 500 شرکت ، از طریق پیشنهادات توکن امنیتی ، برای کسب و کار آنها سرمایه جمع می شود. شرکتهایی که آزمونهای خود را گذرانده اند و تصور می کنند که مسیری طولانی را طی می کنند ، 30 شرکت از آنها را شامل می شود. بنابراین ، در ابتدا ، آنها با 30 شرکت شروع می کنند و در آنها سرمایه گذاری می کنند.

هر شرکت با توجه به پروژه های خود 2.5٪ – 10٪ پول بدست می آورد و هنگامی که شروع به کسب سود در سرمایه گذاران می کند نیز سود کسب خواهد کرد. این می تواند دری جدید را برای شکل گیری نقدینگی در بین شرکت های نوپا باز کند.

در حال حاضر ، آنها بیش از 22 میلیون دلار سرمایه جمع کردند و هدف اصلی آنها افزایش 35 میلیون دلار است. 22X Fund یکی دیگر از STO های آینده است که باید منتظر آن باشیم.

 

تکه

این یک نوع مشابه طعمه مانند سکه املاک است. اسلیس یک بستر فرامرزی برای سرمایه گذاران ارائه می دهد و مرز جهانی را می شکند. به طور عمده آنها پلت فرم سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری هستند. هدف اصلی آنها این است که به عنوان یک ناشر ، عامل استقرار و پذیره نویسی عمل کنند.

از طریق Slice ، شما می توانید مشخصات سرمایه گذار خالص بالا ایجاد کنید زیرا آنها لیست تمام سرمایه گذاران با مشخصات بالا را که باعث اشتیاق بیشتر کار با شما در مشاغل املاک و مستغلات می شوند ، خواهید داشت. شما در جایی انتخاب می کنید که بتوانید توزیع های جریان نقدی سه ماهه را انتخاب کنید یا در املاک با قیمت بالا با سود سهام بزرگ سرمایه گذاری کنید.

همه چیز به تنظیمات شما بستگی دارد. اسلیس کاملاً مطابق با مقررات تنظیم شده توسط SEC است و می خواهد به عنوان یک بستر نقدینگی برای تجارت املاک و مستغلات ادامه یابد.

در حال حاضر ، آنها بیش از 2 میلیون دلار سرمایه جمع کردند و آرزو داشتند که از پیشنهادات توکن امنیتی آینده خود بیشتر جمع کنند. Slice یکی از نمونه های محبوب توکن های امنیتی 2018 است.

 

سرمایه های سیا

این یک شبکه ترکیبی است که در آن سیستم از هر دو ابزار سودمند و رمز امنیتی برای حفظ بلاکچین استفاده می کند. فضای ذخیره سازی غیر متمرکز ابر ، فضای ذخیره سازی خود را به سرمایه گذاران اجاره می دهد. دو نشانه در این سیستم عامل عبارتند از: Siacoin و Siafunds. Siacoin رمز سودمندی است و میزبانان و اجاره کنندگان از این سکه برای بستن معامله خود استفاده می کنند.

با این حال ، برای استفاده از سیستم عامل ، میزبانان و مستاجران باید 3.9٪ از کل مبلغ هزینه شده را بدهند. اگر فضای اضافی برای اجاره دارید ، می توانید این کار را از طریق سیستم عامل آنها انجام دهید و میزبان شوید. برای پرداخت هزینه ، متناسب با هزینه ای که قبلاً داده اید ، Siafunds رمز امنیتی دریافت خواهید کرد.

این شرکت در حال حاضر 750 Siafunds ارائه می دهد و این رمز امنیتی تحت مقررات D. ثبت شده است. جمع آوری کمک مالی هنوز در حال انجام است. این یکی دیگر از STO های آینده است که باید منتظر آن باشیم.

 

 

فصل هشتم: محدودیت های نشانه های امنیتی: آیا مواردی وجود دارد?

با هر فناوری جدید ، جنبه های خوب و بد وجود دارد. رمز امنیتی در جدیدی را برای سرمایه گذاران باز می کند ، اما آیا محدودیتی ندارد؟ بیایید ببینیم هنگام برخورد با آنها با چه محدودیت هایی روبرو می شوید.

 

 • آیین نامه ها نیز می توانند لعنت باشند:

بله ، آنها قوانین و مقررات زیادی را ارائه می دهند. این مقررات سطح امنیتی بیشتری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند اما با مقررات محدودیت هایی ایجاد می شود. مقررات گاهی اوقات در واقع می توانند خروجی مناسب این سیستم ها را محدود کنند. چرا؟ خوب ، به این دلیل است که بلاکچین و قانون کاملاً با هم مطابقت ندارند.

با معرفی مقررات در بستر بلاکچین ، از جنبه غیرمتمرکز خلاص می شود و مجبور به اجرای قانون متمرکز است. به همین دلیل بسیاری از ICO ها سعی می کنند از یک رمز امنیتی جلوگیری کنند.

 

 • نقدینگی و تجارت:

همانطور که قبلاً می دانید معاملات اوراق بهادار به اندازه ارزهای رمزپایه معمولی انعطاف پذیر نیست. برای تجارت رمز امنیتی در هر دو طرف باید در لیست سفید قرار داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر رمز امنیتی “X” دارید و می خواهید آن را با رمز امنیتی “Y” معامله کنید. هر دو شرکت “X” و “Y” باید شما را در لیست سفید خود قرار دهند.

اگر نام خود را در لیست شرکت های “Y” وارد نکنید ، نمی توانید “X” را برای آن معامله کنید. این ویژگی می تواند نقدینگی کلی سرمایه گذاران را محدود کند.

 

فصل 9: نتیجه گیری

رمز امنیتی می تواند انقلابی جدید برای مشاغل سرمایه گذاری باشد. بله ، با معرفی ICO و بلاکچین افراد گزینه های زیادی برای سرمایه گذاری در اختیار گرفتند. با این حال ، عدم موفقیت در ارائه وعده سود ، محبوبیت ICO را کاهش می دهد.

منظور من این است که اگر شرکت هیچ گونه تضمینی برای پول سرمایه گذاری شما ارائه نمی دهد یا قادر به عملکردی نیست که فکر می کرد می تواند.

هنوز مشخص نیست که SEC چگونه در ترکیب است و پیشنهادهای رمز امنیتی می توانند همه مشکلات را حل کنند. این هنوز در مرحله نابالغ است. با این حال ، همه چیز تاکنون امیدوار کننده به نظر می رسد. بنابراین ، باید منتظر بمانیم و ببینیم چگونه اتفاق می افتد.

 

* سلب مسئولیت: مقاله نباید به این صورت باشد و به منظور ارائه هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. ادعاهای مطرح شده در این مقاله به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست و نباید چنین برداشت شود. تحقیق خود را انجام دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector