یک بررسی: بلاکچین Kodak چیست؟

کداک به خاطر کاری که آنها دوست داشتند انجام دهند محبوب بوده است. شاید در مورد ایجاد بهترین فناوری در Kodak چیزی شنیده باشید. آنها تجارت شگفت انگیز فیلم را ایجاد کردند و همچنین بهترین مهندسان را برای توسعه حق اختراعاتی که می تواند جهان را تغییر دهد استخدام کردند.

با این حال ، آنها در هنگام اعلام ورشکستگی در سال 2012 به آرامی سقوط می کنند.

از آنجا ، ما راه طولانی را طی کرده ایم.

بنابراین ، بلاکچین کداک چیست?

خبر جدید این است که Kodak در ایجاد بلاکچین تمرکز دارد. پیرمرد 130 ساله آهسته آهسته بلاکچین شد و بزرگترین قمار را گرفت. اینجاست که “بلاک چین کداک” جان گرفت.

واکنش جامعه همیشه متفاوت بود. با این حال ، بسیاری از کارشناسان متحیر شدند و شروع به طرح سوالاتی در مورد این تصمیم کردند. از طرف دیگر سهامداران و سرمایه گذاران از دیدن این تغییر بسیار هیجان زده شدند. به محض اعلام خبر, قیمت سهام دو برابر شد.

با سکه دیجیتال Kodak – KODAKCoin آشنا شوید

درست بعد از اعلامیه اصلی ، کداک آمد و سکه دیجیتال خود را “KODAKcoin” نامید. سکه یک ارز دیجیتال است و به عنوان ارز فروخته می شود که به آژانس ها و عکاسان کمک می کند تا کنترل بهتری بر حقوق تصویر داشته باشند. این ارز همچنین به عنوان یک ارز رمزپایه “عکس محور” نامیده می شود.

KODAKCoin توسط عکاسان به عنوان ارز برای استفاده در بلاکچین آینده Koda استفاده خواهد شد. این به عنوان “وسیله مبادله” عمل خواهد کرد.

مدیر عامل کداک ، جف کلارک در مورد اقدام آنها بسیار مثبت است. او اضافه کرد,

برای بسیاری از صنعت فناوری ، “بلاکچین” و “ارز رمزنگاری شده” کلمات مهمی هستند ، اما برای عکاسانی که مدتها تلاش کرده اند تا بر کار خود و نحوه استفاده از آن کنترل کنند ، این کلمات کلیدی کلید حل مسئله ای غیرقابل حل هستند . کداک همیشه به دنبال دموکراتیک کردن عکاسی و صدور مجوز برای هنرمندان بوده است.

ظاهراً KODAKCoin پلتفرم مدیریت حقوق کار خواهد کرد KodakOne. این پلتفرم به عکاسان کمک خواهد کرد دارایی های دیجیتالی خود را با قدرت بلاکچین مدیریت کنند.

آیا KODAKCoin برای درست بودن خیلی خوب است?


کداک قصد دارد یکی از بزرگترین مشکلاتی را که صنعت خلاق از آن عبور می کند ، یعنی کپی رایت ، حل کند. سرقت مواد و نقض حق نسخه برداری در دنیای رسانه های فعلی امری عادی است. برای هر دو بازیکن کوچک و بزرگ ، پیگیری هرگونه نقض حق نسخه برداری که در سراسر جهان اتفاق می افتد غیر ممکن است. با اتصال حقوق دیجیتال به بلاکچین ، مدیریت مالکیت معنوی خود برای ناشران آسان تر خواهد شد. با پیوند دادن آدرس IP سازنده با تصویر مجاز کار خواهد شد. ربات های خزنده نیز وجود دارد که در زنجیره بلوک استفاده می شود. اگر ربات خزنده شخصی را با آدرس IP متفاوت و بدون مجوز مناسب برای استفاده از تصویر شناسایی کند ، مالک را از وضعیت هشدار می دهد.

با این حال ، تمایل بازار نسبت به کوداک تردید دارد. بسیاری از کارشناسان حدس می زنند که Kodak چگونه از کارت بلاکچین استفاده می کند تا سود بیشتری کسب کند. این می تواند فقط آخرین تلاش برای نجات شرکت باشد.

KodakOne ، پلت فرم مدیریت تصویر نیز به عنوان یک پلت فرم مجوز عمل خواهد کرد. این به عکاسان کمک می کند تا کارهای خود را بفروشند.

با محصول رمزنگاری دوم خود آشنا شوید: Kodak KashMiner

کداک فقط در اینجا متوقف نشد. آنها همچنین Kodak KashMiner خود را منتشر کردند که ظاهراً فقط قابل اجاره است. این دستگاه حتی در CES 2018 به نمایش درآمده است. فقط هزینه آن برای شما تمام خواهد شد 3400 دلار.

این برنامه اجاره ای به سمت استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری شده است که نمی خواهند برای ایجاد یک دکل ماینر مناسب از همه مشکلات استفاده کنند. پس از اجاره ، می توانید دو سال از آن استفاده کنید. نه تنها این ، شما باید 50٪ از سود خود را به سیستم های انرژی Spotlite کالیفرنیا بدهید. این شرکت با استفاده از “Kodak Blockchain Project” مارک Kodak را مجوز می دهد.

آیا این برای نجات آینده Kodak کافی خواهد بود?

بلاکچین فرصت دوم را برای زنده ماندن در بازار رقابتی به شرکت ها داده است. تقریباً همه می خواهند از روی باند بلاکچین بپرند. ایده کامل بلاکچین KodakOne و Kodak امیدوار کننده به نظر می رسد. محافظت از تصاویر عکاسان هرگز آسان نبوده است و با استفاده از بلاکچین این کار ممکن به نظر می رسد. عکاسان همچنین می توانند از KODAKcoin ، ارز دیجیتال برای تأمین انرژی سیستم مدیریت عکس دیجیتال خود ، KodakOne استفاده کنند.

بنابراین ، نظر شما در مورد بلاک چین Kodak چیست؟ آیا موفق خواهد بود؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

آیا می خواهید چیزی مشابه بخوانید؟ Riot Blockchain را بررسی کنید.

آیا می خواهید درباره فناوری Blockchain بیشتر بدانید؟ راهنمای Ultimate Beginner را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map