Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان یک معمار بلاکچین شد؟

آرزو دارید معمار بلاکچین شوید؟ وقتی در مورد مهارت ها و گواهینامه های مهمی که برای تبدیل شدن به آنها نیاز دارید ، بحث می کنیم و از راهنمای کامل ما بیاموزید.

معمار بلاکچین می تواند یکی از گزینه های شغلی پرسود تاکنون باشد. Blockchain مدتی است که حضور دارد و اکنون بسیاری از شما نیز شاهد فرصت های جدید شغلی هستید.

از آنجا که بسیاری از شرکت ها به دنبال این فناوری هستند ، آنها همچنین نیروهای واجد شرایط را استخدام می کنند تا به آنها کمک کند تا راه حل های ابتکاری را نیز توسعه دهند. در نتیجه ، تقاضای زیادی برای متخصصان زنجیره بلوک در سراسر جهان وجود دارد.

با این حال ، به نظر می رسد بسیاری از شما به عنوان یک حرفه با معمار بلاکچین اشتباه گرفته اید. مهمتر از همه ، بسیاری از شما نمی دانید برای ادامه این حرفه چه مهارتهایی لازم دارید. همچنین ، برخی از شما توسعه دهندگان یا مهندسان بلاکچین را با مشاغل معماری بلاکچین اشتباه می گیرید.

بنابراین ، برای کمک به شما در ادامه این حرفه و کمک به شما در دانستن تفاوت بین توسعه دهنده بلاکچین و معمار ، همه چیز را در این راهنما شرح می دهم.

بنابراین ، یک قهوه بگیرید و ادامه مطلب را بخوانید!

اکنون ثبت نام کنید: دوره مجوز Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

Contents

چه کسی یک معمار بلاکچین است?

اول از همه ، قبل از شروع این چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای معمار بلاکچین ، ببینیم چه کسی در واقع یک معمار بلاکچین است.

در حقیقت ، یک معمار بلاکچین مسئول کار با R است&D تیمی ایجاد می کند و به ایجاد بلاکچین در ساخت و طراحی راه حلهایی کمک می کند که از چارچوب ها و مفاهیم میان دارایی استفاده می کنند.

علاوه بر این ، شما همچنین بر روی نوآوری های جدید کار خواهید کرد و استانداردهای عملکردی را برای قضاوت در مورد راه حل های جدید ایجاد خواهید کرد. به غیر از این ، مهارت های معمار بلاکچین شامل تجربه بسیار بالا در چارچوب های معماری بلاکچین و ایجاد راه حل های ذخیره سازی است.

به هر حال ، عامل اصلی این است که موقعیت در واقع در بالای مشاغل توسعه دهنده بلاکچین و مشاغل مهندسی قرار دارد. در نتیجه ، معمار مسئولیت هدایت هر پروژه مبتنی بر بلاکچین و ترسیم نقشه راه کلی تیم برای پیگیری را بر عهده خواهد داشت..

بهترین چیز در مورد این حرفه این است که شما نه تنها کد نویسی یا توسعه سیستم نمی کنید بلکه چشم اندازهای تجاری را نیز در نظر می گیرید.


بگذارید سایر خطرات مرتبط با آن را نیز یادداشت کنید. به طور معمول ، صدور گواهینامه معماری بلاکچین راهی برای پیشبرد کار است. از آنجا که بسیاری از سیستم عامل های عالی وجود دارند که این نوع گواهینامه را ارائه می دهند و به آنها کمک می کند تا از تمام پتانسیل خود استفاده کنند.

به هر حال ، شما برای برخورد با مشتریان بالقوه نیز باید مهارت های اجتماعی دیگری داشته باشید. بنابراین ، در پایان ، همانطور که می بینید ، تقریباً همه مواردی که راه حل مخفف آن است ، مسئولیت شما را بر عهده خواهید داشت.

معمار بلاکچین

تفاوت با توسعه دهنده و مهندس بلاکچین

اینجاست که همه چیز کمی پیچیده تر می شود. هر دو توسعه دهنده و مهندس بلاکچین نقش های مشترکی دارند ، اما تفاوت های آنها نیز با هم است. در حقیقت ، این نقش های مشترک همزمان با نقش های مشاغل معماری بلاکچین است.

به همین دلیل به نظر می رسد بسیاری از مردم آنها را گیج می کنند و می توانند آنها را با یکدیگر عوض کنند. به هر حال مشاغل معماری بلاکچین به شخصی نیاز دارند که بداند سیستم چگونه کار می کند و چگونه می تواند یک سیستم را به تصویر بکشد و تمام خطرات را به حداقل برساند.

بدیهی است که داشتن مهارت کدگذاری بالاتر ضروری است ، وگرنه ممکن است او نداند که آیا شرکت می تواند آن را کنار بگذارد یا خیر. علاوه بر این ، او همچنین به دنبال کیفیت فنی خواهد بود و بیشتر تصمیمات عالی را در یک پروژه می گیرد.

از طرف دیگر ، توسعه دهندگان نیز می توانند تصمیم بگیرند ، اما بیشتر آنها براساس كارشان است. به طور معمول ، در یک پروژه ، چندین توسعه دهنده بلاکچین در حال کار بر روی قسمت های مختلف یک راه حل هستند. بنابراین ، او / او می تواند تصمیمات اجرایی را فقط در مورد قطعات آنها اتخاذ کند.

مهندسان بلاکچین همچنین می توانند ساختار زیرساخت ها را تصور کنند. اما آنها همچنین اختیارات لازم را ندارند و همچنین با چشم انداز تجاری راه حل برخورد نمی کنند.

اساساً ، همه اینها به اقتدار و رهبری برمی گردد. این همان نقطه ای است که مشاغل معمار بلاکچین با بقیه متفاوت است.

به هر حال ، بیایید قسمت بعدی را در این مقاله بررسی کنیم که چگونه یک راهنمای معماری بلاکچین شوید.

آنچه برای تبدیل شدن به یک معمار بلاکچین نیاز دارید

مهارت های خاصی وجود دارد که شما برای تبدیل شدن به یک معمار بلاکچین به آنها نیاز دارید. من تمام مهارت های مورد نیاز برای موقعیت را در زیر جمع آوری کرده ام. آنها را بررسی کنید و بدانید چه چیزی باید تسلط داشته باشید.

درباره اصول Blockchain اطلاعات کاملی کسب کنید

قبل از اینکه به هر جنبه فنی سخت بپردازید ، ابتدا باید با اصول بلاکچین شروع کنید. گرفتن مجوز راه حل blockchain به شما در این مورد بسیار کمک می کند. در واقع ، شما با هر اصطلاح در دنیای بلاکچین آشنا خواهید شد ، از تعریف بلاکچین گرفته تا قراردادهای هوشمند.

سایر فاکتورها مانند برخی از ویژگی های بلاکچین باید در لیست خواندن شما باشد. اگر با این اصول شروع نکنید ، ورود به جنبه های دیگر برای شما دشوار است. من پیشنهاد می کنم دوره صدور گواهینامه Enterprise Blockchain را بررسی کنید زیرا ما کالبد شکافی این فناوری را به روشی ساده ارائه می دهیم.

اکنون ثبت نام کنید: دوره مجاز Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

مهارت های رهبری خود را بالا ببرید

این کار بزرگ بعدی است که باید انجام دهید. در حقیقت ، مهارت های معماری بلاکچین شما را ملزم می کند که بر مهارت های رهبری و مدیریت نیز تمرکز کنید. ولی چرا؟ خوب ، یکی از مسئولیت های اصلی شما هدایت تیمی از متخصصان برای ایجاد یک راه حل بلاکچین است که به سود بخش تجارت باشد.

بنابراین ، باید مهارت های رهبری خود را تیز کنید تا به تیم خود راهنمای مناسبی برای موفقیت بزرگ هر راه حلی بدهید. بدون هماهنگی مناسب بین همه اعضای تیم شما ، انجام کارها در مرحله اول دشوار است.

همچنین ، یک رهبر باهوش از نقاط قوت و ضعف اعضای تیم خود اطلاع دارد. این کمک می کند تا وظایف خاصی را که می توانند در آنها سرآمد باشند به آنها اختصاص دهید.

بدانید که معماری Blockchain چگونه کار می کند

همانطور که از نامش پیداست ، قطعاً آمدن آن را مشاهده کردید. یک معمار بلاکچین همیشه باید از آخرین الگوهای معماری بلاکچین به روز باشد. علاوه بر این ، شما باید مفاهیمی مانند توابع هش و اجماع را نیز درک کنید.

من به شما پیشنهاد می کنم از همه تصاویر سفید سیستم عامل های بلاکچین سازمانی استفاده کنید. این به شما یک دید واضح در مورد چگونگی ساختار سیستم عامل های خود می دهد. بیشتر از این ، شما ایده های نوآورانه دیگری خواهید یافت تا راه حل خود را از آنها نیز متفاوت سازد.

با این حال ، من باید به شما هشدار دهم ، انتظار دارم وقت زیادی بگذارم و این مهارت را تقویت کنم. زیرا این یکی از مهارت های برتر شما در مسیر حرفه شما خواهد بود.

از دانش گسترده و حس کاربردی ساختارهای داده برخوردار باشید

در مرحله بعدی درک پیشرفته ساختارهای داده وجود دارد. در حقیقت ، بلاکچین دارای فرم بسیار منحصر به فردی از ساختار داده است. بیشتر از این ، افراد زیادی در آنجا نمی توانند ماهیت پیچیده آن را کاملا درک کنند.

به همین دلیل شما باید دانش گسترده ای در مورد چگونگی ساخت بلاکچین توسط ساختارهای داده داشته باشید. بنابراین ، شما باید Merkle Trees یا Patricia Trees را برای آن مطالعه کنید. جنبه دیگری که باید بررسی کنید ، کاربرد آن با محلول شما است. در بسیاری از موارد ، ساختارهای داده خاص می توانند به شما کمک کنند تا سریعتر به اهداف خود برسید.

بنابراین ، در حالی که در ابتدا نقشه راه را برای تیم خود طراحی می کنید ، باید این موضوع را در ذهن داشته باشید.

بیایید به مهارت بعدی در این زمینه برویم ، چگونگی تبدیل شدن به یک راهنمای معماری بلاکچین.

در رمزنگاری تبحر داشته باشید

یکی دیگر از بهترین مهارت های معماری بلاکچین ، یادگیری رمزنگاری است. هش کردن در رمزنگاری بخش بزرگی از فناوری بلاکچین است. بدون استفاده از رمزنگاری ، کل اساس امنیت از بین می رود. بنابراین ، برای ایجاد امنیت بیشتر و تغییرناپذیری به سیستم ، باید از آن استفاده کنید.

اما در هنگام کار با رمزنگاری بسیار مراقب باشید. در واقع ، حتی یک اشتباه کوچک نیز می تواند منجر به عوامل خطر بزرگی شود. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که همه چیزهایی که رمزنگاری به طور کارآمد وجود دارد ، فرا می گیرند.

بدون درک کامل آن ، هرگز نمی توانید امیدوار باشید که راه حل های خود را کامل کنید.

در زمینه توسعه وب Front-End و Back-End متخصص باشید

ممکن است در دوره معماری بلاکچین معمولی موجود نباشد. این چیزی است که می توانید از یک موسسه یا یک برنامه آموزشی یاد بگیرید. در بسیاری از موارد ، شما همچنین می توانید خودتان آن را کشف کنید. اما یک توسعه وب در جلو و عقب بودن بسیار مهم است.

در طولانی مدت ممکن است لازم نباشد خودتان آن را کدگذاری کنید ، اما بدون اینکه بدانید چگونه این کار را انجام می دهید ، نمی توانید به درستی نقشه های خود را ترسیم کنید.

به هر حال ، در این مورد ، شما باید یاد بگیرید که UI ها ، API ها و غیره را توسعه دهید. همچنین ، دادن راهنمایی برای اینکه چگونه UI باید به نظر برسد به نفع پروژه شما خواهد بود.

تسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف

این قسمت خوب است. به عنوان یک معمار راه حل blockchain ، شما باید به زبان های مختلف برنامه نویسی تسلط داشته باشید. بیشتر از این ، شما باید مهارت سطح بالاتری را نیز در آنها داشته باشید. در واقع ، این یکی از الزامات اصلی برای موقعیت های معمار در شرکت ها است.

بیشتر از این ، ممکن است نقش شما باعث شود که قسمت های دشواری از پروژه را رمزگذاری کنید که هیچ کس دیگری توانایی آن را ندارد. بنابراین ، با یادگیری C ++ ، Python و Java شروع کنید. همچنین ، پس از پایان کار با آنها ، یادگیری Solidid را شروع کنید. پس از آن ، شما باید یاد بگیرید که چگونه یک برنامه blockchain ایجاد کنید تا کاملاً مفهوم را درک کنید.

این مهارت مطمئناً در حالی که برای مصاحبه نشسته اید نیز مفید خواهد بود.

درک عمیق تری از سیستم عامل های مختلف Blockchain داشته باشید

برنامه های صدور گواهینامه راه حل Blockchain می توانند در این مورد به شما کمک کنند. یکی از مهارت های شما این است که بفهمید همه سیستم عامل ها چگونه کار می کنند. بنابراین ، درک تفاوت بین سیستم عامل های خصوصی ، فدراسیون / کنسرسیوم و برنامه های عمومی یک امر ضروری است.

این به شما کمک می کند قبل از کار روی هر پروژه بهترین را انتخاب کنید.

در توسعه قرارداد هوشمند تبحر داشته باشید

قرارداد هوشمند برای معماران بلاکچین کاملاً ضروری است. هر معمار راه حل بلاکچین باید بداند چگونه قراردادهای هوشمند را توسعه دهد. علاوه بر این ، از آنجا که یکی از ویژگی های بسیار مورد درخواست شرکت های سازمانی است ، نمی توانید از آن چشم پوشی کنید.

اساساً ، با یادگیری نحوه کار منطق کسب و کار شروع کنید و سپس راه خود را برای قراردادهای هوشمند باز کنید.

داشتن دانش در مورد چگونگی عملکرد استانداردها و اکوسیستم ها

برای رسیدن به شغل معماری بلاکچین ، باید بدانید که استانداردهای مختلف چگونه کار می کنند. علاوه بر این ، شما همچنین باید تمام اکوسیستم های مختلف بلاکچین را به همراه فناوری دفتر توزیع شده نیز مطالعه کنید.

در این صورت دوره معماری بلاکچین به شما کمک زیادی می کند. اکوسیستم هایی مانند Corda ، Quorum ، Ethereum و Hyperledger برای شما ضروری است.

قابلیت همکاری Master Blockchain

قابلیت همکاری بلاکچین فاکتور بزرگی برای هر نوع پروژه است. اگرچه بسیاری از مدل های سطح بالا هنوز نمی توانند از قابلیت همکاری مناسب اطمینان حاصل کنند. اما از آنجا که در آینده به یکی از ویژگی های پر تقاضا تبدیل خواهد شد ، باید نحوه کارکرد آن را مطالعه کنید.

اگر می توانید بر این مهارت مسلط شوید و بلاکچین را در راه حل های سازمانی خود پیاده کنید ، بدیهی است که می توانید در این مکان شغلی پیدا کنید. به هر حال ، ایده اصلی تمرکز بر روی استانداردهای مشترک است نه استفاده از استانداردهای جدید.

آموزش ایجاد مشخصات محصول Blockchain

این یکی از مسئولیت های اصلی شما به عنوان یک معمار بلاکچین خواهد بود. به همین دلیل شما باید یاد بگیرید که مشخصات محصول بلاکچین را توسعه دهید. اساساً ، شما باید نحوه بسته بندی یا عرضه محصولات بلاکچین را بفهمید.

بیشتر از این ، شما همچنین باید خواسته های مشتری را به همراه خواسته های مصرف کننده شرکت خود نیز بپذیرید. اگر نتوانید مشخصات را به وضوح تعریف کنید ، مصرف کنندگان نمی فهمند که شما چه چیزی را ارائه می دهید.

به هر حال ، ارائه یک رهنمود مناسب برای محصول همچنین به اعضای دیگر تیم کمک می کند تا به طور موثر روی راه حل کار کنند.

دانش توسعه استراتژی اجرای بلاکچین را کسب کنید

خوب ، من حدس می زنم هیچ راهی بهتر برای متخصص بودن در این زمینه وجود تجربه در پروژه های دیگر وجود ندارد. اگر شما فقط یک مبتدی در این زمینه هستید ، بهترین کار این است که پیشرفت های موفقیت آمیز اجرای بلاکچین را در گذشته مطالعه کنید.

چگونه این کمک می کند؟ خوب ، این به شما کمک می کند بفهمید که چگونه آنها محصولات خود را برای موفقیت در محصولاتشان استراتژیک کرده اند. همچنین ، پیوستن به یک بلاکچین جامعه یا کنسرسیوم نیز می تواند از این طریق کمک کند. کنسرسیوم ها دارای یک محیط مشترک هستند و شما همیشه می توانید از نحوه راه اندازی هر یک از محصولات بلاکچین خود مطلع باشید..

در ابزارهای توسعه Blockchain متخصص باشید

ابزارهای توسعه بلاکچین به شما کمک می کند پروژه خود را تسریع کنید. اصولاً این ابزارهای بلاکچین برای صرفه جویی در وقت و منابع در اینجا هستند. بیشتر ، بدون استفاده از راه حل پیش نویس ، همیشه می توانید آن را با استفاده از ابزار آزمایش کنید.

به هر حال توسعه دهندگان ابزار توسعه بلاکچین را دوست دارند. بنابراین ، به عنوان یک معمار ، باید در مورد آنها نیز بدانید. به طور خاص ، شما باید تصمیم بگیرید که کدام ابزار برای یک پروژه خاص مناسب است. بنابراین ، پس از دانستن اصول بلاکچین ، استفاده از این ابزارها را برای تسلط بر آنها شروع کنید.

اکنون ثبت نام کنید: دوره Enterprise Blockchains Templates

بیاموزید که بلاکچین را با کسب و کار مرتبط کنید

این یکی دیگر از مسئولیت های شما به عنوان یک معمار در بلاکچین است. در آموزش معماری بلاکچین ، یاد بگیرید که چگونه می توانید این فناوری را با مدل های تجاری موجود مرتبط کنید. بدیهی است که شما مجبورید برخی تغییرات را در مدل تجاری معمول ایجاد کنید. اما این نباید به قیمت درآمد باشد.

در واقع ، این مهارت بسیار حیاتی است زیرا شکست یا موفقیت یک پروژه به شدت به آن بستگی دارد. علاوه بر این ، چون شرکت ها نمی دانند چگونه از این فناوری برای منافع خود استفاده کنند ، به تصمیمات شما بستگی دارد. بنابراین ، شما باید مدل های تجاری بلاکچین را ارائه دهید.

دارای مهارت های استراتژیک برای حل سریعتر مشکلات

مهارت های استراتژیک برای معماری شما بسیار ضروری است. در حالی که در یک محیط کاملاً سازمانی مشغول کار روی یک پروژه کاملاً جدید هستید ، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. بنابراین ، شما باید مسئولیت را بپذیرید و آن را در اسرع وقت حل کنید.

با این حال ، باید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما نیز با ضرر روبرو نخواهد شد. بنابراین ، برای ادامه کار باید مهارت های استراتژیک بالاتری داشته باشید. به هر حال ، اطمینان حاصل کنید که این مهارت را به دست آورید و به عنوان یک معمار بلاکچین کار کنید.

بیایید مورد بعدی را در این مقاله بررسی کنیم که چگونه یک راهنمای معماری بلاکچین شوید.

مدرک یا دیپلم مهندسی علوم کامپیوتر را دریافت کنید

من حدس می زنم این اساسی ترین کاری است که می توانید برای آموزش معمار بلاکچین خود انجام دهید. به غیر از گرفتن مدرک ، بهترین راه برای به نمایش گذاشتن شایستگی های شما در برابر بنگاه های اقتصادی چه می تواند باشد؟ مدرک مهندسی علوم کامپیوتر به شما کمک می کند تا به کارفرمای خود نشان دهید که کاملاً واجد شرایط استخدام شدن است.

بیشتر ، در حالی که دیپلم یا مدرک می گیرید ، می توانید همه چیز را در مورد توسعه نرم افزار یاد بگیرید. این بیشتر به شما کمک می کند تا تمام نتایج برنامه نویسی برای پروژه های بلاکچین خود را بهتر درک کنید.

همچنین ، اگر هنگام تهیه راه حل بلاکچین با هر نوع مشکلی روبرو هستید ، می توانید به راحتی خطا را نیز بدون دردسر شناسایی کنید.

در برنامه صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی ثبت نام کنید

آیا می خواهید کمی راز بدانید؟ برنامه صدور گواهینامه بلاکچین سازمانی در واقع بهترین راه برای شروع یک سفر معماری بلاکچین است. در حال حاضر دوره های آنلاین زیادی وجود دارد ، اما من به شما توصیه می کنم برنامه های ما را بررسی کنید.

اساساً ، دوره معماری بلاکچین ما به شما کمک می کند تا اصول فناوری بلاکچین را بهتر درک کنید.

همچنین ، چون دوره معماری بلاکچین ما تمام پلتفرم های بالقوه زنجیره بلوک بالقوه مانند Ethereum ، Hyperledger و Corda را پوشش می دهد ، به راحتی می توانید از نحوه کار این سیستم عامل ها مطلع شوید. علاوه بر این ، داشتن دیدگاه تجاری در هر مورد به شما کمک می کند.

با کمک آموزش معماری بلاکچین ، می توانید در مسابقه کسب مقام برتر جلو بروید. با این حال ، ما فقط دوره های خود را به تصمیم گیرندگان ، رهبران ارشد ، مهندسان ، توسعه دهندگان ، معماران ، تحلیل گران تجارت ، مدیران نوآوری ، مشاوران و بسیاری دیگر ارائه می دهیم.

آیا به دنبال دوره های صدور گواهینامه بلاکچین هستید که بتواند کار خوبی برای شما ایجاد کند؟ همین حالا مجموعه گسترده ای از دوره های بلاکچین را ببینید!

آیا معمار Blockchain راهی درست است?

خوب ، کاملاً طبیعی است که نسبت به آن بدبین باشید. منظور ما این است که بلاکچین یک فناوری نسبتاً جدید است. هیچ کس نمی تواند کاملاً مطمئن باشد که در وهله اول چگونه اختلال ایجاد می کند یا حتی مختل خواهد شد. اما قضاوت از همه هیاهوها و تقریباً وسواس مجذوب بودن شرکت ها با این فناوری باعث می شود که فکر دیگری داشته باشم.

بنابراین ، در اینجا ما برخی از مزایای واضح را ارائه می دهیم که ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید شما را فریب دهد.

  • گزینه های منحصر به فرد حقوق و دستمزد

این فناوری جدید است و صادقانه بگویم ، تقریباً همه موقعیت های بلاکچین از همان ابتدا حقوق زیادی دریافت می کنند. بسیاری از مشاغل پردرآمد در بازار بلاکچین وجود دارد. و مشاغل معماری بلاکچین تفاوتی با آن ندارند.

اما بهترین قسمت در مورد این نقش شغلی این است که شما رئیس یک راه حل blockchain خواهید بود ، بنابراین می توانید انتظارات بسیار بیشتری از سایر موقعیت های فعلی در بازار داشته باشید. همچنین ، اگر تجربه قبلی نیز داشته باشید ، شرکت ها مایل به پرداخت هزینه بیشتری هستند.

همچنین ، آموزش اضافی معمار بلاکچین برای کمک به شما در عادت به سیاست های شرکت آنها نیز روی میز است. براساس موقعیت شما ، احتمالاً با مشوق هایی زمان تعطیلات بیشتری خواهید داشت.

  • تقاضای بالا برای معمار Blockchain

در حال حاضر تقاضای زیادی برای معمار بلاکچین وجود دارد. اما چرا ، هر چند؟ خوب ، تعداد انگشت شماری از افراد قادر به طراحی یک طراحی بلاکچین هستند. از طرف دیگر ، پرسنل ماهری که می توانند مسئولیت معماران را برعهده بگیرند حتی نادرتر هستند.

برای اینکه درآمد یک شرکت را بر اساس طرح های راه حل کسب کنید ، باید استثنایی خارج از محدوده فکر باشید. به همین دلیل است که اگر مهارت کافی داشته باشید ، قطعاً آنجا و آنجا استخدام خواهید شد.

  • انعطاف پذیری بیشتری کسب کنید

شرکت ها مایلند شما را راحت کنند همانطور که دوست دارید. حتی اگر زیر نظر آنها کار می کنید ، در محیط کار با فردی که مهارت شما را دارد بسیار رفتار می شود. بنابراین ، داشتن یک محیط دوستانه با تیمی از امکانات دیگر و سایر امکانات به نظر یک کار رویایی است ، اینطور نیست?

در بسیاری از موارد ، شما حتی می توانید تحت “شرایط خاص” کار در خانه را انتخاب کنید! پل ارتباطی بین جایگاه و بلاکچین شرکت اولویت اول شماست و به همین دلیل شرکت ها مایلند هر نوع انعطاف پذیری لازم را به شما بدهند.

  • روی انقلاب فن آوری کار کنید

بلاکچین یک انقلاب تکنولوژیکی در این عصر است. این واقعاً می تواند همه مدل های کسب و کار ما را دوباره شکل داده و باعث کارآیی بیشتر آنها شود. فقط تصور کنید که می توانید روی یک فناوری کاملاً جدید کار کنید. منظورم این است که ، چند نفر این شانس را دارند ، درست است?

با مهارت های خود در زمینه معماری بلاکچین ، می توانید فرصت های جدید را کشف کنید و حتی نوآوری های جدیدی را نیز در این زمینه کشف کنید. هنوز فرصتهای زیادی برای کاوش باقی مانده است. بنابراین ، شما به طور کامل بسته کامل را دریافت می کنید.

  • موقعیت بهتر

بدیهی است که مهارت های معماری بلاک چین شما را در یک تیم پردرآمد قرار می دهد. قطعاً به طور کلی پروژه را هدایت خواهید کرد. اگرچه توسعه دهندگان و مهندسان بلاکچین هنوز موقعیت های بالاتری دارند ، اما آنها زیر بال شما کار می کنند.

در حقیقت ، رسیدن به این نوع موقعیت در زندگی حرفه ای می تواند روزهای زیادی طول بکشد. اما اگر هدف شما رسیدن به موقعیت برتر است ، اگر بخواهید مطمئناً می توانید آن را بدست آورید. بهترین قسمت این است که یک دوره معماری بلاکچین نیز وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا سریع به اهداف خود برسید.

یادداشت پایان

به نظر می رسد بلاکچین بتدریج دنیا را ذره ذره در دست می گیرد. ممکن است کمی مختل کننده به نظر برسد ، اما احساس ابتکار ابتکار جدید به این ترتیب است. دوران صنعتی شدن را به یاد دارید؟ حتی اگر برخی از گزینه های بالقوه شغلی را از بین برد ، گزینه های جدیدی را نیز معرفی کرد.

در مورد فناوری بلاکچین هم همینطور است. بنابراین ، افراد در این زمینه و همچنین معماران بلاکچین فرصت های جدیدی دارند.

با این حال ، اگر می خواهید این حرفه را با سرعت بالا دنبال کنید ، بهتر است یک مجوز راه حل blockchain دریافت کنید. نه تنها آموزش معماری بلاکچین را ارائه می دهد ، بلکه به سایر رقبا در بازار نیز اهرم قدرت می دهد. ما توصیه می کنیم با دوره معماری Blockchain Enterprise Certified Enterprise (CEBA) خود شروع کنید.

وقت شماست که بدرخشید. بنابراین ، فرصت را پیدا کنید و اکنون سفر خود را آغاز کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector