Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان یک متخصص بلاکچین شد

آرزو دارید که یک متخصص بلاکچین سازمانی شوید؟ برای کمک به شما ، ما می خواهیم مهارت های لازم برای ایجاد یک حرفه خوب به عنوان یک متخصص بلاکچین را از بین ببریم.

امروزه تقاضا برای متخصصان بلاکچین در حال افزایش است. اگر می خواهید یک شغل بلاکچین ایجاد کنید ، حتما پست های شغلی را دیده اید که متخصصان بلاکچین را می خواهند. اساساً اکنون فقط شرکت های بزرگی مانند IBM ، Accenture ، Amazon یا حتی Facebook در جستجوی یک متخصص بلاکچین ماهر هستند..

با این حال ، باید اضافه کنیم که فقط تعداد معدودی از افراد در حوزه بلاکچین صلاحیت تبدیل شدن به یک متخصص بلاکچین را دارند. برای رسیدن به پتانسیل تبدیل شدن به یک تخصص فوق العاده لازم است.

بنابراین ، اگر می خواهید یک متخصص بلاکچین شوید ، باید سخت کار کنید و خود را برای سفر پیش رو آماده کنید. برای کمک به شما در این زمینه ، ما در مورد مهارتهایی که شرکتها در یک متخصص بلاکچین جستجو می کنند ، توضیح خواهیم داد.

مطمئناً به شما کمک می کند برنامه های آینده خود را بر این اساس ترسیم کنید و جایگاهی در شرکت های سازمانی بدست آورید.

بنابراین ، بیایید دیگر وقت تلف نکنیم و با راهنما همراه شویم!

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

Contents

چه کسی متخصص بلاکچین است?

اصولاً متخصص بلاکچین شخصی است که در فن آوری بلاکچین مهارت بالایی دارد و می تواند راه حل های مبتنی بر بلاکچین را برای اهداف تجاری توسعه دهد. در واقع ، آن شخص می تواند روی زمینه های خاص بلاکچین نیز تمرکز کند.

به عنوان مثال ، او می تواند بر روی طراحی محصول مبتنی بر بلاکچین ، جنبه های فنی ، نتایج تجاری یا به سادگی در کارآمدتر کردن آن تمرکز کند. بنابراین ، لازم نیست از هر جنبه ای از بلاکچین نیز آگاهی داشته باشید.

شما می توانید در هر نوع عنصری در حوزه بلاکچین متخصص باشید. با این حال ، برای دستیابی به آن ، ممکن است مجبور باشید سایر مهارتهای مستقر در شرکت را نیز متمرکز کنید.

به هر حال مشاغل تخصصی بلاکچین شما را ملزم می کند از تخصص گسترده خود در زمینه موضوع استفاده کنید و به رشد شرکت کمک کنید. همانطور که قبلاً می دانید افراد بلاکچین ماهر زیادی در آنجا وجود ندارند. و به همین دلیل تقاضای بازار بسیار زیاد است.

به همین دلیل است که با آموزش های تخصصی بلاکچین مناسب ، می توانید به راحتی در موقعیتی عالی قرار بگیرید.


متخصص بلاکچین

چرا به سراغ مشاغل متخصص بلاکچین برویم?

دلایل زیادی وجود دارد که شما می توانید مشاغل تخصصی بلاکچین را در نظر بگیرید. در واقع ، پرداخت این نوع موقعیت فوق العاده است. با قضاوت در مورد تمام پست های شغلی انجام شده توسط شرکت های بزرگ ، می توانید انتظار داشته باشید که سالانه 70 تا 150 هزار دلار دریافت کنید. بنابراین ، این در واقع یکی از پردرآمدترین مشاغل بلاکچین در بازار است.

این رقم عالی است ، نه؟ براساس سطح تجربه شما ، ممکن است تعداد نیز متفاوت باشد.

ثانیا ، فضای متخصص بلاکچین هنوز اشباع نشده است. این کاملاً جدید است و تعداد زیادی از رقبا برای رقابت وجود ندارند. بنابراین ، اگر می توانید مصاحبه گر خود را با مهارت های خود تحت تأثیر قرار دهید ، شانس بیشتری برای استخدام شما وجود دارد.

یکی دیگر از مزایای این نوع حرفه های بلاکچین این است که شما باید در مورد فناوری کاملا جدید تحقیق کنید. اگر شما یکی از علاقه مندان به بلاکچین هستید که می خواهید یک حرفه تحقیقاتی را دنبال کنید ، هیچ چیز بهتر از این نیست.

همچنین ، شرکت ها همیشه دارای بسیاری از ویژگی های سودآور نیز هستند. در حقیقت ، شما به بسیاری از امکانات و فن آوری ها و ابزارهای پیشرفته برای استفاده نیز دسترسی خواهید داشت.

و به همین دلیل است که قطعاً باید سعی کنید در اسرع وقت کارهای متخصص بلاکچین را انجام دهید.

به هر حال ، بیایید بخش بعدی را در این مقاله بررسی کنیم که چگونه یک راهنمای متخصص بلاکچین شوید.

مهارت های شرکت در یک متخصص بلاکچین چه می خواهند?

در واقع مهارت های انگشت شماری وجود دارد که باید برای استخدام در این سمت مهارت کسب کنید. در واقع ، شرکت ها مهارت های خاصی را در یک متخصص بلاکچین می خواهند که برای استفاده از آنها باید با آنها دیدار کنید.

ما موفق به جمع آوری لیستی از مهارت های مورد نظر آنها شده ایم. بنابراین ، بیایید ببینیم چگونه می توان به یک راهنمای متخصص بلاکچین تبدیل شد ، و شما می توانید در اسرع وقت کار خود را در بلاکچین شروع کنید.

برای تعریف راه حل درست بلاکچین وجدان فنی داشته باشید

این یکی از مهارت های اصلی است که شما برای موقعیت لازم دارید. اساساً ، شرکتها می خواهند شخصی را استخدام کنند که دارای وجدان فنی باشد و به آنها کمک کند پارامترهای صحیح بلاکچین را تعریف کنند.

در حقیقت ، شما نمی توانید همه چیزهایی را که پیدا می کنید بدون اینکه چیزی در مورد آن بدانید کنار هم قرار دهید. به عنوان مثال ، شاید شما در حال توسعه راه حلی هستید که به عنوان یک سیستم شبکه داخلی برای یک شرکت باشد.

بنابراین ، اگر از بلاکچین عمومی برای ساختن پلتفرم استفاده می کنید ، این کار نمی کند ، درست است؟ اگر کسی بتواند به سیستم شبکه داخلی یک شرکت ورود پیدا کند ، این یک نقض امنیتی بزرگ است. بنابراین ، شما باید دقیقاً بدانید از چه ویژگی ها و پارامترهایی برای درست کردن راه حل خاص استفاده کنید.

متخصص زبانهای برنامه نویسی مدرن

قطعاً باید این مورد را در آموزش تخصصی بلاکچین خود اضافه کنید زیرا یکی از موارد مهم است. در هر سناریویی ، شما باید به تمام زبان های برنامه نویسی مدرن برای سیستم عامل های بلاکچین تسلط داشته باشید.

به طور معمول نسخه های زیادی از بلاکچین وجود دارد و هر یک از آنها برای ساختن آنها از زبان های برنامه نویسی یکسان استفاده نمی کنند. بنابراین ، برای متنوع نگه داشتن آن و جذابیت بیشتر رزومه خود ، سعی کنید همه موارد محبوب را پوشش دهید.

به عنوان مثال ، جاوا ، جاوا اسکریپت ، پایتون و سالیدیتی بیشتر زبان های اصلی هستند که بسیاری از آنها برای توسعه راه حل های مبتنی بر بلاکچین استفاده می کنند.

بنابراین منصفانه است که شرکت ها نیز از این کیفیت بخواهند.

به هر حال ، لازم نیست همه آنها را یک باره تسلط دهید. فقط آن را آهسته و یک به یک انجام دهید. مطمئناً ، هیچ وقت به آنجا نخواهید رسید. همچنین ، هرچه تجربه شما در زبانهای برنامه نویسی بیشتر باشد ، انتظار بیشتری نیز خواهید داشت.

قادر به توسعه و طراحی سیستم های نرم افزاری مبتنی بر بلاکچین باشید

بیشتر به متخصص امنیت بلاکچین اختصاص دارد. اصولاً این متخصصان باید همه چیز را در مورد توسعه نرم افزار بدانند. بهترین کار این است که بتوانید بر توسعه نرم افزار مبتنی بر بلاکچین نیز مسلط شوید.

به عنوان مثال ، فریم ورک Node.js یا JVM برای رابط برنامه نویسی ادغام و ادغام سرویس برای شما ضروری است. همچنین ، شما باید یاد بگیرید که برای کار بر روی یک محصول مبتنی بر بلاکچین ، پایگاه داده را طراحی و پیکربندی کنید.

علاوه بر این ، شما باید راه حل را در شبکه های قدیمی نیز ارائه دهید و ادغام کنید. حتی اگر مجبور به انجام آن نباشید ، باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید.

تست واحد به طور منظم نیز یکی از مسئولیت های شماست.

قادر به توسعه و آزمایش قراردادهای هوشمند باشید

به عنوان یک متخصص امنیت بلاکچین ، شما باید بدانید که چگونه قراردادهای هوشمند را توسعه دهید یا حتی آزمایش کنید. قراردادهای هوشمند برای تولید محصولات بلاکچین بسیار ضروری است. اصولاً این منطق تجاری است که به شرکت ها کمک می کند به صورت دیجیتالی قرارداد ببندند و کل فرآیند را در یک محیط امن به طور خودکار انجام دهند.

بنابراین ، می بینید که داشتن یک قرارداد قرارداد هوشمند در میان راه حل ها برای شرکت ها بسیار مفید است. نه تنها این بلکه مصرف کنندگان آنها نیز از این مزایا بسیار بهره مند خواهند شد. اما فقط ایجاد یک قرارداد هوشمند باعث کاهش آن نمی شود.

همچنین باید بدانید که چگونه آنها را آزمایش کنید و مطمئن شوید که هیچ منافذ امنیتی ندارند.

استاد در پیکربندی و توسعه زیرساخت های Blockchain

مهارت دیگری که شما باید در آموزش تخصصی بلاکچین خود تسلط داشته باشید ، توانایی توسعه و پیکربندی زیرساخت های بلاکچین است. در حقیقت ، تسلط بر زیرساخت های بلاکچین یکی از مراحل مهم متخصص شدن است.

برای درک نحوه کار زیرساخت ها و سپس شروع به اجرای آنها ، به تجربه و دانش فوق العاده ای نیاز است.

کاری که انجام خواهد داد این است که به شما کمک می کند با یک تیم در مورد نحوه پیکربندی آن مشورت کنید. در هر صورت ، ممکن است مجبور باشید خودتان نیز این کار را انجام دهید.

سابقه کارشناسی یا معادل کار

خوب ، بهترین گزینه این است که برای کارشناسی در رشته مربوطه بروید. به عنوان مثال ، سعی کنید مدرک مهندسی علوم کامپیوتر را دریافت کنید. به طور معمول ، بدون مدرک تحصیلی از یک رشته مربوطه ، ارزش بسیار کمی در رزومه شما وجود دارد.

اما اگر بتوانید نشان دهید که سابقه قبلی (6-12 سال) را در این مکان دارید و ارزش خود را ثابت کنید ، آنها استثنائات را می پذیرند.

همانطور که می بینید ، در پایان ، همه چیز به سطح تخصص شما می رسد. بنابراین ، هرچه در کار خود مهارت بیشتری کسب کنید ، احتمال جایگاه شما در شرکت های سازمانی افزایش می یابد.

تجربه عملی با بسترهای نرم افزاری Blockchain

شرکت ها همیشه به دنبال افراد ماهری هستند که سابقه عملی عملی با سیستم عامل های بلاکچین را دارند. بنابراین ، فقط خواندن درباره آن به شما کمک نمی کند این مهارت را کسب کنید. شما باید یاد بگیرید که با سیستم عامل های بلاکچین کار کنید و دقیقاً نحوه کار آنها را بدانید.

به عنوان مثال ، تجربه در Enterprise Ethereum ، Hyperledger Fabric ، R3 Corda ، DAML و … بسیار مهم است. در حقیقت ، این سیستم عامل ها به بهترین وجه برای موارد استفاده در شرکت مناسب هستند.

بنابراین ، شما باید بدانید که دقیقاً چه هستند و چگونه از آنها استفاده کنید. اگر سابقه کار با آنها را داشته باشید ، می توانید انتظار دستمزد ویژه متخصص بلاکچین را داشته باشید.

بهترین راه برای یادگیری در مورد این موارد این است که ابتدا مقاله های سفید آنها را بخوانید و سپس خودتان شروع به کاوش در این موارد کنید. برای درک بهتر این سیستم عامل ها می توانید وارد دوره صدور گواهینامه بلاکچین شوید.

اکنون با دوره بنیادین بلاکچین رایگان شروع کنید!

استاد گره های Blockchain

تسلط بر گره های بلاکچین کار دشواری است. عملاً ، گره ها در مرکز عملکرد کل فناوری بلاکچین قرار دارند. بدون دانستن اینکه آنها چگونه کار می کنند یا می خواهید چه نوع ویژگی هایی داشته باشند ، در نهایت یک سیستم عامل بلاکچین با شکست مواجه خواهد شد.

اگر قبلاً در مورد سایر سیستم عامل های بلاکچین اطلاعاتی داشته باشید ، خواهید دید که در هر صورت ، گره ها بر اساس پلتفرم نقش های مختلفی را بازی می کنند. بنابراین ، شما باید یاد بگیرید که گره ها را پیکربندی کنید و همچنین از ایمنی آنها جلوگیری کنید.

مدیریت کلیدها جنبه دیگری از گره ها است. هر گره می تواند جفت کلید ایجاد کند ، و شما باید آن ویژگی را نیز به درستی حفظ کنید. فقط یک خطای جزئی در تنظیمات می تواند کل شرکت را از بین ببرد.

با ساختارهای داده Blockchain با تجربه است

بعدی ساختار داده های بلاکچین است. بلاکچین در مقایسه با سایر فناوری ها دارای ساختار داده ای کاملاً منحصر به فرد و پیچیده ای است. به همین دلیل است که توسعه آن گاهی اوقات بسیار مشکل ساز می شود. اگر نمی دانید ساختارهای داده چگونه کار می کنند ، نمی توانید یک متخصص بلاکچین شوید.

مواردی مانند Patricia Tree یا Merkle Tree یا Merkle-Patricia Tree برخی از موارد اساسی است که باید آنها را پاک کنید. به هر حال سعی کنید این موارد را تجربه کنید تا تجربه بیشتری کسب کنید. همانطور که می دانید ، یک ساختار داده خاص مسئولیت ویژگی های خاص بلاکچین را بر عهده دارد.

بنابراین ، برای ساخت بلاکچین باید به آن مسلط شوید. همچنین اگر سابقه کار با آن را داشته باشید ، می توانید انتظار دستمزد ویژه متخصص بلاکچین را داشته باشید.

در رمزنگاری تبحر داشته باشید

به عنوان یک متخصص امنیت بلاکچین ، رمزنگاری باید در کف دست شما باشد. اگر چیزی در مورد رمزنگاری نمی دانید ، همین حالا یادگیری آن را شروع کنید. این یکی از عناصر مهم بلاکچین است. بدون آن ، هرگز نمی توانید ویژگی های امنیتی این فناوری را حفظ کنید.

علاوه بر این ، رمزنگاری به تغییر ناپذیری سیستم عامل کمک می کند و تمام اطلاعات موجود در بلاک ها را رمزگذاری می کند. بیشتر اینکه ، اگر حتی یک اشتباه کوچک در رمزنگاری مرتکب شوید ، هکرها می توانند به راحتی از سیستم عامل شما استفاده کنند.

بنابراین ، هنگام آزمایش رمزنگاری بسیار مراقب باشید.

با چرخه عمر نرم افزار با تجربه است

چرخه عمر نرم افزار مرحله عظیمی است که معمولاً افراد زیادی با آن تجربه ندارند. به عنوان یک متخصص فناوری بلاکچین ، شما باید تجربه قبلی در مورد چرخه عمر توسعه نرم افزار داشته باشید.

اساساً 5-7 مرحله از توسعه نرم افزار وجود دارد. این امر مشابه توسعه نرم افزار مبتنی بر بلاکچین است. شما باید مسائل را کشف کنید ، برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت ، آزمایش ، استقرار و نگهداری کنید.

برای شما بسیار خوب است اگر بتوانید به یک کنسرسیوم بپیوندید و در چرخه زندگی یک پروژه بلاکچین تجربه کسب کنید. شما می توانید از هر نوع ابزاری برای سهولت انجام این روند پیچیده استفاده کنید.

اما در وهله اول باید بدانید که این فرایندها چگونه کار می کنند.

امکان تدوین مدل های جدید تجاری مبتنی بر بلاکچین

به عنوان یک متخصص ، شما باید توانایی ایجاد مدل های جدید تجاری را که شامل بلاکچین است ، داشته باشید. از نظر فنی ، بلاکچین همه مدل های تجاری موجود را مختل می کند. و منصفانه است که بگوییم این مدل ها در مدت زمان کوتاهی منسوخ می شوند.

بنابراین ، اقتصاد چگونه رشد خواهد کرد؟ خوب ، این جایی است که تخصص شما مفید خواهد بود. این وظیفه شماست که با کمک بلاکچین مدل های جدید تجاری را برای کمک به آینده شرکت خود تنظیم کنید. اگر می توانید یک متخصص بلاکچین شوید ، پس شغل شما برای همیشه تنظیم شده است.

متخصص در ادغام بلاکچین در شبکه های تجاری

در ابتدا ممکن است بسیار آسان به نظر برسد ، اما ادغام یا ایجاد یک زن و شوهر با شبکه های موجود یک روند پیچیده است. اول از همه ، آنها با هم نمی روند. بنابراین ، نیرو کمک زیادی نخواهد کرد. اما چگونه می توانید آن را یکپارچه کنید?

خوب ، شما باید راه حل خود را به روشی ارائه دهید که بتواند به راحتی شبکه های قدیمی را نیز در نظر بگیرد. اگر می توانید این کار را انجام دهید ، برای آن دستمزد متخصص بلاکچین خوب داشته باشید.

دانش فنی در مورد قابلیت همکاری داشته باشید

قابلیت همکاری امری آینده است. هم اکنون نیز بسیاری از سیستم عامل ها نمی توانند قابلیت همکاری داشته باشند زیرا تقریباً هر یک از آنها از انواع مختلف استاندارد استفاده می کنند. بنابراین ، آنها تطابق نخواهند داشت و نمی توانند از یکدیگر حمایت کنند.

اما همانطور که کارشناسان تصور می کنند ، قابلیت همکاری یک ویژگی عالی و مهمترین ویژگی برای آینده است. بنابراین ، به عنوان یک متخصص ، شما باید از این جنبه نیز دانش فنی داشته باشید. این به این دلیل است که شانس زیادی برای اجرای آن دارید.

همیشه می توانید در دوره های تخصصی بلاکچین ثبت نام کنید تا درباره آن بیشتر بدانید.

دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده را درک کنید

متخصصان باید در هر جنبه از فناوری بلاکچین متخصص باشند. بنابراین ، کاملاً واضح است که باید در مورد دفترهای توزیع شده و غیرمتمرکز نیز بدانید. همانطور که قبلاً باید بدانید ، فناوری های دیگری نیز وجود دارند که مشابه بلاکچین هستند.

اگر می توانید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید ، به شما کمک می کند تا با خلاقیت بیشتری چارچوب های بلاکچین خود را توسعه دهید.

مهارت های گسترده بین رشته ای داشته باشید

مهارت های گسترده میان رشته ای در مورد کار متخصص ضروری است. در واقع ، این مهارت ها برای کار در یک محیط سازمانی کاملاً ضروری هستند. بیشتر از این ، مصاحبه گر شما همیشه اگر توانایی تفکر انتقادی داشته باشید و بتوانید به راحتی با یک محیط جدید سازگار شوید ، قدردانی خواهد کرد.

همچنین ، چابک بودن یا تجزیه و تحلیل برخی از جنبه های زنجیره بلوک نیز نکته مثبت است. یک دوره تخصصی مطمئناً می تواند به شما کمک کند تا به سرعت شغل خود را در ساخت بلاکچین ایجاد کنید.

در فرآیندهای تجاری سازمانی تبحر داشته باشید

برای اینکه یک متخصص بلاکچین معتبر باشید ، باید در فرآیندهای تجاری شرکت مهارت داشته باشید. در حقیقت ، شرکت ها صرفاً به دلیل توسعه فناوری جدید در مورد بلاکچین تحقیق نمی کنند. آنها همچنین این کار را به خاطر تجارت خود انجام می دهند.

بنابراین ، در آن محیط ، شما باید بدانید که روند کار آنها چگونه کار می کند و چگونه بلاکچین می تواند شرایط را بهتر کند.

قادر باشید راه حل های Blockchain را ساده کنید

خوب ، بلاکچین در زمان های خاص می تواند پیچیده باشد. بطور خاص اگر در وهله اول نحوه کار معماری اساسی را نمی فهمید. بنابراین ، حتی اگر از شر پیچیدگی شبکه قدیمی خلاص شود ، اگر ویژگی های زیادی اضافه کنید ، اداره آن کمی دشوار خواهد بود.

بدیهی است که مانند سیستم ERP کار نخواهد کرد ، اما شما می توانید با شهود خود فرآیند را ساده کنید.

بنابراین ، مطمئن شوید که همیشه می دانید چگونه طراحی را ساده تر کنید تا در طولانی مدت دوستانه تر از محیط زیست و قابل استفاده باشد.

دانش فنی استانداردها و اکوسیستم ها

به عنوان یک متخصص فناوری بلاکچین ، شما باید دانش فنی استانداردها و اکوسیستم ها را داشته باشید. ما توصیه می کنیم به یک انجمن بلاکچین که توسعه استانداردها را تمرین می کند ، بپیوندید. انجمن ها می توانند راهی عالی برای افزایش دانش فنی شما باشند.

اساساً افراد جامعه در توسعه هر فناوری جدید به یکدیگر کمک می کنند. علاوه بر این ، شما می توانید به یک کنسرسیوم بپیوندید زیرا از بهترین توسعه دهندگان یاد می گیرید.

دارای مجوز Enterprise Blockchain باشید

واقعیت این است که بدون داشتن یک گواهینامه بلاکچین سازمانی مناسب ، نشان دادن مهارت های خود به مصاحبه مربوطه دشوار است. دوره تخصصی بلاکچین یک روش عالی برای اثبات مهارت شما در زمینه کار با شرکت است..

همچنین دوره تخصصی بلاکچین به شما امکان می دهد تا در مورد ارتباطات بین بلاکچین و مشاغل سازمانی اطلاعات کسب کنید. علاوه بر این ، این یک دیدگاه خوب به شما می دهد که چگونه می توانید دو جنبه را با هم مرتبط کنید و درنهایت آن را به درآمد برساند.

در این صورت ، ما دوره های بلاکچین سازمانی خود را بسیار توصیه می کنیم. ما سعی می کنیم بهترین دانش ممکن را در مورد بلاکچین ارائه دهیم و همچنین مکانهای اضافی را نیز تحت پوشش قرار دهیم.

در حال حاضر ، ما یک فرایند آموزش کامل در مورد بلاکچین و SCM داریم. بیشتر ، شما همچنین می توانید به الگوها و ابزارهای بلاکچین دسترسی پیدا کنید که شما را در طراحی راه حل های ابتکاری راهنمایی می کنند.

برای تبدیل شدن به یک متخصص خبره بلاکچین ، شرکت در یک دوره به نفع شما خواهد بود.

چی؟ در مورد آن کمی تردید دارید؟ خوب ، نگران نباشید شما می توانید دوره رایگان بلاکچین را بررسی کنید تا بهتر بفهمید این دوره ها برای شما مناسب است یا نه.

اکنون ثبت نام کنید: دوره خبره امنیت بلاکچین (CBSE)

قادر به انتقال ارزش است

خوب ، غیر معمول یا غیر واقعی نیست که کسی را بخوانید که بتواند به راحتی ارزش مناسب را به دیگران برساند. در بسیاری از موارد ، متخصصان مجبورند به عنوان مشاور در یک پروژه کار کنند. بنابراین ، اگر نمی توانید دانش خود را به درستی به دیگران انتقال دهید ، چگونه دیگری به آنها کمک می کنید تا در مورد آن اطلاعات کسب کنند.

آنها باید مطالب آگاهانه را از شما درک کنند و دریافت کنند. اما اگر نمی توانید به سادگی اطلاعات خود را منتقل کنید ، عملکرد صحیح برای همه اعضای دیگر دشوار خواهد بود.

همچنین ، تلاش برای حل مسئله در مدت زمان کوتاه نیز در گروه ارتباطات قرار می گیرد.

دانش جامع در مورد ابزارهای Blockchain DevOps

اگر شما به دنبال کار متخصص فناوری بلاکچین هستید ، باید دانش کافی در مورد ابزارهای مختلف توسعه بلاکچین داشته باشید. ابزارهای DevOps در دراز مدت کمک بسیاری می کنند – این به صرفه جویی در وقت و منابع کمک می کند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید به راحتی با آنها از خطاهای مرحله آزمایش مطلع شوید.

با این حال ، در بسیاری از موارد ، ممکن است یک متخصص مجبور به استفاده منظم از آن نباشد. اما هنوز هم ، شما باید بدانید که در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

قادر به تجزیه و تحلیل معماری Blockchain است

یک متخصص معتبر بلاکچین باید بداند چگونه معماری های مختلف بلاکچین را کالبدشکافی کند. خوب ، اگر نمی دانید معماری blockchain چگونه کار می کند ، نمی توانید یک معماری جدید طراحی کنید. شرکت ها افرادی را می خواهند که بدون هیچ گونه کمک اضافی بتوانند به طور ماهرانه هر نوع شبکه را از هم بپاشند.

ما به شما توصیه می کنیم تمام معماری های موجود را به روشی دقیق مطالعه کنید. همچنین ، می توانید فایل منبع را از GitHub دریافت کرده و نحوه ساخت آنها را بررسی کنید.

به عنوان یک متخصص ، بسیار مهم است که شما در مورد آنها بدانید.

به هر حال ، ما در این بخش نحوه دستیابی به یک راهنمای متخصص بلاکچین به بخش پایان رسیده ایم.

یادداشت پایان

در پایان ، فقط می توانیم بگوییم که متخصص امنیت بلاکچین یا متخصص فناوری بلاکچین ، هدف شما هرچه باشد ، باید یک متخصص بلاکچین معتبر باشید. بدون داشتن گواهینامه مناسب ، اثبات ارزش خود به بنگاه های اقتصادی دشوار است.

بیشتر از این ، متخصص بلاکچین یکی از گزینه های عالی شغلی در حال حاضر است. با این حال ، همانطور که مشاهده می کنید ، دستیابی به مهارت های لازم برای این شغل کاملاً دشوار است. بنابراین ، سخت کار کنید و دوره Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) ما را امتحان کنید تا بینش بیشتری در زمینه شرکت های بلاکچین کسب کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector