Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بلاکچین در کشاورزی: ​​از موارد و مواردی استفاده کنید

چالش های روزافزون در بخش کشاورزی ، حفظ پایداری را غیرممکن کرده است. با این حال ، به گفته کارشناسان ، استفاده از زنجیره بلوک در کشاورزی می تواند این سناریو را برای همیشه تغییر دهد. بیایید درک کنیم که چرا بلاکچین برای این صنعت ضروری است?

صنعت کشاورزی نزدیک به 1 تریلیون دلار به تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کمک می کند. بنابراین ، این یکی از مهمترین بخشهای جهان است. بیشتر از این ، بیش از 21.4 میلیون نفر در صنعت کشاورزی شغل دارند ، بنابراین سهم این بخش نسبتاً زیاد است.

اگرچه این بخش به طور استثنایی گسترده است ، اما بسیاری از چالش ها هنوز پایداری صنعت را آزار می دهند. از کار غیرانسانی گرفته تا یک بازار رقابتی ، باید تک تک موضوعات به موقع رسیدگی شود. یا در غیر این صورت ، ممکن است کل اکوسیستم از هم بپاشد. ما قبلاً می توانیم ببینیم که برخی از زیرساخت ها در مناطق روستایی از هم پاشیده است. این به دلیل سهل انگاری این بخش است.

بنابراین ، بلاکچین می تواند به این بخش کمک کند تا با تهدیدهای سازگار مقابله کند و مقرون به صرفه بودن را در کل اکوسیستم حفظ کند. هر تازه کار می تواند از این مقاله به عنوان راهنمای استفاده از بلاکچین برای صنایع کشاورزی استفاده کند.

اکنون ثبت نام کنید:دوره Blockchain رایگان

Contents

بلاکچین در کشاورزی: ​​چگونه بخش کشاورزی عقب می رود?

صنعت کشاورزی حتی یک دهه به عقب افتاده بود ، اما با گذشت زمان ، به دلیل افزایش پیچیدگی روند ، بسیاری از مسائل در حال جمع شدن بودند. به دلیل عدم توجه مناسب ، اکنون آنها از زنجیره تأمین کشاورزی سرعت می گیرند. بنابراین ، بلاکچین در این بخش بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. بیایید ببینیم این مسائل چیست – فناوری بلاکچین در کشاورزی

تغییر روند مصرف کننده

یکی از مهمترین موضوعات گرایش مصرف کننده است که دائماً تغییر می کند. بنابراین ، تقاضا برای مواد خاص نیز متفاوت است. این مسئله برای کشاورز به یک معضل تبدیل می شود زیرا بیشتر کشاورزان تمایل دارند که بر اساس تک محصول کار کنند یا امرار معاش کنند. در موارد نادر ، آنها به دنبال بیش از یک نوع محصول هستند. با این وجود ، به دلیل نوسانات تقاضا ، گاهی اوقات می توانند یک بازده بزرگ داشته باشند یا یک بازده بسیار کم از سرمایه گذاری خود داشته باشند. به طور کلی ، این تجربه کاملاً استرس زا است و بسیاری از کشاورزان در صورت مقابله با ضرر و زیان مجبورند با کار خود ادامه دهند. از آنجا که راهی برای پیش بینی تغییر روند وجود ندارد ، آنها قربانی این موضوع می شوند.

رقابت پذیری کالاها

خوب ، کالاهای زندگی روزمره ما می توانند از منابع مختلف تهیه شوند. از آنجا که این کالاها بیشترین تقاضا را دارند ، سهام همیشه خیلی زیاد است. بنابراین ، کشاورزان کوچک به سختی می توانند در بازارهای گسترده ای که غول های شرکت در حال انحصار هستند ، رقابت کنند. این شکاف بزرگی بین غول ها و کشاورزان کوچک ایجاد می کند زیرا آنها هیچ گزینه ای برای ورود به اکوسیستم را ندارند بدون اینکه بار شکست را متحمل شوند حتی اگر تولید آنها کیفیت بهتری نسبت به شرکت های پیشرو داشته باشد. همچنین ، مانند بسیاری از موارد ، این کشاورزان یا شرکت های کوچک منابعی برای بازاریابی محصولات خود ندارند که همین امر باعث عقب ماندن آنها می شود.

ضعف مدیریت موجودی

مدیریت موجودی کالا یک مسئله عظیم در این بخش است ، زیرا بیشتر تولیدات در اینجا مواد اولیه است. بنابراین ، برای افزایش ماندگاری آنها از هیچ روشی عبور نمی کند. با شروع از محصولات گرفته تا گوشت ، همه چیز فاسد شدنی است. بنابراین ، آنها باید موجودی خود را به درستی قبل از انجام فروش حفظ کنند. با این حال ، بسیاری از شرکت های کشاورزی مجهز به استفاده از فناوری پیشرفته برای مدیریت موجودی خود نیستند. این می تواند منجر به هدر رفتن تولیدات و منابع شود. نیازی به ضرر کشاورزان برای این کار نیست. در حقیقت ، آنها برای تولید اقلام سخت کار می کنند ، اما تمام تلاش آنها برای سو for مدیریت موجودی بی فایده است.


عدم استفاده از اتوماسیون و فناوری

مشکل دیگر این بخش عدم استفاده از اتوماسیون و فناوری است. در حقیقت ، بیشتر کشاورزان بودجه ای برای خرید تجهیزات کشاورزی یا ماشین آلات با قیمت بالا ندارند. همچنین ، در حالی که جهان به سرعت در حال تغییر است و فناوری در حال رونق است ، بسیاری از فناوری های کشاورزی برای کمک به کشاورزان در دسترس هستند. اما عدم دانش در مورد این فناوری یا صندوق تأمین این نتایج باعث عقب ماندن کشاورزان از رقابت می شود. در حقیقت ، شرکت های بزرگ کشاورزی تمایل دارند که از تمام فن آوری های مدرن برای افزایش کارایی خود استفاده کنند. اما شرکت های کوچک یا میان رده نمی توانند مسیر را دنبال کنند.

بیشتر بخوانید:Blockchain در ساخت: راهنمای توانمندسازی صنایع

مقررات اجباری دولت

مقررات دولتی برای حفظ تعادل در هر قسمت از جهان در اینجا موجود است. اما ماهیت مقررات دولتی باید مانع تولید کشاورزی در یک کشور شود. در بسیاری از موارد ، طبیعت اجباری برخی از قوانین دولتی و افزایش مالیات در هر مرحله ، بسیاری از شرکت ها را وادار به ورشکستگی می کند. بیشتر از این ، در بسیاری از موارد ، تنظیمات زیاد مانع روند مقیاس سازی صنعت کشاورزی می شود. منظور ما این نیست که دولت نباید هیچ قانونی را برای این بخش اعمال کند. اما استفاده بیش از حد از آن فقط باعث شکسته شدن پتانسیل یک بخش برجسته خواهد شد.

قیمت بالای زمین برای توسعه

قیمت زمین برای اهداف کشاورزی همیشه در حال تغییر است. در بسیاری از موارد ، به نظر می رسد قیمت ها بسیار متفاوت است زیرا نقدینگی زمین ها واقعاً کم است. بنابراین ، گسترش در بسیاری از موارد به دلیل قیمت بسیار بالای نقاط زمین امکان پذیر نیست. نه تنها این ، بلکه در دسترس بودن زمین نیز در بسیاری از موارد بسیار ناچیز است. بیشتر از این ، مالیات اضافه شده با خرید زمینی گسترده می تواند برای بسیاری از شرکت ها و کشاورزان به یک بار سنگین تبدیل شود. بنابراین ، حتی اگر یک کشاورز یا یک شرکت در هنگام افزایش تقاضا واقعاً خوب عمل کند ، مقیاس گذاری برای آنها دشوار است و نمی توانند با خواسته های مصرف کنندگان مطابقت داشته باشند.

افزایش زیرساخت ها سقوط می کند

به دلایل زیادی ، زیرساخت های کشاورزی در روستاها به آرامی در حال سقوط است. این می تواند به دلیل بلایای طبیعی ، از دست دادن باروری زمین یا شهرنشینی گسترده باشد. بنابراین ، حفظ پایداری زمانی دشوار است که سایر عناصر با زیرساخت ها همگام نباشند. همچنین ، عدم مدرن سازی مناسب این بخش منجر به ضرر و زیان می شود ، و این نیز باعث می شود زیرساخت ها از بین بروند. حتی در شرکت های بزرگ نیز به دلیل عدم وجود سیستم پشتیبانی ، می توانند با موارد مشابه روبرو شوند. هر شرکتی برای اطمینان از عملکرد سیستم به عناصری مانند جاده ، وام ، زمین و غیره نیاز دارد. اما کمبود این عناصر می تواند به طور گسترده مانع تجارت آنها شود.

امنیت و ایمنی در مزارع

امنیت یک مسئله عظیم در مزارع است. در هر مزرعه ، دام ، تجهیزات یا وسایل نقلیه ارزشمندی برای حمل محصولات شما وجود دارد. اما در بسیاری از موارد ، اگر سارقان بتوانند به زمین شما دسترسی پیدا کنند ، در این صورت می توانند به دام یا تجهیزات شما نیز دسترسی پیدا کنند. این یک امر معمول در کشاورزی و سردرد کشاورزان است زیرا آنها منابع لازم برای مقابله با این نوع سرقت را ندارند. بنابراین ، حتی اگر آنها بتوانند در تجهیزات گران قیمت سرمایه گذاری کنند ، ایمن نگه داشتن آنها نیاز به سرمایه گذاری بیشتری در این فرآیند دارد. و در حال حاضر ، فناوری های زیادی برای ارائه ایمنی مناسب به مزارع وجود ندارد.

اکنون ثبت نام کنید: دوره حرفه ای Blockchain Professional (CEBP)

فواید Blockchain در کشاورزی

کشاورزی همچنین بخش بزرگ دیگری است که می تواند از ویژگی های بلاکچین استفاده کند و از آن سود زیادی ببرد. بیایید بررسی کنیم که مزایای اصلی این بخش چیست.

مدیریت موجودی بهتر مزرعه

در حقیقت ، بسیاری از شرکت های کشاورزی مجهز به استفاده از فناوری پیشرفته برای مدیریت موجودی خود نیستند. این می تواند منجر به هدر رفتن تولیدات و منابع شود. نیازی به ضرر کشاورزان برای این کار نیست. بنابراین ، این یک بار سنگین برای کشاورزان است زیرا آنها ابزار لازم برای مقابله با مشکل را ندارند. اما با فناوری بلاکچین در کشاورزی ، آنها می توانند این سناریو را برای همیشه تغییر دهند. بلاکچین کاملاً برای مدیریت موجودی مناسب است. بنابراین ، واقعاً می تواند به کشاورزان کمک کند تا موجودی خود را بدون هیچ مشکلی کاملاً حفظ کنند. حقیقت این است که بلاکچین می تواند محیط ذخیره سازی را ردیابی کند و زمان انقضا تولید را به شما اطلاع دهد. بنابراین ، می توانید اقدامات مناسبی برای آن انجام دهید.

افزایش کارایی زنجیره تأمین کشاورزی

یکی دیگر از موارد مهم استفاده از فناوری بلاکچین در کشاورزی ، افزایش کارایی در کل صنعت است. به دلیل عدم استفاده از اتوماسیون و استفاده از فناوری ، کارایی این صنعت چندان قابل توجه نیست. در حقیقت ، دسترسی کشاورزان کوچک و متوسط ​​به فناوری های با قیمت بالا برای افزایش کارایی کلی تولید ، بیشتر برجسته است. بنابراین ، بلاکچین مطمئناً می تواند در اینجا کمک کند. با استفاده از سیستم دفتر تغییر ناپذیر بلاکچین ، می تواند به سرعت تمام عناصر را برطرف کرده و هزینه های فرآیند های کشاورزی را کاهش دهد و بازده کلی تولید را افزایش دهد.

نوسازی نرم افزار مدیریت مزرعه (FMS)

یکی دیگر از مزایای بلاکچین در کشاورزی ، فرآیند نوسازی نرم افزار مدیریت مزرعه است. در واقع ، نرم افزار مدیریت مزرعه خیلی زود به جریان اصلی تبدیل می شود. با این حال ، این نرم افزار هنوز برای استفاده از مدل معمول سرویس دهنده-سرور استفاده می کند. بنابراین ، آنها هنوز توانایی ارائه حداکثر خروجی خود را ندارند همانطور که می توانند با بلاکچین ارائه دهند. بنابراین ، در این حالت استفاده از بلاکچین می تواند به پیشرفت سطح FMS کمک کند. بیشتر اینکه ، این نرم افزار با حفاظت از بلاکچین از امنیت لازم برخوردار خواهد شد. بنابراین ، کشاورزان دیگر نگران هک شدن سایبری نخواهند بود.

امنیت برای بهینه سازی اینترنت اشیا در کشاورزی

صنعت کشاورزی برای پیگیری تولیدات خود به دستگاه های اینترنت اشیا needs نیاز دارد. بیشتر از این ، این دستگاه ها حتی می توانند امنیت و ایمنی تجهیزات خود را نیز فراهم کنند. با استفاده از ماشین آلات ، آنها می توانند وضعیت آب و هوا و زمین را ثبت کرده و متناسب با آن تنظیم کنند. بیشتر از این ، برخی از دستگاه ها حتی می توانند بلایای طبیعی را از قبل پیش بینی کنند. اما این دستگاه ها در حال حاضر کاملاً آسیب پذیر هستند. در بسیاری از موارد ، سرویس های ابری که برای ذخیره اطلاعات استفاده می کنند در برابر حملات سایبری ضعیف است. بنابراین ، امنیت بسیار متفاوت است. اما بلاکچین می تواند در اینجا کمک کند. مزایای بلاکچین در کشاورزی در اینجا حفاظت از این دستگاه های اینترنت اشیا و ارائه یک سیستم شبکه بهتر برای کار با آنها خواهد بود..

بلاکچین می تواند مزایای بسیاری را برای سایر بخشها نیز فراهم کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، به راهنمای ما در مورد مزایای فناوری بلاکچین مراجعه کنید.

ارائه قیمت مناسب

بله ، بسیاری از شرکت های کشاورزی قیمت گذاری مناسب و شایسته ای را برای محصولات خود ندارند. اگرچه آنها برای تولید محصولات زراعی و دام کار می کنند ، بسیاری از عمده فروشان هنوز ارزشی را که شایسته آن است برای همه کارها ارائه نمی دهند. در حقیقت ، بسیاری از کشاورزان حداقل حداقل مورد نیاز برای زنده ماندن را به دست می آورند. بنابراین ، با استفاده از بلاکچین در بازار کشاورزی ، سناریو می تواند تغییر کند. با استفاده از یک بازار مبتنی بر بلاکچین ، آنها می توانند محصولات خود را به خریداران عادلانه بفروشند و حتی می توانند به خریداران بیشتری از قبل برسند. این به آنها کمک می کند تا منصفانه تر درباره قیمت گذاری مذاکره کنند. بنابراین ، کشاورزان می توانند آنچه را که واقعاً شایسته آن هستند ، بدست آورند.

شفافیت در یارانه های کشاورزی

خوب ، ما کسانی هستیم که یارانه های کشاورزی را پرداخت می کنیم. اگرچه دولت آن را پرداخت می کند ، اما بودجه این پول از مالیات ما تأمین می شود. اما شفافیت حول یارانه ها وجود ندارد. همچنین ، در بسیاری از موارد ، ما می توانیم مورد پسند قرار بگیریم ، زیرا گروه های بزرگتر بیش از نیاز خود دریافت می کنند و مزارع کوچکتر نیز به اندازه کافی دریافت نمی کنند. بنابراین ، بلاکچین در بازار کشاورزی می تواند به افزایش شفافیت برای این مسئله مهم کمک کند. دولت می تواند از زنجیره بلوکی عمومی برای پرداخت یارانه به مزارع قانونی استفاده کند و مردم می توانند بررسی کنند که آیا پول در جایی که باید می رود می رود یا خیر.

ارائه وام های خرد برای کشاورزان کوچک تا متوسط

یکی دیگر از کاربردهای عالی فناوری بلاکچین در کشاورزی ، گزینه دریافت وام های خرد است. در حقیقت ، مزارع کوچک تا متوسط ​​برای اداره کار خود گاه به گاه به وام احتیاج دارند. با این حال ، سیاست وام در بانک ها دارای سیاست های بهره بالاتری است. بنابراین ، شرکت ها در وضعیت استرس زا به سر می برند زیرا نرخ بهره می تواند وام های بیشتری را برای آنها سنگین کند. بنابراین ، استفاده از فناوری بلاکچین در اینجا می تواند موضوع را برای همیشه حل کند. بلاکچین می تواند به آنها کمک کند تا وام های خرد شبکه را از وام دهندگان در سراسر جهان دریافت کنند. با مقدار کمی وام ، آنها می توانند بار نرخ بهره کم را به دوش بکشند و به آنها کمک کنند تا برای مدت طولانی تجارت را انجام دهند.

همچنین بخوانید:فناوری Blockchain توضیح داده شده: یک اکوسیستم غیرمتمرکز

پرداخت پاداش از مصرف کننده به کشاورزان

یکی دیگر از موارد عالی استفاده از بلاکچین گزینه نوک زدن مستقیم کشاورزان است. از آنجایی که بلاکچین می تواند منشأ و تاریخچه یک محصول فرآوری شده یا محصول را ارائه دهد ، در وهله اول مصرف کنندگان می توانند ببینند چه کسی مسئول تولید است. اگر مصرف کنندگان از تولید راضی باشند ، می توانند برای ورود مستقیم به کشاورزان به سیستم عامل بلاکچین وارد شوند. در اینجا ، کیف پول کشاورزان برای دریافت راهنمایی مشتریان به سیستم متصل می شوند. در حال حاضر بسیاری از کاربردهای فناوری بلاکچین در کشاورزی وجود دارد که روی این نوع ویژگی کار می کنند.

تشویق به روشهای پایدار

بسیاری از اقدامات در صنعت کشاورزی پایدار نیست ، اما هنوز هم وجود دارد. در حقیقت ، مسئله استفاده بیش از حد از سموم دفع آفات است که در نهایت آب را برای حمام ، نوشیدن و پخت و پز آلوده می کند. این یک مسئله جدی است زیرا از طرق مختلف می تواند به مردم آسیب برساند. بنابراین ، بدون تشویق روشهای پایدار ، این نوع عملکرد بد همچنان ادامه خواهد یافت. بنابراین ، زنجیره بلوک در بازار کشاورزی می تواند به کشاورزان تمایل داشته باشد تا به جای استفاده از مواد شیمیایی که به مصرف کنندگان و محیط زیست آسیب می رساند ، انگیزه هایی را برای کشاورزان فراهم کنند. به طور معمول ، در کشورهای فقیر ، این ویژگی تشویقی می تواند آنها را ترغیب به استفاده کمتر از مواد شیمیایی و تمرکز بیشتر بر تولیدات ارگانیک کند.

پاسخگویی بهتر برای شرکتها

خوب ، شرکت های چند ملیتی تمایل دارند از روش های غیرانسانی زیادی برای افزایش کارایی خود استفاده کنند ، از کار غیرقانونی گرفته تا استفاده از مواد شیمیایی مضر برای حفظ محصول. در بسیاری از موارد ، شرکت های بزرگ نیز می توانند به شیوه ای غیرانسانی از دامداری استفاده کنند که کاملاً تکان دهنده است. از آنجا که راهی برای مصرف کننده وجود ندارد تا بداند که شرکت ها چگونه محصولات را اداره می کنند ، اعتماد خود را نسبت به آنها از دست می دهند. بنابراین ، کاربردهای فناوری بلاکچین در کشاورزی می تواند به افزایش شفافیت مربوط به شرکت های چند ملیتی کمک کند. مصرف کننده می تواند ببیند که بنگاه های اقتصادی چگونه محصول را اداره می کنند و آیا فرآیند قابل قبول است.

آیا می خواهید موارد بیشتری را برای استفاده از بلاکچین بررسی کنید؟ در حال حاضر 20 مورد برتر استفاده از بلاکچین را بررسی کنید!

شرکت های مختلفی که از فناوری Blockchain در کشاورزی استفاده می کنند

یارا بین المللی

یارا اینترنشنال از بلاکچین برای ردیابی قهوه از کشاورزان خود استفاده می کند. آنها همچنین به مصرف کنندگان کمک می کنند تا کیفیت و منشا قهوه را ببینند و حتی می توانند با ارائه مستقیم راهنمایی از کشاورزان حمایت کنند. آنها در حال حاضر برنامه “با تشکر از کشاورز من” را راه اندازی می کنند که به مشتریان امکان می دهد به کشاورزان کمک کنند.

CNH Industrial NV

CNH Industrial NV برای افزایش مدیریت موجودی کالا از زنجیره بلوک در زنجیره تامین کشاورزی استفاده می کند. این شرکت تجهیزات کشاورزی را تولید ، طراحی و فروش می کند و می خواهد با مدیریت موجودی کالا خدمات بیشتری به کشاورزان ارائه دهد. در حال حاضر ، آنها با IBM کار می کنند تا روی راه حل کار کنند.

JD.com

JD.com یکی از غول های تجارت الکترونیکی چینی است که از فناوری blockchain برای ردیابی محصولات گوشت گاو خود از خارج از کشور استفاده می کند. در حال حاضر ، در حال کار با InterAgri استرالیا برای تهیه گوشت گاو Angus از این شرکت است. در حقیقت ، آنها قصد دارند از این فناوری برای مدیریت بهتر فرآیند کشاورزی و حسابرسی اطلاعات مربوط به نحوه اداره دام استفاده کنند.

Bayer AG

Bayer AG از فناوری بلاکچین برای نظارت بر محصولات کشاورزی استفاده می کند. در حال حاضر ، با Ant Ant در حال کار برای نهایی کردن پروژه است. در واقع ، آنها قصد دارند از این فناوری برای کمک به فرآیند دیجیتالی شدن کشاورزی و ارائه محصولات با کیفیت بالا استفاده کنند. با این حال ، در حال حاضر ، ما هنوز از مدت زمان انجام پروژه نمی دانیم.

دانه های لاوسون

Lawson Grains از فناوری بلاکچین برای افزایش روند تولید غلات خود استفاده می کند. در حال حاضر ، با AgriDigital برای نهایی کردن پروژه همکاری می کند. بیشتر ، آنها قصد دارند از این فناوری برای دریافت خدمات بهتر برداشت استفاده کنند. باز هم ، آنها از سیستم عامل برای مدیریت موجودی و سیستم تحویل خود استفاده می کنند. این یک روش عالی برای نمایش و بهبود کارایی آنها است.

بیشتر بخوانید: 50 شرکت برتر با استفاده از فناوری Blockchain

هورتوباگی آنگوس

Hortobagy Angus از زنجیره بلوک در صنعت کشاورزی برای اجرای یک راه حل ردیابی استفاده می کند. در حال حاضر ، با TE-FOOD در حال کار برای نهایی کردن پروژه است. بیشتر ، آنها می خواهند از این فناوری برای کمک به کشاورزان برای ثبت سریع اطلاعات در سیستم استفاده کنند. به این ترتیب ، مصرف کنندگان آنها می توانند به طور مستقیم کد QR را اسکن کرده و خود اطلاعات را مشاهده کنند.

Unilever

یونیلور از زنجیره بلوک در صنعت کشاورزی برای ارائه بودجه به دامداری های کوچک استفاده می کند. در حال حاضر ، آنها برای پردازش سیاست های تأمین مالی خرد با بسیاری از بانک ها کار می کنند. علاوه بر این ، آنها بازیگران دیگری نیز در اکوسیستم دارند ، از سازمان های غیردولتی گرفته تا خرده فروشان. در واقع ، این کمک بزرگی برای کمک به مزارع کوچک است.

ناپولینا (گروه پرنس)

Princes Group در واقع یکی از بزرگترین تامین کنندگان مواد غذایی در اروپا است. ناپولینا یکی از مارک های کالاهای کنسرو شده آنها است. آنها در حال حاضر از زنجیره بلوک در صنعت کشاورزی برای مقابله با مسئله غیرقانونی کار در محیط کشاورزی استفاده می کنند. آنها با استفاده از فناوری در نظر دارند که کل روند را شفاف کنند و از شر مشکلات غیرقانونی کار خلاص شوند.

سر پل

Bridgehead از زنجیره بلوک در زنجیره تأمین کشاورزی برای افزایش شفافیت فرآیندهای خود استفاده می کند. این شرکت برای به دست آوردن محصولات ارگانیک با بسیاری از کشاورزان کم وقت کار می کند و می خواهد با ردیابی قهوه خدمات بیشتری را به کشاورزان ارائه دهد. مصرف کنندگان آنها فقط می توانند کد QR را اسکن کرده و در مورد روند واقعی تولید هر محصول اطلاعات کسب کنند.

لنگر

انکر از زنجیره بلوک در زنجیره تأمین کشاورزی برای کاهش انتشار کربن از فرآیندهای خود استفاده می کند. در حقیقت ، مشاغل لبنی تعداد ردپای کربن را افزایش می دهند ، که برای محیط زیست پایدار نیست. این شرکت برای بدست آوردن محصولات ارگانیک با 10،500 کشاورز کار می کند و می خواهد خدمات بسیار عالی تری را توسط شیر انکر خود به کشاورزان ارائه دهد.

بلاکچین می تواند به شما کمک کند تا تجارت خود را رونق بخشید. اکنون پروژه بلاکچین خود را با استفاده از استراتژی نهایی اجرای بلاکچین شروع کنید!

نتیجه

بلاکچین در کشاورزی نشان داده است که چگونه فناوری می تواند فرایندهای موجود را که برای نسلهای مختلف در حال انجام است تغییر دهد. بیشتر از این ، بلاکچین می تواند بازار را برای کشاورزان ایجاد کند تا سهم منصفانه آنها را از ارزش سزاوار آنها بدست آورد. با این حال ، ماندن در بالای فرایندهای کشاورزی یک کار پیچیده است ، اما هنوز هم ، برای کل صنعت بسیار ضروری است. با توجه به رشد سریع این فناوری ، شما باید از پیشرفت اخیر نیز مطلع باشید تا در رقابت جلوتر باشید. ما توصیه می کنیم دوره Blockchain رایگان خود را بررسی کنید زیرا می تواند درک بهتری از طیف Blockchain را به شما ارائه دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector